Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 06:39   #3271
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
U mnie wlasnie za duzo tego mleka, a mala je nie duzo w dluzszych odstepach. I piersi bola, twarde jak kamien, nie da sie nawet przekrecic w nocy:/
To może odciagaj pokarm albo zrób sobie oklad z kapusty.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 06:42   #3272
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ewka, ja też cały czas jem. W ogóle nawet po obiedzie 0,5 godz a ja już mogę znowu.... moja Iga zrezygnowała z drzemki gdzieś z miesiąc czy dwa przed 2 urodzinami. Ale w żłobku jak chodzi to nadal śpi bo tam wszystkie dzieci śpią.

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam powiedzieć, że Sarę ur w 39t2d, a teraz mam już 39t5d, więc każda ciąża inna i myślę, ze poród też -liczę na szybki teraz
Oby u Ciebie się sprawdziło a u mnie nie bo ja pierwszy poród miałam lajtowy i to ja mam masaż szyjki- na piątek jestem umówiona. A termin w sobotę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 06:46   #3273
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
To może odciagaj pokarm albo zrób sobie oklad z kapusty.
Kurcze i bedzie karmienie za moment odciaganie, karmienie odciaganie kiedy ja bede spac. W nocy 4 razy trzebabylo odciagnac i to czulam ze za malo.
Boje sie tylko krzywdy nie zrobic, a jsk bede tyle odciagac to fabryka nie bedzie wtedy wiecej przybierac??
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 06:47   #3274
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Kurcze i bedzie karmienie za moment odciaganie, karmienie odciaganie kiedy ja bede spac. W nocy 4 razy trzebabylo odciagnac i to czulam ze za malo.
Boje sie tylko krzywdy nie zrobic, a jsk bede tyle odciagac to fabryka nie bedzie wtedy wiecej przybierac??
Z tego co się orientuję będzie. Ale musisz sobie spuścic z piersi żebys nie dostała jakiegoś zapalenia itp
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 06:53   #3275
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Chudziaszek pięknie napisałaś. Za brzuszkiem tęskniłam, mimo tego że mnie ograniczał. Mocne kciuki za Ciebie i czekamy na Twojego mężczyznę!

Madzia za Ciebie również kciuki powodzenia u urologa!

Claudette i Ty się szykujesz na dziś? Kciuki!

Chudziaszek i Kiara poprosimy fotke razem



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:04   #3276
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Kurczę wlasnie się dowiedziałam, ze 21 maz musi jechac z pracy na caly dzień w delegacje. Niby tego samego dnia wraca, ale jak wyruszy rano, to będzie w nocy. Do kitu
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:07   #3277
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję będzie. Ale musisz sobie spuścic z piersi żebys nie dostała jakiegoś zapalenia itp
Aha ok dzieki za odpowiedz. Nie wiedzialam czym to grozi wlasnie takie zostawienie tego.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 07:17   #3278
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dziewczyny takie uczucie klucia w piersiach to ?

Maja dostala dwa cyce poszulam ulge a teraz znowu czuje ze robia się twarde i nabrzmiale.
Dodatkowo ma czkawke :/ co proponujecie?
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:25   #3279
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dzień Dobry!
Mój mąż wreszcie poszedł dzisiaj do pracy po dwutygodniowym L4 na plecy. Ale spokój w domu

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja walczę od 16 z synkiem i jego przeziębieniem
Zdrowia dla Piotrusia. Mój Igor też smarka i kaszle już dosyć długo ale u niego to częste niestety...

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;61757881]Sliweczka kiedy ty idziesz na ten masaż szyjki?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

To nie ja miałam iść tylko Kociak i Claudette.
Ja to już nawet po wizycie tydzień temu się nie zapisałam na kolejną, bo byłam pewna że przed TP urodzę Chyba jednak zadzwonię dzisiaj do przychodni i się zapiszę na wszelki wypadek.


Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Co do uczucia to powiem Ci, że jest mega radość że to już, że poznam MOJE dziecko i mega strach czy dam radę się nim dobrze zająć i jak moje życie się zmieni. Strasznie dziwny ten stan - taki wręcz nierzeczywisty

dzanet to ty możesz z czystym sumieniem już rodzić - jest spora szansa, że będziesz najładniejsza i najbardziej zadbana na porodówce


Uwaga uwaga będę próbowała zasnąć, choć na pewno będzie ciężko ....
Trzymajcie dziewczyny jutro kciuki za nasno i czekam na swoją parę, bo sama rodzić nie chcę
No na pewno to dziwny stan, ja sobie nie umiem tego wyobrazić. Przy porodach sn jak się coś zaczyna dziać to też jest strach i panika ale jakoś skurcze zabijają te myśli, przy cc człowiek całkiem świadomy cały czas.

Kciuki oczywiście zaciśnięte. Czekamy na Wojtka razem z Tobą
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Claudette1996 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja już na nogach od 3, o 7 wyjeżdżamy, jeszcze w międzyczasie obudziłam się o 1 i strasznie chciało mi się wymiotować, pewnie to od stresu. Stresuję się że ten masaż szyjki zadziała i zacznę rodzić, z jednej strony bardzo bym się cieszyła a z drugiej się boję, ale wiem że mnie i tak to nie ominie, od paru dni mnie tu i tam pobolewa, więc jest nadzieja.
Będzie dobrze Kciuki żeby masaż zadziałał i żebyś miała już Kubusia po drugiej stronie brzuszka

Cytat:
Napisane przez kiara92 Pokaż wiadomość
Witajcie
Dziekujemy za wsparcie i mile slowa :-* przepraszam, ale na razie nie nadrobilam wszystkiego. Wczoraj po 17 przeniesli mnie z sali intensywnego nadzoru na pooperacyjna i o 18 dostalam synka. Jest cudny! ma strasznie duzo ciemnych wloskow, a mialam zgag3 wiec u mnie by sie sprawdzilo. Martwilam sie bo wczoraj maly najpierw nie chcial w ogole ssac, a ja na dodatek nie mam mleka poki co, a pozniej okazalo sie ze jakos mu badania nieprawidlowe wyszly, ale powtorzyli i na szczecie byly juz ok. Gdy przyniesli mi go po badaniach to duzo zwymiotowal, podali mu mm i mu nie podpasowalo, potem chcial juz ssac. O 22:30 wczoraj mialam pionizacje i wzielam prysznic, a dzisiaj na sniadanie sucharki i potem mam znow wstawac i isc pod prysznic. Strasznie sie poce i ciesze sie, ze wzielam 4 koszule to bede mogla sie na spokojnie przebierac. Teraz czekam az przyniosa malego. A wczoraj to ja tez juz prosilam, zeby ktokolwiek mnie zoperowal, ale lekarz dyzurny nie wyrazil zgody (chyba ta pani co Chudziaszkowi robila problemy).


Chudziaszek kciuki za dzisiejszy dzien pewnie popoludniu bedziesz na sali obok lezec
Dobrze, że u Was w porządku. Mleko się pojawi później.
Czekamy na zdjęcie małego królewicza

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Z ubraniami normalnie mam jaja no 50 sa za male a 56 za duże. Brak 52 :/ i kombinuje jak mogę.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Dziewczyny czapeczki w domu zakladacie dzieciaczkom?
Czapeczki raczej się w domu nie zakłada, chyba że na chwilę po kąpieli żeby osuszyć włoski

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Kurcze i bedzie karmienie za moment odciaganie, karmienie odciaganie kiedy ja bede spac. W nocy 4 razy trzebabylo odciagnac i to czulam ze za malo.
Boje sie tylko krzywdy nie zrobic, a jsk bede tyle odciagac to fabryka nie bedzie wtedy wiecej przybierac??
jak masz twarde i nabrzmiałe piersi to odciągaj lepiej. Nie chciałabyś mieć zapalenia piersi- uwierz mi. Ja dwa razy to przechodziłam. Tylko nie odciągaj do końca, bo wtedy dasz sygnał, że produkcja musi być zwiększona.
A córcia jak się tak pręży i czerwieni po karmieniu to sama się uspokaja potem i zasypia?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Kurczę wlasnie się dowiedziałam, ze 21 maz musi jechac z pracy na caly dzień w delegacje. Niby tego samego dnia wraca, ale jak wyruszy rano, to będzie w nocy. Do kitu
A daleko będzie od domu?

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie uczucie klucia w piersiach to ?

Maja dostala dwa cyce poszulam ulge a teraz znowu czuje ze robia się twarde i nabrzmiale.
Dodatkowo ma czkawke :/ co proponujecie?
W tej książce którą obie mamy było napisane, że pierś możesz zaproponować zawsze kiedy czujesz, że piersi są nabrzmiałe- nawet i 20 minut po karmieniu zanim dziecko samo się upomni i żeby przez pierwsze 2 tygodnie przystawiać dziecko jak najczęściej, bo to potem zaowocuje.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:28   #3280
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Mój mąż wreszcie poszedł dzisiaj do pracy po dwutygodniowym L4 na plecy. Ale spokój w domu



Zdrowia dla Piotrusia. Mój Igor też smarka i kaszle już dosyć długo ale u niego to częste niestety...



To nie ja miałam iść tylko Kociak i Claudette.
Ja to już nawet po wizycie tydzień temu się nie zapisałam na kolejną, bo byłam pewna że przed TP urodzę Chyba jednak zadzwonię dzisiaj do przychodni i się zapiszę na wszelki wypadek.




No na pewno to dziwny stan, ja sobie nie umiem tego wyobrazić. Przy porodach sn jak się coś zaczyna dziać to też jest strach i panika ale jakoś skurcze zabijają te myśli, przy cc człowiek całkiem świadomy cały czas.

Kciuki oczywiście zaciśnięte. Czekamy na Wojtka razem z Tobą
Powodzenia



Będzie dobrze Kciuki żeby masaż zadziałał i żebyś miała już Kubusia po drugiej stronie brzuszka



Dobrze, że u Was w porządku. Mleko się pojawi później.
Czekamy na zdjęcie małego królewicza



Czapeczki raczej się w domu nie zakłada, chyba że na chwilę po kąpieli żeby osuszyć włoski



jak masz twarde i nabrzmiałe piersi to odciągaj lepiej. Nie chciałabyś mieć zapalenia piersi- uwierz mi. Ja dwa razy to przechodziłam. Tylko nie odciągaj do końca, bo wtedy dasz sygnał, że produkcja musi być zwiększona.
A córcia jak się tak pręży i czerwieni po karmieniu to sama się uspokaja potem i zasypia?
Oki bede odciagac.
Przedtem tak, prężyła stekala zasypiala, pozniej np znow i znow spala. Teraz np wiecej steka i ma otwarte oczy zasypia w koncu i znow steka ale wiekszości przes sen.
Okropne to.Cała czerwona. Nie wiem czy to olewac bo Mała śpi a moze nie kuma ze jelita chodza czy cos. Nie wiem.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:29   #3281
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Śliweczka u mnie Piotruś ma refluks i muszę uważać bardzo by nie zeszło na oskrzela i płuca. Wczoraj czytałam że dieta bezglutenowa eliminuje refluks. Chyba zacznę mu wprowadzać, sama przed ciąża tez na niej byłam i super się czułam.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 07:32   #3282
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Śliweczka no jakies 250km. I nawet jak zadzwonie, to nie będzie mógł ot tak sobie stamtąd wyjechać...
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:41   #3283
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Oki bede odciagac.
Przedtem tak, prężyła stekala zasypiala, pozniej np znow i znow spala. Teraz np wiecej steka i ma otwarte oczy zasypia w koncu i znow steka ale wiekszości przes sen.
Okropne to.Cała czerwona. Nie wiem czy to olewac bo Mała śpi a moze nie kuma ze jelita chodza czy cos. Nie wiem.
Skoro śpi przy tym to chyba aż tak bardzo nie jest to dla niej uciążliwe. A dajesz ją odbijać po jedzeniu, może gdzieś jej połknięte powietrze przeszkadza
W ogóle szacun, że chce Ci się ją odkładać do łożeczka po karmieniu

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Śliweczka u mnie Piotruś ma refluks i muszę uważać bardzo by nie zeszło na oskrzela i płuca. Wczoraj czytałam że dieta bezglutenowa eliminuje refluks. Chyba zacznę mu wprowadzać, sama przed ciąża tez na niej byłam i super się czułam.
A no to faktycznie lepiej uważać jeżeli takie są konsekwencje przy refluksie. Moje dzieci jeszcze nigdy nie miały nic z oskrzelami czy płucami. Kaszel się zdarza wiadomo, dosyć często ale zawsze osłuchowo było ok tak więc nawet nie wiem jak to jest przy tego typu infekcjach ( na szczęście).
A dietę warto spróbować

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Śliweczka no jakies 250km. I nawet jak zadzwonie, to nie będzie mógł ot tak sobie stamtąd wyjechać...
No to trochę słabo W razie W masz kogoś na dyżurze?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:50   #3284
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Śliweczka no jakies 250km. I nawet jak zadzwonie, to nie będzie mógł ot tak sobie stamtąd wyjechać...
Ewka czas do wieczora szybko minie
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 07:53   #3285
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dzień dobry

Chudziaszek, dziś Twój dzień! Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie uczucie klucia w piersiach to ?

Maja dostala dwa cyce poszulam ulge a teraz znowu czuje ze robia się twarde i nabrzmiale.
Dodatkowo ma czkawke :/ co proponujecie?
Jak czujesz, że masz twarde i nabrzmiałe, to musisz odciągać, do poczucia ulgi.
Na czkawkę cyc
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:20   #3286
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dzien dobry Mamusie
Chudziaszek kciukasy mocno zacisnięte
Claudette moze do pary dołączysz

Asiu nie smutaj, Nadia na pewno szybko przypakuje i wyjdziecie do domu


Ja za tydzien będę już meldowac się na oddziale...
Boję się i jednoczesnie cieszę
Wczoraj oglądalismy serial z mężem i jyż biedny nie wiedział jak ma mnie masiwac bo nie moglam sobie znaleźć miejsca... Pozycję zmienialam chyba z 50 razy a skonczylo się na tym, że usiadlam na krawędzi łóżka i kołysalam się jak sierotka na szczęście potem zasnęłam w miarę szybko
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:21   #3287
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Z ubraniami normalnie mam jaja no 50 sa za male a 56 za duże. Brak 52 :/ i kombinuje jak mogę.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Dziewczyny czapeczki w domu zakladacie dzieciaczkom?
W domu nie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:22   #3288
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Powodzenia cesarzowym kolejne bobaski będą z nami
A reszta się nie lenić rodzić! Bo tu nudnawo się zrobiło znowu. Cierpliwość, Dzanet, Śliweczka!! Może byście się założyły, postarały się która pierwsza, czy coś!
Swoją drogą połowa czerwca, a tu ponad 30 dzieciaczków jest już z nami...

A ja czekam na położną dzisiaj. Muszę jeszcze mieszkanie ogarnąć, a tak mi się nie chce...

Miqesi!!! 15 dzisiaj! A Ty jeszcze nie rodzisz! Wiem, bo TVN oglądam
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.

Edytowane przez __Veronique
Czas edycji: 2016-06-15 o 08:23
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:23   #3289
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
U mnie noc super (oby nie zapeszyć) Ignas jadł po 23, o 4.30 musiałam go obudzić i teraz sie karmimy
Walczę z nawałem
Ja stosuję zasadę ze jedna warstwę więcej niż sobie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 08:25   #3290
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Co do ubioru to mam problem jak ubierać Laurkę w taką pogodę. Jakoś przy Róży w zimę było mi dużo łatwiej...
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:28   #3291
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie uczucie klucia w piersiach to ?

Maja dostala dwa cyce poszulam ulge a teraz znowu czuje ze robia się twarde i nabrzmiale.
Dodatkowo ma czkawke :/ co proponujecie?
Na czkawke najlepsza pierś
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:29   #3292
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

A co na czkawke jak dziecko nie chce piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:32   #3293
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Śliweczka no jakies 250km. I nawet jak zadzwonie, to nie będzie mógł ot tak sobie stamtąd wyjechać...
Trochę daleko
ale może do tego czasu już urodzisz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Co do ubioru to mam problem jak ubierać Laurkę w taką pogodę. Jakoś przy Róży w zimę było mi dużo łatwiej...
Ja urodziłam jesienią i tez problemu nie miałam. Teraz trochę gorzej
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:34   #3294
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dzień dobry
Na czkawkę cyc - rada położnej.
Czapeczka do szafki, gorzej dla dziecka jak się przegrzeje niż zaziębi (co byłoby trudne przy dzisiejszej pogodzie). Czy dzidziusiowi zimno/ciepło sprawdzany na karczku.

I moja rada dla mam kp: schowajcie laktatory, wyciągnijcie dziecko z łóżeczka i leżcie z nim 24 na dobę (z przerwami na siku) z big cycem na wierzchu (łatwiej się ranki zagoją jak są), to zaprocentuje!

Znowu mi się nic nie chce, ale przynajmniej pogoda dziś super. Ja ciepłolubna jestem
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:36   #3295
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
A co na czkawke jak dziecko nie chce piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama przejdzie
dzieci taka czkawka nie męczy.
Zuzia w brzuchu miała często i po urodzeniu tez często miewa.
Ale nie trwa jakoś długo, jak nie chce cyca to przeczekujemy
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:41   #3296
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Sama przejdzie
dzieci taka czkawka nie męczy.
Zuzia w brzuchu miała często i po urodzeniu tez często miewa.
Ale nie trwa jakoś długo, jak nie chce cyca to przeczekujemy
U mnie też w brzuchu często miała. Zwykle Hania ma czkawke jak za dużo zje i uleje :/ taki zachlanny się robi Nasz mały czlowieczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:42   #3297
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Kurczę Ewka dzień przed tp? Trochę słabo, ale może wcale nie pojedzie, bo będzie na tacierzyńskim

Też będę miała problem z ubieraniem, ale chyba mniej niż więcej będzie lepiej, zawsze można okryć kocykiem
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:45   #3298
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Kurczę Ewka dzień przed tp? Trochę słabo, ale może wcale nie pojedzie, bo będzie na tacierzyńskim

Też będę miała problem z ubieraniem, ale chyba mniej niż więcej będzie lepiej, zawsze można okryć kocykiem
Ja intuicyjne ubieram a potem pieluszka otulam i kocykiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:47   #3299
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Powodzenia cesarzowym kolejne bobaski będą z nami
A reszta się nie lenić rodzić! Bo tu nudnawo się zrobiło znowu. Cierpliwość, Dzanet, Śliweczka!! Może byście się założyły, postarały się która pierwsza, czy coś!
Swoją drogą połowa czerwca, a tu ponad 30 dzieciaczków jest już z nami...

A ja czekam na położną dzisiaj. Muszę jeszcze mieszkanie ogarnąć, a tak mi się nie chce...

Miqesi!!! 15 dzisiaj! A Ty jeszcze nie rodzisz! Wiem, bo TVN oglądam
Hehe zakład już proponowałam
Wszystkie ze Śląska jesteśmy, to chyba musimy się umówić i stuknąć brzuchami
Sliweczka a jak Ty starszaków rodziłaś w stosunku do tp?
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 08:48   #3300
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Czapeczki raczej się w domu nie zakłada, chyba że na chwilę po kąpieli



W tej książce którą obie mamy było napisane, że pierś możesz zaproponować zawsze kiedy czujesz, że piersi są nabrzmiałe- nawet i 20 minut po karmieniu zanim dziecko samo się upomni i żeby przez pierwsze 2 tygodnie przystawiać dziecko jak najczęściej, bo to potem zaowocuje.
Kochana nie zdarzylam książki przeczytac ale będę nadrabiać jak tylko mogę.

Musze sobie wszystko zapisac co mam w kolejności zrobić.

Malutka spi! Udalo sie zobaczymy jak długo.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 14:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.