Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-20, 22:46   #4021
K_a_s_i_a_86
Rozeznanie
 
Avatar K_a_s_i_a_86
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 524
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

I ja dzisiaj walczę z ropiejacym oczkiem. Na wieczór było już bardzo zaklejone pomimo przemywania, coraz bardziej ropialo. Pojechaliśmy na IP i mała dostała krople i mamy przemywac solą fizjologiczna nawet co godzinę jak będzie potrzeba. W środę pierwsza wizyta u pediatry

Mamusie jak czyściće uszy i nosek maluchom?
K_a_s_i_a_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 23:11   #4022
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ja tak jak dzanet troche zazdrosze ze juz tulicie maluszki moj uparciuch siedzi w brzuchu i ma w nosie ze termin minol wszyscy oczekuja, i obstawiaja kiedy sie urodzi. Nawet u tzta w pracy, ale tez sie boja ze zostawi ich na tydzien.
No i jak wczesniej sie nie przejmowalam to teraz zaczynam strsowac sie porodem :/

Haneczka, super ze juz po zabiegu
Weronia moze dzis jeszcze utulisz malenstwo taj jak Dzanet.

Ciekawe co z Ewka, czy juz urodzila, bo nic sie nie odzywa.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Kasia dobrze ze leki sa juz i z oczkiem bedzie lepiej.
Widze ze u sporej liczbie maluszkow jest taki problem :/
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 00:23   #4023
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Przespalam sie z Gabi od 19-23 to teraz was nadrobie.
MADZIA kciuki, im.szybciej bedziesz miala za sobą leczenie tym.lepiej

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Była u nas położna, Zuzia w tydzień przybrała 340 g
W następnym tygodniu jak do nas przyjedzie to przywiezie mi ten kalendarz pierwszego roku życia dziecka z Nivea

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------


Oby w końcu pomogło Basi! I żebyście mogły opuścić ten szpital. Ileż można
Podziwiam Cię ze tyle już znioslas, jesteś bardzo dzielna

brawo za przybieranie


Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Ale mialam stresa przez chwilę... Myślałam, że mi się wody sączą poszlam siku a wkładka cala mokra
Wymienilam i chwilę pochodzilam ale już jest caly czas sucha więc wychodzi na to, że polecialo siku a ja nie czułam... Kurczę takiego przyśpieszenia dostalam, że obiad, ogarnięcie kuchni i nastawienie malosolnych zajęło mi 45min
Za to teraz mogę poleżeć

hihi, emocje


Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, wybaczcie że nie wiem co się dzieje. Gratuluję mamusiom i trzymam też kciuki za pozostałe porody. Dziewczyny, wybudzacie maluchy co 3godz do karmienia?? Bo mnie pediatra kazała wybudzać, ale wtedy ciumkają godzinę i zjedzą po 30, a jak wstaną same, to i 100 zjedzą.

woow, brawo. Pięknie mleczarnia działa.! Ja nie wybudzam, bo Gabrysia co 2h sie sama budzi. Rzadko pociagnie 3h, a tylko dwa razy 4h. Generalnie mam budzik nastawiony zeby max po 4h ja budzic. Nie znam wagi, nie wiem, czy przybiera wiec w pierwszych tygodniach wskazane jest budzic.


Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
Ania- ale się wycierpiałaś dla swojej Mai. Dzielna jesteś

Madziuś- brawo za imponujący przyrost wagi! Co ta matka ma w piersiach- śmietanę?

Radena- trzymam kciuki za Basię. Może w końcu ta transfuzja pomoże.

Honcia- a może to jednak wody?

Kaska- ja mam 2latka w domu. Od czwartku zostajemy sami, bo mąż wraca do pracy, a niedługo już w ogóle go nie będzie pon-pt bo zmienia pracę. Jak pomyślę o tym, że zostanę sama z dwójką małych dzieci w domu, to mam deprechę. Najgorsze jest to, że Rafek ma teraz etap na "nie" i jedyną metodą na niektóre rzeczy typu wsadzenie do wanny, do krzesełka, ubranie, jest przymus na zasadzie złapać i wykonać. A ja dźwigać nie mogę po cesarce

Nie chcę komuś psuć humoru narzekaniem więc post na biało:
Chyba dopadł mnie poporodowy zjazd hormonów- chodzę non stop wkurzona Małemu nic w nocy nie pasowało- a to cycek, kupa, smoczek, głaskać, znowu cycek, bąki, przesikany Dobrze, że mama mi pomogła i wyszłam dziś rano z domu na godzinę do SH i na szybką kawę "na mieście", bo bym chyba eksplodowała. A jutro ma wpaść koleżanka i zrobić mi żele na stopy. Robię co mogę żeby się nie dać chandrze, ale mam wrażenie że wszystkie demotywatory o trudnym macierzyństwie są prawdziwe...

dasz radę kochana! Pros o pomoc, wychodz. Przytulam!


Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Wiem sie w dwupaku krazek ściągnięty rozwarcie na 2 cm kazal sie pokochać z mężem i iść rodzic hehe jak do tygodnia nie urodze w poniedziałek wizyta i ktg

będzie się dzialo powodzenia! Syawiam na porod w nocy


Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję Was przy karmieniach, ale nie mam kiedy odpisywać. Niestety za bardzo Małych nie rozróżniam, różnią się tylko wagą i kształtem głowy ze względu na ułożenie w macicy, nawet położne nie potrafiły znaleźć różnicy. Karmię kp, góra raz dziennie dostają mm. Dzisiaj trochę dają mi w kość, co godzinę na cycku, jedna w nocy, druga w dzień, sutki bolą ja cholera. Dobrze, że mam mamę do pomocy.

Poród na szybko, odeszły wody o 4:30, na porodówce rozwarcie z 3 cm do 7 cm, skurcze szybko się rozkręciły, szybciej niż się lekarze spodziewali, więc ekspresowo na cc. Ledwo dostałam znieczulenie już mnie kroili, czułam ból przy cięciu i wyciąganiu pierwszej gwiazdki. Po cc doszłam bez problemu do siebie, gorzej z tą infekcją, ale już jest dobrze.

Radena trzymam kciuki, oby szybko problem się rozwiązał.
Śliweczka gratulacje.
PikPik trzymam kciuki, oby szybko skończyła się zła passa.

brawo za kp!! Dzielnie sobie radzisz)


Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Hej. Szybkie pytanko. Macie kochane lezaczki? Polecicie jakis ktory nadawalby sie dla 2 tydlgodniowego dziecka i nie kosztowalby majątku?

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



Bratowa mi radzi abym odciagala i po 2 tyg (czyli w sumie od jutra) dawac butelke raz dziennie bo pozniej nie bedzie chciala i sie uwiaze w domu na zawsze.

moj nie cchcial butelki i nie czulam sie uwiazana
Uzywany tiny love 3w1 ok 150zl.


Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
Jestem po rozmowie z ginem.kazal jechac teraz juz do tego szpitala bo nie mozna czekac do kolejnej takiej sytuacji.powiedzial ze nie ma co jechac do szpitala w moim miescie bo mi nie pomoga zobacza papiery i umyja rece.wiec mam nie tracic czasu.albo mnie skonsultuja i wysla do domu albo zdecyduja zakonczyc ciaze zeby nie sugerowac kolejnej takiej sytuacji.tak ze zegnam narazie bo odezwe sie po calej sprawie.trzymajcie sie pa

kciuki i powodzenia! Nie ma co ryzykowac. Odzywaj sie!


Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ja

O 15:21 na świat przyszedł bezimienny jeszcze synek
Poród ciut dłuższy niż pierwszy i bardziej bolało ale w sumie i tak ok. 4,5 godziny bolących skurczy i chyba 3 parte także nie najgorzej. Już się cycoliliśmy. Mam zamiar w środę wyjść. Na razie czuję się super

Gratulacje!!!
Przy okazji od kiedy mozna chustowac? Jak rodzilam Igiego to radzili po usg bioderek dopiero. Ale teraz mam wrazenie ze się zmienilo.


Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Dziękujemy z Hanią za kciuki!- jesteśmy po zabiegu, chwila moment i było po krzyku, Hania była bardzo dzielna- jestem z niej dumna pokrzyczała chwilę, ale ogólnie nie było źle, chciała nawet zjeść wacik ze znieczuleniem- więc nawet wśród ludzi pokazuje, że jest głodomorkiem- dodam, że przed zabiegiem jadła
Byliśmy umówieni na nfz, ale jak weszliśmy tam i zobaczyłam około 30 osób to się załamałam..nie chcieli nas przyjąć wcześniej, a nie chciałam z małą tam tyle czasu siedzieć..
Więc zadzwoniłam prywatnie i pojechaliśmy gdzie indziej.. 300zł- ale już mamy z głowy i na już nas przyjęli
Przyjechałyśmy, próbowałam dać cyca, złapała przez nakładkę, ale zrobiła sobie z tego smoczek ważne, że possała coś chociaż, będziemy próbować- zawsze to pobudzi
i macie juz za soba) kciuki, aby kp poszlo teraz,sprawnie.

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Ania co Ty w ogole piszesz!!! Jaka beznadziejna? Jesteś świetna mamai nie zawsze będzie tak jak chcemy, ze butla i spać , zaczynaja sie okresy aktywności
Potrzebowała wiecej mleczka po prostu a Twoje cycuszki dostają sygnał ze muszą produkowac wiecej, i zaczynają to robic, ale chwile musisz poczekać
Podpisuję się. To samo chcialam napisac.

Dobrej nocy i kciuki!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 00:34   #4024
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 00:53   #4025
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

EWKA kciuki!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 00:54   #4026
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
Mocne kciuki - oby skurcze były. Szkoda że akurat teraz ta delegacja tż, ale spokojnie poradzisz sobie że wszystkim.
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 00:58   #4027
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Niech szybko pojdzie! Gdzie pojechalas? Kto z małą zostanie?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 01:02   #4028
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Niech szybko pojdzie! Gdzie pojechalas? Kto z małą zostanie?


Jestem w Wejherowie. Mala u mojej mamy, jutro mama co prawda do pracy, ale Zuzia zajmie sie chrzestna -moja siostra.

Eh szybko raczej nie pójdzie. Przyjechałam na ip z 1,5-2cm, teraz jest max 3.
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 01:22   #4029
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ewka dobry szpital 3 to juz cos poszlo. Nie ma reguly, za chwile moze szybciej pojsc.

My od godziny sie bujamy. O 1 sie gabi obudzila, o 1-30 po jedzeniu zrobila ogromna kupę (wyczekiwana bo dwa dni nie robila).teraz przysypia, ale zasnac nie mize. Przeszukalam net odnosnie rozwoju w 3tygodniu, znalazlam aplikację z suszarką i zaraz sama przysne, bo uwielbiam ten dźwięk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 03:05   #4030
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Jestem w Wejherowie. Mala u mojej mamy, jutro mama co prawda do pracy, ale Zuzia zajmie sie chrzestna -moja siostra.

Eh szybko raczej nie pójdzie. Przyjechałam na ip z 1,5-2cm, teraz jest max 3.
Ewka mocne kciuki! Obyś miała szybki poród

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 03:38   #4031
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Hello,witam się z 3 nocnego karmienia jak mi dziś ta moja Żabka nie przybierze to nie wiem... jak długo Wasze dzieci jedzą w trakcie 1 przystawienia? Bo moja po 20 minutach się dopiero rokreca. Teraz chyba z 45 minut karmilam, ale pewnie za Max 2 godziny bedzie głodna
Radena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 04:58   #4032
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

KOCIAK GRATULACJE!!
Dziś już imię wybrane?


ania dziękujemy za opis porodu Trochę mi to mój przypomina...

ewka I :przytulam: też miałam zjazdy tętna i test oct, wiec trochę wiem co przeżywasz Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania!

radena oby już było tylko lepiej i w końcu Was wypuścili i dla Basi

pik Tobie też powodzenia

weronia wow i jeśli serio sex podziałał, to Dla tatusia
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]

Edytowane przez Cierpliwosc
Czas edycji: 2016-06-21 o 05:04
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:07   #4033
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dupa i skurcze uciekły leżę na patologii
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:21   #4034
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
Ogromne !
ale jak takie spadki tętna będą się utrzymywaly to chyba powinni zdecydować o rozwiązaniu?

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Dupa i skurcze uciekły leżę na patologii

juz myślałam że przez noc tulisz Hanie
trzymam żeby akcja się rozkrecila i żeby szybko poszło!

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2016-06-21 o 05:23
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:25   #4035
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ewka kciuki



Weronia Tobie też kciuki byś nie musiała na patologii leżeć
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:34   #4036
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Bóle ciagle mam ale są słabe do akcji :/
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:38   #4037
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

WERONIA ale za chwilę pewnie juz i tak.sie zacznie
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:44   #4038
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Weronia,też tak myślę, że długo nie będziesz leżeć
Radena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:47   #4039
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!
Przy okazji od kiedy mozna chustowac? Jak rodzilam Igiego to radzili po usg bioderek dopiero. Ale teraz mam wrazenie ze się zmienilo.
No w zasadzie to od urodzenia można. Ja zamierzam jak tylko będę się czuła na siłach. Chociaż córkę zaczęłam jak miała gdzieś 3-4 miesiące.
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
No i jak tam Ewcia? Mam nadzieję że poszło. Strasznie pechowo z tą delegacją...

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
KOCIAK GRATULACJE!!
Dziś już imię wybrane?
Chyba będzie Oluś ale jeszcze z mężem potwierdzę

Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Dupa i skurcze uciekły leżę na patologii
Nie martw się. Prawdopodobnie wrócą. Ja pojechała do szpitala ze skurczami w nocy, tam mi się wyciszyły. Trochę pospałam a od rana zaczęłam łazić po korytarzu i ok.11 znowu skurcze przyszły i się już rozkręciły. Tylko fakt że cały czas chodzilam. Jak siadałam to momentalnie się uspokajały. O 14 miałam już 8 cm i na porodówkę. Także dużo chodzić

U nas noc mały przespał, ja gorzej bo co chwila cos. Jakieś badanie, sprawdzanie czy wszystko ok no i przywieźli babkę w nocy wiec teraz jesteśmy już we trzy - wszystkie z drugimi dziećmi i wszystkie przenoszone czuje sie super, nie miałam nacietego krocza wiec prawie nic mnie nie boli i jestem całkiem na chodzie.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 06:05   #4040
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

dzień dobry witam ze ściągania mleczka


Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Jak masowac takie maleńkie oczko kurczę ja nie potrafię jak tylko widzę rope to solą przeplukuje i gazikiem przecieram a 2x dziennie kropelki jak nie będzie poprawy okulista szkoda żeby dziecko się męczylo.



Kochana,lada chwila i Ty bedziesz tulic swoje maleństwo!

Za 12godz Hania skończy 4tygodnie i już nie będzie noworodkiem tylko niemowlakiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja popatrzyłamna YouTube i pokazała mi wczoraj pielęgniarka tez. To nie boli malucha, ewentualnie denerwuje
A z zatkanymi kanalikami niektore mamy walczą nawet po pol roku...
Co do ropy, warto zrobic wymaz czy to nie bakteryjne jest.
Ja narazie walcze bez kropelek brawa dla Hani




Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
Kurcze, los bywa przewrotny jednak.
Zycze ogólnie lekkiego i szybkiego porodu






Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Dupa i skurcze uciekły leżę na patologii
Spokojnie, wróca
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 06:32   #4041
masuriangirl
Raczkowanie
 
Avatar masuriangirl
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 204
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Kociak85 Gratulacje! :-*
PikPik09 trzymam kciuki.
ewka555 za Ciebie rowniez
masuriangirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 06:47   #4042
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Tętno młodego ladnie wyrównane, być moze zaciskal pępowinę bo juz nie ma takich zjazdów.

Po teście oxy stwierdzili ze szyjka delikatnie reaguje wiec indukcja, jak juz się cos ruszylo. Podkręcili mi oxy i poza tym ze przy 1 porodzie nie mialam oxy to reszTa zapowiada sie tak samo. Rowarcie na 3cm dopiero, mega krwawię, skurcze częste i mocne ale z krzyża i na ktg wychodzą srednio. Najgorsze ze musze leżeć przy oxy, nie mogę iść pod prysznic czy cos
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 06:52   #4043
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Witam się w dwupaku!
Nie pamiętam kiedy tak dobrze spałam. W nocy ani jednego skurcza.
Dziś mam mieć spotkanie z położną. Ciekawe co mi powie tym razem, nie zdecydowałam się na ten olej rycynowy.

Ewka mam nadzieję że oxy rozkręcilo akcję. Tak czy siak czuję że niedługo przutulisz synka

Weronia oby i u Ciebie się rozkręcilo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:03   #4044
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Dzień dobry Mamusie
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
DIewczyny nie mam jak nadrobić, ale z tego widziałam KOCIAK - gratulacje !

Ja się melduje z porodówki. Tak z grubsza to ode wczoraj slabsze ruchy, pojechalam do gina ale go nie bylo, wiec przyjela mnie babka ktora w. Tym samym gąb pracuje. Ktg średnie, afi 6, a w środę bylo 12 wiec skier do szpitala. Przyjecalam a tu na izbie afi 9, ktg ok. Polozyli na patologie ciąży a tam straszne spadki tętna małego i szybko na porodowke. Dostałam antybiotyk na gbsa, ciagle pod ktg praktycznie i od godziny mam Oksy ale chyba w malej dawce bo mówili ze test. Trzymajcie kciuki, bo jak nie będzie skurczy to wrócę na patologie.

A tz dzis o 3 w nocy wyjeżdża w ta delegacje o której pisałam i wraca dopiero wieczorem(((
Oby się ładnie rozkręciło po oxy
Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Bóle ciagle mam ale są słabe do akcji :/
Na pewno cos ruszy skoro juz byly w miarę regularne skurcze
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:09   #4045
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ewka, Weronia. Kciuki

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:13   #4046
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ja po ktg, skurczy brak. Jeszcze będzie zaraz wizyta. Ciekawe co pani dr powie nowego
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:22   #4047
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Bry
Ciężka noc mialam bo moja córcia od 2:40 cycala cycocha i dopiero teraz udało mi się ja uspic a na jak długo to się okaże.
Jestem nie przytomna.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zebrah Pokaż wiadomość
Ania- nie smutaj Jesteś najlepszą mamą jaką Maja mogła mieć. Efekt cycolenia dzisiaj przyjdzie dopiero jutro i pojutrze!
Tak działa organizm po prostu i musisz dać mu czas. Polecam na wyluzowanie wyjście z domu na krótki spacer bez dziecka albo przeczytanie kozaczka ;-)
Ooo spacer by mi się przydal.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:32   #4048
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Wczoraj przyjechal do mnie synek z mezem i tesciowa. Synus glaskal Izunie po glowce i zaspiewal wszystkie piosenki, ktore zna Dzieci z przedszkola zrobily synkowi laurke z okazji narodzin siostrzyczki. Wczoraj polecial do przedszkola pochwalic sie zdjeciem Izulki.

Izunia jest bardzo grzeczna. Zje cycusia i idzie spac. Dzisiaj sobie pospalam, bo obudzila sie tylko o 23.00, a potem o 2.30. I potem o 5.30 i spi do teraz. Nawet panie latajace na szmacie jej nie zbudzily.
Wczoraj dzielnie zniosla szczepienie, nawet nie zakwilila. Za to kiedy czekala na golaska na doktorke, to sie wkurzala no bo ilez mozna gola pupa swiecic

Wychodzimy jutro. Chociaz moglabym i dzis, bo czujemy siw swietnie. Dzisiaj na dyzurze bedzie moj lekarz, zobaczymy, co powie.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 07:47   #4049
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Wczoraj przyjechal do mnie synek z mezem i tesciowa. Synus glaskal Izunie po glowce i zaspiewal wszystkie piosenki, ktore zna Dzieci z przedszkola zrobily synkowi laurke z okazji narodzin siostrzyczki. Wczoraj polecial do przedszkola pochwalic sie zdjeciem Izulki.

Izunia jest bardzo grzeczna. Zje cycusia i idzie spac. Dzisiaj sobie pospalam, bo obudzila sie tylko o 23.00, a potem o 2.30. I potem o 5.30 i spi do teraz. Nawet panie latajace na szmacie jej nie zbudzily.
Wczoraj dzielnie zniosla szczepienie, nawet nie zakwilila. Za to kiedy czekala na golaska na doktorke, to sie wkurzala no bo ilez mozna gola pupa swiecic

Wychodzimy jutro. Chociaz moglabym i dzis, bo czujemy siw swietnie. Dzisiaj na dyzurze bedzie moj lekarz, zobaczymy, co powie.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
To ładnie spi oby Jej tak zostalo.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 08:10   #4050
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Miqesi super że synek tak fajnie zareagował. Ja też zamierzam wyjść jutro

ewka trzymam mocno mocno kciuki żeby jednak szybko się rozkręciło. A jak coś to masz możliwość znieczulenia jakiegoś?
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 14:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.