Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 09:28   #4321
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbym chciała zrobić tylko 50 ml mleka to moge dac jedna łyżeczke? Bo normalnie do 90 ml mam wsypać 3. Bo Odciągam i pierw to daje Mai a potem mm i zawsze sporo zostaje w butelce po 90 ona nie zjada.
Ja na 50ml daje jedna miarke i tak ok połowy jeszcze jedenej miarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 09:35   #4322
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Ja na 50ml daje jedna miarke i tak ok połowy jeszcze jedenej miarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje czyli 1,5 miarki. Maja pojadla cyca i mm i teraz spi. Jak długo to się okaże bo u niej różnie bywa. Zauważyłam ze albo odciagam 20 albo 30 ml mleka. Moze z czasem będzie tego wiecej

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Madziu jak się czujesz?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Dzisiaj Dzień ojca
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 09:36   #4323
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Justyna może Twój prywatny gin coś zdziałał i do wizyty się coś rozwinie. Trzymam kciuki.
He he chcialabym,ale skoro przez noc noc sie nie rozkrecilo, to teraz tez nie. Wizyta po poludniu, w sumie jeszcze zostalo pare godzinek dzis wyjatkowo maz ma wolne wiec idzie ze mna
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 09:37   #4324
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

ewka nasz mały spadł w końcu 230 gr czyli ok 7% wagi urodzeniowej. Lekarz na obchodzie powiedzial że spadek jak najbardziej w normie i że możemy wyjść. Nikt nic nawet nie wspomniał o dokarmianiu. Nie martw się, w pierwszej dobie zawsze spadek jest największy.

dzanet co szpital to obyczaj. U nas dzieci nie kąpią w ogóle. I nie ma możliwości oddania dziecka. Nawet jak jesteś sama na sali i chcesz się umyć u nas po prostu nawet nie ma sali dla noworodków samych. Wszystkie są przy mamusiach.

Honcia ty już pewnie masz swoją kruszynkę przy sobie. Czekamy na wieści!

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
U mnie na ktg dziś zapisały się skurcze kwadratowe. Czekam na obchód, ciekawe co powiedzą
A co to są skurcze kwadratowe?

Wychodzimy! Czekam na papiery i dzwonię po męża i córcię
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:03   #4325
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Chudziaszek jak zareagowały koty na nowego członka rodziny?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość

Wychodzimy! Czekam na papiery i dzwonię po męża i córcię
Super nie ma to jak w domu.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:08   #4326
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Kociak super że wychodzcie!
My jutro, o.ile mała nie zzolknie
Ale skwar, omg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:12   #4327
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

A moj pulpecik dzis wazyl 4300g. Kilo na pkus w 2 tyg.
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 10:23   #4328
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Byłyśmy u pediatry- na wysypkę na twarzy bephanten i przemywać nagietkiem. Ale już przemywam srebrem, więc pewnie pomoże- obserwujemy czy to alergia czy nie
Przy okazji Hania dziś miała szczepionkę na wzw B.(była bardzo dzielna)- ą 5w1 i pneumokoki 14 lipca.
Przybrała 1300g od wagi wyjściowej ze szpitala, a więc waży 4100
Na 13.30 mamy do neurologa.

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość

Dziś mamy z mężem 4.rocznice ślubu

Wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Jestem 5 w kolejce a pierwsza dziewczyna juz w trakcie


Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbym chciała zrobić tylko 50 ml mleka to moge dac jedna łyżeczke? Bo normalnie do 90 ml mam wsypać 3. Bo Odciągam i pierw to daje Mai a potem mm i zawsze sporo zostaje w butelce po 90 ona nie zjada.
Ogólnie jest tak, że jedna miarka na 30ml wody


Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
ewka nasz mały spadł w końcu 230 gr czyli ok 7% wagi urodzeniowej. Lekarz na obchodzie powiedzial że spadek jak najbardziej w normie i że możemy wyjść. Nikt nic nawet nie wspomniał o dokarmianiu. Nie martw się, w pierwszej dobie zawsze spadek jest największy.

dzanet co szpital to obyczaj. U nas dzieci nie kąpią w ogóle. I nie ma możliwości oddania dziecka. Nawet jak jesteś sama na sali i chcesz się umyć u nas po prostu nawet nie ma sali dla noworodków samych. Wszystkie są przy mamusiach.

A co to są skurcze kwadratowe?

Wychodzimy! Czekam na papiery i dzwonię po męża i córcię
Super, że wychodzicie!!
Moja Hania spadła ponad 10%.. w dzień wypisu przybrała całe 6gram, i nas wypuścili- tyle, że moja w szpitalu mm jadła tylko.
Kiepsko, ze nie można dziecka zostawić- jak iść się umyć?


Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
A moj pulpecik dzis wazyl 4300g. Kilo na pkus w 2 tyg.
Brawo!
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:33   #4329
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ania chyba jest jedna miarka na 30ml



Kociak super że wychodzicie. Kwadratowe w sensie że dłużej trzyma a nie pojawia się i znika.



Haneczka super Hania przybrała, brawo za szczepienie. Kciuki za neurologa
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:45   #4330
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ania fizycznie czuję się lepiej,mniej nerka boli. Psychicznie ciężko

U mnie w szpitalu gdzie urodziłam dało się w każdej chwil oddać dziecko poloznym, ja ani razu nie oddałam łóżeczka te szklane miały monitor oddechu baby sens. Prysznnice z wc miałam na przeciwko sali, także więcej zachodu bym miała z oddaniem dziecka niż wyjściem pod prysznic na max 5 min jak Hania spała często brałam prysznic jak tz był.
U mnie kapali dziecko jeśli się wyraziło zgodę, codziennie.

Dziewczynki dokarmiajace mm dajecie dzidziom wodę/herbatki? Hania odkąd jestem w szpitalu głownie zjada mm,kazałam dawać jej wodę i kupiłam bio herbatkę koperkowa od 2tyg życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:58   #4331
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Ania fizycznie czuję się lepiej,mniej nerka boli. Psychicznie ciężko

U mnie w szpitalu gdzie urodziłam dało się w każdej chwil oddać dziecko poloznym, ja ani razu nie oddałam łóżeczka te szklane miały monitor oddechu baby sens. Prysznnice z wc miałam na przeciwko sali, także więcej zachodu bym miała z oddaniem dziecka niż wyjściem pod prysznic na max 5 min jak Hania spała często brałam prysznic jak tz był.
U mnie kapali dziecko jeśli się wyraziło zgodę, codziennie.

Dziewczynki dokarmiajace mm dajecie dzidziom wodę/herbatki? Hania odkąd jestem w szpitalu głownie zjada mm,kazałam dawać jej wodę i kupiłam bio herbatkę koperkowa od 2tyg życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że był monitor w łóżeczkach! ja przez to, że bałam się o małą mało co spałam w szpitalu, bo sprawdzałam czy oddycha..
W domu też mam monitor właśnie babysense więc jestem spokojniejsza

Ja niczego nie podaje,ale moja Hania zjada więcej mojego- a w takiej sytuacji to nie wiem. A powiedz mi ściągasz dalej pokarm żeby utrzymać laktacje? czy rezygnujesz
I co planują w związku z Tobą w szpitalu?
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 11:04   #4332
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!









GRATULACJE!!







pozdrawiam y





Super wieści!






W ciagu dnia u mnie Gabi tez czasami co tyle chce cyca.
Bylysmy u pediatry. Wszystko ok. Mala wazy 4040g i przez,niecale dwa tygodnie przybrala pol kilo. byla tez ze mna w pracy, mialam zajsc tylko na chwilę, a ciągle mnie ktos zaczepial i dwie godziny tam spedzilysmy. Bylo bardzo milo. Gabrysia sie podobala wszystkim ja tez uslyszalam komplementy. Byly tez prezenty. Ja wyjechalam z nowymi torebkami (pracuje w firmie odziezowej), gabi ze slicznym kocykiem, ksiazeczka i szmatka do zabawy
Wczoraj za to od 17 do północy nie spala, byla zmeczona, ale tylko przysypiala. Noc potem ok. Odsypiala.
U nas takie disco bez spania było przedwczoraj. Ja padalam i chciałam się położyć a dziec nie spał od 20 do 24

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Maria śliczności aż oczu nie mogę oderwać



Jestem blisko porodówki i czasami słychać rozczulający płacz dzieci. Teraz za to jakaś pacjentka strasznie krzyczy przy porodzie to już jest przerażające.
Krzyków nie zazdroszczę, tzn.krzykow rodzących

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;62104976]A to moja gwiazda! Największa na oddziale
Na sali leżę z dziewczyną która uwaga-urodziła w samochodzie pod szpitalem!!! Mąż poszedł po pomoc, jak wrócił to.ona już miała córeczkę na rękach w szpitalu urodziła tylko łożysko [/QUOTE]
Przepraszam Dzanet ale jest prawie tak duża jak mój pierwszy synek i On też był wielką atrakcją i nosiły go wszystkie położne i mówiły, że muszą się nacieszyć bo nie miały jeszcze do czynienia z tak dużym dzieckiem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:16   #4333
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Madzia ja jak dokarmiałam to dawałam wodę. Dobrze że lepiej fizycznie. Rozumiem psychiczny stan. Jeszcze troszkę i będziecie razem.



Nie ma to jak znajomości... Jestem zakwalifikowana do cc. Nie pozwolą mi na sn, ale czekają na rozwój. Jak do jutra rana się skurcze nie powiększą to ide do domu. Chyba zacznę sutki kręcić :p
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:28   #4334
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Młody przybrał 10g od wczorajszego ważenia wieczornego. Nie zzolkl, wszystko ok, nerki tez super, bo mial USG. Czekamy na wypis i do domciu
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:30   #4335
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Super, że był monitor w łóżeczkach! ja przez to, że bałam się o małą mało co spałam w szpitalu, bo sprawdzałam czy oddycha..
W domu też mam monitor właśnie babysense więc jestem spokojniejsza

Ja niczego nie podaje,ale moja Hania zjada więcej mojego- a w takiej sytuacji to nie wiem. A powiedz mi ściągasz dalej pokarm żeby utrzymać laktacje? czy rezygnujesz
I co planują w związku z Tobą w szpitalu?
Odciagam pokarm, ale jest go coraz mniej... coś czuję, że lada chwila laktacja minie.
Póki co dają mi antybiotyk i elektrolity dozylnie. Mam założona sondę do nerki i obserwują funkcję wydawnicze nerki, wczoraj dużo moczu z krwią i strzepkami ropy było co świadczyło o przyblokowaniu nerki i stanie zapalnym dziś miałam zdjecie rtg jutro planują wyjąć sondę i resztę szczegółowych badań zrobić. Całe szczęście, że tutaj mam pro-ludzkkiego lekarza ordynator oddziału i nie odeslal mnie tylko od razu przyjął na oddział i zalecił wszystko co się dało na tą chwilę zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:39   #4336
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

My juz po wizycie. Zuzka waży 3130 i wszystko ok. Pani doktor się zachwycala jaka to śliczna i w ogóle
No i mamy skierowanie do chirurga dziecięcego z ta jej narosla. A po pierwszym szczepieniu (21.07) mamy jeszcze dostać na usg żeby sprawdzić co to jest.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:39   #4337
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Młody przybrał 10g od wczorajszego ważenia wieczornego. Nie zzolkl, wszystko ok, nerki tez super, bo mial USG. Czekamy na wypis i do domciu
Super!!


Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Odciagam pokarm, ale jest go coraz mniej... coś czuję, że lada chwila laktacja minie.
Póki co dają mi antybiotyk i elektrolity dozylnie. Mam założona sondę do nerki i obserwują funkcję wydawnicze nerki, wczoraj dużo moczu z krwią i strzepkami ropy było co świadczyło o przyblokowaniu nerki i stanie zapalnym dziś miałam zdjecie rtg jutro planują wyjąć sondę i resztę szczegółowych badań zrobić. Całe szczęście, że tutaj mam pro-ludzkkiego lekarza ordynator oddziału i nie odeslal mnie tylko od razu przyjął na oddział i zalecił wszystko co się dało na tą chwilę zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętaj, że najważniejsze Twoje zdrowie a czy kp, czy mm, to nie ważne, ważne, żeby mała była zdrowa i jej mamusia
Świetnie, że się tak Tobą zajęli! w końcu będę wiedzieć co i jak i Ci ulżą! powodzenia, informuj nas na bieżąco
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:47   #4338
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
A moj pulpecik dzis wazyl 4300g. Kilo na pkus w 2 tyg.
Pięknie przybiera

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Byłyśmy u pediatry- na wysypkę na twarzy bephanten i przemywać nagietkiem. Ale już przemywam srebrem, więc pewnie pomoże- obserwujemy czy to alergia czy nie
Przy okazji Hania dziś miała szczepionkę na wzw B.(była bardzo dzielna)- ą 5w1 i pneumokoki 14 lipca.
Przybrała 1300g od wagi wyjściowej ze szpitala, a więc waży 4100
Na 13.30 mamy do neurologa.
pięknie przybiera Hania i ze była taka dzielna !

Oby to przemywanie pomogło !
i za wizytę u neurologa!

I dziękuję za życzenia

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Ania fizycznie czuję się lepiej,mniej nerka boli. Psychicznie ciężko

U mnie w szpitalu gdzie urodziłam dało się w każdej chwil oddać dziecko poloznym, ja ani razu nie oddałam łóżeczka te szklane miały monitor oddechu baby sens. Prysznnice z wc miałam na przeciwko sali, także więcej zachodu bym miała z oddaniem dziecka niż wyjściem pod prysznic na max 5 min jak Hania spała często brałam prysznic jak tz był.
U mnie kapali dziecko jeśli się wyraziło zgodę, codziennie.

Dziewczynki dokarmiajace mm dajecie dzidziom wodę/herbatki? Hania odkąd jestem w szpitalu głownie zjada mm,kazałam dawać jej wodę i kupiłam bio herbatkę koperkowa od 2tyg życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się

Przy mm chyba powinno się dopajac dziecko szczególnie przy takich temperaturach

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Madzia ja jak dokarmiałam to dawałam wodę. Dobrze że lepiej fizycznie. Rozumiem psychiczny stan. Jeszcze troszkę i będziecie razem.



Nie ma to jak znajomości... Jestem zakwalifikowana do cc. Nie pozwolą mi na sn, ale czekają na rozwój. Jak do jutra rana się skurcze nie powiększą to ide do domu. Chyba zacznę sutki kręcić :p
Czyli masz czekać aż akcja sama się zacznie i wtedy cc?
To niech się zaczyna jak najszybciej póki jesteś na miejscu !

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Młody przybrał 10g od wczorajszego ważenia wieczornego. Nie zzolkl, wszystko ok, nerki tez super, bo mial USG. Czekamy na wypis i do domciu
Suuuuper

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Odciagam pokarm, ale jest go coraz mniej... coś czuję, że lada chwila laktacja minie.
Póki co dają mi antybiotyk i elektrolity dozylnie. Mam założona sondę do nerki i obserwują funkcję wydawnicze nerki, wczoraj dużo moczu z krwią i strzepkami ropy było co świadczyło o przyblokowaniu nerki i stanie zapalnym dziś miałam zdjecie rtg jutro planują wyjąć sondę i resztę szczegółowych badań zrobić. Całe szczęście, że tutaj mam pro-ludzkkiego lekarza ordynator oddziału i nie odeslal mnie tylko od razu przyjął na oddział i zalecił wszystko co się dało na tą chwilę zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze trafiłaś na prawdziwych lekarzy!
Oby jak najszybciej mogli Ci pomóc, żebyś Ty w pełni sił mogła wrócić do Córeczki!
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:55   #4339
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ewka super wiadomość!



Madzia jak nie dasz rady utrzymać laktacji to trudno. Ważne żebyś była zdrowa i miała siły dla córki.



Madzius brawo za wizytę.

Tak, nie chcą robić na sucho. A ja bym nie chciała już się kręcić tylko wrócić do domu z dzidziusiem.



Chyba będę teraz najbardziej udzielającą się osobą na wątku albo czytam książkę albo korzystam z netu
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 12:01   #4340
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
My juz po wizycie. Zuzka waży 3130 i wszystko ok. Pani doktor się zachwycala jaka to śliczna i w ogóle
No i mamy skierowanie do chirurga dziecięcego z ta jej narosla. A po pierwszym szczepieniu (21.07) mamy jeszcze dostać na usg żeby sprawdzić co to jest.
Super, że Zuzia rośnie!

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Super!!




Pamiętaj, że najważniejsze Twoje zdrowie a czy kp, czy mm, to nie ważne, ważne, żeby mała była zdrowa i jej mamusia
Świetnie, że się tak Tobą zajęli! w końcu będę wiedzieć co i jak i Ci ulżą! powodzenia, informuj nas na bieżąco
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ewka super wiadomość!



Madzia jak nie dasz rady utrzymać laktacji to trudno. Ważne żebyś była zdrowa i miała siły dla córki.



Madzius brawo za wizytę.

Tak, nie chcą robić na sucho. A ja bym nie chciała już się kręcić tylko wrócić do domu z dzidziusiem.



Chyba będę teraz najbardziej udzielającą się osobą na wątku albo czytam książkę albo korzystam z netu
Dziękuję dziewczyny jeśli będę miała pokarm to będzie dobrzr jeśli nie też damy radę ważne żeby Hania jadła i była zdrowa.Nie ma nic ważniejszego teraz.

Fiazo na kiedy masz tp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:04   #4341
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Tradycyjnie wpadam zobaczyć która rodzi żadne bobo nie chce zrobić niespodzianki tatusiowi w takim dniu??
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:35   #4342
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Udalo mi się odciagnac łącznie 50 ml bylo na jedno karmienie. Teraz moje Serduszko usnie a ja zrobię obiad. Kasza jaglana warzywa i pierś
A jeszcze przede mna kilka karmien )

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Takie odciaganie nie spowoduje zaniku mleka? Tylko może go zwiększyć?
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2016-06-23 o 12:34
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:40   #4343
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Madzia 28czwerwca (wtorek)
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:43   #4344
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Ale bym zjadla prince polo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Mialam wejść na wage czy cos mi ubywa aleeee mam obawy ze sie przeraze. Jak na razie to nie wchodze w żadne spodnie:/
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:01   #4345
Claudette1996
Raczkowanie
 
Avatar Claudette1996
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Ale bym zjadla prince polo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Mialam wejść na wage czy cos mi ubywa aleeee mam obawy ze sie przeraze. Jak na razie to nie wchodze w żadne spodnie:/


Ja wczoraj wszamałam prince polo i chyba Ww.
Wiesz, załapałam się na bób ale źle się to skończyło, myślałam że mi rozsadzi
__________________
Jakub 02.07.2016r.
My 12.11.2016r.
Claudette1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:03   #4346
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Claudette1996 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wszamałam prince polo i chyba Ww.
Wiesz, załapałam się na bób ale źle się to skończyło, myślałam że mi rozsadzi
ja nie wiem jakby Maja zareagowała wiec odpuszczę
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:06   #4347
Claudette1996
Raczkowanie
 
Avatar Claudette1996
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
ja nie wiem jakby Maja zareagowała wiec odpuszczę

Nie polecam próbować, ja już nie ruszę
__________________
Jakub 02.07.2016r.
My 12.11.2016r.
Claudette1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:11   #4348
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Claudette1996 Pokaż wiadomość
Nie polecam próbować, ja już nie ruszę
Tak myślałam

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Co jej siostra obciela paznokcie to znowu jej urosly i sie cala podrapala po buzi:/
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:11   #4349
Claudette1996
Raczkowanie
 
Avatar Claudette1996
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Nie wytrzymam w te upały, mam już dość
__________________
Jakub 02.07.2016r.
My 12.11.2016r.
Claudette1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:14   #4350
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 7

Aniu, a ja właśnie zjadłam dwa paski Milki Oreo Wcześniej też jadłam i Marysi nic nie jest W ogóle jem tak jak zawsze - taki nakaz od położnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 14:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.