Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 18:09   #841
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Niestety z tz się nie dogadam... Najwidoczniej przerasta nas/go to ze zmieniło się nasze życie bo pojawila sie Maja.
Nie umiemy teraz normalnie rozmawiać. Sa tylko wypominki, przypominki itp.


Maja jadla z cyca 40 min widać bylo ze dziecko zadowolone. Przyszedl tz wziął na ręce i juz mowi oo głodne dziecko trzeba dać butelke i dal. Wiec mowie mu to po co ja cycki wywalam stwarzam nastrój aby karmienie bylo ok a Ty przychodzisz robisz halas i od razu mówisz ooo glodna jesteś. Moj czas poświęcony Mai poszedl sie...
Ania, to pewnie przejściowe.
Często po pojawieniu się dziecka w związku pojawia się jakiś kryzys- wwiększy lub mniejszy.
Między mną a mężem jak się urodził Bartek tez przez jakiś czas się nie układało, ciężko nam było się dogadać. Na szczęście nie trwało to długo i w końcu się dogadalismy .

Ty jesteś przemeczona opieka nad Mają, niewyspana, tz pewnie też zmęczony. Do tego jeszcze inne problemy, których trochę macie i dużo nie trzeba.

Fajnie jakbyście mogli zostawić raz na jakiś czas z kimś Maje i się wyrwac sami gdzieś.
a tymczasem pozostaje Wam rozmowa, na spokojnie, bez wypominek. Niech każde wyleje swoje żale.
Trzymaj się

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość


Cioteczki przedstawiam Marcelinkę
Szczęśliwe dziecko
Śliczna jest
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 19:46   #842
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

ANIA tak bywa po urodzeniu dziecka ale cierpliwości, uspokoi się.
Porozmawiajcie na spokojnie, musisz uświadomić tz, że Ty też jesteś zmęczona

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 19:53   #843
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Szybko skończyło Ci się krwawienie, fajowo

A co z ta przepuklina? Musicie coś robić czy sama zniknie?
Lekarz kazał obserwować jak przybierze na wadze to możliwe ze zniknie przepuklina a jak nie to zaklejanie plasterkiem za miesiąc
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:15   #844
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Weronia93 Pokaż wiadomość
Lekarz kazał obserwować jak przybierze na wadze to możliwe ze zniknie przepuklina a jak nie to zaklejanie plasterkiem za miesiąc
Bratanek męża miał przepuklinę kolo pępka i mieli jak najwięcej klaść dzieckp na brzuchu. A potem dostali taki plaster specjalnuly i on " wepchnął" do srodka tą przepuklinę
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:30   #845
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość


Cioteczki przedstawiam Marcelinkę
Super

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ania, to pewnie przejściowe.
Często po pojawieniu się dziecka w związku pojawia się jakiś kryzys- wwiększy lub mniejszy.
Między mną a mężem jak się urodził Bartek tez przez jakiś czas się nie układało, ciężko nam było się dogadać. Na szczęście nie trwało to długo i w końcu się dogadalismy .

Ty jesteś przemeczona opieka nad Mają, niewyspana, tz pewnie też zmęczony. Do tego jeszcze inne problemy, których trochę macie i dużo nie trzeba.

Fajnie jakbyście mogli zostawić raz na jakiś czas z kimś Maje i się wyrwac sami gdzieś.
a tymczasem pozostaje Wam rozmowa, na spokojnie, bez wypominek. Niech każde wyleje swoje żale.

Dziękuję. Zobaczymy jak będzie.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:31   #846
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ja ostatnio mam intensywne dni, więc brakuje czasu na pisanie na wizażu, ale wszystko czytam
Honcia- MARCELINA cudowna
Ania- kryzys w związku po urodzeniu dziecka to niestety częsta sprawa..
Musicie jednak porozmawiać o tym, bo inaczej się nie da..tak na spokojnie..

Współczuje Wam nie przespanych nocy..
Moja Hania dla mnie łaskawa w tym temacie. Dzisiejszej nocy spała ciągiem ponad 8 godzin.. obudziła się, zjadła, może z 15 minut nie spała, i znowu usnęła na 4 godziny...później znowu zjadła i znowu spanie.. dziś ewidentnie miała noc i dzień śpiocha.. teraz usypia już w łóżeczku na noc..
Oby jej się takie spanie nocne nie odwidziało
Jak uśnie idę poprasować trochę i podłogę muszę umyć w pokoju, bo maskara;D

Kurde, będąc ostatnio na wizycie zapomniałam spytać lekarza kiedy mogę z mężem bara bara a mi się chce.. w następnym tygodniu idę na cytologię, to go dopytam
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:32   #847
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
ANIA tak bywa po urodzeniu dziecka ale cierpliwości, uspokoi się.
Porozmawiajcie na spokojnie, musisz uświadomić tz, że Ty też jesteś zmęczona
Mowi ze rozumie ale czy na prawdę tak jest :/

Bylismy u Mamy na cmentarzu. Potrzebowałam pojechać. Karmiac Maje popłakałam się bo bardzo mi Jej brakuje...
Niestety czasu nie da się cofnąć...trzeba iść do przodu.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 21:14   #848
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość


Cioteczki przedstawiam Marcelinkę
Cześć słodziaszna
Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Mowi ze rozumie ale czy na prawdę tak jest :/

Bylismy u Mamy na cmentarzu. Potrzebowałam pojechać. Karmiac Maje popłakałam się bo bardzo mi Jej brakuje...
Niestety czasu nie da się cofnąć...trzeba iść do przodu.
Tule mocno

Ja dziś byłam na cmentarzu u.mojego kumpla który nie żyje już 6 lat a ciągle jeszcze czasem mi się śni. Biorę to za znak, że potrzebuje mojej modlitwy, biorę znicz i idę się pomodlić...choć do bardzo religijnych nie należę.
Nie będę smecic na noc
Dziewczyny śpią. Moja siostra chce jutri na cały dzień zabrać starszą. Mieszkają jakieś pół godziny drogi autostrada od nas, Zosia ją uwielbia a ja i tak sie łamie...chciała zabrać ją już na noc ale wybiłam jej to z głowy matka wariatka
Plan dnia mają jutro bardzo ciekawy, jestem pewna że starsza bedzie zachwycona. Więc jutro zapakuje obie do auta i jedziemy. Jak Zosia będzie chciała zostać z siostrą to zostanie. Ale ma przykazany powrót przed 19!

Sliweczka ile kropelek espumisanu dajesz? Mniej więcej ile razy dziennie? Zosi dawałam chyba 3x4,kropelki i pomagało. Dzisiaj Hana miała problem od 17 do 18;30 płacz, nawet cyc nie pomagał. Oby nigdy więcej!

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

A jeszcze co do.pampersow to u nas też idą kosmiczne ilości! w nocy min 4, w dzień to masakra
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 21:23   #849
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ja też na szybko, bo padam z nóg
Mamaniny gratulacje
masuriangirl dobrze, że już jesteście w domu
Honcia

Gratuluję przyboru masy, ładnie tuczycie swoje bobaski
Kryzys po porodzie i nas dopadł z tż-tem, ale zawsze szybko się godzimy

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Współczuje Wam nie przespanych nocy..
Moja Hania dla mnie łaskawa w tym temacie. Dzisiejszej nocy spała ciągiem ponad 8 godzin.. obudziła się, zjadła, może z 15 minut nie spała, i znowu usnęła na 4 godziny...później znowu zjadła i znowu spanie.. dziś ewidentnie miała noc i dzień śpiocha.. teraz usypia już w łóżeczku na noc..
Oby jej się takie spanie nocne nie odwidziało
Jak uśnie idę poprasować trochę i podłogę muszę umyć w pokoju, bo maskara;D

Kurde, będąc ostatnio na wizycie zapomniałam spytać lekarza kiedy mogę z mężem bara bara a mi się chce.. w następnym tygodniu idę na cytologię, to go dopytam
dla Hani. Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
\
Bylismy u Mamy na cmentarzu. Potrzebowałam pojechać. Karmiac Maje popłakałam się bo bardzo mi Jej brakuje...
Niestety czasu nie da się cofnąć...trzeba iść do przodu.


[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;62745936]
Dziewczyny śpią. Moja siostra chce jutri na cały dzień zabrać starszą. Mieszkają jakieś pół godziny drogi autostrada od nas, Zosia ją uwielbia a ja i tak sie łamie...chciała zabrać ją już na noc ale wybiłam jej to z głowy matka wariatka
Plan dnia mają jutro bardzo ciekawy, jestem pewna że starsza bedzie zachwycona. Więc jutro zapakuje obie do auta i jedziemy. Jak Zosia będzie chciała zostać z siostrą to zostanie. Ale ma przykazany powrót przed 19!

Sliweczka ile kropelek espumisanu dajesz? Mniej więcej ile razy dziennie? Zosi dawałam chyba 3x4,kropelki i pomagało. Dzisiaj Hana miała problem od 17 do 18;30 płacz, nawet cyc nie pomagał. Oby nigdy więcej![/QUOTE]
Fajnie, to chociaż odsapniesz

Dzisiaj płacz od 19.30 do 21.30. Wszystko pomagało na chwilę. Cyc w ogóle. Sama już nie wiem od czego płacz. Nawet w kąpieli zrobił kupsko, a i tak miał problem zasnąć. Suszarka i otulacz ostatecznie dały rade. Głowa mnie boli od tej suszarki...
Chyba i ja przejdę się jutro do apteki. A co jest mocniejsze od espumisanu i dostępnego u nas???? Wiem pisałyście, ale nie mam siły szukać, plis.
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 22:05   #850
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Mowi ze rozumie ale czy na prawdę tak jest :/

Bylismy u Mamy na cmentarzu. Potrzebowałam pojechać. Karmiac Maje popłakałam się bo bardzo mi Jej brakuje...
Niestety czasu nie da się cofnąć...trzeba iść do przodu.
przytylam bardzo mocno!

Honcia śliczna masz córeczkę!

Haneczkabb też już powoli mam ochotę na,seksa wizytę u gina,mam za 2tyg no i tak muszę po operacji nerek dojść do siebie :/-

U Nas też, pampersy idą,w tempie ekspresowym. Hania czesto sika na przewijaku zanim do końca przewine w nową pieluszekw to jest już cw niej siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 22:07   #851
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

chudziaszek no tak mi się wydaje, że odkąd podaję ten espumisan to często po karmieniu odbija. Chyba że to taki zbieg okoliczności

Dzanet no ja też daję ze 3-4 razy dziennie po 5 kropelek. W ulotce napisane żeby podawać od 5 do 10 kropli przed każdym karmieniem ale wg. mnie to za dużo. Mam espumisan 100mg/ml.

majkela, najmocniejszy chyba sab simplex ale w Pl niedostępny.

Honcia jaka słodziaśna i uśmiechnięta jest Twoja Marcelinka Piękna!

Ignaś aktualnie wojuje TZ go nosi. Ewidentnie widać, że brzuszek mu dokucza i z tego powodu nie może zasnąć.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 23:01   #852
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Moje dziecię też dziś niespokojne. Pierwszy raz darł się przy cycu. Zobaczymy jak noc minie, choc teraz śpi, ale cały czas się wierci, wzdycha i macha rękami.
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość


Cioteczki przedstawiam Marcelinkę
Śliczności

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ania Twój tz źle zrobił, nie wiem co Ci napisać



Honcia cudownie się uśmiecha Marcelinka



Ja dziś mam słabszy dzień bo nie mam kiedy odpocząć. Rano załatwiliśmy chrzciny. Moi teściowie uparli się by szybko bo Tomuś chory. Dla mnie można by jeszcze poczekać skoro i tak wizytę u kardiologa mamy 26go więc nie jest tak źle i ja bym była bardziej na siłach.
Fiazo mocne kciuki za Tomka, a tu musisz odpoczywać a nie za chrzcinami biegać

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
przytylam bardzo mocno!

Honcia śliczna masz córeczkę!

Haneczkabb też już powoli mam ochotę na,seksa wizytę u gina,mam za 2tyg no i tak muszę po operacji nerek dojść do siebie :/-

U Nas też, pampersy idą,w tempie ekspresowym. Hania czesto sika na przewijaku zanim do końca przewine w nową pieluszekw to jest już cw niej siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też idą w zastraszającym tempie dziś to dwa osrał, zanim mu zdążyłam zapiąć. I tak - jedno przewijanie a testy pieluchy do kosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:24   #853
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Codziennie rano wstaje i mówię sobie dzisiaj będzie lepszy dzień. Nie będzie tak ciezkiego usypiania, bede karmić cały dzień piersią i jeszcze cos uda sie odciagnac na noc dla Malej. A w rzeczywistości jest tak ze budze się i patrze na moja córeczke i mówię spij jeszcze trochę proszę Cię o to. Ale tak nie ma ja wstaje to i ona się budzi. Śniadania nie jem bo kiedy? Jak kawy czy herbaty z rana się napije to jest cud. Bo przecież córcia jest ważniejsza. Trzeba wstać i dać cyca bo dziecko głodne. A z cyca raz jest więcej raz mniej....szkoda ze nie jest zawsze po równo. Czytam książke i inne informacje na temat karmienia,snu dziecka bo przecież to teraz u mnie nr jeden. Mowie sobie na pewno pokarmu będzie więcej przecież cały czas Maje przystawiam i odciagam a jakoś nie widzę i nie czuje żeby było więcej. Oszukuje siebie mówiąc ze nie boli jak podaje kolejna butle aaaa boli jak cholera. Inaczej to miało być. Inaczej sobie wyobrazalam poród i macierzyństwo. Mialam się cieszyć z każdego dnia aaa jest inaczej. Dziekuje Bogu za to ze mam zdrowa córeczke!

Inne problemy których mam na prawde sporo zrobilo swoje... i mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy. Bo i przez to jest u mnie jak jest...

Z tz niby razem a jednak osobno... ma dwie prace więcej go nie ma niz jest. Ale gdyby nie te dwie prace to bym u taty mieszkala i byśmy nie mogli się docierać. Nie mając teraz nic jestem na jego utrzymaniu. Moze z dnia na dzień będzie lepiej miedzy nami. To sie okaze.
Choc trochę się wyzalilam ale jest to kropla co powiedzialam w tym wielkim morzu myśli,słów itp

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Maja spi niespokojnie...Wypije wode i tez się kładę.
Dobranoc
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:54   #854
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;62709011]A Ty jak się czujesz po cc? Doszlas już do formy?
[/QUOTE]
Dzięki, że pytasz Czuję się normalnie, w sensie wszystko ok, tylko muszę uważać jak chce kichnąć Doszłam do formy, ale śmiem twierdzić, że to, co zajęło mi teraz prawie 3 tygodnie, przy sn osiągnęłabym w 3 dni:/
Jeszcze tydzień temu, jak byłam na shopingu (kiecki na chrzciny szukałam) zauważyłam, że ruszam się jak własna babcia, dziś już prawie biegam
No i jeszcze forma psychiczna....też już ok, nawet stwierdziłam, że dojrzałam do machnięcia Wam opisu porodu i myślałam, że dziś się uda, ale późno już więc odkładam na zaś
Jak tam nowa fryzurka?
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Cierpliwość też zazdroszczę dziewczynom sn... cesarka to Masakra delikatnie mówiąc my myśleliśmy o trójce dzieci ale przez cc ja już nie chcę boję się, że znowu będzie cc a przy sn nie wiem czy parcie jest bezpieczne żeby się coś nie porobiło, smutno mi ehh
Z kolejnym porodem to zależy ile się odczekało, jak blizna wygląda itd. Ale na pewno nawet jak lekarz daje zielone światło, to i tak strach jest.
Z resztą, wierz mi, jesteś w lepszej sytuacji, bo miałaś planowane cc. Ja miałam teraz poród 2w1 i chcę mieć jeszcze dziecko/dzieci, ale niestety boję się już rodzić sn i wiem, że będzie cc
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
I ja się dołączam do zazdroszczących SN
Jak sobie przypomnę pierwszy poród, jakie to było cudowne przeżycie, mimo bólu. I mąż mógł być przy mnie cały czas, przeciąc pępowinę, a przy cc musiał czekać na oddziale. Bartka od razu dostałam na brzuch i mogliśmy spędzić te pierwsze chwile razem, w trójkę. A Zuzię co dali mi pocałować i zabrali, na czas jak mnie zszywali
No i organizm szybciej do siebie dochodzi po sn.
I tak mi żal, że już prawdopodobnie nigdy nie będzie mi dane przeżyć tego jeszcze raz.
Mam takie same odczucia, co do porodu sn. Nas z mężem to tak zbliżyło, że przeżywaliśmy drugi miesiąc miodowy Teraz nic z tych rzeczy-nerwy, rozdzielenie..ech.
No i to dochodzenie do siebie. Przy sn w zasadzie wszystko zależy od Ciebie, czy zechcesz leżeć, bo oj boli czy od razu biegasz Przy cc musisz swoje odleżeć i nie ma zmiłuj, a i później trzeba się bardziej oszczędzać.
I ja nie umniejszam cc, broń Boże, może być pięknie i to też cud narodzin. Ale dla mnie to było całkiem coś innego.
Dużo też daje polityka szpitala, bo ja np dostałam malutką na chwilkę do twarzy, później na pooperacyjnej też na chwilę i nie było mowy o kangurowaniu przez tatusia, na pooperacyjną nie miał nikt wstępu.... No nie było to prorodzinne:/
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 01:09   #855
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Ja po cc też szybko doszłam do siebie i ogólnie bardzo je sobie chwalę.

I mimo, że pierwsze rodziłam sn to szczerze mówiąc nie rozumiem tego zalowania, że miało się cesarkę a nie sn. Co za różnica? !
Nie kumam o co chodzi z jakąś magia przy sn. Ja płakałam jak mi synka wyjeli przy cc, a przy pierwszym sn cieszylam sie, że już po wszystkim i nie było żadnej magii. Tak więc jeśli zdarzylo by się trzecie to jak najbardziej chciałabym cc

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Miałam podobnie przy sn, byłam szczęśliwa,że już po wszystkim. U mnie niestety nie było ani kangurowania,ani męża, dziecko tylko na chwilkę,żeby ucalowac, potem w inkubatorze kilka dni,my w szpitalu miesiąc. Nadal plamie po 6 tyg i nadal mnie boli tam na dole. Także tego...





Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Ja też na szybko, bo padam z nóg
Mamaniny gratulacje
masuriangirl dobrze, że już jesteście w domu
Honcia

Gratuluję przyboru masy, ładnie tuczycie swoje bobaski
Kryzys po porodzie i nas dopadł z tż-tem, ale zawsze szybko się godzimy


dla Hani. Zazdroszczę





Fajnie, to chociaż odsapniesz

Dzisiaj płacz od 19.30 do 21.30. Wszystko pomagało na chwilę. Cyc w ogóle. Sama już nie wiem od czego płacz. Nawet w kąpieli zrobił kupsko, a i tak miał problem zasnąć. Suszarka i otulacz ostatecznie dały rade. Głowa mnie boli od tej suszarki...
Chyba i ja przejdę się jutro do apteki. A co jest mocniejsze od espumisanu i dostępnego u nas???? Wiem pisałyście, ale nie mam siły szukać, plis.
Infacol?

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

U nas po 1 dniu karmienia piersią kupki ruszyły ale pewnie moja radość będzie krótka,bo od poniedziałku żelazo zaczynamy dawać bobince:-/
Radena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 01:26   #856
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

honcia ale słodziak i jaka pyzulka serio mało przybiera?

madzia
Ty zdaje się miałaś rozkminy w sprawie kupy. Czytnij sobie tu: http://www.hafija.pl/2011/05/podrecz...y-dziecka.html Wprawdzie to raczej o kupach przy kp, ale pewne rzeczy są uniwersalne, np. rada nie panikuj

ania
tulę no, bo raczej nic nie powiem.
Ale w innym temacie (kp), coś mam dla Ciebie: http://www.hafija.pl/2011/11/problem...a-pokarmu.html
I jeszcze hmm... w temacie Twojego Tż i tego, że stwierdził, że Maja głodna i podał mm.... Nie będę się wtrącać, coś Ci opowiem:
Wychodząc ze szpitala z starszą córką (naszym I dzieckiem) zahaczyliśmy o Rossmanna i kupiłam m.in. 2 saszetki Bebilonu takie w razie W (bo w szpitalu mi ją dokarmiali). Leżały sobie w szufladzie. Koło 5miesiąca życia Sara zaczęła odmawiać piersi tzn. z jednej w ogóle nie chciała, z drugiej jadła, ale na półśpiąco/w dziwnych pozycjach, ściągałam laktatorem i jej dawałam. Starałam się też ściągać między karmieniami, ale mało tego było i strasznie mnie to stresowało. Mąż starał się mnie wspierać, ale dla niego wsparciem była też propozycja podania mm-zabijałam go wtedy wzrokiem, po czym uderzałam w płacz. Po któreś tam propozycji podsunęłam mu parę artykułów z bloga hafija.pl - zakumał. A moim największym sukcesem przy kp, nie było karmienie prawie 22miesięcy ani podawanie kaszki na własnym mleku, ale wyrzucenie tych dwóch saszetek mm, bo się przeterminowały

Wczoraj Pan Tatuś miał urodziny, machnęłam 2 ciasta (no dobra jedno to był sernik na zimno z torebki, ale na spodzie z nutelli i z galaretką z owocami prosto z ogrodu, więc się liczy), posprzątałam chatę i jeszcze obiad był. Jestem z siebie dumnaBo rzecz jasna mężul w pracy.
Dziś położna przychodzi, nie ma babka wagi, więc o Esi za dużo nie powie, ale ranę po cc chętnie z nią skonsultuję.
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 02:11   #857
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Witam sie przy cycu i pretensjach zr strony Mai.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 02:20   #858
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ania- po prostu przytulam wszystko Wam sje zbieglo na raz..
I nie zapominaj o sobie - dziecko jest najważniejsze, ok, zgadzam sie, ale Twoje potrzeby również!!! A skoro Ty nic nie jesz, to x czego masz miec pokarm.? Zrobienie sobie np kanapki naprawde nie zajmie duzo czasu, Maja wytrzyma..






Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
honcia ale słodziak i jaka pyzulka serio mało przybiera?
[B]

Wczoraj Pan Tatuś miał urodziny, machnęłam 2 ciasta (no dobra jedno to był sernik na zimno z torebki, ale na spodzie z nutelli i z galaretką z owocami prosto z ogrodu, więc się liczy), posprzątałam chatę i jeszcze obiad był. Jestem z siebie dumnaBo rzecz jasna mężul w pracy.
Dziś położna przychodzi, nie ma babka wagi, więc o Esi za dużo nie powie, ale ranę po cc chętnie z nią skonsultuję.
Brawo )
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 02:42   #859
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Dalej sie usypiamy na razie 30 min i bez skutku.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 02:52   #860
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Hej ho mój synu gada z karuzela coś mu się spać nie chcemy a mamie i owszem zaraz go do siebie wezmę to może szybciej oczka zamknie i zaśnie

Ania jesteś przemęczona, ale pamiętaj że Maja szybko rośnie naciesz się tym małym szkrabem z mężem pogadaj bez nerwów i wypominania macie masę innych problemów żeby sobie wzajemnie dokładać jeszcze



Wysłane z mojego EM63 przy użyciu Tapatalka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 03:20   #861
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Stwierdzam że w moim przypadku ciężko jest z 2 dzieci. Zawsze kiedy Tomusia karmie to Piotruś albo chce jeść albo robi kupę i trzeba tyłek wytrzeć. Jestem zmęczona.

Nie umiem się zorganizować. Przy jednym dziecku jest prościej bo skupiasz się tylko na nim
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 04:10   #862
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Znowu cyc. Usnela o 4 czyli po cycku spi tylko godzinę
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 04:23   #863
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Spoko ja też zasnelam po 4 a teraz znowu szajka, w dodatku mam jeszcze starszaka więc szansę na odespaniew dzień zadne

Wysłane z mojego EM63 przy użyciu Tapatalka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 05:12   #864
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Witam się i ja szybko. Wyszliśmy ze szpitala we wtorek ale się cały czas organizujemy. Nie mam kompletnie czasu bo albo młody wojuje ( bo on przytulak i jak nie śpi a leży to mu nie pasuje i musi być na mnie), starsza córcia też potrzebuje zeby coś z nią porobić a do tego chora jest na szczescie nocki mlodego ok tylko na razie córka się budzi i spać nie może bo ma ataki kaszlu/gorączkę albo się posikuje (bo chore ma gardło i jakąś infekcje układu moczowego ). Na razie mąż jest do końca tygodnia a potem będzie ciężko bo nawet nie mam czasu obiadu zrobic- kuchnie ogarnia mąż do tej pory.

Wczoraj nadrobilam ale nie zdążyłam odpisać. Widzę że nie tylko ja mam tak wesolo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek

Edytowane przez Kociak85
Czas edycji: 2016-07-08 o 07:53
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 05:38   #865
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Kociak jak ja Cię rozumiem...ja mam teraz lipę bo mąż ma drugą. Zmianę i w domu ok 23 jest, ale jeszcze tylko dziś i weekend
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 05:40   #866
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

My dalej sie cycamy... boszee ale jestem zmęczona
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 06:49   #867
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Stwierdzam że w moim przypadku ciężko jest z 2 dzieci. Zawsze kiedy Tomusia karmie to Piotruś albo chce jeść albo robi kupę i trzeba tyłek wytrzeć. Jestem zmęczona.

Nie umiem się zorganizować. Przy jednym dziecku jest prościej bo skupiasz się tylko na nim
U nas podobnie. Jak karmie albo mloda sie drze to wtedy Bartek tysiąc rzeczy chce ode mnie.
Pierwsze trzy tygodnie były ok bo Zuzia dużo spała . Teraz juz ma więcej okresów aktywności w dzień , zazwyczaj nie chce sobie po prostu lleżeć, tylko domaga się żeby wziąć ja na ręce.
A jeszcze jak zdarzy się taka noc jak wczoraj to w oogóle o 20 padam na ryj, a tu jeszcze kąpiel, ogarnięcie chaty przed snem.

Wczoraj to już mi się chciało płakać z bezsilności i zmęczenia. Jak wykapalam Zuzie o 19:30 , miałam nadzieję że szybko zaśnie, ogarnę starszaka i chwila odpoczynku. Ale gdzie tam, zaczęły się problemy z kupka . Nic nie pasowało- ani cyc, ani kangurowanie, na rękach leżeć źle, pionowo nosić to na chwilę ulga po chwili znowu źle. W końcu przed samą 22 zrobiła kupkę, przebralam ja i zasnęła

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Czekam jak na wybawienie na noszenie w chuście.
Tylko coś ta doradca się nie odzywa i nie potwierdza czy będzie jutro czy nie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:12   #868
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

No z dwójka zdecydowanie trudniej, chociaż ja na razie jakoś ogarniam, ale nastawilam się, że będzie gorzej


Wysłane z mojego EM63 przy użyciu Tapatalka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:41   #869
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Witam się rano. Moje dziecko nawet okazało się łaskawe i w nocy budziło się tylko na karmienie
Nie wiem jak wy, ale ja jestem tak nieprzytomna w nocy, że wstaje i przez pierwsze 5 min nie wiem co sie dziej. Muszę sobie przypomnieć, że mam dziecko i ono płacze i trzeba przebrać i jeść dać. Nie wiem czy da się do twego wstawania przyzwyczaić. ..

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Stwierdzam że w moim przypadku ciężko jest z 2 dzieci. Zawsze kiedy Tomusia karmie to Piotruś albo chce jeść albo robi kupę i trzeba tyłek wytrzeć. Jestem zmęczona.

Nie umiem się zorganizować. Przy jednym dziecku jest prościej bo skupiasz się tylko na nim
Fiazo dasz radę. Musisz mieć po prostu więcej czasu na zorganizowanie. Zobaczysz że z czasm będzie coraz lepiej.
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Witam się i ja szybko. Wyszliśmy ze szpitala we wtorek ale się cały czas organizujemy. Nie mam kompletnie czasu bo albo młody wojuje ( bo on przytulak i jak nie śpi a leży to mu nie pasuje i musi być na mnie), starsza córcia też potrzebuje zeby coś z nią porobić a do tego chora jest na szczescie nocki mlodego ok tylko na razie córka się nudzi i spać nie może bo ma ataki kaszlu/gorączkę albo się posikuje (bo chore ma gardło i jakąś infekcje układu moczowego ). Na razie mąż jest do końca tygodnia a potem będzie ciężko bo nawet nie mam czasu obiadu zrobic- kuchnie ogarnia mąż do tej pory.

Wczoraj nadrobilam ale nie zdążyłam odpisać. Widzę że nie tylko ja mam tak wesolo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo zdrowia dla córci i oby mały wojownik dał Ci trochę wytchnienia
Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Codziennie rano wstaje i mówię sobie dzisiaj będzie lepszy dzień. Nie będzie tak ciezkiego usypiania, bede karmić cały dzień piersią i jeszcze cos uda sie odciagnac na noc dla Malej. A w rzeczywistości jest tak ze budze się i patrze na moja córeczke i mówię spij jeszcze trochę proszę Cię o to. Ale tak nie ma ja wstaje to i ona się budzi. Śniadania nie jem bo kiedy? Jak kawy czy herbaty z rana się napije to jest cud. Bo przecież córcia jest ważniejsza. Trzeba wstać i dać cyca bo dziecko głodne. A z cyca raz jest więcej raz mniej....szkoda ze nie jest zawsze po równo. Czytam książke i inne informacje na temat karmienia,snu dziecka bo przecież to teraz u mnie nr jeden. Mowie sobie na pewno pokarmu będzie więcej przecież cały czas Maje przystawiam i odciagam a jakoś nie widzę i nie czuje żeby było więcej. Oszukuje siebie mówiąc ze nie boli jak podaje kolejna butle aaaa boli jak cholera. Inaczej to miało być. Inaczej sobie wyobrazalam poród i macierzyństwo. Mialam się cieszyć z każdego dnia aaa jest inaczej. Dziekuje Bogu za to ze mam zdrowa córeczke!

Inne problemy których mam na prawde sporo zrobilo swoje... i mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy. Bo i przez to jest u mnie jak jest...

Z tz niby razem a jednak osobno... ma dwie prace więcej go nie ma niz jest. Ale gdyby nie te dwie prace to bym u taty mieszkala i byśmy nie mogli się docierać. Nie mając teraz nic jestem na jego utrzymaniu. Moze z dnia na dzień będzie lepiej miedzy nami. To sie okaze.
Choc trochę się wyzalilam ale jest to kropla co powiedzialam w tym wielkim morzu myśli,słów itp

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Maja spi niespokojnie...Wypije wode i tez się kładę.
Dobranoc
Aniu współczuję iż takie masz początki macierzyństwa, ale z dnia na dzień Maja rośnie i będzie się zmieniać i te płacze i potrzeba bliskości przejdzie.
A o tej chuście myślałaś? ? Myślę, że mogło by Ci to pomóc ( o ile oczywiście Mai się spodobało)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:51   #870
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
U nas podobnie. Jak karmie albo mloda sie drze to wtedy Bartek tysiąc rzeczy chce ode mnie.
Pierwsze trzy tygodnie były ok bo Zuzia dużo spała . Teraz juz ma więcej okresów aktywności w dzień , zazwyczaj nie chce sobie po prostu lleżeć, tylko domaga się żeby wziąć ja na ręce.
A jeszcze jak zdarzy się taka noc jak wczoraj to w oogóle o 20 padam na ryj, a tu jeszcze kąpiel, ogarnięcie chaty przed snem.

Wczoraj to już mi się chciało płakać z bezsilności i zmęczenia. Jak wykapalam Zuzie o 19:30 , miałam nadzieję że szybko zaśnie, ogarnę starszaka i chwila odpoczynku. Ale gdzie tam, zaczęły się problemy z kupka . Nic nie pasowało- ani cyc, ani kangurowanie, na rękach leżeć źle, pionowo nosić to na chwilę ulga po chwili znowu źle. W końcu przed samą 22 zrobiła kupkę, przebralam ja i zasnęła

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Czekam jak na wybawienie na noszenie w chuście.
Tylko coś ta doradca się nie odzywa i nie potwierdza czy będzie jutro czy nie
Doskonale cie rozumiem.tylko czekam na kase i zaraz kupuje chuste.motac nauczy mnie kumpela co swojego tak nosila.tez jak na zbawienie bo nic nie moge zrobic.jak brzuszek to dramat wisi na cycu non stop.ani jesc ani siku nie pojde nie mowiac o zrobieniu obiadu czy starszaka ogarnieciu.dom ostatni w kolejce...

Z tz w ogole sie nie dogaduje.zawsze byl leniwy i tylko o sobie myslal ( ok nie zawsze ale ostatnie 3 lata) ale teraz zostawia mnie calkiem na lodzie.wczoraj szwagierka jak sie dowiedziala to pojechala do niego do roboty mu glowe do doopy nakrecic.

Marcelinka swietna jakby mowila: no mama to w co gramy w pokera czy w oczko? Przegrany stawia sete mleka
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.

Edytowane przez PikPik09
Czas edycji: 2016-07-08 o 07:57
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 10:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.