Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 19:55   #661
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
tak mi przykro kochana , skumulowały ci sie te problemy cale szczescie ze poszlas do lekarza i ze zdazycie zareagowac poki cos gorzej sie nie stalo.rany to nie powiedzieli ci po porodzie ze jest cale lub nie? mi powiedziala.naprawde wspolczuje zamiast gojenia znow babranie bedzie...trzymaj sie.

u mnie zdziwko bo juz przeszlismy na dady 3!! tamte 2 albo starczaly na przod albo na tyl.jak zrobilam po rowno to sciskaly udka.
u mnie grzmi wlasnie ale deszczu niet i nadal duszno paskudnie.
starszak pojechal do dziadkow na noc ale z ibumem w torbie-zaczelo go bolec ucho.

dziewczyny ktore maja chusty
; tez macie takie grube i sztywne?? wiem ze taka lepiej trzyma, ale cos taka dretwa.moze po pierwszym praniu sie zmieni.
Nowe chusty są sztywne, dlatego na poczatki lepsze używki. Poplacz ją w suply, wypierz kilka razy, może wymieknie
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niestety mój tata, który miał być u nas minimum miesiąc, po 2 tygodniach wrócił do domu. Zdenerwował się na mojego męża, niepotrzebnie się wtrącając, mąż nie był dłużny i poszła pyskówka. Mój ojciec ma czasem napady agresji i to była taka sytuacja, z małej rzeczy zrobił wielką awanturę, narobił mi wstydu przed teściami i w tym szale napisał mi, że jestem półsierotą, bo już nie mam ojca, choć nic złego nie zrobiłam, ani nie powiedziałam. Nie muszę Wam chyba pisać jak jest mi ciężko na sercu, bo wszyscy mieliśmy nadzieję, że wnuczki dziadka odmienią. Odmieniły niestety tylko na 12 dni. Dodatkowo czuję się zostawiona na lodzie, bo jego pomoc
miała trwać dłużej, miałam też jechać do domu na jakiś czas, teraz nie pojadę. Nie mam też tableta, który był taty, więc będę miała z Wami słabszy kontakt. Trzymajcie się ciepło, będę wpadać.
Oj biedna. Przykro mi że ojciec tak się,zachował trzymaj się i zerknij czasen

Hania zaś ma dzisiaj dzień śpiocha... na dworze taki ukrop że schowakysmy się u dziadków, oni mają klimatyzację. O 14 usnela, o 17 sie obudziła, o 18 padła i śpi... zmieniłam pampersa z myślą że ją rozbudze do kąpieli, spi dalej. Także ma dzisiaj pierwszy dzień bez kąpieli.
Mam tylko nadzieję że nie postanowi dyskutować w nocy
U nas dzisIaj o 18 były 33stopnie
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:02   #662
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Aniu ja po wypiciu femaltikeru i 2 kubków herbatki laktosanu myslałam, ze mi cycki pękną. Chyba na kazdą z nas dziala cos innego...



Ja jadlam leczo już kilka razy ostatnio juz nawet zrobiłam takie z chilli jak lubię.

Współczuję i przytulam
Pamiętaj, ze po burzy zawsze wychodzi slonce a Twoje jest juz z Wami

Przykra sytuacja. Na pewno dasz sobie radę, tylko nerwy niepotrzebnie tracisz...
Eee na mnie chyba w ogóle nie działają te herbatki.
Piłam femtiker oraz laktosam. Potem jeszcze jakaś inna.

Teraz mam z hippa i dodatkowo pokrzywe,melise,koper włoski.
I dalej taka sama ilość.

Mysle ze może tylko tyle moje cycki przyjmuja mleka:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Ja jadlam leczo już kilka razy ostatnio juz nawet zrobiłam takie z chilli jak lubię
Jutro bede robila leczo


Do piątku Tz ma wolne z pierwszej pracy a potem juz normalnie. I juz mi jest przykro z tego powodu bo bede sama. Nasze relacje super sa teraz bo w końcu mamy czas porozmawiać itp pomaga ze wszystkim przy Mai. Jest tak jak powinno być.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2016-07-27 o 20:06
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:08   #663
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;63509826]
Hania zaś ma dzisiaj dzień śpiocha... na dworze taki ukrop że schowakysmy się u dziadków, oni mają klimatyzację. O 14 usnela, o 17 sie obudziła, o 18 padła i śpi... zmieniłam pampersa z myślą że ją rozbudze do kąpieli, spi dalej. Także ma dzisiaj pierwszy dzień bez kąpieli.
Mam tylko nadzieję że nie postanowi dyskutować w nocy
U nas dzisIaj o 18 były 33stopnie [/QUOTE]
Również mam nadzieję, że moja córka dziś dla odmiany będzie bardziej łaskawa w nocy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:09   #664
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez motylek1984 Pokaż wiadomość
Kubuś to aniołek, gdy płacze to już musi być bardzo głodny, usypia bez problemu odłożony do łóżeczka, natomiast Lilka to piekurotek, płacze z byle powodu i jest prawie nieodkładalna. Są zupełnie różni i charakterem i wyglądem. Dzisiaj byliśmy w gościach u mojej siostry i Kubuś zasadził taką kupę, że pod samą szyję. Kupy mi robią raz na 2 do 3 dni, sporadycznie 5, ale te kupy raczej rzadkie są, nie takie jajeczniczki jak przedtem, nie wiem czy takie mogą być??
U mnie tez takie kupsztale

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;63509826]Nowe chusty są sztywne, dlatego na poczatki lepsze używki. Poplacz ją w suply, wypierz kilka razy, może wymieknie

Oj biedna. Przykro mi że ojciec tak się,zachował trzymaj się i zerknij czasen

Hania zaś ma dzisiaj dzień śpiocha... na dworze taki ukrop że schowakysmy się u dziadków, oni mają klimatyzację. O 14 usnela, o 17 sie obudziła, o 18 padła i śpi... zmieniłam pampersa z myślą że ją rozbudze do kąpieli, spi dalej. Także ma dzisiaj pierwszy dzień bez kąpieli.
Mam tylko nadzieję że nie postanowi dyskutować w nocy
U nas dzisIaj o 18 były 33stopnie [/QUOTE]


U nas tez dzis dzien śpiocha az sie boje nocy
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:13   #665
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Hej. Miałam pytać co pijecie na laktacje, bo kolezanka mnie prosiła aby takie pytanie zadać.
Widze, ze temat na tapecie czyli kompot z jablek i herbatki specjalne. Ale jak zwykle, na kazdego coś innego.

Chudziaszek, a czym myjesz pupe ? I w czym kapiesz malucha?
Ja myje tylko i wylacznie wodą (chusteczki poza domem i tylko te polecane przez Sroke-znasz tego bloga?)
Kapie w samej wodzie lub co jakis czas w wodzie z olejkiem ze słodkich migdałów. (On tez swoją drogą chroni skóre, ale jesli masz rozognioną skóre to nie wiem czy sid nadaje).
Co jakis czas smaruje kremem alantan i tez raz na jakis czas kremem babydream.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
U mnie tez takie kupsztale




U nas tez dzis dzien śpiocha az sie boje nocy
U mnie zawsze po dniu spiocha noc jest idealna
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2016-07-27 o 20:12
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:21   #666
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dziecko mi się popsuło Od 17 marudzenie i często płacz/krzyk, po kąpieli zamiast zasnąć to też marudzi, w nocy po pobudce 2 godziny usypiania, a wcześniej tak nie było Rano natomiast cud miód aniołeczek, uśmiechy od ucha do ucha i w ogóle



A ja mam wrażenie, że miałam okres po 5 tygodniach, bo wtedy przez 3 dni miałam takie krwawienie a'la okres Idę w sobotę do gina, to zobaczymy co mi powie
U nas też dzisiaj średnio :/ Trochę ryku było... Nawet po kąpieli dość długo zasypiał...

To pewnie nie był okres. Tak jak już któraś pisała w połogu krwawienie znika a potem znowu może się pojawić.

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
odebrałam chuste!! spróbowałam dwa razy juz synek byl w miare szczesliwy ale mam klopot z dociąganiem, z naprezaniem na pleckach i zeby nie miał luźnego "kołnierza".za dlugo nie chcial w tym byc ale juz spiacy jest.no i pewnie mu nie wygodnie troche. oczywiscie wzor nie wyszedl mi na srodku
p.s. przy tej motaninie ulał mi w dekolt
Na pewno dojdziesz do wprawy Ja też przeglądam allegro i olx w poszukiwaiach jakiejś fajnej używki.

Cytat:
Napisane przez Claudette1996 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po długiej przerwie
Kubuś ma straszną kolkę, po prostu tragedia
Z pozytywnych rzeczy u nas to że ładnie mały przybiera na wadze, przekroczył już 5 kg Ja jak narazie nie mogę jeść nic smażone ponieważ mały gorzej płacze, pokarmu mam dużo, co 3 godziny ściągam 150 ml a po 5 godzinach 250 ml.
Mały się budzi, odezwę się niedługo
Współczuję kolek

Cytat:
Napisane przez K_a_s_i_a_86 Pokaż wiadomość
Na odparzenia u nas maka ziemniaczana pomogła i wietrzenie, jak tylko zobaczyłam czerwona pupke to zaczęłam to stosować i następnego dnia dupcia czysciutka, zmiencie pieluchy dziewczyny, my używamy rossmanowych fun and fit.
Moja Panna zasnela w huśtawce jak ja wcześniej odkładam do to się zaraz budziła, w tym czasie ogarnęłam trochę mieszkanie i lecz mezusiowi ugotowalam ahhhh sama bym zjadła,ale staram się trzymać dietę matki karmiącej chociaż powoli próbuje wprowadzać różne rzeczy
Ja ostatnio jadłam chili con carne i nie zauważyłam niczego szczególnego. Zjedz sobie tego lecza trochę

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Co za dzien
Najpierw wizyta u ksiegowej bo macierzynskiego jak nie bylo tak nie ma. Powiedziala ze napewno bede miala wstrzymany bo sie odwolalam i nie ma postaw prawnych zeby mi go wyplacic
wykonczy mnie ten zus , znow sie dzis splakalam...Do tego jestem po wizycie, krwawie bo w macicy mam kawalek lozyska dostalam skierowanie do szpitala i w piatek rano mam zabieg czyszczenia
O rany Współczuję

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
Laski moje dziecko wczoraj pobiło rekord i nie spało 12h. Oboje z tz juz osiwielismy a ja zyskałam zmarszczki :-D cały dzien marudzenie i co nie przysypiala to budzily ją ataki kolki. Jadla po pól porcji. W koncu padla o 23 i spala 5h, zjadla i spala dalej, w sumie do 10 rano z przerwami na jedzenie juz normalne

Dzisiaj pada jest chlodniej i o wiele lepiej juz spi w dzien i je. Wydaje mi zie , ze te upaly i duchota tez na nią tak działają chociaż wczoraj nie wychodzilismy

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



boże biedna ;( Trzymam kciuki, żeby sprawnie i bez problemów poszło :-*
12 godzin... chyba bym ześwirowała Też myślę, że to wina pogody. Takie upały i burze... Zresztą nawet w prognozie pogody mówią że biometr niekorzystny, niestety na jutro też taki zapowiadają...

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niestety mój tata, który miał być u nas minimum miesiąc, po 2 tygodniach wrócił do domu. Zdenerwował się na mojego męża, niepotrzebnie się wtrącając, mąż nie był dłużny i poszła pyskówka. Mój ojciec ma czasem napady agresji i to była taka sytuacja, z małej rzeczy zrobił wielką awanturę, narobił mi wstydu przed teściami i w tym szale napisał mi, że jestem półsierotą, bo już nie mam ojca, choć nic złego nie zrobiłam, ani nie powiedziałam. Nie muszę Wam chyba pisać jak jest mi ciężko na sercu, bo wszyscy mieliśmy nadzieję, że wnuczki dziadka odmienią. Odmieniły niestety tylko na 12 dni. Dodatkowo czuję się zostawiona na lodzie, bo jego pomoc
miała trwać dłużej, miałam też jechać do domu na jakiś czas, teraz nie pojadę. Nie mam też tableta, który był taty, więc będę miała z Wami słabszy kontakt. Trzymajcie się ciepło, będę wpadać.
Współczuję! Może tata jak trochę ochłonie wycofa się z tego co powiedział...

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
już śpi 2 godziny

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

tż prawie przekonany do leżaczka-bujaczka

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

bardzo mnie irytuje ze za każdym razem ściąga mi sie tylko 20-40 ml i nic wiecej
aniu nie martw się tym laktatorem. Ja sama jestem zszokowana jak niektóre dziewczyny tu piszą ile odciągają. Ja np. też nie umiem odciągnąć więcej. Jak Ignaś pije to aż się krztusi, mleko tryska on nie nadąża łykać- wtedy jak przystawię laktator do drugiej piersi to jakoś by to szło. Bez dziecka, samym laktatorem nic nie wskóram- może z 10 ml. bym ukapała.
Nie katuj się tym laktatorem i pamiętaj, że ilość odciąganego mleka nie jest wyznacznikiem tego ile produkujesz i ile dziecko zjada.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 20:35   #667
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Nadrobiłam ale nie dam rady się odnieść. Marzę o śnie i spróbuję się zdrzemnąć bo pewnie nie będzie mi dane pospać
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 20:38   #668
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
aniu nie martw się tym laktatorem. Ja sama jestem zszokowana jak niektóre dziewczyny tu piszą ile odciągają. Ja np. też nie umiem odciągnąć więcej. Jak Ignaś pije to aż się krztusi, mleko tryska on nie nadąża łykać- wtedy jak przystawię laktator do drugiej piersi to jakoś by to szło. Bez dziecka, samym laktatorem nic nie wskóram- może z 10 ml. bym ukapała.
Nie katuj się tym laktatorem i pamiętaj, że ilość odciąganego mleka nie jest wyznacznikiem tego ile produkujesz i ile dziecko zjada.
Sliweczko dziekuje za cieple słowa
Tak mnie ostatnio zastanawilo dlaczego tak jest
Ważne ze pije z cycuszka i rośnie



Moja Kruszynka dalej śpi a mi się tęskno zrobilo za Nią ale zastanawiam się czy nie budzić Jej żeby mi w nocy spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2016-07-27 o 20:57
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 21:08   #669
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Pieknie. Trzeba brać z Ciebie przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę z Hanią na dwór codziennie praktycznie, albo moja mama ją bierze,albo mąż też na nią dobrze to działa, lubi być na dworze i jest dotleniona- no ale ja mam podwórko swoje, ogród, więc nie jest to żadna wyprawa.



Szczerze współczuję




A to dalej obowiązuje? mm na receptę? mojego męza chrześniak miał specjalne mleko, i od jakiegoś czasu ponoć wycofali refundacje...
pytanie, czy na to konkretne mleko, czy jak..?
Są poodbno specjalne mm dla dzieci z nietoleracją pokarmową związaną z kolkami. Pediatra mówiła Nam, że jak po 2 tyg kolki nie miną to da skierowanie do gastrologa i receptę na mleczko.

Mieszkanie w domku ma swoje plusy niewątpliwie
Jak u Was? Probemy brzuszkowe minęly?
Hania jest dalej na Hippie?

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niestety mój tata, który miał być u nas minimum miesiąc, po 2 tygodniach wrócił do domu. Zdenerwował się na mojego męża, niepotrzebnie się wtrącając, mąż nie był dłużny i poszła pyskówka. Mój ojciec ma czasem napady agresji i to była taka sytuacja, z małej rzeczy zrobił wielką awanturę, narobił mi wstydu przed teściami i w tym szale napisał mi, że jestem półsierotą, bo już nie mam ojca, choć nic złego nie zrobiłam, ani nie powiedziałam. Nie muszę Wam chyba pisać jak jest mi ciężko na sercu, bo wszyscy mieliśmy nadzieję, że wnuczki dziadka odmienią. Odmieniły niestety tylko na 12 dni. Dodatkowo czuję się zostawiona na lodzie, bo jego pomoc
miała trwać dłużej, miałam też jechać do domu na jakiś czas, teraz nie pojadę. Nie mam też tableta, który był taty, więc będę miała z Wami słabszy kontakt. Trzymajcie się ciepło, będę wpadać.
Bardzo przykra sytuacja! Wierzę, że musi Ci byc cięzko i smuto!
Trzymam mocno kciuki, żeby dziewczynki byly spokojne! Dasz radę Kochana

[QUOTE=ania230;63507556]już śpi 2 godziny

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

tż prawie przekonany do leżaczka-bujaczka

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

bardzo mnie irytuje ze za każdym razem ściąga mi sie tylko 20-40 ml i nic wiecej[/QUOTE]
Aniu a jak masz ściągać więcej jak karmisz Maję piersią i ona zjada resztę mleczka?

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
U nas też dzisiaj średnio :/ Trochę ryku było... Nawet po kąpieli dość długo zasypiał...

To pewnie nie był okres. Tak jak już któraś pisała w połogu krwawienie znika a potem znowu może się pojawić.



Na pewno dojdziesz do wprawy Ja też przeglądam allegro i olx w poszukiwaiach jakiejś fajnej używki.



Współczuję kolek



Ja ostatnio jadłam chili con carne i nie zauważyłam niczego szczególnego. Zjedz sobie tego lecza trochę



O rany Współczuję



12 godzin... chyba bym ześwirowała Też myślę, że to wina pogody. Takie upały i burze... Zresztą nawet w prognozie pogody mówią że biometr niekorzystny, niestety na jutro też taki zapowiadają...



Współczuję! Może tata jak trochę ochłonie wycofa się z tego co powiedział...



aniu nie martw się tym laktatorem. Ja sama jestem zszokowana jak niektóre dziewczyny tu piszą ile odciągają. Ja np. też nie umiem odciągnąć więcej. Jak Ignaś pije to aż się krztusi, mleko tryska on nie nadąża łykać- wtedy jak przystawię laktator do drugiej piersi to jakoś by to szło. Bez dziecka, samym laktatorem nic nie wskóram- może z 10 ml. bym ukapała.
Nie katuj się tym laktatorem i pamiętaj, że ilość odciąganego mleka nie jest wyznacznikiem tego ile produkujesz i ile dziecko zjada.
Amen Bardzo mądre!

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ale nie dam rady się odnieść. Marzę o śnie i spróbuję się zdrzemnąć bo pewnie nie będzie mi dane pospać
Biedna

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Sliweczko dziekuje za cieple słowa
Tak mnie ostatnio zastanawilo dlaczego tak jest
Ważne ze pije z cycuszka i rośnie



Moja Kruszynka dalej śpi a mi się tęskno zrobilo za Nią ale zastanawiam się czy nie budzić Jej żeby mi w nocy spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniu skoro Maja zjada z piersi i rośnie ładnie to po co odciągasz mleczko? Na zapas czy po zjedzeniu z piersi dajesz jej butlę ze swoim mlekiem?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 21:12   #670
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Ania to dla Ciebie http://www.hafija.pl/2013/10/uniwers...-w-piersi.html
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 21:13   #671
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Eee na mnie chyba w ogóle nie działają te herbatki.
Piłam femtiker oraz laktosam. Potem jeszcze jakaś inna.

Teraz mam z hippa i dodatkowo pokrzywe,melise,koper włoski.
I dalej taka sama ilość.

Mysle ze może tylko tyle moje cycki przyjmuja mleka:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Jutro bede robila leczo


Do piątku Tz ma wolne z pierwszej pracy a potem juz normalnie. I juz mi jest przykro z tego powodu bo bede sama. Nasze relacje super sa teraz bo w końcu mamy czas porozmawiać itp pomaga ze wszystkim przy Mai. Jest tak jak powinno być.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na mnie Ania też nic nie działa, 5 dni katowalam sie herbatkami, femaltikerem, karmii, nawet bawarke przełknęłam

i mleko znikło do zera
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 21:23   #672
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
na mnie Ania też nic nie działa, 5 dni katowalam sie herbatkami, femaltikerem, karmii, nawet bawarke przełknęłam

i mleko znikło do zera
KP siedzi głównie w głowie

Jak wylądowałam w szpitalu i wiedziała, ze nie mogę dawać odciągniętego mleczka Hani ze względu na leki i operację w narkozie lada dzień straciłam mleko do zera tak jak Ty Asiu.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:04   #673
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość

Aniu skoro Maja zjada z piersi i rośnie ładnie to po co odciągasz mleczko? Na zapas czy po zjedzeniu z piersi dajesz jej butlę ze swoim mlekiem?
Zazwyczaj ściagam na noc i pierw dostaje cyca a potem odciagniete z butli i idziemy spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Super napisane. Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:04   #674
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Znalazłam chustę do kupienia. Firma NatiBaby, tkana ale nie wiem jaki splot. I właścicielka też nie wie, bo podobno nie jest napisane na opakowaniu, a ona się nie zna- dostała tę chustę w prezencie.
Przesłała mi zdjęcie. Może któraś z Was pomoże?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (73,2 KB, 3 załadowań)
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:15   #675
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Ania cos dla Ciebie
http://www.hafija.pl/2013/10/uniwers...-w-piersi.html


Sliweczka ja miałam 2 natibaby i były super więc bierz
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2016-07-27 o 22:16
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:17   #676
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Znalazłam chustę do kupienia. Firma NatiBaby, tkana ale nie wiem jaki splot. I właścicielka też nie wie, bo podobno nie jest napisane na opakowaniu, a ona się nie zna- dostała tę chustę w prezencie.
Przesłała mi zdjęcie. Może któraś z Was pomoże?
Bierz, na 100% jest skośno-krzyżowa (znajdziesz to info na stronie)
To chyba ta http://www.natibaby.pl/chusta-namib-...uplikat-1.html
Zapytaj czy ma oryginalną książeczkę z instrukcją jak wiązać. Mam chustę Natibaby i wiem, ze jest takie coś i spokojnie z ta instrukcja nauczysz się wiązać
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]

Edytowane przez Cierpliwosc
Czas edycji: 2016-07-27 o 22:28
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:18   #677
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niestety mój tata, który miał być u nas minimum miesiąc, po 2 tygodniach wrócił do domu. Zdenerwował się na mojego męża, niepotrzebnie się wtrącając, mąż nie był dłużny i poszła pyskówka. Mój ojciec ma czasem napady agresji i to była taka sytuacja, z małej rzeczy zrobił wielką awanturę, narobił mi wstydu przed teściami i w tym szale napisał mi, że jestem półsierotą, bo już nie mam ojca, choć nic złego nie zrobiłam, ani nie powiedziałam. Nie muszę Wam chyba pisać jak jest mi ciężko na sercu, bo wszyscy mieliśmy nadzieję, że wnuczki dziadka odmienią. Odmieniły niestety tylko na 12 dni. Dodatkowo czuję się zostawiona na lodzie, bo jego pomoc
miała trwać dłużej, miałam też jechać do domu na jakiś czas, teraz nie pojadę. Nie mam też tableta, który był taty, więc będę miała z Wami słabszy kontakt. Trzymajcie się ciepło, będę wpadać.
Kochana, bardzo współczuję takiej sytuacji kiepsko sie zachował, ale jesli mówisz, ze ma takie napady , to musisz byc
dobrej mysli, ze przemysli to, co powiedział. Wiem ze Ci ciezko, ale postaraj się nie denerwować, na pewno dasz rade z małymi




Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Współczuję kolek Ale super, że masz tyle pokarmu! Ja też nie mogę narzekać, mogłabym wykarmić bliźniaki


Fajnie masz z tym ogrodem. Ja wychodzę raz dziennie, bo szczerze mówiąc nie chce mi się targać wózka, zostawiam na parterze, ale to wysoki parter (kilkanaście schodów) i znoszę najpierw stelaż, a potem gondolę, męczące to No i z powrotem analogicznie - najpierw wnoszę gondolę, potem stelaż...


Współczuję takich zgrzytów. Sama mam tatę-nerwusa, więc Cię rozumiem... Trzymaj się

nie dziwi mnie to, sama pewnie tez bym raz wychodziła.. Albo w ogóle...




Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Sliweczko dziekuje za cieple słowa
Tak mnie ostatnio zastanawilo dlaczego tak jest
Ważne ze pije z cycuszka i rośnie
Moja Kruszynka dalej śpi a mi się tęskno zrobilo za Nią ale zastanawiam się czy nie budzić Jej żeby mi w nocy spała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aniu, Tobie to nie dogodzi.. Nie spi zle, spi zle..
Oj kobieto, korzystaj




Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość



Są poodbno specjalne mm dla dzieci z nietoleracją pokarmową związaną z kolkami. Pediatra mówiła Nam, że jak po 2 tyg kolki nie miną to da skierowanie do gastrologa i receptę na mleczko.

Mieszkanie w domku ma swoje plusy niewątpliwie
Jak u Was? Probemy brzuszkowe minęly?
Hania jest dalej na Hippie?

Aniu skoro Maja zjada z piersi i rośnie ładnie to po co odciągasz mleczko? Na zapas czy po zjedzeniu z piersi dajesz jej butlę ze swoim mlekiem?
No wlasnie ten Alanek mial alergie, czy coś i mial refundację na mleko, ale później ja zniesli. Pewnie to zależy od mleka, problemu i w ogóle
Dziekuje, ze pytasz
U nas ok, odpukac, choc dzis Hania bardzo malo spala w dzien, troszkę marudzenia bylo i ciezkie usypianie na noc:/ duchota daje sie we znaki
Problemów jako tako brzuszkowych nie ma dużo.. Zdarza sie, ze trochę marudzi zanim pojdzie kupka, czy pierdzioszki, ale ogólnie jest dobrze, odpukać
Na hippie, ale dzis nigdzie nie mogłam kupić, w rossmanie dostawa jutro. Kupilam na probe bebiko, zobaczymy jak bedzie po nim
Na razie dwa razy go dostała.
Nie oszczedzam na dziecku, ale jak jej podpasuje, to spoko, ono tańsze jest
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu


Edytowane przez haneczkab92
Czas edycji: 2016-07-27 o 22:20
haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:20   #678
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

mój synuś je i śpi, już czasem się zastanawiam czy to ok? nie mam doświadczenia, bo starszak nie spał w dzień praktycznie od urodzenia
ktoś ma takiego śpiocha? mój to ma z max 20min aktywności i już ziewa hehe
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 22:55   #679
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość

Aniu, Tobie to nie dogodzi.. Nie spi zle, spi zle..
Oj kobieto, korzystaj
czy ja coś złego napisalam? Nie tylko tyle ze się stesknilam za córeczka.

Czasami wydaje mi się ze lepiej jakbym się nie udzielała. Bylby święty spokój...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ania cos dla Ciebie
Dziekuje.
Dziewczyny ja juz dawno zrozumiałam ze ilość mleka produkuje Malutka itp tylko mnie zastanowia ta sama ilość ściągane mleka. I tylko to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Pokaż wiadomość
na mnie Ania też nic nie działa, 5 dni katowalam sie herbatkami, femaltikerem, karmii, nawet bawarke przełknęłam

i mleko znikło do zera
Eee na pewno całkiem nie zniklo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 23:16   #680
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Kochana, bardzo współczuję takiej sytuacji kiepsko sie zachował, ale jesli mówisz, ze ma takie napady , to musisz byc
dobrej mysli, ze przemysli to, co powiedział. Wiem ze Ci ciezko, ale postaraj się nie denerwować, na pewno dasz rade z małymi







nie dziwi mnie to, sama pewnie tez bym raz wychodziła.. Albo w ogóle...







Aniu, Tobie to nie dogodzi.. Nie spi zle, spi zle..
Oj kobieto, korzystaj






No wlasnie ten Alanek mial alergie, czy coś i mial refundację na mleko, ale później ja zniesli. Pewnie to zależy od mleka, problemu i w ogóle
Dziekuje, ze pytasz
U nas ok, odpukac, choc dzis Hania bardzo malo spala w dzien, troszkę marudzenia bylo i ciezkie usypianie na noc:/ duchota daje sie we znaki
Problemów jako tako brzuszkowych nie ma dużo.. Zdarza sie, ze trochę marudzi zanim pojdzie kupka, czy pierdzioszki, ale ogólnie jest dobrze, odpukać
Na hippie, ale dzis nigdzie nie mogłam kupić, w rossmanie dostawa jutro. Kupilam na probe bebiko, zobaczymy jak bedzie po nim
Na razie dwa razy go dostała.
Nie oszczedzam na dziecku, ale jak jej podpasuje, to spoko, ono tańsze jest
Ja zamówiłam pojemnik na mleczko hippa i od razu 2opak mleka i herbatki kliknelam bo powyżej 100zł wysyłka,za darmo. Strasznie wkurza,mnie ta folia i wyciaganie z niej miarki z proszkiem. Co jakiś czas rozsypie :/
W Lidlu też jest Nasz Hipp jakby co
Cena taka sama jak w Rossmanie.
Jasne jeśli Bebiko będzie ok to nie ma co przepłacać ,poza tym lada chwila bedzie rozszerzanie diety to już w ogóle


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój synuś je i śpi, już czasem się zastanawiam czy to ok? nie mam doświadczenia, bo starszak nie spał w dzień praktycznie od urodzenia
ktoś ma takiego śpiocha? mój to ma z max 20min aktywności i już ziewa hehe
Myślę, że ok Hania też ma takie dni aktywności chwilowej. Nie martwi mnie to szczególnie. Myślę, że niektóre dzieci tak mają. Ty masz akurat dwa skrajne egzemplarze maluszków w domu

U mnie te aktywności coraz dłuższe są. A czasem są chwile, że kończy mleczko jeść i przysypia



Aniu spokojnie! Haneczkab nie miała nic złego na myśli... Często się martwisz, że Maja nie śpi to teraz łopatologicznie radość ze snu i czas dla Ciebie. Nie doszukuj się złych intencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Ja mieszkam na wysokim parterze, 10schodów bez podjazdu :/ robię tak, że,mam wszystko przygotowane na spacer szybciutko wyciagam na zewnatrz wózek i przybiegam po Hanie. Czasem jak nie wychodzę poza teren bloku to jak Mała narudzi wracam z nią do mieszkania a,wózek przy schodach stoi. I potem wracamy dalej na dwór. Mogę sobie na to pozwolić bo osiedle to teren zamkniety w ciągu dnia z,ochroną. Boję się ściągać/wnosić wózka z Hania w środku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 23:21   #681
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Ania Haneczka pozytywnie napisała. Wiem że masz dużo problemów, ale musisz patrzeć pozytywnie. Ja to mam tak źle że nawet nie mam kiedy pisać



Dziś zasnęłam z małym na brzuchu i nawet nie słyszałam kiedy mama przyszła. Ona zobaczyła że śpię i siedziała cichutko.



Śliweczka bierz ta chustę.



Pikpik Twoja pewnie nie złamana

Dziś fizjoterapeutka mówiła że litlle frog poleca i nie koniecznie złamaną wg niej są miększe niż pozostałe (jest doradcą chustonoszenia).



Maria współczuję sytuacji z ojcem. Może mu przejdzie jak ochłonie.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 23:36   #682
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Hanus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 01:17   #683
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Pobudka nr 1, po 6 godzinach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 02:08   #684
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Pobudka nr 1, po 6 godzinach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdro! Ja standardowi północ 3 i pewnie 6 bedzie :p
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 02:59   #685
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Pobudka o 3.30 po 2 godz snu i juz śpimy. Do zobaczenia rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 03:00   #686
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Zazdro! Ja standardowi północ 3 i pewnie 6 bedzie :p
U mnie też północ, teraz 3.30 i pewnie ok 6. W dodatku nie udało mi się koperku podać na noc i może być ciężko.

Ratunku! Meza mam mega chorego od poniedziałku. Śpi w innym pokoju i nie zbliża sie do Małej.
Ja właśnie obudziłam się z kręceniem w nosie,kichaniem i łaskotaniem w gardle:/ :/ :/
Zawsze pomagal mi czosnek, ale nie wiem czy moge go jesc. Mowia, ze surowy zmienia smak mleka, ale z drugiej strony jadłam go w ciąży i Mała powinna jego smak znać.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2016-07-28 o 03:01
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 03:23   #687
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Wpadam na nocnym karmieniu drugim bo pierwsze zazwyczaj ok.1 jest ostatnio czyli po 5 godzinach od zaśnięcia.
standardowo czasu u mnie brak, podczytuje wieczorami jak oba dzieciory idą spać a tak to dzień na pełnych obrotach.

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore maja chusty
; tez macie takie grube i sztywne?? wiem ze taka lepiej trzyma, ale cos taka dretwa.moze po pierwszym praniu sie zmieni.
A jaka masz chuste? Jak jest sztywna to ciezko bedzie ci sie dociagac. Musisz ja czesto prac, wiazac w taki warkocz i mozesz w tym warkoczu do zamrazalki na jakis czas. Poszukaj w necie po hasle "łamanie chusty". Z czego ta chusta? Czysta bawełna?


Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Eee na mnie chyba w ogóle nie działają te herbatki.
Piłam femtiker oraz laktosam. Potem jeszcze jakaś inna.

Teraz mam z hippa i dodatkowo pokrzywe,melise,koper włoski.
I dalej taka sama ilość.

Mysle ze może tylko tyle moje cycki przyjmuja
A pokrzywa nie spała pokarmu? Tak coś kojarzę.
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Znalazłam chustę do kupienia. Firma NatiBaby, tkana ale nie wiem jaki splot. I właścicielka też nie wie, bo podobno nie jest napisane na opakowaniu, a ona się nie zna- dostała tę chustę w prezencie.
Przesłała mi zdjęcie. Może któraś z Was pomoże?
Spojrze jutro na laptopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 03:29   #688
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Zabcia woda utleniona do uszu

U nas 3karmienie, ale najbardziej spokojna noc ostatnim czasem. Teraz coś się wierci przy piersi, ale brzuch nie jest spięty
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 04:35   #689
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Zazdro! Ja standardowi północ 3 i pewnie 6 bedzie :p
U nas też tak podobnie zazwyczaj, tylko dzisiaj święto jakieś, bo nawet zasnęła od razu po karmieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 05:04   #690
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Zabcia woda utleniona do uszu

U nas 3karmienie, ale najbardziej spokojna noc ostatnim czasem. Teraz coś się wierci przy piersi, ale brzuch nie jest spięty
Cos wiecej napiszesz? Nie znam tego sposobu.

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Juz poczytałam

---------- Dopisano o 06:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Dzieki za rade, próbuje.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-22 18:39:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.