BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 19:53   #1081
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

straszna pomarańczka z tego SF Peach Sake Pore, na pewno nie kupię
Za to coraz bardziej mam chętkę na Misshę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:15   #1082
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ładnie wygląda Missha na twarzy jednak boję się że mnie zapcha. No ale czekam na zdjęcia SF bo to on mnie teraz najbardziej interesuje
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 05:58   #1083
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Nie wiem, czy te kremy pojawią się na e-bay, ale wczoraj w sklepie wypatrzyłam dwa nowe BB firmy Bio-Essence - poza ich standardowym 8in1, wypuścili dodatkowo "Waterdrop" (z tym samym patentem chyba co Lioele Waterdrop" oraz 10in1 z dodatkiem platyny.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:06   #1084
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy te kremy pojawią się na e-bay, ale wczoraj w sklepie wypatrzyłam dwa nowe BB firmy Bio-Essence - poza ich standardowym 8in1, wypuścili dodatkowo "Waterdrop" (z tym samym patentem chyba co Lioele Waterdrop" oraz 10in1 z dodatkiem platyny.
Biorąc pod uwagę ceny kosmetyków tej marki, chyba raczej nikt sie nie skusi
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:03   #1085
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No ceny mają niezłe. Na e-bay widziałam tylko ten 8 in 1, Shilpa a używałaś któregoś BB kremu z tej firmy??
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:44   #1086
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Potrzebuję pomocy.
Szukam czegoś z mocnym naturalnym kryciem. Mocnym znaczy miałam tego rózówego skin79 ale on słabo krył dokładałam korektor było okej.
Chodzi mi o porównanie "REVLON COLORSTAY" z bb cream. na pewno bb ma właściwości lecznicze jednak chodzi mi o krycie.
Zależy mi na tym żeby polecić mi najmocniej kryjący bb. i najlepiej powiedzieć cos jeszcze o REVLON COLORSTAY
byłabym wdzięczna )
Aha i jeszcze czy ktoś używał nanas'b ?
Czy bb creamy są dla nastolatek? bo z tego co czytam to większość zmarszczki zwalcza ?
A scrub nivea visage whitening ktoś używał?
co kryje sie pod nazwą "NEW Zamian Super Magic Whitening BB Cream Blemish Balm" w ebay. ?

Bedę wdzieczna za odpowiedź na moje pytania

Edytowane przez marrlen_n
Czas edycji: 2010-10-01 o 18:46
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:07   #1087
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ani pink ani gold nie kryje tak jak colorstay (ja nie potrzebuje mocnego krycia) ale wczoraj - po lekturze forum, postanowiłam położyć na mój BB jeszcze Revlon (uzywałam wcześniej) - zrobiłam to wczoraj i.... juz więcej tego nie zrobię - ta maska na twarzy (która dopiero teraz widzę) mnie dobiła.
Z lektury - chyba Missha kryje dobrze?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 19:39   #1088
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
No ceny mają niezłe. Na e-bay widziałam tylko ten 8 in 1, Shilpa a używałaś któregoś BB kremu z tej firmy??
Miałam kiedyś próbkę 8in1, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia - za mocne krycie, trochę za ciemny, i szybko zaczęły piegi prześwitywać (a dla mnie to właściwie jedyny powód używania jakichkolwiek podkładów).

Kusi mnie spróbować może tego 10in1 - ceny są o około 10 SGD niższe, niż standardowego kremu BB (czyli koło 36-38 SGD). Ale nie wiem, czy się skuszę, bo mam już dwa BB Ah, ta mania próbowania i kolekcjonowania....
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:48   #1089
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Z lektury - chyba Missha kryje dobrze?
Missha dobrze kryje, mam przebarwienia, generalnie bardzo nierówny koloryt skóry i po nałożeniu tego kremu efekt jest naprawdę fajny, o niebo lepszy niż po Skin 79 Gold, który ma krycie podobne do pinka.
Jedno mi tylko nie pasuje w Misshy, nie mogę dobrać pudru matującego, zauważyłam, że mój Dream Matt jakoś tak nieładnie wygląda na tym kremie a wieczorem to już się nawet wszystko razem waży Aha, mam wrażenie, że Missha trochę wysusza skórę, ale nie wyobrażam sobie kłaść pod nią jakiś krem. Choć jak przyjdą mrozy to pewnie trza będzie jeszcze jakoś buzię zabezpieczyć...
Dodam, że zamówiłam sobie próbkowy zestaw Skin79 Szaleństwo
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:08   #1090
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

W końcu dzisiaj dostałam mój Skin79 pink i jestem przeszczęśliwa!Oczy wiście jak najszybciej tylko mogłam zmyłam makijaż i nałożyłam go na połowę twarzy.Miałam go tylko ok.5 minut ale napiszę to,co zauważyłam-dobrze się rozprowadza na twarzy(bez uprzedniego nawilżenia),ma dosyć ładny zapach,kryje ale w bardzo ograniczonym stopniu ,ładnie rozświetla skórę i daje efekt glow bez chamskim drobinek.To są tylko moje spostrzeżenia na pierwszy rzut oka a pierwsze poważne testowanie odbędzie się w niedzielę lub w poniedziałek i wtedy na pewno dam znać jak się sprawdził itd. Mam do Was pytanie jako do znawczyń w temacie-czy nakładacie jakiś puder matujący/utrwalający na te produkty czy od razu po nałożeniu tego produktu aplikujecie puder brązujący,róż i rozświetlacz?Dodam iż mam cerę mieszaną( i jak łatwo można domyślić)twarz przetłuszcza mi się w strefie T a najbardziej na skrzydełkach nosa. Jeśli już gdzieś o tym pisałyście,to z góry przepraszam za zadane pytanie i poszukam we wcześniejszych postach ale muszę wiedzieć czy ten temat był już poruszany
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:13   #1091
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wczoraj dostałam swoje próbki z Koreabb (równo po tygodniu od zamówienia)
Dzisiaj doszedł Elemong dla mnie i dla kmb1 (też bardzo szybko doszedł)

Przetestowałam już dziś Mushrooma i kryje lepiej niż Pink. Jak go wycisnełam to wydawał mi się strasznie ciemny, ale na buzi ładnie się wtopił.
Mam tylko problem ze świeceniem się twarzy po kilku godzinach (2-3), muszę spróbować z jakimś pudrem sypkim może.
Jutro przetestuję Elemonga
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:48   #1092
milkyy
Przyczajenie
 
Avatar milkyy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
GG do milkyy
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Z naprawdę dużą niecierpliwością czekam na swoją Misshe #21. Na pewno napiszę recenzję, po dłuższym czasie jej stosowania. Z tego co widzę na forum, wiele osób ma problemy z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry twarzy, w strefie T i nie tylko. Powiem, tak ten problem dotyczył mnie od momentu kiedy zaczęłam mieć trądzik a to hmm.. było 4-5 lat temu?uff. Jakieś pół roku temu odkryłam krem Biodermy - Sebium Pore Refiner, nie jest on najtańszy, ale z tej masy (a była na prawdę ogromna) przetestowanych pogromców świecącej twarzy to jest cudo, fakt trochę wysusza, ale wystarczy mała kropelka kremu nawilżającego i jest okej, DZIAŁA! mat, jak z bajki i taki problem z głowy... Pozdrawiam!

Edytowane przez milkyy
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:52
milkyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:53   #1093
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez milkyy Pokaż wiadomość
Z naprawdę dużą niecierpliwością czekam na swoją Misshe #21. Na pewno napiszę recenzję, po dłuższym czasie jej stosowania. Z tego co widzę na forum, wiele osób ma problemy z nadmiernym przetłuszczaniem się cery, w strefie T i nie tylko. Powiem, tak ten problem dotyczył mnie od momentu kiedy zaczęłam mieć trądzik a to hmm.. było 4-5 lat temu?uff. Jakieś pół roku temu odkryłam krem Biodermy - Sebium Pore Refiner, nie jest on najtańszy, ale z tej masy (a była na prawdę ogromna) przetestowanych pogromców świecącej twarzy to jest cudo, fakt trochę wysusza, ale wystarczy mała kropelka kremu nawilżającego i jest okej, DZIAŁA! mat, jak z bajki i taki problem z głowy... Pozdrawiam!
Widzę,że chyba muszę wypróbować tego cudeńka skoro twierdzisz,że działa cuda Moja skóra twarzy jest baaaardzo dziwna i świecę się szczególnie na...skrzydełkach nosa! W tym miejscu waży mi się podkład,ściera się i wygląda to paskudnie Pod podkład używam bazy silikonowej ale to i tak nic nie daje.Przypudrowuję te najbardziej świecące się okolice skrobią ziemniaczaną ale uzyskuję mizerne rezultaty.Czy możesz napisać mi cenę tego produktu?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:08   #1094
milkyy
Przyczajenie
 
Avatar milkyy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
GG do milkyy
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

na allegro 48zł z przesyłką, jak wspominałam nie jest to najtaniej, ale widok mojej matowej twarzy był bezcenny, z mojej perspektywy wole oszczędzić na innych rzeczach a kupić ten krem ale koniecznie krem pod to, jak najlżejszy by szybko się wchłoną, byle nie jakiś tłuścioch bo wtedy Bioderma nie pomoże (raz się tak wpakowałam hihi), ja używam bambino dla maluszków
milkyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:34   #1095
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W końcu dzisiaj dostałam mój Skin79 pink i jestem przeszczęśliwa!Oczy wiście jak najszybciej tylko mogłam zmyłam makijaż i nałożyłam go na połowę twarzy.Miałam go tylko ok.5 minut ale napiszę to,co zauważyłam-dobrze się rozprowadza na twarzy(bez uprzedniego nawilżenia),ma dosyć ładny zapach,kryje ale w bardzo ograniczonym stopniu ,ładnie rozświetla skórę i daje efekt glow bez chamskim drobinek.To są tylko moje spostrzeżenia na pierwszy rzut oka a pierwsze poważne testowanie odbędzie się w niedzielę lub w poniedziałek i wtedy na pewno dam znać jak się sprawdził itd. Mam do Was pytanie jako do znawczyń w temacie-czy nakładacie jakiś puder matujący/utrwalający na te produkty czy od razu po nałożeniu tego produktu aplikujecie puder brązujący,róż i rozświetlacz?Dodam iż mam cerę mieszaną( i jak łatwo można domyślić)twarz przetłuszcza mi się w strefie T a najbardziej na skrzydełkach nosa. Jeśli już gdzieś o tym pisałyście,to z góry przepraszam za zadane pytanie i poszukam we wcześniejszych postach ale muszę wiedzieć czy ten temat był już poruszany
Ja na swojego Skin Food'a zaczęłam nakładać puder Dream Matte z Maybelline dla utrwalenia No i jeszcze róż na policzki i to wszystko A korektor sporadycznie
Co do mojej Misshy, też nakładam puder ale jednak pod koniec dnia błyszczy mi się buźka bardziej niż powinna
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:58   #1096
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Ja na swojego Skin Food'a zaczęłam nakładać puder Dream Matte z Maybelline dla utrwalenia No i jeszcze róż na policzki i to wszystko A korektor sporadycznie
Co do mojej Misshy, też nakładam puder ale jednak pod koniec dnia błyszczy mi się buźka bardziej niż powinna
Dziękuję za odpowiedź Ja spróbuję najpierw nic nie nakładać(w sensie utrwalenia produktu) a jeśli ten sposób nie sprawdzi się,to wtedy nałożę puder

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez milkyy Pokaż wiadomość
na allegro 48zł z przesyłką, jak wspominałam nie jest to najtaniej, ale widok mojej matowej twarzy był bezcenny, z mojej perspektywy wole oszczędzić na innych rzeczach a kupić ten krem ale koniecznie krem pod to, jak najlżejszy by szybko się wchłoną, byle nie jakiś tłuścioch bo wtedy Bioderma nie pomoże (raz się tak wpakowałam hihi), ja używam bambino dla maluszków
Kusisz mnie,oj kusisz i chyba ulegnę Dziękuję za odpowiedź
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:09   #1097
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Ja spróbuję najpierw nic nie nakładać(w sensie utrwalenia produktu) a jeśli ten sposób nie sprawdzi się,to wtedy nałożę puder
Nie ma za co
Też na początku nic na niego nie nakładałam, ale musiałam po jakimś czasie robić poprawki. A teraz czasu na poprawki w ogóle nie mam A wiem, że z pudrem przetrwam wszystko
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:19   #1098
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, podzielę sie moim wrazeniem po użyciu kremiku HANSKIN glossy magic bb cream.

-
na dłoni wydaje sie być mega błyszczący i bardzo różowy,ale na twarzy zachowuje sie inaczej. Błysk jest minimalny, kremik daje efekt takiego fajnego, naturalnego glossu a w ciągu dnia prawie w ogóle znika ten efekt.-Co do koloru to dopasowuje sie idealnie do koloru cery i tych różowych tonów praktycznie nie widać nawet u mnie, a mam cerę ewidentnie żółtawą. Ja jestem bardzo blada, tak wiec jest to krem raczej dla jasnych cer.

-krycie,bardzoo słabe, jeżeli ma sie cokolwiek do zamaskowania to naprawdę lepiej poszukać innego bb.
-rozprowadza się idealnie, lekko, nie jest tępy, zapach ma przyjemny, taki "perfumowy"

-co dosc zaskakujące, chyba ogranicza wydzielanie sebum.

Użyłam go jedne raz, tak wiec nie jest to jakaś miarodajna opinia ale zawsze coś

__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:33   #1099
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No ładnie, właśnie znalazłam iż w Azji (a już na pewno w Singapurze)Vichy wydało swoją własną wersję kremu BB. Nazywa się Aera Mineral BB Cream. Jeżeli ktoś zna chiński to może sobie to poczytać
http://forums.cozycot.com/url/aHR0cD...1pZC0xMzc1Mw==
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 00:05   #1100
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
No ładnie, właśnie znalazłam iż w Azji (a już na pewno w Singapurze)Vichy wydało swoją własną wersję kremu BB. Nazywa się Aera Mineral BB Cream. Jeżeli ktoś zna chiński to może sobie to poczytać
http://forums.cozycot.com/url/aHR0cD...1pZC0xMzc1Mw==
Wygląda trochę jak Aera Teint
Czytałam niedawno dość trafne stwierdzenie, że teraz to właściwie niemal wszystkie kremy tonujące otrzymują od producentów miano BB Creamów, bo to świetnie podnosi sprzedaż
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 05:33   #1101
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dlatego mnie nie ciągnie do kremów BB wielkich koncernów (swoje BB ma Lancome, Revlon, Maybeline i kilka innych) - wiadomo, że to pewnie zwykły podkład, tylko może z dodatkiem większej dawki silikonów ;p Jakoś kremy firm, które od lat zajmują się głównie produkcją BB wzbudzają moje większe zaufanie ;D
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:17   #1102
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Jakoś kremy firm, które od lat zajmują się głównie produkcją BB wzbudzają moje większe zaufanie ;D
to ja w zwiazku z tym mam pytanie ... czy znasz moze produkty - BRTC - ... wyglada interesujaco... tylko opisy w krzaczkach...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-10-02 o 09:19
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:40   #1103
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dziękuję za odpowiedź,
A może ktoś by pokazał dla porównania bb cream z Revlon?
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:12   #1104
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to ja w zwiazku z tym mam pytanie ... czy znasz moze produkty - BRTC - ... wyglada interesujaco... tylko opisy w krzaczkach...
BRTC co znana i uznana firma
Sporo o ich BB creamach znajdziesz na różnych blogach, na ebayu też opisy po angielsku .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:31   #1105
paroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja swoje Lioele dostałam dwa tygodnie temu. Czytałam sporo na forach polskich, i tych brytyjskich. Więc jak dostałam w swoje łapki opakowanie od razu zamknęłam się w łazience i rozpakowałam.
Mam cerę mieszaną, z skłonnościami do "niespodzianek" które staram się maskować i właśnie poszukuję takie specyfiku który pozostawi naturalny efekt. Zauroczona tą właśnie cechą BB w euforii nałożyłam ów maź.

Rozprowadza się dość trudno, ma przyjemny zapach-zwykły podkładowy. Wtapia się w cerę znakomicie, w ogóle się nie ściera, pozostawia satynową..."gładź"? Nie wiem jak to nazwać. Po prostu pozostawia wykończenie zdrowej i świetlistej cery. U mnie matowego wykończenia ani trochę nie daje, i jest odrobinę za ciemny ale w ciągu dnia zwykle mam przy sobie puder prasowany transparentny który właśnie matuje i trochę rozjaśnia kolor więc jest jak najbardziej ok . Co do krycia... Jest dość mocne. Zakrywa to co ma zakrywać, w niektóre miejsca po prostu wklepuję trochę więcej i cera jest nieskazitelna.
Co do tych negatywów to strasznie szybko zaczynam się świecić i "skorzystać" z toalety muszę co 2-3h.

Nie mniej, polecam jak najbardziej, cera po prostu wygląda jak u dziecka. Zdrowa i rozświetlona. Od 2tygodni jestem wierna BB i właśnie myślę co zamówić jak Lioele skończy swój żywot.
paroo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:31   #1106
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to ja w zwiazku z tym mam pytanie ... czy znasz moze produkty - BRTC - ... wyglada interesujaco... tylko opisy w krzaczkach...
Ja mam BRTC. Niestety nie matuje i po kilku godzinach strasznie sie blyszcze. Jesli przypudruje to na twarzy robi sie taka nieciekawa warstwa. Zawiodlam sie.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:49   #1107
paroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A Skin Food z grzybkiem ktoś testował? SK mnie intryguje.

Edytowane przez paroo
Czas edycji: 2010-10-02 o 13:50
paroo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:37   #1108
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
BRTC co znana i uznana firma
Sporo o ich BB creamach znajdziesz na różnych blogach, na ebayu też opisy po angielsku .
dziekuje... juz znalazlam

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja mam BRTC. Niestety nie matuje i po kilku godzinach strasznie sie blyszcze. Jesli przypudruje to na twarzy robi sie taka nieciekawa warstwa. Zawiodlam sie.
ojej to faktycznie niefajnie ... a ktory kremik masz (i jaka cere) ??... z tego co widzialam maja kilka roznych produktow BB...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:30   #1109
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to ja w zwiazku z tym mam pytanie ... czy znasz moze produkty - BRTC - ... wyglada interesujaco... tylko opisy w krzaczkach...
BRTC jest bardzo popularny wśród nastolatków... Ale przyznam, że nie spotkałam się z ich recenzjami ani na żadnym lokalnym blogu, czy forum. Są powszechnie dostępne w popularnej w Singapurze sieci sklepów kosmetycznych, ale stoją zawsze zapakowane w pełni i nigdy nie ma testerów, więc jakoś nie kusiło mnie nigdy aby kupować.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:36   #1110
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
BRTC jest bardzo popularny wśród nastolatków... Ale przyznam, że nie spotkałam się z ich recenzjami ani na żadnym lokalnym blogu, czy forum. Są powszechnie dostępne w popularnej w Singapurze sieci sklepów kosmetycznych, ale stoją zawsze zapakowane w pełni i nigdy nie ma testerów, więc jakoś nie kusiło mnie nigdy aby kupować.
wlasnie tak przekupujac siec zauwazylam, ze o wiele mniej info mozna znalezc o tych produktach jak np. missha czy skin79...

w kazdym razie dziekuje ... potestuje to co juz zamowilam i jak mi podpasuje to przy tym pozostane ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.