Scent Bar II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 20:44   #2581
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Favkes - a ja myślałam, że to jakiś nieznany mi aktor - szaławiła (taki w typie Oldmana), a to Twój mąż! Z charakterem osobnik, to widać!!

Tez sie dalam nabrac!

Favkes, pozdrowienia dla meza
Fajne ciacho
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:44   #2582
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Mnie s skojarzył z jakimś niepokornym artystą, malarzem, rzeźbiarzem, tudzież - jakiś rockman
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:45   #2583
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

mój dzień Kobiet zaczął się niemiło, bo os ostrej sprzeczki z TŻ za to potem było perfumowe spotkanie i zupełnie zapomniałam o złym humorze, a w dodatku dostałam od Lubego spontanicznego smsowego buziaka, co znaczyło, że konflikt jest zażegnany a potem nawet telefon, że nie mam za dużo jeść na obiad, bo on czeka z kolacją
[zrobił mi paluszki krabowe w cieście o których gadam jakoś od pół roku! ] no i kwiatki + śmieszny wierszyk o krabach

dzisiaj za to Jego urodziny i było przemiło [jedzenie, wylegiwanie się w łóżku i...takie tam ]


gdyby mój facet odstawiał akcje pt. nie pomogę Ci z bagażami, bo jestem z kumplem na piwie to chyba bym zabiła
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ale za cierpliwość do mnie powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla.
Serio
o to to!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:49   #2584
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Favkes A myślałam, że to jakiś filmowy "niegrzeczny uwodziciel". Choć nienawidzę papierochów, to jednak widzę, że facet z fajką może się podobać.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
OK, to już ci nie powiem, czemu się pytałam, trochę się ekhm... zmieszałam


No doobra powiem- Co za przystojny facet!
Cytat:
Favkes - a ja myślałam, że to jakiś nieznany mi aktor - szaławiła (taki w typie Oldmana), a to Twój mąż! Z charakterem osobnik, to widać!!
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Kurka, Feniksie, a ja gupia myślałam, że to jakiś klimatyczny aktor... Wiesz, taki w typie buntownika bez powodu - filozoficzne spojrzenie i faja w kąciku ust...

/edit/

Widzę, że Aga i Nebraska tak samo kombinowały...
Ojej, dzięki dziewczyny - powiem mu to się ucieszy - albo nie, nie powiem .....

A ja sie cały czas pocieszam, że taki brzydki to się żadna nie napatoczy W mordę będę chyba musiała bardziej uważać od teraz

Co ciekawe - On sobie sam tą fotkę robił - ja tylko przerobiłam na GreyScalę

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ej, no baby tak się nie obruszajcie z tych głuptoków! To miał być tekst o charakterze ogólnym pocieszający zawiedzioną męskim zachowaniem dziewczynę.

Mój głuptokiem też nie jest (czasem bywa), ale czasem mnie tak zaskoczy... no i jak się domyślacie, nie zamieniłabym go na innego, chociaż testu Truskawki też by nie przeszedł (razem prawie 9 lat)
Ja sięnie obruszam, a we w żadny przypadku

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam
Jeszcze mnie potrafi przedrzeźniać, małpon jeden.
No , właśnie ... albo tak nawet stanie i patrzy i mówi, kochanieee ....ale dupka to Ci chyba urosła troszeczkę, co nie ?

Wie dokładnie, wie, ze doprowadza mnie tym do białej gorączki -ale tak robi dla samej uciechy - a i lubi mnie pukać, a to między żebra palucha wsadzi, a to "kobyłkę" zrobi ... sadysta jeden - i twierdzi,że to z miłości - rzecz jasna

Dzieci czasami patrzą na nas i sie śmieją,że zachowujemy się jak para nastolatków

A i jeszcze wiecie co? Jak jedzie ze mną samochodem - to specjalnie przygazowuje - bo lubi jak ja się boję - mówi, że wydaję z siebie wtedy takie fajne dźwięki .... menda jedna


madziczka - w sumie dobrze Ci się kojarzy - za młodu muzyk, wokalista - Rock, Blues te sprawy. Zresztą tak sie poznaliśmy na koncercie

Teraz trochę jakby przestał - ale dusze ma muzyczną ... my oboje jesteśmy pokręceni
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:54   #2585
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Favkes- ty lepiej zmień avatar, bo nam ciśnienie tu skacze Albo lepiej nie- zawsze to choćby odrobina estetycznej przyjemności
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:56   #2586
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
a i lubi mnie pukać, a to między żebra palucha wsadzi, a to "kobyłkę" zrobi ... sadysta jeden - i twierdzi,że to z miłości - rzecz jasna

Dzieci czasami patrzą na nas i sie śmieją,że zachowujemy się jak para nastolatków
A moj M. tez tak, my bardzo czesto sie szturchamy dla zartow. On szcegolnie mi dokucza i wie czym mnie doprowadzi do bialej

Kiedys w domu jeszcze w PL wyglupial sie ze mna - laskotal mnie a ja darlam sie jak oparzona. Nagle z nikad pojawia sie moja babcia uzbrojona w mopa i pac tym mopem Macka przez plecy 'zostaw ja!!'

Z 2 miesiace sie do siebie nie odzywali
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:57   #2587
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Favkes- ty lepiej zmień avatar, bo nam ciśnienie tu skacze Albo lepiej nie- zawsze to choćby odrobina estetycznej przyjemności

Zdjęcie się spokojnie nadaje na okładkę płyty
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 21:07   #2588
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A moj M. tez tak, my bardzo czesto sie szturchamy dla zartow. On szcegolnie mi dokucza i wie czym mnie doprowadzi do bialej

Kiedys w domu jeszcze w PL wyglupial sie ze mna - laskotal mnie a ja darlam sie jak oparzona. Nagle z nikad pojawia sie moja babcia uzbrojona w mopa i pac tym mopem Macka przez plecy 'zostaw ja!!'

Z 2 miesiace sie do siebie nie odzywali


Strachulcu - klinknęłam na różowy link .... , a płytę to nawet kiedyś nagrali - zdjęcie by się przydało - ale nic z tego nie wyszło ..
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:26   #2589
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dostalam kwiatka na dzien kobiet od TZ,.... i w zasadzie to by bylo na tyle. wolal piwo z kumplem i mecz, niz odebrac mnie z dworca i pomoc dowlec ciezka torbe do domu.
dzisiaj przeprowadzam z nim powazna rozmowe, ktora najprawdopodobniej zakonczy sie rozstaniem. bo nie mam sily tego juz dluzej ciagnac. jestem dla niego bardziej praczką/kucharka/sprzataczka niz dziewczyna. nie zabiega o mnie,nie troszczy sie, nie matwi, nie adoruje. wiec stwierdzilam ze na co mi taki zwiazek.
a poza tym teraz juz jestem pewna, ze on nie dorosl jeszcze i potrzebuje na tym etapie kumpli, a nie kobiety.

Yoona Ja podobnie jak dziewczyny - w tej sytuacji pożegnałabym tego Pana.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
u mnie też DK jakiś taki Kwiatków żadnych, bo TŻ daleko, miałam nadzieję, że może zrobi mi jakąś niespodziankę? Przyjedzie (wiem, że mógł), zadzwoni chociaż, albo.. sama nie wiem co.. Czuję, że coś się psuje.. W zasadzie mogłabym zacytować yoonę "nie zabiega o mnie,nie troszczy sie, nie matwi, nie adoruje. " Tylko, że u nas do tego wszystkiego dochodzijeszcze odległość...
Nie ma dnia, żeby nie było awantury, już przestałam dzwonić, bo zawsze kończy się tak samo...
Poszłam na zakupy, ale wróciłam jeszcze szybciej, bo wszędzie obściskujące się pary, kwiatki, sratki..
Może to tylko chwilowe...

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziekuje jestescie kochane
wlasnie pewnie skonczy sie na tym ze kopne go w tylek. tylko przeraza mnie to co bedzie potem, cala ta organizacja, razem mieszkamy, mamy mnostwo wspolnych rzeczy, no i dwa kotki..ich zal mi najbardziej, nie wiem co z nimi:/
Kociaki koniecznie zabierz ze sobą !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:26   #2590
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Scent Bar II

Favkes - ja również byłam przekonana, iż to jakiś nieznany mi aktor (a tak z innej beczki, mam tez pytanie - widziałam, że w kramiku miałaś perfumowany balsam Ogródka Śródziemnomorskiego - nie udało mi się znaleźć nigdzie w ofertach sklepów i na allegro takiego produktu. Gdzie go można dostać? )
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:27   #2591
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

No proszę- coś czułam, że ten pan musi mieć coś wspólnego z muzyką - jeżeli nie ze sztalugą
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 21:40   #2592
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Favkes melduje poslusznie ,tez sadzilam ,ze to aktor
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:40   #2593
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Melduje sie ponownie

Nadrabiam zaległości a więc:

Dzien Kobiet- dostałam bukiet frezji od męża

Uczelnia- mamy kobiecinkę młodą, ale czujemy sie wszyscy jak w podstawówce, na ćw przyszliśmy po piwku, bo była przerwa, a ona tekst :zaraz mi stąd ktoś wyjdzie, czuje odór alkoholu mówię wam masakra będzie

Sabbath:
http://qnszt.pl/search.html?query=&color=6&page=8
http://qnszt.pl/search.html?query=&color=6&page=7
http://qnszt.pl/search.html?query=&color=6&page=6
http://qnszt.pl/search.html?query=&color=6&page=10

oczopląsu można dostać.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:41   #2594
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Favkes - ja również byłam przekonana, iż to jakiś nieznany mi aktor (a tak z innej beczki, mam tez pytanie - widziałam, że w kramiku miałaś perfumowany balsam Ogródka Śródziemnomorskiego - nie udało mi się znaleźć nigdzie w ofertach sklepów i na allegro takiego produktu. Gdzie go można dostać? )
Nie, to nie chodziło o balsam Ogródka - balsamy ogólnie - a Ogródka swoją drogą szukałam ( ale EDP, nie balsamu )


apropo aktorów - a ja widziałam wczoraj Hansa Klosa w Carrefourze tralalalalala
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:45   #2595
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Scent Bar II

Favkes a ja myślałam, że to Tim Roth .
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:47   #2596
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Favkes, fajnie ten Twój mąż wygląda, zdjęcie rzeczywiście idealne na okładkę płyty lub książki (biografii jakiegoś niepokornego muzyka)

karierę na Wizażu zrobi
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:48   #2597
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez MAMAANTOSIA Pokaż wiadomość
Favkes a ja myślałam, że to Tim Roth .

Tim Roth jest u mnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:52   #2598
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Scent Bar II

Wiem , ale myślałam, że Favkes ma zdjęcie z jakiegoś filmu .
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:53   #2599
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Fakt, nieźle nam namieszała z tym swoim "mężusiem"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 22:39   #2600
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

hehehe, żeby to On wiedział ile tu się o Nim mówi/pisze .. to by się jeszcze zzarozumialił

W życiu nie sadziłam, że avek z Tomusiem tyle zamieszania może narobić
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:50   #2601
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Favkes - ja przyznam, że przeglądając kiedyś wizażową galerię natknęłam się na Twoje fotki i tylko drogą dedukcji doszłam do wniosku, że to Twój mąż [aczkolwiek na 100% przekonana nie byłam]
na pewno się z nim nie nudzisz!

edit: aha! chciałabym oficjalnie zbacikować Rachelę gdyż albowiem przez Jej apel o Flower le parfum Kenzo przetestowałam je ostatnio w perfumerii i się zakochałam a cena z kosmosu!

Rachelciu [a zdobyłaś je w końcu chociaż?]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 23:30   #2602
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Łomatko, nadrobiłam zaległe 15 stron...

Sabbacie, co u Ciebie? Nie mdlejesz już?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Trafił mnie szlagDz iś na www.esentia.pl jest 20% procent zniżki na wszystkie produkty!!! Ja parę dni temu robiłam tam w imieniu mamy bardzo pokaźne zakupy, a gdybym wiedziała o weekendowej promocji byłybyśmy do przodu o jakieś 60 zł. Wiem, wiem - skąd miałam wiedzieć o tej promocji, ale normalnie aż nie mogę

Oooojjj, wkurzające. Współczuję

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio mocno a-biżuteryjna. Jedynie pierścionek od chłopa noszę, ale powinnam zacząć go chociaż na noc zdejmować, bo w końcu przyrośnie
Najśmieszniejsze (chociaż nie wiem, czy śmiać się czy płakać) jest to, że mam kilka naprawdę pięknych rzeczy, ale w ogóle ich nie noszę. Bo albo mi kolorystycznie nie pasują (mam nawrót absyntowozielonej manii), albo gryzą się z moim obecnym stylem, albo z beznadziejną fryzurą... Słowem, znajdę sto powodów, dla których ostatecznie nie założę na siebie nic. Nawet smoka nie noszę - siedzi w torebce i czeka na dopasowanie łańcuszka.


Ostatnia z kupionych przeze mnie sztuk biżuterii nazywała się "Absynt".
Też dużo mam (m.in. złotego kota własnego projektu) a mało noszę. Gópia jestem.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Za kwiatkami to ja akurat nie przepadam, jedyne które lubię to goździki, które nie wiedzić czemu popadły w niełaskę i w kwiaciaarni nie uświadczysz

Rok temu w Dzień Kobiet mój TŻ zlatał całe miasto za goździkiem.
Co roku dostaję 8 marca goździka i rajstopy
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dostalam kwiatka na dzien kobiet od TZ,.... i w zasadzie to by bylo na tyle. wolal piwo z kumplem i mecz, niz odebrac mnie z dworca i pomoc dowlec ciezka torbe do domu.
dzisiaj przeprowadzam z nim powazna rozmowe, ktora najprawdopodobniej zakonczy sie rozstaniem. bo nie mam sily tego juz dluzej ciagnac. jestem dla niego bardziej praczką/kucharka/sprzataczka niz dziewczyna. nie zabiega o mnie,nie troszczy sie, nie matwi, nie adoruje. wiec stwierdzilam ze na co mi taki zwiazek.
a poza tym teraz juz jestem pewna, ze on nie dorosl jeszcze i potrzebuje na tym etapie kumpli, a nie kobiety.

Przykre i nie za różowo rokujące...
Przyłączam się do grupy sugerującej kopnięcie tego pana w zadek.
Tylko kotki trzeba porwać.

---
Cholera
Niedawno podjęłam się pomagania bratu przy pewnej stronie internetowej. Pomoc miała polegać m.in. na odbieraniu maili od różnych ludzi i wrzucaniu zdjęć z tych maili do szablonów na strony internetowe.
Tylko - brat nie przewidział, że nie umiem obsługiwać macowego outlooka.
A ja nie przewidziałam, że ten program to takie idioctwo, którego tzw. intuicyjna obsługa jest ryzykowna.
I chyba przed chwilą przez przypadek skasowałam około 80 maili od czytelników.

I chyba zresetowałam wszystko, bo teraz outlook przy włączaniu każe mi się rejestrować na nowo. I nie mam pojęcia, jak to się wszystko stało.
Dobijcie mnie

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2008-03-10 o 00:05
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 00:00   #2603
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
W życiu nie sadziłam, że avek z Tomusiem tyle zamieszania może narobić
Trzeba było pomyślec przed zmianą avatara Zdjęcie jest naprawdę fantastyczne

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Rok temu w Dzień Kobiet mój TŻ zlatał całe miasto za goździkiem.
Co roku dostaję 8 marca goździka i rajstopy
O, jak klasycznie



Oj, w macowej sprawie nie mam jak pomóc, w życiu tego ustrojstwa nie używałam, choć wygląda bradzo słiiiit
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 00:23   #2604
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Cholera
Niedawno podjęłam się pomagania bratu przy pewnej stronie internetowej. Pomoc miała polegać m.in. na odbieraniu maili od różnych ludzi i wrzucaniu zdjęć z tych maili do szablonów na strony internetowe.
Tylko - brat nie przewidział, że nie umiem obsługiwać macowego outlooka.
A ja nie przewidziałam, że ten program to takie idioctwo, którego tzw. intuicyjna obsługa jest ryzykowna.
I chyba przed chwilą przez przypadek skasowałam około 80 maili od czytelników.

I chyba zresetowałam wszystko, bo teraz outlook przy włączaniu każe mi się rejestrować na nowo. I nie mam pojęcia, jak to się wszystko stało.
Dobijcie mnie

Jejku, biedny Ptaś...
Trzymam kciukasy, żeby wszystko udało się odzyskać Dzióbek do góry, będzie dobrze!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 05:17   #2605
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

martwa papugo - w Macu jest skrót klawiszowy COFNIJ w "outlooku", także jeśli nie wyłączyłaś kompa to może jest nadzieja. Wszystko można odzyskać. Skrót chyba podobny do PCtowego jabłko+Z, ale głowy nie dam, bo pracowałam na nim jakiś czas temu.

Miałam paskudną noc. Długo nie mogłam zasnąć, cały czas się potem budziłam, taki okropny półsen. Dodatkowo bardzo niemiłe sny, przykre i smutne :/ Nie chcę wstawać, nie chcę spać. Mam już z rana zły humor i najchętniej bym się do kogoś przytuliła i zapomniała o tej nocy.

Edit: doczytałam, że Outlook każe się rejestrować na nowo :/ Ojjj... To ja już nie wiem czy się da coś zrobić. Zależy czy masz włączone zasysanie Outlookiem i usuwanie z serwera, jak nie to wejdź na stronę maila i tam ręcznie spróbuj, może jest. A może Outlook przy ponownej rejestracji znowu wszystko zassie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 06:31   #2606
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Nie chce mi się iść do pracy
Straszne głupoty mi się śniły (że Sylvester Stallone odwiedził moją podstawówkę ), jestem zakatarzona i kaszląca i na dokładkę teraz przeczytałam artykuł o Chinach na onecie, co podziałało wybitnie przygnębiająco. Niby nic nowego tam się nie dowiedziałam, jednak czytanie takich rzeczy o 7 rano może skutecznie zepsuć dzień. Jak ja chcę już 16.00!
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 06:43   #2607
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Nie chce mi się iść do pracy
Straszne głupoty mi się śniły (że Sylvester Stallone odwiedził moją podstawówkę ), jestem zakatarzona i kaszląca i na dokładkę teraz przeczytałam artykuł o Chinach na onecie, co podziałało wybitnie przygnębiająco. Niby nic nowego tam się nie dowiedziałam, jednak czytanie takich rzeczy o 7 rano może skutecznie zepsuć dzień. Jak ja chcę już 16.00!
Też mi się nie chce Ciekawe co za ćwok wymyślił pracujące poniedziałki
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 07:08   #2608
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Strachulcu, Twój avatar też przepiękny, klimatyczny i bardzo do Ciebie podobny ...... żeby nie było, że tylko faceci mi się podobają
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:08   #2609
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Miałam paskudną noc. Długo nie mogłam zasnąć, cały czas się potem budziłam, taki okropny półsen. Dodatkowo bardzo niemiłe sny, przykre i smutne :/ Nie chcę wstawać, nie chcę spać. Mam już z rana zły humor i najchętniej bym się do kogoś przytuliła i zapomniała o tej nocy.
Ja też miałam ciężką noc, spałam niecałe 4 godziny, obudziłam się z walącym sercem, cała mokra. Nie wiem co się ze mną dzieje ostatnio
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Też mi się nie chce Ciekawe co za ćwok wymyślił pracujące poniedziałki
Poniedziałki są straszne. Mi w ubiegłym tygodniu pomogła wizualizjacja że jest już wtorek

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Strachulcu, Twój avatar też przepiękny, klimatyczny i bardzo do Ciebie podobny ...... żeby nie było, że tylko faceci mi się podobają
Dziękuję
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:37   #2610
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Strachulcu, Twój avatar też przepiękny, klimatyczny i bardzo do Ciebie podobny
Mi też się podoba !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.