Locacid - kto jeszcze ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 05:43   #271
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

U mnie nie było żadnego wysypu. Tylko schodzziła skóra, tak jakbym się za dużo opalała.
A na jakiekolwiek pryszcze polecam kamuflaż ArtDeco
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:49   #272
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Mam nadzieje, ze u mnie też obedzie sie bez wysypu. Póki co chyba mnie podrażnił, bo mam takie czerwone plamy, które juz posmarowałam kremem nawilżającym. Oby zniknęło
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:35   #273
kluseczka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Witajcie Ja dziś tez dostalam receptę na Locacid od mojego dermatologa Mam nadzieje, że pomoże. Wczesniej używalam Duacu, Differinu, Epiduo i wiele innych mazidel. Bralam też przez 3 miesiące Tetralysal. W trakcie bylo ok ale miesiąc po zaprzestaniu brania tych labletek stan cery wrócil do stanu wyjsciowego. Mam nadzieje, że Locacid pomoże mi na moje zaskórniki i wągry, bo takich ropnych pryszczy nie mam raczej. Myślicie, żę grozi mi wysyp? Pozdrawiam Was w tej niedoli trądzikowej
kluseczka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:30   #274
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

No cóż, a ja własnie znowu mam wysyp - ten sam który pojawia się regularnie co 3 tygodnie. Cały policzek aż pod oko w drobnych, wypukłnych czerwonych krostach. Masakra. Zwłaszcza w okolicach oczu denerwują mnie te pryszcze, bo tam najtrudniej się ich pozbyć i są strasznie widoczne. Już wczoraj myślałam , że idzie ku lepszemu i za kilka dni cera mi sie wyrówna, ale nie - wysyp sie tylko powiększa ;((
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:45   #275
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
No cóż, a ja własnie znowu mam wysyp - ten sam który pojawia się regularnie co 3 tygodnie. Cały policzek aż pod oko w drobnych, wypukłnych czerwonych krostach. Masakra. Zwłaszcza w okolicach oczu denerwują mnie te pryszcze, bo tam najtrudniej się ich pozbyć i są strasznie widoczne. Już wczoraj myślałam , że idzie ku lepszemu i za kilka dni cera mi sie wyrówna, ale nie - wysyp sie tylko powiększa ;((
Jejku naprawdę Ci współczuję, a z hormonami wszystko u Ciebie jest ok? Ja już nie mam problemu z trądzikiem na plecach i dekolcie - problem zniknął w 100%. Jedynie mam na żuchwie takie podskórne, płaskie wypryski - takie, że jak się je wyciśnie to zwijają się w cieniutką mega długą żmijkę. To mi zostało jeszcze do wyleczenia - myślicie, że Acne-Derm na to pomoże? Bo Locacid mi się skończył a Acne-Derm jeszcze został.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 16:39   #276
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Hej, u mnie akurat hormony są w miarę okej, jedynie hormony tarczycy nieco zaniżone, ale nie ma jakiś odchyleń z norm, więc zakładam że to nie jest przyczyna. Poza tym wysypy pojawiają się niezależnie od okresu. Zauważyłam też, że mój trądzik zmienił formę - w ciągu roku leczenia retinoidami. Najpierw miałam wysypy w postaci czerwonych gulek na policzkach , które schodziły po miesiącu dopiero, były bardzo głębokie. Teraz mam mniej głębokie pryszcze, drobne, ale za to teraz mam takie jakby 'wysypki'- bardzo duża ilość drobnych, wypukłych krostek. Nawet kilkanaście w jednym takim skupisku. Więc w sumie nie wiem co gorsze- gula, która boli i trzyma się 5 tygodni, czy twarz usłana czymś na kształt wysypki przez 2 tygodnie.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 17:36   #277
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

a mnie chyba dopadło podrażnienie. mam połowe twarzy czerwoną, suchą, wrażliwą na dotyk i nawet pod pudrem widać takie wybulwienia od tego. nie wiem co robić, bo trzyma mi sie to już drugi dzień, mimo sotsowania kremu nawilżającego, który zawsze mi w takich sytuacjach łagodził sprawe po 24h.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 17:58   #278
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
a mnie chyba dopadło podrażnienie. mam połowe twarzy czerwoną, suchą, wrażliwą na dotyk i nawet pod pudrem widać takie wybulwienia od tego. nie wiem co robić, bo trzyma mi sie to już drugi dzień, mimo sotsowania kremu nawilżającego, który zawsze mi w takich sytuacjach łagodził sprawe po 24h.
A jak często stosujesz Locacid? Może odstaw go na kilka dni aż skóra się uspokoi...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:25   #279
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Racja, zacznij smarować się co 2-3 dni, jesli do tej pory używałaś codziennie
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 09:46   #280
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

w tym problem, że użyłam go tylko raz. ale chyba wiem co spowodowało taka reakcje mojej skóry. zrobiłam sobie peeling twarzy i pozniej przez 2 nastepne noce brałam brevoxyl i pozniej jeszcze locacid. to nie było madre, zeby trzy dni pod rzad używać takie leki. zrobiłam sobie 2 dniowo przerwe teraz, używałam kremu nawilżającego i na dzisiejsza noc wziełam te rybki dermogal, mam nadzieje, ze mnie nie zapchają
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:02   #281
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

A jaki masz krem nawilżający? Moja skóra jest bardzo, bardzo delikatna. A po Locacidzie tylko mnie piekła przy dotykaniu, no i schodziła. Stosuję Avene Clean Ac, może on dobrze działa. Bo mi łagodził te podrażnienia
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 12:28   #282
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Emolium krem, polecony przez dermatologa również gdy miałam mocne podrażnienie po Duacu, ale wtedy pomgół mi bardzo szybko z problemem.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 23:02   #283
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Duac to maleństwo przy Locacid'zie Po D swędzenie i podrażnienie mijało po jednym dniu, a objawy te pojawiały się bardzo bardzo rzadko. W przeciwieństwie do podrażnień po L - zaczerwienienie, piekąca skóra która ostatecznie bardzo się złuszczała - minimum 3 dni z tymi "przyjemnościami"
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:25   #284
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Dziewczyny jestem właśnie w trakcie wysypu i muszę spytać- czy zdarza wam się, że pryszcze wyskakują wam pod okiem? Tzn na granicy z oczodołem? Właśnie w tych miejscach pod obojgiem oczu ulokował mi sie wysyp i jestem troche przerażona. Tam jest bardzo cienka i wrażliwa skóra, a jedyny pryszcz jaki mi tam wyskoczył ( to było jakieś 2 miesiące temu) do tej pory tkwi w mojej skórze ( w postaci suchej krostki, ale jednak). Jak to jest u was?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 07:23   #285
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Ja dostałam Duac do Locacidu, ale miałam go stosować punktowo, w dzień. Któraś może się wypowiedzieć na ten temat, bo jeszcze go nie miałam przyjemności (a może i nie) używać.

Cofam też to, co przed chwilą w tym miejscu napisałam. Jeszcze kilka dni temu zachwalałam moją cerę po Locacidzie, a teraz zauważyłam znaczne pogorszenie. Wyszły mi pryszcze i jakieś dziwne swędzące krostki. Małe, czerwone otoczona taką większą czerwoną plamą. Co to jest? oO

Edytowane przez Vanilla Cream
Czas edycji: 2012-08-22 o 08:52
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:43   #286
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

No własnie ciągle coś sie dzieje...myślę , że swędzi cię od podrażnienia skóry, a krostki to efekt oczyszczania skóry. Inaczej nie wiem jak to wyjaśnić Kurcze, u mnie w zeszłym miesiącu wysyp z leczeniem trwał max 2 tygodnie, a potem przez jakieś 20 dni miałam praktycznie gładką buźkę. Teraz znowu mam ten sam wysyp , juz 10 dzień, ale skóra nie idzie coraz ku lepszemu jak w zeszłym miesiącu tylko co dzień wyrzuca coś nowego :/
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:02   #287
Veli_anna
Raczkowanie
 
Avatar Veli_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 50
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Dziewczyny, czy to prawda, że Locacid jest silniejszy w działaniu, niż Epiduo? Bo jak tak to chyba niepotrzebnie zaufałam dermatolożce i wykupiłam receptę. Po Epiduo miałam kiedyś straszne problemy z cerą, a teraz chciałam tylko zaleczyć stany zapalne i przygotować skórę do złuszczania kwasami u kosmetyczki. Dermatolożka powiedziała mi, że to nie przeszkadza. Ale jak was czytam to mam znowu wrażenie, że ktoś mnie robi w konia. Czy któraś z was chodziła na kwasy do kosmetyczki w trakcie leczenia? Czy wasi lekarze też wam to zalecali?
Veli_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:12   #288
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez Veli_anna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to prawda, że Locacid jest silniejszy w działaniu, niż Epiduo? Bo jak tak to chyba niepotrzebnie zaufałam dermatolożce i wykupiłam receptę. Po Epiduo miałam kiedyś straszne problemy z cerą, a teraz chciałam tylko zaleczyć stany zapalne i przygotować skórę do złuszczania kwasami u kosmetyczki. Dermatolożka powiedziała mi, że to nie przeszkadza. Ale jak was czytam to mam znowu wrażenie, że ktoś mnie robi w konia. Czy któraś z was chodziła na kwasy do kosmetyczki w trakcie leczenia? Czy wasi lekarze też wam to zalecali?
Moja dermatolog coś tam bąknęła o kwasach, ale to w kontekście uzupełnienia leczenia i na jesień lub zimę.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:18   #289
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Dziewczyny, a jak radzicie sobie z plamkami po wypryskach? Ja już zaleczyłam wysyp z poprzedniego tygodnia, jak przejadę ręką czuję że mam gładką buzię, jednak twarz wygląda niemal tak samo jak w trakcie wysypu - cała w czerwone cętki. Te plamki normalnie schodzą mi po jakimś miesiącu, macie jakiś sposób na przyspieszenie tego procesu? Słyszałam coś o maseczce aspirynowej...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 15:31   #290
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Duac to maleństwo przy Locacid'zie Po D swędzenie i podrażnienie mijało po jednym dniu, a objawy te pojawiały się bardzo bardzo rzadko. W przeciwieństwie do podrażnień po L - zaczerwienienie, piekąca skóra która ostatecznie bardzo się złuszczała - minimum 3 dni z tymi "przyjemnościami"
mnie to zaczerwienienie utrzymywało sie dużo dłuzej. stosuje teraz L punktowo, i nakładam na niego krem nawilżający. nie wiem czy to jest dobre połączenie, ale inaczej nie mogłabym wyjsc z domu przez kilka nastepnych dni. w każdym razie, stwierdzam, ze L nic nie daje. może stosuje go za krótko, ale mam pod skóra takie ' grudki', które nie chce w ogole zniknąć.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 07:09   #291
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Zapeszałam, zapeszałam i mam. Było super, a teraz dostałam takiego potężnego wysypu... Nigdy nie miałam problemu z dużymi pryszczami. Zawsze miałam czoło i policzki bardzo delikatnie "przyorane" kilkoma czerwonymi, małymi kropeczkami. Ci ropni przyjaciele wyskakiwali tylko raz na miesiąc... coś takiego. A teraz mam kilka takich na twarzy! I to dodatkowo bolących, które pomimo tego, że są na powierzchni, to jeszcze zostało coś pod skórą... ;/ I to akurat na rozpoczęcie roku... Dzięki Bogu mam dobry podkład, to jakoś się trzymam.
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:17   #292
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Vanilla Cream ja chyba też. Również miałam dość ładna twarz jak na mnie, bo idealnej to ja już raczej nigdy nie bede mieć. Aż tu nagle znów mi sie coś zaczyna dziać, ja już jestem bezsilna. Na mnie chyba nic nie działa, nie mam pomysłu co robić by doprowadzić moja twarz do ładu. Nie potrafie już bardziej nawet o nią dbać, bo się nie da. Zastosowałam nawet specjalną dietę, dosyć rygorystyczną, nie wyciskam, ale to nic nie daje. Najgorsze jest to, że nie umiem znieśc tego, gdy ktoś mi mówi, "znowu Ci sie twarz popsuła, a miałaś już ładną" te słowa działają na mnie bardzo dołująco. nie potrafie pogodzić sie z tym, że mam ten trądzik, szczerze to mam wrażenienie, że tylko niszcze sobie przez niego zdrowie, bo jak jestem wysypana to nigdzie z domu nie wychodze, ba nawet z pokoju, chodze z głowa opuszczona w dół, jestem przygnębiona.. nie potrafie sie uśmiechnąć, bo ciagle w głowie myśl, że tu mam pryszcza którego strasznie widać. Momentami to sie zastanawiałam nad pojsciem do jakiegos psychologa, bo już nie dawłam rady psychicznie nad tym.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 05:33   #293
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Hej, nie może być tak źle! Mogę się założyć, że tylko wydaje Ci się, że jest tak tragicznie, naprawdę. W trakcie leczenia nakładaj na twarz jakiś apteczny, dobry podkład, który Cię nie zapcha i nic się nie stanie- nawet pani dermatolog mi powiedziała.
Ja podejrzewam, że moje problemy mogą wynikać też z tego, że często dotykam twarzy. To głupi nawyk, niestety, ale założę się, że tragicznie działa na cerę. Żałuję też, że nie wybrałam się do specjalisty już jako jedenasto-, dwunastolatka. Wychodził mi tam jeden pryszcz na miesiąc, za pewne, ale może gdybym wcześniej zaczęła dbać o tę cerę, może byłoby lepiej. Największym błędem jest według mnie kupowanie tych drogeryjnych kosmetykow, które mi nie pomogły, a zaszkodziły.

A co do psychologa, to myślę, że mogłabyś iść, bo przez ten głupi kompleks, możesz się zatruwać całymi dniami. Ja osobiście bardziej mam fioła na punkcie wagi niż na twarzy, choć powinno być raczej odwrotnie.

Edytowane przez Vanilla Cream
Czas edycji: 2012-08-28 o 05:36
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:14   #294
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

mam taki podkład apteczny, używam go od przeszło 2 lat, ale w czasie letnim odstawiłam bo sie cała świece. poza tym ostastnio jak nałoże coś kryjącego moja twarz to zaczyna mnie cała cera śwedzić i też ciągle ją dotykam. a kosmetyków drogeryjnych już dawno nie używam, przekonałam sie co to w ogole jest warte.


A co do psychologa, to myślę, że mogłabyś iść, bo przez ten głupi kompleks, możesz się zatruwać całymi dniami. Ja osobiście bardziej mam fioła na punkcie wagi niż na twarzy, choć powinno być raczej odwrotnie.

ja mam fioła na punkcie wagi i twarzy, dąże ku doskonałosci dłuższy czas.


http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p5.htm po przeczytaniu tego artykułu troche sie załamałam, bo miałam wrażenie, że jest to pisane na mojej podstawie.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:27   #295
crastusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

"Veli_anna - Dziewczyny, czy to prawda, że Locacid jest silniejszy w działaniu, niż Epiduo?"
Locacid jest silniejszy od Epiduo, z tego co mi mówiła pani dermatolog. Ja przez kilka miesięcy używałam Locacid a na czas letni pani doktor przepisała mi Epiduo, żeby nie podrażniał skóry tak jak Locacid. Epiduo stosowałam już wcześniej, z tego co pamiętam na początku obserwowałam bardzo duże pogorszenie stanu skóry, wszystko wychodziło mi na wierzch, miałam bardzo dużo bolących gul i jeszcze schodziła skóra. Po Epiduo miałam przepisany jeszcze Differin i Aknemycin, a później Locacid i zamiennie Klindacin. Kiedy zaczełam stosować Locacid moja skóra wydawała mi się juz dużo lepsza...ale tak mi się tylko wydawało, bo na początku stosowania Locacid miałam ogromne wysypy i tez byłam bliska załamania. Najgorsza była złuszczająca się skóra. Kiedy teraz przez okres letni stosuje Epiduo zauważyłam, że jest słabszy niż Locacid, bo chociaż skóra lekko się złuszcza to wyskoczyła mi jedna boląca gula i kilka podkórnych krostek. Byłam na wizycie kontrolnej i po skończeniu Epiduo wracam do Locacidu i prawde mówiąc już się nie mogę doczekać. Podejrzewam, że moja skóra znowu sie pogorszy na początku jego stosowania, ale to nic, bo wiem że Locacid działa i że stan skóry się poprawia chociaż długo na to trzeba czekać Nie poddawajcie się

Edytowane przez crastusia
Czas edycji: 2012-08-31 o 17:29
crastusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:31   #296
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Dziewczyny jak tam wasze cery? Ja przez 2 dni miałam spokój, wysyp się zaleczył, ale niestety pojawił się okres i już 2 dnia wysypało mnie bolącymi pryszczami ;(
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:59   #297
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

moja sprawuje sie orkopnie. nie dosc, ze jurto ide do nowej szkoły to jeszcze z taka ochydna twarzą..
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:30   #298
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

No ja już do szkoły nie chodzę, ale z moją cerę też nie najlepiej..Łudziłam się, że tym razem nie wysypie mnie przy okresie i będę miała ze 2 tygodnie spokoju, ale niestety wysypało i to tym co znawsze - drobnymi, bolącymi krostkami, skupionymi wokół siebie , masakra.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:46   #299
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
No ja już do szkoły nie chodzę, ale z moją cerę też nie najlepiej..Łudziłam się, że tym razem nie wysypie mnie przy okresie i będę miała ze 2 tygodnie spokoju, ale niestety wysypało i to tym co znawsze - drobnymi, bolącymi krostkami, skupionymi wokół siebie , masakra.
a u mnie L zaczyna działac, wszystko wychodzi na wierzch, wrr.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 06:52   #300
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Ja już przestałam wierzyć. Locacid na mnie nie działa i tyle. Była poprawa po 3 tygodniach stosowania, a teraz nic- krostki są, jak były.
Zastanawiam się na zabiegiem kosmetycznym. Co polecacie?
Kwas pirogronowy, peeling migdałowy, może mikrodermabrazja? Próbowała któraś z Was?
W każdym razie i tak muszę iść do dermatologa na wizytę kontrolną. Może wtedy się więcej dowiem...
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-11 10:36:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.