Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 08:24   #1621
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Nie rozumiem dlaczego ktoś neguje ten sposób. Ja używałam już wielu wielu odżywek i żadna (nawet allessanrdo, herome, sally hansen) nie pomogła mi zapuścić paznokci na taką długość jak sposób z klejem. Używanie kleju może nawet wspomagać działanie odżywki, bo gdy są one utwardzone klejem to nie odpryskuje ona z paznokci. No i oczywiście jest wtedy większa motywacja dbania o paznokcie, bo jak się widzi że dzieje się z nimi coś pozytywnego to wtedy chce się to utrzymać, podkreślać i pokazywać je. Bo same twarde paznokcie ale nie zadbane nie będą ładne. Tak więc moim zdaniem Hola ola trochę nazbyt neguje propozycję Moni. Przecież nie pisze - używajcie kleju a odżywki do kosza. Również reakcja Moni (pisanie dużymi literami) wydaje mi się uzasadniona w tym wypadku, dlaczego? Dlatego że ktoś zarzuca jej coś czego nie napisała, więc chciała podkreślić swoją wypowiedź, tak żeby nie została ona ponownie pominięta, niezauważona. W tym przypadku to jak najbardziej normalne.
I nie bronię jej dlatego że pomysł z klejem mi pomógł , ale poprostu jestem obiektywna.
1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 09:14   #1622
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

moncia moich niestety nie da się tak podkleić jeszcze :P tak myślałam sporo i z jednej strony moge zaryzykować potem jak ściągne to beda dluzsze i da rade klejem podklejać i ładnie pielegnować i dbać jak tak długie beda
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 09:18   #1623
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

1988Marlenaniech moc będzie z Tobą
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:27   #1624
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 11:34   #1625
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

witam, ja od zawsze mam krótkie paznkcie poniewaz gram w siatkę i koszykówkę i nie fajnie wtedy mieć takie długie
mimo to zawsze je ładnie piłuję i używam odżywki z avonu
polecam.. po trzecim uzyciu paznokcie stały się bardzo twarde , a po jakimś czasie płytka wyglada o wiele lepiej niż wcześniej
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:43   #1626
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
DZIEWCZYNY TO NIE JEST TOPIK O UŻYWANIU ODŻYWEK TYLKO KLEJU

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56588 KOLEŻANKA GAGA87 ZAŁOŻYŁA WĄTEK O TEJ ODŻYWCE. TO JEST TOPIK O UŻYWANIU KLEJU. NIE ZAŚMIECAJCIE TOPIKÓW TYLKO UWAŻNIE CZYTAJCIE I SZUKAJCIE, BO WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE...OLEJKI, ODŻYWKI, KLEJE I WIELE INNYCH
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:36   #1627
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

nicniemusisz a która to odżywka bo z tego co wiem to kilka jest różnych
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 14:36   #1628
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam, ja od zawsze mam krótkie paznkcie poniewaz gram w siatkę i koszykówkę i nie fajnie wtedy mieć takie długie
mimo to zawsze je ładnie piłuję i używam odżywki z avonu
polecam.. po trzecim uzyciu paznokcie stały się bardzo twarde , a po jakimś czasie płytka wyglada o wiele lepiej niż wcześniej
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=881
http://old.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85625
tam możesz poopowiadać o avonie nie zaśmiecaj mi topiku, bo zaraz ktoś będzie pisał jak to wczoraj moczył nogi. POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY TO JEST TOPIK O KLEJU DO PAZNOKCI. TYLKO I WYŁĄCZNIE!
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:55   #1629
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
Linia ja o Nail Tek czytałam już w trakcie kuracji peggy sage i jeśli peggy by nie pomogła skłaniałam się ku kupna Nali Teku. ale że peggy diametrlanie poprawiła stan moich paznokci wiec dalej nie szukam ale super że równiez i Tobie pomogła

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam, ja od zawsze mam krótkie paznkcie poniewaz gram w siatkę i koszykówkę i nie fajnie wtedy mieć takie długie
mimo to zawsze je ładnie piłuję i używam odżywki z avonu
polecam.. po trzecim uzyciu paznokcie stały się bardzo twarde , a po jakimś czasie płytka wyglada o wiele lepiej niż wcześniej
ja gram w koszykówkę i tak jak Ty mam raczej krótkie ale nie króciutkie paznokcie i w momencie kiedy po porodzie wróciłam do treningów a paznokcie były mega kruche to na treningi każdy obklejałam plastrami bo każda styczność z piłka kończyła sie kolejnym uszkodzeniem wrr i zaczęłam szukać czegoś co pomoże moim pazurkom.

widze ze kazda z nas znalazła produkt który jest the best dla paznokci

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasc Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=881
http://old.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85625
tam możesz poopowiadać o avonie nie zaśmiecaj mi topiku, bo zaraz ktoś będzie pisał jak to wczoraj moczył nogi. POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY TO JEST TOPIK O KLEJU DO PAZNOKCI. TYLKO I WYŁĄCZNIE!

Ta uwaga zapewne dotyczy również mnie, usuń moje posty i może zmień tytuł wątku żteby nikt nie mówił o swoich sposobach.
bardzo Cie przepraszam za swoje posty nie na temat.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:08   #1630
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver
[/COLOR]Ta uwaga zapewne dotyczy również mnie, usuń moje posty i może zmień tytuł wątku żteby nikt nie mówił o swoich sposobach.
bardzo Cie przepraszam za swoje posty nie na temat.
no wlasnie nie wiem jak zmienic temat i gdzie sie w to wchodzi. Nie lubie takiego bałaganu. Skoro założyłam temat o kleju to chciałam żeby było wylacznie o nim. Nie wiem czy wam to nie przeszkadza ale mi bardzo jak wchodzę na jakis topik i z 2 posty są na temat a reszta o czymś zupełnie innym nie mającym wogóle nic wspólnego z tym co chciałam się dowiedzieć.
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:23   #1631
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziewczyny kilka m-cy temu paznokcie łamały mi sie bardzo, utrudniały wręcz życie - ubieranie się wrrrr byle nie zaczepic gdzieś paznokciem ale do rzeczy rok temu manikiurzystka poleciła mi odżywke ekspresową Peggy Sage Ekspress Nail Hardener zużyłam juz 2 opakowania, po pierwszych aplikacjach eurka!!!!!paznokcie nie pękały, rosły i nic złego im sie nie przytrafiało. poza własciwościami pielegnacyjnymi jest piekny delikatnie mleczny
teraz uzywam go jako bazę pod inne lakiery głównie opi, uzywam tylko jasne kolory.

polecam
Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
Też stosowałam obie te odżywki i są faktycznie świetnym, sprawdzonym sposobem na piękne i twarde paznokcie

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2010-05-03 o 10:24 Powód: literówka
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 20:04   #1632
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Mnie nic do tej pory nie pomagało, żadna odżywka, Nail Tek również a tak bardzo pragnę paznokci, które można pomalować i wyjść z nimi do ludzi, że sprobuję tego kleju.

Aaaa i jeszcze jedno. Jesli ktokolwiek myśli, że odżywka do paznokci wyleczy paznokcie to winszuję.
Stosowanie odżywek to takie samo "zamiatanie problemu pod dywan" jak klejenie.
Różnica polega chyba z tego co widzę, na skuteczności.
Niedługo przetestuję klej, o rezultatach będę dawała znać.
Tak btw to patrząc na skład kleju do tipsów trochę mnie przeraził. Cyjanoakryl??
Czy to jest w 100% bezpieczne? Wiem, że w końcu duzo kobiet robi sobie sztuczne paznokcie ale jakieś tam wątpliwości mnie dopadły.
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:22   #1633
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Zwlaszcza, że ma stycznosc z opuszkiem. To jak jest dziewczyny?
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:47   #1634
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

dziewuchy co wy się przejmujecie ? w dzisiejszych czasach nic nie jest zdrowe,nawet jedzenie więc co wam z tym klejem.najważniejsze ,że skuteczne i tyle : )
__________________
motto : Najtrudniejszy jest początek .

Każdy problem jest tylko wyzwaniem,które daje nam życie.
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:57   #1635
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Mnie nic do tej pory nie pomagało, żadna odżywka, Nail Tek również a tak bardzo pragnę paznokci, które można pomalować i wyjść z nimi do ludzi, że sprobuję tego kleju.

Aaaa i jeszcze jedno. Jesli ktokolwiek myśli, że odżywka do paznokci wyleczy paznokcie to winszuję.
Stosowanie odżywek to takie samo "zamiatanie problemu pod dywan" jak klejenie.
Różnica polega chyba z tego co widzę, na skuteczności.
Niedługo przetestuję klej, o rezultatach będę dawała znać.
Tak btw to patrząc na skład kleju do tipsów trochę mnie przeraził. Cyjanoakryl??
Czy to jest w 100% bezpieczne? Wiem, że w końcu duzo kobiet robi sobie sztuczne paznokcie ale jakieś tam wątpliwości mnie dopadły.
Nie zauważyłam żeby coś mi się działo Możesz użyć kleju tak żeby nie dotknąć opuszka(choć to trudne) . karolynnah ma rację, teraz w zwykłej kiełbasie znajduje się cała tablica Mendelejewa także kto by sie tam przejmował Cyjanoakrylem Jak się boisz to nałóż najpierw klej na jeden paznokieć. Jak nie odpadnie Ci palec albo ręka to możesz śmiało walić na wszystkie
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:14   #1636
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

monia a Ci odpadła ? a może już nawet ramię ? aa co do mojego obgryzania to jest super narazie nie obgryzam i szczerze mówiąc nie jest nawet tak źle ale to tak nawiasem (;
__________________
motto : Najtrudniejszy jest początek .

Każdy problem jest tylko wyzwaniem,które daje nam życie.
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:09   #1637
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

hehe tak odpadła dlatego wysyłam Wam zdjęcie tylko jednej dłoni Jedyną rzeczą, która mnie męczy to malowanie paznokci...czy lakiery nie mogłyby się tak długo trzymać jak ten klej? Wczoraj opowiedziałam mojej kosmetyczce o tym sposobie i była zachwycona zarażam coraz więcej osób klejem
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:19   #1638
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

no ale zaraz... ja mam teraz krotkie paznokcie, no i nie zapuszcze bo sie łamią to jak mam nalać tego kleju pod paznokiec? skleji mi sie paznokieć ze skórą... nie ogarniam tego coś z deczka ;p
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:04   #1639
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

przeczytaj cały wątek.....już o tym pisałam.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

albo klej w miejscach złamania czy zadarci. Trzeba tylko ruszyć głową i zawsze coś się wymyśli.
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 13:45   #1640
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

chyba zapomniałyście o negatywnym wpływie "chemii" na skórę i płytkę...
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:01   #1641
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

a tanm dajcie spokój, przeżywacie jak nie wiem co teraz nawet odżywki mają mnóstwo chemii więc co mówić o zwykłym głupim kleju :P poza tym jak to się mówi - coś za coś ;] aczkolwiek nie wydaje mi się,żeby miało to taki negatywny wpływ jak wy tu spekulujecie (;
__________________
motto : Najtrudniejszy jest początek .

Każdy problem jest tylko wyzwaniem,które daje nam życie.
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:10   #1642
paruf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

hej swietny pomysl z tym klejem ;]
tez musze sprobowac, a mozecie mi powiedziec gdzie sie wlasciwie taki klej kupuje? czy dostane w zwyklej drogerii czy rosmanie?? moze glupie pytanie, ale nigdy nie mialam tipsow i w sumie nie interesowalalm sie gdzie kupuje sie takie bajery ;]
aha i jeszcze jakbyscie mi mogly jakis polecic, najlepiej taki z pedzelkiem i jaki to mniej wiecej koszt?
paruf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:32   #1643
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Hej, dziewczyny Właśnie jestem po pierwszej aplikacji kleju. Bardzo dziwne uczucie tak mieć coś pod paznokciem. Opuszki mi się przykleiły, ale jak klej stwardniał to trochę pooddzielałam je pilnikiem. Mam nadzieję, że poskutkuje bo na prawdę dziwnie się z tym czuje
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 16:11   #1644
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez paruf Pokaż wiadomość
hej swietny pomysl z tym klejem ;]
tez musze sprobowac, a mozecie mi powiedziec gdzie sie wlasciwie taki klej kupuje? czy dostane w zwyklej drogerii czy rosmanie?? moze glupie pytanie, ale nigdy nie mialam tipsow i w sumie nie interesowalalm sie gdzie kupuje sie takie bajery ;]
aha i jeszcze jakbyscie mi mogly jakis polecic, najlepiej taki z pedzelkiem i jaki to mniej wiecej koszt?
klej można kupić w salonach gdzie robią tipsy. A o cenie już pisałam...przeczytaj wszystkie posty

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Shani91 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny Właśnie jestem po pierwszej aplikacji kleju. Bardzo dziwne uczucie tak mieć coś pod paznokciem. Opuszki mi się przykleiły, ale jak klej stwardniał to trochę pooddzielałam je pilnikiem. Mam nadzieję, że poskutkuje bo na prawdę dziwnie się z tym czuje
Dasz radę gwarantuję że będziesz zadowolona
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 17:52   #1645
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Dasz radę gwarantuję że będziesz zadowolona [/QUOTE]
Niestety..nie chcę kwestionować Twojej metody, być może kupiłam nieodpowiedni klej, ale ta świadomość że mam coś pod paznokciem za bardzo działała mi na nerwy I jeszcze zaczął się kruszyć..kupiłam za kilka złotych razem ze sztucznymi paznokciami z firmy Donegal.
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 18:17   #1646
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

No wiec wczoraj po raz pierwszy sprobowalam sposobu z klejem. Cala sie przy tym pociapalam, ale jestem zachwcona paznokcie sa po nim twarde, a mialam z tym problem po zdjeciu tipsow. Zobaczymy jak bedzie dalej
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:07   #1647
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez Shani91 Pokaż wiadomość
Dasz radę gwarantuję że będziesz zadowolona
Niestety..nie chcę kwestionować Twojej metody, być może kupiłam nieodpowiedni klej, ale ta świadomość że mam coś pod paznokciem za bardzo działała mi na nerwy I jeszcze zaczął się kruszyć..kupiłam za kilka złotych razem ze sztucznymi paznokciami z firmy Donegal.[/QUOTE]

to ma być najzwyklejszy klej do tipsów a nie taki klej do paznokci
to masz przykładowego linka http://allegro.pl/item1039186072_kle..._lux_7_5g.html
wzięlam pierwszego lepszego.
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:27   #1648
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

To może spróbuje jeszcze raz innym specyfikiem
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:26   #1649
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

moniasc - gdyby to ode mnie zalezalo, to dalabym ci nobla...
na watek trafilam przyopadkowo, bo nawet nie siedze na paznokciowych - sposob cud i miod, jestem zachwycona
o ile na lewej rece mi sie nie lamia i nie rozdwajaja, to na prawej... no nie bylam w stanie ich zahodowac. pokleilam pierwszy raz niecale 3 tygodnie temu, i od tej pory nie zlamal mi sie ani nie rozdwoil ani jeden paznokiec moze i metoda niezdrowa, ale tak samo wybielanie zebow i farbowanie wlosow jest niezdrowe, a wszyscy i tak to robia

jezeli chodzi o sklejanie opuszka z paznokciem - ja robie tak, ze klej daje tak, zeby nie mial szans dotknac opuszka, czyli nie od samego poczatku 'odrastajacego paznokcia' (nie wiem jak to sie nazywa fachowo, chodzi mi o koncowke paznokcia, ta biala ) i wtedy nie ma opcji sklejenia

polecam te metode wszystkim, wyprobowalam chyba kazda odzywke, kazda dala tyle co nic
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:51   #1650
moniasc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

cieszę się bardzo, że mogłam pomóc
moniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.