Potrzebna konstruktywna opinia :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 09:41   #1
1234kinia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5

Potrzebna konstruktywna opinia :)


Hej!
Z myślą o zbliżających się andrzejkach kupiłam sobie rajstopy z dosyć kontrowersyjnym wzorem,który ma za zadanie imitować pończochyGipsy.jpgDługo zastanawiałam się nad im kupnem bo jak wiadomo nie nadają się one raczej do noszenia na co dzień ;( Pomyślałam jednak,że na imprezę mogę sobie pozwolić na coś takiego i tutaj rodzi się moje pytanie.Czy mogę ubrać je do takiej sukienki?s2_89823.jpg Nie jest zbyt krótka więc nie będę świecić gołą pupą tak jak to się często zdarza niektórym dziewczyną;(.Powiedziałab ym,że jest prawie na styk z miejscem gdzie zaczyna się wzorek.Kolor też stonowany,nie rzucający się w oczy.
Co powiecie na taki zestaw?
1234kinia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:51   #2
201607250926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 82
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Widziałam ostatnio kobietę w takich rajstopach na ulicy. Była około 40tki, do tego spódniczka mini, biała kurtka i wg mnie wyglądało to dziwacznie
Ja na Twoim miejscu nie łączyłabym ich z czarną sukienką, ale np. granatowa w podobnym stylu byłaby ok.
201607250926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:15   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Jak dla mnie na impreze jak najbardziej tak.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:19   #4
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Na codzień na imprezę
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:35   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Sukienka siłą rzeczy będzie trochę podjeżdżała do góry. Zastanów się czy nie będzie Ci to przeszkadzać. Akurat wg mnie takie rajstopy nie mają sensu - bo z jednej strony pokazywać światu ich nie zamierzasz a z drugiej jak ma być sexy dla wybranka to lepiej prawdziwe pończochy założyć.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:35   #6
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Na impreze mysle,ze taki zestaw sie nada
choc osobiscie te rajstopy w ogole mnie nie przekonuja... przeciez jest tyle fajnie wykonczonych (takze grubszych) ponczoch...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 14:04   #7
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Na imprezę jak najbardziej
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 17:08   #8
kenya_
Raczkowanie
 
Avatar kenya_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 181
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

według mnie, w połączeniu z taką klasyczną sukienką, na impreze sie świetnie nadaje
kenya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:16   #9
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

a ja pewnie zaraz zostanę zjechana od góry do dołu, ale moim zdaniem takie rajstopy nadają się do krótszej niż opisywana przez ciebie sukienka, albo do spodenek. już tłumaczę dlaczego: napisałaś że sukienka kończy się w tym miejscu gdzie zaczyna się wzorek na pończochach. To znaczy że jak będziesz stać, nie będzie go widać, a jak np będziesz szła to już tak - i nie jakoś dużo tylko pewnie 2-3 cm. A wtedy nie będzie widać, że to rajstopy w których paski od pończoch są specjalnie, tylko będzie to wyglądało na to że nie dopasowałaś prawdziwych pończoch do reszty ubioru. "Pończochy" będą wyślizgiwać się spod brzegu sukienki - no po prostu jak modowa wpadka (bardzo sexy ale lepiej w sypialni ) Natomiast przy odrobinę krótszej sukience lub spodenkach efekt tych pończoch byłby na pierwszy rzut oka widoczny, mówiący o tym że jest to specjalnie, a nie przypadkiem. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi

gdybym tylko tak dokładnie rozkminiała swoje stroje a nie opisy w internecie ale chciałaś odpowiedzi, oto moja
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:46   #10
1234kinia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

abiblabla o tym nie pomyślałam.
Kurcze ja już teraz naprawdę nie wiem.Nie lubie nosić spodenek więc pozostaje chyba tylko dopasować inną sukienkę.
1234kinia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 08:15   #11
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
a ja pewnie zaraz zostanę zjechana od góry do dołu, ale moim zdaniem takie rajstopy nadają się do krótszej niż opisywana przez ciebie sukienka, albo do spodenek. już tłumaczę dlaczego: napisałaś że sukienka kończy się w tym miejscu gdzie zaczyna się wzorek na pończochach. To znaczy że jak będziesz stać, nie będzie go widać, a jak np będziesz szła to już tak - i nie jakoś dużo tylko pewnie 2-3 cm. A wtedy nie będzie widać, że to rajstopy w których paski od pończoch są specjalnie, tylko będzie to wyglądało na to że nie dopasowałaś prawdziwych pończoch do reszty ubioru. "Pończochy" będą wyślizgiwać się spod brzegu sukienki - no po prostu jak modowa wpadka (bardzo sexy ale lepiej w sypialni ) Natomiast przy odrobinę krótszej sukience lub spodenkach efekt tych pończoch byłby na pierwszy rzut oka widoczny, mówiący o tym że jest to specjalnie, a nie przypadkiem. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi

gdybym tylko tak dokładnie rozkminiała swoje stroje a nie opisy w internecie ale chciałaś odpowiedzi, oto moja
zgadzam się w 100%
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 08:21   #12
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
a ja pewnie zaraz zostanę zjechana od góry do dołu, ale moim zdaniem takie rajstopy nadają się do krótszej niż opisywana przez ciebie sukienka, albo do spodenek. już tłumaczę dlaczego: napisałaś że sukienka kończy się w tym miejscu gdzie zaczyna się wzorek na pończochach. To znaczy że jak będziesz stać, nie będzie go widać, a jak np będziesz szła to już tak - i nie jakoś dużo tylko pewnie 2-3 cm. A wtedy nie będzie widać, że to rajstopy w których paski od pończoch są specjalnie, tylko będzie to wyglądało na to że nie dopasowałaś prawdziwych pończoch do reszty ubioru. "Pończochy" będą wyślizgiwać się spod brzegu sukienki - no po prostu jak modowa wpadka (bardzo sexy ale lepiej w sypialni ) Natomiast przy odrobinę krótszej sukience lub spodenkach efekt tych pończoch byłby na pierwszy rzut oka widoczny, mówiący o tym że jest to specjalnie, a nie przypadkiem. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi

gdybym tylko tak dokładnie rozkminiała swoje stroje a nie opisy w internecie ale chciałaś odpowiedzi, oto moja
trafiłaś w 10
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:12   #13
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

jakiś czas temu byłam w takich rajstopach na imprezie.
dopasowałam do nich krótką małą czarną, taką bardzo klasyczną-retro bez dekoltu, tak żeby to własnie te rajstopy były czymś wyrazistym w całej stylizacji.
zgadzam się z dziewczynami powyżej, że nie ma sensu zakładać takich rajstop jeśli mają być niewidoczne...
myślę, że ta sukienka któą pokazałaś byłaby ok, jesli już ją masz to może troche podwiń i podszyj ?
spodenek bym nie zakładała bo to totalnie nie mój styl i według mnie niszczy elagancję stroju, ale to oczywiście zależy od gustu
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:13   #14
bothlooks
Raczkowanie
 
Avatar bothlooks
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Mi się takie rajstopy bardzo podobają.

Ale opinii negatywnych słyszałam o nich duuuuużo więcej niż pozytywnych Ja mam podobne, wrzucam w załączniku.
Sukienka, która pokazałaś krój ma fajny, tylko gdyby długość była do połowy 'paska od pończoch'. Do tego niewyzywający makijaż i oszczędność w biżuterii. Buty też na pewno dobierzesz odpowiednie, czyli raczej nie z 3cm platformą z przodu.

Jak już bedzie gotowa stylizacja to pokaż koniecznie - na pewno wyjdzie ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rajstopy jak pończochy bothlooks.jpg (139,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rajstopy jak pończochy.jpg (96,0 KB, 18 załadowań)
bothlooks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:23   #15
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Potrzebna konstruktywna opinia :)

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%
Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
trafiłaś w 10
o to mnie zaskoczyłyście, bo spodziewałam się odzewu że krótsza sukienka to chyba tylko dla prostytuki

1234kinia1234 - tak mi jeszcze wpadło do głowy: a może spróbuj sukienkę przepiąc w pasie szerokim paskiem? dzięki temu sukienka podeszłaby może trochę do góry i wyglądałoby to już ok?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-11-21 o 19:25
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.