Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 08:19   #1
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535

Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?


Dziewczyny i kobiety... proszę o Waszą ocenę.

Muszę kupić nieduże (moje osiedle to masakra, brak miejsc parkingowych, wielkość auta odgrywa ogromną rolę, gdy trzeba parkować na górce, na trawniku, za wjazdem na osiedle np. tuż przy latarni) auto w niedługim czasie.

Auto używane, w okolicy rocznika 2000.

Moje wymagania:
- ekonomika jazdy plus sensowne OC, silniki powyżej 1,4 odpadają;
- centralny zamek, wspomaganie kierownicy - obowiązkowo !
- mile widziany ABS; jakby była klima to już w ogóle super by było; elektryczne szyby -fajna rzecz;
- auto musi mieć dość ładnie rozkładające się drzwi przednie w przypadku 3drzwiówki, bo do tyłu idzie dziecko;
- musi być jaki taki bagażnik ze względu na małego gada i konieczność przewożenia różnych gadżetów;
- no i widoczność - fotel albo musi być dość wysoko, albo musi mieć opcję podnoszenia, bo nauczona jestem widzieć maskę i tylko tak jeździ mi się komfortowo - nienawidzę leżeć za kółkiem;

W takim roczniku, w interesującej mnie cenie spotykam:
- Fiat Punto I, czasem Fiata Punto II
- Fiat Bravo (bardzo mało sztuk)
- Fiat Uno (ale łysy jest jak kolano, jak ma centralny zamek to już jest full wypas)
- Fiat Panda (idą jak ciepłe bułki, z tego co widzę i mało ich)
- Fiat SC i CC (jakoś się boję ich trochę przy jeździe z dzieckiem; jak w puszce się czuję - miałam, więc znam; ale cenowo dobrze wychodzą przy tym roczniku)

- Opel Corsa

- Seat Ibiza
- Seat Arosa (malusio ich)

- Renault Clio (odradzono mi ze względu na koszt części)
- Renault Twingo (okropny wygląd + jw.)

- Daewoo Matiz (nie lubię wyglądu jakoś i nie mogę się przekonać)
- Daewoo Tico (odpada - jazda Tico to ryzyko )

- Ford Fiesta (ewentualnie, ale mało ich jest)

- Nissan Micra (jw. tylko jeszcze mniej)

Macie któreś z tych aut, jesteście zadowolone? Jak części i ekonomiczność? Jaki macie silnik i jak sobie radzi?
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2012-01-02 o 09:22
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:41   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Mój pierwszy typ wizualny - Opel Corsa. Ten rocznik ma już różne rzeczy w środku.
Występuje w wersji 3 i 5 drzwiowej do tego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opel corsa.jpg (45,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opel corsa 3.jpg (52,2 KB, 66 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2012-01-02 o 09:03
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 08:53   #3
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Kropko-a brałaś pod uwagę VW Polo? Nam służył dłuuuuuugo,przejechaliśmy nim tysiące km i IMHO to niezawodne silniki i auta w ogóle.Palił nam jakieś 5-6l ropy,więc ekonomiczne Teraz jeździ nim mój brat i również sobie chwali.
Niestety tych co wymieniłaś nie miałam.Osobiście trochę Tico czy Matiza trochę bym się bała

aaa...koleżanka sobie chwali Nissana Micrę,ale tego też nie ma na Twojej liście.
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:06   #4
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

ja mam forda fiestę, fajne autko miejskie, tanie, łatwo w mieście nim się parkuje, jeszcze lepiej jeździ (regularnie jeżdżę też innymi autami i choć są nowsze od mojej fiesty, powinny być wygodniejsze w użytkowaniu, to w mieście, tam gdzie potrzebna jest dobra zwrotność auta - moja fiesta bije resztę na głowę)
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:21   #5
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Kropko-a brałaś pod uwagę VW Polo? Nam służył dłuuuuuugo,przejechaliśmy nim tysiące km i IMHO to niezawodne silniki i auta w ogóle.Palił nam jakieś 5-6l ropy,więc ekonomiczne Teraz jeździ nim mój brat i również sobie chwali.
Niestety tych co wymieniłaś nie miałam.Osobiście trochę Tico czy Matiza trochę bym się bała

aaa...koleżanka sobie chwali Nissana Micrę,ale tego też nie ma na Twojej liście.
VW nie biorę pod uwagę, bo u mnie ta marka idzie jak woda. Jak bym go miała miesiąc, to by było dobrze.

Micra fakt. Tyle że ich mało jest. Nie ma wyboru, trzeba czekać. W moim woj. aż jedno ogłoszenie.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
ja mam forda fiestę, fajne autko miejskie, tanie, łatwo w mieście nim się parkuje, jeszcze lepiej jeździ (regularnie jeżdżę też innymi autami i choć są nowsze od mojej fiesty, powinny być wygodniejsze w użytkowaniu, to w mieście, tam gdzie potrzebna jest dobra zwrotność auta - moja fiesta bije resztę na głowę)
Fiestę odrzuciłam z tego samego powodu co Micrę. Mało ich jest. W moim województwie, w tym przedziale rocznik - cena, dwie sztuki.

Ale owszem, auto w tym typie, o który mi chodzi. Jeśli się trafi to owszem. Rozważę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:24   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Mój drugi typ - Seat Ibiza.
Ładne autko, niezła blacharka, też obie wersje 3 i 5 drzwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg seat ibiza.jpg (90,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seat ibiza 2.jpg (54,0 KB, 55 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 10:53   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Matiza odradzam. Mamy, ja na autach się nie znam, ale od strony mamy mówię, że mało miejsca. Na bieżące jazdy ok, ale będziesz chciała jechać gdzieś dalej to kiepsko z pakownością, bardzo kiepsko.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 11:02   #8
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31357528]Matiza odradzam. Mamy, ja na autach się nie znam, ale od strony mamy mówię, że mało miejsca. Na bieżące jazdy ok, ale będziesz chciała jechać gdzieś dalej to kiepsko z pakownością, bardzo kiepsko.[/QUOTE]
A to wiem, jeździłam. Siedzi się jak w autobusie. Auto niby nie takie małe, a miejsca nie ma. To samo jest w Clio i w Pandzie. Masa plastiku i zero miejsca.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:23   #9
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Wzięłabym Corsę, sama o niej nie wiele mam do powiedzenia ale mojej mamy przyjaciółka ma dwóch małych rozrabiaków mieszka pod miastem i od 4-5 lat własnie tym autkiem jeździ.
Puszki typu Matiz odpuściłabym od razu, te auto niewiele wspólnego ma z ochroną i bezpieczeństwem chyba?
Zastanowiłabym się nad Arosą, jest bardzo ekonomiczny a na podzespołach i chyba nawet na płycie VW. Wewnątrz wygląda całkiem podobnie do Lupo.
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:37   #10
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Wzięłabym Corsę, sama o niej nie wiele mam do powiedzenia ale mojej mamy przyjaciółka ma dwóch małych rozrabiaków mieszka pod miastem i od 4-5 lat własnie tym autkiem jeździ.
Puszki typu Matiz odpuściłabym od razu, te auto niewiele wspólnego ma z ochroną i bezpieczeństwem chyba?
Zastanowiłabym się nad Arosą, jest bardzo ekonomiczny a na podzespołach i chyba nawet na płycie VW. Wewnątrz wygląda całkiem podobnie do Lupo.
Jak większość Seatów, te same fabryki robią oba auta, na tych samych częściach.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:39   #11
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Kropka, polecam corse. Sama jezdze. Wersja 3 drzwiowa. Mala latwo upchnac do tylu bo fotele sie porzadnie skladaja, z tylu zadziwiajaco duzo miejsca a w bagazniku (dosyc gleboki) mieszcze wozek i 3 torby zakupow..
Kurcze, male ale dosyc pakowne auto. Jestem 2-gim wlascicielem i nie mialam zadnego problemu przez 6 lat.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 11:45   #12
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Kropka, polecam corse. Sama jezdze. Wersja 3 drzwiowa. Mala latwo upchnac do tylu bo fotele sie porzadnie skladaja, z tylu zadziwiajaco duzo miejsca a w bagazniku (dosyc gleboki) mieszcze wozek i 3 torby zakupow..
Kurcze, male ale dosyc pakowne auto. Jestem 2-gim wlascicielem i nie mialam zadnego problemu przez 6 lat.
Fotelik 9-18 bez problemu do tyłu można wsadzić?

W Corsie trochę mnie przeraża pozycja do jazdy, siedzisko jest nisko. A nie wiem czy starsze roczniki mają podnoszenie fotela.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:24   #13
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Ja bym radziła Seata Ibizę, na częściach VW które są w dość przystępnych cenach. Moja mama jeździ Toledo i super się to auto prowadzi.
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:25   #14
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

myślalaś o jakiejś skodzie? teraz to praktycznie to samo co vw a cena niższa. ople wygodne ale jak dla mnie pedały mają jakoś tak głęboko. samochody typu cc, tico zdecydowanie odradzam
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:19   #15
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Ja bym wzięła Bravo
Albo Brave

Jeździłam kilka razy i sama brałam pod uwage kupno bravy i było ok.

A może peżocika 306? Mam 406, w sumie to samo tyle że sedan i bardzo fajnie się śmiga
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:14   #16
Crazy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Moja bajka
Wiadomości: 111
GG do Crazy93
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

moja mama jezdzi oplem corsa 5 drzwiowym rocznik chyba 2000 fajnie sie go prowadzi tylko potrzebuje duzo miejsca do parkowania,a o zawracaniu to juz nie wspomne

Mi osobiscie podobaja sie Suzuki Swift (wersja 3 i 5 drzwiowa)
Suzuki Spark
Citroen c3
Kia Picantno
Seat Leon
Punto
Toyota yaris-ale trudno ja dostac
To juz marzenie
Maly Mercedes

Edytowane przez Crazy93
Czas edycji: 2012-01-02 o 15:23 Powód: dopisanie
Crazy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:20   #17
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Fotelik 9-18 bez problemu do tyłu można wsadzić?

W Corsie trochę mnie przeraża pozycja do jazdy, siedzisko jest nisko. A nie wiem czy starsze roczniki mają podnoszenie fotela.
Fotelik wchodzi na tyl. Ja przenioslam na przod bo byl marud. Nie mam poduszek.
Siedzisko jest nisko. Fakt. Ale ja dluga wiec nie zwracalam uwagi...
W moim roczniku nie podnosza sie fotele.
Golfy albo Polo sa tez ok.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:00   #18
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Kropko,ja miałam dostac auto tesciowej w spadku- ale dostałam własne jednak. Astra II, Jest w super stanie,mały przebieg ale z 2005 roku, także nie wiem jak z ceną odnośnie Twoich kryteriów No i daleko. Ale samochód super, ople są ok, także polecam ople
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:56   #19
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

jeśli uda Ci się znaleźć w tej cenie, to polecałabym Punto II
bardzo tanie części, stosunkowo auto mało awaryjne, a jeśli chodzi o wygląd to moim zdaniem zostawia daleko w tyle pozostałe z wymienionych
ewentualnie Panda, też tanie naprawy.

a np Skoda Felicia? wiem, że stylistyka nie powala, często też rdzewieją, ale można znaleźć zadbany egzemplarz, a to raczej dobre auta
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 19:38   #20
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
myślalaś o jakiejś skodzie? teraz to praktycznie to samo co vw a cena niższa. ople wygodne ale jak dla mnie pedały mają jakoś tak głęboko. samochody typu cc, tico zdecydowanie odradzam
Tak, Felicja wchodzi w grę.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła Bravo
Albo Brave

Jeździłam kilka razy i sama brałam pod uwage kupno bravy i było ok.

A może peżocika 306? Mam 406, w sumie to samo tyle że sedan i bardzo fajnie się śmiga
Brava taka sama, tylko dłuższa.

Peugeot nie, części mnie zjedzą.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Crazy93 Pokaż wiadomość
moja mama jezdzi oplem corsa 5 drzwiowym rocznik chyba 2000 fajnie sie go prowadzi tylko potrzebuje duzo miejsca do parkowania,a o zawracaniu to juz nie wspomne

Mi osobiscie podobaja sie Suzuki Swift (wersja 3 i 5 drzwiowa)
Citroen c3
Seat Leon
Punto
Toyota yaris-ale trudno ja dostac
Naprawdę taki mało zwrotny??

Swift fajna. Zapomniałam o niej.

C3 za drogi, Leon to samo. Podobnie Yaris. Inna półka cenowa. Ten sam rocznik dużo droższy. :/

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Fotelik wchodzi na tyl. Ja przenioslam na przod bo byl marud. Nie mam poduszek.
Siedzisko jest nisko. Fakt. Ale ja dluga wiec nie zwracalam uwagi...
W moim roczniku nie podnosza sie fotele.
Golfy albo Polo sa tez ok.
VW odpada.

No tak, Ty długa. Ja oszczędnie zbudowana jestem jednak. ;D

Który masz rocznik??

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Kropko,ja miałam dostac auto tesciowej w spadku- ale dostałam własne jednak. Astra II, Jest w super stanie,mały przebieg ale z 2005 roku, także nie wiem jak z ceną odnośnie Twoich kryteriów No i daleko. Ale samochód super, ople są ok, także polecam ople
Nie kupię samochodu robionego w gliwickim Oplu, za dużo znajomych tam pracuje, to wiem co robią.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
jeśli uda Ci się znaleźć w tej cenie, to polecałabym Punto II
bardzo tanie części, stosunkowo auto mało awaryjne, a jeśli chodzi o wygląd to moim zdaniem zostawia daleko w tyle pozostałe z wymienionych
ewentualnie Panda, też tanie naprawy.

a np Skoda Felicia? wiem, że stylistyka nie powala, często też rdzewieją, ale można znaleźć zadbany egzemplarz, a to raczej dobre auta
No właśnie nie wiem czy się uda. Raczej Punto I chyba.

Punto II niedawno sprzedałam, za cenę 2000 - 3000 wyższą niż teraz mam do dyspozycji. ;/
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:47   #21
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Naprawdę taki mało zwrotny??
Skąd... bez problemu

A czemu chcesz takie maleństwo? wiesz, ekonomia ekonomią itd., ale jak masz zamiar dzieciaka wozić, to jak ktoś Ci wjedzie w tył to zdajesz sobie sprawę, co z Twojego dziecka zostanie? Ja czasem widzę takie matki na drogach i nie mogę pojąć. Wiesz, nawet, jeżeli jeździsz bezpiecznie, to nic nie znaczy... mało idiotów jest na drogach?

Edytowane przez ana999ana
Czas edycji: 2012-01-02 o 19:51 Powód: rozwinięcie wypowiedzi
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 06:13   #22
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
Skąd... bez problemu

A czemu chcesz takie maleństwo? wiesz, ekonomia ekonomią itd., ale jak masz zamiar dzieciaka wozić, to jak ktoś Ci wjedzie w tył to zdajesz sobie sprawę, co z Twojego dziecka zostanie? Ja czasem widzę takie matki na drogach i nie mogę pojąć. Wiesz, nawet, jeżeli jeździsz bezpiecznie, to nic nie znaczy... mało idiotów jest na drogach?
Kupię kombi, ktoś mi wjedzie w bok i będzie to samo. Z takim myśleniem to z domu nie powinnam z synem wychodzić.

Do kombi muszę dołożyć jeszcze trochę, a na razie nie posiadam...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 09:24   #23
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

w bok tak, ale w tył już to inaczej będzie wyglądało.. Może przesadzam, nie wiem, ale jakoś mi to po prostu nie pasuje...

Kiedyś jeden 'tatuś' pobił wszelkie rekordy... najpierw tak bardzo chamsko wymusił mi pierwszeństwo na rondzie, a potem, jak go wyprzedziłam, to musiał pokazać swoje, bo na tym rondzie miałam czelność go otrąbić! no i mnie wyprzedzał metodą 'usiądę ci na zderzaku a potem pojadę 100, na drodze do 40... nie mówię, ja też ograniczenia prędkości dostosowuję do własnego widzimisię, ale na litość boską, nie z dzieckiem z tyłu! Miał kombi, ale na taki brak wyobraźni to nawet czołg nie pomoże
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:25   #24
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Brava taka sama, tylko dłuższa.
/
Ale 5 drzwiowa
dla mnie 3 drzwiowe auto przy dziecku odpada.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:47   #25
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
w bok tak, ale w tył już to inaczej będzie wyglądało.. Może przesadzam, nie wiem, ale jakoś mi to po prostu nie pasuje...

Kiedyś jeden 'tatuś' pobił wszelkie rekordy... najpierw tak bardzo chamsko wymusił mi pierwszeństwo na rondzie, a potem, jak go wyprzedziłam, to musiał pokazać swoje, bo na tym rondzie miałam czelność go otrąbić! no i mnie wyprzedzał metodą 'usiądę ci na zderzaku a potem pojadę 100, na drodze do 40... nie mówię, ja też ograniczenia prędkości dostosowuję do własnego widzimisię, ale na litość boską, nie z dzieckiem z tyłu! Miał kombi, ale na taki brak wyobraźni to nawet czołg nie pomoże
Miałam okazję uczestniczyć w paru "bum" w swoim życiu. I akurat tyłem przejmowałam się najmniej. Zwykle dostaje się w bok, potem na czołowe, w tył wjeżdżają na światłach zwykle, albo przed przejazdem kolejowym, jak ślisko np.

Trudno zginąć w ten sposób.

Takie historie mnie nie przekonują, bo nikogo nie wyprzedzam na pokaz ani też ostentacyjnie nie trąbię. Chce głąb być pierwszy, niech jedzie. Mnie to fika.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ale 5 drzwiowa
dla mnie 3 drzwiowe auto przy dziecku odpada.
A mnie o tyle pasuje, że moje dziecko otwiera sobie drzwi.

Ale fajną bravę też znalazłam, za kasę jaką mogę dać i full wypas, tyle że diesel i silnik 1,9. :/
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:19   #26
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


A mnie o tyle pasuje, że moje dziecko otwiera sobie drzwi.

Ale fajną bravę też znalazłam, za kasę jaką mogę dać i full wypas, tyle że diesel i silnik 1,9. :/
Aaa to chyba że tak
A ile masz przeznaczone na auto?
Ja szukałam bravy do 4 tys w gazie to było sporo i właśnie w Twoich okolicach
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:35   #27
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A ile masz przeznaczone na auto?
Ja szukałam bravy do 4 tys w gazie to było sporo i właśnie w Twoich okolicach
To ja burżuj jestem, bo do 6000 się rozglądam.

Nie chcę zejść poniżej rocznika 2000.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Powyżej tego rocznika i do mojej kwoty, Brava z gazem aż jedna. Bardzo blisko mnie - w Toruniu.

http://otomoto.pl/fiat-brava-C21656788.html
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:35   #28
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To ja burżuj jestem, bo do 6000 się rozglądam.

Nie chcę zejść poniżej rocznika 2000.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Powyżej tego rocznika i do mojej kwoty, Brava z gazem aż jedna. Bardzo blisko mnie - w Toruniu.

http://otomoto.pl/fiat-brava-C21656788.html

Aaaa to chyba że tak
Nie no masz za dużą kwotę jak na ten samochód
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:37   #29
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?


Pewnie tak.

Za duże wymagania mam z tym rocznikiem chyba.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:42   #30
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Zgrabne, ekonomiczne auto dla kobiety. Fiat, Opel, Seat, Renault, Daewoo... ?

Może Lanos ?
albo meganka ta starsza (nie z tą dupą która Ci się nie podoba ) lub xara
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2012-01-03 o 11:44
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 16:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.