Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 12:06   #91
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Jakby chciał to by się ,,ocknął'' i sam przeprosił.

W ogóle dla mnie to bym raczej skończyła z takim gościem. łatwo może się mówi, ale kto normalny pluje na podłogę przy gościach, tym bardziej przyszłych teściach. Zero szacunku, widać, że olewa i będzie olewał, bo co tam on może bo się źle czuje.

Jak tak traktuję rodzinę autorki, to ją też tak będzie traktował, szkoda czasu na takiego kogoś.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:45   #92
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Jakby chciał to by się ,,ocknął'' i sam przeprosił.

W ogóle dla mnie to bym raczej skończyła z takim gościem. łatwo może się mówi, ale kto normalny pluje na podłogę przy gościach, tym bardziej przyszłych teściach. Zero szacunku, widać, że olewa i będzie olewał, bo co tam on może bo się źle czuje.

Jak tak traktuję rodzinę autorki, to ją też tak będzie traktował, szkoda czasu na takiego kogoś.
dokladnie..
jak wyobrazasz sobie spedzic zycie z czlowiekiem? bedziesz sie widywac SAMA z rodzicami?!
obrazil ludzi CI najblizszych..zachowal sie jak wieprz-przepraszam,obrazilam swinke-plujac przy gosciach.. nie ma znaczenia ze byl pijany, nie przypominam sobie zeby ktorykolwiek moj byly lub obecny facet,bedac pod wpywem, tak nisko upadl przed kimkolwiek,a co dopiero przed przyszlymi tesciami!
a juz najbardziej zbulwersowalo mnie,ze powiedzial do Ciebie "spierdala*" dobrze zrozumialam? TY wyobrazasz sobie byc z czlowiekiem ktory zwraca sie do Ciebie-partnerki na cale zycie,bo chyba dlatego chcecie wziac slub?-w tak wulgarny i chamski sposob?
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:12   #93
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
rozumiem moich rodziców w 100%, tylko jak ja powinnam sie teraz ustosunkować??? Tato twierdzi, że on mnie nie szanuje, że strach przyprowadzić gości, skoro on się tak zachowuje. Wiadomo córeczke zawsze będzie kochaną córeczką tatusia. Wiem, że moi rodzice będą szanować każdą moję decyzję.
Tylko czy tak da się iść przez życie??Nie utrzymując kontaktu z moimi rodzicami przez Tz?
No chyba, że może tz potrzebuje trochę czasu, żeby to przemyśleć, przetrawić, a może jak przetrawi to dojdzie do wniosku, ze wypada przeprosić. Zdaję sobie sprawę, że obie strony powiedziały za dużo. Ale wiadomo tate najbardziej zaczelo boleć to, jak powiedział , że ma mnie w dupie, że to jego mieszkanie,mimo, że wynajmujemy je razem
a może warto siąść i pomyśleć,czy rodzice faktycznie nie mają racji.być może z miłości wiele faktów ci umknęło i zwyczajnie tolerowałaś jego wybryki,a teraz ktoś powiedział ci prawdę.

człowieka nie zmienisz,ale ty musisz się zastanowić,czy chcesz takiego buraka za męża.
człowieka,któremu strach zaufać,czy kiedyś nie siądzie ci na twarzy i nie puści bąka w w oczy,

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
wielu mężów tyranów działa pod wpływem chwili bijąc żony,a potem przepraszają mówiąc jak mocno kochają.
dorośli ludzie musza umieć hamować swoje odruchy i emocje,widocznie nikt nie nauczył go kultury osobistej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.