Mamusie marcowe 2018 cz. 5 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-29, 09:42   #3061
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Lunak tak L4 mam na 3 tygodnie a potem na 2 będzie.

Jeżeli chodzi o herbatę do posiłku to też staram się pić pół godziny po posiłku ale godziny nie wytrzymam

Piszecie o szkołach rodzenia a my zaczynamy dopiero za półtora miesiąca



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, my dopiero wystartujemy 2 stycznia. 2 razy w tygodniu po 2,5 godziny + 1 raz w niedzielę 5 godzin na kurs pierwszej pomocy. Także bez spiny, że jeszcze długo musisz czekać
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:44   #3062
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ohhh, też się muszę do szkoły rodzenia zapisać żeby od stycznia zacząć. Dzięki za przypomnienie
Zapisz się, odrazu poczujesz ulgę
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:48   #3063
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Racja ale pogadałyśmy

Słuchajcie, wrzucam jeszcze raz zdjęcia, bo wstyd tak nie umieć. Dajcie znać czy coś widać
Teraz widać, dzięki
A te Pinokio zamawialas u nich na stronie czy przez empik lub inny sklep internetowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:51   #3064
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hej moja cora zazyczyla sobie dzisiaj zalozyc majtki wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
w sensie odpieluchowanie? Jeśli tak to kciuki

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się ogarniam, bo umówiłam się z mamą na zakupy. Nie mam w co się ubrać na święta...
Też mam ten problem, a boję się kupować bo nie wiem jaki brzuszek będzie Myślałam też o zamówieniu na all jednej sukienki, może akurat przypasuje
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Piszecie o szkołach rodzenia a my zaczynamy dopiero za półtora miesiąca
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj na zajęciach położna mówiła o babeczce, która w 37 tc postanowiła zrobić szkołę
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:53   #3065
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Generalnie króliki bardzo fajnie się uczłowieczają, zachowują zupełnie jak koty lub psy. Nasz leży z nami, przytula się, cieszy sie jak wrócimy, chodzi z nami do łazienki itp. Mało kto wie, że tak jest bo cały czas pokutuje wizja królika jako zwierzaka, który siedzi w klatce i ludzie tak je traktują Ze wszystkich sił próbuję to zmienić a już na pewno wyplewić opinie, że królik to świetne zwierzę dla dzieci

Oj ja w wigilię też sobie odrobiny nie odmówię...

My jeszcze zajęcia z pielęgnacji mamy przed sobą I właśnie na tej części zależy mi żeby był bo dla niego to całkowicie nowa sprawa
Miałam królika przez chyba 8 lat i było właśnie tak jak piszesz, był przytulasny i lubił spędzać czas przy nas a nie w klatce
Mój brat też miał króliczka, był z nimi jakieś 6 lat, wyobraźcie sobie ze znalazł go przy śmietniku jak ktoś wrzucił go do worka do śmieci i tak zostawił na pastwę losu przy tym śmietniku dobrze że go wtedy zauważył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:54   #3066
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Dolly piękny wynik - tylko pozazdrościć
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:55   #3067
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
nie przepadam za kinem - nie znoszę zapachu popcornu, niewygodnych foteli, zaduchu na sali i czasem wkurzających współoglądających
nawet w domu rzadko oglądamy filmy, ale w weekend zamierzamy się wybrać na nowy film Allena, uwielbiam ich klimat
U nas ja uwielbiam kino Allena a mąż nie cierpi zawsze ogladałam w domu przy butelce wina jak byłam sama w domu. Teraz pewnie zanim będzie w TV to też spokojnie będę mogła powtórzyć ten rytuał, męża wyśle na spacer z malutką

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Racja ale pogadałyśmy

Słuchajcie, wrzucam jeszcze raz zdjęcia, bo wstyd tak nie umieć. Dajcie znać czy coś widać
O jacie! Ale słodkości jak cenowo wychodzi w tym Pinokio ? W ogóle nigdy nie słyszałam o takim sklepie
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Jolinko, ja miałam problem pt: "pada śnieg z deszczem, a ja muszę do sklepu. Jechać samochodem czy iść na nogach?" (wspomnę, że sklep mam 5 minut spacerem od domu ) chyba nie muszę mówić, co wybrałam to są dopiero problemy pierwszego świata kobiet w ciąży
skąd ja to znam hehe. Niekiedy dochodzi do tego że.w.ogole nie idę do sklepu bo mi zimno

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ja się zawsze wstydu muszę najeść jak ubiorę zwykłą bluzkę do spodni ciążowych. One samoistnie idą w górę i odsłaniają ten pas. Dziś w sklepie dopiero przy kasie się zorientowałam, że tak paraduję. Mam upatrzoną sukienkę na święta i może jeszcze jakąś inną do niej dokupię, ale to bliżej świąt.

Zapisałam nas do szkoły rodzenia . Startujemy 2 stycznia (muszę wpisać w segregator żeby pamiętać jak się będę do gin umawiać)
Pokaż jaką masz upatrzoną tez mam jedną z HMa czerwoną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 09:57   #3068
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ja też nie mam w co się ubrać na święta i powoli moje rzeczy w których chodzę na codzień zaczynają się kurczyć Chodzę w tym samym w kółko i to mnie wkurza. Większość bluzek/sweterków jest na mnie teraz za krótka. Jeszcze przy spodniach ciążowych w których ten stan jest niżej wygląda to okropnie. O koszulach w ogóle już zapomniałam. Niedawno wyciągnęłam taką koszulę oversize, w rozmiarze większym niż normalnie nosiłam i nawet w nią się nie zapięłam Byłam przekonana, że jeszcze się zmieszczę ale mowy nie ma - no chyba że rozpięta by była Sukienki mnie ratują jedynie.
Ja na święta na szczęście mam sukienkę odcięta pod biustem więc brzuch się zmieści
Ale mam ten problem co Ty że chodzę w kółko w tym samym bo mało już swetrów czy koszulek nie jest za krótkich lub zbyt opietych :/
Czekam na wypłatę i trzeba się wybrać na jakieś zakupy ciuchowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:57   #3069
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
OOO to jeszcze szczeniaczek, myślałam że starszy jest
Mój skończył 3 lata w tym miesiącu.
Ja też testuję karmy, na razie najlepiej Wolf of Wilderness. Teraz kupiłam Taste Of The Wild i nie jestem zadowolona (czasami robi po niej po dwie kupy na spacerze i to śmierdzące), a worek 6 kg więc długo będziemy kończyć Na szczęście mam też inną w domu więc ostatecznie będę mu mieszać. Brita też kiedyś jadł i w sumie byłam zadowolona i nie wiem czemu zmieniłam. Może znowu zakupię następnym razem.
Mieliśmy tę karmę i było to samo. Każdy pies reaguje na coś innego, ale ten Brit care jest fajny (zwykły Brit ponoć ma gorsze właściwości) i zbierania po nim mało a kupa twarda i zwarta...
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Załącznik 7335336

Na powyższym zdjęciu to tak potulnie wyszło ale zwykle tak nie jest, on się "wspina" nam po nogach i robi oczy jak kot ze shreka...
Przeuroczy jest ten Twój królik A jaki duży !
Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dzien dobry, witam sie w 3 trymestrze

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Mam już wyniki glukozy
na czczo - 70,2 I 60 min - 127,6 I 120 min - 113,2
Chyba dobrze, co?
Już wystarczająco postresowana jestem resztą wyników
Książkowe wyniki i jeden z najładniejszych wątkowych brzuszków
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Witam się w III Trymestrze


U mnie dzisiaj 100-dniówka

U położnej siedziałam chyba z 1,5 godziny, dostałam próbkę oliwki i chusteczek Hippa, ogólnie przestrzegła mnie że jak nawet piszą na stronie szpitala, żeby brać dla dziecka tylko niedrapki i chusteczki nawilżane to żeby nie być taką pokorną i wziąć małą paczkę pieluch bo czasem zabraknie i położna godzinę organizuje nowe pieluchy
Z tą promocją w Rossmannie to doradziła kupić tylko krem do pupy (Bepanthen) i oliwkę (Bambino lub Hipp przy czym Bambino ponoć brudzi ubranka) a mycie w mące ziemniaczanej pochwaliła Ogólnie to jest babeczka w wieku naszych matek ale wiedzę ma aktualną czyli np. nie jest fanką żeby od razu kupować emolienty.
Słuchałam też serduszka na wizycie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:58   #3070
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Ja mam do sprzatniecia całą kuchnię i łazienkę i do tego podłogi ale zacheca mnie chociaż nowy mop Bez kawy ani rusz dlatego idę robić i o 11:00 startuję. Muszę puścić muzykę bo przy Ukrytej Prawdzie ciężko się sprząta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 09:59   #3071
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jasne, tylko popołudniu bo mam to na focie w telefonie męża a nie chce mu gitary w pracy zawracać
Pewnie, cierpliwie będę czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 10:03   #3072
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5


Padłam wczoraj po tym szpitalu jak kawka Ale spało się cudownie

Kurcze, zamówiłam 17 listopada na stronie Dots My Love ten ochraniacz na łóżeczko i jeszcze taką mate na przewijak. Na stronie jest napisane, że realizacja 7 dni roboczych. Termin minął wczoraj a tu ani @ o wysyłce, ani nic Napisałam do nich wczoraj @ o 12 i też cisza. Zaczynam się wkurzać

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Hej hej obiecuję Was jutro nadrobić chyba że jeszcze dzisiaj w sumie mi się uda ale nie obiecuję...

Melduję że po wizycie wszystko było dobrze córek waży już 1,16kg i z USG jest kopią mamy (szczególnie duży nos) Lekarz powiedział że dzieciaczek będzie z "tych wiekszych" co mnie trochę zaniepokoiło
Super, że wszystko ok
Mi też lekarz tak powiedział ostatnio Zobaczymy co powie jutro

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Mecassie to wydasz troszkę, ja na początku chodziłam prywatnie tco 2-3 tygodnie i każda wizyta 250 zł i ponad 1000 zł mniej :/
250 zł płacisz za wizytę ? Moje 150 już mi się wydaje dużo

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Jutro umówiłam się do położnej. Zamierzam ją popytać o kosmetyki dla dzieci z okazji zbliżającej się promocji 2+2 w Rossmannie. Dziś przeczytałam, że zdrowo jest kąpać w krochmalu zamiast w płynach Tzn wrzuca się do wody mąkę ziemniaczaną
Moja mama mnie tak kąpała Teraz się śmieje, że to przez to mam AZS a TŻ się śmieje, że dlatego jestem taka sztywna
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:04   #3073
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
U nas ja uwielbiam kino Allena a mąż nie cierpi zawsze ogladałam w domu przy butelce wina jak byłam sama w domu. Teraz pewnie zanim będzie w TV to też spokojnie będę mogła powtórzyć ten rytuał, męża wyśle na spacer z malutką


O jacie! Ale słodkości jak cenowo wychodzi w tym Pinokio ? W ogóle nigdy nie słyszałam o takim sklepie

skąd ja to znam hehe. Niekiedy dochodzi do tego że.w.ogole nie idę do sklepu bo mi zimno



Pokaż jaką masz upatrzoną tez mam jedną z HMa czerwoną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj też Allena to tylko ja lubię.
Sukienkę mam jedną taką: https://www.happymum.pl/sklep3/d883,...ove_dress.html (dzięki Czarodziejce ten sklep znalazłam) - tę mierzyłam i ładnie w niej z brzuszkiem
albo taką: https://www.happymum.pl/sklep3/d914c...red_dress.html
albo taką bluzkę: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0541616001.html

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość


U mnie dzisiaj 100-dniówka
To dziś znowu pijemy za studniówkę

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ja mam do sprzatniecia całą kuchnię i łazienkę i do tego podłogi ale zacheca mnie chociaż nowy mop Bez kawy ani rusz dlatego idę robić i o 11:00 startuję. Muszę puścić muzykę bo przy Ukrytej Prawdzie ciężko się sprząta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to już po 11, czyli mam opóźnienia. Racja, do Ukrytej Prawdy się nie ma. Muszę jakąś muzykę włączyć i do dzieła. Może sobie po tym "poświęceniu" pazurki machnę na kolor jakiś
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:10   #3074
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Książkowe wyniki i jeden z najładniejszych wątkowych brzuszków



U mnie dzisiaj 100-dniówka

U położnej siedziałam chyba z 1,5 godziny, dostałam próbkę oliwki i chusteczek Hippa, ogólnie przestrzegła mnie że jak nawet piszą na stronie szpitala, żeby brać dla dziecka tylko niedrapki i chusteczki nawilżane to żeby nie być taką pokorną i wziąć małą paczkę pieluch bo czasem zabraknie i położna godzinę organizuje nowe pieluchy
Z tą promocją w Rossmannie to doradziła kupić tylko krem do pupy (Bepanthen) i oliwkę (Bambino lub Hipp przy czym Bambino ponoć brudzi ubranka) a mycie w mące ziemniaczanej pochwaliła Ogólnie to jest babeczka w wieku naszych matek ale wiedzę ma aktualną czyli np. nie jest fanką żeby od razu kupować emolienty.
Słuchałam też serduszka na wizycie
Och ach dziękuję spłonęłam dziewiczym ( ) rumieńcem. Jak wczoraj zobaczyłam te bakterie w moczu to miałam nastawienie "dowalcie mnie jeszcze tą glukozą"
No to dzisiaj Ilsa świętowanie
Z Bambino bym się zastanowiła (ja to w ogóle na widok ciekłej parafiny mam dreszcze ) natomiast Hipp to jak najbardziej trafny wybór Zresztą jak ze wszystkim kosmetycznym polecam zerknąć na Srokao
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:11   #3075
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

wy tu o sprzątaniu, a ja myślę o drzemce
dziś w planach tylko prasowanie, a to może poczekać
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:11   #3076
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mnie szczególnie dobiło że nie wolno tych wszystkich korniszonków i pieczarek w occie
A tyczy się to też octu jabłkowego ? Moja mama teraz zrobiła przetwory właśnie na occie jabłkowym i nie powiem, zajadam się ogórkami konserwowymi jak się patrzy
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:12   #3077
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

O nie 11:12 a ja dalej na.telefonie.
Tą sobie upatrzyłam :
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0587882001.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:13   #3078
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Jutro umówiłam się do położnej. Zamierzam ją popytać o kosmetyki dla dzieci z okazji zbliżającej się promocji 2+2 w Rossmannie. Dziś przeczytałam, że zdrowo jest kąpać w krochmalu zamiast w płynach Tzn wrzuca się do wody mąkę ziemniaczaną
Jak najbardziej Lub robi sie krochmal, to jeszcze lepsze, taki gesty glut wlewamy do wody, lepsze dla skory niz jakiekolwiek chemiczne kosmetyki czy emolienty.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:16   #3079
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Z Bambino bym się zastanowiła (ja to w ogóle na widok ciekłej parafiny mam dreszcze ) natomiast Hipp to jak najbardziej trafny wybór Zresztą jak ze wszystkim kosmetycznym polecam zerknąć na Srokao
Zdecydowanie wejdę jeszcze na tego bloga przed promocją rossmanowską A i tak mnie odstraszyła od Bambino że brudzi
Aha, coś wspominała, że szczotka niekoniecznie z naturalnego włosia bo będzie wtedy taka miękka i do głaskania a ona ma służyć żeby razem z oliwką zapobiegać ciemieniusze... hmmm a ja już kupiłam NUK z naturalnym włosiem, przyniosę jej pokazać, mam nadzieję że jednak się nada bo chamstwo kosztowało 25 zł (niech żyje Smyk ale nigdzie nie widziałam NUKa a był mi polecany)
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 10:16   #3080
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
wizyty co tydzień? to chyba już lekkie przegięcie jak nie ma problemów...
Pod koniec ciazy zawsze tak jest Polozna zwykle robi ktg na kazdej z tych wizyt.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:17   #3081
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Czaro_dziejkoo, towarzyszko niedoli, czy boli Ciebie też gardło i przełyk od tego wymiotowania? Nie wiem już co z tym zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boli jak cholera. Mam wrażenie jakbym miała gardło chore :/ Nie mam na to sposobu niestety
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Tak, moje poprzednie dwa też potrafiły i dziabnąć i nafukać. Ale to były kobiety więc wiadomo Ten (chłopak) jest łagodny jak baranek

Ja teoretycznie też ale liczę wg usg więc oficjalnie dołączę do Ciebie jutro
Ten mały gnom to też była dziewczynka, wiec wiele wyjaśnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:21   #3082
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Tak z ciekawości, czemu nie można octowych rzeczy jeść?
Nie to że jestem jakąś fanka takich potraw, ale czasem zdarzyło mi się zjeść coś marynowanego w tej czy poprzedniej ciąży.
Mój młody dzisiaj był taki marudny od rana, ze szok. Chyba nie dospał :/
Mdli mnie. Czas przywitać się z wc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jem od czasu do czasu Lubie bardzo sledziki po gizycku

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Dokładnie


Owszem :
Załącznik 7335336

Na powyższym zdjęciu to tak potulnie wyszło ale zwykle tak nie jest, on się "wspina" nam po nogach i robi oczy jak kot ze shreka...
Zaczepisty maluch

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hej moja cora zazyczyla sobie dzisiaj zalozyc majtki wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
Moze to dobry poczatek
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:24   #3083
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wczoraj jak jechałam po partnera to się okazało, że mamy całe auto siwe od budowy bloku. Masakra, mieliśmy wieczorem jechać na myjnię, ale się szybko ululałam, więc odpuściliśmy. Dzisiaj pada hihi, chociaż na myjnię nie wydaliśmy, bo nie znoszę myć auta jak zaraz pada, no wkurza mnie to.
Byłam znów na krwi i oddać mocz - 140 poszło... ciekawe jakie będą wyniki.
Dzisiaj idziemy do kina
Ja właśnie odebrałam wyniki moczu i krwi i kurcze po 3 dniach brania tabletek żelaza hemoglobina mi skoczyła z 6,5 na 10,4

Dziewczyny mam pytanie : Jakim symbolem jest oznaczona toksoplazmoza na badaniach ? Byłam dzisiaj w labo bo miałam zrobić badania na jutro na wizytę - mocz, krew i właśnie chyba tokso, w każdym razie na pierwszej stronie była zaznaczona krew i mocz i na drugiej stronie jeszcze jakieś 2 pozycje. W wynikach mam tylko krew i mocz więc wychodzi na to, że sobie Pani kurna nie popatrzyła na drugą stronę
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:24   #3084
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
A tyczy się to też octu jabłkowego ? Moja mama teraz zrobiła przetwory właśnie na occie jabłkowym i nie powiem, zajadam się ogórkami konserwowymi jak się patrzy
Pani mówiła jedynie o spirytusowym dla Twojej mamy za pomysłowość, nigdy nie jadłam przetworów z innego octu niż spirytusowy
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:25   #3085
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wejdę jeszcze na tego bloga przed promocją rossmanowską A i tak mnie odstraszyła od Bambino że brudzi
Aha, coś wspominała, że szczotka niekoniecznie z naturalnego włosia bo będzie wtedy taka miękka i do głaskania a ona ma służyć żeby razem z oliwką zapobiegać ciemieniusze... hmmm a ja już kupiłam NUK z naturalnym włosiem, przyniosę jej pokazać, mam nadzieję że jednak się nada bo chamstwo kosztowało 25 zł (niech żyje Smyk ale nigdzie nie widziałam NUKa a był mi polecany)
Nada sie i wcale nie jest taka miekka, te sztuczne sa mieksze wedlug mnie i slabo czesaly, a u mojej tez sie zdarzaly zaczatki ciemieniuszki i oliwka, a potem szczota z naturalnego wlosia dawaly rade, dopiero po roczku grzebyk szedl w ruch.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:27   #3086
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Racja ale pogadałyśmy

Słuchajcie, wrzucam jeszcze raz zdjęcia, bo wstyd tak nie umieć. Dajcie znać czy coś widać
Ten pajac z z Pinokia biało czarny jest świetny
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:27   #3087
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Torrence, królik wymiata! A.mie podgryza Wam kabli? Bo widzę, że tak leży jeden. Myśmy mieli kiedyś królika i o ile też był mega slodziakiem, o tyle wszystkie kable w jego zasięgu były poprzegryzane lub nadgryzione.
Oj, ja też się mega dużo nasluchalam o pasztecie z naszego królika. Nie rozumiem tych ludzi czasem :/

Dolly, gratki za wyniki glukozy

Pretty girl, no w głowie się nie mieści jak można jakiekolwiek zwierzę wyrzucić na śmietnik

U nas dziś ślicznie biało byłam z córką w urzędzie miasta, bo miałam coś do załatwienia, a teraz siedzimy już w domku i się grzejemy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:28   #3088
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

A u nas sniegu nic, a nic ale piekne sloneczko swieci
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:29   #3089
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się ogarniam, bo umówiłam się z mamą na zakupy. Nie mam w co się ubrać na święta...
Też nie miałam ale zakupiłam ostatnio specjalnie na tą okazje sukienkę
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 10:29   #3090
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Zaczepisty maluch
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Przeuroczy jest ten Twój królik A jaki duży !
Hmmm zdania widzę podzielone Jedak zazwyczaj jak ktoś go widzi na żywo to jest "o Boże jaki on wielki!" Ale to rasa hodowlana a nie miniatura, waży 3 i pół kg.
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 13:50:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.