Zawód STYLISTA. Jak się do tego zabrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 10:34   #31
naatii17
Raczkowanie
 
Avatar naatii17
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 301
Dot.: Zawód stylista

Trafiłam z googli na ten wątek, widze ze jest on z zeszłego roku ale może "ożyje"..Czy ktoś chodził alob chodzi do tej wspomnianej szkoły PROGRES http://www.progres-szkola.edu.pl/ ??
__________________
wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889
naatii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:23   #32
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Zawód stylista

Ja nie ale zamierzam cos w tym kierunku zrobić. Na razie studiuje dziennikarstwo i od tego roku zaczynam drugi kierunek-podyplomowe- europeistykę + praktyki w agencjach reklamowych itp. Myślę o zawodzie dziennikarza w piśmie modowym-studia dziennikarskie już mam teraz pora na zdobywanie doświadczenia w branży bardziej związanej z modą, projektowaniem- Na ASP raczej sie nie wybieram chociaz przez wiele lat o tym myslałam ale to nie dla mnie-kolejne kilka lat studiów...Moim pierwszym marzeniem jest jak na razie praca w EXKLUSIVIE
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 04:49   #33
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Zawód stylista

Cytat:
Napisane przez naatii17 Pokaż wiadomość
Trafiłam z googli na ten wątek, widze ze jest on z zeszłego roku ale może "ożyje"..Czy ktoś chodził alob chodzi do tej wspomnianej szkoły PROGRES http://www.progres-szkola.edu.pl/ ??

tak ja własnie ją kończe, polecam generalnie ze względu na fajne nauczycielki
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:08   #34
naatii17
Raczkowanie
 
Avatar naatii17
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 301
Dot.: Zawód stylista

Cytat:
Napisane przez silver_shira Pokaż wiadomość
tak ja własnie ją kończe, polecam generalnie ze względu na fajne nauczycielki


a może opowiesz mi coś więcej ? jak zajęcia, są jakies praktyki?? w jakie dni tam chodzisz jest ta szkoła płatna? glupie pytania ale dzieki jak odpowiesz
__________________
wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889
naatii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:18   #35
klaustrofobia
Raczkowanie
 
Avatar klaustrofobia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia:)
Wiadomości: 412
GG do klaustrofobia
Dot.: Zawód stylista

Też jestem bardzo ciekawa! Dopisuję sie
__________________
Chudnę!

46~45~44~43~42~41~40! kg.
klaustrofobia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:56   #36
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Zawód stylista

Cytat:
Napisane przez naatii17 Pokaż wiadomość
a może opowiesz mi coś więcej ? jak zajęcia, są jakies praktyki?? w jakie dni tam chodzisz jest ta szkoła płatna? glupie pytania ale dzieki jak odpowiesz

zajęcia mamy mniejwiecej co 2 tygodnie praktyk nie mamy bo to tylko studium jedynie co no to zajecia praktyczne w takim sensie ze w pracowni kosmetycznej wykonujemy makijaze hmm tylko ze na swoich kosmetychach bo tych szkolnych jest bardzo malo i sa do dupy... szkola platna byla w pierwszym semestrze 95 zl a w drugim 104

jeszcze jakies pytania?
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 19:41   #37
=^.^=
Raczkowanie
 
Avatar =^.^=
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 250
GG do =^.^=
Dot.: Zawód: stylista

czy mogłaby się jakas stylistka wypowiedziec na temat skonczonej przez siebie szkoly?
__________________
musicofthenight
=^.^= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 01:49   #38
waski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zawód stylista

Hej,
Przeczytałem wątek "Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7028 , jednak 90% opinii dotyczy tam wizażu i charakteryzacji. Mnie zaś interesuje głównie stylizacja. Chyba tylko te szkoły/kursy dotyczą głównie stylistyki:

• PROGRES (2 semestry)
• ROYAL COLLEGE (2 semestry)
• KOZŁOWSKA VISAGE KURS (5 dni po 7godzin, 900zł)
• KOZŁOWSKA VISAGE SZKOŁA (2 semestry)
• ANITA FOLARON KURS (2 dni po 6 godzin, 1500zł)
• ANITA FOLARON SZKOŁA (2 lata)

Czy ktoś uczestniczył w takim kursie/chodził do takiej szkoły i może się podzielić wrażeniami?

Byłoby super, jakby dodatkowo ktoś mógł podać literaturę, jaką polecają w tych szkołach albo z innych źródeł! Byłbym bardzo wdzięczny. (jeśli naprawdę dobre, to może być i po angielsku, choć wiadomo, że po polsku się lepiej przyswaja) Ja na razie słyszałem tylko o François Boucher „Historia mody. Dzieje ubiorów od czasów prehistorycznych do końca XX wieku” (koszt ok. 100zł).

Sam w te wakacje mam zamiar zapisać się na kurs, na razie waham się między Kozłowską i Folaron. Myślę też o szkole, tam głównie patrzę na praktyki. U Kozłowskiej na stronie piszą, że minimum 2x w tygodniu, aż ciężko w to uwierzyć. Jeśli nawet tak jest, to szkoła oferuje kurs bardzo 'praktyczny', a więc wydaje się, że dość wąski, u Folaron jest nauka bardziej 'od podstaw', trwa dwa lata a nie rok i jest też dużo o makijażu [ale to tylko uwagi wg programu szkoły ze strony internetowej]. Nie wiem czy ten makijaż to aż tak potrzebne dla stylisty, bardziej mnie interesuje komponowanie całości stylu. Nie wiem czy im więcej się z takich pokrewnych tematów wie, tym lepiej, czy to rozmienianie się na drobne, na coś co nie jest głównym tematem zianteresowania.

I orientujecie się jak można zdobywać doświadczenie na początek i budować portfolio? Pewnie zaczyna się od znajomych i ‘kupowania’ i oddawaniem w ciągu tygodnia ciuchów do sklepów, jeśli w szafie nie ma czegoś pożądanego. Może ktoś polecić jakieś praktyki, ewentualnie pracę w charakterze asystenta czy coś podobnego, gdzieś gdzie można się dużo nauczyć?
Może być nawet za granicą.

Mam nadzieję, że temat się rozwinie : )

Edytowane przez waski
Czas edycji: 2008-07-06 o 02:43
waski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:23   #39
levril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zawód: stylista

Dużo osób pisze, że aby zostać stylistką trzeba wiedzieć jakie są trendy, czytać tego typu czasopisma itp. Czy jeżeli ktoś próbuje stworzyć swój własny styl i nie patrzy zbytnio na trendy w świecie mody to czy ma szanse zostać stylistą/projektantem?
levril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:38   #40
lucywithdiamonds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 213
Dot.: Zawód: stylista

wszystko po trochu jest potrzebne- portfolio przede wszystkim, pomysły, świeżość spojrzenia, zainteresowanie modą, wyobraźnia, trochę szczęscia aby być we właściwym miejscu i czasie. skończyłam dwuletnie Studio Sztuki na kierunku wizaż, gdzie mówiąc szczerz średnio dużo się nauczyłam. i trochę przypadek sprawił, że zostałam zwerbowana niemalże z ulicy do stylizacji, ciuchów tc. dziewczyna powiedziała mi: ale masz fajny styl, chcesz pracować ze mną? i tak się potoczyło ale portfolio dobrze mieć i najlepiej zaczepić się w jakiejkolwiek redakcji na start jako asystentka-wszystkie stylistki przez to przechodzą ale zbiera się doświadczenie
lucywithdiamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:10   #41
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: Zawód: stylista

a mnie wkurza to ze twarzac portfolio kazdy kozysta a najwiecej traci fotografowany. taki stylista tylko powie w co sie ubrac i dostaje fotki i rekomendacje. a kto za to zaplaci? za ubrania? oczywiscie fotografowany a dostaje identycznie to samo.
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 16:18   #42
lucywithdiamonds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 213
Dot.: Zawód: stylista

przecież z portfolio korzysta każdy tak samo- stylista, fotogrf i model/ka. każdy wrzuca foty do swego portfolio. w czym więc problem?
lucywithdiamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:34   #43
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Zawód: stylista

Cytat:
Napisane przez levril Pokaż wiadomość
Dużo osób pisze, że aby zostać stylistką trzeba wiedzieć jakie są trendy, czytać tego typu czasopisma itp. Czy jeżeli ktoś próbuje stworzyć swój własny styl i nie patrzy zbytnio na trendy w świecie mody to czy ma szanse zostać stylistą/projektantem?
Projktantem napewno tak a stylista...no kurcze niby tez ale jednak od stylistów wymagana jest znajomosc najnowszych trendów.. wyobraz sobie,ze stylistka hmm takich gazeta jak Hot! Avanti itp nie wie co jest modne i ubiera dziewczyny tylko od wlasnego widzimisie nie sadze zeby to sie masowo sprzedalo.. wiadomo, ze nie chodzi tu o np. przejrzenie najnowszej kolekcji D&G i na sile ubieranie dziewczyn identycznie..stylista musi miec TO COS co pozwoli mu pokazac stroj od D&G we wlasnym swietle
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:51   #44
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: Zawód: stylista

kozysta tak samo ale wklad jest rozny. przewaznie model pokrywa wszelkie koszty. bo glownie chodzi o kase. fotograf urzycza sprzetu a stylista tylko mowi co i jak bez wiekszego wkladu materialnego
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:50   #45
levril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zawód: stylista

dzieki za odpowiedz
no wiadomo trzeba sie orientować. ja nie jestem jakaś ciemna że wogóle nie wiem co sie dzieje w świecie mody, ale chyba nie musze znać na pamięć wszystkich nowych trendów itp? :P


PS. Czy ktoś zna może jakieś studia związane z MODĄ I MARKETINGIEM? jesli tak to prosilabym o podanie ich
levril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:23   #46
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Zawód: stylista

Cytat:
Napisane przez levril Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz
no wiadomo trzeba sie orientować. ja nie jestem jakaś ciemna że wogóle nie wiem co sie dzieje w świecie mody, ale chyba nie musze znać na pamięć wszystkich nowych trendów itp? :P


PS. Czy ktoś zna może jakieś studia związane z MODĄ I MARKETINGIEM? jesli tak to prosilabym o podanie ich
Tak jak pisalam jets to wrecz nie wskazane zeb dokladnie kopiowac to co juz inni zrobily No chyba ,ze takie jest zlaozenie( zcasem w gazetach takie cos robia Ubierz sie jak od D&G w Polskich sklepach itd...) a szkoły hmm a chodzi Ci tylko o Polske bo z tego co wiem to w Angli jest bardzo duzo..no i oczywiscie Fashion Insitutew NY i CL..ale to dosyc duzo kosztuje..
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 11:28   #47
levril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zawód: stylista

Chodzi mi bardziej o polskie szkoły, chociaż zastanawiam się również nad innymi krajami. Jeśli chodzi o Polskę to znalazłam kilka szkół policealnych, ASP i SAPU w Krakowie, ale nigdzie nie pisze z czego potrzebna jest tam matura. Czy może orientujesz się z czego musiałabym zdawać ewentualnie maturke żeby dostać się do jakiejkolwiek szkoły z projektowaniem albo ASP?
pozdrawiam )
levril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 15:50   #48
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Zawód: stylista

Cytat:
Napisane przez levril Pokaż wiadomość
Chodzi mi bardziej o polskie szkoły, chociaż zastanawiam się również nad innymi krajami. Jeśli chodzi o Polskę to znalazłam kilka szkół policealnych, ASP i SAPU w Krakowie, ale nigdzie nie pisze z czego potrzebna jest tam matura. Czy może orientujesz się z czego musiałabym zdawać ewentualnie maturke żeby dostać się do jakiejkolwiek szkoły z projektowaniem albo ASP?
pozdrawiam )

mhh na ASP zawsze byla fizyka potrzeba ( wlasciwie to po co?) ale to chyba nie dotyczylo projektowania;D Napewno musisz miec dobrą < teczke> kzda szkola wymaga inna ilosc rysunków, projektów...wydaje mi sie ,ze nie ma kryteriów co do matury...ale nie jestem na 100% pewna bo ja mysle raczej o zagranicy
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:16   #49
levril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zawód: stylista

aaaa, no w każdym bądź razie dzięki jeśli jednak byś wiedziała coś o maturze to daj znać

ps. fizyka? :| kto to wymyslil
levril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 16:04   #50
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Zawód: stylista

Cytat:
Napisane przez levril Pokaż wiadomość
aaaa, no w każdym bądź razie dzięki jeśli jednak byś wiedziała coś o maturze to daj znać

ps. fizyka? :| kto to wymyslil


nie mam pojecia ale wiem ,ze jestem na tego kogos bardzooo i to bardzoooo zla !
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:54   #51
GRo
Przyczajenie
 
Avatar GRo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do GRo Send a message via Skype™ to GRo
Dot.: Zawód stylista

mam nadzieję że ktos coś powie o tym jak rozwijac się w tym zawodzie i która ze szkół jest najlepsza, bardzo chciałabym śkonćzyn specjalizację stylisty, ale nie wiem gdzie jest lepiej w Warszawie
GRo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:29   #52
renatagor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zawód stylista

Skończyłam roczne studium o kierunku wizaż i stylizacja we Wrocławiu szkoła nazywa sie wapol jestem juz po niej ok 3lat w tym kierunku nie pracowałam nigdy a czy szkoła mi coś dała pewnie tak ale to jest bardzo lotna dziedzina jak sie zbierze 3 kobitki stylistki to gwarantuje ze każda będzie miała swoje zdanie a zajęcia z tego co pamiętam były takie wizaż stylizacja historia mody psychologia kosmetologia elementy makijażu fryzjerstwo i pewnie jeszcze cos ale nie pamiętam mysle ze jak ktoś chce sobie zrobić taka szkoło to raczej dla siebie bo z praca to bardzo kiepsko przynajmniej na moim terenie ewentualnie jak chce sobie ktoś uzupełnić kierunek jak ja
renatagor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:35   #53
Karola8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zawód: stylista

Hej Moze jeszcze ktoś tutaj zagląda.Róznież bardzo chcialabym pracowac jako stylista. Doswiadczenia zawodowego niestety jeszcze nie mam,ale od lat interesuje się modą, od zawsze byla i jest moja pasja. Być może znajdzie się ktoś poszukujący do pracy stylisty. Nema pewnie juz kogos znalazlas,ale jezeli jeszcze nie to jestem bardzo chetna i zmobilizowana do pracy Mam 20 lat, mieszkam w okolicach Katowic.
Moj email : karo881@gazeta.pl
Karola8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 00:01   #54
pautomczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zawód: stylista

Moda to cos bez czego nie moglabym istniec. Kocham ciuchy, buty i akcesoria. Moge godzinami chodzic po sklepach i doradzac znajomym przy wyborze ubran. Lubie bawic sie kolorem i wprowadzac "nowosci" do swojej garderoby. Uwielbiam doradzac i tworzyc "fajne" kompozycje.
Obecnie pracuje w sklepie z ciuchami. Lubie to ale nie do konca sprawia mi to satysfakcje. Pragnelabym oddac sie temu zajeciu z jeszcze wieksza pasja. Dlatego tez zaczelam bardzo powaznie zastanawiac sie nad praca stylistki. Moim ulubionym magazynem jest Vogue i Bazzar. Lubie je ze wzgledu na fantastyczne zdjecia.

moj e-mail pautomczak@yahoo.co.uk - jesli masz ochote porozmawiac zapraszam

Edytowane przez pautomczak
Czas edycji: 2009-03-04 o 00:03
pautomczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:14   #55
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Dot.: Zawód stylista

Watek nie najnowszy aczkolwiek moze ktos sie odezwie.poszukuje fajnego kursu stylizacji, kreowania wizerunku.Koncze co prawda szkole wizazu i stylizacji ale nie do konca czuje ze umiem juz wszystko.Poleccie cos w systemie kursowym-jestem zdolna pojechac gdziekolwiek by sie czegos nauczyc.
Ja znalazlam kilka godnych zainteresowania Co myslicie???

http://www.biarbeauty.com/index_london.php ten link i zakladka stylizacja I i II stopnia, albo
http://akwstudio.pl/ i zakladka kursy rowniez I i II poziom
Jest tez
http://www.kozlowskavisage.pl/kursy.php

z tym ze tutaj stylizacja slubna jet osobno i kosztuje azzz TYYYLE.

Amoze warto umowic sie z jakas profesjonalna stylistka i poprosic o szkolenie.Co sadzicie???
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:56   #56
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Zawód STYLISTA. Jak się do tego zabrać?

Tak jak w temacie moje drogie Mam wrażenie, że się nadaję, ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać... Jest tu może jakaś stylistka, która chciałaby dać mi kilka rad? czeeekam!
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:47   #57
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Zawód STYLISTA. Jak się do tego zabrać?

Może zapisz się na kurs dla stylistek. Gdy już będziesz miała papierek, że coś takiego zostało ukończone będziesz mogła oferować swoje usługi innym osobą
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:20   #58
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zawód STYLISTA. Jak się do tego zabrać?

Rady jak rady czy bedziesz miala klientki ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:23   #59
ania131311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zawód stylista

ja też chce być stylistką ale idę chyba do szkoły w Sosnowcu na kierunek projektowanie i stylizacja ubioru czy cos takiego. W sumie mam jeszcze 2 lata czasu no ale trzeba juz myslec. Nie jestem do koca pewna bo to troche dalego od mojego domu...sama nie wiem... Się zobaczy
ania131311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:53   #60
malinna06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3
GG do malinna06
Dot.: Zawód stylista

Zaczęłam właśnie szkołę o kierunku Technik Technologi Odzieży, ale myślę że wolałabym iść bardziej w kierunku stylizacji, wie ktoś może o takich kursach w okolicach Bielska-Białej ?
malinna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 10:54:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.