Grecja - praktyczne porady - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 18:40   #871
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
Już we środę wyjazd, aż z radości mi się chce skakać
Walizkę mam na środku pokoju, na łóżku rozwalone ciuchy i zwlekam z tym najgorszym momentem : selekcją :P Wszystko bym wzięła, jakbym tylko mogła
Patrzyłyście może na jakąś pogodę gdzieś? Ja śledzę na interii, akurat nie konkretnie dla Paralii, ale dla Litochoro, miejscowości niedalekiej od Paralii, i zaczynam się martwić. Z tego co widzę, masa chmur i deszcz. Niech ktoś powie, że oni kłamią, błagam !
Oni kłamią
poważnie, jeśli są deszcze, to po prostu np. rano popada, potem jest upał, wszystko wysycha i po deszczu nie ma śladu. Nie bierz nic ciepłego, bo raczej Ci się nie przyda (mi się nie przydało ani razu, jedynie na początku maja kiedyś jak byłam to miałam długi rękaw, bo wieczorami było chłodniej, ale od czerwca do września szkoda miejsca w walizce na grube, ciepłe ubrania)
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:27   #872
tapkaz91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 28
GG do tapkaz91
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Bett18 Pokaż wiadomość
oj ja to samo w środę rano wyjeżdżam, ubrania i różne rzeczy leżą i czekają aż je spakuje do walizki
z tą pogodą nie załamuj mnie nie będzie źle, na pewno :P
mam nadzieję ! chyba bym oszalała, gdybym przyjechała do Grecji i musiała chodzić w sweterku i z parasolką :P
Bett18 a skąd wyjeżdżasz w ogóle ? I z jakim biurem jedziesz ?

Princeska87 ... czytałam masę Twoich komentarzy i wszystkie były dosyć konkretne, więc wierzę na słowo i powiem szczerze, że naprawdę mnie pocieszyłaś
tapkaz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:35   #873
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
mam nadzieję ! chyba bym oszalała, gdybym przyjechała do Grecji i musiała chodzić w sweterku i z parasolką :P
Bett18 a skąd wyjeżdżasz w ogóle ? I z jakim biurem jedziesz ?

Princeska87 ... czytałam masę Twoich komentarzy i wszystkie były dosyć konkretne, więc wierzę na słowo i powiem szczerze, że naprawdę mnie pocieszyłaś
to się bardzo cieszę
jak jesteś mega zmarzluchem to może weź sobie lekki sweterek czy coś, ale np. jeśli wieczorem będziesz wychodzić to raczej na disco, a tam jest gorrrrąco, więc też Ci się nic ciepłego nie przyda jeszcze poobserwuj prognozy pogody. Ja bym nie brała, ale w sumie mi zawsze gorąco
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:44   #874
Bett18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 41
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
mam nadzieję ! chyba bym oszalała, gdybym przyjechała do Grecji i musiała chodzić w sweterku i z parasolką :P
Bett18 a skąd wyjeżdżasz w ogóle ? I z jakim biurem jedziesz ?

Princeska87 ... czytałam masę Twoich komentarzy i wszystkie były dosyć konkretne, więc wierzę na słowo i powiem szczerze, że naprawdę mnie pocieszyłaś
Ja wyjeżdżam z Częstochowy i jadę z Inter Holidays a ty?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
to się bardzo cieszę
jak jesteś mega zmarzluchem to może weź sobie lekki sweterek czy coś, ale np. jeśli wieczorem będziesz wychodzić to raczej na disco, a tam jest gorrrrąco, więc też Ci się nic ciepłego nie przyda jeszcze poobserwuj prognozy pogody. Ja bym nie brała, ale w sumie mi zawsze gorąco

ooh, pocieszyłaś mnie ;D na pewno będzie w porządku
__________________
Paralia <3333
Bett18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:46   #875
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Bett18 Pokaż wiadomość
Ja wyjeżdżam z Częstochowy i jadę z Inter Holidays a ty?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------




ooh, pocieszyłaś mnie ;D na pewno będzie w porządku
musi być, przecież to boska Hellada - "kraj bogów, słońca i oliwek"
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:12   #876
tapkaz91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 28
GG do tapkaz91
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Bett18 Pokaż wiadomość
Ja wyjeżdżam z Częstochowy i jadę z Inter Holidays a ty?
ah, ja akurat z Bielska, i z OK Service .

Princeska, ja do zmarzluchów raczej też nie należę, a nawet jakby mi jakiś dreszczyk przeszedł po ciele w Grecji, to nie wkładałabym nic, tylko sprawiała pozory zadowolonej ;p toż to grzech się przykrywać w takim kraju !
tapkaz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:28   #877
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
ah, ja akurat z Bielska, i z OK Service .

Princeska, ja do zmarzluchów raczej też nie należę, a nawet jakby mi jakiś dreszczyk przeszedł po ciele w Grecji, to nie wkładałabym nic, tylko sprawiała pozory zadowolonej ;p toż to grzech się przykrywać w takim kraju !
no to sama sobie odpowiedziałaś już na pytanie, czy zabierać coś cieplejszego? szkoda miejsca, lepiej dopchać walizkę kolejną parą butów i setną kosmetyczką i jeszcze mieć miejsce na pamiątki, niż brać ciepłe ubrania
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 06:38   #878
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez MrowczaneK Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że faktycznie jest 900 m do plaży ale do tej w centrum... a jest plaża na ktorą się idzie prosto od toronto przez trawe i jest 200 m jakaś bardziej piaszczysta itp

Ja już się nie wypowiadm Sama zobaczysz te 200m jak będziesz szła 15 minut to ocenisz czy to jest 200m czy może jednak więcej. Ja też chodziłam na plażę na przeciwko Toronto, bo jak sama napisałaś, była najbliżej.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
no to sama sobie odpowiedziałaś już na pytanie, czy zabierać coś cieplejszego? szkoda miejsca, lepiej dopchać walizkę kolejną parą butów i setną kosmetyczką i jeszcze mieć miejsce na pamiątki, niż brać ciepłe ubrania

Zgadzam się. Ja miałam bluzę na długi rękaw i służyła mi jednie jako poduszka w drodze do Aten
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:43   #879
aliccia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: własne 4kąty
Wiadomości: 46
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
ah, ja akurat z Bielska, i z OK Service .
Po powrocie koniecznie zdaj relacje Też jade z tym biurem i do tego samego miejsca co Ty więc świeże informacje jak najbardziej potrzebne

Potrzebowałabym jeszcze aktualną informację o cenach wycieczek u rezydenta i u miejscowych.
Na stronie http://www.paralia.gr/index.php?mid=...18&SCREEN=more są miejscowe biura, czy ktoś korzystał z p/p oferty?
Czekam na opinie
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.
— Mikołaj Gogol
aliccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:47   #880
Oluskka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 139
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

a ja już jutro jade )
najbardziej to sie teraz boje tej podróży autobusem. ;|
podobno 24h, ale na pewno sie coś przedłuży, tu bd korek, tu stanie na granicy itd.
ale moze jakos to zniose ;]
Oluskka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:24   #881
Bett18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 41
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

ajjj, ja też już jutro rano jadę i nie mogę się doczekać pakowanie trwa i taki zamęt, że łooo przywiozę wam tu wizażystki trochę słoneczka
__________________
Paralia <3333
Bett18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:31   #882
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

za tydzień o tej porze będę już 9 godizn w autokarze <jupi>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:56   #883
tapkaz91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 28
GG do tapkaz91
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez aliccia Pokaż wiadomość
Po powrocie koniecznie zdaj relacje Też jade z tym biurem i do tego samego miejsca co Ty więc świeże informacje jak najbardziej potrzebne

Potrzebowałabym jeszcze aktualną informację o cenach wycieczek u rezydenta i u miejscowych.
Na stronie http://www.paralia.gr/index.php?mid=...18&SCREEN=more są miejscowe biura, czy ktoś korzystał z p/p oferty?
Czekam na opinie
jak tylko wrócę to zaglądnę tu do Was i wszystko opowiem.

Rany jak się cieszę, mam zamieszanie w domu takie, że szok ! Jeszcze jak na złość się rozpadało i nic mi nie chce schnąć:P Pewnie jak co roku o północy będę suszyć ubrania suszarką, to już moja tradycja :P Rano wyjaaaaazd !
tapkaz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:19   #884
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Oluskka Pokaż wiadomość
a ja już jutro jade )
najbardziej to sie teraz boje tej podróży autobusem. ;|
podobno 24h, ale na pewno sie coś przedłuży, tu bd korek, tu stanie na granicy itd.
ale moze jakos to zniose ;]
nie ma się co bać pamiętaj, że będziesz przybliżać się do boskiej Grecji

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Bett18 Pokaż wiadomość
ajjj, ja też już jutro rano jadę i nie mogę się doczekać pakowanie trwa i taki zamęt, że łooo przywiozę wam tu wizażystki trochę słoneczka
i dla mnie Ouzo poproszę

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
jak tylko wrócę to zaglądnę tu do Was i wszystko opowiem.

Rany jak się cieszę, mam zamieszanie w domu takie, że szok ! Jeszcze jak na złość się rozpadało i nic mi nie chce schnąć:P Pewnie jak co roku o północy będę suszyć ubrania suszarką, to już moja tradycja :P Rano wyjaaaaazd !
wypoczywaj, opalaj się i wracaj do nas jako czekoladowa Greczynka
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 01:25   #885
tapkaz91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 28
GG do tapkaz91
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

2;30 w nocy, a ja wpadłam na chwileczkę pożegnać się z Wami.
Walizki już spakowane, czekają do wyjazdu. Cudowna kąpiel za mną, rano czeka mnie jeszcze szybki prysznic i jestem gotowa do wyjazdu. Przywiozę Wam tak dużo słońca, jak tylko zdołam
Dziękuję Wam za wszystkie porady, opinie i pomoc.
Trzymajcie się ciepło !
tapkaz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:34   #886
MrowczaneK
Raczkowanie
 
Avatar MrowczaneK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Sosnowiec:)
Wiadomości: 42
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
2;30 w nocy, a ja wpadłam na chwileczkę pożegnać się z Wami.
Walizki już spakowane, czekają do wyjazdu. Cudowna kąpiel za mną, rano czeka mnie jeszcze szybki prysznic i jestem gotowa do wyjazdu. Przywiozę Wam tak dużo słońca, jak tylko zdołam
Dziękuję Wam za wszystkie porady, opinie i pomoc.
Trzymajcie się ciepło !

<marzyciel>

ja tylko 4 dni ....
MrowczaneK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:58   #887
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez tapkaz91 Pokaż wiadomość
2;30 w nocy, a ja wpadłam na chwileczkę pożegnać się z Wami.
Walizki już spakowane, czekają do wyjazdu. Cudowna kąpiel za mną, rano czeka mnie jeszcze szybki prysznic i jestem gotowa do wyjazdu. Przywiozę Wam tak dużo słońca, jak tylko zdołam
Dziękuję Wam za wszystkie porady, opinie i pomoc.
Trzymajcie się ciepło !
wpasniałych wakacji ;D
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:05   #888
Barbara1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

;D jeszcze 4 dni i wyjazd )) niedziela 8:00 rano ... trzeba zacząć się pakować
Barbara1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:21   #889
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Siemka w sobote wieczorkiem wrociłam z moim chłopakiem z Paralii było BOSKO! pojechaliśmy tam z biura OK SERVICES, byliśmy zakwaterowani w hotelu PRINCIPAL. Niedaleko był lidl, plaża blisko. Hotel super, wszystko dokładnie tak jak na zdjęciach. Naprawde bardzo ładny i czysty. Elegancko urządzony, śniadanka pyszne, obsługa bardzo fajna (jedna pani mówiła po angielsku a druga po niemiecku). Można sie do nich zwrócić z kazdym problemem i z kazdą prośbą jeśli chodzi o biuro OK SERVICES to również uważamy że wszystko było wporządku. Raz mieliśmy problem z klimatyzacją... powiedzieliśmy o tym rezydentowi i została naprawiona w ciągu 2godzinek o wszystkim zawsze byliśmy informowani, wszyscy rezydenci,piloci/pilotki byli naprawde fajni jedynie pani Ania troszke zadużo gadała jesli chodzi o wycieczki to byliśmy w Atenach (strasznie męcząco ale warto), na meteorach, w Skiathos i na wieczorze greckim wykupiliśmy rownież obiadokolacje w MAIAMI...pyszne jedzonko i super obsługa Paralia...wspaniała naprawde cudnie tam jest wspomnienia mamy piękne
pozdrawiam
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 16:55   #890
aliccia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: własne 4kąty
Wiadomości: 46
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Siemka w sobote wieczorkiem wrociłam z moim chłopakiem z Paralii było BOSKO! pojechaliśmy tam z biura OK SERVICES, byliśmy zakwaterowani w hotelu PRINCIPAL. Niedaleko był lidl, plaża blisko. Hotel super, wszystko dokładnie tak jak na zdjęciach. Naprawde bardzo ładny i czysty. Elegancko urządzony, śniadanka pyszne, obsługa bardzo fajna (jedna pani mówiła po angielsku a druga po niemiecku). Można sie do nich zwrócić z kazdym problemem i z kazdą prośbą jeśli chodzi o biuro OK SERVICES to również uważamy że wszystko było wporządku. Raz mieliśmy problem z klimatyzacją... powiedzieliśmy o tym rezydentowi i została naprawiona w ciągu 2godzinek o wszystkim zawsze byliśmy informowani, wszyscy rezydenci,piloci/pilotki byli naprawde fajni jedynie pani Ania troszke zadużo gadała jesli chodzi o wycieczki to byliśmy w Atenach (strasznie męcząco ale warto), na meteorach, w Skiathos i na wieczorze greckim wykupiliśmy rownież obiadokolacje w MAIAMI...pyszne jedzonko i super obsługa Paralia...wspaniała naprawde cudnie tam jest wspomnienia mamy piękne
pozdrawiam
Wycieczki wykupywaliście u rezydenta czy u miejscowych?Jakie są ich poszczególne ceny na chwile obecną? Organizacja w porządku czy tak na odczepnego? Jakie tempo zwiedzania w Atenach i jak dużo czasu wolnego mieliście?
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.
— Mikołaj Gogol
aliccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:13   #891
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Wniliova również wspominam miło pobyt w tej części Grecji, a widzę, że mimo upływu czasu program wycieczek się nie zmienił
A co do Aten to mnie osobiście to miasto się nie podoba, brudne, tłoczne, upalne, choć oczywiście akropol robi wrażenie zwłaszcza nocą
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:18   #892
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Ej a ja się dzisiaj dowiedziałam, że Aparthotel do którego miałam jechać (Pieria Sun ***Superior) NIE ISTNIEJE :p i ze jade do Aparthotelu Anthi.... Zna ktoś? Był ktoś? Jak jest :p ?
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:38   #893
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

No no dziewczynki Nic nie słyszałyście o ANTHI ***? Ponoć jest na przeciwko Akti Musson ?
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 22:03   #894
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

aliccia wycieczki wykupiliśmy w autokarze (jak jechaliśmy do Grecji) u pilotki pytała kto i na co byłby chętny, podawała ceny meteory - 15e, skiathos - 28e, Ateny 28e + 12e za wstep na akropol(nie placa uczniowie i studenci) a wieczor grecki - 10e jak dobrze pamietam. I pamietam ze Saloniki oraz Olimp był po 10e. Organizacja jak najbardziej wporządku w Atenach tempo zwiedzania dosc szybkie, pani Ania duuuuzo opowiadala, czas wolny byl jakies 2h.

Jesli macie jeszcze jakies pytanka chętnie odpowiem pozdrawiam
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:26   #895
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

A była któraś z Was może w Skiathos? podobało się?
pytam bo zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 07:15   #896
MrowczaneK
Raczkowanie
 
Avatar MrowczaneK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Sosnowiec:)
Wiadomości: 42
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
A była któraś z Was może w Skiathos? podobało się?
pytam bo zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki.

Ja byłam.
Super wycieczka, rejs statkiem ok 3 h jak nie więcej (nie pamietam dokładnie) piękne widoczki, podczas rejsu : bitwa piracka na baloniki z wodą, tańce na statku, picie metaxy itp. Zwiedzanie miasteczka Skiathos (kościółek) następnie udanie się na wyspe Kukunaries... Polecam jedna z najlepszych wycieczek
MrowczaneK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:47   #897
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Ja tez bylam w Skiathos. Fajnie ale moim zdaniem nic nadzwyczajnego. Chociaż rejs statkiem super
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:03   #898
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Skiathos takie sobie jak dla mnie Rejs też mi się nie bardzo podobał, było koszmarnie gorąco i źle się czułam Gdybym miała teraz wybierać, to bym nie wydała kasy na tę akurat wycieczkę
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:24   #899
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
A była któraś z Was może w Skiathos? podobało się?
pytam bo zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki.
Mi wycieczka baaardzo sie podobala.... chociaz pogoda nie za bardzo dopisala - bawilam sie swietnie! widoki byly śliczne... plyniesz lodka przez moze, odglos szumu fal miesza sie z grecką muzyką... potem zwiedzasz przepiekne wyspy, opalasz sie na plazy uznanej za jedna z najpiekniejszych.. na statku (ja plynelam z kapitanem Kostasem jesli dobrze pamietam) impreza na calego! tańce (z samym kapitanem ), zbawy, w nagrode dla najlepiej się bawiących - pyszna meaxa wg mnie - super przygoda
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:05   #900
aliccia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: własne 4kąty
Wiadomości: 46
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
aliccia wycieczki wykupiliśmy w autokarze (jak jechaliśmy do Grecji) u pilotki pytała kto i na co byłby chętny, podawała ceny meteory - 15e, skiathos - 28e, Ateny 28e + 12e za wstep na akropol(nie placa uczniowie i studenci) a wieczor grecki - 10e jak dobrze pamietam. I pamietam ze Saloniki oraz Olimp był po 10e. Organizacja jak najbardziej wporządku w Atenach tempo zwiedzania dosc szybkie, pani Ania duuuuzo opowiadala, czas wolny byl jakies 2h.

Jesli macie jeszcze jakies pytanka chętnie odpowiem pozdrawiam
Dziękuje Ci bardzo za odp Czyli z tego co widzę to ceny wcale nie jakieś zbyt wygórowane i chyba szkoda zachodu na poszukiwania dużo tańszych ofert na miejscu o ile takowe istnieją. Jeżeli różnica byłaby powyżej 5e to może.. może..

Może któraś z Was była w Salonikach i poleca?Princeska87 wspominała o bazarze tureckim który również jest w planie wycieczki, ile czasu wolnego jest na niego przeznaczone? Czy choćby ze względu na ten bazar na którym można coś wyhaczyć oryginalnego warto?
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.
— Mikołaj Gogol
aliccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 13:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.