Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 20:20   #61
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

A ja polecam galaretkę! Kilka ostów wyżej pytałam o nią, a teraz jestem jej szczęśliwą posiadaczką jest świetna! Polecam!
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:02   #62
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

One uroczo pachną (masked i galaretka) Mam jeszcze pink i french pink ale mam potężne wrażenie, że w lampie tracą ten różowy kolor. Też tak macie? Galaretka się nadaje na formy idealnie
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:38   #63
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Uff... a już myślałam, że słoiczek mi popękał, że tak się rozlewa ten żel, ale to widocznie taki defekt. Niemniej jednak, również jestem zadowolona z żelu kamuflującego BASIC. Jak widać, nie zawsze drogie równa się dobre tanie też mogą być całkiem niezłe skoro tak zachwalacie te żele, to chyba się przerzucę, bo na razie pracuję na szajsie, który został mi jeszcze z kursu (czyt. Perfect Lady).
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:58   #64
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Basic jest dobry, a tani
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:08   #65
justyska88
Przyczajenie
 
Avatar justyska88
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: woj. podlaskie
Wiadomości: 27
GG do justyska88
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

a ja jestem posiadaczką kamuflaża i żelu clear gęstego jednofazowego. Kamuflaż kryje w 100%, ja nakladam jedną warstwę cieniej przy skórkach i grubiej przy linii uśmiechu i jest perfect a paznokcie wyglądają naturalne. a jeśli chodzi o clear jest też super, pierwszy raz pracuje na gęstym żelu ale ładnie można nadać kształt dla paznokci, nie wylewa się na skórki i nie ma odprysków. tanie ale super produkty i jak narazie chyba przy nich pozostanę i śmiało mogę je polecić poczotkującym stylistkom paznokcie
__________________
... ...
justyska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:01   #66
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

nietylkpo początkoującym - w moim kuferku zawsze będzie gościł jakiś żelik Basica
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 07:15   #67
Ywona
Raczkowanie
 
Avatar Ywona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 34
GG do Ywona
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

skusiłam sie ostatnio na kamuflaż Basic i jestem zaskoczona , że tak świetnie sie na nim pracuje. No i na dodatek cena . Zastanawiam sie czy nie spróbować innych żeli z tej firmy.
__________________
Ywona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 10:07   #68
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Ywona, spróbuj - opłaca się a nawet gdy ich niepolubisz, to nie kosztują majątku w porównaniu do niektórych firm
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:56   #69
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

to prawda jakis czas temu zakupilam u Dobrejrady basica maskeda i przyznaje reewlacja.nakladam dwie warstwy do tego dokupilam I-nailsa klade go na wierzch i mowie wad moje drogie trzyma sie pieknie.takze basic iI-nails sa tanie a rewelacyjne.wczesniej mialam drogi zel kosztowal trzy razy tyle i byla lipa teraz naprawde super!!!
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:51   #70
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

masked jest super
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 05:52   #71
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Ja maskeda daję tylko 1 warstwę
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 12:35   #72
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

masked basica rewelacja mam go juz tydzien pazurkach zero zapowietrzen kolor dalej ladny bardzo naturalny.szczerze goraca polecam!!!ale slyszalam kilka negatywnych opinii na temat white z basica ale sama go nie probowalam takze to tylko plotka
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:06   #73
dorotkajaz
Raczkowanie
 
Avatar dorotkajaz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 210
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez fiotelowa Pokaż wiadomość
Ja mam Silcare w Gorzowie, sklep jak również hale produkcyjną więc powiem tak... To co jest na stronie internetowej to nieaktualne informacje. Mesked juz od dłuższego czasu nie występuje w pojemności 15g więc cena 20,50 jest nieaktualna. Jest 5 g za 17 zł i 30g za 64zł. Do opakowań nic nie mam bo folijki zabezpieczjące wytrzymały poczte polską aż do Tarnowa:P jak wysyłałam koleżance.
Kolorówki są świetne i wystarczy jedna warstewka aby uzuskać ładny pełny kolorek ale zdarzją sie błędy na produkcji, kupiłam cztery żele red, plum, tuquise i black... Koleżanka w słoiczku podpisanym red znalazła granat a w plum candy:P
Średniogęsty basic nie nadaje się do brokatółw poprostu ich nie utwardza i nie mówie tu o ciemnych odcieniach tylko o wszystkich. Galareta jest świetna choć nie polecam jej osobom które boja sie pilnika. Żel ten słabo się poziomuje.
Seria lovely? To bubel.
Perfekt? Przeboski teraz go testuję i wierzcie mi bądź nie ale na półminimetrowych obgryzkach trzyma sie miesiąc, builder jest gęsty slicznie trzyma ozdoby idealnie sie poziomuje i przy tym ma taki cukierkowy zapaszek Miałam go dośc przy odnowie bo podczas piłowania te wszystkie aromaty sie uwolniły...
French biały zdecydowanie odradzam bo rzadzizna.
jak to ceny są nieaktualne? Właśnie miałam zamiar kupić sobie kilka żeli z ich strony... i co, chociaż poinformują mnie o zmianach?
dorotkajaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:52   #74
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Podbijam Zaczełam w salonie pracować na tej firmie i chcę wiedzieć więcej
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 09:49   #75
malutkaistotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

drogie Panie ale ktory ten Basic bo na allegro sa 2 w czarnym pudeleczku i w bialym
http://allegro.pl/item838863639_slay...c_silcare.html

http://allegro.pl/item839484438_idor...sked_15_g.html

ktory polecacie?
malutkaistotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:31   #76
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

wszystko jedno ... silcare zmieniło opakowania ....

ja kupuję w ich internetowej hurtowni , ale strasznie mnie drażnią - non stop chwilowy brak produktu ( i tak od pół roku) , lipne promocje , różne ceny .... za przesyłkę podają różne kwoty ( na stronie inna , a na meil podają inną )
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:41   #77
malutkaistotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

hnm to gdzie taki zelik zamowic?
a i mam jeszcze jedno pytanie
jak robicie frencha z coverem to jak to robicie?
najpierw na calym cover pozniej biala koncowka czy najpierw biala pozneij cover?
malutkaistotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:41   #78
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez malutkaistotkaa Pokaż wiadomość
hnm to gdzie taki zelik zamowic?
a i mam jeszcze jedno pytanie
jak robicie frencha z coverem to jak to robicie?
najpierw na calym cover pozniej biala koncowka czy najpierw biala pozneij cover?
No ja zamawiam na ich stronie ale fakt, ze ceny sa rozne. U mnie mianowicie zel No Name (chcialam sprobowac co to jest) w przesylce kosztowal 19,90 a dopiero co wyszedl i na stronie byl podany jako promocja 9,90. Coz nie skarzylam sie bo i po co. Szkoda nerwow. Za to reszta zakupow byla ok. Za pierwszym zamowieniem zas mialam wszystko ok. Myle ze trzeba tak zrobic jak ja pierwszym razem. Po zlozeniu zamowienia poprosilam o potwierdzenie kwoty, bo z moich wyliczen wyszlo tyle i tyle i jak potwierdza to przyjdzie ok.

A co do pytania o frencha to ja robie tak:
-baza z cleara lub sequenta (dopuki mi sie nie skonczyl) oba z Basica
-masked nakladam od lini usmiechu (tam gdzie przewiduje ja miec) i przeciagam do walu
-bialym zelem (ale nie z Basica bo ich bialy jest dla mnie za zadki i sie grudki robia- wole soft white z I-nails) robie koncowke i czystym pedzelkiem przzecieram usmiech
- reszta to standard budowa clearem- fajnie bo jest gesty i nablyszczanie- ja uzywam glossa od Dobrej Rady
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 22:32   #79
irka 6257a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Question Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Dziewczyny czy masked od Dobrejrady to ten sam co od Slaydi bo na zdjęciach poniżej bardzo się różnią i nie wiem czy ta różnica w kolorze jest związana tylko z oświetleniem żelu?
irka 6257a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 22:37   #80
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Moim zdaniem one jednak się różnią. Może nie jakością, bo ani jeden, ani drugi nie sprawia mi żadnych problemów wychowawczych, ale kolorem na pewno. Ten od DR jest ciemniejszy niż Masked z Basica. Ale na pazurku wygląda dobrze, nie aż tak ciemno i intensywnie jak w opakowaniu.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 22:49   #81
irka 6257a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Naddel jak rozumiem posiadasz obydwa maskedy i potwierdzasz że od Slaydi jest rzeczywiście bardziej różowy?
irka 6257a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:43   #82
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Tak, mam obydwa, w pudełku jest widoczna duża różnica koloru między nimi, ale na paznokciach wyglądają podobnie. Jednak bardziej różowy jest ten od Slay.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 07:57   #83
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Dziewczyny a co sądzicie o różowym przeźroczystym budującym http://allegro.pl/item854199498_slay...k_15_g_ml.html
Zastanawiam się, czy ładnie się poziomuje.
Dobrarada ma też taki podobny http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...y-budujacy-15g
i wacham się. Ostatnio kupiłam blush z PB, ale potrzebuję "trochę" tańszy do ćwiczeń na sztucznej dłoni
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-12-21 o 08:00
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:21   #84
Davinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Mediolan, Jelenia Góra
Wiadomości: 4
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Witam wszystkich! Mam pytanko, który żel basica daje lepszy efekt do fancha-French Pink, czy Masked???Jeżeli ktoś miałby fotki porównujące oba, to byłabym bardzo wdzięczna. Słyszałam, że French Pink mętnieje pod lampą i robi się szarawy. Czy to prawda?:pro si:
Davinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 00:22   #85
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez irka 6257a Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy masked od Dobrejrady to ten sam co od Slaydi bo na zdjęciach poniżej bardzo się różnią i nie wiem czy ta różnica w kolorze jest związana tylko z oświetleniem żelu?
masked od Slaydi to masked firmy Silcare i to IDENTYCZNY żel z naszym żelem i-nails Masked
100% gwarancji

a że się różnią na fotkach - to tylko różnica w oświetleniu
mieliśmy żele Masked Silcare i są to te same żele co nasze Masked i-nails , mają identyczny skład i pochodzą od jednego dostawcy
gwarantuję

czasami mogą się nieco różnić od siebie kalibracją koloru ale to wynika z tego, że te żele są niejednorodne (mają 3 rózne pigmenty) i czasem mogą być ciut inaczej rozmieszane ale to ten sam produkt
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:57   #86
cocaine258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Hej. Wam tez sie kamuflaż wylewa z słoiczka czy tylko ja cos popsulam? a co do białego z LOVELY to jak on sie wam sprawuje i średniogesty z Basic nie odchodzi wam? Mam kamuflaz ale zastanawiam sie nad kupnem białego i wlasnie sredniogestego cleara, jestem z niego bardzo zadowolona i nie wiem czy reszta zeli jest tez taka fajna... Buzka
cocaine258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 18:58   #87
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez cocaine258 Pokaż wiadomość
Hej. Wam tez sie kamuflaż wylewa z słoiczka czy tylko ja cos popsulam? a co do białego z LOVELY to jak on sie wam sprawuje i średniogesty z Basic nie odchodzi wam? Mam kamuflaz ale zastanawiam sie nad kupnem białego i wlasnie sredniogestego cleara, jestem z niego bardzo zadowolona i nie wiem czy reszta zeli jest tez taka fajna... Buzka
Mi wszystkie zele z basica sie wylewaja z pojemniczka i przyznam ze jest to meczace wiec nastepbym razem zamowie zelki od DR. A co do zeli to ja moge powiedziec tak:
-basic clear- gesty, ale sie poziomuje, jedyny minus to ze przy nakladaniu lubia sie pokazac babelki, ladnie sie trzyma, wiec jak dla mnie ok
-basic sequent-sredniogesty, fajnie sie naklada, dobrze sie poziomuje, ladnie sie trzyma na paznokciach, wole go od cleara za konsystencje
-basic white- tego to ja wogole nie umiem uzywac, biel daje po oczach a nakladanie po nerwach, bardzo zadki i jak sie nalozy ciut za grubo to sie grudki robia, dlatego ja uzywam Americana od DR bo fajny gesty jest
-basic color-mam czarny i czerwony i uwazam ze sa super, jedna warstwa kryje, wylewaja sie z pojemniczka tak ze czerwony ubrydzil mi moj kuferek na spodzie
-kupilam jeszcze zel NO NAME dostepny w hurtowni silcare, ja mam ten violet i jest bardzo zadki, wylewa sie ze sloiczka, mojej mamie sie strasznie zapowietrzal ale na mich pazurkach juz nie, uzywam go tylko na sztuczne palce

mam nadzieje ze to Ci cos pomoze
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:41   #88
cocaine258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

[QUOTE=specialle;16157246]Mi wszystkie zele z basica sie wylewaja z pojemniczka i przyznam ze jest to meczace wiec nastepbym razem zamowie zelki od DR. A co do zeli to ja moge powiedziec tak:
-basic clear- gesty, ale sie poziomuje, jedyny minus to ze przy nakladaniu lubia sie pokazac babelki, ladnie sie trzyma, wiec jak dla mnie ok
-basic sequent-sredniogesty, fajnie sie naklada, dobrze sie poziomuje, ladnie sie trzyma na paznokciach, wole go od cleara za konsystencje
-basic white- tego to ja wogole nie umiem uzywac, biel daje po oczach a nakladanie po nerwach, bardzo zadki i jak sie nalozy ciut za grubo to sie grudki robia, dlatego ja uzywam Americana od DR bo fajny gesty jest
-basic color-mam czarny i czerwony i uwazam ze sa super, jedna warstwa kryje, wylewaja sie z pojemniczka tak ze czerwony ubrydzil mi moj kuferek na spodzie
-kupilam jeszcze zel NO NAME dostepny w hurtowni silcare, ja mam ten violet i jest bardzo zadki, wylewa sie ze sloiczka, mojej mamie sie strasznie zapowietrzal ale na mich pazurkach juz nie, uzywam go tylko na sztuczne palce

mam nadzieje ze to Ci cos pomoze



Niom pewnie ze pomoze, tak sie wlasnie zastanawialam zcy zamawiac u DR czy z BASICA ale jednak chyba zostane przy DR Dzieki jeszcze raz
cocaine258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 23:17   #89
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
masked od Slaydi to masked firmy Silcare i to IDENTYCZNY żel z naszym żelem i-nails Masked
100% gwarancji

a że się różnią na fotkach - to tylko różnica w oświetleniu
mieliśmy żele Masked Silcare i są to te same żele co nasze Masked i-nails , mają identyczny skład i pochodzą od jednego dostawcy
gwarantuję

czasami mogą się nieco różnić od siebie kalibracją koloru ale to wynika z tego, że te żele są niejednorodne (mają 3 rózne pigmenty) i czasem mogą być ciut inaczej rozmieszane ale to ten sam produkt

hahaha dobrze wiedziec bo zawsze zamawiam i u was w sklepiku i kamuflaż osobno na allegro... to sie sfrajerowałam
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 16:35   #90
dorotkajaz
Raczkowanie
 
Avatar dorotkajaz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 210
Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

jak mogą same się wylewać żele? jak słoiczki leżą do góry nogami to może tak ale ja jakoś nie mam nigdy z tym problemu... z wszystkich żeli które mam z basica jestem bardzo zadowolona, co prawda biały jest rzadki ale to już kwestia wprawy i przyzwyczajenia
dorotkajaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.