Jakie dodatki pasują do tej sukienki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 16:08   #1
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311

Jakie dodatki pasują do tej sukienki?


Kochane Wizażanki!
Wreszcie zamówiłam suknię ślubną i teraz mam problem z dodatkami Nie lubię się obwieszać jak choinka ale coś tam wypada założyć do sukienki.

Moja sukienka jest na pierwszym zdjęciu - wprowadziłam jedynie małą zmianę i dodałam ramiączko dokładnie takie jak w sukience na drugim zdjęciu. Sukienka jest bardzo elegancka, cała wyszywana koronką, która pięknie mieni się w świetle, kolor ecru.

Do kościoła będę miała tradycyjne buty ślubne a na weselu będę w profesjonalnych butach tanecznych w kolorze cielistym lub fioletowym (muszę obejrzeć próbki materiałów). Nie będę miała welonu ani kapelusza, włosy spięte z kwiatkiem z boku.

A co na szyję? A może bransoletka na ramię? Nie noszę kolczyków. Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co mam dobrać do tej sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 96d3f765b25c690f54dbef475c11f357597eb19a.jpg (24,5 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5ef4fc0ca2ed9b6f9cad2faac66cefbb56c05e23.jpg (27,1 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_mpercentc3percentb3jpercent20bukiet_719.jpg (18,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,0 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2011-05-04 o 16:23
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:15   #2
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Jeżeli będziesz miała jedno ramiączko to na szyję nic nie zakładaj. Ja bym dała długie kolczyki i bransoletkę
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:16   #3
Ewooszca
Raczkowanie
 
Avatar Ewooszca
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 343
GG do Ewooszca
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!
Wreszcie zamówiłam suknię ślubną i teraz mam problem z dodatkami Nie lubię się obwieszać jak choinka ale coś tam wypada założyć do sukienki.

Moja sukienka jest na pierwszym zdjęciu - wprowadziłam jedynie małą zmianę i dodałam ramiączko dokładnie takie jak w sukience na drugim zdjęciu. Sukienka jest bardzo elegancka, cała wyszywana koronką, która pięknie mieni się w świetle, kolor ecru.

Do kościoła będę miała tradycyjne buty ślubne a na weselu będę w profesjonalnych butach tanecznych w kolorze cielistym lub fioletowym (muszę obejrzeć próbki materiałów). Nie będę miała welonu ani kapelusza, włosy spięte z kwiatkiem z boku.

A co na szyję? A może bransoletka na ramię? Nie noszę kolczyków. Pomóżcie proszę bo nie mam pojęcia co mam dobrać do tej sukienki
Moim zdaniem, jeśli będziesz mieć to ramiączko, to na szyję nie musisz nic zakładać skoro nie lubisz się obwieszać jak sama napisałaś, wystarczy jakaś ciekawa bransoletka, suknia jest piękna i strojna więc nie trzeba przesadzać. Możesz mieć za to coś we włosach, kwiat i ozdobna spinkę, która też może robić za biżuterię.
Ja sama też będę mieć tylko bransoletkę na ręku, kolczyków nie noszę a na dekolcie będę miała poprowadzone ramiączko na ukos więc też biżuteria nie będzie mi potrzebna
__________________
11 czerwca 2011
Ewooszca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:36   #4
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Ja też myślę, że przy ramiączku to juz na szyję nic. Jak kolczyków nie, to zostaje branzoletka i kwiaty we włosach.

Może któraś z tych:
(pierwsze trzy z http://modna.pl/bransoletki,Swarovski )
A ta ostatnia to apart - tylko cena jak dla mnie zaporowa - http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,5,5670
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lubne_f00ba66e460d17d7d382779c1d8e336e-max.jpg (56,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lubne_0abfeead89d8786dfb2a4cc651721cdb-max.jpg (143,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bransoletki_0baedc94e0830c172d0efda3b4b0c252-max.jpg (98,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod5670_0_o.jpg (66,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:14   #5
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez Anduina Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że przy ramiączku to juz na szyję nic. Jak kolczyków nie, to zostaje branzoletka i kwiaty we włosach.

Może któraś z tych:
(pierwsze trzy z http://modna.pl/bransoletki,Swarovski )
A ta ostatnia to apart - tylko cena jak dla mnie zaporowa - http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,5,5670
Dwie pierwsze są przepiękne Tylko ciekawe czy nie będą zaczepiać się o sukienkę Chyba tak zrobię jak piszecie - bransoletka a we włosach chciałam kwiatek (tutaj są fajne stroiki http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=7251727) Teściowa namawia mnie na złoty łańcuszek z brylantem ale to chyba będzie już za dużo. Postaram się kupić coś na pierwszą przymiarkę sukni i wtedy mam nadzieję, coś się wyjaśni.

Wklejam zdjecia moich włosów ze ślubu cywilnego - teraz też myślę o takiej fryzurze. A może lepiej jakaś ładna spinka z cyrkoniami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,3 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2011-05-05 o 13:16
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:24   #6
Ewooszca
Raczkowanie
 
Avatar Ewooszca
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 343
GG do Ewooszca
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dwie pierwsze są przepiękne Tylko ciekawe czy nie będą zaczepiać się o sukienkę Chyba tak zrobię jak piszecie - bransoletka a we włosach chciałam kwiatek (tutaj są fajne stroiki http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=7251727) Teściowa namawia mnie na złoty łańcuszek z brylantem ale to chyba będzie już za dużo. Postaram się kupić coś na pierwszą przymiarkę sukni i wtedy mam nadzieję, coś się wyjaśni.

Wklejam zdjecia moich włosów ze ślubu cywilnego - teraz też myślę o takiej fryzurze. A może lepiej jakaś ładna spinka z cyrkoniami?

Fryzurka bardzo fajna, a nie lepiej jakiś żywy kwiat, taki jak będziesz miała w bukiecie?
__________________
11 czerwca 2011
Ewooszca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:38   #7
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

A czy któraś z tych bransoletek pasuje do kolczyków? Spodobały mi się bardzo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4378.jpg (153,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,8 KB, 6 załadowań)
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 17:38   #8
Ewooszca
Raczkowanie
 
Avatar Ewooszca
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 343
GG do Ewooszca
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
A czy któraś z tych bransoletek pasuje do kolczyków? Spodobały mi się bardzo.
Kolczyki bardzo ładne, najbardziej podobny wzór do kolczyków ma ostatnia bransoletka. Pierwsza chyba nie za bardzo pasuje na ślub, chociaż wszystko zależy od upodobania.
Poszukaj jeszcze
__________________
11 czerwca 2011
Ewooszca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:50   #9
suknie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

czesc proszę o pomoc mam suknię ślubną z muślinu i nie wiem jakie mam kupić do niej bolerko i buty?pomocy!!!
suknie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:32   #10
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Jakie dodatki pasują do tej sukienki?

Kochane jaki kolor bukietu do tej sukienki... tz wiem jaki chce bukiet- taki jak na zdjęciu- tylko wacham się między kolorem tej kulki tj.goździków-czy lepszy będzie taki dalikatny róż czy może lepiej ecrui?
Dodam, że jestem brunetkom z dość ciemną karnacją...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MGravenna.jpg (25,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _JAN6153.jpg (5,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg max_c153_bukiet___lubny_3.jpg (17,3 KB, 7 załadowań)
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!

Edytowane przez jinxi
Czas edycji: 2011-05-17 o 15:34
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.