Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 20:18   #1201
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
Proszę Was! Jakby napisała jakiekolwiek wyjaśnienie to byście powiedziały, że to już na bank ona, bo przecież winny się tłumaczy! Błagam Was, zastanówcie się zanim kogoś bezmyślnie osądzicie. Nie wiem czy większość z Was nie ma co robić czy Wam płacą za siedzenie tu i nakręcanie śmiesznych "afer"? Typowa polska mentalność - siedzieć i patrzeć jakby tu komuś doje*ać. Żałosne.
P.S. Tak, tak. Ja też jestem Maxineczką
Przecież napisała wyjaśnienie, które po kilku godzinach sama skasowała

Ja na jej miejscu nie robiłabym nic, nie tłumaczyła się i też oskarżyłabym Nas/Mnie o zniesławienie jeśli faktycznie jest niewinna
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:21   #1202
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Przepraszam,ze jeszcze na drazliwy temat,ale dopiero nadrobilam to, co Wy naprodukowalyscie od wczoraj .Wiecie co moje Kochane?Jakbym ja byla na miejscu Maxi i bylabym niewinna,to po prostu oskarzylabym Was o znieslawienie :P Przyznaje,ze fanka Maxineczki nie bylam i nie jestem. Jesli chodzi o katOsu-ogladam czasami,ale nie subskrybuje.Na tym watku udzielam sie rzadko.I dalej twierdze z uporem maniaczki,ze za kciuki w dol na YT krecace filmiki powinny podziekowac "kolezankom"po fachu,a nie wiecznie czepiac sie wizazu.I tyle na ten temat

juz to widzę, poszkodowana Joanna Jakaś tam oskarża o zniesławienie banderoza, olenkasz, lmaa, gabriellakrk itd. (nicki przypadkowe całkiem)
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:22   #1203
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

E tam kolejna afera, zaraz sie po kosciach rozejdzie :P
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:23   #1204
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
juz to widzę, poszkodowana Joanna Jakaś tam oskarża o zniesławienie banderoza, olenkasz, lmaa, gabriellakrk itd. (nicki przypadkowe całkiem)
smiesznie to brzmi ale jest to jak najbardziej realne - nie jesteśmy anonimowi wcale a wcale, to tylko zgubne złudzenie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:28   #1205
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
juz to widzę, poszkodowana Joanna Jakaś tam oskarża o zniesławienie banderoza, olenkasz, lmaa, gabriellakrk itd. (nicki przypadkowe całkiem)
Zawisną tu listy gończe z podpisem "poszukiwana żywa lub martwa". I żeby było bardziej mrocznie zamażą dziewczynom avatary żeby nie można było ich rozpoznać
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:29   #1206
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
smiesznie to brzmi ale jest to jak najbardziej realne - nie jesteśmy anonimowi wcale a wcale, to tylko zgubne złudzenie
Tak, tak. Jak najbardziej więc jeżeli na prawdę jest niewinna niech mnie oskarża nawet dziś... ja jej nawet dane podam, a i Ramone (jeśli "żyje") chętnie poznam
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:30   #1207
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

no jesli faktycznie jest niewinna (czego ja nie wykluczam), to oskarżenia i pomówienia z tego wątku dadzą jej solidnie w kość
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:33   #1208
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no jesli faktycznie jest niewinna (czego ja nie wykluczam), to oskarżenia i pomówienia z tego wątku dadzą jej solidnie w kość
Życie "gwiazdy" nie jest usłane różami
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:36   #1209
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

oj, no juz nie przesadzajmy,
rzucania oskarżeniami bez pokrycia nie da się usprawiedliwić domniemanym gwiazdorstwem oskarżonego
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:37   #1210
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
paznokcie piękne bardzo spodobały mi się te 'oczka' i chyba spróbuję takie zrobic

od jakichś 2-3 miesięcy oglądam kanały urodowe i nie rozumiem tych wszystkich konfliktów jakie powstają, szczerze jestem trochę w szoku

jesli chodzi o blog anty nissiax to chociaż szukałam nie mogę go jakoś znaleźć, ale dziwię się, ze ludziom chce się wogole bawić w takie rzeczy, chociaż lubię oglądać jej filmy i uważam, że niektore są bardzo ciekawe to nie twierdzę, że jest idealna i również czasem potrafi mnie irytować, ale bez przesady żeby jakieś anty blogi tworzyć...
uwierz mi, nie warto tam wchodzic
w sumie to juz nawet nie jest blog, ale dyskusja tocząca sie w komentarzach pod dwoma tylko wpisami, autor już chyba gdzieś zdezerterował....nie ma tam żadnego moda, "hulaj dusza piekła nie ma", więc możesz sobie wyobrazić na jakim poziome wypowiedzi się tam znajdują...nie warto nawet wchodzić i czytać
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:38   #1211
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość



Brudzi się brudzi. albo wóz, albo przewóz, albo suche pudry, albo podkład

Nie, ewidentnie jest polecany do wszystkiego. A stara zasada mówi, że co jest do wszystkiego jest do niczego.

Znając działalność prasy pewnie przekręcili wypowiedź Zmalowanej, co niestety i tak stawia ją w złym świetle. Lubię jej filmiki, ale wypowiedź, ze kabuki jest do wszystkiego... Faktycznie nie ma cudów. Albo do płynnych produktów, albo do sypkich.



A co do Maxi. Napiszę Wam wprost, obcięłam z nią grzywkę i jestem zadowolona, reszty nie oglądam, bo to dla mnie powtórka z Kasi Katosu.
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:41   #1212
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja mam kabuki z TBS i fajnie nakłada i podkład i pudry, róże.
ale nie da się tak na zmianę do wszytkiego, bez mycia
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:43   #1213
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:57   #1214
kwiatek_17
Rozeznanie
 
Avatar kwiatek_17
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa, UK
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp
przewinelam na predkosci... O W MORDE!!!!!!
__________________
Król Julian: I właśnie wtedy zrozumiałem, że muszę się skupić na tym, co w anegdocie zwanej życiem jest najważniejsze - na sobie.

Ćwiczę od 13.08
Skalpel/Killer/Turbo - 9/19/2
Brzuszki/pompki - 18400/205
Tiff.waist - 16
HH - 387 min
Mel B na pośl. - 17
Agrafka - 165 min

kwiatek_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:04   #1215
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

to chyba jakaś hurtownia
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:06   #1216
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp


: hahaha:
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:09   #1217
rachela995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Chciałoby się taką kolekcję :000
A w temacie Maxineczki-obie uwielbiałam i Katosu, i Maxi. Tego, czego ja najbardziej żałuję to to, że obie mają widzom coś do zaoferowania- Maxi np. świetnie zna się na brwiach podczas gdy Katosu ma je naturalnie bardzo fajne w związku z czym zdawkowo o nich mówi. A teraz okazuje się, że osoba która powinna zająć się kreowaniem siebie psuje sobie opinię. Prawdopodobnie na jakiś czas będzie chciała się wycofać na czym tracimy w zasadzie MY. Nie wierzę, że "Ramona" tak się wycofała w chwili, w której Maxineczka potrzebowała jej poparcia...
Szkoda mi też Katosu, bo wyglądało na to, że między nimi pojawiła się fajna przyjaźń-przyznam szczerze, że jak mówiły o sobie na wzajem w filmikach, to ja się bezwiednie uśmiechałam. To było fajne.
Mam nadzieję, że to nie wpłynie negatywnie na Katosu i dalej będzie tą uroczą kobietką, z wielką pasją i uśmiechem na twarzy.
Maxineczko-jeśli to czytasz to nie przestawaj kręcić filmików, na początku pewnie będzie więcej nienawiści niż zwykle w komentarzach, ale masz coś cennego do zaoferownia i pamiętaj o tym.
rachela995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:09   #1218
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Ja go znalazłam i chyba żałuję. Jedyne, co wg mnie można zarzucić Adze, to zatwierdzanie komentarzy zarówno na blogu, jak i na youtube - mnie to osobiście denerwuje, no ale nie na tyle, by zakładać bloga. A jak widziałam, jak ludzie jadą po niej w komentarzach, to aż się przeraziłam, ile jadu można w sobie mieć i naskakiwać (anonimowo) na osobę, której nawet się nie zna.
faktycznie zatwierdzanie komentarzy jest trochę przesadnym kontrolowaniem jej widzów, ale żeby aż tak się na kimś za to wyżywać to już mega przesada, po dłuzszej chwili tez znalazlam tego bloga i dosłownie przejrzałam i zamknęłam stronkę... żałosne to co ludzie tam wypisują, jeśli się nie podoba nikt nie karze jej oglądać a tym bardziej komentować, jest taki wybór na YT że można dokonac selekcji kogo się chce oglądać/komentowac a kogo nie, ale niestety ludzka wścibskość i bezczelność nie zna granic

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
uwierz mi, nie warto tam wchodzic
w sumie to juz nawet nie jest blog, ale dyskusja tocząca sie w komentarzach pod dwoma tylko wpisami, autor już chyba gdzieś zdezerterował....nie ma tam żadnego moda, "hulaj dusza piekła nie ma", więc możesz sobie wyobrazić na jakim poziome wypowiedzi się tam znajdują...nie warto nawet wchodzić i czytać
faktycznie nie warto weszłam i wyszłam bardzo szybko, beznadzieja po prostu, szkoda czasu na takie pierdoły
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:10   #1219
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Przecież napisała wyjaśnienie, które po kilku godzinach sama skasowała

Ja na jej miejscu nie robiłabym nic, nie tłumaczyła się i też oskarżyłabym Nas/Mnie o zniesławienie jeśli faktycznie jest niewinna
No właśnie napisała. I co stwierdziłyście? Że żałosna, że marnie się tłumaczy itp. Czy takie oskarżanie nie jest śmieszne? Chyba część z wizażanek za bardzo wkręciła się w to wirtualne życie. Kanały na YT nie są po to abyśmy żyły życiem dziewczyn, które coś nam pokazują. One nakręcają te filmiki w innym celu. Poprawicie mnie jeśli się mylę Dajcie już tej dziewczynie spokój. Chciałabym zobaczyć Wasze miny jeśli jakimkolwiek sposobem udało by się udowodnić, że to nie ona.
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:19   #1220
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

No niby te filmiki nie są kręcone w celu życia ich życiem, ale taki np. tag "Moje sekrety" to po co jest, bo to na pewno nie jest recenzja nowego podkładu od Diora, tylko po to, żeby powiedzieć (no, pierwszy lepszy przykład) "Jestem w ciąży!". No i w taki sposób one same chcą, żebyśmy żyły ich życiem. Jakby się zajęły tylko kosmetykami, to ich życie byłoby ich życiem. A jak narobią filmików o sobie, to chcąc nie chcąc ich życie przestaje być tylko ich. I to z ich winy.

Nam można zarzucić to, że może za bardzo się nimi ekscytujemy. Ale z drugiej strony same dają nam pożywkę.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:22   #1221
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Uważam, że życie ich życiem to nie jest obejrzenie TAGu np. "Moje sekrety" tylko robienie tego co tu na forum. Czyli rozkminiania kiedy i z kim była. Czy to na pewno jej koleżanka, czy może ona była tam dwa miesiące temu czy rok temu? Nie sądzisz, że trochę Was to poniosło?
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:28   #1222
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie wiem, co ja sądzę. Ja sobie tu weszłam, popatrzyłam, pomyślałam, że sprawdzę ten profil, sprawdziłam, wkleiłam, ciekawa jestem tylko dalszej opinii KatOsu, ale ja już wyrosłam z srania się jutrupem, a w szczególności polskim.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:30   #1223
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp
Nie zużyje tego w tym życiu
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:35   #1224
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp
Tak jak Corii w wątku MACowym napisała ta blogerka dostaje te produkty jako sample od firm, więc nie dziwota, że taki przybytek zebrała I oddaje je w ramach działalności charytatywnej. Dodam jeszcze, że to chyba najpopularniejsza blogerka urodowa na świecie (choć może to być nieco na wyrost) co tłumaczy ilość jej kosmetyków. I tak, ja też oglądałam ten filmik ze szczęką przy podłodze
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:36   #1225
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To jest dopiero filmik urodowy ! Ja do tej pory nie potrafię pozbierać szczęki z podłogi...
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp
Przecież Temptalia to ogromna strona internetowa, ona te kosmetyki w 90% dostaje za darmo do testów, pokazania koloru. Dlatego tyle tego jest

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Tak jak Corii w wątku MACowym napisała ta blogerka dostaje te produkty jako sample od firm, więc nie dziwota, że taki przybytek zebrała I oddaje je w ramach działalności charytatywnej. Dodam jeszcze, że to chyba najpopularniejsza blogerka urodowa na świecie (choć może to być nieco na wyrost) co tłumaczy ilość jej kosmetyków. I tak, ja też oglądałam ten filmik ze szczęką przy podłodze
No i Myszołapka mnie ubiegła
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:39   #1226
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Tak jak Corii w wątku MACowym napisała ta blogerka dostaje te produkty jako sample od firm, więc nie dziwota, że taki przybytek zebrała I oddaje je w ramach działalności charytatywnej. Dodam jeszcze, że to chyba najpopularniejsza blogerka urodowa na świecie (choć może to być nieco na wyrost) co tłumaczy ilość jej kosmetyków. I tak, ja też oglądałam ten filmik ze szczęką przy podłodze
jak oddaje je charytatywnie to wręcz chce się zachorować
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:39   #1227
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Odkąd stałam się włosomaniaczką prędzej umrę na widok szamponu niż kolorówki
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:42   #1228
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Odkąd stałam się włosomaniaczką prędzej umrę na widok szamponu niż kolorówki
Haha, no każdy ma inne zboczenia
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:43   #1229
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A ja, z tego co wiem, ale mogę się mylić, to autorka Temptalii żyje z prowadzenia tej strony - w sensie ma z tego dochód, realne piniondze i w ogóle Jeśli to prawda, to jej pieruńsko zazdroszczę
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:43   #1230
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
jak oddaje je charytatywnie to wręcz chce się zachorować
W którymś z postów pisała, że oddaje je chyba dla kobiet wobec których stosowana jest przemoc, tu nie chcę skłamać, więc dokładnie nie powiem Bardzo często organizuje też rozdania z nowymi kosmetykami dla swoich czytelniczek

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Odkąd stałam się włosomaniaczką prędzej umrę na widok szamponu niż kolorówki
Mnie, mimo statusu MAComaniaczki też nie kręci taka ilość kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A ja, z tego co wiem, ale mogę się mylić, to autorka Temptalii żyje z prowadzenia tej strony - w sensie ma z tego dochód, realne piniondze i w ogóle Jeśli to prawda, to jej pieruńsko zazdroszczę
Z pewnością, ale trzeba przyznać, że to co robi, robi dobrze i nie boi się zjechać produktu, bo coś jest nie tak A pamiętam jej początki, kiedy zdjęcia były robione w pół-profesjonalny sposób i strona nie była tak dobrze zorganizowana

W ogóle polityka firm a propos przesyłania sampli do blogerów za granicą jest znacznie inna niż w Polsce, to temat rzeka, więc nie będę offtopować
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:46
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.