Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 11:56   #4321
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Też miałam przeboje z płonącym olejem Wrzuciłam na rozgrzany tłuszcz warzywa mrożone i buchnęło płomieniem. Jejku jak spanikowałam :O Dopiero później pomyślałam, że mogłam pokrywkę położyć, ale w takich momentach się nie myśli logicznie

Po smażeniu najpierw wylewam tłuszcz, a później powoli nalewam ciepłej wody. Nic się nie zapali
A mogę spytać, gdzie wylewasz tłuszcz?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:42   #4322
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A mogę spytać, gdzie wylewasz tłuszcz?
Do zlewu Nic się nie zapchało do tej pory.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:56   #4323
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Do zlewu Nic się nie zapchało do tej pory.
No właśnie mi się zapchał zlew Od tamtej pory rzucam parę kawałków ręcznika papierowego na tłustą patelnię i jak się wchłonie i ostygnie to wyrzucam do śmietnika
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:10   #4324
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
No właśnie mi się zapchał zlew Od tamtej pory rzucam parę kawałków ręcznika papierowego na tłustą patelnię i jak się wchłonie i ostygnie to wyrzucam do śmietnika
O kurcze :P to mi się tak na szczęście nigdy nie zdarzyło.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:47   #4325
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Mi gorący tłuszcz, którego za dużo nalałam do smażenia i chciałam odlac odkształcił plastikowe rury od spływu
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:54   #4326
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

No ja wylewam i polewam go jednocześnie wodą- nie ma szans się zapalić, bo jest za mały dopływ powietrza i nic się nie odkształca, bo jest od razu chłodzone.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:01   #4327
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli pracujesz to miej świadomość, iż mimo wolnego mogą zadzwonić i wezwać Cię. A wtedy plany na miłe popołudnie prysną jak bańka
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 17:29   #4328
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Co to płonącego oleju to dobrze wiedzieć co robić. Ja w sumie do tej pory byłam przekonana, że można mąką posypać. Fakt, że nie robię zupełnie nic na samym oleju, a pół na pół z wodą, więc póki co ten problem mi nie grozi.

Tak ode mnie. Zawsze zakręcaj zawory z wodą jak gdzieś wyjeżdżasz. W poprzednim mieszkaniu zepsuła się spłuczka w WC i zalało łazienkę. Na szczęście w porę wróciliśmy z pracy.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:35   #4329
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Co to płonącego oleju to dobrze wiedzieć co robić. Ja w sumie do tej pory byłam przekonana, że można mąką posypać. Fakt, że nie robię zupełnie nic na samym oleju, a pół na pół z wodą, więc póki co ten problem mi nie grozi.

Tak ode mnie. Zawsze zakręcaj zawory z wodą jak gdzieś wyjeżdżasz. W poprzednim mieszkaniu zepsuła się spłuczka w WC i zalało łazienkę. Na szczęście w porę wróciliśmy z pracy.
O matko, nigdy tego nie próbujcie! Rozpylona, podpalona mąka wybucha jak bomba (wiem, bo bawiłam się tak ze starszym bratem )
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:43   #4330
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
O matko, nigdy tego nie próbujcie! Rozpylona, podpalona mąka wybucha jak bomba (wiem, bo bawiłam się tak ze starszym bratem )
Racja.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 18:03   #4331
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

No to moje:

1. Nie wkładaj do buzi takich nabojów/kapiszonów do pistoletów strzelających. Włożyłam odruchowo między kły. Opuchnięta warga, tydzień chodzenia jak Gołota po walce.

2. Zawsze sprawdzaj, czy w pralce ładowanej od góry domknęłaś bęben. Nie życzę mojej sytuacji, gdy ubranie weszło mi w drzwiczki i szurało przez 2 godziny, skończyło się na wizycie panów od pralki (nie chciała się otworzyć).

3. Jeżeli pracujesz 8h poza domem jedz obiad w pracy. Jeżeli zjesz w pracy puste zapychacze (batoniki, 7daysy), a potem w domu wieczorem obiad waga rośnie taaaaaaak szybko.

4. Przymierzaj kilka staników na zasadzie 70D --> 75C --> 80B, bo może się okazać, że niepotrzebnie zbytnio się ściskasz <głupek> pod biustem.

5. Gdy masz małego psa, idź z nim do przedszkola, bo się oswoi i nie będzie się bał innych psów.
__________________
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 23:13   #4332
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez PieknaMariola Pokaż wiadomość
4. Przymierzaj kilka staników na zasadzie 70D --> 75C --> 80B, bo może się okazać, że niepotrzebnie zbytnio się ściskasz <głupek> pod biustem.
Lepiej wybrać się do dobrej brafiterki i dobrać odpowiedni rozmiar do swojego biustu, zrobiłam tak już ze 3 lata temu i moje piersi na pewno sa mi za to wdzięczne
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 00:55   #4333
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Mój kolega zginął tragiczną śmiercią, bo próbował ugasić wodą płonący olej....
Od tamtej pory nawet na sekundę nie wychodzę z kuchni, gdy np. smażę fryty na głębokim oleju.
Ja na szczęście nie byłam wtedy sama, bo mieszkałam z ex Tż i on od razu się zajął tą patelnią, ja byłam w takim szoku, widząc ten ogień tuż przede mną, że krzyczałam jak głupia Na szczęście nic nikomu się nie stało i nic nie spłonęło....
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 10:55   #4334
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Czytaj uważnie! Wszystko! Instrukcje obsługi, regulaminy, awiza, metki na ubraniach...
I nie wiem co jeszcze...

Oto dlaczego...

Pod blokiem mam pocztę nr 1, jednak kilka przystanków dalej jest poczta główna, w której zawsze odbierałam paczki, więc wzięłam awizo i poleciałam po paczkę tam, gdzie zawsze. Okazało się, że mojej paczki tam nie ma, ponieważ na awizo było wyraźnie napisane, że paczkę mam do odebrania na poczcie nr 1 (wyjątkowo)
Byłam na siebie taka wściekła

Jak wychodzisz z przymierzalni z kilkoma rozmiarami jednej rzeczy, uważnie patrz, który rozmiar to ten właściwy. Mnie się wydawało, że wzięłam odpowiednie spodnie, a tu zonk, okazało się, że zabrałam ze sobą o rozmiar większe. Na imprezę poszłam w starych spodniach.

Uważaj co trzymasz w rękach. Ostatnio nieomyślnie wyniosłabym ze sklepu spinki. Zagadałam się z koleżanką, oglądałam w tym czasie spinki, później trzymałam je w ręku i odruchowo schowałam do kieszeni. Całe szczęście uświadomiłam sobie, że to przecież nie moje i odłożyłam na miejsce, ale pewnie przy bramce byłoby mi nie do śmiechu.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:35   #4335
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Uważaj co trzymasz w rękach. Ostatnio nieomyślnie wyniosłabym ze sklepu spinki. Zagadałam się z koleżanką, oglądałam w tym czasie spinki, później trzymałam je w ręku i odruchowo schowałam do kieszeni. Całe szczęście uświadomiłam sobie, że to przecież nie moje i odłożyłam na miejsce, ale pewnie przy bramce byłoby mi nie do śmiechu.
W dokładnie taki sposób moja znajoma wyniosła z marketu takie małe etui na dokumenty i skończyło się rewizją u ochroniarzy niestety.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:47   #4336
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Lepiej wybrać się do dobrej brafiterki i dobrać odpowiedni rozmiar do swojego biustu, zrobiłam tak już ze 3 lata temu i moje piersi na pewno sa mi za to wdzięczne
I pochwalam! 70D --> 75C --> 80B to tak naprawdę różne rozmiary odbiegające od siebie. Ciskam gromy na panie w sklepach, które starają się mi wcisnąć mniejszą miseczkę, bo obwód większy, więc będzie to samo. Miseczka to jedno, a obwód to drugie- poza tym jak ja pierwszy raz przymierzyłam dobrze dobrany stanik to myślałam, że się uduszę A teraz nie wyobrażam sobie, żeby miec cm więcej- kwestia przyzwyczajenia- zawsze miałam luz, a tutaj ściśnięta. Ale dobierała mi pani i zrobiła to super Z okropnego 75E/F przeszłam do 65G i czuje się świetnie ze swoim biustem

Moja rada- poszukajcie w internecie najbliższy sklep, gdzie potrafią dobrać stanik- wybierzcie się chociaż raz (w przypadku mojego rozmiaru zakup stanika to ok. 150zł w górę w dobrym sklepie- wiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić) a potem same będziecie wiedzieć co i jak I zobaczycie, że od razu lepiej się będziecie czuć Kobietki dbamy o siebie :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 05:47   #4337
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
W dokładnie taki sposób moja znajoma wyniosła z marketu takie małe etui na dokumenty i skończyło się rewizją u ochroniarzy niestety.
Ja kilka razy prawie wyniosłam gumy do żucia bo zawsze mam w torebce i hasło mamy przy kasie "a gum sobie nie wzięłaś?" ocuciło mnie i taki szok - no jak to, brałam ... o kurza dupa, są w torebce...
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:34   #4338
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
I pochwalam! 70D --> 75C --> 80B to tak naprawdę różne rozmiary odbiegające od siebie. Ciskam gromy na panie w sklepach, które starają się mi wcisnąć mniejszą miseczkę, bo obwód większy, więc będzie to samo. Miseczka to jedno, a obwód to drugie- poza tym jak ja pierwszy raz przymierzyłam dobrze dobrany stanik to myślałam, że się uduszę A teraz nie wyobrażam sobie, żeby miec cm więcej- kwestia przyzwyczajenia- zawsze miałam luz, a tutaj ściśnięta. Ale dobierała mi pani i zrobiła to super Z okropnego 75E/F przeszłam do 65G i czuje się świetnie ze swoim biustem

Moja rada- poszukajcie w internecie najbliższy sklep, gdzie potrafią dobrać stanik- wybierzcie się chociaż raz (w przypadku mojego rozmiaru zakup stanika to ok. 150zł w górę w dobrym sklepie- wiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić) a potem same będziecie wiedzieć co i jak I zobaczycie, że od razu lepiej się będziecie czuć Kobietki dbamy o siebie :P
ja z misieczki C , stanika kupowanego na rynkach , przeszłam na G
czuje się świetnie i skorzystałam z pomocy sprzedawczyni w esotiq, która pomogła mi dobrać pierwszy raz idealnie dobrany stanik, czuję się w nim super i co najważniejsze przy pochylaniu wszytsko jest zawsze na miejscu a nie jak kiedyś, piersi wyskakiwały ze stanika
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:15   #4339
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
ja z misieczki C , stanika kupowanego na rynkach , przeszłam na G
czuje się świetnie i skorzystałam z pomocy sprzedawczyni w esotiq, która pomogła mi dobrać pierwszy raz idealnie dobrany stanik, czuję się w nim super i co najważniejsze przy pochylaniu wszytsko jest zawsze na miejscu a nie jak kiedyś, piersi wyskakiwały ze stanika
Kupowanie stanika to sztuka
Od urodzenia dziecka biust mi trochę urósł (z 70a... co pewnie i tak nie było właściwie dobranym rozmiarem). Raz kupiłam z jednej firmy 70d, no bo skoro obwód mi się nie zmienił tylko miseczka... z grubsza leży ok. Tylko ten stanik po godzinie noszenia jest tak cholernie niewygodny, myślałam że to badziew, kiepskie fiszbiny, wszyte nie tam gdzie trzeba... ładnie wygląda o tak poprostu, a już pod bluzką koszmarnie, tu się marszczy, tam odstaje, jeszcze gdzieś robi bułę. Następnym razem w sklepie uparłam się, że przymierzę wszystkie rozmiary po kolei i stanęłam na... 65f. Ideał. Ale byłam zdziwiona kiedy się okazało że te dwa staniki są tej samej firmy... Kolosalna różnica chociaż na oko niewielka i miseczka tylko ciut inaczej ułożona - i tak drogie panie - ROZMIAR MA ZNACZENIE
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 09:03   #4340
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Bardzo fajny wątek. Moje zasady:
1. Nigdy nie pożyczaj, nie dawaj żadnych większych kwot bez podpisania potwierdzenia odbioru gotówki.
2. Nie zgadzaj się na super oferty, jakie proponują Ci telemarketerzy ( chyba, że dzwonią z sieci, w której kończy Cie się abonament - wtedy możesz się zastanowić ) reszta to sami oszuści.
3. Nie spiesz się z zakupami
- ostsanio w tesco kupiłam buty emo na promocji zamiast 73 zł zapłaciłam 17 zł
- w biedronce są bransoletki za 12 zł - na począku dali pojedyncze, a teraz za tą samą cenę jest 5 szt. w tym jedna wielka
4. Ostrożnie z promocjami np. w rossmanie maseczki Rival de Loop byłana przecenie za 1,90 a poza promocją kosztują 1,20....

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3601680 7]Kupowanie stanika to sztuka
Od urodzenia dziecka biust mi trochę urósł (z 70a... co pewnie i tak nie było właściwie dobranym rozmiarem). Raz kupiłam z jednej firmy 70d, no bo skoro obwód mi się nie zmienił tylko miseczka... z grubsza leży ok. Tylko ten stanik po godzinie noszenia jest tak cholernie niewygodny, myślałam że to badziew, kiepskie fiszbiny, wszyte nie tam gdzie trzeba... ładnie wygląda o tak poprostu, a już pod bluzką koszmarnie, tu się marszczy, tam odstaje, jeszcze gdzieś robi bułę. Następnym razem w sklepie uparłam się, że przymierzę wszystkie rozmiary po kolei i stanęłam na... 65f. Ideał. Ale byłam zdziwiona kiedy się okazało że te dwa staniki są tej samej firmy... Kolosalna różnica chociaż na oko niewielka i miseczka tylko ciut inaczej ułożona - i tak drogie panie - ROZMIAR MA ZNACZENIE [/QUOTE]

oglądałm różne programy o tzw. upiększaniu i zauważyłam, że z reguły kobietom wydaje się, że mają mniejszy biust niż w rzeczywistości, poszłam do brafitterki i tam okazało się, że powinnam nosić biustonosz o 2 rozmiary większy
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:45   #4341
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Jak wychodzisz z przymierzalni z kilkoma rozmiarami jednej rzeczy, uważnie patrz, który rozmiar to ten właściwy. Mnie się wydawało, że wzięłam odpowiednie spodnie, a tu zonk, okazało się, że zabrałam ze sobą o rozmiar większe. Na imprezę poszłam w starych spodniach.
ja miałam taką śmieszną sytuację - tak się zakręciłam w wieszakach ze spodniami ze wziełam rozmiar 34 [normalnie noszę 38 rzadziej 36 ] poszłam do przymierzalni, wciiskam się ze łzami w oczach że przecież nie mogłam aż tyle przytyć, wołam przyjaciółke zeby przyniosła mi ten rozmiar 40 a ona do mnie popatrz jaki masz na metce, a tu 36.. kamien z serca, tym razem nie przytyłam
Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
ja z misieczki C , stanika kupowanego na rynkach , przeszłam na G
czuje się świetnie i skorzystałam z pomocy sprzedawczyni w esotiq, która pomogła mi dobrać pierwszy raz idealnie dobrany stanik, czuję się w nim super i co najważniejsze przy pochylaniu wszytsko jest zawsze na miejscu a nie jak kiedyś, piersi wyskakiwały ze stanika
też się chyba będę musiała wybrać
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:59   #4342
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez malaczarna248 Pokaż wiadomość
2. Nie zgadzaj się na super oferty, jakie proponują Ci telemarketerzy ( chyba, że dzwonią z sieci, w której kończy Cie się abonament - wtedy możesz się zastanowić ) reszta to sami oszuści.
Nawet abonamantu nie przedłużajcie. Mówcie, że sprawdzicie sobie w internecie i do widzenia. I na pytanie "Czy zgodzi się Pani ze mną?/ Czy podoba się Pani taka oferta?" NIGDY nie odpowiadajcie TAK, bo to tak, jakbyscie zawarły umowę. Można powiedzieć nie wiem, nie mam zdania, poczytam o tym i wyrobię sobie opinię, potrzebuję czasu itp. A najlepiej w ogóle nie dyskutować, tylko grzecznie przeprosić i się rozłaczyć. Podkreślam grzecznie, bo sama miałam wątpliwą przyjemność pracować w call center

A co do brafitterek, to widzę, temat na topie Kolezanka zaciagnęła mamę i siostry i wszystkie teraz chodzą takie wyprostowane,dumne i szczesliwe I zgodnie twierdza, że nigdy nie czuły się lepiej Ja też się wybieram.

I przestroga - w moim miescie są dwa salony. Koleżanka byla w jednym, gdzie po kilku przymiarkach ekspedientki były wyraźnie znudzone i na siłę ją przekonywały, zeby juz wzięła ten, bo jest przeciez dobry ( a wcale nie był..). Powiedziała im grzecznie, ze one sa po to, zeby jej pomóc i doradzić, żeby wybrała najlepszy, a skoro im sie nie chce to idzie do drugiego salonu.

I to się tyczy każdych zakupów - nie dajcie sobie wcisnąć czegoś, co jest wam niepotrzebne.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:01   #4343
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Nie, no oleju się nigdy nie zalewa! Ale wiecie- po ugotowaniu mleka cięzko domyś garnek- o wiele łatwiej kiedy się go zaleje
przed wlaniem mleka, nalej trochę wody, tak tylko, by przykryła całe dno
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:37   #4344
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Nawet abonamantu nie przedłużajcie. Mówcie, że sprawdzicie sobie w internecie i do widzenia. I na pytanie "Czy zgodzi się Pani ze mną?/ Czy podoba się Pani taka oferta?" NIGDY nie odpowiadajcie TAK, bo to tak, jakbyscie zawarły umowę. Można powiedzieć nie wiem, nie mam zdania, poczytam o tym i wyrobię sobie opinię, potrzebuję czasu itp. A najlepiej w ogóle nie dyskutować, tylko grzecznie przeprosić i się rozłaczyć. Podkreślam grzecznie, bo sama miałam wątpliwą przyjemność pracować w call center

A co do brafitterek, to widzę, temat na topie Kolezanka zaciagnęła mamę i siostry i wszystkie teraz chodzą takie wyprostowane,dumne i szczesliwe I zgodnie twierdza, że nigdy nie czuły się lepiej Ja też się wybieram.

I przestroga - w moim miescie są dwa salony. Koleżanka byla w jednym, gdzie po kilku przymiarkach ekspedientki były wyraźnie znudzone i na siłę ją przekonywały, zeby juz wzięła ten, bo jest przeciez dobry ( a wcale nie był..). Powiedziała im grzecznie, ze one sa po to, zeby jej pomóc i doradzić, żeby wybrała najlepszy, a skoro im sie nie chce to idzie do drugiego salonu.

I to się tyczy każdych zakupów - nie dajcie sobie wcisnąć czegoś, co jest wam niepotrzebne.
Naprawdę to dzwonienie i wciskanie super korzystnej oferty to najczęsciej żerowanie na naiwności ludzkiej i na tym że nie potrafią odmawiać. Nawet jeśli oferta jest dobra to lepiej doczytać wszystkie warunki, przemyśleć i pójść po nią do salonu.
Ja też w tym roku się wybrałam do brafitterki i bardzo jestem zadowolona, choć pani się przyznała że miała już ten niepokój bo zmieściłam się dopiero w drugi co do wielkości biustonosz w sklepie Największy jednak trochę odstawał. Ale komfort jest bez porównania, nie trzeba pilnować biustu i stanika jak leży i czy cuś nie wypływa. Do tej pory kupowanie biustonosza to był koszmar, i najczęściej kończyło się na niczym. Mam więc jeden uświadomiony póki co i już tęsknię do kolejnych Tylko skąd brać tyle kasy...
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:24   #4345
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Lepiej wybrać się do dobrej brafiterki i dobrać odpowiedni rozmiar do swojego biustu, zrobiłam tak już ze 3 lata temu i moje piersi na pewno sa mi za to wdzięczne

Byłam u brafiterki i właśnie od niej mam info, że "mój rozmiar" to 75D. Tylko, że niestety co producent to troszkę inna rozmiarówka. Dlatego wkurzyłam się i przymierzałam w h&m wszystkie po kolei. I to moja rada, mierzyć te biustonosze, a nie trzymać się jednego rozmiaru.
__________________
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:16   #4346
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

a ja nie polecam kupowac staników w takich sieciowkach jak H&M, nie lepiej pojsc do sklepu z bielizna?
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:25   #4347
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
a ja nie polecam kupowac staników w takich sieciowkach jak H&M, nie lepiej pojsc do sklepu z bielizna?
dzis tam szukałam takiego gładkiego, cielistego najmniejszy w obwodzie był 70, który był sporo za luźny, a chuchrem o rozmiarze 34 nie jestem :/

popieram, idę do sklepu z bielizna
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:28   #4348
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Pokaż wiadomość
a ja nie polecam kupowac staników w takich sieciowkach jak H&M, nie lepiej pojsc do sklepu z bielizna?
Nie każdego stać na stanik ze sklepu z bielizną. W sieciówkach często można kupić biustonosz nawet za 6-8 zł.
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:39   #4349
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie chodźcie w za małych butach! Ja mam skłonność do kupowania sobie za małych, w sklepie wydają mi się dobre. W ten sposób w wieku 22 lat nabawiłam się początków halluksów.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:08   #4350
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

można szukać fajnych okazji na allegro i ebayu, poza tym te ze sklepów są "porządniejsze" i wystarczają na dużo dłużej
Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Nie każdego stać na stanik ze sklepu z bielizną. W sieciówkach często można kupić biustonosz nawet za 6-8 zł.
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.