zmiana!zmiana sylu na wiosne :)nowa ja... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 11:34   #1
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218

zmiana!zmiana sylu na wiosne :)nowa ja...


chciałabym poprosić o radę:
chcę zmienić styl swój na bardziej radosny, żeby mnie rozświetlił troszkę
idzie wiosna więc czas na zmiany

ale nie wiem jak to zrobić?!
tzn. mam większość rzeczy brązowych bo w tamtym roku miała "szał" na brąz, ale mam troszkę różowych rzeczy i jasnych też.
Pracuje ,ale lubię chodzić do pracy wygodnie ubrana i w wygodnych spotowych jakby butkach... wszystkie rodzaje mogą być byle nie na obcasie...
chciałam sobie kupić fajne ładne butki ale nie wiem jakie... a nikt nie może mi pomóc

mam prośbę bardzo wielką...

czy pomógłby ktoś mi zmienić się? doradzić coś? jak łączyć ubrania,kolorystykę?np. czy buty i torebkę dobrze mieć w tym samym kolorze?
bardzo bym prosiła jeżeli ktoś by miał ochotę i czas na jakieś zestawy ciuchów... zdjęcia ich... i jak można połączyć wszystko...

bardzo proszę o zapoznanie się z moją prośbą i o pomoc.Nabyłam ostatnio białą koszulę i torebki dwie house<pisałam w zakupach marcowych i fotki są> to jedyne moje zakupy w innej tonacji niż mam większość ciuchów...

pomóżcie mi bardzo proszę!
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:41   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: zmiana!zmiana sylu na wiosne :)nowa ja...

lerche, myslę, że najlepiej by było gdybys ten watek załozyła na forum "metamorfozy" i tam wkleiła zdjęcia. Tam dziewczyny z pewnością doradza Ci co i jak. A jesli chcesz koniecznie tutaj to daj zdjęcia bo tak bedzie wygodniej.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:46   #3
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: zmiana!zmiana sylu na wiosne :)nowa ja...

ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCK0003.JPG (47,4 KB, 164 załadowań)
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:18   #4
hot_as_hell
Raczkowanie
 
Avatar hot_as_hell
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 178
GG do hot_as_hell Wyślij wiadomość przez MSN do hot_as_hell
Dot.: zmiana!zmiana sylu na wiosne :)nowa ja...

chetnie pomoge, zwlaszcza ze bardzo przypominas moja przyjaciolka ktora sie swietnie ubiera

z tego zdjecia co dalas swietne sa te jeansy i pasek tez moze byc. no i ladna jestes ogolnie wiec trudno nie bedzie. powiem ci moze jakie mam pomysly na ciebie ^^:

1. styl troche dzikiego zachodu.
pasowalyby tu te spodnie. kupilabym jeszcze na twoim miejscu jakies fajne paski, najlepiej z duzymi klamrami, czarne lub brazowe.
np: tego typu ale ladniejsze klamry http://allegro.pl/item175151076_supe...a_korona_.html
sa takie np. w trollu, tally weijl, new yorkerze itp, sa dosc tanie a nadaja od razu stylu. ja mam taki z kartami z przodu, kolezanka z ustami, z koniem, z pistoletem itp.
do tego dalabym jakis to na szerszych ramiaczkach, moze brazowy wlasnie, byle gladki, no i jakis sweterk albo w fajnym kontrastujacym i nasyconym kolorze, albo czarny. sprobuj czerwien, turkus, ale musza to byc takie sweterki cenki i przy ciele, rozpinane z przodu.
do tego na koniec moze drewniane korale (tanie i jest ich mnostwo kolorow) takie jak sweterek.
buty wygodne i bez obcasa to moze jakies balerinki mocnego koloru, albo klasyczne buty diversa z odpowiednim kolorem wykonczen. no albo kowbojki jesli lubisz

2. bardzo prosty zestaw, ale efektowny. dluga spodnica taka falbianiasa w stylu shakira (taka do kostki) postaw na jej kolor (zadnych czerni!), czarny top, i duze korale kolorowe. do tego moze japonki, wlosy w kitek i okulary duze
tu zdjecie moich ciuchow, o to mniej wiecej mi chodzi
http://img139.imageshack.us/img139/4892/zestaw4yj1.jpg

3. porponowalabym ci jeszcze styl naweekend, do jeansow z fajnym paskiem jakis zwykly t-shirt, ale fason kobiecy, z fajnym nadrukiem (znajdziesz takie w new yorkerze, ceny od 30 zl) wtedy bizuteria jakas na reke ewentualnie, ale szyje juz wtedy zostaw do tego czapke z daszkiem- tirowke

4. jesli ccesz wygladac kobieco, sprobuj spodnice szyta z kola, rozkloszowana, najbezpieczniejsza dlugosc to za kolana. do niej mozesz nosic plaskie buty, balerinki albo japonki, sprobuj moze jakas mniej-elegancka marynarke i top.

wogole dla ciebie polecalabym nie bawic sie za duzo z modelami bluzek i topow. postaw na klasyke, zwykle topy, tshirty, koszule. za to dbaj o dodatki, w mocnych kolorach, duze, dopasowane kolorystycznie do ubrania.
nos duze korale, okulary sloneczne ( o ile mozesz) paski, czapki i papelusze i wsyztsko co ciekawe!
hot_as_hell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.