Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '13 cz.2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 21:51   #391
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Agaplast
Kto ci kazał taka dietę miec? Ska mnie to dziwne, wiem, że dzieci mogą być na coś uczulone i źle trawic potrawy ciężkostrawne, ale taka eliminacja według mnie niczego dobrego ani dla ciebie ani dla dziecka nie przyniesie.
Kurcze sama nie wiem, ale dziwi mnie to bardzo, i myślę że moze problemy nie tylko w twojej diecie leżą, nie w mleku.
Nie wiem co doradzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:53   #392
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka. Mój syn w drodze z Biedronki opowiada: "Wiesz mamusiu, Klaudia D. to straszna gaduła - ciąąąągle gada, buzia jej się nie zamyka. Mówi jak robimy zadania, mówi podczas śniadania, jak jemy obiad, jak się bawimy..."
Rzucam: "To tak jak Ty..."
"Maaaaamo, ale Klaudia to takie pierdoły bez sensu opowiada, a ja mam ZAWSZE coś ważnego do powiedzenia, dlatego tyle gadam"
ah te dzieci

Mnie wczoraj wlasnie wkurzylo jak tesciowa pocalowala małego e buzke
W ogóle WTF?! Mowie do Tz zeby następnym razem zakaz, a on mi gada oj weź nie przesadzaj, a dobrze wie,ze jego matka lubi uzywac przeterminowanych kosmetyków o kilkanaście lat nawet. Mowie Wam serio. Kiedyś chciałam od niej na szybko krem do oczu pożyczyć patrzę, a tam data 1998 rok. Dacie wiarę
Do tego usta wysmarowane szminka No fuck sorry,ale ja potem nie bede latać po lekarzach i szukać cudów zeby jakiegoś trypla zdjąć z mojego syna

wszystkim za nowe tygodnie , miesiące i za szczepienia.

Ja po CC byłam juz dwa razy u gina.

Czekam az moj syn sie obudzi na cyca i idziemy na spacer.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:01   #393
angelak86
Raczkowanie
 
Avatar angelak86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

angelak86 01.10.2013


PODANIE

Proszę o przyjęcie mnie do waszego klubu. Prośbę swą motywuję tym, iż jestem od Was i tego forum uzależniona, piszę co prawda przeważnie wtedy jak mam do przekazania jakieś ciekawe informacje, natomiast Was podczytuję na bieżąco i niejednokrotnie korzystam z mamusiowych rad.
Opłatę tz. wpisowe przeleje na konto jak tylko podacie mi dane do przelewu i będziecie łaskawe poczekać do 10 ponieważ wtedy ten wielki dzień kiedy to ZUS lituje się nade mną i sypnie groszem
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

z poważaniem
angelak86
angelak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:06   #394
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Misiaczka super ze z bioderkami wszystko w porządku
Roxi Maly jest niesamowity
Aga Co prawda wazysz tylko 1,5 kg mniej ode mnie ale kurcze to bardzo malo! Skoro nie chcesz rezygnowac z kp to rzeczwiscie sprobuj wprowadzic drob moze malej podpasuje a i Ty na tym zyskasz. Oby juz nie pojawila sie malej zadna alergia
I brawa za szczepienie moja tez dzis byla dzielna a to tylko dlatego ze podczas zastrzyku byla przyssana do cycusia. W ogole zauwazylam ze nie plakala przy wkluciu tylko dopiero podczas wpuszczania szczepionki
Roxyyy z tego co sie orientuje to szczepienie nr 2 powinno byc 6 tygodni po pierwszym szczepieniu
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:08   #395
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Po przejrzeniu tej stronki teraz mnie oświeciło, że Olek ma już jakies oznaki tego zlego obsługiwania się z nim. Ja go często noszę na prawej ręce, główkę podpieram lewą ręką.. on siedząc w bujaczku macha lewą rączką, prawa wzdłuż ciała nieruchoma (ostatnio to zauważyłam), podczas kąpieli w pozycji na brzuszku macha tylko lewą nóżką, prawą staram mu się poruszać, zachęcać do używania jej, ale nie..on się odepchnie lewą, a prawa nieruchoma.. coś w tym jest...
Ale ogólnie oglądając z mężem zdjęcia stwierdziliśmy, że nasi rodzice na pewno nie zwracali uwagi na to jak nas noszą, podnoszą..kiedyś nie było na takie rzeczy parcia, nie mówiło się o tym i jakoś wyrośliśmy prawidłowo wszyscy

A swoją drogą skoro nie wolno nosić brzuszkiem do siebie w pionie, to dlaczego ortopedzi tak każą? by rozwijać bioderka.. jak zaczniemy nosic inaczej, to wszyscy ortopedzi siądą na nas, że bioderka dzieciom psujemy.. każdy lekarz, każdej specjalności chce wypracować coś pod siebie ..paranoja

misiaczka a propo bioderek
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:09   #396
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Samantha ryby właśnie tez musiałam odstawic bo mała tak wysypało ze masakra
A nie chce rezygnowac z kp. wole najpierw spróbowac z miesem.
a przyokazji to juz mi waga zleciała ponizej ciazy . Waze teraz 47,5 nosz po prostu szał
No ale to z czego ty czerpiesz energię?waga Ci spada drastycznie bo Twoj organizm zjada Cie od środka bo nie ma dostarczanej odpowiedniej dawki energii.
Ja przez takie cos dostałam strasznej anemi. Uważaj bo skutki sa straszne.
W takim razie jedz mięso tylko uważaj na kury napakowane hormonami i moze zacznij brać jakieś witaminy to na bank z b12 suplement.
Poszukaj gdzies mrozonego jarmurzu bo wątpię ze surowy w Pl dostaniesz o tej porze i rób sobie Shake z tym jarmurzem , banan i dobra jest sałata rzymska i pietruszką do tego. Brzmi kiepsko,ale dobrze smakuje
A marchew gotowana?

I ja bym na Twoim miejscu zrobiła experyment. Przez tydzień bym dawała jakieś mleko mm ,które jest dla takich alergików i zobaczylabym czy to naprawde alergia czy poprostu cos innego. No chyba ze robiłam testy?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:09   #397
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Dobranoc
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 22:12   #398
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Mały o 22 zjadł. Tż dopiero Go odłożył. Odbiło się mu z 10 razy. Tż dopiero jak był pewny, że koniec z bekami to położył do kołyski.
Czasem naprawdę mam dość tego odbijania i tego cholernego refluksu! W nocy jak wstaję karmić to oczy mi lecą przy tym noszeniu. Ledwo się poloze a już trzeba wstać i dalej to samo. Wiem, że muszę, bo Michał tego potrzebuje, ale czasami padam...
A i Misiu ważny 5000g
Dobranoc. Ja idę spać póki mogę.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:29   #399
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

A ja od 19 próbuje uśpić moją małpe, a ta nic. Zasypia na chwilę na raczkach a po odłożeniu sie budzi.
Tz w pracy a ja chce spac, co tu robić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 23:19   #400
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
za bioderka, Wy tez macie kolejna wizytę za 3 miesiące?
U nas bioderka też w porządku, ale kontrolujemy je znów w grudniu, nie wiem czy każdy tak zaleca? Haha Piotrus też osiusiał pana dr , ostrzegałam że tak będzie jak nie zaczekamy chwilkę po odpięciu pieluszki Pan dr tylko się zaśmiał i powiedział że to wpisane w jego ryzyko zawodowe
Nam ortopeda nie zalecił kolejnej wizyty

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Tylko ja nie wiem, czy to jakiś zły objaw
Ale tylko takie wyginanie w "C" mój uskutecznia.

Też jutro będę baczniej obserwowała Małego

Nadrobiłam wszystko i też zmykam, pa
Pytałam sie lekarza o Mai wyginanie w literę C. Ona zawsze to robi jak coś jej nie pasuje, jak sie wkurzy, złości. Lekarz powiedział że to całkowicie normalne...

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
A ja od 19 próbuje uśpić moją małpe, a ta nic. Zasypia na chwilę na raczkach a po odłożeniu sie budzi.
Tz w pracy a ja chce spac, co tu robić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masakra twarda sztuka. My usypialismy Misiolinke od 20 do 23 co usnela to zaraz sie wybudzała i kwiliła nie wiem już czy boi sie czegoś, czy przeżywa wizytę u lekarza żal mi jej..

AgaPlast nie daj sobie wmówić że to co jesz uczula mała. Przecież ty już mało co jesz! Z czego ma twój organizm produkować wartościowe mleko? Z czego ma czerpać twój organizm żebyś była zdrowa i w pełni sił? Czy malutka ma problemy z brzuszkiem, kupkami, przybieraniem na wadze? Czy tylko wysypka? Może to nie od mleczka....
Żal mi ciebie nie wiem jak ci pomóc...
Co do mięsa. Skoro nie jadłas go tyle lat to narobisz sobie wiecej szkody niż pożytku jeśli je zjesz. Nie mówiąc już o twoim samopoczuciu.

Idę spać dobranoc
Ciekawe ile karmień mnie czeka oby pierwsze było o 5
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 23:35   #401
Katerine2
Raczkowanie
 
Avatar Katerine2
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 286
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Hej kochane dziekuje za zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia. Dzis minal tydzień od tego wypadku a jutro tydzień będzie z noga w gipsie i mam nadzieje ze jeszcze tylko tydzień i mi go zdejma, ale lekarz mowil ze nawet i 3 tygodnie może być
Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Katherine, co za makabryczna historia! Cale szczescie, ze nic powaznego Wam sie nie stalo!!
Kierowce bym pewnie zabila
Swoja droga, ladnie ubierasz Mala, ja nie wiem czy nawet zima bede zawijac Edka w tyle warstw

U nas drugie karmienie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakbym nie była sama to bym go zabila ale ja zlapalam niunie na rece i biegiem do domu a reszta była dla mnie niewazna na tamta chwile.
Tego dnia jak wychodziłam z domu to już pozno było i strasznie zimno i wiatr wial wiec na body i śpioszki zalozylam jesienny kombinezonik bez stopek który wcale nie jest gruby, rozek sluzyl jako wyscielanie wozka a kocyk cieniutki z biedry zlozony na dwa i poupychany na boczkach wiec zapewniam cie ze niunia się nie spocila a dzięki temu tak sadze nic się jej nie stało.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
A kupowalas nowy czy uzywany? Nie bylas z nieho zadowolona ze chcesz sprzedać? Ogladalam filmik na yt i troche glosny jest ten laktator

Katerine Matka chyba bym umarla! Cale szczescie ze nic sie nienstalo. Ale skoro gowniarz mial 16 lat to sprawa powinna trafic do sadu!


My juz na 2 karmieniu. Mala sie cos poprEstawiala i odstawia cyrk przy cycu:/ musze znowu sciagac:/
Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
Drugie karmienie

Katherine, współczuję wypadku, nerwów i problemy z kostką. Masz coś zamiar zrobić z tym dalej? Zgłosić to?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość


Przelecialam Was na szybko bo czasu brak byl.
Kolejna klotnia z Tz :/ szkoda gadac.

Bylismy dzis u tesciowej. Pojechalam na rower na 30min. Spoko bylo. Tyle ze mi biodro bolalo. Tesciowa poszla na spacer z malym. Po drodze dojechalam do nich na kontrole. No nawet mysle luz do czasu kiedy nie dostala nagle jakiegos pier.olca i nie zaczela pstrykac miliona zdjec. Nagrywac filmikow itd. Do tego maly rabna kupsko na 102 to go wzielam i przebralam a potem wlozylam go do wozka bo chcialam zabrac pieluche brudnal i wziac moj telefon z auta i pojsc nakarmic mlodego bo juz byla jego pora, a ona go wyciagnela i mowi choc pokaze ci swiat
Mowie jej spoko potem bo teraz jesc on chce zobaczyc A ona co tam przeciez glucha i idzie z nim dalej, on zaczal poplakiwac az taki zal mial w glosie. Mowie jej glosno ze jesc zabieram moje dziecko to w koncu zrozumiala.
Wscieklosc mnie wziela juz
A jak wychodzilismy to podeszla do mnie i dala mi ubranko dla malego i mowi "tak mowicie ze maly juz rosnie to masz tu ubranko bo ja na pozniej mu trzymalam, ale patrze ze on wyrosnie z niego zaraz to niech tylko nosi"
Mowie Wam dala mi je jakby mi z $500 dawala A dzien wczesniej ciotka mi torbe ubranek dala dla malego A do tego na tych spiochach od tesciowej jest napis super brat ale czyj ?
Ofc moj Tz mowi ze ona tak celowo taki napis kupila zeby nas na drugie dziecko namowic,a ja uwazam ze ona sie nie zna i tyle.

A potem bylo spiecie z Tz o chrzciny. Szkoda gadac bo czemu ksiadz w domu nie moze ochrzcic tylko on musi tluc malego na sped ludu i ze cala impra potem to dla ludzi, a dziecko nic z tego miec nie bedzie
Moj Tz jest tak ciezki w tym temacie, ze az boli bo chrzest mu sie kojarzy z najazdem chrzescijan i mordami i przymusem chrztu
Teraz mi gnic z tego sie chce ale wtedy to malo go nie zabilam.

Katherine- dzieki Bogu ze malutkiej sie nic nie stalo. Straszne to i prxykro ze masz noge w gipsie
Ciekawe co przezywa tego smarkacza matka. Pewnie jej glupio. Az strach pomyslec, ze kiedys mojemu synowi tez cos odpali w wieku nastoletnim
Daj znac jak to sie skonczylo i jak sie czujecie

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ghia i dziewczynki od 3-10 pazdziernika 30% znizki na ciuszki niemowlece z F&F


katerine i ty bez echa tak pozostawilas cala sytuacje, ja bym tak mlodego i jego rodzicow nastraszyla, ze do konca zycia by popamietal. Dobrze ze sie nic nie stalo tylko kostka, ale nigdy nie wiadomo jak to si emoglo skonczyc.
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
a może mu za ciepło w sklepach było, mój wczoraj robił takie akcje, darł się w każdym pomieszczeniu a na zewnątrz ok

eh teściowe, najlepiej jak najdalej od nich



ojej dobrze że tylko tak się skończyło, a były jakieś przeprosiny, rekompensata


Powiem wam dziewczynki ze rozegrałam to dosyć lagodnie i trochę za jestem na siebie ale coz. Jego matka przyprowadzila za mna wozek i przyszla do mnie do domu. Plakala i przepraszala mnie ale dla mnie to było mało ważne bo ja niunia się zajelam a jak nie chciała zassać to chciałam jej smoka dac ale nie mogłam go znaleźć wiec pomyslalam ze wypadl z wozka. Ona poeciala poszukać a Justysia w tym czasie zassala i jak ta kobieta wrocila to dalam jej wykład ze jak można puszczac takiego gowniarza za kierownice i powiedziałam jej ze jeśli niuni cos by się stało to bym wezwala policje a teraz to ja będę obserwować i jak zauważę cos niepokojącego to się z nimi jeszcze rozlicze. Przyszedl ten gowniarz do mnie do domu a ja niunie na rekach trzymałam wiec musiałam być spokojna i mu powiedziałam ze jak go ujze za kierownica nawet motoru to wezwe policje.
Dziewczynki dla mnie było najważniejsze zdrowie niuni .Nie wezwalam policji bo jak mowilam bylam sama i jeszcze musiałam się opanowywać bo starszak sluchal i nie chciałam żeby się przestraszyl.
Na drugi dzień dzwonila do mnie jego matka, rano przed wyjazdem do szpitala przyszla do domu, następnego dnia także dzwonila ale ja nie odebrałam bo bylam już tym wszystkim bardzo zmeczona i drzemałam pare godzin z niunia na lozku. W sobote była przed brama ale ja nie mogłam zejść i teraz cisza ale wiem ze jeszcze się pojawi bo mieszka niedaleko.
I tak sobie mysle ze nawet jak się pojawi to co ja mam jej powiedzieć jaka rekompensatę za te nerwy i moje zdrowie.....naprawdę nie wiem
Katerine2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 00:01   #402
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Dziewczny jak trzymacie maluchy po kąpieli do opłukania? My stawiamy wanienkę na stole i trzymamy pod główką i pod pupą nad wanienką jedno z nas trzyma a drugie polewa wodą z dzbanka,żeby zmyć pianę. Ale to zły sposób trzymania,z tego co patrzyłam w tym linku. Więc jak to zrobić prawidłowo?
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 00:43   #403
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Hej karmimy się
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 01:10   #404
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Witam przy pierwszym karmieniu

Wlasnie mi skasowalo czesc wiadomosci

AgaPlast, czy alergia u Was jest potwierdzona wynikami badan?? Wydaje mi sie, ze tak ograniczona dieta tylko szkodzi dziecku i Tobie!
U nas okazalo sie, ze Edziu ma tradzik, buzke mial pelna krost, ale juz mu przechodzi i wyglada duzo lepiej, a wystarczylo tylko odczekac swoje i natluszczac cere. Nie zaczynalabym wprowadzac miesa przy kp, bo dla organizmu to duzy szok. Ja w poprzedniej ciazy popelnilam taki blad, meczylam sie z zoladkiem strasznie i wkrotce poronilam. Powodzenia w walce z wypryskami

Samantha, u Edzia tez duza stopka, nosi skarpetki na 6m-cy, ktore juz prawie sa na niego dobre Zaznaczam, ze jeszcze miescivsie w ubranka newborn (ma 55cm)

Roxy, wspolczuje placzu przy szczepieniach , a Mlody jak zwykle przezabawny i ma racje, chlopy mowia wazne rzeczy, a baby tylko glupoty mowia

Domcia, jak Sara reaguje na kokonowanie? U nas Edziu sie przyzwyczail do otulania w nocy i moze byc bardzo niespokojny, ale jak tylko go zawine (gdy jest suchy i najedzony) to w mig sie uspokaja i przesypia juz do 4h


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Aha, jeszcze chcialam o tym podnoszeniu. Ja zrozumialam to tak, ze mozna dziecko nosic na ramieniu, tylko nalezy je odpowiednio podnosic i odkladac. Dobrze to jest opisane u Zawitkowskiego (link od teso, on ma tez filmiki na yt).
Moja mama mowila mi, ze do 3m-ca praktycznie bylam zawinieta i odwijala mnie tylko na zmiane pieluchy i kapiel, wiec kiedys dzieci nie podnosilo sie co rusz za boczki lecz bralo sie caly 'kokonik'. Moze wiec to ma sens z wyrodnieniami, ktore nagle zaczely sie pojawiac odkad dzieci sie nie zawija przez wiekszosc czasu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Baloniku, ja kapie Edka sama, wiec tez i trzymam go nieprawidlowo przy plukaniu, bo przekladam jego klatke na swoja prawa reke (raczki mu zwisaja na dol) i lewa go polewam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 02:14   #405
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Witam przy pierwszym karmieniu

Wlasnie mi skasowalo czesc wiadomosci

AgaPlast, czy alergia u Was jest potwierdzona wynikami badan?? Wydaje mi sie, ze tak ograniczona dieta tylko szkodzi dziecku i Tobie!
U nas okazalo sie, ze Edziu ma tradzik, buzke mial pelna krost, ale juz mu przechodzi i wyglada duzo lepiej, a wystarczylo tylko odczekac swoje i natluszczac cere. Nie zaczynalabym wprowadzac miesa przy kp, bo dla organizmu to duzy szok. Ja w poprzedniej ciazy popelnilam taki blad, meczylam sie z zoladkiem strasznie i wkrotce poronilam. Powodzenia w walce z wypryskami

Samantha, u Edzia tez duza stopka, nosi skarpetki na 6m-cy, ktore juz prawie sa na niego dobre Zaznaczam, ze jeszcze miescivsie w ubranka newborn (ma 55cm)

Roxy, wspolczuje placzu przy szczepieniach , a Mlody jak zwykle przezabawny i ma racje, chlopy mowia wazne rzeczy, a baby tylko glupoty mowia

Domcia, jak Sara reaguje na kokonowanie? U nas Edziu sie przyzwyczail do otulania w nocy i moze byc bardzo niespokojny, ale jak tylko go zawine (gdy jest suchy i najedzony) to w mig sie uspokaja i przesypia juz do 4h


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Aha, jeszcze chcialam o tym podnoszeniu. Ja zrozumialam to tak, ze mozna dziecko nosic na ramieniu, tylko nalezy je odpowiednio podnosic i odkladac. Dobrze to jest opisane u Zawitkowskiego (link od teso, on ma tez filmiki na yt).
Moja mama mowila mi, ze do 3m-ca praktycznie bylam zawinieta i odwijala mnie tylko na zmiane pieluchy i kapiel, wiec kiedys dzieci nie podnosilo sie co rusz za boczki lecz bralo sie caly 'kokonik'. Moze wiec to ma sens z wyrodnieniami, ktore nagle zaczely sie pojawiac odkad dzieci sie nie zawija przez wiekszosc czasu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Baloniku, ja kapie Edka sama, wiec tez i trzymam go nieprawidlowo przy plukaniu, bo przekladam jego klatke na swoja prawa reke (raczki mu zwisaja na dol) i lewa go polewam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przykro mi z powodu poronienia

Tez mysle ze mieso nie byloby dobrym rozwiazaniem bo ja w ciazy zjadlam dwa razy kielbase z grila i mialam mega wymioty tak, ze rzygalam zolcia i biegunke taka, ze flaki ze mnie wyrywalo. To byl straszny szok dls organizmu. Trzeba pamietac, ze zeby strawic mieso organizm potrzebuje 4-5h , a w tym czasie zuzywa tez sporo energii.

Aga- a ryz i makaron zjadasz?
Co to za alergia? Czy dziecko ma tylko wysypke czy ma tez cos z ukl.pokarmowym?
No bo mieso to tez bialko tak samo jak jajka czy mleko.
Nie czaje tych alergii w ogole :/

Jakierka- moj maly nosi ubranka na 6-9 i niektore nawet na 12mcy
Skarpetki na 6mcy sa na niego wsam raz. A ja mu kupilam sporo skarpet na takiego szkrabika i mial je na sobie moze z raz i to kilka par tylko. Ubranka newborn to w ogole nawet nie zalozyl bo nie weszly by na mego wielkoluda.

A co do oplukiwania to ja kupilam naturalny plyn i szampon i nie bawie sie w specjalne jakies oplukiwananie tylko mam z boku w misce wode i oblewam nia pimpusia i juz.
No ale tez go na przedramie klade bo jak dupinke umyc i np.karczek?
Trzeba obrocic.
Ja mam taka wanienke ze mlody na wpollezaco "siedzi" w niej na gabce. Nie musze go trzymac ani nic. Mam dzieki temu obie rece wole

My wlasnie po kapieli kp. Moj syn ma jakis problem z myciem glowy. Jak zaczynam to jest ryk. Jak wyjmuje to juz jest syrena i musze go bez pieluszki owinietego z 5 -7min.tulic zeby sie w miare uspokoil.
Ma mega sucha skore glowy i zadna oliwka nie robi , czesanie etc. tj.chyba ta ciemieniucha. Idzie to mu az na baczki. No koszmar normalnie
Nie wiem jak tego sie pozbyc???


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 02:31   #406
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

No to pochwalilam synka, ze przesypia do 4h, a on mi sie przebudzil po 2h i u nas kolejne karmienie

Samantha, ja czesto podczas karmienia czesze malego szczoteczka i jezeli pojawia sie nieco lusek to szybko je moge wyczesac. Podobno pomaga olejowanie glowki.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 02:35   #407
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Część dziewczyny, można się do Was dołączyć? Właśnie znalazłam ten temat i czytam. Urodziłam syna w sierpniu 2013 i wszystko, co piszecie jest dla mnie bardzo interesujące.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 02:51   #408
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
No to pochwalilam synka, ze przesypia do 4h, a on mi sie przebudzil po 2h i u nas kolejne karmienie

Samantha, ja czesto podczas karmienia czesze malego szczoteczka i jezeli pojawia sie nieco lusek to szybko je moge wyczesac. Podobno pomaga olejowanie glowki.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ups
Ja dlatego juz nie chwale mego

Ja mu ciagle smaruje oliwka i nic :/


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez PieknaMariola Pokaż wiadomość
Część dziewczyny, można się do Was dołączyć? Właśnie znalazłam ten temat i czytam. Urodziłam syna w sierpniu 2013 i wszystko, co piszecie jest dla mnie bardzo interesujące.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jasne ze mozesz
Napisz cos wiecej. Kiedy Twoj synus sie urodzil, jak ma na imie itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 03:00   #409
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

No i nie wysłało mi posta wcześniej;(



Perse: tak u nas ustępuje szczególnie po jedzeniu. Pediatra kazała obserwować bo szmerów nie ma. Pytała też czy zauważyłam aby mały miał problem z oddycha im,ale nie ma..



lachryma jutro z kompa spojrze na stronke która wrzucilas..cos a la mostek przy patrzeniu na leżą o do tylu jest prawidłowe w 4 miesiącu jako kolejny etap rozwoju.



Angelak: coś mi się obilo kiedyś o uszy z tymi zastrzykami..



Agaplast: wspolczuje tych alergii..oby przeszło szybciutko. A tak się zastanawiałam co u was. Podobnie jak dziewczynom jakoś nie chce mi się wierzyć w te alergie u ciebie. Zdecydowanie za mało jesz!



Roxi: to kciuki za coś więcej i napisz o co chodzi bo wzbudzilas moje mocne zaciekawienie. No i aby u weronki nie było gorączki po szczepieniu



Pieknamariola; witamy! Napisz coś o sobie i malenstwie



Baloniki nie pomogę bo kąpiemy tylko w wodzie z oliwka i nie oplukujemy. W ogóle rozważamy przeniesienie kąpieli do łazienki bo Galganek tak chlapie ze dzisiaj nie nadazalam wycierać podłogi. A ile ma frajdy przy tym!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 03:09   #410
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Ja kapie tak, ze namydlam na przewijaku i hop do wanienki, tam oplukuje, zapewne źle trzymając.

A z tymi pozycjami to mi sie zdaje, ze głównie chodzi o to, zeby plecki nie były wyprostowane, a w lekkim zgieciu.

Roxi Norbert slodziak

Idę spać po karmieniu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 03:34   #411
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Jakierka Sara nie znosi kokonowania
Zasnela mi w koncu okolo 11 I spala do 3.30 prawie.
Teraz karmie, pierwsze nocne karmienie. Wow.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 03:30 ---------- Poprzedni post napisano o 03:28 ----------

A co do kąpieli ja nie zmyeam czystą woda. Ja do wanny daje minimalna ilość płynu do kąpieli hipp, nie mam piany nawet.
Nie wiem czy dobrze czy źle robię. , ale nigdy nie oplukiwalam malej po kąpieli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 03:34 ---------- Poprzedni post napisano o 03:30 ----------

Samanta na ciemieniuszke mozesz dostać w sklepach specjalny szampon, wtedy nie bedziesz sie musiała męczyć z oliwka.

Sara czasami ma te łuski, ciemieniuszke na brwiach, nad wnioskiem. Ja to oliwie, liczę i jak juz jest to nawilzone wycieram mocniej tetrowa pieluszka i ,zdrapuje, to.
Ale czasami powraca
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 05:14   #412
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Domi- a jak jest ciemieniucha po eng ?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 05:52   #413
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Hej,
Operacji dzisiaj nie będzie. Kardiochirurg stwierdził, ze nie ma czasu i w piątek zajmie sie Adasiem jeśli nie będą mieli nagłego przypadku i jeśli znajdzie sie łóżko na intensywnej terapii... :banghead:
Nie mam siły- fizycznie i psychicznie. Dopiero teraz kładę sie na 2-3 godziny od poniedziałku rano. To co sie dzieje w szpitalu to jakiś cyrk.
Jesteśmy jedynymi rodzicami, którzy są ze swoimi dzieckiem 24h na dobę. Inni rodzice śpią w hotelu przy szpitalu- no bo są zmęczeni... Wychodzą o 19, przychodzą o 9-10 rano, w międzyczasie idą na obiad...
Przez to, ze koczujemy przy łóżku Adasia krzywo na nas patrzą i mówią, ze jesteśmy przewrazliwieni. No i fajnie. Co kto lubi. Nie zostawię Adasia choćby na minutę bo nie ufam personelowi.
Wczoraj w nocy maluszek z łóżka obok, w tym samym wieku co Adaś zaczął wymiotowac. Nikt do niego nie przyszedł. Dzieciak po skomplikowanej operacji serca musiał radzić sobie sam. Maz nawet szukał pielęgniarek ale żadnej nie było
Chore to wszystko.
Di napisania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:00   #414
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cynomonku mam nadzieję, że w końcu ten koszmar się skończy. Nie dziwię się, że nie chcesz zostawić Adasia. Co za rodzice którzy idą spać do hotelu?

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:01   #415
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Samantha, ciemieniucha to cradle cap i w uk sa specjalne preparaty na jej zwalczanie, sadze, ze u Was tez sa

Cynamonku, to jakies nieporozumienie co sie dzieje u Was w szpitalu :// Biedny Adas, ze musi dluzej czekac az zwolni sie miejsce. Oby jak najszybciej A co do innych rodzicow to tez jestem w szoku, przeciez mozna sie wymieniac tak aby zawsze ktos przy dziecku byl, bo przeciez malenstwu nie tylko opieka jest potrzebna ale takze obecnosc bliskich i ich wsparcie.
Moc usciskow i pozytywnej energii dla Was!!

U nas kolejne karmienie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:20   #416
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
angelak86 01.10.2013


PODANIE

Proszę o przyjęcie mnie do waszego klubu. Prośbę swą motywuję tym, iż jestem od Was i tego forum uzależniona, piszę co prawda przeważnie wtedy jak mam do przekazania jakieś ciekawe informacje, natomiast Was podczytuję na bieżąco i niejednokrotnie korzystam z mamusiowych rad.
Opłatę tz. wpisowe przeleje na konto jak tylko podacie mi dane do przelewu i będziecie łaskawe poczekać do 10 ponieważ wtedy ten wielki dzień kiedy to ZUS lituje się nade mną i sypnie groszem
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

z poważaniem
angelak86
Jak dla mnie to masz zaakceptowane

Cytat:
Napisane przez PieknaMariola Pokaż wiadomość
Część dziewczyny, można się do Was dołączyć? Właśnie znalazłam ten temat i czytam. Urodziłam syna w sierpniu 2013 i wszystko, co piszecie jest dla mnie bardzo interesujące.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hej napisz o Was coś więcej...

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
1) Angelak: coś mi się obilo kiedyś o uszy z tymi zastrzykami..

2) Roxi: to kciuki za coś więcej i napisz o co chodzi bo wzbudzilas moje mocne zaciekawienie. No i aby u weronki nie było gorączki po szczepieniu

3) Baloniki nie pomogę bo kąpiemy tylko w wodzie z oliwka i nie oplukujemy. W ogóle rozważamy przeniesienie kąpieli do łazienki bo Galganek tak chlapie ze dzisiaj nie nadazalam wycierać podłogi. A ile ma frajdy przy tym!
Ad. 1) jeśli chodzi o zastrzyki antykoncepcyjne to np. mój gin nie poleca, bo to duża dawka hormonów i jak wystąpią działania niepożądane, to niestety te 3 miesiące trzeba się męczyć, bo to nie tabletka, którą można z dnia na dzień odstawić. No i ogranizm dłużej PO wraca do normy

Ad. 2) Napiszę jak się uda, niestety nie mogę wcześniej, na pewno ujrzysz info w Klubie


Ad. 3) U nas dokładnie tak samo - kąpiel z oliwką (skórka jak marzenie) i wierzganie nogami Zastanawiam się tylko jak ogarnąć wycieranie w łazience, bo mam tak ciaśniutko i nie mam gdzie ręcznika poożyć

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Hej,
Operacji dzisiaj nie będzie. Kardiochirurg stwierdził, ze nie ma czasu i w piątek zajmie sie Adasiem jeśli nie będą mieli nagłego przypadku i jeśli znajdzie sie łóżko na intensywnej terapii... :banghead:
Nie mam siły- fizycznie i psychicznie. Dopiero teraz kładę sie na 2-3 godziny od poniedziałku rano. To co sie dzieje w szpitalu to jakiś cyrk.
Jesteśmy jedynymi rodzicami, którzy są ze swoimi dzieckiem 24h na dobę. Inni rodzice śpią w hotelu przy szpitalu- no bo są zmęczeni... Wychodzą o 19, przychodzą o 9-10 rano, w międzyczasie idą na obiad...
Przez to, ze koczujemy przy łóżku Adasia krzywo na nas patrzą i mówią, ze jesteśmy przewrazliwieni. No i fajnie. Co kto lubi. Nie zostawię Adasia choćby na minutę bo nie ufam personelowi.
Wczoraj w nocy maluszek z łóżka obok, w tym samym wieku co Adaś zaczął wymiotowac. Nikt do niego nie przyszedł. Dzieciak po skomplikowanej operacji serca musiał radzić sobie sam. Maz nawet szukał pielęgniarek ale żadnej nie było
Chore to wszystko.
Di napisania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cynamonowa - współczuję sytuacji! Ja sobie też nie wyobrażam, żeby zostawić dzieciątko samo w szpitalu, co za ludzie... Gdzie Wy jesteście w szpitalu, co to za miasto?



Moja Królwena po wieczornej dawce Paracetamolu spała do przed 4! - ponad 8 godzin - jak się obudziłam to myślałam, że mi cyce eksplodują Zjadała, poszła spać, zjadła ponownie o 6 i śpi
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2013-10-02 o 06:23
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:20   #417
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

A ja czekam, aż mi się Maluch obudzi

Cynamonku wcale Ci się nie dziwię, że nie chcesz zostawić Adasia....
Myślę bardzo ciepło i trzymam mocno kciuki
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 06:39   #418
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Hej,
Operacji dzisiaj nie będzie. Kardiochirurg stwierdził, ze nie ma czasu i w piątek zajmie sie Adasiem jeśli nie będą mieli nagłego przypadku i jeśli znajdzie sie łóżko na intensywnej terapii... :banghead:
Nie mam siły- fizycznie i psychicznie. Dopiero teraz kładę sie na 2-3 godziny od poniedziałku rano. To co sie dzieje w szpitalu to jakiś cyrk.
Jesteśmy jedynymi rodzicami, którzy są ze swoimi dzieckiem 24h na dobę. Inni rodzice śpią w hotelu przy szpitalu- no bo są zmęczeni... Wychodzą o 19, przychodzą o 9-10 rano, w międzyczasie idą na obiad...
Przez to, ze koczujemy przy łóżku Adasia krzywo na nas patrzą i mówią, ze jesteśmy przewrazliwieni. No i fajnie. Co kto lubi. Nie zostawię Adasia choćby na minutę bo nie ufam personelowi.
Wczoraj w nocy maluszek z łóżka obok, w tym samym wieku co Adaś zaczął wymiotowac. Nikt do niego nie przyszedł. Dzieciak po skomplikowanej operacji serca musiał radzić sobie sam. Maz nawet szukał pielęgniarek ale żadnej nie było
Chore to wszystko.
Di napisania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boszzzeee dziwny ten kraj, Ci rodzice... zostawiać swoje malenstwo...

Cynamonku tulimy Adaśka, Was. Wierzymy mocno z Tż, że będzie dobrze. Innej opcji nie ma!
Tak jestem myślami z Wami, że na Antosia często mówię Adaś

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

U nas dziwna noc, pewnie dlatego, że wielka kupa nadchodzi.
Pobudka na karmienie była o 1, niespałam do 3 chyba, o 4 Tż poszedł spać bo siedział w ustawach i innych prawnych artykułach na temat zusu, Antek zażyczył sobie jeszcze o 4 cycka, potem o 5, no i teraz pobudka.

KĄPIEL - ja Antosia nie spłukuje, bo mało daję płynu (hipp albo babydream), jedynie włoski na koniec tak.

nie piszę wiecej, poszłam zmienić mokrą pieluchę i co? wsadziłam palce w świeżutka, pachnącą kuuuuupeee, zmykam

Edytowane przez czarownica1
Czas edycji: 2013-10-02 o 06:44
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:08   #419
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Cynamonku- matko swieta gdzie Ty mieszkasz?
Co to za ludzie naprawde szok Niewyobrazalne. U nas sa specjalne lozka dla rodzicow w tym samym pokoju.

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze

Wiecie jaka ja jestem glupia az zal. Nazarlam sie marchewekvz octu ostrych i ostre spaghetti i moj maly zrobil taka musztardowa wodnista kupke. Bidulek nie mogl zasnac i spi mi na ramieniu wtulony a my z rana mamy rozmowe z urzedasem jakims zeby mi pokryli cZesc porodu a jest 1.

Jakierka dzieki znalazlam wczeniej ale nic nie moge znalezc na to tu.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:19   #420
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nasze dzieci to aniołki-gdyby nie skoki, nocne wrzaski i kolki!Mamy VII-VIII '1

Odciagalam ostatnio o 20 wczoraj, Mały zjadł 3 razy, a mi cieknie i kapie na dywan...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.