Co kupujecie w EcoSpa ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 09:58   #271
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

z f-b

"Promocja na pożegnanie lata w ECOSPA.pl : Olej z pestek moreli zimnotłoczony GRATIS!
Zapraszamy po buteleczkę najwyższej jakości oleju morelowego z pięknym aromatem marcepanu.
Tylko do końca niedzieli do każdego* zamówienia dodajemy 50 ml oleju z pestek moreli."
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:07   #272
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
z f-b

"Promocja na pożegnanie lata w ECOSPA.pl : Olej z pestek moreli zimnotłoczony GRATIS!
Zapraszamy po buteleczkę najwyższej jakości oleju morelowego z pięknym aromatem marcepanu.
Tylko do końca niedzieli do każdego* zamówienia dodajemy 50 ml oleju z pestek moreli."
Dzięki
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 09:54   #273
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

"
Na początek złotej jesieni w ECOSPA.pl :
Olej jojoba złoty - tłoczony na zimno GRATIS!
Zapraszamy po buteleczkę najwyższej jakości oleju jojoba złotego czyli nierafinowanego i tłoczonego na zimno.
Tylko dzisiaj do każdego* zamówienia dodajemy 10 ml oleju jojoba w butelce z kroplomierzem.
... * w przypadku kilku zamówień, na jedną osobę jeden zestaw składników.
"
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:12   #274
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dzięki Ja czekam na darmową przesyłkę
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 21:15   #275
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

no spoko, wrzucam dla wszystkich
może ktoś skorzysta
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 11:35   #276
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Weekend darmowej dostawy powyżej 119 zł pocztą i kurierem . Doczekałam się
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 15:41   #277
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ja mam zamiar kupić glukonolakton lub kwas laktobionowy, w sumie nie wiem który lepszy, więc się zastanowię Do tego chyba witaminę B3.Myślicie, że mogę wrzucić *odpowiednią ilość* kwasu do toniku z fitomedu, czy to się raczej nie będzie nadawać?
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 05:59   #278
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

no patrzcie!! święto lasu!! po roku dostałam pierwszy newsletter z EcoSpa!!
za zakupy 59 zł olej arganowy gratis
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 12:05   #279
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

aż się zdziwiłam jak zajrzałam do skrzynki
może się w końcu obudzili, że trzeba wysyłać informacje na maila a nie tylko na f-b
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:17   #280
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
aż się zdziwiłam jak zajrzałam do skrzynki
może się w końcu obudzili, że trzeba wysyłać informacje na maila a nie tylko na f-b
Ja też dostałam Pewnie czytają wizaż
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 02:27   #281
przejezyczenie
Przyczajenie
 
Avatar przejezyczenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 5
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Nie wiem czy to tylko jednorazowy kod, czy może go wykorzystać kilka osób, w każdym razie jest ważny do 28 grudnia, więc ja z niego nie skorzystam, przekazuję wam - eco-2014 - 10% rabatu.
przejezyczenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 11:20   #282
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziewczyny, ecospa ma darmową wysyłkę od 50 zł tylko w ten weekend - czy ktoś z KRAKOWA (albo ew. z innego miasta) chciałby ze mną coś zamówić?
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 16:29   #283
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Nie wiedziałam, że jest taki temat, miła niespodzianka W prawdzie dopiero w tym roku znalazłam w internecie ten sklep, zrealizowałam 2 zamówienia, ale już mam listę produktów, które chętnie kupię i receptury, które sama stworzę, już nie mogę się doczekać
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:58   #284
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

O, też nie wiedziałam, że jest taki temat
Uwielbiam ten sklep
Właśnie przyszła do mnie spora paczka, zamawiałam tam już dwa albo trzy razy wcześniej. Nie mogę złego słowa powiedzieć.
Produkty znakomitej jakości, w estetycznych opakowaniach, do tego błyskawiczna wysyłka. Na pewno jeszcze nie raz tam kupię. Zdecydowanie mogę polecić olej kokosowy - zapach jak w niebie
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:33   #285
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
O, też nie wiedziałam, że jest taki temat
Uwielbiam ten sklep
Właśnie przyszła do mnie spora paczka, zamawiałam tam już dwa albo trzy razy wcześniej. Nie mogę złego słowa powiedzieć.
Produkty znakomitej jakości, w estetycznych opakowaniach, do tego błyskawiczna wysyłka. Na pewno jeszcze nie raz tam kupię
Dokładnie tak samo myślę . Polecam ten sklep komu tylko sie da .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 08:47   #286
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ekologiczny żel do mycia? Ze składu wynika, że zawiera dużo olejów. Jeśli bedę chciała stworzyć żel nawilżający do mycia, żeby po kąpieli nie trzeba było się balsamować to wystarczy, czy trzeba do tego żelu jeszcze coś dolać?

No i jeszcze jedno. Przekleję z wątku o składach kosmetyków:

Od lat zbieram się do przerzucenia się na zdrowe szampony. Wreszcie zakupiłam swój pierwszy naturalny szampon. Użyłam go dzisiaj pierwszy raz i pomyślałam - będzie super. Z ciekawości przeanalizowałam skład i włos mi się zjeżył na głowie.

ECO SPA Baza szamponowa ekologiczna

Skład:

Sok z liści aloesu*, Glukozyd decylowy, Kwasy tłuszczowe betainy (Lauryl Betaine), Guma ksantanowa, Fenoksyetanol, Kwas cytrynowy, Kwas benzoesowy, Kwas dehydrooctowy

Chodzi mi o fenoksyetanol (cyt. z jednej ze stron internetowych: "W razie przedostania sie do płuc wywołuje uszkodzenie nabłonków, atak duszności, nieżyt i kichanie lub kaszel. Wchłania sie w skórę i przy przewlekłym stosowaniu działa mutagennie, gametotoksycznie (uszkadza komórki płciowe), neurotoksycznie, oftalmotoksycznie, teratogennie oraz embriotoksycznie") oraz kwas benzoesowy (cyt: "W nadmiernych ilościach kwas benzoesowy może powodować astmę, pokrzywkę oraz problemy behawioralne. W niektórych przypadkach wpływa również niekorzystnie na płuca, a także podrażnia oczy i skórę. Jest toksyczny dla układu nerwowego).

To ja już wolę chyba wszystkie te substancje typu SLS i parabeny, bo z tego co wiem nie są aż tak toksyczne.

Czy istotnie mam się czego bać, czy przesadzam, bo ilości tych substancji są tak znikome, że ten produkt jest zupełnie bezpieczny? Wydaje mi się, że ekologiczne produkty nie powinny zawierać tego typu substancji. Co o tym myślicie?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 21:51   #287
szonzelize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

[QUOTE=Terha;52197281]Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ekologiczny żel do mycia? Ze składu wynika, że zawiera dużo olejów. Jeśli bedę chciała stworzyć żel nawilżający do mycia, żeby po kąpieli nie trzeba było się balsamować to wystarczy, czy trzeba do tego żelu jeszcze coś dolać?

No i jeszcze jedno. Przekleję z wątku o składach kosmetyków:

Od lat zbieram się do przerzucenia się na zdrowe szampony. Wreszcie zakupiłam swój pierwszy naturalny szampon. Użyłam go dzisiaj pierwszy raz i pomyślałam - będzie super. Z ciekawości przeanalizowałam skład i włos mi się zjeżył na głowie.

ECO SPA Baza szamponowa ekologiczna

Skład:

Sok z liści aloesu*, Glukozyd decylowy, Kwasy tłuszczowe betainy (Lauryl Betaine), Guma ksantanowa, Fenoksyetanol, Kwas cytrynowy, Kwas benzoesowy, Kwas dehydrooctowy

Chodzi mi o fenoksyetanol (cyt. z jednej ze stron internetowych: "W razie przedostania sie do płuc wywołuje uszkodzenie nabłonków, atak duszności, nieżyt i kichanie lub kaszel. Wchłania sie w skórę i przy przewlekłym stosowaniu działa mutagennie, gametotoksycznie (uszkadza komórki płciowe), neurotoksycznie, oftalmotoksycznie, teratogennie oraz embriotoksycznie") oraz kwas benzoesowy (cyt: "W nadmiernych ilościach kwas benzoesowy może powodować astmę, pokrzywkę oraz problemy behawioralne. W niektórych przypadkach wpływa również niekorzystnie na płuca, a także podrażnia oczy i skórę. Jest toksyczny dla układu nerwowego).

[URL=" ja już wolę chyba wszystkie te substancje typu SLS i parabeny, bo z tego co wiem nie są aż tak toksyczne.[/URL]

Czy istotnie mam się czego bać, czy przesadzam, bo ilości tych substancji są tak znikome, że ten produkt jest zupełnie bezpieczny? Wydaje mi się, że ekologiczne produkty nie powinny zawierać tego typu substancji. Co o tym myślicie?[/QUOTE]


[B]1. Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ekologiczny żel do mycia? [/B]
Jaki planujesz stosować? Energetyzujący czy relaksujący? Ja do ekologicznego żelu dodałam głównie olejki eteryczne. Moja skóra po zastosowaniu nie jest wysuszona i ostatnio (przy tej temperaturze) też już później nie używam balsamu. Ale tak naprawdę wszystko zależy od stanu skóry i Twoich upodobań.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ekologiczny żel do mycia? Ze składu wynika, że zawiera dużo olejów. Jeśli bedę chciała stworzyć żel nawilżający do mycia, żeby po kąpieli nie trzeba było się balsamować to wystarczy, czy trzeba do tego żelu jeszcze coś dolać?

No i jeszcze jedno. Przekleję z wątku o składach kosmetyków:

Od lat zbieram się do przerzucenia się na zdrowe szampony. Wreszcie zakupiłam swój pierwszy naturalny szampon. Użyłam go dzisiaj pierwszy raz i pomyślałam - będzie super. Z ciekawości przeanalizowałam skład i włos mi się zjeżył na głowie.

ECO SPA Baza szamponowa ekologiczna

Skład:

Sok z liści aloesu*, Glukozyd decylowy, Kwasy tłuszczowe betainy (Lauryl Betaine), Guma ksantanowa, Fenoksyetanol, Kwas cytrynowy, Kwas benzoesowy, Kwas dehydrooctowy

Chodzi mi o fenoksyetanol (cyt. z jednej ze stron internetowych: "W razie przedostania sie do płuc wywołuje uszkodzenie nabłonków, atak duszności, nieżyt i kichanie lub kaszel. Wchłania sie w skórę i przy przewlekłym stosowaniu działa mutagennie, gametotoksycznie (uszkadza komórki płciowe), neurotoksycznie, oftalmotoksycznie, teratogennie oraz embriotoksycznie") oraz kwas benzoesowy (cyt: "W nadmiernych ilościach kwas benzoesowy może powodować astmę, pokrzywkę oraz problemy behawioralne. W niektórych przypadkach wpływa również niekorzystnie na płuca, a także podrażnia oczy i skórę. Jest toksyczny dla układu nerwowego).

[URL=" ja już wolę chyba wszystkie te substancje typu SLS i parabeny, bo z tego co wiem nie są aż tak toksyczne.[/URL]

Czy istotnie mam się czego bać, czy przesadzam, bo ilości tych substancji są tak znikome, że ten produkt jest zupełnie bezpieczny? Wydaje mi się, że ekologiczne produkty nie powinny zawierać tego typu substancji. Co o tym myślicie?
2. Od lat zbieram się do przerzucenia się na zdrowe szampony. Wreszcie zakupiłam swój pierwszy naturalny szampon. Użyłam go dzisiaj pierwszy raz i pomyślałam - będzie super. Z ciekawości przeanalizowałam skład i włos mi się zjeżył na głowie.
Ja przetestowałam już różne naturalne szampony i tak, jeśli chodzi o fenoksyetanol jego ilość oscyluje w okolicach 0,1 %, a 0,5%, czyli zazwyczaj nie jest to nawet 1%. I tak jak patrzyłam na składy innych baz szamponowych, jest on w 80% (przynajmniej jeśli chodzi o Polskie sklepy naturalne).

Wklejam cytaty jakie znalazłam na ten temat:
"Natomiast w pozostałych przypadkach?? Ja ten produkt stosuję i jestem z niego zadowolona. Byłabym bardziej gdyby nie było tu fenoksyetanolu - ale nie na wszystko mam wpływ. Rozumiem, że kosmetyki muszą mieć konserwanty - inaczej zbyt długo na półce nie postoją. Cieszę się też, że bardziej złośliwe parabeny są zastępowane mniej szkodliwym fenoksyetanolem."

"Czy to dobrze że fenoksyetanol zastąpił parabeny??

W sumie dobrze. Fenoksyetanol jest uważany za związek konserwujący średniego ryzyka natomiast parabeny najczęściej występujące w kosmetykach czyli propyl-, butyl-, izobutyl- czy izopropyl są związkami chemicznymi wysokiego ryzyka."
szonzelize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 07:41   #288
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez szonzelize Pokaż wiadomość
W sumie dobrze. Fenoksyetanol jest uważany za związek konserwujący średniego ryzyka natomiast parabeny najczęściej występujące w kosmetykach czyli propyl-, butyl-, izobutyl- czy izopropyl są związkami chemicznymi wysokiego ryzyka."
Dzięki za odpowiedź. To musze się w takim razie jeszcze bardziej zagłębić w temat .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 14:41   #289
szonzelize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. To musze się w takim razie jeszcze bardziej zagłębić w temat .
Bardzo proszę Generalnie "-propyli" wystrzegam się wszędzie, gdzie mogę, a są w większości kosmetyków drogeryjnych (choćby tych pod prysznic). Jakby jakieś pytania, pytaj śmiało, jak dam radę, pomogę
szonzelize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 18:02   #290
ajamxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Jutro darmowa wysyłka w ecospa!
ajamxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:53   #291
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Halo, ktoś tu jest? Jakie serum z ecospa polecacie do cery naczynkowej i najlepiej przeciwzmarszczkowe ? Jak oceniacie to z pha, warto?

Edytowane przez aania88
Czas edycji: 2015-12-01 o 15:56
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 00:53   #292
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Halo, ktoś tu jest? Jakie serum z ecospa polecacie do cery naczynkowej i najlepiej przeciwzmarszczkowe ? Jak oceniacie to z pha, warto?
Niedawno wykończyłam to serum i sama nie wiem... niby fajne chociaż na początku było strasznym glutem a z czasem zrobiło się wodniste, taka dziwna zmiana konsystencji.
Nie mam jakichś specjalnych zmarszczek ani naczynek więc tu też się nie wypowiem chociaż ładnie napinało i nawilżało moją skórę.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:33   #293
szonzelize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

To ja mam pytanie do Pań z cerą tłustą - co polecacie? Jakie kwasy? Jakie oleje? Jakie hydrolaty? Moja kapryśna cera z chęcią się dowie, co kupić w ecospa w grudniu Co myślicie w ogóle o tym, że w Ecospa pojawiają się nowe zestawy produktów, a nie tylko półprodukty?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ajamxD Pokaż wiadomość
Jutro darmowa wysyłka w ecospa!
Ja skorzystałam, ale oczywiście czesto, że czegoś nie kupiłam przypominam sobie dwa dni później...
szonzelize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 20:07   #294
ajamxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez szonzelize Pokaż wiadomość

Ja skorzystałam, ale oczywiście czesto, że czegoś nie kupiłam przypominam sobie dwa dni później...
Haha, ja dokładnie tak samo Też skorzystałam i też mi się dzisiaj przypomniało, że coś jeszcze miałam wziąć... A przesyłka już w drodze
ajamxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:51   #295
kreciku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

kupiłam u nich kiedyś frakcję niezmydlaną oleju sojowego. ale jakoś nie mogłam się do niej przekonać. dziewczyny chwalą, więc może za jakiś czas zrobię podejście nr 2
kreciku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:28   #296
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez szonzelize Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie do Pań z cerą tłustą - co polecacie? Jakie kwasy? Jakie oleje? Jakie hydrolaty? Moja kapryśna cera z chęcią się dowie, co kupić w ecospa w grudniu Co myślicie w ogóle o tym, że w Ecospa pojawiają się nowe zestawy produktów, a nie tylko półprodukty?
Na wypryski polecam olej konopny. Mój Tż ma z tym problem i ten olej bardzo pomaga.

A na świecenie podobno pomaga olej jojoba. Ja używałam i świeciłam się po nim jak choinka ale to pewnie dlatego że olejów nigdy nie żałuję . Dziewczyny pisały,że podobno uspokaja cerę.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:33   #297
szonzelize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kreciku Pokaż wiadomość
kupiłam u nich kiedyś frakcję niezmydlaną oleju sojowego. ale jakoś nie mogłam się do niej przekonać. dziewczyny chwalą, więc może za jakiś czas zrobię podejście nr 2
A w jaki sposób stosowałaś? Może wina tkwi w niewłaściwym stosowaniu tejże...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Na wypryski polecam olej konopny. Mój Tż ma z tym problem i ten olej bardzo pomaga.

A na świecenie podobno pomaga olej jojoba. Ja używałam i świeciłam się po nim jak choinka ale to pewnie dlatego że olejów nigdy nie żałuję . Dziewczyny pisały,że podobno uspokaja cerę.
Dzięki bardzo A coś oprócz oleju konopnego stosował/stosuje? W jaki sposób nanosi ten olej konopny? Na całą twarz? Punktowo?

Olej jojoba - prawda, uwielbiam Jest biozgodny ze skórą, mój ulubieniec

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ajam... widzę, że dwie sklerotyczki się spotkały Ale Ecospa jes tak fajne, że czasem zaszaleć nie zaszkodzi ]
szonzelize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:36   #298
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez szonzelize Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo A coś oprócz oleju konopnego stosował/stosuje? W jaki sposób nanosi ten olej konopny? Na całą twarz? Punktowo?

Olej jojoba - prawda, uwielbiam Jest biozgodny ze skórą, mój ulubieniec
On jest ogólnie oporny na stosowanie czegokolwiek, więc olej konopny też stosuje jak już ma bardzo brzydką sytuację. Ale na całą twarz, a właściwie to plecy ze szczególnym uwzględnieniem zaognionych punktów. Jak się nałoży na cały fragment to wtedy mniejsza szansa, że się coś znowu pojawi.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:35   #299
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Doradźcie mi proszę. Dostałam w prezencie enzym z dyni. Na stronie jest receptura na peeling z dodatkiem żelu hialuronowego, niestety nie posiadam go. Macie pomysł z czym mogłabym go połączyć?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:54   #300
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Doradźcie mi proszę. Dostałam w prezencie enzym z dyni. Na stronie jest receptura na peeling z dodatkiem żelu hialuronowego, niestety nie posiadam go. Macie pomysł z czym mogłabym go połączyć?
Może z żelem aloesowym? Prędzej go dostaniesz w pierwszej lepszej aptece niż żel hialuronowy.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.