Plastry Na Cellulit - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 21:43   #31
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Plastry Na Cellulit

według instrukcji plaster działa w promieniu 30 cm więc można go przykleić np. koło pępka i będzie działał na cały brzuszek, można przykleić dwa jednocześnie ale w różne miejsca -udo + brzuszek . w tym przypadku plastry można stosować do 28 dni i nie przekraczać zużycia więcej niż jedno opakowanie. bardzo ładnie działanie tych plasterków jest opisane na stronie : www.herb-apis.nazwa.pl ,www.zielarnia.com.pl to apteka internetowa gdzie zresztą kupiłam je.pozdrawiam.
a gdzie można kupić plasterki z loreala?
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 23:36   #32
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Plastry Na Cellulit

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Mnie zainteresowaly nowe plastry L`oreala Perfectslim Cellulite- Patch, ktore niedawno pojawily sie na rynku. Zalaczam fotke, moze troche niewyrazna ale bedziecie wiedziec o co mi chodzi. Chyba je kupie i jako pierwsza ocenie na KWC
Witaj
Mam pytanko gdzie kupiłaś plasterki L'oreala i ile kosztowały?Pierwszy raz o nich słysze!Próbowałam sie czegoś dowiedzieć na necie i nic nie znalazłam a w sklepach tego jeszcze nie widziałam??Z góry dzieki za info. Pozdrawiam
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 16:13   #33
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Plastry Na Cellulit

jestem sceptyczna jesli chodzi o srodki antycellulitowe w plastrach. Sama uzywalam kiedys z wielkim poswieceniem plastrow Yves Rocher (Patch System) i efekt byl dokladnie taki sam jakbym oklejala sie plastrem z opatrunkiem - czyli zaden (z premedytacja uzywalam ich tylko z jednej strony, tzn kleilam na prawe udo a lewego nie traktowalam niczym - zeby miec porownanie).
Szczerze powiem ze jedyne (za wyjatkiem operacji plastycznej) co daje efekt optycznego zlagodzenia celulitu to masaz przy nakladaniu balsamow, i to naprawde wszystko jedno jakich - dobrze nawilzona i wypielegnowana skora jest gladsza i przez to celulitu nie widac lub widac go mniej.
Zamiast wyrzucac kase na srodki antycelulitowe lepiej wydac ja na peeling i balsam do ciala. I jeszcze troche pewnie zostanie na inny mily wydatek :-D. Albo jeszcze lepiej zrobic samej peelig z fusow kawowych lub swiezo zmielonej kawy .
Osobom znajacym niemiecki polecam informacje tutaj:
http://www.stiftung-warentest.de/onl...378/23378.html
Informacje co prawda sprzed trzech lat, ale nic sie w tej materii nie zmienilo.

Pozdrawiam Was wszystkie
a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:55   #34
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Plastry Na Cellulit

Cytat:
Napisane przez jinxi
Mam pytanko gdzie kupiłaś plasterki L'oreala i ile kosztowały?
Są w Niemczech w większości Rossmanów i innych drogerii; o ile mnie pamięć nie myli (sama ich nie kupowałam, tylko widziałam, że są), kosztują ok. 14 euro, a jeśli pamięć myli, to Becia poprawi Pewnie niedługo będą i w Polsce, wydaje mi się, że w przypadku L'Oreala przeważnie mija ok. 4-5 miesięcy pomiędzy promocją w Niemczech i w Polsce.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:58   #35
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Wink Dot.: Plastry Na Cellulit

Ja właśnie zakupiłam te plastry Vitacell i jeśli chcecie to będę się z Wami dzielić zaobserwowanymi wynikami kuracji
Gorące pozdrowionka
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 09:03   #36
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Plastry Na Cellulit

Ja poproszę o informacje o wynikach kuracji. sciskam i powodzenia życzę.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 21:10   #37
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Plastry Na Cellulit

ale mi narobilyscie apetyt tymi plasterkami dziewczynki piszcie szybko czy zauwazylyscie jakies efekciki
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 09:32   #38
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Dot.: Plastry Na Cellulit

Przyznam się, że pozbyłam się cellulitu stosując dietę plaż południowych. Nie musiałam stosować żadnych żeli (żel Diora stoi spokojnie, nieruszony na półce). Teraz problem powrócił (męka!!!), ale jestem w 5 mieś. ciąży i o żadnej diecie mowy nie ma .
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 18:51   #39
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Smile Dot.: Plastry Na Cellulit

A więc kobitki ... noszę dziś już chyba szósty plaster a efekty są następujące : wokół plasterków skóra staję się bardziej gładka i ożywiona jednak Panie o grubej tkance tłuszczowej nie zauważą szokujących efektów , twierdze tak , ponieważ sama zauważam , że jak naklejam plaster na "terenie" gdzie jestem " szczuplejsza" efekty są bardziej widocze a w miejscach gdzie mam więcej ciałka niestety szału nie zdziałały ...
Ale jaki numer miałam z moim chłopakiem heh , nic mu nie mówiłam o zakupie tych plasterków i gdy kiedyś przez przypadek zauważył jeden z nich na moim ciele , zapytał:" Czy to te plastry antykoncepcyjne?! " Uniknęłam odpowiedzi i zmieniłam temat ... wstydzę się swojego defektu ...
Nio , ale to dopiero kilka plasterków , jest ich jeszcze troszke , więc może warto mieć jeszcze nadzieję na zadowalające efekty
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:11   #40
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Smile Dot.: Plastry Na Cellulit

Ja takze jestem bardzo ciekawa efektow
Piszcie kobietki!!
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:28   #41
kac_ha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 17
Dot.: Plastry Na Cellulit

Ja uzywalam vita cell przez miesiac i skora mi sie poprawila a mialam "dziury" w udach hhehe ale nie tylko plastry, zielona herbata, bieganie (teraz za zimno ) i zakup masazera Celesse- ktorego b rzadko uzywam. ogolnie polecam plastry - rewelacja- ja nie nawidze wcierac kremow i zapominam je wcierac a trzeba to robiec 2x dziennie. Aha pamietac o peelingu, soli z Morza Martwego i o blocie!!! Pozdrawiam!!
kac_ha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 10:26   #42
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Plastry Na Cellulit

Hey Kobietki ! TO znowu ja

Te plasterki to naprawde tylko połowa sukcesu , gdybym liczyła tylko na nie to nie osiągnęłabym pożądanych efektów
Kluczem do suksecu była zmiana stylu życia : więcej ruchu! , zdrowsze odżywianie (nie tylko Amino,słodycze i McDonald's ) nio i co najważniejsze zrzuciałam troszke na wadze. Około 3 kg mniej i stałam sie szczęśliwsza , kosmetyki zaczęły lepiej działać i sama widzę lepsze efekty
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:34   #43
nodi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 54
Dot.: Plastry Na Cellulit

a czy one tez maja jakies działanie wyszczuplajace?
nodi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:03   #44
new challenge
Przyczajenie
 
Avatar new challenge
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Plastry Na Cellulit

Witam,

Ja stosowalam przez 2 tyg kupione w Rossmanie za 38 zl plastry Vitacell (kiracja na 14 dni) i nie polecam bo praktycznie nie bylo widac zadnych efektow
new challenge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:04   #45
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Plastry Na Cellulit

podnoszę

ciekawa jestem czy któraś z was stosowała plastry Vita Slim lub Vita Cell? Jakie są wasze odczucia?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 08:13   #46
janebrig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry Na Cellulit

Tabletki na cellulit - cellactiv.pl Zamówiłam tabletki Cellactiv i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.

Edytowane przez janebrig
Czas edycji: 2020-03-29 o 07:17
janebrig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 09:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.