Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-12, 10:49   #991
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My roczek robimy za tydzień. Dzisiejsza noc już lepsza bo ząbek( górna dwójka) się przebił. Byłam z Niną w czwartek u lekarza by sprawdzić czy jest ok bo kaszlała, lekarz potwierdził, że to od ząbków Nina połyka ślinę a się nie ślini na zewnątrz. Dzięki bogu gardło i oskrzela czyste( bałam się bo nie podałam antybiotyku w czasie świąt na zapalenie gardła). Wczoraj była Nina po tygodniowej przerwie w żłobku super się cieszyła. Odebrał ją Tz podwióżł do mojej pracy do ( Baru mlecznego czynnego całą dobe-KP Haha), muszę sobie taką koszulkę sprawić i zabrał Ninkę do domu a ja popracowałąm dłużej. Jestem dumna z Tz, że cały tydzień siedział z nią i było ok choć prawie cały dzień nic nie chciała jeść, pewnie przez zęby. Od środy wracam na cały etat ale będę korzystać z Kp i 7 godzin pracy. My ciuszki mamy z Lidla, Pepco , Txm, trochę z H M -chyba jestem sknerą ale jakoś nie lubię wydawać dużo na ciuszki bo zaraz są małe. Choć skoro pieluchuje wielo to mi zostaję kasa na inne rzeczy. Dziewczyny, które wracają do pracy z kim zostawiacie pociechy.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 11:00   #992
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka ale super. moje marzenie w tym roku

Kimitri brawo dla dziecia

Księgowa gratuluje

Dzień dobry. Syn wstał z kaszlem i teraz doszła gorączka. O.matko.. Nie mam.juz do tego siły za tydzień roczek, oby mi córy nie rozłożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 11:08   #993
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

A nam w nocy Klusek spadł z łóżka ️ kolejna noc z rzędu najpierw spał u siebie a potem trzeba go było wziąć do nas. I zasnął od razu. Ale tak się kręcil i kulał (a śpi między nami), że wyleciał druga strona łóżka. Musiałam chyba przysnac głębiej, że nie poczułam jak się przesunął. ️ Na szczęście nic się nie stało, myślę że bardziej się przestraszył. Ech....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 11:35   #994
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Biedny Klusek dobrze że nic się nie stało. My dziś imprezujemy. Byliśmy rano na sali ja przystroic balonami i ciasto i torta zawieźć. Sala wygląda ślicznie z tymi balonami. Młody o 12 dopiero poszedł na drzemke więc jest ok. Na 15 impreza. Niestety prawdopodobnie przez zęby zrobił już 4 kupy... Trochę się obawiam żeby dziś nie miał biegunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:00   #995
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U mnie Lidlowe strasznie się rozciągają i po pewnym czasie są szersze niż dłuższe. To samo z f&f. Ale są tanie, a ona szybki brudzi, to mi nie szkoda. Przestałam nawet się bawić w odplamianie.

Majka, moja też jakiś czas temu odkryła nasze pępki i co chwile podnosi nam koszulki i grzebie. Przy ludziach też... I niedawno odkryła też swój i tak śmiesznie sobie naciagala brzuch, jakby go chciała podciągnąć do góry i zobaczyć ten pępek z bliska

Fiolek, mój też nie znosi Pottera a nigdy nie czytał. Do Warner Brosa poszedł ze mną dla towarzystwa i ciągle tylko przygadywał jakie to głupie. Myślałam, że go walne. I oczywiście nie pozwolił mi kupić pluszowego Zgredka
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:08   #996
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
U mnie Lidlowe strasznie się rozciągają i po pewnym czasie są szersze niż dłuższe. To samo z f&f. Ale są tanie, a ona szybki brudzi, to mi nie szkoda. Przestałam nawet się bawić w odplamianie.

Majka, moja też jakiś czas temu odkryła nasze pępki i co chwile podnosi nam koszulki i grzebie. Przy ludziach też... I niedawno odkryła też swój i tak śmiesznie sobie naciagala brzuch, jakby go chciała podciągnąć do góry i zobaczyć ten pępek z bliska

Fiolek, mój też nie znosi Pottera a nigdy nie czytał. Do Warner Brosa poszedł ze mną dla towarzystwa i ciągle tylko przygadywał jakie to głupie. Myślałam, że go walne. I oczywiście nie pozwolił mi kupić pluszowego Zgredka
U mnie też lidlowe po jakimś czasie strasznie się rozciągają, do tego stopnia że małemu dosłownie spadają z ramion body. Kupilam mu kiedyś z serii Looney Tunes i zrobiłam z nich ścierki

Teraz w poniedziałek ma być nowa seria ubrań Lupilu. Mam wypatrzonych kilka rzeczy, ale dam sobie ręce i nogi odciąć, że jak pojde to będzie tak przegrzebane i porozwalane, że mi się odechce szukać.
U was w Lidlu też jest taki sajgon zawsze jak są ciuchy Lupilu? U mnie dramat wstyd po prosru jak ludzie, głowinie kobiety, rozwalaja i grzebia w tych kosztach jakby szukały złota. Nad tymi koszami powinny być kamery i każdemu kto rozwali powinni naliczyc przy kasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2019-01-12 o 12:09
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:41   #997
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

A to ciekawe, że u Was się tak dzieje. My mamy część ciuszkow z Lupilu po dziecku znajomych i nasza w nich chodziła i są ok nadal. Ale może zależy od serii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 12:42   #998
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Może to też kwestia temp prania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:44   #999
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Maja pisałam kiedyś że przenieśliśmy się z materacem na podłogę po tym jak w ostatniej chwili załapałam Marcina za bodziaka w środku nocy. Ale u Was to może chwilowe spanie razem bo przecież spał u siebie cały czas...
Ewka ja zamówiłam balony z helem na chrzest, wygląda to super, tak podkreśla że to impreza dziecka. I po 10 min od wejcia na sale żaden nie został na swoim miejscu bo wszystkie dzieciaki chciały mieć po kilka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 12:46   #1000
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ewa może tak być

A u nas rano problem kolejny. Bawimy się na podłodze, przyszedł do nas piesek, jakiś smutny. Poglaskalysmy go obie, poszedł do okna, a tu w miejscu gdzie siedział przed chwilą plamki krwi...
TŻ (po raz kolejny :/) miał sobotę w pracy, ja z psem i małą musiałabym pieszo iść do weta. Zadzwoniłam do TZ, że nie ma opcji, niech dzwoni po swojego ojca, to jego pies. Oczywiście najpierw było gadanie, że jego w domu nie ma, ale w końcu go zabrał. Jak wychodził z domu, to mu jeszcze krzyknęłam, żeby mu pazury obciął przy okazji
Wrócił z kompletem antybiotyków na pęcherz i jakoś zapomniałam zapytać ile mu mamy oddać za wizytę i leki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 13:26   #1001
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Może to też kwestia temp prania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja piorę w 40stopniach, wirowanie 800 obrotów, wszystkie inne ubranka są ok.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 14:06   #1002
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Majka brawo! Świetne posuniecie niech teść chociaż trochę weźmie odpowiedzialność za psa.

U nas do tej pory bodziaki z Lidla były super, a ich nie oszczedzalam. Pralam w 60 st i suszylam w suszarce (metka pozwala). Ale teraz wyjelam nowe, kupione na zapas i po jednym praniu jakieś szerokie w ramionach się zrobiły. Nie mam pojęcia od czego to zależy.

W ogóle ostatnio nie mogę trafić z bodziakami, wszystkie szybko się szmacą. Jak ubieralam dziecko głównie w sh to było super a teraz kupuje nowki i jest lipa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 15:08   #1003
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas pranie zawsze 40° i wirowanie 1000. Z Next i FF wszystko jak nowe zawsze, a ta seria z Looney Tunes jak ściery. Mam jeszcze jakieś body z Lupilu w zapasie, może będą lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 15:32   #1004
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Bo Lupilu nie równe Lupilu. Jedne sa ze zwykłej kolekcji Lupilu, a inne z bio bawełny. U nas wlasnie wszystkie tez bezowa metka sa super, a kilka rzeczy mialam/mam z niebieska metka i faktycznie troche gorszej jakosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 15:33   #1005
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja piorę zawsze w 60st, wirowanie róznie 600-1000.
Agaciaaas z sh rzeczy są często już 'milion' razy prane, więc na ogół ich stan się już znacznie nie zmieni. A nówki to loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 15:56   #1006
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
U nas pranie zawsze 40° i wirowanie 1000. Z Next i FF wszystko jak nowe zawsze, a ta seria z Looney Tunes jak ściery. Mam jeszcze jakieś body z Lupilu w zapasie, może będą lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja z tej serii byłam zadowolona. Dziwne to.
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja piorę zawsze w 60st, wirowanie róznie 600-1000.
Agaciaaas z sh rzeczy są często już 'milion' razy prane, więc na ogół ich stan się już znacznie nie zmieni. A nówki to loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Dlatego bardzo ubolewam nad tym, że w obecnym rozmiarze ubranek w sh jak na lekarstwo. Szczególnie takich codziennych, bodziaków właśnie czy pajacow do spania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:46   #1007
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U mnie też roznie z ubrankami z lupilu. Ale tak samo ze smykiem. W sumie z ff też. Chyba po prostu zależy od serii. Najwięcej super ubranek mam jednak z ff. Zadowolona też jestem z ubranek z Rossmanna.

Uprzejmie donoszę, że odkryliśmy jedną rzecz lepsza niż chleb! Złoto zgarnia żółty ser synek dziś ściągnął ser z chleba i się zajadal. A po chwili, trzymając chleb w ręce, pokazał na kolejny plaster i się domagał, żeby mu dać. Co za serowy smakosz. Moja krew


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:04   #1008
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
U mnie też roznie z ubrankami z lupilu. Ale tak samo ze smykiem. W sumie z ff też. Chyba po prostu zależy od serii. Najwięcej super ubranek mam jednak z ff. Zadowolona też jestem z ubranek z Rossmanna.

Uprzejmie donoszę, że odkryliśmy jedną rzecz lepsza niż chleb! Złoto zgarnia żółty ser synek dziś ściągnął ser z chleba i się zajadal. A po chwili, trzymając chleb w ręce, pokazał na kolejny plaster i się domagał, żeby mu dać. Co za serowy smakosz. Moja krew


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A u nas wyszła alergia na mozzarelle całe czerwone zaognione policzki. Wcześniej też jadl, ale po malutkim kawałku i jakoś nic nie zauważyłam. Dzisiaj zjadł 3 plasterki i bum. A chciałam mu jutro jogurt naturalny dać. W ogóle ciężko z jedzeniem dzisiaj było. Rano kasza z owocem, potem kanapki z serkiem, pomidor, mozzarella i 2 parówki Piratki (pierwszy raz jadl i tsk mu smakowało ), potem obiadu w ogóle nie chciał, więc dałam mu mleko ale też wypił niewiele.. I teraz może połowę porcji mleka z kaszka na noc. Ale cóż. Ja też nie mam codziennie dużego apetytu.

Albo to uczulenie na parówki

Wczoraj byłam z małym prawie 3h na spacerze i był jak anioł. A dzisiaj moooze 30min się udało, bo tak jeczal i marudzil i się wiercil i rzucał w wózku


Coś czuję, że nasze nocki na razie się nie poprawia. Młody nauczył się kolejnej rzeczy, więc znowu głową będzie przetwarzać dane i zakłócac spokojny Kluskowy sen. Otóż nauczył się wchodzic i schodzić z kanapy. Najlepsze jest to, że automatycznie wiedział, że musi zejść tyłem, nogami do dołu najpierw

I ma coraz dłuższą aktywność rano, więc jak idzie na drzemke to ok 13 mu się kończy, więc przesunelo się teraz spanie. Nie o 18 pada tylko koło 19.

I jeszcze zauważyłam że ostatnio kąpiele są dla niego jakimś dramatem. Tak zawsze lubi i się cieszył jak z nim byłam pod prysznicem, miał zabawki i uśmiech na buzi. A teraz to histeria i panika


Czo te dzieci 🤷☠♀️
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2019-01-12 o 18:08
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 18:31   #1009
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas też histeria w kąpieli! Nie wiem o co chodzi. Dwa ostatnie dni bez kąpięli bo przy próbie była masakra. Przed chwilą to samo odstawil przy myciu rąk. Takze dzisiejsza kąpiel też pod znakiem zapytania. Dobrze ze chociaż normalnie daje umyć dupke po kupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 19:08   #1010
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Jesteśmy już po roczku. Wszystko poszło super. Młody wstał o 14 z drzemki na 15 pojechaliśmy na salę, jedzonko dobre, goście odpisali no i młody dostał fajne prezenty, wytrzymał 6 godzin bez drzemki w domu kąpiel i zasnął ekspresowo przy cycu bez bujania. Był bardzo dzielny i grzeczny. Tylko cały roczek chciał być tylko i mnie na rękach i wolał ciągle mama mama ️jedzenia było full a ja jestem głodna bo nie miałam nawet kiedy zjeść. Za to młody zjadł swojego mini torcika całego. Jadł z takim apetytem że aż miło było patrzeć. Torcik z mleczka kokosowego i truskawek bez cukru tylko biszkopcik miał odrobinkę... Ale co tam. Super że się udało i cieszę się że już mamy to za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:20   #1011
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Jesteśmy już po roczku. Wszystko poszło super. Młody wstał o 14 z drzemki na 15 pojechaliśmy na salę, jedzonko dobre, goście odpisali no i młody dostał fajne prezenty, wytrzymał 6 godzin bez drzemki w domu kąpiel i zasnął ekspresowo przy cycu bez bujania. Był bardzo dzielny i grzeczny. Tylko cały roczek chciał być tylko i mnie na rękach i wolał ciągle mama mama ️jedzenia było full a ja jestem głodna bo nie miałam nawet kiedy zjeść. Za to młody zjadł swojego mini torcika całego. Jadł z takim apetytem że aż miło było patrzeć. Torcik z mleczka kokosowego i truskawek bez cukru tylko biszkopcik miał odrobinkę... Ale co tam. Super że się udało i cieszę się że już mamy to za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, fajnie że się udało najważniejsze że synek zadowolony

Skoro dziecko śpi, to idź Kochana teraz jedz kolacje.

A co syn dostał w prezencie?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:32   #1012
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Namiot tipi, drugi namiot z kulkami, rowerek, samochodziki, nocnik grający i kaskę... Taa zaraz idę jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:34   #1013
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Namiot tipi, drugi namiot z kulkami, rowerek, samochodziki, nocnik grający i kaskę... Taa zaraz idę jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ekstra prezenty, rzeczywiście Smacznego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:51   #1014
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

O mammo. Jedyną stałą rzeczą jest zmiana, zwłaszcza z naszymi maluchami. Przerażacie mnie z tą histeria kąpielowa. Już raz to przerabialiśmy, a tu widzę, że może się wszystko powtórzyć

Ewka super, że impreza udana! Co jak co, ale akurat to święto powinno być udane idź zjeść coś.

Mój maluch zjadł na kolację 3,5 pulpeta z indyka (duże są...), jarzyny, pół bułki (wiadomo) i kiedy myśleliśmy, że już jest najedzony, ten rozejrzał się po kuchni, pokazał na mandarynki i mówi "da!". No, więc zjadł jeszcze mandarynke i na dobranoc dopchał się mlekiem z obu piersi ma moc. Ale dobrze, niech je i odrabia straty, o jednak bardzo długo jego waga stała w miejscu.

Miłego wieczoru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

A, tak pomyślałam, że moze jednak parówy winne?

U nas też wysypka, ale już nie wiem od czego. Myślałam, że od twarogu, ale twarogu już nie je, a wysypka jest nadal. Nawet jak nic nabialowego nie dostawał, wysypka była nadal. Do tego koszmarnie pękają małemu usta. Może być, że to od pogody? W sumie to nawet nie jest wysypka, raczej takie szorstkie policzki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:57   #1015
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
O mammo. Jedyną stałą rzeczą jest zmiana, zwłaszcza z naszymi maluchami. Przerażacie mnie z tą histeria kąpielowa. Już raz to przerabialiśmy, a tu widzę, że może się wszystko powtórzyć

Ewka super, że impreza udana! Co jak co, ale akurat to święto powinno być udane idź zjeść coś.

Mój maluch zjadł na kolację 3,5 pulpeta z indyka (duże są...), jarzyny, pół bułki (wiadomo) i kiedy myśleliśmy, że już jest najedzony, ten rozejrzał się po kuchni, pokazał na mandarynki i mówi "da!". No, więc zjadł jeszcze mandarynke i na dobranoc dopchał się mlekiem z obu piersi ma moc. Ale dobrze, niech je i odrabia straty, o jednak bardzo długo jego waga stała w miejscu.

Miłego wieczoru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

A, tak pomyślałam, że moze jednak parówy winne?

U nas też wysypka, ale już nie wiem od czego. Myślałam, że od twarogu, ale twarogu już nie je, a wysypka jest nadal. Nawet jak nic nabialowego nie dostawał, wysypka była nadal. Do tego koszmarnie pękają małemu usta. Może być, że to od pogody? W sumie to nawet nie jest wysypka, raczej takie szorstkie policzki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, Kluskowi też non stop pękają usta. Do tego stopnia, że co jakiś czas na prześcieradle jest krew. Smaruje mu non stop tym sztyftem z Mustela co na mróz jest. Policzki i czoło też od jakiegoś czasu ma często szorstkie. Dzisiaj w ruch na twarz poszedl Alantan maść, może jutro będzie lepiej. Ale co się dziwić. Zima, mróz, wiatr, w domu kaloryfery, suche powietrze.

Od mandarynki mały byk cały w czerwonych kropkach jak mu dałam na próbę w swieta. Także u nas na razie żadnych cytrusów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 20:03   #1016
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Mój młody uwielbia cytrusy. Dzisiaj pierwszy raz dostał cytryne, wszyscy patrzyli i czekali na to aż będzie się krzywil a on ją cyckal bez mrugnięcia okiem. Lubi też mandarynki i pomarańcze. A dziś miał tak pokrecone menu że że stałych rzeczy zjadł tylko kaszke owocka i zupke a reszta to istny spontan i nie koniecznie jestem z tych rzeczy dumna. Bo albo suchy chleb albo banan chrupki kukurydziane i ten torcik. Zrobiłam mu ryż z truskawkami i nie chciał wolał chleb :/ mój młody z kolei uwielbia się kąpać. Jak jest śpiący na ogół marudzi, wystarczy tylko włożyć go do wanny i wszystko mija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 20:14   #1017
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Mój młody uwielbia cytrusy. Dzisiaj pierwszy raz dostał cytryne, wszyscy patrzyli i czekali na to aż będzie się krzywil a on ją cyckal bez mrugnięcia okiem. Lubi też mandarynki i pomarańcze. A dziś miał tak pokrecone menu że że stałych rzeczy zjadł tylko kaszke owocka i zupke a reszta to istny spontan i nie koniecznie jestem z tych rzeczy dumna. Bo albo suchy chleb albo banan chrupki kukurydziane i ten torcik. Zrobiłam mu ryż z truskawkami i nie chciał wolał chleb :/ mój młody z kolei uwielbia się kąpać. Jak jest śpiący na ogół marudzi, wystarczy tylko włożyć go do wanny i wszystko mija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas na razie kąpiel działa podobnie.

Widzę, że nie tylko u nas chleb króluje najbardziej boli, jak dziecko wybiera chleb zamiast super fajnej potrawy, nad którą ślęczalas i byłaś pewna, że będzie hitem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 20:18   #1018
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Tak, trafione w punkt. U nas póki co hitem są naleśniki z bananem. Ale ileż można robić naleśniki zwłaszcza że wiadomo że to mało wartościowe danie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 20:22   #1019
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
U nas na razie kąpiel działa podobnie.

Widzę, że nie tylko u nas chleb króluje najbardziej boli, jak dziecko wybiera chleb zamiast super fajnej potrawy, nad którą ślęczalas i byłaś pewna, że będzie hitem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzisiaj pękło mi trochę serce, bo zrobiłam małemu taka rosołowa potrawke, z piersia z indyka, utarta marchewka, pietruszka, porem, selerem, tona pietruszki, liście magi do smaku, ryż jasminowy. A ten nic. Ani kesa nie wziął.

A było naprawdę pyszne, bo nawet mój mąż powiedział że mam zrobić dla nas następnym razem, bo on zjadł ta porcje Kluska i mu smakowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 20:40   #1020
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Mój młody też uwielbiał kąpiel, tym bardziej nie wiem skąd te histerie. Na szczęście dziś poszło gładko, dziecko w końcu czyste

Ewka super że impreza się udała. Rzeczywiście fajne prezenty.

Moje dziecko dziś pół dnia je chleb/bułkę. Chyba podgladal jak czytałam posty Emeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.