Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-27, 08:50   #1951
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja też jestem uzależniona od słodyczy. Co prawda jem mniej niż przed ciążą, ale nie jestem w stanie całkiem wyeliminować. Jak regularnie biorę magnez to mam mniejszą ochotę, a jak zapomnę to jest tragedia.

zori86 nie, u nas nie ma chodzenia na palcach.

Jak z apetytem u waszych dzieci? U nas jak się zaczęły problemy w okolicach roczku to trwają do teraz z niewielkimi przerwami. Już sama nie wiem co jej dawać żeby zjadła.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 09:08   #1952
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

To ja jestem z obozu anty slodyczowego. Czasem mnie najdzie na jakąś kinder czekoladę ale to mało kiedy. Nie lubię zapachu czekolady :/ w sklepie wolę wziąć mandarynki zamiast tego.
Tylko mąż tego nie rozumie i nadal po tylu latach mi znosi jakieś słodkości do domu 'żeby mi było miło'. Potem to leży i w końcu sam zjada. Jakby ni mógł kwiatków przynosić po prostu

Amparo fajnie że w końcu wyjdziecie U nas 16 stopni ma być

Poza tym kolejna noc z jedna pobudka
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 09:14   #1953
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Bonjourbelle u mnie właśnie w drugą stronę. TŻ mi znosi do domu kwiatki i nie rozumie że nienawidzę. A doskonale o tym wie. Od jakiegoś czasu po prostu dziękuję i się nie odzywam, ale kiedyś pewnie wybuchnę, bo nie rozumiem idei badyli w wazonie i wydawania na to pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 09:24   #1954
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

No z tymi kwiatami to żart w sumie, raz na jakiś czas lubię dostać. Wino to tez dobry zamiennik a najlepiej mini wino takie na 1-2 lampki bo maz nie pije i wtedy nie stoi dlugo w lodowce otwarta duza butla.
Ostatnio kazałam mu obiecać że nie będzie mi kupował słodyczy, zobaczymy czy to pomogło
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 09:42   #1955
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej, postaram się nadrobić w wolnej chwili. Co do słodyczy to u mnie chleb powszedni. Na śniadanie, obiad u kolacje. Raffaello? Żaden problem. 10 minut i cała paczka zjedzona. Ptasie mleczko. Jak najbardziej.

Klusek ma 3dniowke. Gorączka jak ręką odjal. Dzisiaj elegancko 36.6 ale oczywiście wysypka wszędzie. Myślałam, że wyjdziemy na spacer dzisiaj, ale chuba się wstrzymam jeszcze. Myślicie że jutro będę mogła z nim wyjść już? Bo taka jest piękna pogoda a my od niedzieli się kisimy w chalupie ️ może na balkon z nim chociaż wyjdę na godzinę dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
Ja też jestem uzależniona od słodyczy. Co prawda jem mniej niż przed ciążą, ale nie jestem w stanie całkiem wyeliminować. Jak regularnie biorę magnez to mam mniejszą ochotę, a jak zapomnę to jest tragedia.

zori86 nie, u nas nie ma chodzenia na palcach.

Jak z apetytem u waszych dzieci? U nas jak się zaczęły problemy w okolicach roczku to trwają do teraz z niewielkimi przerwami. Już sama nie wiem co jej dawać żeby zjadła.
Z jedzeniem u nas dramat. Nie dość że po roczku zaczął jeść mniej, to jeszcze przez chorobę teraz nie je nic. Jedynie mleko. Dobrze ze jest to mleko modyfikowane. Od niedzieli pije 2-3 butelki i nic więcej nie chce ruszyć. Dobrze ze jeszcze chociaż wodę pije. Mam nadzieję, że na dniach wróci apetyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 09:52   #1956
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas apetyt dobry, nic się nie zmienia.

Ale robi nieładnie kupki, takie bobki. I widać że się męczy przy tym. Dałam jej wczoraj sliwke, mam nadzieję że pomoże..
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 10:10   #1957
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Bonjourbelle w sumie mógł agresywnie ten mój post zabrzmieć, przepraszam

2 dni temu dostałam kwiatka, ale nie zmienia to faktu, że tydzień temu TŻ zrobił ok 55h w pracy i w tym tyg też ma już 8h nadgodzin. Ten kwiatek jakoś mi nastroju nie poprawił i w obowiązkach nie odciążył.
Ale dziś mają audyt i mam nadzieję, że od jutra zwolni obroty :/
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 10:24   #1958
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Mój codziennie pracuje po 10 godz, więc jak wraca to już tylko kąpie mała, chwila zabawy i tyle. Ale za to weekendy ma trzydniowe i wtedy mnie bardzo obciąża.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 10:49   #1959
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
ja teeeż tak mam, ciągle o tym myślałam, ze ten cholerny plastik gdzieś tam podróżuje w jego malutkim delikatnym brzuszku, no horror! Najgorzej by było jakbym tego nie znalazła... Najważniejsze że znaleziony i po stresie. Super że nic nie było po mmr😊 liczę, że i u Gaba tak będzie. Czekam na przestój z ząbkowaniem żeby się wstrzelić ze szczepieniem.

Szczepicie w Poradni Szczepień?


Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
To ja jestem z obozu anty slodyczowego. Czasem mnie najdzie na jakąś kinder czekoladę ale to mało kiedy. Nie lubię zapachu czekolady :/ w sklepie wolę wziąć mandarynki zamiast tego.
Tylko mąż tego nie rozumie i nadal po tylu latach mi znosi jakieś słodkości do domu 'żeby mi było miło'. Potem to leży i w końcu sam zjada. Jakby ni mógł kwiatków przynosić po prostu

Amparo fajnie że w końcu wyjdziecie U nas 16 stopni ma być

Poza tym kolejna noc z jedna pobudka

Zazdro poziom milion! Jak ja bym chciała nie lubić słodyczy


Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość

Klusek ma 3dniowke. Gorączka jak ręką odjal. Dzisiaj elegancko 36.6 ale oczywiście wysypka wszędzie. Myślałam, że wyjdziemy na spacer dzisiaj, ale chuba się wstrzymam jeszcze. Myślicie że jutro będę mogła z nim wyjść już? Bo taka jest piękna pogoda a my od niedzieli się kisimy w chalupie ️ może na balkon z nim chociaż wyjdę na godzinę dzisiaj


Spokojnie możesz z nim wyjść nawet dzisiaj

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Położyłam się dzisiaj na godzinę, jak Młodą wyprawiłam do żłobka. Z godziny zrobiły się 3 Wstałam przed 11....
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 11:11   #1960
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej jesteśmy po ostatnim prevenarze. Mały padł, a ja siedzę na ławce i pije kawkę

Byłam wczoraj na spotkaniu z rodzicami w żłobku i jestem zachwycona. Okres adaptacji z rodzicami i bez spiny, dieta super i 4 opcje do wyboru (dla różnych alergików + wege), nastawienie jest na dzieci, ale w taki rozsądny sposób. Jestem spokojna. W piątek ruszamy - jedziemy obejrzeć sobie sale, a w poniedziałek zaczynamy adaptację. Już planuje, co porobię w marcu sprzątanie szaf, okna, bieganie, spanie złapanie oddechu. pewnie na planach się skończy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 11:12   #1961
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Szczepicie w Poradni Szczepień?





Zazdro poziom milion! Jak ja bym chciała nie lubić słodyczy






Spokojnie możesz z nim wyjść nawet dzisiaj

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Położyłam się dzisiaj na godzinę, jak Młodą wyprawiłam do żłobka. Z godziny zrobiły się 3 Wstałam przed 11....
O, no to git. To po drzemce go biorę w wózek na dwór. Zahacze o Rossmann, bo prawo serii u mnie trwa i pokonczylo mi się wszystko.

Moze jak dostanie w twarz powietrzem, to coś więcej mi zje potem. A nie samo mleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 11:33   #1962
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka, to super!

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ja też miałam plany a codziennie kończy się na tym, że połowę tego czasu jak mała jest w żłobku ja odsypiam
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 11:37   #1963
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Emeczka, to super!

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ja też miałam plany a codziennie kończy się na tym, że połowę tego czasu jak mała jest w żłobku ja odsypiam


Odsypianie > porządki. Ja też od tego zacznę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 11:54   #1964
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

I nas z jedzeniem też chyba trochę gorzej. Już młody tak ochoczo wszystkiego nie zje. A co do ciumkania to również tego nie znoszę. Ale zagryzam zęby i pozwalam. Wolę to od wykrecania rączka drugiego sutka. Wtedy to aż się w środku gotuję i zabieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 12:07   #1965
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ewka bosze, wykręcanie sutka, albo uparte drapanie pod pachą - masakra.

Dziewczyny - 37,0, moim zdaniem od zębów. Szłybyście na spacer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 12:31   #1966
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Po karmieniu piersią, piersi będą dla mnie aseksualne chyba. Po tym co młody z nimi robi chyba nic nie będzie przyjemnością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 12:53   #1967
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Majka nasz pediatra jest zwolennikiem spacerów. Odpowiedni ubiór i tyle A co do gorączki i spacerów i mamy ginekolog i jej porad... to segregator schowałam głęboko w szafie i od daaawna nie zaglądam. Nie jest to mój produkt nr 1, wolę zdawac się na lekarza.
Mała zaczęła mieć apetyt i biegunki ustępują! <3 Jak ja się cieszę
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:12   #1968
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Szczepicie w Poradni Szczepień?
Jednak nie, już nie ma żadnych reakcji po jajku, a z tego powodu mieliśmy tam szczepić.

Majaaaa jak już minęła 3dniówka to pewnie, ze na spacer😊😊

Zori, nie Gabryś nie chodzi na palcach.

Majka, Ewka mam z cyckami to samo, nie pozwalam mężowi dotykać, bo mi się tylko z karmieniem kojarzą :/

Majka ale żeby zaraz badyyyl, no co Ty, kwiaty są superrrrr 😍😍😁

Bonjourbelle zazdroszczę podejścia do słodyczy

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ewka bosze, wykręcanie sutka, albo uparte drapanie pod pachą - masakra.

Dziewczyny - 37,0, moim zdaniem od zębów. Szłybyście na spacer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oo jeeeeny nienawidzę jak mnie tak drapie!! Albo szczypie cycki, wkurzające!
Nie doradzę czy iść z taką temp na spacer, Gabryś z taką już marudzi i jest rozgrzany, więc skoro się poci to go nie biorę.
Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Majka nasz pediatra jest zwolennikiem spacerów. Odpowiedni ubiór i tyle A co do gorączki i spacerów i mamy ginekolog i jej porad... to segregator schowałam głęboko w szafie i od daaawna nie zaglądam. Nie jest to mój produkt nr 1, wolę zdawac się na lekarza.
Mała zaczęła mieć apetyt i biegunki ustępują! <3 Jak ja się cieszę
Też nie traktuję tego segregatora jako porady lekarskiej, ale dziwne mi się wydało, że lekarz zalecił spacer przy gorączce. Podałam Ci przykładowe źródło, w którym masz napisane, że nie należy. Ja tego segregatora używam w 1 celu, naklejam małemu naklejki dzielnego pacjenta hahaha. To był kiepski zakup.

Goszka z jedzeniem u nas nie ma obecnie tragedii, w zasadzie to je. Ale często dostaje to co my, zanim np posolę spaghetti to wcina jak szalony, albo jak robię koktajle owocowo-jakieśtam to też wypija z nami (np banan, jabłko, kiwi, jarmuż, awokado). Ale jak dam mu ryż z warzywami to zje kilka gryzów i koniec, chyba go wkurza konsystencja.

Emeczka super z tym żłobkiem😊
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:19   #1969
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka mega z tym żłobkiem!

Majka ja bym szla na spacer, 37 dla mnie to nie temperatura.

Pojechalam dzisiaj z Malym do tesciowej, zebym gdzies wyszla a ona sie nim zajęła. Po 5 min dzwonila, ze jest w takiej histerii i mam szybko wracac. Tak sie skonczyly moje zakupy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 13:23   #1970
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Odsypianie > porządki. Ja też od tego zacznę.

Ech, tylko ja zaraz do pracy wracam i przydałoby się zacząć przyzwyczajać do wczesnego wstawania


Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość

Dziewczyny - 37,0, moim zdaniem od zębów. Szłybyście na spacer?

Moja ma ok. 37,2 normalnie Ja bym poszła.



Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Jednak nie, już nie ma żadnych reakcji po jajku, a z tego powodu mieliśmy tam szczepić.

No to super


Ja tam segregator lubię. Tzn. nie czytam w ogóle tych porad tam, ale dzięki niemu mam porządek w papierach. Jak idę do lekarza to po prostu zabieram segregator i wiem, że tam wszystko jest. U lekarza też wiem, z której przegródki co wyciągnąć i nie szukam. Dla mnie udany zakup.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:31   #1971
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Fiolek hehe

Cay no super, tym bardziej, że daleko by jechać, a Gabryś nie przepada za dłuższą jazdą autem. U nas segregator zbiera kurz, bo książeczkę zdrowia dziecka mam z teczuszką, w której wszystkie papiery trzymam. I tak już się przyjęło, łatwiej, bo mniejsza i lżejsza od segregatora. Teraz nie wiem co z nim zrobię, bo miejsca nie ma już na naklejki haha
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:32   #1972
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ech, tylko ja zaraz do pracy wracam i przydałoby się zacząć przyzwyczajać do wczesnego wstawania





Moja ma ok. 37,2 normalnie Ja bym poszła.






No to super


Ja tam segregator lubię. Tzn. nie czytam w ogóle tych porad tam, ale dzięki niemu mam porządek w papierach. Jak idę do lekarza to po prostu zabieram segregator i wiem, że tam wszystko jest. U lekarza też wiem, z której przegródki co wyciągnąć i nie szukam. Dla mnie udany zakup.
Ja też się cieszę z segregatora. Wiem, że wszystko co medyczne Kluski tam jest. Co jakiś czas sprawdzam w nim różne rzeczy - siatki centylowe czy kartę o gorączce, która teraz nas meczyla. I bardzo się przydała - okłady w okolicach wątroby dikstnie pomogły obniżyć temp gotującego się Kluska. Co prawda często nie zaznaczam w nim nowych umiejętności małego ani nic, ale nie żałuje kupna. Mam takie kompendium wiedzy medycznej dla dzieci w jednym miejscu. Tak samo jak mam segregator dla kobiet, ten ginekologiczny i uważam że jest rewelacyjny. Moim rodzicom na święta kupilam ten dla mężczyzn i dla kobiet, i tez są zadowoleni. Ale to może u nas się sprawdza akurat, bo mam genetycznie po tacie zakodowana pedantycznosc i organizacje w papierach

A w ogóle to Klusek od 11 ma drzemke. Czyli śpi już 3.5h 🤦☠♀️ nie mam serca go budzić po tej chorobie, ale jak tak dalej pójdzie to nici że spaceru bo się wieczór zrobi. A potem będę się z nim bujac do północy. A jestem do jutra sama z małym w domu. Mąz na służbie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2019-02-27 o 13:33
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:39   #1973
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę z segregatora. Wiem, że wszystko co medyczne Kluski tam jest. Co jakiś czas sprawdzam w nim różne rzeczy - siatki centylowe czy kartę o gorączce, która teraz nas meczyla. I bardzo się przydała - okłady w okolicach wątroby dikstnie pomogły obniżyć temp gotującego się Kluska. Co prawda często nie zaznaczam w nim nowych umiejętności małego ani nic, ale nie żałuje kupna. Mam takie kompendium wiedzy medycznej dla dzieci w jednym miejscu. Tak samo jak mam segregator dla kobiet, ten ginekologiczny i uważam że jest rewelacyjny. Moim rodzicom na święta kupilam ten dla mężczyzn i dla kobiet, i tez są zadowoleni. Ale to może u nas się sprawdza akurat, bo mam genetycznie po tacie zakodowana pedantycznosc i organizacje w papierach

A w ogóle to Klusek od 11 ma drzemke. Czyli śpi już 3.5h 🤦☠♀️ nie mam serca go budzić po tej chorobie, ale jak tak dalej pójdzie to nici że spaceru bo się wieczór zrobi. A potem będę się z nim bujac do północy. A jestem do jutra sama z małym w domu. Mąz na służbie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja właśnie przeciwnie, jestem straszną bałaganiarą, a dzięki temu przynajmniej w dokumentach dziecka mam porządek
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:43   #1974
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ja właśnie przeciwnie, jestem straszną bałaganiarą, a dzięki temu przynajmniej w dokumentach dziecka mam porządek
Każdy powód jest dobry zeby mieć porządek w papierach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:44   #1975
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja dziś zamiast ogarnąć dom zaczęłam w czasie drzemki małej pisać konspekt publikacji, bo czas goni i... Przyjechał pan od gazu i oczywiście robił coś w kuchni, a tam gary po sufit...

Byłyśmy na krótkim spacerze, bo naprawdę ładnie i powietrze czyste

Ja tego dzieciakowego nie mam, ale ciążowy miałam i był super czy ten segregator ma tylko te siatki centylowe dla dzieci na ml, czy kp osobne też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 13:46   #1976
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja dziś zamiast ogarnąć dom zaczęłam w czasie drzemki małej pisać konspekt publikacji, bo czas goni i... Przyjechał pan od gazu i oczywiście robił coś w kuchni, a tam gary po sufit...

Byłyśmy na krótkim spacerze, bo naprawdę ładnie i powietrze czyste

Ja tego dzieciakowego nie mam, ale ciążowy miałam i był super czy ten segregator ma tylko te siatki centylowe dla dzieci na ml, czy kp osobne też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma rozdziału na rodzaj karmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 14:04   #1977
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay No ja wracam w połowie kwietnia dopiero a Ty kiedy? Teraz od marca?

Majka ja bym nie szła, gdyby to była wyższa temperatura niż normalnie. No chyba że by była idealna pogoda bez wiatru.

W ogóle chciałam się pochwalić, że mały już nie jest mały ma 80 cm!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 14:07   #1978
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Cay No ja wracam w połowie kwietnia dopiero a Ty kiedy? Teraz od marca?

Od przyszłego czwartku
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 14:50   #1979
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej dziewczyny. Jak wiecie z fb ogromny kamień spadł mi z serca więc planuje wrócić do życia

U nas z apetytem różnie, raz lepiej raz gorzej.
Na palcach zdarza mu się chodzić, ale tak przez chwilę tylko.

My ciągle przed tym głupim mmr. Miałam ostatnio malego zapisać przy okazji swojej wizyty w przychodni, to miał wtedy trzydniowke. Teraz się boję grypy.. Chyba już poczekam, aż zrobi się cieplej i wirusy przestaną tak szaleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 15:03   #1980
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay o rety ależ to szybko mija.

Majaaaaa zazdroszczę Ci snu Kluski! 3,5 godziny to szmat czasu. Przed dzieckiem nie zdawałam sobie z tego sprawy może zaśnie dobrze, pewnie jest zmęczony chorobą.

Ja segregatorów mamy ginekolog nie mam. Porządku w badaniach też


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.