gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gazet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 19:40   #1
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556

gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gazet


Witam!

Dziewczyny jeśli widziałyście na żywo znanych aktorów, piosenkarki na ogólnie kogoś z gazet, napiszcie jak bardzo wizerunek tej gwiazdy różni się od jej wizerunku z gazet, a może wcale się nie różni. Tak dla przykłądu kilka dni temu byłam na koncercie Kate Rayan w Toruniu. Cóż mogę powiedzieć, to wszystko wyglądało dość skromnie, śpiewała w płaszczyku ciemnym długim, bo zimno na dworzu było, nie tańczyła i nawet do konca nie zostałam. Raz też spotkałąm w restauracji w Warszawia Stefana Mullera. Wziełam autograf. Jest dosć wysoki i wydaje być sie wyższy niż w telewizji, ogólnie taki człowiek zaganiany i troszkę roztrzepany, takie sprawiał wrażenie, ale miły....
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:40   #2
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

tak z 'bliska' to widziałam tylko Piotra Kiszkę [nie wiem czy pamiętacie, z TzG].

w realu wygląda dużo lepiej, bez tego make-up'u, w normalnej fryzurze i luźnym ubraniu.
i całkiem różni się od tego Piotra, którego poznaliśmy w tvnowskim show
musze powiedzieć, że facet ma niezłe poczucie humoru, jak chodzilam na tańce na zajeciach z nim zawsze było wielkie śmianie i pełen luz
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:06   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Z bliska widziałam Ewe Minge- byłam w jej sklepie w zeszłą sobotę. Jak wyglądała? Prawie jak w tv, bardzo szczuplutka i wąska w talii z brązowymi kręconymi włosami i charakterystyczni brwiami.
Kilka lat temu na mojej uczelni był Tomasz Lis prowadził wówczas jakiś wykład. Nie zauważyłam szczególnych różnic, dosłownie jakbym go w tv widziała.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-30 o 21:44 Powód: literówa
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:38   #4
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

ja widziałam Ewę Minge w Szczecinku (skąd pochodzi) w CCC jakoś nie różniła się diametralnie. Widziałam teżEdytę Górniak ale nie zdązyłam siejej przyjrzeć bo przeszłam koło niej nawet jej nie zauważając (pozanałam po głosie dopiero jak koło mnie przechodziła). Widziała też parę innych osób publicznych ale nigdy mi jakoś nie zpadał w pamięc, ani ich wygląd ani zachowanie
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:44   #5
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Ja spotkalam kiedys Pawła Deląga w CH i hmm... byl caly czas tak samo przystojny jak w tv
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:32   #6
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Widziałam:

In - Grid. Na żywo jest ładniejsza, szczuplejsza i wydaje się być niższa niż w tv. Bardzo sympatyczna, z poczuciem humoru.

Beatę Kozidrak - nie różniła się zbytnio od swego wizerunku znanego z tv.

Dodę z Radziem - w banku, w Sz-nie. Radziu łysiejący, jak w tv, ona umalowana z długimi szponami (wymalowanymi w coś na kształt wysp z palmami i gwiazdkami). Mili, kulturalni...

Śpiewaka (wiek 50 lat, długie lokowane włosy, niepamietam nazwiska) - śpiewał hymn na mistrzostwach, jaks ię wtedy Górniak zbłaźniła. Widziałam go z córką w Międzyzdrojach. Wrażenie?Naburmuszeni, nieprzystępni, niemili.

Jednego z Kabaretu Ot.To. (w okularach, wysoki) - wydaje się wyższy, szczupły, wyglądał starzej, niż w tv.

Marcina Dańca - poważny, niski.

Pascal (kilka razy) - ojjj jaki on brzydki ;/ wygląda inaczej, niż w tv. (mógłby dbać o ubranie i włosy)

Ojjj było tego jeszcze troszkę, większość wyglądała bardzo podobnie, jak w tv. Wiadomo makijaż sceniczny zmienia co nieco.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:37   #7
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Do końca życia nie zapomnę mojego spotkania z Andrzejem Piasecznym. To było po koncercie. Wyobraźcie sobie, że nikt inny nie przyszedł do niego po autograf. Czekałam na niego z TŻ-em przy jego aucie (wiedziałam, że w ten sposób mi nie ucieknie). Wiecie co mu powiedziałam? "Ale Pan jest niski!". Wtedy on się zaśmiał, a ja mu jeszcze : "W telewizji się Pan wyższy wydaje". Piasek powiedział, że to telewizja robi takie wrażenie.
Więc moje wrażenia: niski, bez pudru- zauważyłam jakąś bliznę na jego twarzy, a może mi się tylko wydawało... Co tu dużo gadać? Przystojny jak zawsze
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 10:10   #8
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Kilka osób widziałam, ale najbardziej zaskoczył mnie Wieczorkowski-wyglądał jak kloszard, dopiero po chwili zorientowałam się, że to on.
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:27   #9
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Widziałam ostatnio całą trójkę z mojego podpisu i niczym się nie różnią, ha!
Widywałam też osoby, których zdjęcia mnie nie interesują, więc trudno mi ocenić ;/
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:39   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Raz widziałam na dworcu w Katowicach Renatę Dancewicz. Zastanawiałam się, czemu jakieś dzieciaki okrążają jakąś babkę, dopiero jak odeszłam kawałek to zajarzyłam, że to była ona Wyglądała zupełnie jak w serialu "Na Wspólnej", nawet ubrania miała w podobnym stylu
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:47   #11
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

A ja widziałam Pazurę jak robił zakupy w Geancie, jakis taki maławy i szczupły mi się wydał
Widziałam też Edytę Górniak ale to było w czasach kiedy śpiewała w Metrze,śliczna dziewczyna naprawdę.
Widziałam i rozmawiałam kiedyś z panem z Perfectu,tym łysym,zaczepił mnie kiedyś na ulicy i zapraszał na drinka a,że ja nie wiedziałam za bardzo kto to no i miałam jakieś 19 lat a ten gość z 2 razy tyle to uciekłam przerażona
O ja głupia
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 10:51   #12
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Oj tak widzialam wiele slaw.
Poznalam niektorych od tej mrocznej strony jako ,ze mialam przyjemnosc byc odpowiedzialana ,za pobyt ich w hotelu w ktorym wtedy pracowalam.

A wiec...

Nigdy nie zapomne Mariah Carey ,wielka gwiazda ,zachwuje sie jakby byla najwazniejsza na swiecie ,jej zachcianki przyprawialy mnie czasem o dreszcze zadufana i od tamtej pory jej nie lubie a co do wygladu ,no coz, nie jst brzydka czy cos w stylu ale wyglada inaczej bez tego scenicznego makijazu ,ciuchow, no wiadomo.Taka mala dziewczynka z niej ,nie wyglada zle.

Anastacia bardzo niska az bylam w szoku ,wredna ,niedostepna ,wydziera sie o gowno ,nieuprzejma strasznie no i w zyciu jej bym nie poznala.
Czyli wygladala calkiem inaczej niz na zdjeciach (niewiem po co sie tak kamuflowala jak szla korytarzem i tak jej nikt nie poznal bez tego makijazu)

Snoop Doggy Dog zuplenie tak sam ,czyli bardzo wysoki chudy i brzydki.
ale za to bardzo sympatyczny i mily (az bylam zdziwiona)

Meat Loaf wyglada tak samo a do tego jest bardzo cieplym milym czlowiekiem

Bono z U2 tez jakis taki niski mi sie wydawal ,ale wyglada tak samo ,jest mily uprzejmy i spokojny.

Jerry Springer wyglada tak samo (ta jego fryzura) glos ma taki sam ja w telewizji ,spokojny mily facet

i wielu wielu innych moze jak bede miec chwilke to powiem


a jeszcze Russel Crow byl pod lewym nazwiskiem ,mial zwykly pokoj ,siedzial w nim caly czas opuscil go tylko raz jak szedl na walke bokserska ,ktora wtedy byla ,wyglada tak samo jest fajny i mily.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 11:16   #13
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Witam
A ja widziałam na tzw. żywca Justynę Steczkowską-w Sopocie podczas Top Trendów- Naprawdę drobniutka osóbka z niej chociaż ja sama jestem drobna to i tak ona to drobina przy mnie..Wyglądała z twarzy tak jak w TV tylko na jej cudownych nogach zauważyłam celulit co nie powiem troche mnie pocieszyło hihihih
Widziałam też Dode po koncercie w Sopocie. Wydaje się niższa i drobniejsza na żywo ale ma beznadziejne pośladki-Była w krótkich szortach i widać było że w miejscu kości ogonowej ma płaski tyłek dopiero przy zgięciach trochę krągłości. Niestety nie jest nikt idealnu. No może z wyjątkiem Omen. Też widziana w Sopocie. Piękna, smukła ciałko mniam mniam...
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 14:27   #14
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

traci jestem strasznie ciewkawa jakie byly te zachcianki Mariah...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:50   #15
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

ja widzialam Agnieszke Włodarczyk która rzeczywiście jest taka jak telewizji..
Doda jak zawsze wypindrzona:P
Durczok ale on często przychodzi do mojej mamy do sklepu:P
Czerkawski to kumpel mojego ojca ale w telewizji jest bardziej spocony:P
jeszcze Braci Mroczków na zakupach ale to się jak nastolatki zachowywali:P
Bercika i Andzie ze świętej wojny jak tankowali na stacji benzynowej:P
Ibisza która strasznie pluje jak gada
no i chyba tyle.
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:38   #16
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Pana Yape Stał z godzine i rozdawał autografy- spoko człowiek z niego.

Mandaryne- jak zatrzymała sie przy McDonalds i skorzystała z toalety dała 1autograf pokrzyczała śmiała się strasznie głośno i wyszła-zapamiętałam jej szpony długaśne...

Gulczasa- taki sam jak w tv mijałam go na ulicy, ja z bananem na twarzy(lubie go) a on do mnie "Jak sie masz"

Dode-taka jak w tv...

Andrzej Grabowski- na imprezie w Łodzi fajny człowiek- jak każdy lubi piwko o tak...

Kasie Stankiewicz-miła fajna i taka sama z wyglądu jak w tv.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:44   #17
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

tego chłopka z feela -piotr kupicha czy kapucha czy jakos tak sie zwie

Na serio bardzo miły człowiek,ładniej wyglada bez tego calego scenicznego balastu,taki zwykly czlowiek Fanow traktowac bardzo milo,robil sobie z nimi zdjecia,rozdawal autografy Naprawde mily
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:30   #18
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Z polskich gwiazd najbardziej zapadły mi w pamięć dwie. Może dlatego, że nie było to "przelotem", ale trochę dłuższe spotkanie

Artur Gadowski - niski, ale przystojny i ciepły facet

Edyta Górniak - wyskoka, szczupła, przepiękna kobieta. Dużo piękniejsza w rzeczywistości niż w telewizji. I do tego bardzo miła.
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:55   #19
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Marcin Daniec (wielokrotnie) - niski, taki surowy wzrok i poważna mina, jego żona za to sprawiała wrażenie sympatycznej. Ślicznego bobaska teraz mają (mama mojej koleżanki była osobistą położną jego żony )

Maryla Rodowicz - jej to się nie da niezauważyć, robi swoją osobą wielkie zamieszanie, ale sama zachowuje się przyzwoicie Miła, wygadana.

Robert Kochanek (ten z tańca z gwiazdami) - wydaje się być strasznie roztrzepany, zakręcony i w ogóle, taki jak w tv z tym ze ciuchy bardziej ludzkie - miał na sobie sweterek i spodnie niczym kabaret Łowcy.B Całkiem miluchny facio.

Anna Dymna - no taka, ot szara myszka. Miła i sympatyczna, ale prawie niezauważalna, chociaż te jej puszyste włosy tak sie odznaczają.
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 18:21   #20
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

ja widziałam dzisiaj Marcina Prokopa na dworcu w Krakowie jak bilet kupował. Strasznie wysoki i taki chudy, a na twarzy wygląda tak samo jak w tv, dosłownie identycznie.

Piasek - niziutki, pulchny, usmiechnięty
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:13   #21
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

o ja wy takie gwiazdy widzicie a ja nieale po co oni by tu mieli przyjezdzac do lublina
jedyne co to widzialam:
-cugowskiego starego mialam wtedy z 13-14lat on mieszkal naprzeciwko nas,a ze mama sie z nim wychowywala,bo on mieszkal nad moja babcia i dziadziem to podeszla do niego i cos nawala na ty zeby dal mia autograf ja wtedy mloda,glupia sie wstydzilam i on mi napisal dedykacje i nara
ale ogolnie byl bardzo mily,wesoly,sympatyczny,s mial sie ze mnie,dowcipny itp.
kilka razy go widuje choc juz nie mieszka kolo nas tylko ma gdzies tam wille,ale juz nie robi na mnie wrazenia hehehe
nie rozni sie wygladem w ogole

-teraz jak jestem u babci to czesto widze jego syna (tego blondasa grubszego) to on jest bardzo wychowany naprawdeno i taki mily,pusci w drzwiach itp.,z wygladu tez raczej taki sam choc w tv go nie widze,ale jest dosc przy kosci hehe

ale ta jego laska mi nie pasuje hehe



wiem ze to zadne gwiazdy,ale to tyle widoku ich na zywo
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:50   #22
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
traci jestem strasznie ciewkawa jakie byly te zachcianki Mariah...
Zaspokoje troche Twoja ciekawosc.

Bylam do jej dyspozycji przez 10 godz od 8 do 18 albo od 18 do 4 rano.Praktycznie codziennie zostawalam bo wielkiej gwiezdzie akorat 15 min przed moim wyjsciem do domu przypominalo sie (robila to pewnie zlosliwie) cos co potrzebuje wlsnie teraz w tej chwili i trzeba to sprowadzic (jesli nie bylo tego w hotelu).Byly to np katalogi Diora czy innych (bardzo potrzebne o 4 rano) czasem lakier do wlosow wymyslonej firmy (ktorej nie bylo w hotelu) czy czegos do jedzenia.
Trzeba bylo pilnowac zeby miala dwa razy dziennie zmienione kwiaty (nawet jesli tamte byly swieze).I wogle wredna jak niewiem jak cos nie bylo na czas to sie darla.Poduszki musiala miec specjalne ,nie takie jak wszyscy ,ktos musial jej przychodzic i ukladac kosmetyki w lazience albo rzeczy w szafie ,zreszta nie zawsze bylo tak ona tego chciala ,nawet jak na drugi dzien bylo zrobione tak samo jak wczesniej mowila.

Niektorym slawa uderza do glowy az za bardzo.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:14   #23
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

A to wredna (cenzura) z Mariah Carey... Kiedyś oglądałam program w którym kręcili Teledysk do którejś z jej piosenek. Kazała nosić się na rękach(!), bo twierdziła, ze jest zmęczona
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:34   #24
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

ja widziałam Kaje w Złotych Tarasach... no cóż zdjęcia przerobione na necie robią swoje bo na żywo wygląda staro
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 09:46   #25
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Ja na żywo widziałam dużo gwiazd
Ale najlepsze wrażenie zrobiła Kayah:
To był koncert nad morzem w Pucku zespołu Zakopower, ale ona z nimi często też jeździła, tylko że nie występowała Niska, miała czarną czapkę, okulary, brak kolczyków, wlosy spięte [jak Matrix, hehe]. Ogólnie starała się, aby nikt jej nie poznał. No ale to się nie udało Pogadała ze mną chwile, poprosiłam czy mogę mieć z nią zdjęcie, powiedziała że chętnie, ale wtedy nie będzie miała spokoju i wszyscy się zgromadzą wokół niej, a ona tu jest na wakacjach, a gwiazdą jest zespół Zakopower
Miłe wrażenie zrobiła też na mnie Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Spotkałam ich na rynku we wrocławiu. Anetka czarne okularki, włoski rozpuszczone i paliła papierosa. Ładniejsza niż w tv I przepraszała mnie kilka razy, że pali w mojej obecności [bo ja niepełnoletnia ].
A Mikołaj baaardzo wysoki Musiałam się patrzeć w górę, hehe Włoski na żela. Ogólnie: Lepiej wygląda bez włosów na żel i w tv lepiej Miły i sympatyczny.
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 09:49   #26
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

No i zapomniałam dodać
Niemiła się wydawała agnieszka dygant.
Spotkałam ją również na rynku we wroclawiu. Podeszlam i sie spytalam czy moze mi sie podpisac. Ona na mnie nakrzyczała, czy nie widze ze ona teraz rozmawia prze telefon i poszla
Potem ją widziałam jak jechała autem, bo ja również jechałam autem. Była obok mnie. I ... wciąż gadała przez telefon. Ona to ma gadane
Ogólnie: Troszke inaczej wygląda niż w tv, w pierwszej chwili jej nie poznałam. Ale ładna. Średniego wzrostu. Lepiej wygląda na żywo niż w tv. lekki makijaż, w którym jest jej bardzo ładnie. No ale niezbyt miła...
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:18   #27
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

sporo sław widziąłam, ostatnio na rynku u mnie na Sylwestra (szałowa noc na Wrocławskim rynku ) widziałam Dode - nie wyglada inaczej niż w TV, tylko jakaś taka chuda jest ;/ i ma krzywe nogi
Stachursky fajny ziomek, bardzo zympatyczny. Jak zaczęliśmy sie drzeć do jego piosenek to sie ucieszył i posłał wielkiego buziaaaaka!!
ta z Velvet taka okragła blondyneczka - ale bardzo bardzo miła dla fanów

aaaaa i przypomniało mi sie jak kiedyś widziałam tego siatkrza u mnie na rynku - łukasza Kadziewicza. NIc sie nie różni od tego w TV. Strasznie wysoki, chudy i brzydki z twarzy i taki średnio sympatyczny ;/ jak podeszłam po autograf z koleżankami to zrobił taką minę jakby miał zaraz umrzeć
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:18   #28
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Ja ja widuje gwiazdy prawie codziennie- patrząc w niebo. Dla mnie osoby, które wymieniacie nie są "gwiazdami", ale ludźmi wykonującymi zawód: aktor, piosenkarz, prezenter.I tyle.
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 13:50   #29
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Cytat:
Napisane przez Firjal Pokaż wiadomość
Ja ja widuje gwiazdy prawie codziennie- patrząc w niebo. Dla mnie osoby, które wymieniacie nie są "gwiazdami", ale ludźmi wykonującymi zawód: aktor, piosenkarz, prezenter.I tyle.
Słowo "gwiazda" jest tylko metaforą. Oznacza osobę która zablysnęła czymś i jest znana. Nikt nie porównuje tutaj ludzi sławnych z TV do gwiazd z nieba. Takie gwiazdy są przepiękne, nieocenione i nikt nie może sie z nimi równać blaskiem.
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:05   #30
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: gwiazdy na żywo- kto widział i jak bardzo się różnią wizerunkiem od tych z gaze

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
Słowo "gwiazda" jest tylko metaforą. Oznacza osobę która zablysnęła czymś i jest znana. Nikt nie porównuje tutaj ludzi sławnych z TV do gwiazd z nieba. Takie gwiazdy są przepiękne, nieocenione i nikt nie może sie z nimi równać blaskiem.
Dokładnie Dlatego zazwyczaj pisze się "gwiazda" w cudzysłowiu. Aby się niektórzy ludzie się nie czepiali....
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.