Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 20:37   #1
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Exclamation

Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!


Cześć dziewczyny!
Mam problem i to duży.
Jakiś koleś wysyła so mnie "soczyste" smsy o kontekście seksualnym oraz dzwoni do mnie o różnych porach. Mój numer ma prawdopodobnie od kogoś innego, kto mnie zna.
Dzwoniłam do niego, ale nie dociera do tego kretyna, że nie jestem zainteresowana, nie życzę sobie, mam chłopaka, i dzwoniłam na policję! Nie dociera! Jak do ściany.

Dzwoniłam na policję, powiedzieli mi, że mogę to zgłosić pokazując smsy, które dostałam (niestety 90% już wcześniej skasowałam).
Ale z góry pani policjantka powiedziała, że to się będzie długo toczyć i prawdopodobnie nie odniesie żadnego skutku, bo może i za pół roku mu zablokują numer, ale że ma numer na kartę, nic innego nie zrobią. A przecież wtedy może kupić inny starter i od nowa do mnie dzwonić.

Ja nawet nie znam imienia tego kolesia!

Dzwoniłam też do Ery, jako że mam nr w Era na abonament i mam telefon Nokia. Niestety mój telefon nie ma możliwości ściągnięcia aplikacji BLACK LIST, która umożliwiłaby mi zablokowanie tego konkretnego numeru.
Czyli jedyne co mi pozostaje to zmiana numeru ( a mam śliczny numer, jeden z najłatwiejszych i mam go od 10 lat i nie zamierzam go zmieniać, albo zmiana telefonu na inny model - a wlasnie kupilam ten co mam i nie chce go zmieniac). Oficjalne pismo do Ery tez nic nie da, jak mi Pan z BOA wytlumaczyl.....czyli generalnie mam przerąbane.

W związku z tym, proszę Was, drogie wizażanki o przysługę.

Każda z Was ma możliwość ukryć swój nr na tzw numer prywatny i dzwonić do kogokolwiek z numeru prywatnego.

bardzo Was proszę, żebyście zadzwoniły np. dały 2 sygnały do tego kolesia o różnych porach dnia (najlepiej raniutko , albo w nocy, ale nawet w dzień - ważne żeby było tego dużo) - jeżeli będzie miał ze 100 telefonów dziennie ( plus moje) może da sobie spokój z nękaniem mnie.

Czy mogę na Was liczyć?

Nie wiem czy jest to dopuszczalne , żebym podała jego numer tutaj, jeśli nie, to go podam w wiadomości prywatnej każdemu kto jest chętny.

Na razie podaję tutaj, ewentualnie zostanie on wycięty przez szanownych moderatorów/rki, ok?

/ciach numer/

to jest numer tego dupka

W jedności siła!!!!!
__________________
nałogowa leniuchowiczka

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-08-06 o 05:18 Powód: usuniecie danych osobowych
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:44   #2
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

M

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:37
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:04   #3
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Zaprogramuj ze strony orange z bezpłatnej bramki jakieś obrażliwe anonimowe smsy w Jego kierunku, i ślij ile się da (tzn zaprogramuj że bramka ma wysłać o danej godzinie, najlepiej nad ranem, w nocy tak z 10 dziennie powinnopójść bez problemu). Myślę że po paru dniach będzie miał dość i odpuści
I w ogóle IGNORUJ, nie czytaj jego smsów tylko kasuj bez czytania, i NIE ODBIERAJ telefonów, zastrzeżonych też, nie odrzucaj też, po prostu zero rekacji, to najbardziej boli i po paru dniach powinien dać sobie spokój, ale bądź konsekwentna - zero reakcji. Przetrzymaj to jakoś i powinno być ok
weekend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:07   #4
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez tygrysek007 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam problem i to duży.
Jakiś koleś wysyła so mnie "soczyste" smsy o kontekście seksualnym oraz dzwoni do mnie o różnych porach. Mój numer ma prawdopodobnie od kogoś innego, kto mnie zna.
Dzwoniłam do niego, ale nie dociera do tego kretyna, że nie jestem zainteresowana, nie życzę sobie, mam chłopaka, i dzwoniłam na policję! Nie dociera! Jak do ściany.

Dzwoniłam na policję, powiedzieli mi, że mogę to zgłosić pokazując smsy, które dostałam (niestety 90% już wcześniej skasowałam).
Ale z góry pani policjantka powiedziała, że to się będzie długo toczyć i prawdopodobnie nie odniesie żadnego skutku, bo może i za pół roku mu zablokują numer, ale że ma numer na kartę, nic innego nie zrobią. A przecież wtedy może kupić inny starter i od nowa do mnie dzwonić.

Ja nawet nie znam imienia tego kolesia!

Dzwoniłam też do Ery, jako że mam nr w Era na abonament i mam telefon Nokia. Niestety mój telefon nie ma możliwości ściągnięcia aplikacji BLACK LIST, która umożliwiłaby mi zablokowanie tego konkretnego numeru.
Czyli jedyne co mi pozostaje to zmiana numeru ( a mam śliczny numer, jeden z najłatwiejszych i mam go od 10 lat i nie zamierzam go zmieniać, albo zmiana telefonu na inny model - a wlasnie kupilam ten co mam i nie chce go zmieniac). Oficjalne pismo do Ery tez nic nie da, jak mi Pan z BOA wytlumaczyl.....czyli generalnie mam przerąbane.

W związku z tym, proszę Was, drogie wizażanki o przysługę.

Każda z Was ma możliwość ukryć swój nr na tzw numer prywatny i dzwonić do kogokolwiek z numeru prywatnego.

bardzo Was proszę, żebyście zadzwoniły np. dały 2 sygnały do tego kolesia o różnych porach dnia (najlepiej raniutko , albo w nocy, ale nawet w dzień - ważne żeby było tego dużo) - jeżeli będzie miał ze 100 telefonów dziennie ( plus moje) może da sobie spokój z nękaniem mnie.

Czy mogę na Was liczyć?

Nie wiem czy jest to dopuszczalne , żebym podała jego numer tutaj, jeśli nie, to go podam w wiadomości prywatnej każdemu kto jest chętny.

Na razie podaję tutaj, ewentualnie zostanie on wycięty przez szanownych moderatorów/rki, ok?

/ciach numer/

to jest numer tego dupka

W jedności siła!!!!!
Chcesz się go pozbyć czy się z Nim bawić Jeżeli pozbyć to zmień ten telefon albo numer a nie wymiguj się, że masz taki śliczny numer albo że telefon kupiłaś i go nie zmienisz - bo to dziwne wymówki dla kogoś kto jest nękany przez jakiegoś wariata Jeżeli nie chcesz na stałe to chociaż na jakiś czas - moze w tym czasie mu się znudzi.

No chyba, ze dla Ciebie ważniejszy jest śliczny numer i kupiony telefon niż święty spokój - to ok.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-08-06 o 05:19
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:10   #5
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

niby powazny post ale niestety od nowej uzytkowniczki... mimo wsyzstko uwazam ze naruszasz prywatnosc goscia kim by nie byl podajac jego numer i jeszcze proszac o zlosliwe puszczanie sygnalkow...
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:11   #6
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Moja rada jest taka:
Kup jakiś najtańszy starter z innym numerem i poproś jakiegoś kolegę, który ma "groźny" głos, żeby do niego zadzwonił i go postraszył, że jak się nie odczepi to go dopadnie itd. Przecież ten gość, który Cie nęka nie musi wiedzieć czy wiesz kto to jest, czy też nie. Twój kolega może zwyczajnie unikać tego tematu. Na tekst typu "nic mi nie zrobisz, bo nie wiesz kim jestem" niech powie np. "nie byłbym na twoim miejscu taki pewien", "żebyś się nie zdziwił", "naiwny jesteś, że tak myślisz" itp. Może go to nie przekona, ale 100% pewności miał nie będzie. Na pewno jest szansa, że się przestraszy i odechce mu się głupot. Potem wyrzuć starter i po sprawie.
Jeśli to nie pomoże, to pozostaje ci chyba jedynie zmienić numer...
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:29   #7
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

oj, a nie możesz po prostu zignorować te wszystkie smsy i nie odbierac telefonów?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:33   #8
Kaala
Raczkowanie
 
Avatar Kaala
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 79
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
oj, a nie możesz po prostu zignorować te wszystkie smsy i nie odbierac telefonów?

dokładnie, jak olejesz sprawę to na pewno się znudzi
__________________


" Czasem trzeba być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu. Czasem tylko to daje ci siłę..."
Dolores Claiborne




" Zawsze znajdzie się ktoś, kto pragnie dokładnie tego samego, co ty. "
Weronika postanawia umrzeć
Kaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:41   #9
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

No co Ty, daj spokoj? Chcesz sie z nim bawic? Ignoruj te telefony i smsy, nie odbieraj, nie odpowiadaj - w koncu sie znudzi.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:49   #10
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

do tej pory mu się nie znudzilo, nawet do niego zadzwonilam i mu grozilam policją i innymi, a on sie tylko zaczal smiać i mi mowi, że on jest "fighter" i żadna policja mu nie grozna

to jest obcokrajowiec btw!! kretyn, pewnie nawet nielegalnie jest w polsce znajac zycie!

nie jestem nowa użytkowniczka, tylko zalozylam to dodatkowe konto

do niczego was nie namawiam, tylko prosze

a o zmianie numeru nie mysle, bo zbyt wiele osob ma ten numer i jest to dla mnie zbyt wazne by go zmieniac, mowie o kontrahentach, pracodawcach, numer jest takze w roznych waznych dla mnie ogloszeniach,

po prostu zmiana numeru nie wchodzi w gre.

najbardziej mnie wkurza to, ze ja nawet tego gościa nie znam!!!

same w sobie by mi te smsy nie przeszkadzaly, a telefonow nie odbieram, ale mam chlopaka, ktory gdyby je zobaczyl pomyslal sobie bóg wie co i wiadomo.
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:49   #11
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Dziwny ten post mi sie wydaje i mam nadzieje, ze ludzie chwile sie zastanowia zanim zaczna solidaryzowac sie i puszczac sygnaly itp na podany numer...

Ot - jesli bylabym nekana przez wariata to zmienilabym ... telefon. Ok - przywiazanie do numeru rozumiem ale skoro jest mozliwosc wymiany aparatu?
Wiec skoro taka desperacja by czyjs numer podawac na forum (a pewnie i fora rozne) to czemu zmiana tego aparatu telefonicznego nie wchodzi w gre?

Mozna napisac wszystko... hm... Moze i autorka jest nekana. A moze komus chce zrobic zarcik? Tego nie wiemy.
Poza tym podawanie czyjegos numeru na forum... hm... moim zdaniem przekroczenie pewnych granic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:51   #12
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

A co dla Ciebie jest ważniejsze? 'Śliczny' numer(o ile numer może być śliczny) czy spokój?
Jeżeli byłoby dla mnie bardzo uciążliwe, a byłoby, to bym zmieniła numer, albo nie odpowiadała na jego smsy. A jak dzwoni to rozmawiasz z nim? Co mu mówisz?
A podanie jego numeru tutaj to normalnie masakra Aż brak słów. Moje koleżanki w 5 klasie podstawówki tak robiły. Jak dzwonił jakichś gość, to potem dawały każdemu numer żeby puszczali mu sygnały...
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:56   #13
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
niby powazny post ale niestety od nowej uzytkowniczki
no i co k.... z tego <wkurzony>
co to za chora dyskryminacja

na takich kolesi jest jeden sposób: obić ryj
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:03   #14
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

A to rozumiem,że chłopak nic nie wie,że jakiś koleś Cię prześladuje bo pomyśli sobie Bóg wie co?

No nie dośc,że wolisz miec śliczny numer to jeszcze swojemu facetowi nic nie powiedziałas bo pomyśli,że go zdradzasz

Olewasz lub zmieniasz numer/telefon i po sprawie. Nie ma innej możliwości.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:04   #15
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

najlepsze jest to ze on caly czas mysli ze jak mnie bedzie tak nękał to ja sie z nim umówie!!!! chore!!!!!!!!!

mialam wątpliwość czy podac numer na forum, dlatego napisalam , ze jesli moderator uzna to za nietenteges, to moze go wykasowac i wtedy podam kazdemu kto chce na PW.

jakbym sobie chciala robic zart to bym nie wymyslala takiej historyjki i nie argumentowala tego w ten sposob.


jak juz mowilam zmiana numeru nie wchodzi w gre

wyslalam mu pare smsmow z darmowej bramki na razie, ale nie znalazlam brami ORANGE gdzie mozna zaprogramowac godzine - ktos wie gdzie to jest?

PS. nie rozumiem skąd ta krytyka? skoro nie macie ochoty , to po prostu nie pomagajcie i juz? o co chodzi?
__________________
nałogowa leniuchowiczka

Edytowane przez tygrysek007
Czas edycji: 2009-08-05 o 22:05
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:09   #16
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Przede wszystkim - porozmawiaj z chłopakiem o tej sytuacji, uprzedź go, przygotuj na "Te" smsy. Może przecież się zdarzyć, że je przeczyta, i co wtedy?
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:14   #17
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

wlasnie dlatego z obawy ze przeczyta , dzwonilam juz na policje i do ery.........
moj chlopak jest czlowiekiem bardzo impulsywnym i zazdrodnym
na pewno pomysli (zreszta ja tez bym tak pomyslala od razu) ze to ja dalam temu komus swoj nr, a ja nikomu swojego nr nie daje cholera

nie wiem, no szukam rozwiazania i nie wiem co zrobic...........

zastanawiam sie czy sie z tym kolesiem nie spotkac i nie dac mu w morde
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:14   #18
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Nie odbieraj jego telefonów a smsy ignoruj.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:18   #19
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

A może ktoś robi sobie z Ciebie 'jaja'? Po głosie nie rozpoznajesz coś znajomego? A spotkanie to najgłupsze co możesz teraz zrobić. A jeżeli on okaże się jakimś groźnym zboczeńcem? Ale jeżeli już koniecznie to niech pójdzie jakaś Twoja koleżanka? Pomyśli, że to nie Twój numer Oczywiście po krzakach obsada znajomych.
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 22:23   #20
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:38
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:39   #21
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

moze jakis policjant by sie zgodzil ze mna pojsc>>>??? myslicie ze to dobry pomysl??
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:39   #22
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Nie widzę sensu w zmienianiu numeru. Trzeba walczyć o swoje. Na pewno są jakies sposoby. Idź do operatora, na policje, ale nie zmieniaj numeru to może byc porażka z Twojej strony, a w razie bys miała nowy numer to i tak komus go musisz podać, więc przypuszczam że jesli natręt jest sprytny to udałoby mu się zdobyc i nowy
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:52   #23
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Nie chcesz zmienic numeru to go ignoruj. Nie odpowiadaj na smsy, telefony, nie dzwoń do niego. Po jakimś czasie da sobie spokój.

Również uważam, że podawanie na forum nr. telefonu kogokolwiek to przekroczenie granicy prywatności...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:06   #24
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

on nie szanuje mojej prywatnosci, wiec ja nie szanuje jego - sam tego chcial...a wykorzystam jego numer jeszcze nie raz. zemsta jest slodka.
szkoda ze ma telefon na karte...policja u nic nie zrobi
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:17   #25
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

znudzi mu sie jak nie bedziesz reagowac


Ja mialam kiedys grozby od nieznanego numeru na karte z heyah
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:24   #26
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez tygrysek007 Pokaż wiadomość
on nie szanuje mojej prywatnosci, wiec ja nie szanuje jego - sam tego chcial...a wykorzystam jego numer jeszcze nie raz. zemsta jest slodka.
szkoda ze ma telefon na karte...policja u nic nie zrobi
na wszelki wypadek zachowuj wszystkie smsy. Radziłabym też do niego zadzwonić (może być to z innego aparatu, byle by miał opcje nagrywania) i włączyć nagrywanie.
Nie wiem jak sprawa prezentuje się w polskim sądownictwie i nie wiem czy możesz założyć mu sprawę o nękanie, ale takie dowody zawsze warto mieć.

PS. Jego numer wstawiony przez Ciebie to zagrywka poniżej pasa...

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2009-08-06 o 00:27
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:37   #27
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

nie radze wysylac moj milionow smsow/dzwonic etc., to moze spowodowac tylko, ze bedzie go to jeszcze bardziej bawic, a tego chyba nie chcesz. Najlepiej nie odbieraj jak dzwoni, od razu rozlaczaj, nie odpisuj na smsy, nie reaguj. U operatora powinna byc mozliwosc zablokowania nr, musisz im pokazac ze dana osoba neka cie tel/smsami.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:45   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Dziwne. Wpisałam numer w googla i trafiłam na ogłoszenie na gumtree z tym numerem. Dziewczyna szukająca pracy jako opiekunka do dziecka. Hm.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-08-06 o 00:58
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:46   #29
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez tygrysek007 Pokaż wiadomość
do tej pory mu się nie znudzilo, nawet do niego zadzwonilam i mu grozilam policją i innymi, a on sie tylko zaczal smiać i mi mowi, że on jest "fighter" i żadna policja mu nie grozna

to jest obcokrajowiec btw!! kretyn, pewnie nawet nielegalnie jest w polsce znajac zycie!

nie jestem nowa użytkowniczka, tylko zalozylam to dodatkowe konto

do niczego was nie namawiam, tylko prosze

a o zmianie numeru nie mysle, bo zbyt wiele osob ma ten numer i jest to dla mnie zbyt wazne by go zmieniac, mowie o kontrahentach, pracodawcach, numer jest takze w roznych waznych dla mnie ogloszeniach,

po prostu zmiana numeru nie wchodzi w gre.

najbardziej mnie wkurza to, ze ja nawet tego gościa nie znam!!!

same w sobie by mi te smsy nie przeszkadzaly, a telefonow nie odbieram, ale mam chlopaka, ktory gdyby je zobaczyl pomyslal sobie bóg wie co i wiadomo.
powiedz chlopakowi jak wyglada sytuacja, jesli jestes niewinna to sie nie masz czego obawiac.
btw, do PL nie potrzeba szczegolnych wiz, wiec pewnie jest legalnie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 01:00   #30
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Girls pomóżcie! Natręt do mnie dzwoni i wysyła smsy!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne. Wpisałam numer w googla i trafiłam na ogłoszenie na gumtree z tym numerem. Dziewczyna szukająca pracy jako opiekunka do dziecka. Hm.


jako opiekunka, hostessa i korepetytor...
ale w kazdym z ogloszen jest to dziewczyna.

moze poprostu dała w kość autorce watku i ona tak się chce odegrać?
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.