przeszczep tkani tłuszczowej - po zabiegu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 17:05   #1
Michaela123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1

przeszczep tkani tłuszczowej - po zabiegu


Witam,
jestem po przeszczepie tkanki tłuszczowej. Przeszczepiana była ona do lewej skroni - miejsce loży po operacji neurochirurgicznej. Chirurg plastyk przeszczepił bardzo dużą ilość tkani, tłumaczył to tym, że w przeciągu trzech miesięcy znaczna jej część zaniknie. Po operacji, trzy/cztery dni, poza znacznym uwypukleniem w miejscu wszczepienia, nic się nie działo. Później pojawiły się lekki obrzęk, który z czasem znacznie uwypuklił się i zrobił czerwony. W dodatku wyraźnie czuję lekki ból w tym miejscu. Chirurg plastyk na razie przepisał mi tylko maść Hirudoid, która ma minimalizować opuchliznę, ale efekty są raczej nikłe. Czy takie przejściowe, mam nadzieję, efekty przeszczepu tkanki tłuszczowej, są zjawiskiem naturalnym?
W miejscu przeszczepu wcześniej wszczepiane były Aquamid i Bio-alkamid (później usunięte). Chirurg plastyk na moje pytania o ryzyko powikłań, zapewniał mnie, że nawet jeżeli coś z tych substancji zostało, to nie przeszkadza to przeszczepowi tkanki tłuszczowej.
Bardzo proszę o opinię innych specjalistów w tej kwestii
Z góry dziękuję
Michaela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.