Usuwanie pieprzyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 13:35   #1
gosiaszczek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91

Usuwanie pieprzyków


Witam, chciałabym usunąć z twarzy pieprzyki mam ich 7, dwa średniej wielkości i 5 malutkich, jakim sposobem można je usunąć laserowo czy operacyjnie i ile to może kosztować?
gosiaszczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:12   #2
poprostuEmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hessen
Wiadomości: 28
Dot.: Usuwanie pieprzyków

hej ja usuwalam 1 i zaplacilam 550 zl u chururga plastyka prywatnie, ale szczerze spieprzyl bo zostala mi duuza blizna, aczkolwiek kiedu usuwasz chirurgicznie masz mozliwosc zbadania czy nie byl on rakotworczy poprzez badanie histop...
i pewnosc ze zostalo wyciecie wszystko dookola i w glab. Rowniez usuwa sie laserowo, ale na poczatek powinnas sie udac do dermatologa ktory po obejrzeniu znamion zdecyduje, czy sa one grozne. Jezeli nie zapewne pozwoli usunac je laserem, gdzie musisz wiedziec ze zawsze istnieje ten 1% iz znamie bylo rako... lecz tego nie sprawdzisz po laserze. Radze udac sie na wizyte, gdzie dermatolog wszystko dokladnie wyjasni.

Ze swojej str chcialabym sie zapytac czy ktos moze wie, od ilu lat mozna usuwac zmaniona prywatnie. mam 17 i bardzo licze na to iz chirurg nie zaprotestuje.prosze o odp
poprostuEmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.