cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-01, 12:53   #1
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112

cienie pod oczami


Cześć drogie dziewczyny chciałabym się zapytać czy są jakieś zabiegi, które usuną cienie pod oczami dodam, że one nie są z przemęczenia ja porostu mam taki typ urody niestety słyszałam coś o wstrzykiwaniu tłuszczu pod skore czy jest coś takiego i ile to kosztuje
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 22:51   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: cienie pod oczami

Witam Panią,

Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie:

http://www.blackwell-synergy.com/lin....00242_2.x/abs

Nie wydaje mi się, aby przeszczep tłuszczu rozwiązał problem. Nie ma to zadnego uzasadnienia.

Pozdrawiam

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 12:34   #3
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: cienie pod oczami

tak tylko że ja nie umiem angielskiego a ta stronka jest po angielsku chyba
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:00   #4
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: cienie pod oczami

Panie doktorze przeszłam na polecany link dotyczący cieni pod oczami i nie rozumiem w jaki sposób informacje zawarte w danym artykule odpowiadają na pytanie co zrobić by pozbyć się cieni pod oczami?Po pierwsz nie opisana jest zadna metoda tylko badanie nad nowo powstałym kosmetykiem, ale jaki to kosmetyk i jakiej firmy?
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 18:46   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: cienie pod oczami

Artykuł odpowiada na pytanie: dlaczego pojawiaja się cienie pod oczami. Mozna z rtego wywnioskować, dlaczego jest to problem, który nie podlega korekcji chirurgicznej.
Co do nazwy preparatu to na pewno się o nim dowiemy, kiedy przejdzie fazę prób laboratoryjnych i klinicznych, czyli kiedy ukaze się w wolnej sprzedaży. Na pewno pisma kobiece zaleje fala reklam tego preparatu.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 16:03   #6
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: cienie pod oczami

Ja niestety mam cienie pod oczami na stale i nie wplywa na to sen, dieta , to tylko moze pogorszyc fakt ze je widac ale nie moge ich zlikwodowac. Przeswiecaja mi tez naczynka krwionosne spod skory, zupelnie jakby w tym miejscu byla zbyt cienka. Jedynym sposobem na to jest make-up. Slyszalam ze gdy pojawiaja sie razem z dolkami to mozna je wypelnic aquamidem, lub bioalcamidem http://www.chir-plast.com.pl/zdjecia---bio-alcamid.php
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 11:45   #7
♥vena♥
Raczkowanie
 
Avatar ♥vena♥
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 481
Dot.: cienie pod oczami

ja przykładam kostki lodu,potem wklepuje opuszkami palców kremik Ziaji na cienie pod oczami,co prawda nie daje to 100% satysfakcji ale zawsze to coś
Pozdrawiam
__________________
GORĄCE!!! POSZUKIWANIA SWETERKA Z
~H&M~

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509




♥vena♥ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 17:19   #8
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: cienie pod oczami

sadze,ze Twoj problem moze byc spowodowany niskim cisnieniem, podobnie jak w moim przypadku. moge spac nawet 12 godz. a cienie i doly i tak zostaja
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:28   #9
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: cienie pod oczami

Dziewczyny poczytajcie sobie moze którejś pomoże http://www.kosmetykanaturalna.pl/kn_twarz_02b.php przepisy na cienie pod oczami i nie tylko
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 23:12   #10
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: cienie pod oczami

W Joy'u pokazywali przyklady poprawiania natury i byla wlasnie dziewczyna, ktora ponoc zlikwidowala cienie pod oczami.
"Wystarczy wstrzyknac w skore kwas hialuronowy, na przyklad Surgidem. Wypelni on zaglebienia pod oczami i nie bedzie padal tam cien - tlumaczy dermatolog Anna Pura-Rynasiewicz" - to z Joy'a. Cena tego zabiegu to 800 zl.
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:32   #11
werca18
Raczkowanie
 
Avatar werca18
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez jinxi Pokaż wiadomość
Panie doktorze przeszłam na polecany link dotyczący cieni pod oczami i nie rozumiem w jaki sposób informacje zawarte w danym artykule odpowiadają na pytanie co zrobić by pozbyć się cieni pod oczami?Po pierwsz nie opisana jest zadna metoda tylko badanie nad nowo powstałym kosmetykiem, ale jaki to kosmetyk i jakiej firmy?
najlepszy moim zdaniem sposób na pozbycie się cieni to preparat Hylexin, jednocześnie rozjaśnia skórę pod oczami i stopniowo likwiduje cienie Pomógł mi po 3 mies
werca18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 10:26   #12
shaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Skaarbek Pokaż wiadomość
sadze,ze Twoj problem moze byc spowodowany niskim cisnieniem, podobnie jak w moim przypadku. moge spac nawet 12 godz. a cienie i doly i tak zostaja



Chwila, chwila, jak to niskie ciśnienie? Ja mam cholernie niskie i straszne cienie pod oczami.. Nie wiem jak się tego pozbyć ..
shaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 21:54   #13
Czajenka74
Przyczajenie
 
Avatar Czajenka74
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: cienie pod oczami

Dobry korektor sprawi cuda, tyle że po zmyciu makijaży dalej te wory... Też siez tym borykam
__________________
To nie ja, tylko Boris Vallejo...
Czajenka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:46   #14
espejo
Raczkowanie
 
Avatar espejo
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: cienie pod oczami

nie wiem czy to jest to o czym pisala quality ale ja tez czytalam w jakiejs gazecie o zabiegu na cienie pod oczmi to tam bylo ze zabieg kosztuje 1000-2000zł i działa to tylko na 6 miesiecy. no cóż zostaje mi wyprópować sposob z kostami lodu i kremem. ale nie wiem czy to cos pomorze...
espejo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 20:04   #15
Balsaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: cienie pod oczami

Wg mnie:
Sa 2 rodzaje cieni pod oczami ( i workow tez).
1- genetyczne i tu chocbysmy sie opaliyl na czarno i tak zostana ( ale to moga wykazac tylko badania na ktore nas nie stac i dlatego dermatolodzy i inni beznadzieje- tak mowia ze to "taka uroda"-bo najlatwiej sie pozbyc problemu)
2-klopoty utajone z trzustka, watroba.
Jedyne wyjscie to kupic sobie cos na poprawienie pracy tych organow. NP: neo-panceatinum- bez recepty i...lykac. po miesiacu sie ogladamy w lusterku. Jak znika to to wina organow jak nie..to genetyka.


Mnie pomogly tabletki na trzustke- miesiac kuracji i jest ok. A tyle czasu sie meczylam z korektorami.
Pozdrawiam
Balsaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 20:30   #16
mloda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: cienie pod oczami

Dziewczyny!!! Ja tez mam since i niskie cisnienie... ostatnio to bym mogla spac nawet po 13h ... i wcale nie czuje sie jakas wyspana... raczej budze sie zmeczona
Tez mi sie wydaje, ze jedno ma cos wspolnego z drugim.

No i dodam, ze ja mam 17 lat i to zaczyna mi wygladac, ze cos jest nie tak.

Balsaminka w Twoim przypadku to bylo spowodowane niewydolnoscia trzustki, ale chyba nie moge tak zaczac sama lykac tych tabletek... A mialas jakies inne objawy moze? Bo ja sie boje eksperymentowac... Od razu zuwazylas poprawe?
mloda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:16   #17
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez mloda90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! Ja tez mam since i niskie cisnienie... ostatnio to bym mogla spac nawet po 13h ... i wcale nie czuje sie jakas wyspana... raczej budze sie zmeczona
Tez mi sie wydaje, ze jedno ma cos wspolnego z drugim.

No i dodam, ze ja mam 17 lat i to zaczyna mi wygladac, ze cos jest nie tak.

Balsaminka w Twoim przypadku to bylo spowodowane niewydolnoscia trzustki, ale chyba nie moge tak zaczac sama lykac tych tabletek... A mialas jakies inne objawy moze? Bo ja sie boje eksperymentowac... Od razu zuwazylas poprawe?
Ja też mam niskie ciśnienie i sińce. Też mogę długo spać i zawsze będę zmęczona, na sińce też to nie wpływa. A czy z sińcami powinnam iść do dermatologa czy raczej do zwykłego lekarza?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:16   #18
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: cienie pod oczami

hej ;* mam tak samo taki typ urody... ja kupiłam żel arnikowy pod oczy w aptece, kosztuje jakieś 8 zł. No nie powiem... ale dobry jest Troche pomógł... pozatym robiłam okłady, różne... np. z rumianku pozatym uważaj żeby nie rozciągać skóry gdy nakładasz krem, zawsze lepiej wklepuj... przy okazji robisz masaz skórą pod oczami no niestety na dzień musze nakładać korektor i jakiś podkład no bo nie ma innego wyjścia chociaż mam dopiero 16 lat i nie che ich używać to musze ... no cóż... powodzenia ;* a nie rób żadnych zabiegów ... coś może pójsc nie tak i będziesz niezadowolona buzaki ;*
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 23:12   #19
largate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Cool Dot.: cienie pod oczami

witam
wiec w końcu jest jakiś ratunek na te nasze sińce??
Tez jestem młodą kobieta z niskim ciśnieniem
może jednak ktoś zna jakiś krem, żel, tabletki które są dostepne i które pomagają
largate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 15:16   #20
miruchaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: cienie pod oczami

dziewczyny ja mam takie sińce od urodzenia i męczyłam sie z nimi po nad 20 lat -nic nie pomagało, rożnego rodzaje kremiki , vit.c, tabletki tez brałam jakiś czas i wszystko pomagało chwilowo albo wcale ...jakiś czas temu postanowiłam znowu zmienić krem i poszłam do sklepu zielarskiego i zapytałam pani co mi poleca a ona odpowiedziałam ze to problem z naczynkami bo sa bardzo płytko i porostu je bardzo widać przez skore i jedyna rzecz to może być próba ich zmniejszenia i rozjaśnienia poleciła mi krem pod oczy FLOS-LEK -NORMALNIE CUDO działa przeciwobrzękowo, i co najważniejsze wyraźnie zmniejsza cienie!!
a kosztuje 12,5 i jest go az 20ml, wiec cena jest jeszcze spoko by bywało ze kupowałam kremik 10ml za 50-70zl
pozdrawiam
miruchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:04   #21
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: cienie pod oczami

Mam pytanie dotyczace tego cudo kremu Flos-Lek
Widzialam rozne rodzaje tego kremu, a Ty jaki uzywalas ze ci tak pomogl?
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:46   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: cienie pod oczami

wszystko byłoby dobrze,ale nie każdy zna język angielski.mam podobny problem i chetnie dowiem się czegoś po polsku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:58   #23
nadeline
Raczkowanie
 
Avatar nadeline
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 91
Dot.: cienie pod oczami

Ja słyszałam o takim sposobie- pić codziennie rano na czczo pół godz. przed śniadaniem wodę z cytryną.
Piję ok. 2tyg. i chyba minimalnie mi pomogło.
__________________
...
nadeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:34   #24
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez miruchaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam takie sińce od urodzenia i męczyłam sie z nimi po nad 20 lat -nic nie pomagało, rożnego rodzaje kremiki , vit.c, tabletki tez brałam jakiś czas i wszystko pomagało chwilowo albo wcale ...jakiś czas temu postanowiłam znowu zmienić krem i poszłam do sklepu zielarskiego i zapytałam pani co mi poleca a ona odpowiedziałam ze to problem z naczynkami bo sa bardzo płytko i porostu je bardzo widać przez skore i jedyna rzecz to może być próba ich zmniejszenia i rozjaśnienia poleciła mi krem pod oczy FLOS-LEK -NORMALNIE CUDO działa przeciwobrzękowo, i co najważniejsze wyraźnie zmniejsza cienie!!
a kosztuje 12,5 i jest go az 20ml, wiec cena jest jeszcze spoko by bywało ze kupowałam kremik 10ml za 50-70zl
pozdrawiam
Mi ten krem nie pomogl :/
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:12   #25
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: cienie pod oczami

trace nadzieje na poprawienie mojego wygladu skory pod oczami
czy ktos/cos komus pomoglo?
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:58   #26
malwinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: cienie pod oczami

otoz jest niezawodny sposob walki z cieniami pod oczami, nawet tymi duzymi.metoda kosztowna i niestety likwidujaca problem tylko na kilka miesiecy, ale ja sie na nia zdecydowalam.to zabieg polegajacy na wstrzyknieciu pod oczy surgidermu18, zupelnie bezpieczny i wlasciwie bezbolesny (kilka ukluc do zniesienia).zabieg wykonany przez dermatologa w osrodku chirurgii plastycznej. niestety lekarz przyznal, ze w Polsce bardzo niewielu specjalstów wie o tej metodzie, jest ona stosowana w Europie (np. we włoszech), ale u nas niezwykle rzadko, przynajmniej jak do tej pory. w kazdym razie efekt jest widoczny natychmiast, cienie, ktore mialam od zawsze, zniknely zupelnie.przez kilka dni mialam male siniaczki pod oczami po ukłucou, ale teraz jest juz ok.a ja jestem bardzo zadowolona, choc oczywiscie piać peany to bede mogla dopiero za pare miesiecy, jesli efekt przetrwa tyle czasu, na co - nie ukrywam licze poki co jestem baaaaardzo zadowolona, wierzcie mi
malwinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 00:04   #27
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: cienie pod oczami

a ile za to zapłaciłaś??!! ja musze to sobie zrobić bo mi też nic nie pomaga a mam to cholerstwo od urodzenia...
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 02:55   #28
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: cienie pod oczami

Tez mam cienie i niskie cisnienie (ale mi sie zrymowalo ).

Ostatnio mi pani w sephorze polecala krem cleanique, uzywala ktoras?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 12:31   #29
malwinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: cienie pod oczami

mirage01, zaplacilam 600zl, 350 zl kosztuje sam surgiderm (w strzykawce) + 250zl koszt wykonania zabiegu.ale po zabiegu zostala mi jeszcze prawie polowa strzykawki,ktora dostalam do domu i trzymam ja w lodowce.material zachowuje waznosc przez kilka miesiecy, wiec przy nastepnej wizycie nie bede juz placila za ten cudowny specyfik, jedynie za zabieg.wiem,ze to nie jest tanie, ale efekt jest w moim przypadku bezcenny.przyznaje uczciwie,ze o skutecznosci innych metod - nieinwazyjnych (typu kremy,oklady,ziolowe napary)nie moge sie wypowiadac,bo nigdy ich nie stosowalam, bedac pewna, ze nic nie wskoram.byc moze komus pomogly.ja o surgidermie dowiedzialam sie przypadkiem i postanowilam sprobowac.nie zaluje.dziewczyny,zycze podobnych efektow w walce z cieniami
malwinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:27   #30
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Unhappy Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez malwinaaa Pokaż wiadomość
mirage01, zaplacilam 600zl, 350 zl kosztuje sam surgiderm (w strzykawce) + 250zl koszt wykonania zabiegu.ale po zabiegu zostala mi jeszcze prawie polowa strzykawki,ktora dostalam do domu i trzymam ja w lodowce.material zachowuje waznosc przez kilka miesiecy, wiec przy nastepnej wizycie nie bede juz placila za ten cudowny specyfik, jedynie za zabieg.wiem,ze to nie jest tanie, ale efekt jest w moim przypadku bezcenny.przyznaje uczciwie,ze o skutecznosci innych metod - nieinwazyjnych (typu kremy,oklady,ziolowe napary)nie moge sie wypowiadac,bo nigdy ich nie stosowalam, bedac pewna, ze nic nie wskoram.byc moze komus pomogly.ja o surgidermie dowiedzialam sie przypadkiem i postanowilam sprobowac.nie zaluje.dziewczyny,zycze podobnych efektow w walce z cieniami
Niestety to strasznie dużo. mam dopiero 16 lat i trudno mi bedzie uzbierac tyle kasy. ale postaram sie bo to dla mnie okropnie ważne.
malwinaaa skąd jesteś i gdzie dokładniej wykonałaś ten zabieg>?
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.