Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 14:22   #91
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Dzasta hej! a dużą imprezę szykujesz? ilu gosci? ja właśnie myslę nad menu...
11 osób i 2 dzieci

a menu mam takie
z ciepłych dań:
obiad (rosół i udka pieczone)
karkówka pieczona
bigos
kotlety mielone z pieczarkami
gołąbki
parówki w cieście francuskim

z zimnych:
sałatka brokułowa
sałatka z tortelini
sałatka z kapusty pekińskiej
śledziki
koreczki

ciasta:
metrowiec
jabłecznik
fale dunaju
biszkopt


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
te plamki nad szyjka na glowce na dole to moga byc tzw. szczypniecia bociana same znikaja po jakims czasie moja tez ma ale nic sie z tym nie dzieje
pierwsze słyszę o takim czymś
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2011-01-22 o 14:40
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:30   #92
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

to jest dosc popularne przeczytalam w Mama To Ja i w necie - to sa takie plaskie znamiona, pekniete naczynka - ale znikaja tylko czasowo roznie to bywa, niby do 2 lat znikaja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:30   #93
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Oj, babki, ale napisałyście Nie mam siły dziś nadrobić, jakaś zmęczona jestem. Na 11 do fryzjera jechałam z kuzynką, powiem szczerze, że chociaż wstałam o ósmej, to ledwie się wyrobiłam z prysznicem, śniadaniem, karmieniem małego, karmieniem kota...
Z fryzjera zadowolona jestem w miarę. Cudów nie ma, ale bywało gorzej, a wziąwszy pod uwagę, że to nie moja ukochana fryzjerka i że nawet nie było drogo (25zł) to nie mogę narzekać Zrobiła trochę co innego, niż to o co mi chodziło, ale jest OK. Nie chce mi się specjalnie zdjęcia robić, ale jest to podobna fryzura jak na zdjęciu, które załączam (tylko trochę dłuższa)

W nocy ściągałam mleko dla małego, na wszelki wypadek, gdyby chciał, jak będę u fryzjera (nie chciał, 1,5 godziny mężowi przespał ). Nastawiłam sobie budzik na 1,30 bo o takiej porze mały raczej na jedzonko się nie budzi. Zaczęłam ściągać laktatorem - porażka, prawie nic nie leci. Nic dziwnego, że się nie najada ostatnio - pomyślałam, ale wzięłam się za cycki ręcznie. No i w pół godziny ściągnęłam 125ml z obu piersi razem. To już nieźle. Gorzej, że pół godziny później... mały się obudził W ogóle cały rozkopany z kocyka, z nogami prawie między szczebelkami łóżeczka I woła jeść Przystawiłam go i wyobraźcie sobie, że jeszcze całkiem sensownie pojadł, bo trochę to trwało, a potem zasnął. Czyli całkiem niezłą produkcję mam. A to co ściągnęłam w nocy stało do południa w lodówce, a potem mąż do zamrażalnika wstawił. Można tak?

Ze mnie przeziębienie schodzi albo raczej nie chce się rozgościć na dobre, za to męża od rana gardło boli Mam nadzieję, że małego nie zarazi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dinnigan_large.jpg (22,3 KB, 11 załadowań)
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2011-01-22 o 14:33
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:39   #94
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
A to co ściągnęłam w nocy stało do południa w lodówce, a potem mąż do zamrażalnika wstawił. Można tak?
no własnie można tak? ja tez tak raz zrobiłam

Kretencja, a zabrałaś się za piersi ręcznie , to co to znaczy? bo mi dziś bardzo mało leciało, jak przystawiłam w nocy laktator

Dzasta u mnie też 11 dorosłych, 2 dzieci no i ALI oczywiście! niezły zbieg okoliczności Fale DUnaju.................. a sałatka brokułowa to z fetą i płatkami migdałów? ja chyba zaszaleję i zrobię krabową ..
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:49   #95
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

No po prostu własnymi dłońmi ściągnęłam Znacznie lepiej leciało, praktycznie sikało całkiem porządnie, niż jak laktatorem ręcznym zasysałam. Nie umiem dobrze opisać, jak to zrobiłam.. Palcami ułożonymi podobnie jak do podawania piersi dziecku rytmicznie ściskałam otoczkę brodawki, czyli w sumie naśladowałam trochę ssanie dzieciątka.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:54   #96
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

kotek81, no w koncu biedronke bedziesz miec w miescie Ja juz jestem uzalezniona od niektorych produktow z biedronki

Pospacerowalam 1,5h i cos zaczelam kichac strasznie

Kurde tez nie wiedzialam co to ciemieniucha, a dzis u Niny zauwazylam jakby lupiez we wloskach i na brwii i to chyba to dziwne bo praktycznie codziennie oliwkuje jej główke
W dodatku jak rano byla grzeczniutka to teraz przed karmieniem zaczela plakac i nie wiem czemu, przebralam ja, jesc jeszcze nie chciala bo przystawialam butle.. za goraco jej nie bylo i nie wiem o co chodzilo


kretencja, ja czytalam i polozna mowila ze mleko matki mozna 12h w lodowce trzymac a w zamrazarce dluzej, ale nie pamietam ile.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00204.jpg (130,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00203.jpg (249,8 KB, 28 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:03   #97
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Ło losie, wy to macie tempo

Odpowiadam do tamtgego wątku
Cytat:
Napisane przez KarolinaB Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Weronisi, bo pisała, że przy skazie to kupki strzeliste... Hmmm nie wiem, jak to rozpoznać, niby proste, ale... mały je tylko z piersi i kupki ma luźne, prawie cała wsiąka w pieluchę. Więc siła rzeczy są jak dla mnie takie a'la strzeliste...
Karolina kupy strzeliste, to słychać jakby wystrzeliły, a więc są z dużą ilością gazów.
Ale tak jak ci pisała Ranka nie wszystkie objawy są takie same u wszystkich dzieci. Trzeba na prawdę wprawnego oka, żeby nie pomylić się przy unaniu czegoś za skazę.

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
ten mój mały ulewak nawet godzine po jedzeniu potrafi
ulewać Kretencja twój tez tak?
pytałam jeszcze od kiedy mozna zagęścic kleikiem mleczko?
Bela ja ci już pisałam, ale widać przeoczyłaś
Kleikiem możesz zagęszczać
Mojemu Thomaskowi zagęszczałam jak miał 2 tygodnie, bo żarłok był z niego straszny.
A Pascalkowi też zagęszczam, ale powiem ci, że na ulewanie, to nie pomaga wcale. Ulewa nawet z kleikiem. A Pascal ma stwierdzony reflux i może dlatego u niego to chlustanie jest extremalne... Może akurat tobie nie będzie ulewał. Spróbuj
Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
ogladam maty edukacyjne ale o rany ceny masakra
macie? interesuja się wasz dzieciaczki?
Mój Pascalcio ma matę już dawno, ale dopiero od jakichś 2 tygodni chętnie na niej leży i próbuje łapać zabawki, które nad nim wiszą. Wcześniej gdy nie wiedział, że w ogóle ma rączki to nie lubił tam leżeć i się denerwował. A teraz uwielbia. Fajna sprawa.
A co do ceny... ja odkupiłam używaną. Możan to prać, więc nie ma problemu. A ile kasy zaoszczędzone!
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 15:14   #98
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Dzasta u mnie też 11 dorosłych, 2 dzieci no i ALI oczywiście! niezły zbieg okoliczności Fale DUnaju.................. a sałatka brokułowa to z fetą i płatkami migdałów? ja chyba zaszaleję i zrobię krabową ..
hihi... ale się złożyło
nie, brokułowa to taka mega wypasiona, czyli brokuł i zupki chiński (Vifon pikantne), majonez i to wszystko
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:22   #99
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Któraś coś pisała o kleiku. Czy jak się doda jedną łyżeczkę kleiku do mleka, to to mleko będzie bardziej sycące?? To wtedy mogłabym mu dawać 120ml zamiast 150ml?? Jakie są wasze opinie?Coś mi moja siostra wspominała, jak mój chrześniak skończył 2 miesiąc to dodawała 1 łyżeczkę kleiku do mleka i nic mu nie było. Ale znów pisze, że kleik można dawać po 4 miesiącu.
Ja sypię do mleka zrobionego z 120ml (wychodzi mleka 130) 3-4 łyżeczki kleiku.
Tylko trzeba podać od razu, bo potem jest za gęste. No i musi być specjalny smoczek do kaszki.
Ja mam Avent regulowany 3-przepływowy.
Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
lekarze juz nie wiedza co mu jest, placze caly dzien icala noc, jestem wykonczona i strasznie nerwowa
Kootekk strasznie mi przykro Nie wiem jak cię pocieszyć. Dzielna jesteś i znosisz wszystko. Nie martw się na zapas. Możliwe, że nic mu nie jest, tylko po prostu trafił ci się płaczliwy egzemplarz Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
I koniecznie do nas pisz. Nawet jeśli masz tylko pisać smutne rzeczy albo nam się wypłakiwać, to i tak to rób. Ja ciągle o was myślę.
Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakich proszkah pierzecie ubranka dzieci?
bo ja piore z polecenia Weronisi w persil sensitive od początku w tym
nie używałam żadnego dzidziusiowego,tak więc myśle czy można juz
prać w normalnym np.wizir czy bonux bo takie najczęściej kupuje.
Ja nadal piorę w Persil Sensitiv i na razie nie zamierzam zmieniać, no bo po co?
Pranie robię tylko jego ciuszków. Nigdy nie mieszam z naszymi.
Cytat:
Napisane przez NUCHISIA Pokaż wiadomość
Weronisia to czarnej herbaty mu nie podam w takim razie, ale to czym dopajać chyba zostaje mi tylko woda, a chciałabym żeby go trochę to picie nasyciło bo on straszny głodomor jest i próbuję go piciem trochę przetrzymywać.
Jak to nie wiesz co dać? Przecież jest tyle herbat na tym świecie! Nie tylko czarna
Ja unikam koperkowej, ale za to daję rumiankową Kupuję herbatki tylko w saszetkach, do zaparzania. Żadne tam rozpuszczalne, bo tam jest więcej cukru niż ziółek.
A ostatnio kupiłam herbatkę co prawda pisze, że po 4 m-cu, ale teraz na wszystkim tak piszą - jest to herbatka owocowa: hibiskus, jabłko, karotka i buraczki (chyba jako barwnik tylko).

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
Wy też tak macie, że Wasze maluszki inaczej się zachowują w towarzystwie a inaczej przy Was? Moja w towarzystwie jest ZNUDZONA ze mną sie bawi, "gada", smieje. W towarzystwie łapie śpiocha ( może dobrze)
Pascalek jest zawsze jak aniołek, nawet gdy ktoś przyjdzie, albo my gdzieś pójdziemy.
Jednak ostatnio 2 razy mu się zdarzyło, że jak ktoś do nas wszedł to się rozpłakał, jakby się przestraszył.

Co do przechowywania mleka, to po ściągnięciu z piersi nie wolno od razu zamrażać. Powinno najpierw postać w lodówce, żeby się schłodziło, a potem dopiero wstawić do zamrażalnika.
To samo przy rozmrażaniu. Po wyjęciu z zamrażalnika wstawić do lodówki, aby się rozmroziło. Nie powinno stać w temperaturze pokojowej. No chyba, że chodzi o szybkie rozmrażania, czyli po wyjęciu z zamrażalnika wstawić prosto do podgrzewacza i o po podgrzaniu od razu dać dziecku.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2011-01-22 o 15:27
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:32   #100
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość

Co do przechowywania mleka, to po ściągnięciu z piersi nie wolno od razu zamrażać. Powinno najpierw postać w lodówce, żeby się schłodziło, a potem dopiero wstawić do zamrażalnika.
To samo przy rozmrażaniu. Po wyjęciu z zamrażalnika wstawić do lodówki, aby się rozmroziło. Nie powinno stać w temperaturze pokojowej. No chyba, że chodzi o szybkie rozmrażania, czyli po wyjęciu z zamrażalnika wstawić prosto do podgrzewacza i o po podgrzaniu od razu dać dziecku.
Weronisia dzięki ! czyli dobrze zrobiłyśmy , a przy tym szybkim rozmrażaniu , to (być może głupie to moje pytanie, ale cały czas sie uczę ...) - to woreczek wkładasz do podgrzewacza? hmm jak to technicznie wygląda? czy wogóle można te woreczki do podgrzewacza wkładać>?
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:39   #101
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Dzięki, Weronisiu W zwykłej butli można zamrażac ? Bo nie mamy pojemników ani woreczków
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 15:41   #102
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Weronisia dzięki ! czyli dobrze zrobiłyśmy , a przy tym szybkim rozmrażaniu , to (być może głupie to moje pytanie, ale cały czas sie uczę ...) - to woreczek wkładasz do podgrzewacza? hmm jak to technicznie wygląda? czy wogóle można te woreczki do podgrzewacza wkładać>?
No jak masz w woreczku, to nie uda ci się do podgrzewacza. Musisz włożyć do ciepłej wody np. w misce i masz jak w podgrzewaczu
Ja w podgrzewaczu rozmrażałam zamrożone butelki NUK. Miałam tak zamrożonych ponad 30 butelek, jeszcze ze szpitala. A potem kupiłam woreczki i rozmrażałam w wodzie.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Dzięki, Weronisiu W zwykłej butli można zamrażac ? Bo nie mamy pojemników ani woreczków
Tak
Ja miałam szklane jak i plastikowe

A jak potrzebujesz woreczków, to podaj mi adres na priv, to ci wyślę, bo zostało mi jakieś 30 woreczków i szkoda mi to wyrzucić.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:45   #103
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Kurde nie wiem co sie dzieje, bo mala jak sie przebudzi to jest ryk na krotka chwile i przestaje troche podkurcza nozki, moze baka nie moze puscic?

Boje sie ze pozniej kolka ja zlapie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 15:59   #104
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

U nas kolka na cAłego.Nic już nie działa.Męczy się jak cholera, śpi mi góra 30 min.Do tego jestem sama
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:12   #105
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Mój mały też tak ma że jak śpi to nagle ryk że szok normalnie, ale po chwili sie wycisza i spi dalej choc nie zawsze usnie i trzeba go wziasc na rece i przytulic. To pewnie złe sny naszych maluszków
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:14   #106
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Martinix a masujesz brzuszek? Nam bardzo pomaga olejek do masażu brzuszka z Weledy.
No i ciepełko na brzuszek, jakis termoforek.
Albo dmuchaj suszarka do włosów.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:30   #107
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Mila od dzis wie ze ma raczki patrzy na nie, wyciaga przed siebie i zezuje po czym pakuje do buzi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:45   #108
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Martinix a masujesz brzuszek? Nam bardzo pomaga olejek do masażu brzuszka z Weledy.
No i ciepełko na brzuszek, jakis termoforek.
Albo dmuchaj suszarka do włosów.
Tak,masuje.Suszara i pieluchy tez na etacie.Mam nawet windi do pupki.Wszystko działa ale na chwilke.Tak ładnie mi spała nawet 5 h mimo brzuszka a teraz max 30 min.
masuję zwykłą oliwką z rossmana, ale może warto kupić Weledę.
Mam nadzieję, że po tych 3 miesiącach już jej przejdzie.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:59   #109
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mila od dzis wie ze ma raczki patrzy na nie, wyciaga przed siebie i zezuje po czym pakuje do buzi
teraz po mlaskaniu wydobywającym się z łóżeczka będziesz się orientowac, że dziecię już nie spi Hania mlaska na całego
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 17:12   #110
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

malemalenstwo probuj do spania na brzuchu klasc. moja tak odkladam jak usnie przy odbijaniu i spi.

bela a persil sensitive nie jest doroslym proszkiem?


Widze, ze nie tylko mpja udaje greka w towarzystwie.

Dzis bylismy na spacerze, teraz nawet spi. zobaczymy jak bedzie w nocy
Dzis nie spala w nocy od 1,40 do 4 oczy jak 5 zl i nic ja nie ruszalo.
I juz jej do lozeczka nie odlozylam, przylozylam do cyca i w kime

Popsul nam sie smoczek!!!!!! porazka. jakas dziurka sie gdzies zrobila, i normlanie slina dziecka w srodku smoczka jest poracha. Sie nei dziwie ze niem plula od kilku dni jutro kupie nowy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:17   #111
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Persil sensitive generalnie sluzy dla calej rodziny.. ale ma pozytywna opinie CZD,
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:18   #112
kamafi
Raczkowanie
 
Avatar kamafi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 186
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

ja tez sie melduje z Lenka

chociaz nadal wiecej was czytam niz sie udzielam, produkcja stron jest niesamowita

u nas maly sukces, mala zaczela spac mi na brzuszku, wczoraj dwa razy po 3 godziny i dzis wlasnie spi, wiec sie bardzo ciesze

Anecka u nas dzis to samo, co 15min byla pobudka, machanie raczkami i nogami, i duzo bakow...w koncu na brzuszku spi spokojnie...

79 Marta moja wlasnie w towarzystwie czuje ze jest duzo ludzi, i budzi sie co chwila, a wiadomo ze kazdy ja chce nosic a tak jak jestem sama spi po 3,4 godziny

czy ktoras z was podaje BioGaia dzieciatku? ja wlasnie wczoraj zaczelam i sie zastanawiam czy troszke jej ulzy przy robieniu kupek
kamafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:25   #113
kamafi
Raczkowanie
 
Avatar kamafi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 186
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

"pochwalę się" jeszcze moją małą Lenką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lenka1.jpg (56,8 KB, 33 załadowań)
kamafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:36   #114
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

dziewczyny jecie mandarynki bo ja nie potrafię se pohamować

no i oglądam te aukcje z matami ale te fajne to ok.100zł.idą
kurde za kawałek materiału
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:47   #115
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
"pochwalę się" jeszcze moją małą Lenką
śliczna
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:50   #116
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Weronisia dzięki , moja niewiedza "woreczkowa" wynikała z braku podgrzewacza

Bela ja zjadłam 2 cząstki..... a mój mąż przywozi prosto z drzewa z Hiszpanii i język mi do ...... ucieka

Kamafi - Lenka
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:50   #117
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
"pochwalę się" jeszcze moją małą Lenką
sliczna
Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
dziewczyny jecie mandarynki bo ja nie potrafię se pohamować

no i oglądam te aukcje z matami ale te fajne to ok.100zł.idą
kurde za kawałek materiału
nie em ale mam ogromną ochote.Mogą powodować wzdęcia??czy tylko ewentualne działanie alergizujące??

Ja mam mate bright stars.mała już się interesuje

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
ja tez sie melduje z Lenka

chociaz nadal wiecej was czytam niz sie udzielam, produkcja stron jest niesamowita

u nas maly sukces, mala zaczela spac mi na brzuszku, wczoraj dwa razy po 3 godziny i dzis wlasnie spi, wiec sie bardzo ciesze

Anecka u nas dzis to samo, co 15min byla pobudka, machanie raczkami i nogami, i duzo bakow...w koncu na brzuszku spi spokojnie...

79 Marta moja wlasnie w towarzystwie czuje ze jest duzo ludzi, i budzi sie co chwila, a wiadomo ze kazdy ja chce nosic a tak jak jestem sama spi po 3,4 godziny

czy ktoras z was podaje BioGaia dzieciatku? ja wlasnie wczoraj zaczelam i sie zastanawiam czy troszke jej ulzy przy robieniu kupek
Ja podaję latopic i ac zymes- też probiotyki.Po ac zymes zrobiła kupę niemal natychmiast. BioGaia to też chyba probiotyk
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:51   #118
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

A my wlasnie z Jaga lezymy i czekamy az skonczy spuszczac bombe atomowa
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:51   #119
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Mój mały niestety nie lubi pozycji na brzuszku do spania bo zaraz sie wybudza. Może popróbujemy kilka razy to sie przyzwyczai.


A tak ważne jest to spanie maluchów na brzuszku? Bo od jakiegos czasu o tym piszecie a ja jako niedoświadczona jeszcze mama nie wiem o co kaman...
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:54   #120
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Ja też się pochwalę bo już dawno Was nie katowałam zdjęciami Ostanio własnie wywołuje takie zdjęcia w dużym formacie i będą ozdobą ściany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1..jpg (35,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2..jpg (45,1 KB, 39 załadowań)
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.