problem z weselami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 10:54   #1
derpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4

problem z weselami


Dosłownie tydzień temu potwierdziłam obecność na weselu u swoich znajomych. Bardzo mi zależało, żeby na nie iść, bo znam ich obydwoje praktycznie od dziecka. I dwa dni temu nagle- matka mojego narzeczonego ogłasza, że wychodzi ponownie za mąż i to w ten sam dzień i o zgrozo o tej samej godzinie co moi znajomi. Wesela nie ma, sam ślub w kościele i obiad w domu. W dodatku ja i narzeczony zostaliśmy poproszeni na świadków.
Oczywiście mój narzeczony z automatu zrezygnował z wesela moich znajomych, no bo ślub mamy. I zaznaczył że ja również powinnam zrezygnować z wesela znajomych...

Myślałam, żeby na ślub iść do teściowej a później na wesele do znajomych, ale narzeczony jeszcze powiedział, że jak tak zrobię to będzie oznaczało koniec związku....

Co robić?
derpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:59   #2
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: problem z weselami

Koniec związku przez coś takiego?!
To jakieś żarty
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:05   #3
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: problem z weselami

eeeeeee ???? Twój narzeczony jakiś nie teges ? idź na ślub do mamy TŻ, wpadnij na chwilke na obiad a potem leć na wesele do przyjaciół.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:08   #4
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: problem z weselami

Jeśli pójdziesz na ślub i obiad teściowej, a potem na wesele, nie rozumiem problemu. Chyba coś z Twoim narzeczonym nie tak, skoro chce zrywać z takiego powodu, radziłabym mu się puknąć w głowę.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:18   #5
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: problem z weselami

Tu chyba nie ma problemu z weselami, tylko z Twoim tż Jak chce przez takie pierdoły kończyć związek to puść go wolno
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:21   #6
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: problem z weselami

A nie mogłaś powiedzieć., że już masz zaplanowane wesele bliskich znajomych i owszem pójdziesz na oba ,,wesela'' po trochę, ale nie możesz w takiej sytuacji przyjąć obowiązków świadka?

Co do faceta, to współczuję, dziecko nie facet! w dodatku chyba znajomi byli pierwsi, a tu mamusia wyskoczyła ze ślubem a ty od razu masz klaskać uszami i wypiąć się na znajomych- no koments, że facet nie chce iść na ugodę.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Tu chyba nie ma problemu z weselami, tylko z Twoim tż Jak chce przez takie pierdoły kończyć związek to puść go wolno
To chyba najlepsze rozwiązanie, bo straszenie końcem związku przez mamusię, to porażka
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:32   #7
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: problem z weselami

Dziwna sytuacja. Jako TŻ a i pewnie przyszły mąż takie aspekty powinniście wspólnie ustalać, jeżeli już teraz nie liczy się z Twoją opinią... cóż. TŻ podjął sam decyzję i dodatkowo szantażuje Ciebie, mimo iż według mnie Twoje rozwiązanie jest jak najbardziej logiczne. I tak też bym zrobiła, bez względu na finał.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 11:37   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
Dosłownie tydzień temu potwierdziłam obecność na weselu u swoich znajomych. Bardzo mi zależało, żeby na nie iść, bo znam ich obydwoje praktycznie od dziecka. I dwa dni temu nagle- matka mojego narzeczonego ogłasza, że wychodzi ponownie za mąż i to w ten sam dzień i o zgrozo o tej samej godzinie co moi znajomi. Wesela nie ma, sam ślub w kościele i obiad w domu. W dodatku ja i narzeczony zostaliśmy poproszeni na świadków.
Oczywiście mój narzeczony z automatu zrezygnował z wesela moich znajomych, no bo ślub mamy. I zaznaczył że ja również powinnam zrezygnować z wesela znajomych...

Myślałam, żeby na ślub iść do teściowej a później na wesele do znajomych, ale narzeczony jeszcze powiedział, że jak tak zrobię to będzie oznaczało koniec związku....

Co robić?
- pomachaj mu na do widzenia; ale pewnie tego nie zrobisz, tylko uszy po sobie i zrobisz, jak on chce;
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:47   #9
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
To chyba najlepsze rozwiązanie, bo straszenie końcem związku przez mamusię, to porażka
Ahahah, przepraszam, ale aż się roześmiałam! Zgadzam się z Edziorką całkowicie.

Nie tylko porażka, ale i może szukanie pretekstu?..
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:50   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: problem z weselami

A ja na jego miejscu - nie zerwałabym związku ale poczułabym się totalnie urażona bo... mam wrażenie że po prostu się nie dogadaliście :P on myśli jedno ty co innego. Pogadajcie na spokojnie i wyjaśnij mu co masz zamiar zrobić, raz jeszcze.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:10   #11
lodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: problem z weselami

Daj mu kopa i idź bawić się ze swoimi znajomymi. Jeśli on nie potrafi zrozumieć, że Ty też masz swoje życie i nie jest skłonny do kompromisów to nie będziecie szczęśliwi. Już sama ta sytuacja - mamusia się żeni, więc rezygnujemy ze wszystkiego jest poprostu śmieszna. Na dwa dni przed to można na kawę zaprosić a nie na ślub.
A wracając do narzeczonego - wykazałaś dobrą wolę proponując prosty układ - ślub mamy, wesele znajomych (tymbardziej, że na ślub zapowiedziany w taki sposób w ogle mogłabyś nie pójść). Narzeczony jednak uznał, że musicie zrobic tak, jak każe mamusia. Do tego posłużył sie tanim szantarzem emocjonalnym - jeśli nie będzie tak, jak ja chcę, to koniec związku.
Taki faet nie jest Ciebie wart. Zresztą, później pewnie będzie jeszcze gorzej.
ciekaj od niego i baw się dobrze!
lodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 12:13   #12
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: problem z weselami

Jak ma takie podejście, to niech idzie, puść go wolno
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:22   #13
derpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: problem z weselami

Chyba macie rację. Stosowanie szantażu, położenie na szali kilkuletniego związku o jakiekolwiek wesele nie jest na miejscu.
W tym wszystkim najgorsze jest, że ja próbowałam kompromisu. Szukałam złotego środka i wcale nie wymagałam od niego, żeby nie szedł na ślub matki.
On natomiast nawet przez sekundę nie pomyślał, że mógłby to pogodzić ze sobą.
derpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:31   #14
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
Chyba macie rację. Stosowanie szantażu, położenie na szali kilkuletniego związku o jakiekolwiek wesele nie jest na miejscu.
W tym wszystkim najgorsze jest, że ja próbowałam kompromisu. Szukałam złotego środka i wcale nie wymagałam od niego, żeby nie szedł na ślub matki.
On natomiast nawet przez sekundę nie pomyślał, że mógłby to pogodzić ze sobą.
A on o ogóle rozumiał co do niego mówisz? Ja z moim exem mieliśmy podobny problem: dwa wesela wypadły nam w jednym czasie - jego znajomy i moja znajoma. Od dawna było powiedziane, że idziemy na wesele z jego strony. Kiedy tylko się dowiedziałam, że moja koleżanka wychodzi za mąż zaczęłam kombinować. Ale on nawet nie chciał dopuścić mnie do głosu-nie pójdziemy na oba wesela i koniec! I poszliśmy na jego. A po jakimś czasie jak już się przestał pienić dotarło do niego co chciałam mu powiedzieć. Chciałam iść na ślub do koleżanki, a na wesele do kolegi. I przyznał mi rację, że można było tak zrobić ale powiedziałam mu, żeby się pocałował w
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:40   #15
derpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: problem z weselami

Tak, wie na pewno o co chodzi dokładnie. Co do tego nie mam wątpliwości niestety.
Po prostu nie chce iść na wesele moich znajomych, bo nigdy na nie nie chciał iść. Jak tylko o nim się dowiedział to od razu gadał, że szkoda kasy, że nie ma garnituru, itp. ale wiedział, że nie odpuszczę to skonczył narzekać. A teraz pojawił się argument ciężki do odrzucenia-ślub mamy i chodzi dumny jak paw, bo wreszcie ma 100% wymówkę, żeby olać moich znajomych.
Bo jakby nie poszedł o garnitur to on wyszedłby na snoba.
Ale jak nie pójdzie o matkę, to będzie stwarzał pozory, że jest dobry.
derpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:02   #16
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: problem z weselami

Jeśli on stawia Ci taki warunek, to znaczy, że nie dorósł do związku.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:35   #17
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: problem z weselami

więc najlepiej calkiem olej znajomych i spełniaj zachcianki Tż
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:57   #18
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
Tak, wie na pewno o co chodzi dokładnie. Co do tego nie mam wątpliwości niestety.
Po prostu nie chce iść na wesele moich znajomych, bo nigdy na nie nie chciał iść. Jak tylko o nim się dowiedział to od razu gadał, że szkoda kasy, że nie ma garnituru, itp. ale wiedział, że nie odpuszczę to skonczył narzekać. A teraz pojawił się argument ciężki do odrzucenia-ślub mamy i chodzi dumny jak paw, bo wreszcie ma 100% wymówkę, żeby olać moich znajomych.
Bo jakby nie poszedł o garnitur to on wyszedłby na snoba.
Ale jak nie pójdzie o matkę, to będzie stwarzał pozory, że jest dobry.
czyli mówiąc krótko "albo się mnie słuchasz i zamulasz ze mną w domu albo won"?
to ja bym wybrała wolność
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:42   #19
derpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: problem z weselami

Niestety wszystko na to wskazuje, że mam taki wybór.
derpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 18:39   #20
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Tu chyba nie ma problemu z weselami, tylko z Twoim tż Jak chce przez takie pierdoły kończyć związek to puść go wolno
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 18:41   #21
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: problem z weselami

Mógłby się obrażać, jakbyś od dawna wiedziała o ślubie jego mamy i olała i poszła np. na grilla do znajomych. A tu nie ma podstaw. Ten człowiek chce Cię jakby ubezwłasnowolnić i decydować o tobie, bo po co Cię słuchac i liczyć się ze zdaniem.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:55   #22
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
narzeczony jeszcze powiedział, że jak tak zrobię to będzie oznaczało koniec związku....

Co robić?
kopnij go w dupe i baw się dobrze na weselu znajomych ile on ma lat? 16,17? bez jaj, ludzie w tym wieku są bardziej ogarnięci niż twój narzeczony.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:24   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
Dosłownie tydzień temu potwierdziłam obecność na weselu u swoich znajomych. Bardzo mi zależało, żeby na nie iść, bo znam ich obydwoje praktycznie od dziecka. I dwa dni temu nagle- matka mojego narzeczonego ogłasza, że wychodzi ponownie za mąż i to w ten sam dzień i o zgrozo o tej samej godzinie co moi znajomi. Wesela nie ma, sam ślub w kościele i obiad w domu. W dodatku ja i narzeczony zostaliśmy poproszeni na świadków.
Oczywiście mój narzeczony z automatu zrezygnował z wesela moich znajomych, no bo ślub mamy. I zaznaczył że ja również powinnam zrezygnować z wesela znajomych...

Myślałam, żeby na ślub iść do teściowej a później na wesele do znajomych, ale narzeczony jeszcze powiedział, że jak tak zrobię to będzie oznaczało koniec związku....

Co robić?
Postawa faceta i sam problem na miarę nastolatków - jeżeli facet ma jednak więcej, niż 17 lat, to chyba już nie ma dla niego nadziei. A niech idzie, w siną dal - wyświadczy Ci tym przysługę. W życiu nie zrezygnowałabym pójścia na ślub prawdziwych, wieloletnich przyjaciół dla jakiegoś faceta i jego widzi-mi-się. Szczególnie, że 1. każde z Was mogłoby spokojnie iść samemu na wybrane wesele (jest jakiś obowiązek chodzenia razem, czy co??) lub 2. moglibyście to jakoś pogodzić. Autorko wątku, Ty nie kombinuj, nie szukaj na siłę kompromisu, bo już zawsze tak będzie, że ob rzuci foszkiem, a Ty będziesz lecieć i ratować sytuację, stawać na rzęsach, aby pan był zadowolony. Myślisz, że on to doceni? Wątpię.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-08-16 o 21:29
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:02   #24
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- pomachaj mu na do widzenia; ale pewnie tego nie zrobisz, tylko uszy po sobie i zrobisz, jak on chce;
klask i:
w innym wypadku byś się nie pytala, tylko wiedziała co robić.

Najrozsądniejsza jest propozycja, ktora ty zaproponowałaś. Powinien zrozumiec... Co to za facet?
Nie pozwalaj sobie na takie traktowanie.
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 08:56   #25
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: problem z weselami

Jeśli do tego stopnia przetrwaliście ze znajomymi (że zaprosili Cię na ślub) to stanowczo bym poszła do nich.
Nigdy nie wiadomo, ile będziesz z obecnym facetem (a na wieki to to nie wygląda ), więc co Ci po tym , że pójdziesz na ślub matki TŻa? Będzie Ci wdzięczna do końca życia?

Poza tym pewnie wiedziała, że wybieracie się na ślub, nie? Jest to mega nieładne zachowanie z jej strony. Ja bym nie ustąpiła
Pomyśl sobie, co by było, gdybyś miała dziecko...
Ekhmmm:

'Damy mu na imię Zygfryd'.

Dasz palec....
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:26   #26
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: problem z weselami

Cytat:
Napisane przez derpinka Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby na ślub iść do teściowej a później na wesele do znajomych, ale narzeczony jeszcze powiedział, że jak tak zrobię to będzie oznaczało koniec związku....Co robić?
Obstawaj przy tym pomyśle, aż się ugnie. A jeżeli nie, to kop w tyłek dla Pana.
__________________
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.