Sztywne i stercz±ce w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-04, 15:12   #1
peacher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 4

Sztywne i stercz±ce w³osy


Cze¶æ. Jestem 24 latkiem ze sztywnymi w³osami, które bez niczego mi stoj±. Nie muszê nak³adaæ ¿elu czy gumy by mi sta³y.

Niestety na bokach g³owy te¿ mi stoj±, nie opadaj± i przy d³u¿szych w³osach robi siê mi afro.

W ubieg³ym tygodniu by³em u fryzjera, który boki ¶ci±³ krótko, pomiêdzy nimi a grzywk± zrobi³ cieniowanie, a sam± grzywkê d³u¿sz±.

Fajnie to wygl±da³o, bardzo twarzowo i sam siê sobie podoba³em.

Niestety po umyciu w³osów fryzura siê rozpad³a. Mia³em tak± na ¿o³nierza, jak na zdjêciu:

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Pictures-of-Fla...Haircuts-253x300.jpg

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Flat-Top-Haircuts-For-Men-255x300.jpg

www.coolmenhairstyles.com/flat-top-hair-style/lat-top-hair-style-13/

Pasowa³a mi, ale niestety w³osy mi stoj± z przodu i z boku, a ¿e g³owê mam okr±g³± robi siê mi afro

img3.wikia.nocookie.net/__cb20120120223010/gta/pl/images/d/d...8fryzura_-_SA%29.jpg

W nim wygl±dam jak ciep³a klucha i ma³o mêsko, natomiast w fryzurze tej zrobionej przez fryzjera podobam siê dziewczynom.

Po umyciu w³osów czar prys³, bowiem znowu w³osy stoj± po bokach i robi siê afro, przez co nietwarzowo wygl±dam.

Co powinienem zrobiæ?
peacher jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 16:12:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.