szklane kule,pływające świeczki piekny stół - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 20:54   #1
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Smile

szklane kule,pływające świeczki piekny stół


hej, właśnie zastanawiam się nad dekoracją stółów na nasz ślub i podobają mi się bardzo szklane wazony takie duże kule w których pływają świeczki i zatopione są jakieś kwiaty. Co o tym sądzicie?My zdecydowaliśmy się na okrągłe stoły i sądze, że taka dekoracja będzie najlepsza. A może wiecie gdzie można tanio kupić takie wazony w wilekopolsce?okolice Gniezna, dzięki za pomysły i podsuwam fotkę w ramach inspiracji
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:16   #2
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

extra pomysł!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-03-22 o 22:18
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 06:34   #3
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

super pomysł bardzo ładnie wyglądają
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 06:47   #4
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

pomysł super ale jakże kosztowny
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:00   #5
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

My dokładnie coś takiego planujemy. Wazon z kwiatami-tulipany jak dobrze pójdzie lub coś podobnego, oraz miseczki szklane z pływającymi świecami i mnóstwo małych świec na parapetach. Miseczki kupujemy sami bo później i tak się przydadzą a stołów okrągłych mamy 7-8 więc spokojnie. Najprawdopodobniej w IKEA-poczekamy na jakąś promocję. Do tego wazony-jeszcze nie wiemy czy kupimy czy wypożyczymy No i wkłady w Ikea-to jakieś 20 zł za 100 sztuk chyba więc na ludzie. Będzie pięknie
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:34   #6
heidi3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

my tez zdecydowaliśmy się na pływające świeczki, ale chcemy je umieścić w kieliszkach do wina (najwieksze z ikei)... zmiesci sie tam sporo swieczek, a na stołach zajmie najmniej miejsca... niestety wątpie, czy na moim stole zmiesciłyby się misy... nawet jakbym je wcisnęła na stoły, to pewnie bedą mało widoczne, bo jedzenie zdecydowanie je zdominuje... kieliszki nam się napewno przydadzą... ciekawa jestem tylko, czy te świeczki szybko się wypalają... sprawdzała któraś z Was?
heidi3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:49   #7
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez heidi3891 Pokaż wiadomość
my tez zdecydowaliśmy się na pływające świeczki, ale chcemy je umieścić w kieliszkach do wina (najwieksze z ikei)... zmiesci sie tam sporo swieczek, a na stołach zajmie najmniej miejsca... niestety wątpie, czy na moim stole zmiesciłyby się misy... nawet jakbym je wcisnęła na stoły, to pewnie bedą mało widoczne, bo jedzenie zdecydowanie je zdominuje... kieliszki nam się napewno przydadzą... ciekawa jestem tylko, czy te świeczki szybko się wypalają... sprawdzała któraś z Was?
prosze podeslij linka do tych kieliszków
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 10:16   #8
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Klika propozycji:
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:43   #9
ania8211
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 261
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Bardzo fajny pomysł. Proponuję popatrzeć w sklepach w stylu wszystko po 5 zł. Podobną dekorację wykożystałam miskę z przezroczystego szkła i szklanki które kupiłam w sklepie z art. domowymi (miska ok. 12 zł, szklanki ok 20 zł/komp.)
Nie mam dokładnych zdjęć, ale te są podobne.
ania8211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:20   #10
heidi3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
prosze podeslij linka do tych kieliszków
[IMG]file:///tmp/moz-screenshot.png[/IMG] [IMG]file:///tmp/moz-screenshot-2.png[/IMG]
tanie i pojemne...no i w przyszlości tez przydatne


nie wiem czemu sie nie zalaczyly zdjęcia...próbuje jeszcze raz

niestety nie udaje mi się załączyć zdjęć, więc wklejam tylko linki

http://produkty.ikea.pl/p4255/kieliszek-do-koniaku

http://produkty.ikea.pl/p3593/kielis...ina-czerwonego

Edytowane przez heidi3891
Czas edycji: 2010-03-23 o 16:30
heidi3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:00   #11
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Hej, podoba mi sie Twoj pomysl Sami planujemy cos podobnego z tym, ze nie na stoly tylko na podloge w takich wysokich szklanych wazonach. Na dole jakas kompozycja z paru kwiatow, woda i na gorze plywajace swiece. Na staloach chcemy wazony z tulipanami i swiece stojace. Wszystko bedziemy kupowac w Ikei bo ma dosc dobre ceny.
Mozesz poszukac takich wlasnie w Ikei albo w sklepach zoologicznych. Wazony sa dosc drogie zazwyczaj, ale np akwaria dla rybek takie okragle moga byc juz tansze No i na Twoim miejscu postawilabym na cos dosc niskiego, bo dekoracje na stolach powinny byc albo niskie albo wysokie zeby goscie mieli ze soba kontakt wzrokowy, bo jak dekoracje beda na poziome ich oczy beda raczej przeszkadzaly.

A jesli chodzi o ten czas palenia to niestety podczas wesela trzeba bedzie wymieniac je pare razy, bo taka swieczka pali sie okolo 3 godzin.
__________________


Edytowane przez signa
Czas edycji: 2010-03-23 o 20:02
signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 20:21   #12
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

A nie wolicie takich świeczek?? Oczywiście mozna wymyślic dużo ładniejsze kompozycje. My kupilismy ten zestaw na spróbowanie i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi znajomi również.
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:00   #13
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Natra Pokaż wiadomość
A nie wolicie takich świeczek?? Oczywiście mozna wymyślic dużo ładniejsze kompozycje. My kupilismy ten zestaw na spróbowanie i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi znajomi również.
ja też to zakupiłam na targach ślubnych można z tego zrobić fajne kompozycje i super się prezentuje Też jestem z tego zadowolona także polecam
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:38   #14
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Natra swietny wybor dekoracji stolu , bardzo ladne.
A tak poza nawiasem wystarczy tworcza inwencja troche kombinacji i samemu mozna zrobic taka ozdobe nieduzym kosztem kupujac pojemniki np. w Ikei.Troche sztucznych kwiatow,kamieni lub muszelek z wakacji, zakoloryzowac wode i gotowe!
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:37   #15
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

A wedlug mnie to jest bardzo "delikatna" dekoracja w sensie, ze trzeba bedzie na to uwazac, przy mniejszych dekoracjach tego typu beda musieli wszyscy uwazac co by nie przewrócic, nie szturchnąć, lub nie wrzucic kawałków jedzenia przypadkiem. Poza tym to zalezy kto jaka bedzie mial "zastawe" na stole czy to bedzie w stylu bon-ton "duzo dla ucha mało dla brzucha" czy tak jak u mnie gdzie stół sie od półmisków ugina (kolezanka miala tam wesele) to by się nie sprawdziło, jest to zbyt delikatna dekoracja.
Ale oczywiście wygląda to pieknie i przy przygaszonych światłach bedzie cieplutko i przytulnie
Jejku całe szczescie, ze wszystkie dekoracje od a do z mamy juz zalatwione w cenie sali...
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-25 o 10:39
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:17   #16
heidi3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

a orientujecie sie moze, czy istnieja jakies specjalne barwniki wody? Moze mozna to zrobić w jakis prosty, domowy sposob?... szczególnie chodzi mi o zółty kolor... u mnie będą kieliszki i raczej nie beda zasłaniać gości, bardziej sie boje ze ktos moze pomylic je ze zwykłymi z winem w srodku ;-)
heidi3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:31   #17
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Agi85 Pokaż wiadomość
hej, właśnie zastanawiam się nad dekoracją stółów na nasz ślub i podobają mi się bardzo szklane wazony takie duże kule w których pływają świeczki i zatopione są jakieś kwiaty. Co o tym sądzicie?My zdecydowaliśmy się na okrągłe stoły i sądze, że taka dekoracja będzie najlepsza. A może wiecie gdzie można tanio kupić takie wazony w wilekopolsce?okolice Gniezna, dzięki za pomysły i podsuwam fotkę w ramach inspiracji
hej
niestety nie znam tych okolic,więc nie pomogę w tej kwestii...
2 to mój faworyt!
stół będziemy mieli w klasyczną podkowę (w U) i sama (tzn.z kumpelami-nie zlecam żadnej firmie) będę przygotowywać dekoracje-wyjdzie ok 6, bo będzie max 60osób na weselu.
wklejam jeszcze inne pomysły

http://www.decorado.pl/main/picture....t_max&i=001231
http://www.decorado.pl/main/picture....t_max&i=000499
http://www.decorado.pl/main/picture....t_max&i=000495

mam zamiar użyć róż lub/i margaretek + świeczki pływające lub długie stojące ewentualnie jakieś roślinki inne-zobaczę co w czerwcu będzie dostępne-może stokrotki? (wstawić do wazonu/kuli w małym świeczniku, wlać wodę i ułozyć kwiaty-mam nadzieję,że skoro brzmi banalnie prosto, to i takie będzie w wykonaniu
pozdrawiam

Edytowane przez Tygrysek_aa
Czas edycji: 2010-03-25 o 11:33
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:44   #18
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez heidi3891 Pokaż wiadomość
a orientujecie sie moze, czy istnieja jakies specjalne barwniki wody? Moze mozna to zrobić w jakis prosty, domowy sposob?... szczególnie chodzi mi o zółty kolor... u mnie będą kieliszki i raczej nie beda zasłaniać gości, bardziej sie boje ze ktos moze pomylic je ze zwykłymi z winem w srodku ;-)
mam 2 pomysły:
- kupic barwniki spożywcze
- kupic barwniki do tkanin

ale nigdy nie probowałam,więc na bank trzeba przetestować...
ja widziałam wielkie kieliszki "koniakówki" i czarki kiedyś szampanówki takie były...
mają ze 20-30 cm wysokości,więc nikt ich nie pomyli z innymi kieliszkami ;D
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:46   #19
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Agi85 Pokaż wiadomość
hej, właśnie zastanawiam się nad dekoracją stółów na nasz ślub i podobają mi się bardzo szklane wazony takie duże kule w których pływają świeczki i zatopione są jakieś kwiaty. Co o tym sądzicie?My zdecydowaliśmy się na okrągłe stoły i sądze, że taka dekoracja będzie najlepsza. A może wiecie gdzie można tanio kupić takie wazony w wilekopolsce?okolice Gniezna, dzięki za pomysły i podsuwam fotkę w ramach inspiracji
Ja takie kule jak na pierwszym zdjęciu kupiłam w sklepie wszystko po 5,5 i tyle też kosztowała sztuka zakupiłam więc 20 kul z tym, ze w małopolsce ale może poszukaj w takich sklepach .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 12:39   #20
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez heidi3891 Pokaż wiadomość
a orientujecie sie moze, czy istnieja jakies specjalne barwniki wody? Moze mozna to zrobić w jakis prosty, domowy sposob?... szczególnie chodzi mi o zółty kolor... u mnie będą kieliszki i raczej nie beda zasłaniać gości, bardziej sie boje ze ktos moze pomylic je ze zwykłymi z winem w srodku ;-)
Wiesz co, nie wiem czy domowym sposobem mozna zabarwic wodę, ale w tych zestawach z pływającymi świeczkami sa woreczki z 3 kolorami - żółty, niebieski i czerwony i mozna je dowolnie mieszac i tworzyc nowe kolorki. Tylko jedyny minus tych zestawów to mała ilośc pływaków - jest ich tylko 5 w paczce. hehe a może by tak barwić wode tymi barwnikami, którymi farbuje się pisanki na święta?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
A wedlug mnie to jest bardzo "delikatna" dekoracja w sensie, ze trzeba bedzie na to uwazac, przy mniejszych dekoracjach tego typu beda musieli wszyscy uwazac co by nie przewrócic, nie szturchnąć, lub nie wrzucic kawałków jedzenia przypadkiem. Poza tym to zalezy kto jaka bedzie mial "zastawe" na stole czy to bedzie w stylu bon-ton "duzo dla ucha mało dla brzucha" czy tak jak u mnie gdzie stół sie od półmisków ugina (kolezanka miala tam wesele) to by się nie sprawdziło, jest to zbyt delikatna dekoracja.
Ale oczywiście wygląda to pieknie i przy przygaszonych światłach bedzie cieplutko i przytulnie
Jejku całe szczescie, ze wszystkie dekoracje od a do z mamy juz zalatwione w cenie sali...
No niby delikatna, ale z drugiej strony na stołąch sa przeciez zwykle ustawiane wazony z kwiatami i tez trzeba na nie uważać, więc wg mnie to nie jest problem
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:32   #21
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Ja takie kule jak na pierwszym zdjęciu kupiłam w sklepie wszystko po 5,5 i tyle też kosztowała sztuka zakupiłam więc 20 kul z tym, ze w małopolsce ale może poszukaj w takich sklepach .
Ty się tak fistaszek nie chwal
widzę,że pracowita jesteś-ale macie dużo gości,więc i sporo dekoracji musi być.
ja chcę się zmieścić w 400zł-sala + kościół (bez kwiatów żywych)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:15   #22
ania8211
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 261
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez heidi3891 Pokaż wiadomość
a orientujecie sie moze, czy istnieja jakies specjalne barwniki wody? Moze mozna to zrobić w jakis prosty, domowy sposob?... szczególnie chodzi mi o zółty kolor... u mnie będą kieliszki i raczej nie beda zasłaniać gości, bardziej sie boje ze ktos moze pomylic je ze zwykłymi z winem w srodku ;-)
Spróbuj może zamoczyć a potem odsączyć kolorową bibułę we wodzie, kiedyś tak robiłam i woda farbowała się na dokładnie taki kolor jaki miała bibuła

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
A wedlug mnie to jest bardzo "delikatna" dekoracja w sensie, ze trzeba bedzie na to uwazac, przy mniejszych dekoracjach tego typu beda musieli wszyscy uwazac co by nie przewrócic, nie szturchnąć, lub nie wrzucic kawałków jedzenia przypadkiem.
Trzeba zwrócić uwagę żeby naczynie było stabilne. Wg mnie ta dekoracja jest dużo bardziej bezpieczna ad tradycyjnych wazonów
ania8211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:09   #23
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Ty się tak fistaszek nie chwal
widzę,że pracowita jesteś-ale macie dużo gości,więc i sporo dekoracji musi być.
ja chcę się zmieścić w 400zł-sala + kościół (bez kwiatów żywych)
Ja si chce zmieśc ić w 1500zł za samą dekoracje sali . Musze więc troche oszczędzić bo już wydałam 1200zł bez dziewczyny która to będzie dekorować .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 06:30   #24
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

http://minreklame.ipapercms.dk/JYSK/...268051299/?x=x tutaj na jednej ze stron są wazony zdatne do zatopienia kwiatów str. 15.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:17   #25
adorable
Raczkowanie
 
Avatar adorable
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 108
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Natra Pokaż wiadomość
A nie wolicie takich świeczek?? Oczywiście mozna wymyślic dużo ładniejsze kompozycje. My kupilismy ten zestaw na spróbowanie i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi znajomi również.
czy możesz napisać gdzie można takie świece zakupić i jaki to koszt?
adorable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:43   #26
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez heidi3891 Pokaż wiadomość
a orientujecie sie moze, czy istnieja jakies specjalne barwniki wody? Moze mozna to zrobić w jakis prosty, domowy sposob?... szczególnie chodzi mi o zółty kolor... u mnie będą kieliszki i raczej nie beda zasłaniać gości, bardziej sie boje ze ktos moze pomylic je ze zwykłymi z winem w srodku ;-)
Napewno mozesz zabarwic wode barwnikami spozywczymi Wydaje mi sie, ze najlepsze bylyby te plynne Takie barwniki nie sa drogie i napewno na All je dostaniesz.
Mozesz te sprobowac barwnikami do jajek jak to ktos juz wyzej napisal, ale wtedy musisz rozpuscic barwnik w goracej wodzie i dopiero dolac do zimnej. Z barwnikami spozywczymi jest o wiele prosciej bo tylko wlewasz troche barwnika do wody

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
A wedlug mnie to jest bardzo "delikatna" dekoracja w sensie, ze trzeba bedzie na to uwazac, przy mniejszych dekoracjach tego typu beda musieli wszyscy uwazac co by nie przewrócic, nie szturchnąć, lub nie wrzucic kawałków jedzenia przypadkiem. Poza tym to zalezy kto jaka bedzie mial "zastawe" na stole czy to bedzie w stylu bon-ton "duzo dla ucha mało dla brzucha" czy tak jak u mnie gdzie stół sie od półmisków ugina (kolezanka miala tam wesele) to by się nie sprawdziło, jest to zbyt delikatna dekoracja.
Ale oczywiście wygląda to pieknie i przy przygaszonych światłach bedzie cieplutko i przytulnie
Jejku całe szczescie, ze wszystkie dekoracje od a do z mamy juz zalatwione w cenie sali...
To jest taka sama dekoracja jak np wazony z kwiatami na stolach i nie zgadzam sie, ze jest delikatne, niepraktyczne i trzeba na to uwazac. Tak samo goscie moga wstajac zbic wazon z kwiatami, wrzucic do niego jedzienie ( w ogole o co chodzi z wrzucaniem jedzenie do dekoracji????) czy podpalic sie swieczka stojaca na stole No i taka dekoracja bedzie pasowac do kazdej zastawy...przeciez do eleganckiej mozna wybrac inne wazaony i rodzaj kwiatow. Ale zgadzam sie z Toba, ze rzeczywiscie przy super zastawionym stole moze to wygladac troche dziwie i po prostu nie pasowac. No ale w koncu od czego jest bufet/szwedzki stol. Jesli chce sie miec taka dekoracje mozna dogadac sie w restauracji zeby zamiast jedzenia na stolach byl wlasnie bufet.
My tez moglismy miec dekoracje w cenie sali, ale zdecydowalismy sie robic wszystko sami, bo chcemy miec konkretna i niepowtarzalna dekoracje I tez kupujemy wszystkie wazony, swiecie itp

Fistaszek24 mam ten sam problem z finansami Zaplanowalam sobie max 2tys na wszystko, ale juz widze ze bedzie ciezko a jeszcze przeciez dojda kwiaty
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:56   #27
heidi3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Dzięki za wszystkie pomysły! ...podziele się z Wami spostrzezeniami...

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
mam 2 pomysły:
- kupic barwniki spożywcze
- kupic barwniki do tkanin
Z tego co wiem to barwniki do tkanin są toksyczne, a ja chciałabym jeszcze z tych kieliszków korzystać... barwniki spozywcze wypróbuje przy najblizszej okazji...

Cytat:
Napisane przez Natra Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie wiem czy domowym sposobem mozna zabarwic wodę, ale w tych zestawach z pływającymi świeczkami sa woreczki z 3 kolorami - żółty, niebieski i czerwony i mozna je dowolnie mieszac i tworzyc nowe kolorki. Tylko jedyny minus tych zestawów to mała ilośc pływaków - jest ich tylko 5 w paczce. hehe a może by tak barwić wode tymi barwnikami, którymi farbuje się pisanki na święta?
Pływające świeczki z woreczkami? Gdzie mozna takie kupić? ja pierwszy raz o nich slyszę

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Napewno mozesz zabarwic wode barwnikami spozywczymi Wydaje mi sie, ze najlepsze bylyby te plynne Takie barwniki nie sa drogie i napewno na All je dostaniesz.
Mozesz te sprobowac barwnikami do jajek jak to ktos juz wyzej napisal, ale wtedy musisz rozpuscic barwnik w goracej wodzie i dopiero dolac do zimnej. Z barwnikami spozywczymi jest o wiele prosciej bo tylko wlewasz troche barwnika do wody
Pamiętam, ze barwiniki do jajek potwornie brudziły mi szklanki... wprawdzie dało się je domyć, ale bardzo szybko robił się osad i niezbyt to wyglądało...

Gdzieś jeszcze zgubiłam cytat dot. bibuły... pamiętam jak w podstawówce barwiło się włosy bibułą, więc moze i tu się sprawdzi... przetestuje to napewno
heidi3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:05   #28
Agi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: na emigracji
Wiadomości: 56
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

dziewczyny jest inny sposób na zabarwienie wody, specjalne kulki żelowe z tym że nie będzie to wtedy czysta woda ale takie bąbelki śmieszneciesze się że przpadł wam ten pomysł do gustu i zobaczycie będzie piękniepowodzenia w przygotowaniach.Oto link do zdjęć z tymi kulkami
http://www.samosia.pl/pokaz/339501/krysztalowa_ziemia

Edytowane przez Agi85
Czas edycji: 2010-04-01 o 19:09
Agi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:05   #29
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Cytat:
Napisane przez Agi85 Pokaż wiadomość
dziewczyny jest inny sposób na zabarwienie wody, specjalne kulki żelowe z tym że nie będzie to wtedy czysta woda ale takie bąbelki śmieszneciesze się że przpadł wam ten pomysł do gustu i zobaczycie będzie piękniepowodzenia w przygotowaniach.Oto link do zdjęć z tymi kulkami
http://www.samosia.pl/pokaz/339501/krysztalowa_ziemia

Te kulki sa bardzo fajne, sama mam takie w domu do "bambusow", ale niestety to nie jest pomysl na zabarwienie wody. Kulki te gromadza wode i nie tworza w niej babelkow tylko robia sie z nich takie wieksze kuleczki. Pomysl fajny, ale jeslo ktos potrzebuje kolorowa wode do plywajacych swieczek to niestety odpada. No i nie da sie w nich umiescic takich ozdob kwiatowych jak w zwyklej wodzie i na gorze swieczek. Ale jak komus nie zalezy na takim efekcie to jak najbardziej tak. Plusem jest to, ze sa w bardzo wielu kolorach
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:14   #30
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: szklane kule,pływające świeczki piekny stół

Podziele się z Wami informacjami od florystki. Fajny pomysł ale jak zawsze muszą być problemy. Świeczki pływające się szybko wypalają jeśli ktoś ma małą ilość wazonów a nie tak jak ja 27 to ok ale przy tej ilości poprostu się nie opłaca zwłaszcza, że mam 2 dni chyba że na giełdzie podejdę jakieś tanie świeczki, po drugie wazony muszą być z dość odpornego szkła ponieważ mając okrągły wazon może się on przegrzać choć to nie przemawia do mnie ponieważ woda musi być zimna do kwiatów i będzie schładzać wazon no al dobra. Pomysł z kulkami mi podsunła tak jak tu już ktoś pisał i z włożeniem jednej świecy np. kuli na te kulki pomiszane np. z kamieniami i wokół położenie kwiatów które z kuleczek pobierać będą wodę i kurde zapytam mojej dekoratorki jak ona to widzi.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.