Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 19:24   #181
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

A ja tak chciałam tylko napisać ze w Na wspólnej jest właśnie wątek o dobrze dobranych stanikach
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:27   #182
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
A ja tak chciałam tylko napisać ze w Na wspólnej jest właśnie wątek o dobrze dobranych stanikach
Właśnie weszłam na wizaż żeby napisać to samo Ciekawe czy pokażą jak to zakładać.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:56   #183
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam na wizaż żeby napisać to samo Ciekawe czy pokażą jak to zakładać.
hmm.. jakoś nie wydaje mi sie zeby one sie rozebrały bo nawet jak Maria zalozyła dobry stanik to miala taką zabudowaną bluzeczynę mogli jej dać chociaż jakąś bardziej opiętą żeby coś było widać
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:41   #184
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Moje wyiary to pod biustem 70, na biuście 83. Mogłybyście oszacować mój rozmiar?
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:52   #185
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=de2cb570b595f85b4f69fb0 c20d3c79671712866_657ce8d ef25f6;18298194]Moje wyiary to pod biustem 70, na biuście 83. Mogłybyście oszacować mój rozmiar?[/QUOTE]

Myślę, że powinnaś spróbować 30D z rozmiarów brytyjskich (65D Eur.)
Przeczytaj także jak poprawnie zakłada się stanik KLIK
Pamiętaj, ze jest to orientacyjny rozmiar wyliczony przez kalkulator i czasem moze zdarzyć się, ze bedzie pasowała Ci trochę inna miska.
Co do rozmiarów polskich to na pewno dziewczyny Ci coś doradzą

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-04-01 o 21:53
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 22:15   #186
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość

Odczuwam nieodpartą potrzebę kupna stanika. Pewnie uda się ją niedługo zaspokoić, bo koleżanka otwiera sklep stacjonarny Będzie CurvyKate, Panache, Freya, Dalia i Keya Pink
A gdzie będzie ten sklep stacjonarny jeśli można spytać?
Ja też chciałam stacjonarkę, ale na razie muszę dopieścić mój internetowy

Gryzelda - drugim sposobem mierzenia głębokości miski może być też założenie stanika na siebie i dokładne zmierzenie od jednej fiszbiny do drugiej, przez największą wypukłość piersi

A Na Wspólnej widziałam i odżałować nie mogłam, że taką wielką luźną koszulę Marii dali

Edytowane przez blondie-b1
Czas edycji: 2010-04-01 o 22:19
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 23:23   #187
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witajcie
proszę o pomoc w dobraniu biustonosza.
Pod biustem 77/78(max. ciasno ściśnięte), w biuście (mierzone luźno bez stanika) 93.
Mam 20 lat, niedzieciata Luźno pod biustem mam 81 ( w ogóle nie ściśnięte).
Wolę pushupy, gdyż zmagam się właśnie z odstającym brzuchem i wydatniejszy biust niweluje tą różnicę wielkości :/
Nie wiem jaki aktualnie noszę - coś mi świta 75B? ale wiem, że jest niedobry, gdyż po dłuższym noszeniu odciska mi się materiał po bokach piersi :/
Dodam jeszcze, że mam kompleks z powodu małego biustu i chciałabym, żeby był większy
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 23:38   #188
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Witajcie
proszę o pomoc w dobraniu biustonosza.
Pod biustem 77/78(max. ciasno ściśnięte), w biuście (mierzone luźno bez stanika) 93.
Mam 20 lat, niedzieciata Luźno pod biustem mam 81 ( w ogóle nie ściśnięte).
Wolę pushupy, gdyż zmagam się właśnie z odstającym brzuchem i wydatniejszy biust niweluje tą różnicę wielkości :/
Nie wiem jaki aktualnie noszę - coś mi świta 75B? ale wiem, że jest niedobry, gdyż po dłuższym noszeniu odciska mi się materiał po bokach piersi :/
Dodam jeszcze, że mam kompleks z powodu małego biustu i chciałabym, żeby był większy
nie masz małego biustu tylko za mały stanik!

Twój tabelkowy rozmiar to brytyjskie/polskie 34D/75D, dla rozciągliwych modeli brytyjskie 32(70)E i polskie 70F.

polecam też przeczytać instrukcję Jak założyć stanik?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 00:00   #189
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri

Twój tabelkowy rozmiar to brytyjskie/polskie 34D/75D, dla rozciągliwych modeli brytyjskie 32(70)E i polskie 70F.
Dziękuję za odpowiedź! Ale nie rozumiem tylko którego mam rozmiaru szukać w sklepie? 75D czy 70F?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Coś mi nie pasuje - F to nie jest znacznik dla dużych biustów?? Nie znam się na stanikach, ale literka F zawsze przewijała się w dużych biustach, a mój jest naprawdę mały Gdzieś się natknęłam przed chwilą na wiadomość, że Ewa Sonnet ma rozmiar 70F - mój to jest jak 1/4 jej biustu.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 00:12   #190
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

nie ma czegoś takiego jak 'miseczka A jest mała a F jest duża' 60F jest mniejsze niż 90A.

zacznij poszukiwania od 75D
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 00:15   #191
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziękuję
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 01:34   #192
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Ale nie rozumiem tylko którego mam rozmiaru szukać w sklepie? 75D czy 70F?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Coś mi nie pasuje - F to nie jest znacznik dla dużych biustów?? Nie znam się na stanikach, ale literka F zawsze przewijała się w dużych biustach, a mój jest naprawdę mały Gdzieś się natknęłam przed chwilą na wiadomość, że Ewa Sonnet ma rozmiar 70F - mój to jest jak 1/4 jej biustu.
tak pokazuje tabelka ale rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny

miseczki mają różną wielkość przy każdej szerokości obwodu, miseczka w 75D odpowiada mniej więcej miseczce w 70E, ale dlatego że ciaśniejszy obwód ciągnie fiszbiny pomniejsza miejsce w miseczce i możliwe, że będziesz potrzebować większą miseczkę. najlepiej przymierz wszystkie trzy rozmiary 75D, 70E i 70F i wybierz najwygodniejszy. pamiętaj też o prawidłowym zakładaniu! bo stanik źle założony może się wydawać za duży.

a Ewa Sonet na moje oko ma polskie 70M i bardzo źle dobrany stanik.. (albo może nawet więcej.. jakieś brytyjskie 32J)

i zobacz tu
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/34d
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/75d
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/32e
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/70f
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:45   #193
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Próbowała któraś z was przerobić ramiączka w Effuniaku na odpinane?

Mam na to tak straszną ochotę, ale boję się, że zepsuję, że mi się mój ukochany Chilli odkształci... Kurcze, na straplessy mnie nie stać, a poza tym tak nie do końca im ufam, w rozmiarówce Mileny się nie mieszczę a jedyne sukienki jakie znajduję i są na mnie dobre to z ramiączkiem na szyi
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:52   #194
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Próbowała któraś z was przerobić ramiączka w Effuniaku na odpinane?

Mam na to tak straszną ochotę, ale boję się, że zepsuję, że mi się mój ukochany Chilli odkształci... Kurcze, na straplessy mnie nie stać, a poza tym tak nie do końca im ufam, w rozmiarówce Mileny się nie mieszczę a jedyne sukienki jakie znajduję i są na mnie dobre to z ramiączkiem na szyi
Ja nie próbowałam,ale na pewno czytałam na LB, ze dziewczyny robią to bez problemów i stanik się nie odkształca. Małego tego, nawet przerabiają na karmniki
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:22   #195
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
A gdzie będzie ten sklep stacjonarny jeśli można spytać?
Ja też chciałam stacjonarkę, ale na razie muszę dopieścić mój internetowy
Sklep będzie się mieścił w Łęcznej (województwo lubelskie), nazwa to Stanikowa Alternatywa .

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
Ja nie próbowałam,ale na pewno czytałam na LB, ze dziewczyny robią to bez problemów i stanik się nie odkształca. Małego tego, nawet przerabiają na karmniki
Effuniaki na karmniki?? nieźle
A ja się wczoraj spotkałam z opinią, że nie ma sensu wydawać dużej kasy na staniki dla mam karmniących (chodziło konkretnie o hot milki za 150zł), bo karmniki się szybko niszczą. Podobno mleko strasznie plami i nie da się tego doprać
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:34   #196
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=de2cb570b595f85b4f69fb0 c20d3c79671712866_657ce8d ef25f6;18298194]Moje wyiary to pod biustem 70, na biuście 83. Mogłybyście oszacować mój rozmiar?[/QUOTE]

Kachna twoj rozmiar to 85B
butters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:54   #197
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
Ja nie próbowałam,ale na pewno czytałam na LB, ze dziewczyny robią to bez problemów i stanik się nie odkształca. Małego tego, nawet przerabiają na karmniki
No to będę próbować Karmników na razie jeszcze nie potrzebuję, na szczęście - o ile mogę sobie wyobrazić przerabianie ramiączek na odpinanie to takiej magii już nie koniecznie
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:18   #198
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja się dzisiaj zmierzyłam , pod biustem 74 a w biuście 97 . No i teraz jest problem bo nie wiem gdzie dostać odpowiedni stanik i jaki rozmiar wybrać
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:19   #199
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Kachna twoj rozmiar to 85B
85B? Przecież dziewczyna nie ma nawet 80cm pod biustem, utopi się..


Według kalkulatora:
Twoje wymiary: 70/83UK30C (65C) PL65C
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 09:35   #200
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj zmierzyłam , pod biustem 74 a w biuście 97 . No i teraz jest problem bo nie wiem gdzie dostać odpowiedni stanik i jaki rozmiar wybrać
Spróbuj od brytyjskiego 70ff - polskie 70H
Jeśli będzie za luźne, myślę, że możesz przymierzyć niektóre modele w 65 (im większy biust tym znosi większe zaniżenie, bo jest cięższy), ale może się też 65 okazać za ciasne.

Adresy sklepów znajdziesz w pierwszym poście
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:45   #201
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Spróbuj od brytyjskiego 70ff - polskie 70H
Jeśli będzie za luźne, myślę, że możesz przymierzyć niektóre modele w 65 (im większy biust tym znosi większe zaniżenie, bo jest cięższy), ale może się też 65 okazać za ciasne.

Adresy sklepów znajdziesz w pierwszym poście
Przeraziły mnie te literki bo jestem raczej drobną dziewczyną 160 wzrostu , ubrania xS, S [ o ile biust właśnie wcisnę ] ehh no i nie kłamiąc każdy zwraca na niego uwagę No , ale lepiej mieć dobrany stanik , żeby biust ładnie wyglądał niż takie nie wiadomo co więc wezmę się za szukanie odpowiedniego biustonosza
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:52   #202
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Niech Cię nie przerażają, ja mam niecałe 158cm wzrostu i powoli dobijam do 65G, a to daje polskie 65 I
A w biuście mam tylko 92cm, w zwisie 96...
To tylko literki, a nie wyznacznik wielkości. Mam teoretycznie "dalszą literkę", ale mniejszy biust.
Nie przejmuj się metką
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."

Edytowane przez greenaurie
Czas edycji: 2010-04-02 o 09:53
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:06   #203
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Pamiętam moje przerażenie literką G... brytyjską, kiedy to ja nosiłam duże D Dobrze, że mi te dwa lata temu dziewczyny nie napisały jaki to polski rozmiar
Teraz jak proponuję komuś biustonosz do mierzenia, to podaję według wymiarów nie wymawiając rozmiaru na głos, dopiero jak biustonosz dobrze leży weryfikujemy metkę i łatwiej to nowo uświadomionej przełknąć

Ale naprawdę nie ma się czego obawiać, numeracja jak numeracja, a dobrze dopasowany biustonosz poprawia zdecydowanie samoocenę
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:37   #204
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. chcę sobie w końcu kupić dobrze dobrany stanik, ale boję się że nie trafię z rozmiarem.

skorzystałam z tego kalkulatora: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ i wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 70FF. pod biustem ściśle mierzone mam 80 cm, luźno 83-4, a biuście ok 99 cm. boję się, że obwód 70 będzie na mnie za mały i będzie mnie cisnął.
jak uważacie, jakiego rozmiaru powinnam zacząć szukać? może mi polecicie jakieś konkretne modele na początek? najlepiej plunge
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:41   #205
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Methe Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. chcę sobie w końcu kupić dobrze dobrany stanik, ale boję się że nie trafię z rozmiarem.

skorzystałam z tego kalkulatora: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ i wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 70FF. pod biustem ściśle mierzone mam 80 cm, luźno 83-4, a biuście ok 99 cm. boję się, że obwód 70 będzie na mnie za mały i będzie mnie cisnął.
jak uważacie, jakiego rozmiaru powinnam zacząć szukać? może mi polecicie jakieś konkretne modele na początek? najlepiej plunge
70kta 70tce nie równa, wszystko zależy z jakiego materiału jest zrobiony biustonosz.
Ja osobiście polecam wycieczkę do sklepu stacjonarnego każdej początkującej w tym wątku. Należy przymierzyć kilka firm, kilka modeli i po tym robi się rozeznanie jaki model dobrze leży i jaka miseczka jest najlepsza.
Kwestię rozmiaru zostawiam bardziej wtajemniczonym
Mogę tylko powiedzieć ze swojej strony, że mam w szafie różne rozmiary różnych modeli.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:45   #206
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Methe Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. chcę sobie w końcu kupić dobrze dobrany stanik, ale boję się że nie trafię z rozmiarem.

skorzystałam z tego kalkulatora: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ i wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 70FF. pod biustem ściśle mierzone mam 80 cm, luźno 83-4, a biuście ok 99 cm. boję się, że obwód 70 będzie na mnie za mały i będzie mnie cisnął.
jak uważacie, jakiego rozmiaru powinnam zacząć szukać? może mi polecicie jakieś konkretne modele na początek? najlepiej plunge
Zanim zdecydujesz sie na konkretny model poczytaj sobie na balkonetce, czy w katalogu stanikowym odnosnie scisliwosci danego modelu. Zanizanie o 10 cm to na prawde duzo i powinno to sie stosowac przy luznych obwodach z tendencja do wyciagania sie wraz z uzytkowaniem. Bywa, że czasami w ogole nie trzeba zanizac obwodu.
Pamietaj, że jak zmieniasz obwod to i miseczka sie zmienia.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:56   #207
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dzięki za odpowiedzi

w takim razie idę się doedukować stanikowo
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:22   #208
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny

Kupiłam stanik w sklepie internetowym, rozmiarówka była inna niż wg waszych wskazówek (sklep z tych podanych w pierwszym poście - Milena), posłużyłam się więc kalkulatorem sklepowym.

Jako, że mam 70cm pod biustem, otrzymałam wynik 70B. Dziś przyszła przesyłka - miseczki w sam raz, obwód niby też taki jak pokazywane jest to na filmikach, czyli przylega ściśle do ciała ale strasznie wżynają mi się miseczki pod biustem, mam takie czerwone odbicia, ślady. Czego to może byc wina? Za mały obwód?
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:01   #209
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Po dopasowanych dżinsach też zostają ślady, prawda?
Jeśli znikają one w ciągu godziny, to wszystko okej, a stanik powinien się jeszcze ciutkę dopasować, natomiast jeżeli długo zostają na ciele, weź większy obwód (mileny są bardzo ścisłe, pewnie dlatego mają na swojej stronie własny kalkulator)
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:04   #210
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Po dopasowanych dżinsach też zostają ślady, prawda?
Jeśli znikają one w ciągu godziny, to wszystko okej, a stanik powinien się jeszcze ciutkę dopasować, natomiast jeżeli długo zostają na ciele, weź większy obwód (mileny są bardzo ścisłe, pewnie dlatego mają na swojej stronie własny kalkulator)
Czyli to normalne? wczesniej sie z tym nie spotkałam dlatego pytam...
Ale jeśli tak ma byc to

Dzięki
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.