Serce czy rozum? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 16:46   #31
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Serce czy rozum?

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu wybrałabym rozum.
Zasługujesz na kogoś lepszego.
i to również bardzo popieram.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:47   #32
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Serce czy rozum?

Twój skamlący o wybaczenie misio nie zdradził cię, on cię regularnie ZDRADZAŁ, a to różnica, na dodatek sprawa wyszła przypadkiem, czegoś takiego nie wybaczyłabym.
Twoje życie, ale zwyczajnie szkoda go na myślącego penisem dupka.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:48   #33
Mia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

I własnie tego potrzebowałam usłyszeć. Sama świadoma jestem tego co zrobić powinnam, ale potrzebowałam tak silnej grupy wsparcia.
Poinformowałam TŻ telefonicznie ( innej mozliwości nie mam, a nie chce tego odwlekac), że nie jestem w stanie tak żyć, że nie potrafie się uporać z tym jego wybrykiem, i że odchodzę!
Obawiam sie tego, że za 3 godziny stanie pod moim domem ( bo tyle mu zajmie dojazd do mnie) i albo bedzie mnie przepraszał i słownie zapewniał o swojej miłość albo da mi do wiwatu!
A Pan z siłowni, to wg mnie to tylko impuls do tego by zacząć dbać tylko i wylacznie o własny tylek. Zauroczył mnie w pewnym sensie swoją otwartością pogodą i błyskiem dużych oczu, ale nie jestem w tym momencie emocjonlanie zdolna do budowania nowego związku. W kazdym razie duzo pomogło mi to , ze jest ktoś kto sie mną interesuje, ktoś kto mnie słucha. A poza tym jestem o 4 lata starsza od tego Pana z siłowni, i nie chcialabym go skrzywdzić w żaden sposób, traktując go jako lek na wyrządzone mi zło.
Mia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:48   #34
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Serce czy rozum?

nie ma nic gorszego niż bycie z kimś z powodu wpsółczucia dla drugiej osobyMozna się w takim związku dla litości załamać...Facet płakał a Ty go przyjełaś z otwartymi ramionami i nie masz na nic ochoty-też bym nie miała-czułabym wręcz obrzydzenie gdyby mnie dotknął...Powinnaś spojrzeć na wszytsko bardzo egistycznie i pomyslec o swoim szczęxciu a nie bawić się w Matkę Teresę z Kalkuty i być z nim tylko dlatego,że on Ci się w rękaw wypłakał...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:54   #35
Mia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

Prawdę mówiąc, ja wiem co powinnam zrobić nie od dziś. Walczyłam z myslami usprawiedliwiając go. Ale widzę, że zabrnelam w slepy zaułek. I nie widzę juz żadnej dalszej drogi. Poza tym czuje się strasznie wymęczona tą całą sytuacją! Za duzo tych nieprzespanych nocy, za dużo wypitej hydroksyzyny, za duzo nerów.
Mia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:05   #36
sidorkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

Mówi się , że na starą zranioną, miłość najlepsza jest nowa miłość
Ale zostawiając jego warto też się zastanowić nad tym co było nie tak w waszym związku lub też co miała ona w sobie, a czego Ty może nie masz, że postanowił Cię zdradzić. Warto o tym pomyśleć, aby nie popełniać tych samych błędów w kolejnym związku.
Trzymaj się
sidorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:13   #37
Mia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

Byłam wtedy kilka tysiecy km dalej, sama zdecydowałam o swoim powrocie i zostawiłam go tam samego. A z tego co wiem ( uwierzcie jestem bardzo atrakcyjną kobietą) moje minusy to:
1) jestem szczupła, chyba wg niego za szczupła, choc sama tak nie uwazam - wazę 51 kg przy 162 cm wzrostu
2) nie umiem się całować podobno, bo .... cytuję " ona ma za bardzo wysuniętą górną szczękę",
3) realizm, czyli mocne stąpanie po ziemi!
Własnie o takich swoich mankamentach dowiedziałam się przy okazji newsu o romansie!
Mia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 17:14   #38
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Serce czy rozum?

Cytat:
Napisane przez Mia83 Pokaż wiadomość
I własnie tego potrzebowałam usłyszeć. Sama świadoma jestem tego co zrobić powinnam, ale potrzebowałam tak silnej grupy wsparcia.
Poinformowałam TŻ telefonicznie ( innej mozliwości nie mam, a nie chce tego odwlekac), że nie jestem w stanie tak żyć, że nie potrafie się uporać z tym jego wybrykiem, i że odchodzę!
Obawiam sie tego, że za 3 godziny stanie pod moim domem ( bo tyle mu zajmie dojazd do mnie) i albo bedzie mnie przepraszał i słownie zapewniał o swojej miłość albo da mi do wiwatu!
A Pan z siłowni, to wg mnie to tylko impuls do tego by zacząć dbać tylko i wylacznie o własny tylek. Zauroczył mnie w pewnym sensie swoją otwartością pogodą i błyskiem dużych oczu, ale nie jestem w tym momencie emocjonlanie zdolna do budowania nowego związku. W kazdym razie duzo pomogło mi to , ze jest ktoś kto sie mną interesuje, ktoś kto mnie słucha. A poza tym jestem o 4 lata starsza od tego Pana z siłowni, i nie chcialabym go skrzywdzić w żaden sposób, traktując go jako lek na wyrządzone mi zło.
Bardzo dobrze
Tylko nie myśl, że go ranisz. Bo to on zranił Ciebie. Nie daj się wpędzic w poczucie winy. Zdadził Ciebie perfidnie, nie przyznał się. Nic go nie usprawiedliwia. Nawet jakby teraz stawał na głowie by Ciebie odzyskac, to nic nie odbuduje utraconego zaufania. Tu już nie ma co zbierac..

Co do drugiego pogrubionego, bardzo dobrze myślisz. Takie wskakiwanie w nowy związek może Tobie pomóc, wyleczyc rany, zapomniec. Ale nie zawsze jest to fair wobec drugiej osoby, bo ona może liczyc na coś więcej niż tylko leczenie ran.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:27   #39
sidorkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

a uważasz, że ona jest atrakcyjniejsza i ładniejsza od Ciebie ?
sidorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:35   #40
Mia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

Uwazam ze jest atrakcyjna na swój sposób. Zupełnie inna, o dwie głowy wyższa, o 15 kg wiecej wskazuje jej waga.
Ale ma zupełnie inną osobowość. Mialam przyjemność poznać kolezankę Męskie kolana na każdej imprezie wydawały sie być dla niej wygodne.
Mia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:47   #41
sidorkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Serce czy rozum?

Acha to już chyba mogę domyślać się co to za typ kobiety.Widocznie chciał czegoś nowego zasmakować, może w wasz związek wtargnęła się nuda lub też może nie poświęcaliście sobie zbyt dużo czasu. A on płacze, żałuje tego, bo chyba wie, że z tą kobietą nie miałby żadnej przyszłości może np ze względu na jej osobowość, a wie, że jak Ciebie straci to straci coś o wiele więcej tylko szkoda, że zrozumiał to zbyt późno..
sidorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 19:09   #42
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Serce czy rozum?

A jaka różnica kim/jaka jest ta kobieta?

Rozumiem ciekawość -"co ona ma czego ja nie mam?" " w czym jest lepsza ode mnie?". Ale po co się tym zadręczać?!
Przecież to nie o nią chodzi -jaka by ona nie była, to zdradził ON, nie ona.

A porównywanie się do innych nigdy jest korzystne i budujące, zwłaszcza w takiej sytuacji.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:27   #43
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Serce czy rozum?

Skąd ja to znam.
Myślę że na nieudaną miłość najlepsza jest nowa miłość. Dzięki koledze z siłowni łatwiej będzie Ci skończyć poprzedni związek, nie będzie aż tak bolało.
A TŻ olej. Nagle się obudził że źle robił zdradzając Cię? Niech spada do swojej kochanicy, do końca życia będzie się za wami ciągnęła ta zdrawa, więc to nie ma sensu.
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:00   #44
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Serce czy rozum?

uwazaj na tego nowego z silowni, zeby cie nie oszukal. i zeby nie okazalo sie ze jest zajety.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:28   #45
delicja_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Serce czy rozum?

Ja chciałabym tylko powiedzieć co kiedyś usłyszałam na temat zdrady, a mianowicie,że jeśli jeden z partnerów zdradził swoją połówkę będąc pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego i była to sytuacja jednorazowa to ta granica jest dopuszczalna i daje minimalną szansę na przetrwanie związku, natomiast jeśli partner notorycznie zdradzał np. Ciebie ze swoją koleżanką przez dłuższy czas jest ogromne prawdopodobieństwo że będzie to robił w przyszłości a nie koniecznie tej bliskiej. To jest oczywiście Twoja indywidualna decyzja ale z tego co piszesz już sobie z tym nie radzisz psychicznie i nie potrafisz mu wybaczyć , więc nie ma co jeszcze bardziej się pogrążać bo z każdym rokiem jest trudniej się rozstać.Nie możesz myśleć tak o nim żeby go nie zranić bo najważniejsze jest Twoje szczęście, z nawiązanie nowej znajomości napewno Ci nie zaszkodzi bo przecież spotykając się z kimś nie musisz spędzać z nim reszty życia, a na pewno dzięki temu łatwiej Ci będzie zakończyć Swój poprzedni związek.Pozdrawiam i 3mam kciuki
delicja_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 23:18   #46
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Serce czy rozum?

W ogóle on zdradzajac Ciebie, ryzykował, ze Wasz związek sie rozleci. To, że dałaś Wam szansę nie jest równoznaczne z tym, ze jest cacy i on powinien dobrze wiedzieć, że jest na okresie próbnym, bo nie wiadomo, czy po czymś takim mu zaufasz i będziesz umiała z nim żyć.
Nie patyczkuj się i postaw na pana z siłowni. Po co się męczyć, skoro życie może być szczęśliwe u boku kogoś innego?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:28   #47
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Serce czy rozum?

Cytat:
Napisane przez Mia83 Pokaż wiadomość
Jestem, ale wątpliwości i ogolne uczucie najprościej mówiac niechęci do niego mialam od początku. Stad diametralna zmiana w mojej postawie. Jestem oschła i wyplona. Ale mimo wszystko postanowiłam zawalczyć zwłaszcza wtedy przez to że on dokładał wszelkich starań.
Tego nowego Pana poznałam w dniu kiedy dowiedzialam się o wybrykach mego TŻ. Poszłam odreagować, nie wiedzialam co ze sobą zrobić. Zauwazyłam piękne oczy, ale to wszystko. Dopiero z biegiem tych spotkań na siłowni - zaczeliśmy rozmawiac, opowiadać o sobie. Przypadkowy dotyk, otarcie powodował niesamowity dreszcz emocji. I tak naprawdę wtedy poczułam, że moj związek się całkowicie SYPIE!
zauroczył Cię facet z siłowni, bo byłaś włąśnie w takim momencie życia. gdyby TŻ nie bryknął, pewnie nie spojrzałabyś na tamtego. moja rada- związek z obecnym i tak się konczy. wiec zakoncz go z godnoscia i nie meczcie sie dalej. natomiast co do Pana z silowni...nie wchodzilabym w to, daj sobie czas.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:15   #48
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: Serce czy rozum?

Dobrze zrobiłaś Ja aktualnie jestem na etapie milczenia... Mimo, że on mnie nie zdradził, to czuje że nie pasujemy do siebie. No i bardzo rani Ostatnio zastanawiał się czy coś do mnie czuje... Wymiękłem.
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:21   #49
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Serce czy rozum?

Cytat:
Napisane przez delicja_87 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym tylko powiedzieć co kiedyś usłyszałam na temat zdrady, a mianowicie,że jeśli jeden z partnerów zdradził swoją połówkę będąc pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego i była to sytuacja jednorazowa to ta granica jest dopuszczalna
(...)
Tarara, naiwne tłumaczenia. Jeszcze nie widziała, aby "pod wpływem" ktokolwiek z moich znajomych zdradził "niechcący". Jak ktoś chce, to zdradzi i tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:46   #50
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Serce czy rozum?

Przyznaj sie sama przed soba czy wyobrazasz sobie zycie bez niego.
Na jego niekorzysc wplywa fakt, ze nie zrobil tego raz tylko kilka razy, ale wrocil , zaluje i sie stara.Pamietaj tez, ze odbudowywanie Waszego zwiazku zajmie kilka lat i Twoja zadra na sercu tyle bedzie sie goic, ale blizna pozostanie.Zdecyduj czy chcesz z nim spedzic zycie, bo jestescie kolo 30 i wkrotce przyjdzie czas na taka decyzje.
Powiedz mu, ze Cie o boli i wolalabys niewidywac sie przez jaks czas _ zobaczysz jak zareaguje czy bedzie pisal, dzwonil, no chyba ze jestes pewna ze on swiata poza toba nie widzi.Jesli tak jest wybacz mu jesli potrafisz, kazdy popelnia bledy w zyciu, jedne wieksze drugiemniejsze.Jestesmy tylko ludzmi .Jesli pokazal skruche szczerze tego zaluje daj mu szanse i nie rozdrabniaj tego co sie stalo, bo bedzie Cie to bolalo.
Szczerze Ci wspolczuje wiem ze jestes rozdarta, czas zagoi rane.
Gwarantuje
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:37   #51
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Serce czy rozum?

Cytat:
Napisane przez Mia83 Pokaż wiadomość
Puk Puk dziewczyny! Czesto czytałam Wasze forum, by poznać Wasze spojrzenie na pewne kwestie, ale dziś zdecydowałam się do Was dołączyć. Najzwyczajniej sobie nie radze. I w zasadzie nie mam się komu z moich bolączek wyspowiadać, bo obawiam się że i moje ściany uszy mają, a nie chcialabym żeby moja historia już teraz została odkryta przez zainteresowane podmioty.
Jestem w kilkuletnim związku. Oboje jestesmy dorośli. Ja własnie skonczyłam 27 lat, Moj TŹ 32. Różnie z nami bywało. Raz wzloty raz upadki, tak jak zapewne u kazdej z Was. Niestety 1,5 miesciąca temu wyszło na jaw, że moj TŻ sypiał ze swoją kolezanką, spedzał u niej noce, wieczory i ranki. Przeszył mnie bol, swiat mi runał w jednej sec. Ale jak to na Misia przystało, tłumaczył się, błagał, plakał razem ze mną. I wypłakał. Przygarnełam go spowrotem, ale mimo wszystko nie moge się z tego otrząsnąć. Jestem obojętna, zimna, nie mam ochoty na spedzanie z nim czasu. I już sama nie wiem czy z litości dałam mu szansę czy jednak tak mi podpowiadał glos serca. Sęk w tym, że po tamty wydarzeniu poznałam Kogoś. Zupełnie przypadkowo. Na siłowni. I niestety bardzo dobrze nam sie ze sobą rozmawia. Wiem, że początki nowych znajomości zawsze są piękne. Ale przez te rozmowy, przez to że zaczynam inaczej patrzeć na świat, i przez te jego nieziemskie oczy, jeszcze dalej odsunęłam się od Mego TZ.
Strasznie męczy mnie ta sytuacja. Nie chcę żadnego nowego związku. Ale mam ogromne obiekcje do tego w którym tkwie. Czuje sie jak w martwym punkcie! Boję się, że odchodząc od niego, bardzo go skrzywdzę. Nie wiem czemu się nad nim umartwiam, w koncu to On zburzył to co budowaliśmy. Ale widze jak się stara, i boli mnie to, że odchodząc tym razem jak zburze jego świat.
Mam ogromny mentlik. Gdyby nie kolega z siłowni, pewnie dziś nie mialaby takich mysli, i nie sądziłabym że świat może być kolorowy i nie konczy się na tym jednym facecie.
Może któras z Was też sie biła z podobnymi myslami. Może macie podobne doswiadczenie. Z pokorą przyjmę wszystkie komentarze.
Ty weź zacznij myśleć o sobie, a nie o facecie do którego najwyraźniej nic nie czujesz.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 02:19   #52
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Serce czy rozum?

Bierz życie w swoje ręce i nie marnuj ani jednej chwili

Szkoda czasu na stanie w miejscu uwierz!
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:06   #53
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Serce czy rozum?

Nie usprawiedliwiaj drania i zostaw go! Zdradził cię wtedy kilkakrotnie to napewno na tym się nie skończy! Kto wie, może ten fecet z siłowni to właśnie ten
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.