Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-30, 07:45   #31
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

ja noszę głównie dzwony i proste nogawki

a na dzwony napewno wróci moda, fasony się zmieniają co jakiś czas, módlmy się żeby nie wróciła moda na marchewy... grrrr
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 08:35   #32
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Jak wrócą marchewy to będę chodzić goła moda modą, niech sobie jest, i tak za bardzo mnie ona nie interesuje, bo dla mnie ważne to, co ładne, a nie co akurat jest na czasie i posiadanie tego uczyni mnie "cool" i "trendy", bo dajcie spokój, jak ktoś ubrał całkowicie niemodny ciuch sprzed sezonu, nie wspomnąc już - sprzed paru lat, to niby jest dinozaurem? (nie mówię, że wg was, ale wg niektórych dziewczyn i pism dla kobiet to ubrania powinno się wymieniać kiedy tylko kończy się moda na nie, czyli często co 3-6 m-cy ) po prostu chciałabym, żeby łatwo dostępne były ubrania dla miłośniczek różnych stylów i w różnych rozmiarach... dobrze, że idzie lato, będę mogła nosić ponadczasowe szorty i mini, przynajmniej one są niezmienne od długiego czasu a może na jesień powróci większy wybór ubrań... może to wszystko dlatego, że mieszkam w niedużym mieście i dlatego nie mogę nic dostać a Allegro to też nie to samo, bo wymiary nie wystarczą, trzeba przymierzyć...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 08:52   #33
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Agatin-K, nie zgodze sie, ze we wszystkich sklepach dzinsowe spodnie to zawsze rurki. cala masa dzinsow to dzwony, bootcuty, i to chyba we wszystkich sklepach sieciowych.
tak jak pisala malice, skoro masz problemy z wymiarami, warto zainwestowac w krawcowa, to wydatek kilku zlotych, a masz pewnosc, ze dzinsy beda dobrze dopasowane.
osobiscie jestem zwolenniczka rurek dla dziewczyn w miare wysokich i szczuplych. mysle, ze rurki wygladaja na nich o niebo lepiej niz dzwony.
dla dziewczyn nizszych czy niespecjalnie szczuplych chyba najlepszym rozwiazaniem sa mimo wszystko spodnie proste. a nie- rozszerzane, ktore sprawiaja, ze sylwetka robi sie troche przyciezka na dole...tak mi sie przynajmniej wydaje
pozdrawiam
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:00   #34
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Może po prostu mieszkam w takim mieście, że nic nie można dostać...
Natomiast moim zdaniem w rurkach źle wyglądają nawet dziewczyny wysokie i szczupłe, no chyba, że spodnie są wpuszczone w kozaki, to wygląda ładnie. Ale dzwon to dzwon, nie za szeroki, taki lekki, wygląda wg mnie najkorzystniej, wygląda się w nich proporcjonalnie... nie mam nic przeciwko rurkom, poza tym, że nie mam zamiaru ich nosić, nawet tych prostych bym nie założyła... tylko, że sklepy w moim mieście utrudniają mi ubieranie się w to, co mi się podoba... no cóż, będę szperać wszędzie, mam nadzieję, że coś znajdę.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:07   #35
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

no tak dzwony nie są już na topie, ale jak już niektóre z was wspominały to wcale nie oznacza że nie można ich nosić, bo z odpowiednimi dodatkami nawet z nich można wyczarować ciekawy zestaw
P.S. nie zapominajmy, że nadal modne są spodnie szerokie na całej długości co też jest pewnym rozwiązaniem dla dziewczyn o bardziej kobiecych kształtach, które nie widzą siebie w rurkach
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:07   #36
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

nie cierpie dzwonow zawsze chodzilam w spodniach z prostymi nogawkami a ostatnio gustuje w rurkach bo najlepiej w nich wygladam
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:14   #37
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez co_wy_mozecie_wiedziec Pokaż wiadomość
Rurki to wioska, ale niestety dziewczyny piszczą na ich widok bo to modne (a dzwony teraz są blee - według miłośniczek mody).
Dzwony powrócą za kilka lat, a dziewczyny jak chorągiewki znów zakochają się w rozszerzanych spodniach.
I tak w kółko.
Co z wami zrobiła ta "moda"...

Jak dla mnie to dzwony są wielce OK. A rurek bym nie założyła choćby nie wiem co.
ta, nie ma to jak kogoś poobrażać . ja teraz nie moge patrzec na dzwony, ale nie mówię odrazu, że to wieś. zwyczajnie jednym bardziej pasują rurki, drugim dzwony trzecim proste.

ja np. jeszcze rok temu kochałam dzwony. nawet jak juz moda na nie przemijała i stwierdzilam, ze nigdy w zyciu nie zalozylabym czegos takiego jak rurki . a teraz sie w nich zakochałam, przymierzylam i stwierdzilam " no w sumie fajnie w nich wygladam" i tak sie zaczelo. a w dzwonach zwyczajnie czuje sie glupio
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 12:27   #38
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
ta, nie ma to jak kogoś poobrażać . ja teraz nie moge patrzec na dzwony, ale nie mówię odrazu, że to wieś. zwyczajnie jednym bardziej pasują rurki, drugim dzwony trzecim proste.

ja np. jeszcze rok temu kochałam dzwony. nawet jak juz moda na nie przemijała i stwierdzilam, ze nigdy w zyciu nie zalozylabym czegos takiego jak rurki . a teraz sie w nich zakochałam, przymierzylam i stwierdzilam " no w sumie fajnie w nich wygladam" i tak sie zaczelo. a w dzwonach zwyczajnie czuje sie glupio
dokładnie tak jak ja
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:48   #39
hannna
Raczkowanie
 
Avatar hannna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 33
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

rurki... co trzecia dziewczyna je ma i nie wiem co w nich fajnego. do tego każda balerinki (jak dla mnie buty bez podeszwy). heh.. no ale nie ma co. każdy lubi co innego.
hannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 23:43   #40
co_wy_mozecie_wiedziec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

hannna, rurki i balerinki są modne i tylko na tym polega ich "fajność".
Ale niebawem przyjdzie nowa moda, będą okazje do kolejnych obserwacji. Narazie się nie pozbywam moich dzwonów. Mam przeczucie, że za pewien czas będę modna, że ho ho.
co_wy_mozecie_wiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 07:23   #41
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

dzwony to jedyne spodnie, w których wyglądam w miarę dobrze.
no, jeszcze szwedy, ale nie będę robic obciachu i wyskakiwać w takich obszernych workach )

tak że pomimo, że staram sie ubierac modnie, no to zawsze mam na sobie te nieszczęsne jeansowe dzwony - w rurkach wyglądam jak baleron.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 07:31   #42
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
ja już nie moglabym chodzić w dzwonach, teraz tylko proste albo rurki
U mnie też dzwony leżą na dnie szafy, teraz tylko rurki
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:03   #43
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Generalnie to ja najlepiej czuję się w prostych,w rurkach i lekko poszerzanych dzwonach też ok,ale takie typowe duże dzwony już mi się nie podobają i nie ma to nic wspólnego z modą
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:17   #44
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez co_wy_mozecie_wiedziec Pokaż wiadomość
hannna, rurki i balerinki są modne i tylko na tym polega ich "fajność".
Ale niebawem przyjdzie nowa moda, będą okazje do kolejnych obserwacji. Narazie się nie pozbywam moich dzwonów. Mam przeczucie, że za pewien czas będę modna, że ho ho.

Hmm,a do niedawna były modne dzwony(prawie)każda dziewczyna miała kilka (albo i więcej) par,a mimo to Ty też je nosiłaś,więc nie rozumiem ,dlaczego tak bardzo denerwuje Cię to,że teraz dużo dziewczyn nosi rurki

Może im takie spodnie naprawdę się podobają i nawet jak dzwony znowu będą super modne to i tak dalej będą nosić rurki

Dlaczego nie możesz zrozumieć,że taki styl może się komuś naprawdę podobać,tylko z góry zakładasz,że Ci,którzy się tak ubierają ślepo podążają za modą

Tak w ogóle to teraz są modne bardzo szerokie spodnie i choćby nie wiem co i tak ich nie założę

edit : Przepraszam za dwa posty z rzędu
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:10   #45
co_wy_mozecie_wiedziec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Nie zaczęłam nosić dzwonów dlatego że była taka moda, tylko że mi się podobały. Możliwe, że dziewczyny noszą rurki z tego samego powodu, ale jakoś w to nie wierzę. Myślę, że przy następnej "zmianie" mody, rurki pójdą w kąt i nagle się wszystkim "odwidzą".

I wcale mnie nie denerwuje to, że ktoś nosi rurki. A niech sobie nosi. Ja tylko prowadzę obserwacje.
co_wy_mozecie_wiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:52   #46
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

a co w tym zlego ze ktos cos nosi -bo jest modne....czy to przypadkiem nie podswiadome zamykanie takich ludzi w pudelku z napisem -proznosc,brak wyobrazni???przeciez to nie prawda.to nie jest tak ze ktos chodzi w rurkach balerinach i longach -to jest gorszy...a jak ktos w skoczy w dzwony i mowi ze nie jest wiezniem mody to jest super gosc.to kazdego indywidualna sprawa i kazdy powinien czuc sie wyjatkowo w rzeczach jakie nosi.teraz sa modne rurki i dobrze w nich wygladam to je nosze wroca dzwony to pewnie wyciagne z dna szafy dzwony.i nie widze w tym nic dziwnego-po to jest moda zeby z niej kozystac....przeciez ciuchy sie nudza wiec trzeba wpraowadzac jakies urzmaicenie.


a apropo powracajacej mody...to wydaje mi sie ze wrocilo juz z wczesniejszych lat wszystko....oprocz poduszek na ramionach??hihi ciekawe czy kiedys znow beda modne.(nie to zebym tego bardzo chciala)
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:55   #47
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
a co w tym zlego ze ktos cos nosi -bo jest modne....czy to przypadkiem nie podswiadome zamykanie takich ludzi w pudelku z napisem -proznosc,brak wyobrazni???przeciez to nie prawda.to nie jest tak ze ktos chodzi w rurkach balerinach i longach -to jest gorszy...a jak ktos w skoczy w dzwony i mowi ze nie jest wiezniem mody to jest super gosc.to kazdego indywidualna sprawa i kazdy powinien czuc sie wyjatkowo w rzeczach jakie nosi.teraz sa modne rurki i dobrze w nich wygladam to je nosze wroca dzwony to pewnie wyciagne z dna szafy dzwony.i nie widze w tym nic dziwnego-po to jest moda zeby z niej kozystac....przeciez ciuchy sie nudza wiec trzeba wpraowadzac jakies urzmaicenie.


a apropo powracajacej mody...to wydaje mi sie ze wrocilo juz z wczesniejszych lat wszystko....oprocz poduszek na ramionach??hihi ciekawe czy kiedys znow beda modne.(nie to zebym tego bardzo chciala)
calkowicie zgadzam sie z Toba Maramara podpisuje sie pod tym w 100%, tylko zeby te poduszki nie wrocily
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:10   #48
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

ja moje dzwony przerobiłam na bermudy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:45   #49
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

dzwony przez dlugi czas byly krzykiem mody. Byly rozne fasony i wzory ale teraz ich era minela. Przyszedl czas na rurki i tego typu spodnie. Przez wiele lat nosilam tylko i wylacznie dzwony najbardziej lubilam takie ktore mialy jak najbardziej rozszerzane nogawki u dolu. Mysle ze wiekszosc dziewczn lepiej wygladala wlasnie w dzwonach a nie w rurkach ktore nosza teraz
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 12:41   #50
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Hmm no ja miałam troche inaczej.W dzwonach nie czułam sie zbyt fajnie, trudno bylo znalezdz dopasowane, zawsze mi gdzies tam odstawały albo nie tak lezaly...za to w rurkach czuje sie mega KOBIECO i ciesze sie, ze wreszcie znalazlam spodnie dopasowane do mojej figury.To moje osobiste odczucia, bardzo lubie rurki.To nie kwestia mody tylko tego kto w czym dobrze wyglada, mi akurat tzw. dzwony srednio pasują.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:28   #51
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Ja dzwony bardzo lubialam i lubie je nadal. Z takiego powodu ze mam duza stope i nie lubie jak widac mi cale buty. Taka moja fobia . Spodnie moga byc dopasowane w udach ale nogawki musze miec rozszerzane. W rurkach czuje sie komicznie, chociaz czasem je nosze, lecz podwiniete. Mam spory problem z dopasowaniem spodni. Troche mam za duzo cm w pasie w proporcjach do zadka. I zawsze jak sa dobre w pasie to w tylku mi wisza...
Chyba bede musiala sie przerzucic na jakies materialowe , sportowe
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:16   #52
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

ja osobiście bardz lubie dzwony posiadam spodnie i dzwony i rurki.. i we wszystkich czuje sie dobrze

ogolnie dzwony moze i wyszły z mody ale i tak nosi je bardzo dużo dziewczyn
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 11:54   #53
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Może po prostu mieszkam w takim mieście, że nic nie można dostać...
Natomiast moim zdaniem w rurkach źle wyglądają nawet dziewczyny wysokie i szczupłe, no chyba, że spodnie są wpuszczone w kozaki, to wygląda ładnie. Ale dzwon to dzwon, nie za szeroki, taki lekki, wygląda wg mnie najkorzystniej, wygląda się w nich proporcjonalnie... nie mam nic przeciwko rurkom, poza tym, że nie mam zamiaru ich nosić, nawet tych prostych bym nie założyła... tylko, że sklepy w moim mieście utrudniają mi ubieranie się w to, co mi się podoba... no cóż, będę szperać wszędzie, mam nadzieję, że coś znajdę.
nie moge się z toba zgodzić że nawet szczupłe dziewczyny wyglądają niekorzystnie w rurkach.według mnie własnie tylko takie dziewczyny powinny chodzić w rurkach bo wygladają w nich naprawde bardzo dobrze.niskie i grubsze dziewczyny zdecydowanie powinny unikać rurek
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 12:27   #54
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

ja sie nie zgodze. ja jestem niska i jakos rurki mi pasują ..
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:34   #55
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez Oliffka Pokaż wiadomość
ja sie nie zgodze. ja jestem niska i jakos rurki mi pasują ..
sorki ale uważam że niskie dziewczyny nie powinny nosić rurek tak samo jak legginsów.oczywiscie to jest moje zdanie i masz prawo sie nie zgadzac.kazdy przeciez nosi to na co ma ochote
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:20   #56
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

mnie się podobają zarówno rurki jak i spodnie rozszerzane Oczywiście mega dzwonów już nie zakładam, to czasy gimnazjum Uważam, że najlepszy jest krój prosty, bo jest uniwersalny i zawsze modny

Oliffka - popieram mam 163 i ponoć wyglądam w rurkach dobrze. To nie zależy od wzrostu, tylko od proporcji ciała
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:14   #57
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

eee nie zgadzam się!!do rurek trzeba miec odpowiedni wzrost i być szczupłym,jak widze niskie dziewczyny w rurkach to jakoś nieeeee
__________________

scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:04   #58
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Moim zdaniem jensy klasyczne ( takie ani zwężane ani rozszerzane) zawsze są modne i jest to fason ponad czasowy zastanawiałam się też co innego jest zawsze modne??????
chyba zwykłe t-shirty takie nie za szerokie
aaaaaaa i napewno jeszcze :
dresy!!!! ( ale to taż fasony się zmiemiają) moze jeszcze bluzy z kapturem ale to tez chyba tylko dla sportowców
więc wniosek z tego taki za moda powraca co jakis czas i powinnysmy przechowywac nasze ubraniw dla wnuczek i prawnuczek ale wtedy pewnie będzie się juz nago chodzic i nie będzie problemu
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:17   #59
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Pokaż wiadomość
eee nie zgadzam się!!do rurek trzeba miec odpowiedni wzrost i być szczupłym,jak widze niskie dziewczyny w rurkach to jakoś nieeeee

Mi się wydaje,że jednak liczą się proporcje Sama jestem niska i podobno dobrze wyglądam w rurkach,z drugiej strony nie wszystkie wysokie dziewczyny (nawet jeśli są szczupłe) ładnie wyglądają w tego typu spodniach
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:52   #60
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

ale dabata się zrobiła. hehe. ja sądzę że dzwony są nadal modne, skoro wchodząc do LEE, BIG STARA lub chociażby Terranovy można kupic dzwony (nie strasznie szerokie ale leciutko rozszerzane).

Nie rozumiem tez stwierdzenia że RURKI SĄ DLA KAŻDEGO. i uważam to za mit wszechczasów. Skoro rurki są dla każdej kobiety , to jeansowe superkrótkie supermodne spódniczki również są dla każdej.....

ALE.... w jednym z wątków przeczytałam wypowiedź jednej z dziewczyn, że owszem te spódniczki są supermodne, ale co druga dziewczyna wygląda w nich strasznie i nie powinna w nich chodzić bo ma grube uda. Sorry, ale w nowym glamour są rónież fotki ale słynnych osób w... rurkach, w dodatku raczej tych grubszych (czyli np. z dużą pupą - nie chce nikogo urazić), i wygląda to strasznie. Więc skoro macie takie podejście do rurek, to nei krytykujcie osób które ubierając się modnie, nie dopasowują ubrań do swojej sylwetki. JA chyba w przeciągu 2 miesięcy widziałam chyba tylko jedną dziewczynę która dobrze wyglądała w rurkach.

Podobają mi się rurki, ale np. tragicznie skracają mi sylwetkę. to już jedna rzecz kttóra świadczy o tym że nei sa dla każdego. Niue będę wyglądać ŹLE i BRZYDKO tylko po to żeby ubrac coś co jest modne...

Poza tym, to nie wy decydujecie o tym co jest modne a co nie. Wystarczy wyjśc na ulicę, i wtedy dopiero widac co nosi nię najlepiej, najdłużej, i najpraktyczniej.

Sądze że dzwony nie wyszły z mody, a jedynie do grona kilku popularnych fasonów dołączyły rurki, zaslepiając przy tym co niektóre znawczynie mody. moda na rurki czy ortodoks?


Tym postem nikogo nie obrażam ani nie prowokuję, wyrażam swoje prywatne zdanie.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.