Rossmann cz. XXII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 19:18   #541
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Łodzi, w których Rossmannach znajdę szafę Bourjois? Oczywiście poza Manufakturą, przy tej promocji wolałabym uniknąć dantejskich scen
byłam tam dzisiaj i za każdym razem na takich akcjach powtarzam sobie, że taki szał to nie dla mnie kosmetyki upaćkane, nie na swoich miejscach, dostać się do jakiejś szafy graniczyło z cudem, nie mówiąc o tym żeby na spokojnie dobrać kolor podkładu bo ktoś ciągle Cię trąca albo zasłania. no ale nie dałam się i kupiłam to co chciałam
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:24   #542
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja kojarze tylko Stokłosy i Annopol, ponoć jest też w renovie, ale to nie centrum



ale w porównaniu do Revlona jak kolorystycznie wypada?




ale to nie tylko przy promocji niestety, ja ogólnie mam problem z podkładem, nie uważam akurat, ze jestem wybitnie jansa, tylko ze podkłady są wybitnie nie jasne i o słabych kolorach, miałam ochotę affinitone przetestować, ale co z tego jak tam nie ma dla mnie kolorów i bez promocji;/
to ciezko porownac moze Rimmel jest ciemniejszy ale extra sie stapia z cera
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:28   #543
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Koło Krewetki. Korektory były w dwóch kolorach 4 i 6 (testery były 4, 5, 6).



U mnie też, ale ekspedientka mi poogła.

Gdańsk:

Gdzie jest szafa Manhattan? Jest na pewno koło Krewetki, ale nie było testerów tego, czego chciałam.

to teraz ja podpowiem Na pewno w galerii Manhattan, w Bałtyckiej, w rossmannie na dworcu pkp, w Alfie, w Złotej Karczmie... Jest jeszcze nowy rossmann w galerii Madison, ale tam jeszcze nie byłam (koło Bomi, na dole).
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:30   #544
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: Rossmann cz. XXII

Dziewczyny jakie polecacie podkłady do cery normalnej z tendencją do świecenia się strefy T? Szukam podkładu który daje naturalny efekt i nie kryje mocno, nie chcę efektu "maski" oraz nie potrzebuję silnego krycia
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:31   #545
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Rossmann cz. XXII

Wstąpiłam dzisiaj po drodze do Rossa na Floriańskiej. Myślałam, że będzie oblężenie i nic sobie nie kupię, tymczasem chwyciłam najjaśniejszy Rimmel Match Perfection(wszystkie były zaklejone! ) i spokojnie rozejrzałam się po innych szafach. W tym Rossie nie ma ani Manhattanu, ani Bourjois, więc nic innego mnie nie skusiło

Jutro idę na łowy pod Bagatelę, tam to pewnie będzie syf- są chyba wszystkie interesujące marki

Co do słynnego podkładu z M.- mam najjaśniejszy, zużyłam jakieś 80% opakowania i cóż... Mam do niego mieszane uczucia. Troszkę dla mnie za różowy(ale w taki dziwny sposób ). Czasami ładnie wygląda na buzi, a czasami mam wrażenie, że podkreśla mi wszelkie rozszerzone i zatkane pory. Może to moja fanaberia związana z obsesją na punkcie cery, może mam fatalną cerę, może mi nie można dogodzić Na chwilę obecną nie skuszę się chyba na drugie opakowanie.

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2014-04-23 o 19:34
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:46   #546
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Rossmann cz. XXII

Drogie Wizażanki, ja z pytaniem troszkę z innej kategorii, mianowicie o nowe lakiery Rimmel Rita Ora, które mają być dostępne od maja w naszych R. Orientujecie się może czy będą u nas dostępne wszystkie kolory? Czy tylko wybrane, np tylko te, które pokazane są na rossnet.pl? Na anglojęzycznych blogach widziałam zdjęcia i wychodzi na to, że w kolekcji będzie 12 odcieni. A jak to będzie w Polsce?
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:48   #547
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość

Czy eveline bb 10 w 1 jest już w waszych rossmanach ?? Czy leży w szafie ??
Tak. Tak
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 19:55   #548
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tak. Tak

mam nadzieję, że będzie i u mnie ile kosztuje ?
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:56   #549
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Sunny Bronzer z Lovely matowy jest godny uwagi jeśli szukacie czegoś delikatnego do opalenia twarzy choć do konturowania też by się nadał. Jestem żółtkiem i pasują mi wszelkie pomarańcze w bronzerach (każdy mi się będzie wybijał na pomarańcz przez żółty odcień skóry) a ten jest chłodnym brązem z mini drobinkami
Tylko czemu nikt jeszcze nie napisał ze on tak śmierdzi
Tzn pachnie....no ale... Fuj. Całe szczęście ze tylko przy nakladaniu i chwilę po.


Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:02   #550
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Używam raczej jasnych podkładów, ale wydaje mi się, że Colorstay ma więcej żółci niż Facefinity (mówię o kolorach 150 vs. 47)



Dziękuję Najbardziej z Revlonu odpowiada mi 180 ze względu na poziom odcienia ale przeszkadzają mi w nim różowe tony.... Chyba ja źle widzę Natomiast 220 to już całkiem róż a 250 jest za ciemny;/
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:10   #551
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann cz. XXII

Nie wiem jak "góra" rossmanna informuje drogerie o promocjach, ale robi to chyba niejasno. Wczoraj odeszłam od kasy z niczym, bo eveline korektor z półki i under 20 z półki "nie zaliczały się do promocji".
Dziś rano w rossie blisko pracy pytam czy produkty spoza szaf mają -49%, Tak mają- dostałam informację. To lece po pracy do rossa gdzie są produkty, których nie ma w rossie blisko pracy a tam...znów odchodzę z niczym, bo "tylko szafy" i mówiłam "nalicz Pani ręcznie ten rabat!, bo inna drogeria ma promo na towar z półek!" Nie, bo będzie młyn jak się góra dowie o takich praktykach! Paranoja
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 20:16   #552
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak "góra" rossmanna informuje drogerie o promocjach, ale robi to chyba niejasno. Wczoraj odeszłam od kasy z niczym, bo eveline korektor z półki i under 20 z półki "nie zaliczały się do promocji".
Dziś rano w rossie blisko pracy pytam czy produkty spoza szaf mają -49%, Tak mają- dostałam informację. To lece po pracy do rossa gdzie są produkty, których nie ma w rossie blisko pracy a tam...znów odchodzę z niczym, bo "tylko szafy" i mówiłam "nalicz Pani ręcznie ten rabat!, bo inna drogeria ma promo na towar z półek!" Nie, bo będzie młyn jak się góra dowie o takich praktykach! Paranoja
a sprawdzalas cene na czytniku? ja dzisiaj też słyszałam, jak tłumaczyly kobiecie, że tylko szafy, a kupiłam lirene ze zniżką, na polce była normalna cena, a na czytniku i przy kasie obnizona
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:18   #553
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann cz. XXII

Poszłam po pracy po tego loreala true match, ale przed wyjsciem rzuciłam okiem na recenzje i trochę ostudziły mój zapał Kolor N1 ma faktycznie fajny, ale wszyscy na kwc piszą, że szybko się ściera więc ostatecznie odpuściłam. Rzeczywiście on tak szybko znika?

Chwyciłam za to affinitone, pracownica akurat dokładała z szuflady więc mam pewnosć że niezmacany i nie otwierany, więc może leżeć i czekać na swoją kolej
ps u mnie też ma być dziś dostawa więc pewnie we wszystkich (bo dziewczyny pisały, że u nich też) to jutro pewnie szafy będą "dopakowane"
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:19   #554
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
a sprawdzalas cene na czytniku? ja dzisiaj też słyszałam, jak tłumaczyly kobiecie, że tylko szafy, a kupiłam lirene ze zniżką, na polce była normalna cena, a na czytniku i przy kasie obnizona
normalnie chciałam kupić na pewniaka, skoro w jednej drogerii mi potwierdzili, że jest promo a tu zonk i pani musiała kajet do wycofania transakcji przynieść i pan z ochrony podpisywał no komedia
"no nic z półek nie wchodzi, nawet bb" powiedziała pani
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:22   #555
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ale jezeli cos nie wchodzi na promocje to napisz do centrali, bo sklep nie ma wplywu na to przeciez recznie niby jak to maja nabic, jak zeby cos wykasowac z kasy zazwyczaj dziewczyny wolaja jakas 2 ktora to moza zrobic... a ze wchodzi cos z poza szaf to wiem, bo kupowalam mamie podklad lirene, zreszta moglas rowniez sama isc pod czytanik sprawdzic Ahh zdziwilam sie w ogole, ze te matujace bibulki tez wchodza w promocje, wiec zakupilam 2 opakowania
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:23   #556
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Rossmann cz. XXII

który podkład według Was jest lepszy Bourjois HM czy 123 Perfect? I który ma jaśniejsze odcienie?
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:23   #557
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Poszłam po pracy po tego loreala true match, ale przed wyjsciem rzuciłam okiem na recenzje i trochę ostudziły mój zapał Kolor N1 ma faktycznie fajny, ale wszyscy na kwc piszą, że szybko się ściera więc ostatecznie odpuściłam. Rzeczywiście on tak szybko znika?

Chwyciłam za to affinitone, pracownica akurat dokładała z szuflady więc mam pewnosć że niezmacany i nie otwierany, więc może leżeć i czekać na swoją kolej
ps u mnie też ma być dziś dostawa więc pewnie we wszystkich (bo dziewczyny pisały, że u nich też) to jutro pewnie szafy będą "dopakowane"
u mnie true match trzymal sie caly dzien dosc fajnie, pudrowalam na zmiane affinitone i essence prasowanym transparentnym

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
normalnie chciałam kupić na pewniaka, skoro w jednej drogerii mi potwierdzili, że jest promo a tu zonk i pani musiała kajet do wycofania transakcji przynieść i pan z ochrony podpisywał no komedia
"no nic z półek nie wchodzi, nawet bb" powiedziała pani
lepiej sprawdzać na czytniku ceny, niż wierzyć
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:25   #558
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ale ciężko kolory oddać w zależności od światła, aparatu i
w ogóle...


1. BN Eveline jasny ;-)
2. Bourjois 123 53
3. Bourjois 123 52
4. Bourjois 123 51
5. Revlon CS 150 do mieszanej
6. Bell Perfect 10 Porcelain
7. Mary Kay 5 Ivory











Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:26   #559
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak "góra" rossmanna informuje drogerie o promocjach, ale robi to chyba niejasno. Wczoraj odeszłam od kasy z niczym, bo eveline korektor z półki i under 20 z półki "nie zaliczały się do promocji".

Caly dzien przewija sie ten temat na forum i dziewczyny nie raz i nie dwa juz mowily, ze te produkty sie nie łapią na promocje...
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 20:28   #560
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Na pewno w Alfie. Manhattan w ogóle jest w więkoszości rossów, tak mi się wydaje
Też i się tak wydawało Ale była koło Lotu i tam nie ma. U nie też nie, ale ja mieszkam na zadupiu

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
to teraz ja podpowiem Na pewno w galerii Manhattan, w Bałtyckiej, w rossmannie na dworcu pkp, w Alfie, w Złotej Karczmie... Jest jeszcze nowy rossmann w galerii Madison, ale tam jeszcze nie byłam (koło Bomi, na dole).


Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak "góra" rossmanna informuje drogerie o promocjach, ale robi to chyba niejasno. Wczoraj odeszłam od kasy z niczym, bo eveline korektor z półki i under 20 z półki "nie zaliczały się do promocji".
Dziś rano w rossie blisko pracy pytam czy produkty spoza szaf mają -49%, Tak mają- dostałam informację. To lece po pracy do rossa gdzie są produkty, których nie ma w rossie blisko pracy a tam...znów odchodzę z niczym, bo "tylko szafy" i mówiłam "nalicz Pani ręcznie ten rabat!, bo inna drogeria ma promo na towar z półek!" Nie, bo będzie młyn jak się góra dowie o takich praktykach! Paranoja
Takie zachowania/akcje nie zachęcają, to na pewno.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:30   #561
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość

mam nadzieję, że będzie i u mnie ile kosztuje ?
8 z groszami po znizce
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:30   #562
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Myslałam, że skoro akcja trwa kilka dni to rossmany będą lepiej zaopatrzone wiem, że wszystko jest do wyczerpania zapasów, ale 2-3 korektory z danego koloru ;/Absolutnie nie chce bronić pracującej tam pani, ale może ona do tej szuflady w poszukiwaniu tego koloru zaglądała dzis już 6 razy i wie, że nie znajdzie tam tego nr.
Wiesz może i zaglądała tam 6 raz, ale kurczę, mogła swą łaskę trochę ukryć i w sumie to jej praca żeby sprawdzić czy jest dany produkt w szyfladce gdy klient o to poprosi.
A co do słabe zaopatrzenia to masz rację. Baaardzo słabo.
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:31   #563
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XXII

Dziewczyny Bourjois krem CC, ktoś coś?
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:32   #564
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Dziewczyny Bourjois krem CC, ktoś coś?
Byyyło
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:34   #565
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Tylko czemu nikt jeszcze nie napisał ze on tak śmierdzi
Tzn pachnie....no ale... Fuj. Całe szczęście ze tylko przy nakladaniu i chwilę po.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
o kurka zapomniałam o tym
ŚMIERDZI !! tani, bazarowy zapach, babciny trochę ale racja, zapach szybko się ulatnia
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:36   #566
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Byyyło
Znalazłam tylko, że jest różowawy Nie było u mnie testerów, dlatego pytam.
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:38   #567
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie jest bardziej polecany, po prostu hialuronowy nie wchodzi na zniżkę 49%, a nie każdy ma siły zgłaszać reklamację przy kasie. Ten Bio Hyaluron 4D jest kosmetykiem bardziej pielęgnacyjnym i zdecydowanie mniej kryjącym.
Dzięki za odpowiedź
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:38   #568
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
a ze wchodzi cos z poza szaf to wiem, bo kupowalam mamie podklad lirene
Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Caly dzien przewija sie ten temat na forum i dziewczyny nie raz i nie dwa juz mowily, ze te produkty sie nie łapią na promocje...
to w końcu jak?
Asiuchal a ja nie raz nie dwa czytałam, że wąłśnie spoza szaf cos dziewczyny kupiły z rabatem

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ale jezeli cos nie wchodzi na promocje to napisz do centrali, bo sklep nie ma wplywu na to przeciez recznie niby jak to maja nabic
napisałam ktoś wcześniej pisał o jakimś kodzie bvm do ręcznej korekty cen i wiem, że można ręcznie, bo coś mi kiedyś pani poprawiała przy okazji -40% (część lakierów nie zaczytała się z rabatem).
I nie wierzę, że "góra" jednym klikiem zmienia ceny w każdej drogerii na kasach, to raczej niezaczytane zmiany w konkretnych drogeriach skoro w jednej wchodzą towary spoza szaf a w drugiej 0,5km dalej już nie
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:39   #569
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Znalazłam tylko, że jest różowawy Nie było u mnie testerów, dlatego pytam.
No, jest różowawy . Ale ogólnie fajny . Kryjący
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:41   #570
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
to w końcu jak?
Asiuchal a ja nie raz nie dwa czytałam, że wąłśnie spoza szaf cos dziewczyny kupiły z rabatem


napisałam ktoś wcześniej pisał o jakimś kodzie bvm do ręcznej korekty cen i wiem, że można ręcznie, bo coś mi kiedyś pani poprawiała przy okazji -40% (część lakierów nie zaczytała się z rabatem).
mogą zmienic cene na kasie. Mi zmieniali jak byla nizsza na polce. I w SP jak nie wchodzila znizka
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 16:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.