Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-23, 13:41   #3451
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ostatnio ubolewałam mojej T.,że tak mi się podoba imię Hania, ale już zajęte przez siostrę męża.
A ona na to,żebyśmy dali Hania i się nie przejmowali, będzie mówiła,że jedzie do Hani 1 i Hani 2. Bez kitu, ona to na poważnie mówiła: hahaha::h ahaha:



Mi podobają się nietypowe imiona, np. Emma i Mia, ale sama w życiu nie dałabym tak córce na imię, no nie mam jaj. ZOstaję przy bezpiecznej klasyce


Paula jeśli faktycznie problemy z wypchnięciem to u Was "przypadłość rodzinna" to brałabym to cc jak tylko zalecą i całowała ich po rączkach za tę możliwość.
W sumie taki poród sn, który po wielu godzinach męki konczy się cc to najgorszy scenariusz- dzieciak wymęczony, często potem jakieś problemy są. Lepiej tego uniknąć.
Moja bratowa miała taki poród i za drugim razem od razu powiedziała,że nie będzie próbowała już sn i była cc planowana.
U mnie jest dwóch Kamilów kuzynów-do dziś mówi sie na nich Kamil duży i Kamil mały (obydwaj są wysocy)
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:12   #3452
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ostatnio ubolewałam mojej T.,że tak mi się podoba imię Hania, ale już zajęte przez siostrę męża.
A ona na to,żebyśmy dali Hania i się nie przejmowali, będzie mówiła,że jedzie do Hani 1 i Hani 2. Bez kitu, ona to na poważnie mówiła: hahaha::h ahaha:



Mi podobają się nietypowe imiona, np. Emma i Mia, ale sama w życiu nie dałabym tak córce na imię, no nie mam jaj. ZOstaję przy bezpiecznej klasyce


Paula jeśli faktycznie problemy z wypchnięciem to u Was "przypadłość rodzinna" to brałabym to cc jak tylko zalecą i całowała ich po rączkach za tę możliwość.
W sumie taki poród sn, który po wielu godzinach męki konczy się cc to najgorszy scenariusz- dzieciak wymęczony, często potem jakieś problemy są. Lepiej tego uniknąć.
Moja bratowa miała taki poród i za drugim razem od razu powiedziała,że nie będzie próbowała już sn i była cc planowana.
dla dziecko wszystko sie zrobi ale boje sie ze po cesarce z kolejnym dzieckiem bedzie problem
no ale dziecko ważniejsze zeby było zdrowe i bezpieczne
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:38   #3453
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dla dziecko wszystko sie zrobi ale boje sie ze po cesarce z kolejnym dzieckiem bedzie problem
no ale dziecko ważniejsze zeby było zdrowe i bezpieczne
Dlaczego miałby być problem?
Moja koleżanka jest pod 40stkę, pierwsze dziecko urodziła cc w lutym 2014 a teraz ma tp na październik 2015 i wszystko jest ok I dobrze doszła do siebie po pierwszym cięciu.


Zresztą ja też czułam się świetnie, szybko wstałam, szybko śmigałam, na następny dzień po wyjściu ze szpitala po zakupach ciuchowych chodziłam
Aczkolwiek nie powiem- obawiam się,że teraz może już nie być tak kolorowo. Ale i tak nastawiam się bardzo pozytywnie do całej sytuacji, wszak dzięki temu będę mieć kolejną latorośl
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:45   #3454
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dlaczego miałby być problem?
Moja koleżanka jest pod 40stkę, pierwsze dziecko urodziła cc w lutym 2014 a teraz ma tp na październik 2015 i wszystko jest ok I dobrze doszła do siebie po pierwszym cięciu.


Zresztą ja też czułam się świetnie, szybko wstałam, szybko śmigałam, na następny dzień po wyjściu ze szpitala po zakupach ciuchowych chodziłam
Aczkolwiek nie powiem- obawiam się,że teraz może już nie być tak kolorowo. Ale i tak nastawiam się bardzo pozytywnie do całej sytuacji, wszak dzięki temu będę mieć kolejną latorośl

nie zawsze jest kolorowo, ale trzeba być dobrej myśli ;-)
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:49   #3455
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Czytam co piszecie o imionach dla maluszków i chyba w każdej rodzinie jest tak, że rzadko które się podoba Mojej mamie niby się podoba Pola, ale dyskretnie sugeruje inne i w ogóle wolałaby wnuka Teściowa to już wprost powiedziała "Pola? a co to w ogóle za imię?" ale akurat ona nie mam nic do gadania Tż Pola i koniec ja mam jeszcze wahania jak czytam np Wasze propozycje, a jak będzie chłopak to już wybrane Jakub Nie wiem jak Wam, ale mi z wymyślaniem męskich tak jakoś ciężko idzie

agaczilla
mąż jeszcze daleko? biedna Ty z tym samopoczucie zjedz cokolwiek choćby 2 kęsy mnie ostatnio również częściej mdli o różnych porach i 3kg na plusie ale ja wcześniej jak wspominałam zupełnie inaczej się odżywiałam niż teraz więc mnie to nie dziwi Tż stwierdził, że w talii trochę nabrałam ciała bo wcześniej wychudzona byłam ostro ćwiczyłam i jadłam co 3 godziny, chodziłam z pudełkami z jedzeniem wszędzie
__________________


Edytowane przez kaaasi
Czas edycji: 2015-08-23 o 16:30
kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:18   #3456
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
nie zawsze jest kolorowo, ale trzeba być dobrej myśli ;-)

Ja właśnie od początku byłam pozytywnie nastawiona i wmawiam sobie,że to też ma wpływ na nasze późniejsze dojście do siebie.
Nie robiłam z cc żadnego dramatu, nie bałam się przed nią, wręcz się cieszyłam.
To,że znałam datę cięcia i byłam w szpitalu już w dzień przed, nie przyczyniło się do mojego większego zdenerwowania, no naprawdę czekałam jak na super wydarzenie

Ale jakby nie było- miałam lata,żeby się do tego przygotować psychicznie


Btw to i moja córka wybrała sobie dzień cięcia na dzień narodzin, bo jak byłam w szpitalu to odchodził mi czop, skurcze na ktg pisały się na poziomie 90% (chociaż prawie ich nie czułam),choć były jeszcze rozjechane w czasie, a o 7 rano w dniu cięcia odeszły mi wody. Więc i tak urodziłaby się tego dnia
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:31   #3457
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

M przed Tarnowem to jeszcze kolo godzinki i będzie w domu 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 17:40   #3458
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mi od tego tygodnia odpukać minęły mdłości i zyskałam dużo więcej energii więc coraz ciężej mi usiedzieć na zwolnieniu Zazdroszczę wam, że macie już pierwsze pociechy i porody za sobą - u nas to pierwsze i wszystko jest jeszcze takie zaskakujące
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:42   #3459
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Bardzo bym chciała żeby i tym razem mi sie udało naturalnie urodzić 😊 bo jednak nie wyobrażam sobie zostac sama z 3 dzieci krotki czas po cc...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:48   #3460
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

agaczilla21 będę trzymać kciuki - chyba, że trafimy na porodówkę w tym samym czasie wtedy będę trzymać kciuki tylko w myślach
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:50   #3461
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

To trzymajcie podwójnie żebym przed terminem urodziła 😉
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 17:55   #3462
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja mam termin na 21 lutego ale bardzo chętnie urodziłabym 26 lutego - wtedy są też moje urodziny
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:56   #3463
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

To ja na 29 ale pasowałoby mi minimum tydzień wcześniej 😊 żeby M w robocie nie musiał kombinować...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:56   #3464
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dlaczego miałby być problem?
Moja koleżanka jest pod 40stkę, pierwsze dziecko urodziła cc w lutym 2014 a teraz ma tp na październik 2015 i wszystko jest ok I dobrze doszła do siebie po pierwszym cięciu.


Zresztą ja też czułam się świetnie, szybko wstałam, szybko śmigałam, na następny dzień po wyjściu ze szpitala po zakupach ciuchowych chodziłam
Aczkolwiek nie powiem- obawiam się,że teraz może już nie być tak kolorowo. Ale i tak nastawiam się bardzo pozytywnie do całej sytuacji, wszak dzięki temu będę mieć kolejną latorośl
chyba nastawienie to połowa sukcesu
czemu moze byc problem ??
bo po cesarce macica musi sie zagoic zeby nie pekla przy nastepnym dziecku, a na to potrzeba czasu a ja chcialam drugie bardzo szybko po pierwszym

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
M przed Tarnowem to jeszcze kolo godzinki i będzie w domu 😊
super
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:02   #3465
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Paula ja mam znajoma ktora jest po 3 cięciach - grudzień 2012, kwiecień 2014 i kwiecień 2015...wszystko bylo ok ale i stres ogromny bo praktycznie 3 miesiące to za malo na regeneracje bo potem ciaza i macica znow sie rozciąga...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:03   #3466
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja też miałam koleżankę która po 3 miesiącach cc zaszła ponownie w ciążę, wszystko było ok
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:07   #3467
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jak poszłam do gina w ciąży z Lilka to akurat jak byłam u poloznej kartę założyć to wyszedł z gabinetu i mówi "o pani P znowu tutaj" a polozna "tak i znowu w ciąży"...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:14   #3468
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ja właśnie od początku byłam pozytywnie nastawiona i wmawiam sobie,że to też ma wpływ na nasze późniejsze dojście do siebie.
Nie robiłam z cc żadnego dramatu, nie bałam się przed nią, wręcz się cieszyłam.
To,że znałam datę cięcia i byłam w szpitalu już w dzień przed, nie przyczyniło się do mojego większego zdenerwowania, no naprawdę czekałam jak na super wydarzenie

Ale jakby nie było- miałam lata,żeby się do tego przygotować psychicznie


Btw to i moja córka wybrała sobie dzień cięcia na dzień narodzin, bo jak byłam w szpitalu to odchodził mi czop, skurcze na ktg pisały się na poziomie 90% (chociaż prawie ich nie czułam),choć były jeszcze rozjechane w czasie, a o 7 rano w dniu cięcia odeszły mi wody. Więc i tak urodziłaby się tego dnia
a długo goiło Ci sie to miejsce po cięciu ?
Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
M przed Tarnowem to jeszcze kolo godzinki i będzie w domu 😊
o to wspólny wieczór Wam się szykuje pewnie dzieci będą miały rano niespodziankę jak wstaną że tata jest
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Mi od tego tygodnia odpukać minęły mdłości i zyskałam dużo więcej energii więc coraz ciężej mi usiedzieć na zwolnieniu Zazdroszczę wam, że macie już pierwsze pociechy i porody za sobą - u nas to pierwsze i wszystko jest jeszcze takie zaskakujące
to obie mamy podobnie dla mnie to wszystko takie nowe, takie ciekawe i od stycznie to było już taka chęć na maleństwo, że modliłam się, żeby okres nie przyszedł
Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Jak poszłam do gina w ciąży z Lilka to akurat jak byłam u poloznej kartę założyć to wyszedł z gabinetu i mówi "o pani P znowu tutaj" a polozna "tak i znowu w ciąży"...
nie rozumiem takich komentarzy "znowu w ciąży" to nie średniowiecze i chyba nic złego mieć dzieci ja chciałabym 2 ale jakby 3 była to bym sie nie obraziła, współczuje ludziom którzy nie chcą mieć dzieci, a mam taką koleżankę w dość w bliskich relacjach niby jest z facetem itd ale absolutnie żadnych dzieci ok każdego wybór
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:38   #3469
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dzieci czekaly na tatę 😊 jeszcze nie śpią 😊

A co do komentarza to dlatego ze ledwo zdarzyłam zaprzestać wizyt w jednej ciąży a zaraz w druga zaszłam...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 19:51   #3470
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny, zauważyłam u siebie w sutkach takie żółte, beżowe grudki... czy to może być już zaschnięta siara? chyba szybko, jestem w 16+4tc. Jak to wyciągnę to pojawia się nowe
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 19:57   #3471
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Jak poszłam do gina w ciąży z Lilka to akurat jak byłam u poloznej kartę założyć to wyszedł z gabinetu i mówi "o pani P znowu tutaj" a polozna "tak i znowu w ciąży"...
Jacy dowcipni

Jutro mam grnetyczne rano więc proszę o kciuki
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 20:01   #3472
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wykalacka tak wiec kciuki ✊ ja wieczorem tak ze zapowiada się meeega długi dzień...ale jest M to trzeba obiad ugotować, ogarnąć się więc jakoś to zleci...

M usypia dzieci i co próbuje wyjść z lozka to Lilka woła"tatuuuuus" ❤

Edytowane przez agaczilla21
Czas edycji: 2015-08-23 o 20:08
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 20:19   #3473
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Dzieci czekaly na tatę 😊 jeszcze nie śpią 😊

A co do komentarza to dlatego ze ledwo zdarzyłam zaprzestać wizyt w jednej ciąży a zaraz w druga zaszłam...
a czyli dziś później poszły spać ale to słodkie wołanie musi być takiego małego szkraba wiesz rozumiem, że mogła sobie pomyśleć ta połozna, ale to bardzo niestosowny komentarz
Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłam u siebie w sutkach takie żółte, beżowe grudki... czy to może być już zaschnięta siara? chyba szybko, jestem w 16+4tc. Jak to wyciągnę to pojawia się nowe
ja coś takiego mam, ale nie dotykam
Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Jacy dowcipni

Jutro mam grnetyczne rano więc proszę o kciuki
kciuki zaciśnięte
czekam na wieści a konkretnie wymiary ile cm ma Twoje maleństwo, co tam już widziałaś
Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Wykalacka tak wiec kciuki ✊ ja wieczorem tak ze zapowiada się meeega długi dzień...ale jest M to trzeba obiad ugotować, ogarnąć się więc jakoś to zleci...

M usypia dzieci i co próbuje wyjść z lozka to Lilka woła"tatuuuuus" ❤
Twoja wizyta jutro późno pamiętam i kcuki zaciskam
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 20:30   #3474
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
chyba nastawienie to połowa sukcesu
czemu moze byc problem ??
bo po cesarce macica musi sie zagoic zeby nie pekla przy nastepnym dziecku, a na to potrzeba czasu a ja chcialam drugie bardzo szybko po pierwszym



super
Wszystko zależy od stanu zrostu po cięciu, ale moja gin mówi,że najczęściej spokojnie po 6 miesiacach od cc można znowu zajść w ciążę.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Jak poszłam do gina w ciąży z Lilka to akurat jak byłam u poloznej kartę założyć to wyszedł z gabinetu i mówi "o pani P znowu tutaj" a polozna "tak i znowu w ciąży"...



Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
a długo goiło Ci sie to miejsce po cięciu ?

o to wspólny wieczór Wam się szykuje pewnie dzieci będą miały rano niespodziankę jak wstaną że tata jest

to obie mamy podobnie dla mnie to wszystko takie nowe, takie ciekawe i od stycznie to było już taka chęć na maleństwo, że modliłam się, żeby okres nie przyszedł

nie rozumiem takich komentarzy "znowu w ciąży" to nie średniowiecze i chyba nic złego mieć dzieci ja chciałabym 2 ale jakby 3 była to bym sie nie obraziła, współczuje ludziom którzy nie chcą mieć dzieci, a mam taką koleżankę w dość w bliskich relacjach niby jest z facetem itd ale absolutnie żadnych dzieci ok każdego wybór
Szybko Ja w ogóle uważam,że moja gin mnie zszyła jak miszcz, szybko się zagoiło i tak jak mówię-szybko śmigałam.
Cc o 9 rano, o 16 pionizowali, a jak wstałam rano o 6 to już sama pod prysznic i już sama ciągle łaziłam. A dwa dni po cc to już w ogóle I wszysko sama robiłam z małą.

Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłam u siebie w sutkach takie żółte, beżowe grudki... czy to może być już zaschnięta siara? chyba szybko, jestem w 16+4tc. Jak to wyciągnę to pojawia się nowe
Może być, ale jeszcze czytałam,że są takie gruczoły, które wytwarzają charakterystyczny dla noworodka zapach Więc lepiej tam nie gmyraj
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 07:31   #3475
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
to obie mamy podobnie dla mnie to wszystko takie nowe, takie ciekawe i od stycznie to było już taka chęć na maleństwo, że modliłam się, żeby okres nie przyszedł
To u nas było totalne zaskoczenie, niby się staraliśmy ale we wcześniejszych miesiącach. Ja wiedziałam od razu że będę miała problemy z zajściem, ale w trakcie starań zrobiliśmy jeszcze badania mężowi i okazało się, że też nie jest kolorowo i lekarz już sugerował, że trzeba wprowadzać leczenie a w ostateczności może będzie konieczna inseminacja, odpuściliśmy sobie zaczęliśmy wszystko zmieniać w swoim życiu. Zaniepokoiło mnie, że mam plamienia a nie zwykły okres od czapy zrobiłam test a tu dwie krechy - szok i niedowierzanie ale oczywiście i radość taka niespodzianka najlepsze jest, że tego miesiąca współżyliśmy bez zabezpieczenia tylko jeden raz
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2015-08-24 o 07:32
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 07:34   #3476
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dzieci na polku, M cos tam ogarnia a ja leżę 😊 i tak myślę co by zjeść ale za bardzo na nic nie mam ochoty...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:08   #3477
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
To u nas było totalne zaskoczenie, niby się staraliśmy ale we wcześniejszych miesiącach. Ja wiedziałam od razu że będę miała problemy z zajściem, ale w trakcie starań zrobiliśmy jeszcze badania mężowi i okazało się, że też nie jest kolorowo i lekarz już sugerował, że trzeba wprowadzać leczenie a w ostateczności może będzie konieczna inseminacja, odpuściliśmy sobie zaczęliśmy wszystko zmieniać w swoim życiu. Zaniepokoiło mnie, że mam plamienia a nie zwykły okres od czapy zrobiłam test a tu dwie krechy - szok i niedowierzanie ale oczywiście i radość taka niespodzianka najlepsze jest, że tego miesiąca współżyliśmy bez zabezpieczenia tylko jeden raz
ale fajnie wyszło zwykle tak bywa badania badaniami, a życie życiem i natura sama sobie poradziła i dobrze nas martwiło, że niby działaliśmy w dni płodne a tu nic, okres regularny itd już miałam nadzieję że w kwietniu bo zrobiliśmy sobie święta pt. "robimy maleństwo" moja mama myślała, że jesteśmy na święta u teściowej, a teściowa,że u mojej mamy a my zostaliśmy w domu bo chcieliśmy spędzić je sami różne myśli mi chodziły dlaczego, że nie udaje Tż trochę się dobijał widziałam, że to może jego wina no ale udało się jak trochę wyluzwaliśmy zanim zrobiłam test coś mi już nie pasowało, dziwnie rano się czułam, piersi delikatnie urosły, mdłości wieczorem, ale to był czas tych dużych upałów i tak sobie tłumaczyłam aż poszłam po test i taki uśmiech był
Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Dzieci na polku, M cos tam ogarnia a ja leżę 😊 i tak myślę co by zjeść ale za bardzo na nic nie mam ochoty...
to dzieciaki pewnie szaleją macie na podwórku mini plac zabaw? ja bym chciała już u swojej mamy zrobić piaskownice, basenik i huśtawkę może zjedz coś lekkiego bo nie wiadomo czy nie zwrócisz jak u Ciebie takie historie i koniecznie napisz co lekarz powiedział czekam na wieści
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:21   #3478
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
ale fajnie wyszło zwykle tak bywa badania badaniami, a życie życiem i natura sama sobie poradziła i dobrze nas martwiło, że niby działaliśmy w dni płodne a tu nic, okres regularny itd już miałam nadzieję że w kwietniu bo zrobiliśmy sobie święta pt. "robimy maleństwo" moja mama myślała, że jesteśmy na święta u teściowej, a teściowa,że u mojej mamy a my zostaliśmy w domu bo chcieliśmy spędzić je sami różne myśli mi chodziły dlaczego, że nie udaje Tż trochę się dobijał widziałam, że to może jego wina no ale udało się jak trochę wyluzwaliśmy zanim zrobiłam test coś mi już nie pasowało, dziwnie rano się czułam, piersi delikatnie urosły, mdłości wieczorem, ale to był czas tych dużych upałów i tak sobie tłumaczyłam aż poszłam po test i taki uśmiech był
Właśnie mi też było bardzo szkoda mojego Tż bo strasznie zaczął to przeżywać, nawet już zaczął podgadywać, że mogę go zostawić jak nie będziemy mieli dziecka żebym miała jakaś szansę itp. Jednak faceci muszą czuć, że wszystko jest ok. Jak się okazało, że jest ciąża to ciągle mówi "i co dałem radę, nie znają się lekarze". Ja nie miałam żadnych objawów a test zrobiliśmy w okolicy 4,5 tygodnia więc pewnie było za wcześnie
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:40   #3479
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Właśnie mi też było bardzo szkoda mojego Tż bo strasznie zaczął to przeżywać, nawet już zaczął podgadywać, że mogę go zostawić jak nie będziemy mieli dziecka żebym miała jakaś szansę itp. Jednak faceci muszą czuć, że wszystko jest ok. Jak się okazało, że jest ciąża to ciągle mówi "i co dałem radę, nie znają się lekarze". Ja nie miałam żadnych objawów a test zrobiliśmy w okolicy 4,5 tygodnia więc pewnie było za wcześnie
komentarz Twojego Tż bezbłędny
faceci chyba przeżywają bardziej niż my kobiety szczególnie jak się od razu nie udaje myślę, że teraz nasi mężczyźni są dumni jak pawie mój ciągle zwraca sie do mnie w liczbie mnogiej "jak się czujemy? " " co robiłyśmy? " oby to była faktycznie dziewczynka termin chyba mamy blisko siebie mój obecny to 24.02 czyli końcówka miesiąca a Ty chyba 20.02 prawda?
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:14   #3480
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Na polku mamy na razie tylko piaskownicę. W przyszłym roku planujemy zrobić mini plac zabaw ale zobaczymy jak bedzie z kasa bo na wiosnę pewnie remont zaczniemy...a ni chu chu nie mamy pojęcia ile nas to może kosztować...ale roboty jest bo to 2 pokoje w sumie prawie 40 metrów, elektryka do wymiany, zrywanie podlog, wylewki, płyty gipsowe na ściany, farby, kominek, meble...chyba braknie kasy na wszystko...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.