Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 14:44   #3631
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

A dziewczyny co waszym zdaniem jest lepsze? Bujaczek taki zwykły najzwyklejszy czy juz taki co bardziej dzieła jak konik na biegunach i one sa od bobasów do chyba 2 roku życia . Z corcia miałam taki najzwyklejszy ale np koleżanka używała tylko takiego na biegunach i zachwalała go. I teraz mam dylemat. A będziecie tez używać tych huśtawek dla niemowlaczkow?
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:45   #3632
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jeeej gratki dziewczyny trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze. Nie martwcie sie czasem natura wie co robi ja dzis sie nad wyraz dobrze czuje od rana na pelnych obrotach ale teraz czas poleżeć i nic nie robic hihi:sly:
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:48   #3633
Miniaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Miniaczek86
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 85
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
A ją gdzieś czytałam ze kobiety z tylozgieciem.bardziej odczuwają ból w podbrzuszu jak i również ból w krzyżu.ale czy to prawda niewiem

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A czy dziewczyny tak jak ją w 17 tyg już nadal czują powoływania w podbrzuszu,bo ją myślałam ze to powoływanie jest ale tak max do 12 tygodnia.ją jestem w 17 tyg i nadal czasem czuje wtedy lecę do kibelka i sprawdzam czy nie plamie czasem eh

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Nie powoływanie tylko pobolewanie w podbrzuszu

No widzisz to tak jak ja. Owszem teraz widze ze juz rzadziej. Ale tez bałam sie chodzić do wc. Tez mi sie cos obiło o uszy ze to moze byc tylo zgiecie tylko ze nikt mi do tej pory tego niestwierdzil! Lekarze mówią zeby brac paracetamol i juz
Miniaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:56   #3634
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Agaczilla Super wiesci, oby tak dalej.
Miniaczek bo w UK paracetamol to cudowny lek na wszystko. Mi nawet kazali brac jak mi sie zaczal porod w poprzedniej ciazy
Ja mam lezaczek bujaczek ktory moze byc uzywany od 0 - 24M. Moze byc zablokowany jako lezaczek, moze byc bujaczkiem I ma funkcje wibracji a dla strszych sluzy jako siedzonko. Jest super I nie zamienilabym na inny ale kazdy lubi co innego.
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:01   #3635
Basieku1
Raczkowanie
 
Avatar Basieku1
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć Dziewczyny nie było mnie tylko dwa dni, a już takie zaległości mam
wczoraj miałam wizytę 16 tydzień mój mąż był z nami pierwszy raz, biedny zestresowany bo myślał, że nie zdąży na czas. A więc z kropkiem wszystko ok, badania Pappa i tarczyca w porządku no i najpierw robił usg dopochwowo, pokazywał wszystko, a gdy zapytaliśmy o płeć, to kropek był tak odwrócony, że nic nie było tam widać. Dopiero przez brzuch było widać, no i potwierdziło się to co mówił w 12t., że to dziewczynka patrzy się na mojego męża i śmiejąc się mówi - niech się pan nie martwi, może następny będzie syn
ale jestem szczęśliwa, że wszystko ok
Basieku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:11   #3636
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny gratulacje wizyt
Wczoraj zdecydowanie był dzien dziewczynek

Ja mam tylozgiecie i żadnych boli raczej nie mam. To chyba kwestia bardzo indywidualna


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:27   #3637
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Zostawić Was na chwilę to potem ciężko nadrobić...
Gratulacje za wszystkie wizyty
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 16:26   #3638
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny a macie mozliwe imiona dla bejbikow? Ja dla chlopcA chcę Jan Jasiek a dziewczynka Antonina Tosia
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:05   #3639
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

No wysyp dziewczyn

Jejuuu mam dzisiaj takie senne popołudnie...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:18   #3640
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja jednak jeszcze mam nadzieje ze jak pójdę 24 września to mi powie ze dziewczynka 😉
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 18:04   #3641
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie od rana dość mocny nieustający ból w okolicy prawego jajnika - mam też od jakiś 2 tygodni dużo śluzu białego. Czy jest się czym niepokoić? Czytam o tych objawach zagrażających poronieniu i panikuję po 8 dni temu odstawiłam duphaston.

Moim zdaniem jestesmy w zbyt zaawansowanych ciążach by poronienie sie odbywało bez krwi itp. Pewnie to efekt odstawienia duphastonu, to przeciez hormon i "normalne", ze cos tam sie dzieje... A śluzu białego mam tez od ok 2 tyg sporo, raz to normalnie łyżka śluzu na raz wyszła.
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 18:13   #3642
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Gratuluję pozytywnych wizyt!!!

Cytat:
Napisane przez siasia13 Pokaż wiadomość
Ja poczulam wieczorem, musze przyznac, ze zjadlam troche slodkiego I to pewnie po tym. Ja poczulam na siedzaco ale w pierwszej ciazy poczulam pierwsze kilka razy gdy lezalam na plecach I sie relaksowalam. Czulam wtedy takie musniecia. Bo wczoraj to byl raczej taniec radosci, ze mamusial nazarla sie cukru Ale w pierwszej ciazy poczulam dziecko jakos w 18/19 tygodniu a wczesniej nie bylo mowy zebym cokolwiek poczula. Te dziewczyny, ktore sa w pierwszej ciazy I czuja dziecko w 14 tygodniu albo sa wielkimi szczesciarami, albo sa super szczuple, albo moze nie do konca jeszcze wiedza co czuja wiec cierpliwosci
Szczupła nie jestem ale możliwe, że faktycznie nie wiem co to dokładnie jest niby moja mama mówi, że też bardzo szybko czuła takie łaskotanie ale kto wie Jak już noga albo ręka wyjdzie mi na wierzch brzucha to się zorientuję, że to na prawdę to

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jestesmy w zbyt zaawansowanych ciążach by poronienie sie odbywało bez krwi itp. Pewnie to efekt odstawienia duphastonu, to przeciez hormon i "normalne", ze cos tam sie dzieje... A śluzu białego mam tez od ok 2 tyg sporo, raz to normalnie łyżka śluzu na raz wyszła.
Czyli na razie nie wpadam w panikę A jak piszecie, że też macie taki nadmiar śluzu to już mi lepiej Odpukać od około godziny 12 już brzuchol nie boli.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 18:22   #3643
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Gratuluję wizyt

Dziś mamy dzień z życia wyjęty.... wymioty od rana i mega migrena
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:09   #3644
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt

Dziś mamy dzień z życia wyjęty.... wymioty od rana i mega migrena
Współczuję oby jutro było lepiej
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:34   #3645
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Hej hej 😊 z Dzidziolkiem wszystko ok 😊 M byl ze mną na usg 😊 pani dr kazała mi się rozebrać ze mi zrobi dopochwowe a że sie nie zalatwilam przed wizytą bo nie zdarzyłam to zrobila mi przez brzuch 😊 i w sumie dość dobrze bylo widać. Dzidziolek dlugi na 80mm 😃 serduszko 155uderzen na minutę 😃 wszystko z nim dobrze. Na samym poczatku miał wyprostowany kciuk jak by mowil nie martw się jest ok...potem rączkę do czoła przykladal. Fikał koziołki 😊 pani dr bardzo mila, nie spieszyla się, wszystko dokladnie pokazywała. Plec nie potwierdzona na 100% ale raczej synek....
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny nie było mnie tylko dwa dni, a już takie zaległości mam
wczoraj miałam wizytę 16 tydzień mój mąż był z nami pierwszy raz, biedny zestresowany bo myślał, że nie zdąży na czas. A więc z kropkiem wszystko ok, badania Pappa i tarczyca w porządku no i najpierw robił usg dopochwowo, pokazywał wszystko, a gdy zapytaliśmy o płeć, to kropek był tak odwrócony, że nic nie było tam widać. Dopiero przez brzuch było widać, no i potwierdziło się to co mówił w 12t., że to dziewczynka patrzy się na mojego męża i śmiejąc się mówi - niech się pan nie martwi, może następny będzie syn
ale jestem szczęśliwa, że wszystko ok
gratuluje rozumiem że mąż by wolał chłopca? ja też cche dziewczynkę

Witam nowe mamusie czy Wy też sie tak męczycie jak cos robicie? myłam dzis okno i wieszałam firanki myślałam że umre jak skończyłam u mnie nic nowego czeka nas mały remont i przestawianie mebli i pozbywam się rzeczy żeby trochę więcej miejsca było dla bąbelka podczytuje Was i już zdecydowałam jaki laktator kupię dzięki Motylku i poduchę do spania ale stacjonarnie chce ją jeszcze zobaczyć bo znalazłam miejsce stawiam na porządne rzeczy zanim cos kupie musze kilka razy przemyslec tak już mam chętnie bym cos kupiła dla malucha ale poki co ogladam nie chce też przesadzać z ilością bo myślę jak i wy to marketing
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:45   #3646
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt

Dziś mamy dzień z życia wyjęty.... wymioty od rana i mega migrena
też ta miałam wczoraj. zawsze jak mnie głowa boli to wymiotuję jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
gratulacje

gratuluje rozumiem że mąż by wolał chłopca? ja też cche dziewczynkę

Witam nowe mamusie czy Wy też sie tak męczycie jak cos robicie? myłam dzis okno i wieszałam firanki myślałam że umre jak skończyłam u mnie nic nowego czeka nas mały remont i przestawianie mebli i pozbywam się rzeczy żeby trochę więcej miejsca było dla bąbelka podczytuje Was i już zdecydowałam jaki laktator kupię dzięki Motylku i poduchę do spania ale stacjonarnie chce ją jeszcze zobaczyć bo znalazłam miejsce stawiam na porządne rzeczy zanim cos kupie musze kilka razy przemyslec tak już mam chętnie bym cos kupiła dla malucha ale poki co ogladam nie chce też przesadzać z ilością bo myślę jak i wy to marketing
ooo już wybrałaś?no to mam nadzieję,że będziesz zadowolona
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:46   #3647
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mi teściowa myć okien i firanek nie pozwala ruszać he

Ale dziewczyny mam straszny problem ze sobą.nie umie opanować w głowie leków nakręcenie się.nie ruszać die bez cisnieniomierza.jak jestem na np zakupach czuje się ok.a jak tylko mam chwilę a mam ich sporo to jest masakra.serce gubi rytm.denerwuje die mierze cisnienie.widzę że z nerwów podwyższone zaś mierze i tak w kulko macieja.boję się że będę miała bardzo wysokie ciśnienie.serce nie wytrzyma umrę.stresuja się jesienią długie zimne wieczory-depresja myślę o tym denerwuje sie i co robię mierze ciśnienie.wiadomo podwyższone i zaś stres.czuje że mi duszno itp

Jak sobie z tym poraddoc eh
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:49   #3648
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Mi teściowa myć okien i firanek nie pozwala ruszać he

Ale dziewczyny mam straszny problem ze sobą.nie umie opanować w głowie leków nakręcenie się.nie ruszać die bez cisnieniomierza.jak jestem na np zakupach czuje się ok.a jak tylko mam chwilę a mam ich sporo to jest masakra.serce gubi rytm.denerwuje die mierze cisnienie.widzę że z nerwów podwyższone zaś mierze i tak w kulko macieja.boję się że będę miała bardzo wysokie ciśnienie.serce nie wytrzyma umrę.stresuja się jesienią długie zimne wieczory-depresja myślę o tym denerwuje sie i co robię mierze ciśnienie.wiadomo podwyższone i zaś stres.czuje że mi duszno itp

Jak sobie z tym poraddoc eh
Niech gin poradzi ci jakiegos psychologa bo tak zyc nie mozna. A co z tż?
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 19:53   #3649
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny nie było mnie tylko dwa dni, a już takie zaległości mam
wczoraj miałam wizytę 16 tydzień mój mąż był z nami pierwszy raz, biedny zestresowany bo myślał, że nie zdąży na czas. A więc z kropkiem wszystko ok, badania Pappa i tarczyca w porządku no i najpierw robił usg dopochwowo, pokazywał wszystko, a gdy zapytaliśmy o płeć, to kropek był tak odwrócony, że nic nie było tam widać. Dopiero przez brzuch było widać, no i potwierdziło się to co mówił w 12t., że to dziewczynka patrzy się na mojego męża i śmiejąc się mówi - niech się pan nie martwi, może następny będzie syn
ale jestem szczęśliwa, że wszystko ok

Ale super, gratulacje

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Mi teściowa myć okien i firanek nie pozwala ruszać he

Ale dziewczyny mam straszny problem ze sobą.nie umie opanować w głowie leków nakręcenie się.nie ruszać die bez cisnieniomierza.jak jestem na np zakupach czuje się ok.a jak tylko mam chwilę a mam ich sporo to jest masakra.serce gubi rytm.denerwuje die mierze cisnienie.widzę że z nerwów podwyższone zaś mierze i tak w kulko macieja.boję się że będę miała bardzo wysokie ciśnienie.serce nie wytrzyma umrę.stresuja się jesienią długie zimne wieczory-depresja myślę o tym denerwuje sie i co robię mierze ciśnienie.wiadomo podwyższone i zaś stres.czuje że mi duszno itp

Jak sobie z tym poraddoc eh

5 lat temu leczylam sie i psychiatrycznie i psychologicznie i nie ma co sie wstydzic tego - bardzo mi to pomoglo i polecam i Tobie, bo tak sie nie da zyc kochana

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt

Dziś mamy dzień z życia wyjęty.... wymioty od rana i mega migrena
trzymaj sie


A ja dzisiaj odebralam wyniki posiewu - E. Coli
Mam prac urofuragin i urosept, a jak nie pomoze to antybiotyk. Zastanawiam sie, czemu nie od razu antybiotyk... w sensie oby ta infekcja za dlugo nie trwala bo i tak jest w zaawansowanym stopniu
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka

Edytowane przez esor
Czas edycji: 2015-08-26 o 19:58
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 19:59   #3650
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jakieś 40min temu w pełnym stadium stresu leków itp ciśnienie 148/83 teraz spokojnie w luzeczku staram się opanować zająć czymś myśli ciśnienie 118/76 i na co mnie leczyć na nadciśnienie czy nerwice

Przypominam że ponad 4 lata leczylam się na nerwice leków.bałam się że coś mi się stanie.bój w klatce piersiowej.zawroty głowy.itp. Bałam się że będę mieć wylew.zawał itp.objawy kiedy myślałam że jest już ok zeszłym z leków oczywiście po opieką lekarza.zapytałam sporadycznie raz dwa w tygodniu tak to ziołowe.od ok 8 miesięcy tylko ziołowe.ale pracowałam więc dzień był urozmaicony troszkę.teraz jestem przerażona że to wraca

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Strasznie was przepraszam za zamieszanie wątku.ale bardzo niemam z kim o tym pogadać.niemam tu żadnej koleżanki do kawki w moim wieku eh

Niewiem jak sobie w głowie poukładane myśli odepchac te źle myslenie
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:03   #3651
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Jakieś 40min temu w pełnym stadium stresu leków itp ciśnienie 148/83 teraz spokojnie w luzeczku staram się opanować zająć czymś myśli ciśnienie 118/76 i na co mnie leczyć na nadciśnienie czy nerwice

Przypominam że ponad 4 lata leczylam się na nerwice leków.bałam się że coś mi się stanie.bój w klatce piersiowej.zawroty głowy.itp. Bałam się że będę mieć wylew.zawał itp.objawy kiedy myślałam że jest już ok zeszłym z leków oczywiście po opieką lekarza.zapytałam sporadycznie raz dwa w tygodniu tak to ziołowe.od ok 8 miesięcy tylko ziołowe.ale pracowałam więc dzień był urozmaicony troszkę.teraz jestem przerażona że to wraca

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Strasznie was przepraszam za zamieszanie wątku.ale bardzo niemam z kim o tym pogadać.niemam tu żadnej koleżanki do kawki w moim wieku eh

Niewiem jak sobie w głowie poukładane myśli odepchac te źle myslenie
Pierwsze co to jutro do lekarza sie umawiasz raz!ja ci to mowie 😘 maluszek tez musi spokojnym byc

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Ale super, gratulacje

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




5 lat temu leczylam sie i psychiatrycznie i psychologicznie i nie ma co sie wstydzic tego - bardzo mi to pomoglo i polecam i Tobie, bo tak sie nie da zyc kochana

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



trzymaj sie


A ja dzisiaj odebralam wyniki posiewu - E. Coli
Mam prac urofuragin i urosept, a jak nie pomoze to antybiotyk. Zastanawiam sie, czemu nie od razu antybiotyk... w sensie oby ta infekcja za dlugo nie trwala bo i tak jest w zaawansowanym stopniu
Ja tez mam urosept ze wzgledu na miliony bakterii w moczu.. Podobno na pocz probuja nie dawac antybiotykow..
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:06   #3652
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ją też kiedy bralam leki chodziłam do psychiatry psychologa.pomogli mi czułam się na tyle dobrze że pozwolono mi zejść z leków i starać się o dzidzie.ucieszyła się ale wychodziłem fo ludzi chodź by do pracy.nie mówię miałam gorsze dni i doraźnie bralam jakiś nervosol.i całą apteczke w torebce.ale fo dziś to mam czuje się bezpieczniej wtedy.a teraz boję się żeby to nie wróciło.siedzę w domu.przedemna najgorszy okres zima boję się tego i nakrecam się jak to źle będzie
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:08   #3653
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mysle ze wiele kobiet to przechodzi. Pierwszd co to musisz udac sie do specjalisty.
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:09   #3654
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ale do jakiego lekarza do gina?
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:10   #3655
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Współczuję oby jutro było lepiej
Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
gratulacje
Już lepiej Kubek mleka i kawałek razowca z masłem na szczęście nie wrócił jak cała reszta dzisiejszej diety...
gratuluje rozumiem że mąż by wolał chłopca? ja też cche dziewczynkę

Witam nowe mamusie czy Wy też sie tak męczycie jak cos robicie? myłam dzis okno i wieszałam firanki myślałam że umre jak skończyłam u mnie nic nowego czeka nas mały remont i przestawianie mebli i pozbywam się rzeczy żeby trochę więcej miejsca było dla bąbelka podczytuje Was i już zdecydowałam jaki laktator kupię dzięki Motylku i poduchę do spania ale stacjonarnie chce ją jeszcze zobaczyć bo znalazłam miejsce stawiam na porządne rzeczy zanim cos kupie musze kilka razy przemyslec tak już mam chętnie bym cos kupiła dla malucha ale poki co ogladam nie chce też przesadzać z ilością bo myślę jak i wy to marketing
Wiesz że ponoć nie można właśnie robić czynności wymagających dłuższego trzymania rąk w górze bo łożysko się może odklejać. Uważaj na siebie
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
też ta miałam wczoraj. zawsze jak mnie głowa boli to wymiotuję jutro będzie lepiej



ooo już wybrałaś?no to mam nadzieję,że będziesz zadowolona
To jak u nas, ból głowy z rana źle wróży.
Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Ale super, gratulacje

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




5 lat temu leczylam sie i psychiatrycznie i psychologicznie i nie ma co sie wstydzic tego - bardzo mi to pomoglo i polecam i Tobie, bo tak sie nie da zyc kochana

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



trzymaj sie


A ja dzisiaj odebralam wyniki posiewu - E. Coli
Mam prac urofuragin i urosept, a jak nie pomoze to antybiotyk. Zastanawiam sie, czemu nie od razu antybiotyk... w sensie oby ta infekcja za dlugo nie trwala bo i tak jest w zaawansowanym stopniu
Kup sobie coś z wyciągiem z żurawiny.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:10   #3656
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

No np i on cie pokieruje dalej podpowie.
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:16   #3657
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
też ta miałam wczoraj. zawsze jak mnie głowa boli to wymiotuję jutro będzie lepiej



ooo już wybrałaś?no to mam nadzieję,że będziesz zadowolona
tak
ręczny nie dla mnie w to bawić się nie będę i czasem jak Ciebie czytam widzę że mamy podobne podejście do pewnych spraw więc zaufam Twojemu doświadczeniu bo szukac to ja mogę ale wolę coś sprawdzonego
Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Mi teściowa myć okien i firanek nie pozwala ruszać he

Ale dziewczyny mam straszny problem ze sobą.nie umie opanować w głowie leków nakręcenie się.nie ruszać die bez cisnieniomierza.jak jestem na np zakupach czuje się ok.a jak tylko mam chwilę a mam ich sporo to jest masakra.serce gubi rytm.denerwuje die mierze cisnienie.widzę że z nerwów podwyższone zaś mierze i tak w kulko macieja.boję się że będę miała bardzo wysokie ciśnienie.serce nie wytrzyma umrę.stresuja się jesienią długie zimne wieczory-depresja myślę o tym denerwuje sie i co robię mierze ciśnienie.wiadomo podwyższone i zaś stres.czuje że mi duszno itp

Jak sobie z tym poraddoc eh
no niestety muszę sama sobie radzić teściowej nie chce widzieć definitywnie zakończyłam naszą znajomość po ostatniej rozmowie....czasem tu coś o nie pisze ale hmm przegieła ostatnio tak że brak mi słów...w skrócie mimo że nie chciałam zaczęła mi dawać rady odnośnie syna ale takie że stwierdzam że brak jej klepki Tż ma taki charakter że jak cos postanowi nie ma siły by go przekonac od 10 lat to wiem i z nim nie dyskutuje jak widzę że nic to nie da...a teściowa dała mi błyskotliwą radę której nie chciałam ...mam z nim rozmawiac i nawet jak skonczy sie awantura to muszę! namawia mnie do awantur z nim bo twierdzi że rozmawiac trzeba rozmawiać tak ale awantur mu robic nie będę 10 lat nie było to i nadal ich nie bedzie...poza tym pyta jak się czuje ok rozmumiem troskę ale jak mowie ze jakos czesciej mam mdlości to panikuje ze do lekarza trzeba....bez komentarza

chyba na Twoim miejscu udałabym sie do specjalisty bo to normalne nie jest wykończysz sie tymi myslami
Justynka wiem dlatego staralam sie to zrobic błyskawicznie ale tez się zmeczyłam
__________________


Edytowane przez kaaasi
Czas edycji: 2015-08-26 o 20:19
kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:16   #3658
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wizytę mam 4 września myślałam że do tego czasu dam radę.

Najgorsze jest to że jak jesteśmy na zakupach zostawiamy coś gdzie jestem upocona padnieta nie myślę o tym że coś mi się stanie itp a jak tylko siedzę w domu to kaplica
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:41   #3659
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Wizytę mam 4 września myślałam że do tego czasu dam radę.

Najgorsze jest to że jak jesteśmy na zakupach zostawiamy coś gdzie jestem upocona padnieta nie myślę o tym że coś mi się stanie itp a jak tylko siedzę w domu to kaplica
Wiesz co, naprawdę musisz się uspokoić. Ja nie znam się na tych rzeczach ale powiem Ci, że może spróbuj jakoś optymistycznie myśleć, wspominać może jakieś miłe rzeczy bo się tylko nakręcasz. Może jakaś ciekawa książka żeby się całkowicie odizolować?

esor- przypomnij mi jeszcze o tych Twoich dolegliwościach- to tylko częste siku bez bólu pęcherza? Bo już nie pamiętam i nie bardzo chce mi sie szukać wstecz.

Ja od 4-5 dni mam akcje, że dosłownie co 15 min. chce mi się na kibelek a tam tylko kilka kropel a ucisk jakby po całej nocy było...


kaasi-ja tam już nastawiam TŻta na mycie okien we wrześniu. Wolę nie ryzykować przez głupie mycie okien nadwyrężenia się.Niech mąż zdobędzie nową umiejętność .Słyszałam podobnie jak justynka o tym łożysku.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 20:46   #3660
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Muszę poszukać czegoś co mnie zainteresuje i będzie zajmować mi sporo czasu.wizytę mam 4 września ale jak by wrazie byli coś nie tak to przejdę w piątek albo poniedziałek.bo mój gin przyjmuje w poniedziałki i piątki
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.