Starania z PCOS cz. III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 20:38   #2581
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Onna91 jak tylko czujesz sie na silach to można, moj tz bal sie mnie dotknąć chyba z dwa tyg po laparo. Jesli chodzi o blizny to ok, one sa i sie tego nie da zmienic chodzi raczej o to, ze gdyby niewiedza pielęgniarki i lekarki to nie miałabym tak szerokiej blizny bo rana zabliznilaby sie ze szwami a tak to otwarla sie od nowa i zrobila spory szlam
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 20:41   #2582
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ana wiem co chodzi bo moja się wczoraj rozeszła i jest dwa razy większa niż powinna być :/ale czego się nie robi dla bobaska mój tz powiedział ze boi się mnie dotknąć żeby mi się te dziurki do końca nie rozeszły
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 21:10   #2583
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Lamparcica to dobrze ze wszystko w srodku jest ok gorzej by chyba bylo jak by tam cos znalezli brzydkiego
a powiedz mi jeszcze czy miałaś zakazane figle ze swoim tz.bo mój lekarz nic o tym nie wspominał i w sumie nie wiem czy można czy nie?
Nie, niczego mi nie zabronili, ale tak jak w przypadku ana - TŻ bał się mnie dotknąć dwa tygodnie ale potem go skusiłam

Ja mam bardzo malutkie blizny w sumie. Myślałam, że będą okropne (nie ma to jak naoglądać się zdjęć w internecie)
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 21:12   #2584
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ci nasi mężczyźni jacyś bojazliwi; ) lamparcica a jak tam u Ciebie starania ?
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 09:34   #2585
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rzutem na taśmę zostalismy zakwalifikowani do rządowego programu ivf. W tydzien skompletowalam wszystkie badania, stanelam na glowie, zeby zdążyć z usg piersi. Za ok dwa tyg zaczynam stymulacje. Trzymajcie kciuki błagam 🙏
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 10:43   #2586
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ANA trzymam kciuki najmocniej jak się da

a powiedz tak z ciekawości jakie badania wymagają żeby zrobić i jakie dokumenty musiałaś skompletować?
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 10:47   #2587
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ana kciuki są mocne
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 10:55   #2588
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja musialam miec ksero leczenia, świeże badania amh, przeciwciała chlamydii trochomatis igm,igt,ffsh,tsh,ft3,ft4, hiv,owa,hbs,hcv,usg piersi, cytologia, grupa krwii a mąż świeży seminogram,hcv,owa,hbs,hi v. Badania obojga kosztowały ok 750zl
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 10:56   #2589
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania z PCOS cz. III

ana oby to były najlepiej wydane pieniądze !
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 11:27   #2590
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Heh, jestem zupełnie skołowana. Właśnie wyszłam po wizycie u gin-endo luxmedowego i... Najpierw jak dowiedział się że znowu przychodzę w 37dc i nic się nie dzieje to mnie straszył że "my tu się nie zajmujemy leczeniem niepłodności, trochę można pomóc, ale od tego są specjalne kliniki". Obejrzał wyniki badań, stwierdził że są raczej ok, tylko mam brać jod aby obniżyć TSH (teraz wyszlo 2,7), zlecił dodatkowe badania przeciwciał na tarczycę. Spytałam go czy znowu mam brać duphaston jak poprzednio, chociaż nie wiadomo co się teraz dzieje, to stwierdził że zrobi USG i zobaczymy. Patrzy na to USG i mówi: pani jest właśnie po owulacji, ciałko żółte jest, wszystko pięknie. Dupka mam nie brać, tylko ten jod a potem badania. Sama nie wiem co mam myśleć, ale chyba zaczynam się denerwować ^^'
mnie tylko dziwi ze na zbicie tsh dał Ci jod
jeszcze sie w życiu z taką metodą nie spotkałam, na zbicie bierze się euthyrox albo coś w tym rodzaju....

A co do kliniki/nie kliniki to każdy robi jak uważa ja się na początku leczyłam u zwykłego gina do momentu jak on sam powiedział że już więcej nie może mi pomóc i powinnam iść do kliniki, tam bardzo kompleksowo się mną zajęli. No ale może u Ciebie nie ejst tak źle i szybko będą dwie kreski trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość

Ewusia grunt ze jakies typy imion macie
no tak całkiem bez imienia nie zostanie
Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja to mam pecha... wg zaleceń pani doktor ktora mnie badala przy wypisie do domu stawilam się dziś na zdjecie szwów. ..a że mojego gin akurat nie było w szpitalu to po powrocie do domu zadzwoniłam do niego żeby umówić się na wizytę kontrolną i mówię że źle mi wypis napisali.to on na to ze jak w piątek stawie się na ściągnięcie szwów to mi poprawi ten wypis. .a ja mu mowie ze juz mi ściągnęli chodź mówiłam ze wg mnie za wcześnie bo wczoraj jedna ranka jak by mi się rozkleila i się bardzo wkurzył ten mój lekarz bo powiedział ze to za wcześnie ze w piątek to takie minimum z minimum miało być. kazał mi się jeszcze bardziej oszczędzać. ..wiec wzięłam sobie obiad i jak zjadłam to się położyłam i patrze na ten swój brzuch a jedna dziurka mi się otworzyła masakra... blizna będzie jak się patrzy...
współczuję
ale może nie będzie tak źle.... odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Rzutem na taśmę zostalismy zakwalifikowani do rządowego programu ivf. W tydzien skompletowalam wszystkie badania, stanelam na glowie, zeby zdążyć z usg piersi. Za ok dwa tyg zaczynam stymulacje. Trzymajcie kciuki błagam 🙏
baaaardzo mocne kciuki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:20   #2591
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Witam, bardzo proszę o rady osoby które spotkały się z podobnym przypadkiem. Czy jest to groźne? Jestem w 16t4d od 6 dni mam plamienia/krwawienia o zabarwieniu jasno czerwonym - jest ich mniej niż na początku ale nie ustępują. Byłam w dwóch szpitalach na izbie i zapewniano mnie, że z maluchem wszystko ok. Ciągle leżę i dostałam luteinę 2x po dwie tabletki. Czy takie plamienia oznaczają coś złego? To moja pierwsza ciąża, wyczekana więc strasznie się boję.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 12:07   #2592
emotikona
Raczkowanie
 
Avatar emotikona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 256
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Heej

Nie było mnie tu z 1000 lat Ale postanowiłam się stawić jeszcze raz na tym forum!
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

Ale się dzieciaczków sypnęło! Oby tak dalej !

W skrócie u mnie: wszystko do góry nogami i wszystko inaczej niż było. Oczywiście dzidzi u mnie nie będzie. Chwilowo przerwane leczenie i jakiekolwiek starania - tak przerwane na 100%. Ale zaczynamy z Tż wszystko od nowa. Dosłownie wszystko

Przyjmiecie mnie znowu?
__________________
staramy się od 08'13;
Antoś czy Anielka...

"Pij ten kielich z Bożej woli, do ostatniej kropli sącz (..) trzeba cierpieć pić powoli, wypić aż do dna"
emotikona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 13:01   #2593
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

emotikonkawitaj, oczywiscie , ze o Tobie pamiętamy. Pisz co tam u Was i co to sie pozmieniało bo pewnie kazda tu ciekawość zżera? Czyżby przeprowadzka na północ tak jak kiedys wspominalas ?
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:17   #2594
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

emotikona o wielki duch... oczywiście ze pamiętamy opowiadaj
cherry każde plamienid w ciąży jest niebezpieczne lepiej to kontrolować co na to twój gin ? Powodów może być multum od niegroznych po poważne ale to może tylko lekarz ocenić ...napewno oodpoczywać
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:34   #2595
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Emotoikona ja też Cię pamiętam Witaj ponownię

Dziewczyny, nie chce sobie wkręcać w zasadzie cały czas sobie mówię że nic z tego nie będzie ale myślę ciągle czy może jednak jakimś cudem się uda. Wiem że to mega dziwne ale bolą mnie kilka dni po owulacji piersi i ten ból się utrzymuje najpierw to była sama taka wrażliwość na dotyk a teraz jeszcze takie dziwne odczucie co jakiś czas jakby nie wiem coś w środku się rozpychało ( takie impulsy bólowe) tylko błagam nie śmiejcie się miałyście takie dolegliwości kiedyś ?
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:37   #2596
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

emotikona witaj !

akusiowa ja po owu nigdy tak nie miałam wiec to może dobry znak ?a kilka dni to ile?? trzymam kciuki
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 17:05   #2597
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ciężko mi doprecyzować od ilu dniu po owulacji ale myślę że ok 3, a bolą już około tygodnia.
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:20   #2598
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

akusiowa. ... to może może trzymam kciuki na kiedy masz termin @?
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 20:12   #2599
Gosia_Cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 9
Dot.: Starania z PCOS cz. III

No i dziewczyny przyszła wredna @. Zaczynam drugi cykl z clostylbegyt. Może uda się tym razem . Trzymam za Was kciuki laseczki
Gosia_Cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 00:23   #2600
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Akusiowa, kciuki są trzymane



U mnie też małpa przyszła, ale wreszcie sama z siebie, bez wymuszania dupkiem i po w miarę sensownym czasie^^ mimo paskudnego bólu to nawet nastraja pozytywnie



A i dzisiaj się dowiedziałam że kuzynowi się urodziła córeczka, wyjątkowo obfity w dzieci ten rok
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2015-09-13 o 00:24
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 07:55   #2601
emotikona
Raczkowanie
 
Avatar emotikona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 256
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
emotikonkawitaj, oczywiscie , ze o Tobie pamiętamy. Pisz co tam u Was i co to sie pozmieniało bo pewnie kazda tu ciekawość zżera? Czyżby przeprowadzka na północ tak jak kiedys wspominalas ?
Tak przeprowadzka, a po drodze wiele innych rzeczy. Aktualnie przebywamy w Danii od tygodnia Śmiejemy się, że robimy "terapię klimatem". W końcu klimat morski dobrze robi na tarczycę.
Ale więcej szczegółów wrzucę później do klubu

Aktualnie od dwóch miesięcy nie było u mnie @, po owulacji ani śladu. W przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie z Polski luteina - będę wywoływać drania na własną rękę
__________________
staramy się od 08'13;
Antoś czy Anielka...

"Pij ten kielich z Bożej woli, do ostatniej kropli sącz (..) trzeba cierpieć pić powoli, wypić aż do dna"
emotikona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 09:08   #2602
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

emotikona brakowało ciebie... Dania brzmi kusząco... czasem mam też takie myśli że bym z chęcią gdzieś wyjechała...
Czekamy na szczegóły w klubie...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 13:17   #2603
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

onnaa91 generalnie mam nieregularne cykle ale gin mówi że 32-33dc jak nie będzie @ to testy są już pewne. W tej chwili jestem w 26dc.
Ale chyba dołączę do Was nelyen i Gosia_Cz bo dziś od rana mam bóle brzucha
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:33   #2604
Gosia_Cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 9
Dot.: Starania z PCOS cz. III

akusiowa w kupie siła. Jednak mam nadzieję,że u Ciebie nie będzie to co u Nas. Precz z tą @
Gosia_Cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:18   #2605
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Emotikonka! <3 <3 <3
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 10:00   #2606
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

akusiowa to liczę na to ze sobota będzie radosnym dniem !!! trzymam mocno kciuki żeby do soboty nie przyszła ta wredna@!!
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:56   #2607
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o rady osoby które spotkały się z podobnym przypadkiem. Czy jest to groźne? Jestem w 16t4d od 6 dni mam plamienia/krwawienia o zabarwieniu jasno czerwonym - jest ich mniej niż na początku ale nie ustępują. Byłam w dwóch szpitalach na izbie i zapewniano mnie, że z maluchem wszystko ok. Ciągle leżę i dostałam luteinę 2x po dwie tabletki. Czy takie plamienia oznaczają coś złego? To moja pierwsza ciąża, wyczekana więc strasznie się boję.
byłaś u Twojego gina? co on na to?
krwawienie nie jest normalne, ale moze być np z szyjki albo z jakiegoś krwiaka. Na pewno trzeba odpoczywać
Cytat:
Napisane przez emotikona Pokaż wiadomość
Heej

Nie było mnie tu z 1000 lat Ale postanowiłam się stawić jeszcze raz na tym forum!
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

Ale się dzieciaczków sypnęło! Oby tak dalej !

W skrócie u mnie: wszystko do góry nogami i wszystko inaczej niż było. Oczywiście dzidzi u mnie nie będzie. Chwilowo przerwane leczenie i jakiekolwiek starania - tak przerwane na 100%. Ale zaczynamy z Tż wszystko od nowa. Dosłownie wszystko

Przyjmiecie mnie znowu?
witaj z powrotem
Cytat:
Napisane przez Gosia_Cz Pokaż wiadomość
No i dziewczyny przyszła wredna @. Zaczynam drugi cykl z clostylbegyt. Może uda się tym razem . Trzymam za Was kciuki laseczki
za nowy cykl
Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość

U mnie też małpa przyszła, ale wreszcie sama z siebie, bez wymuszania dupkiem i po w miarę sensownym czasie^^ mimo paskudnego bólu to nawet nastraja pozytywnie
za nowy cykl
Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
onnaa91 generalnie mam nieregularne cykle ale gin mówi że 32-33dc jak nie będzie @ to testy są już pewne. W tej chwili jestem w 26dc.
Ale chyba dołączę do Was nelyen i Gosia_Cz bo dziś od rana mam bóle brzucha
za testowanie
bóle brzucha nie świadczą o niczym tzn mogą świadczyć albo o @ albo o ciąży, nie wiadomo
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 20:20   #2608
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dzięki dziewczyny za kciuki ale dziś zaczynam kolejny 3 cykl z clo. Dostałam dziś takiego napadu bólu że nie wiedziałam jak się nazywam, tylko ta @ skąpa jakaś. Aż dziwne bo takie ładne 10mm endometrium było.
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 07:05   #2609
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hej, byłam z krwawieniem w dwóch szpitalach na izbie i u swojego lekarza - nie znaleziono przyczyny krwawienia więc dostałam luteinę i nakaz oszczędnego trybu życia z jak największą porcją leżenia. Krwawienie minęło dopiero po 10 dniach, ale mam nadzieję, że już nie wróci...
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:43   #2610
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

cherrry2009 mam nadzieję że u Ciebie będzie już wszystko wporządku i nie będziesz musiała się stresować.

Ja staram się ostatni cykl z clo, jestem już wyczerpana psychicznie tym wszystkim. Rozumiem że można powiedzieć że staramy się od nowa od czasu jak wykryli mi tarczycę ale brak II kresek od ponad 2 lat w końcu daje siewe znaki. Mam mega zbicie,żal itp.
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.