Mamusie lutowe - część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 18:33   #2521
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Mi się podoba opcja dzieci w osobnym pokoju...niestety jak moje dziecka byly maleńkie to mieliśmy tylko jeden pokój w domu rodziców. Dopiero od konca kwietnia tego roku mieszkamy osobno i mamy lepsze warunki mieszkaniowe 😉 M będzie w poniedziałek skladal lóżko dla Mikolaja, Lilka dostanie po tej wypłacie lub następnej...jedno łóżeczko oddajemy, drugie wynosimy do drugiej czesci domu. Jak się P urodzi to wtedy wróci do ich pokoiku 😊 bedzie trójca święta w jednym pokoju 😉 przejście między pokojem a sypialnia bez drzwi tak ze jakoś to będzie 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:27   #2522
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Mi się podoba opcja dzieci w osobnym pokoju...niestety jak moje dziecka byly maleńkie to mieliśmy tylko jeden pokój w domu rodziców. Dopiero od konca kwietnia tego roku mieszkamy osobno i mamy lepsze warunki mieszkaniowe 😉 M będzie w poniedziałek skladal lóżko dla Mikolaja, Lilka dostanie po tej wypłacie lub następnej...jedno łóżeczko oddajemy, drugie wynosimy do drugiej czesci domu. Jak się P urodzi to wtedy wróci do ich pokoiku 😊 bedzie trójca święta w jednym pokoju 😉 przejście między pokojem a sypialnia bez drzwi tak ze jakoś to będzie 😊
A nie boisz się,że P. ich będzie budził lub odwrotnie?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:29   #2523
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

My i tak nie mamy drzwi w żadnym z tych 3 pokoi ktorych używamy...P i tak będę zabierać na karmienie do lozka...a ja sie budzę ledwo jekniecie uslysze😉 a Mikolaj z Lilka juz raczej w nocy nie plączą 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:52   #2524
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Może któraś koleżanka podpowie który ten monitor oddechu jest warty uwagi bo też zamierzam zakupić Tylko nie wiem czym się kierować bo już wyczytałam gdzieś że niby te mobilne co gdzieś się tam coś przyczepia są lepsze niż stacjonarne maty
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 19:54   #2525
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Może któraś koleżanka podpowie który ten monitor oddechu jest warty uwagi bo też zamierzam zakupić Tylko nie wiem czym się kierować bo już wyczytałam gdzieś że niby te mobilne co gdzieś się tam coś przyczepia są lepsze niż stacjonarne maty
http://allegro.pl/monitor-ruch-i-nia...2,1&bi_c=62992

taki mam i jestem bardzo zadowolona to samo inne moje koleżanki, które go mają

no ale te przyczepiane do ubranka mogą dziecku przeszkadzać, zwłąszcza, jak będzie starsze i będzie migrować po łóżku no i może spadać chyba?

Nie wiem no, ten się kładzie pod materac i jest niezawodny


a nie, ja mam starszą wersję tej niani niż ta co w linku. Moja niania ma monitorek, widac tam tempkę w pokoju, wszystkie ustawienia tam klikasz . więc jak dla mnie fajniejsza.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.

Edytowane przez butterfly20
Czas edycji: 2015-10-03 o 19:57
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 20:28   #2526
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamusie lutowe - część II

dzięki własnie taką wypatrzyłam na ebay za 60 funtów ale potrzebuję potwierdzenia mamusiek to jest najlepsza rekomendacja
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 20:52   #2527
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Może któraś koleżanka podpowie który ten monitor oddechu jest warty uwagi bo też zamierzam zakupić Tylko nie wiem czym się kierować bo już wyczytałam gdzieś że niby te mobilne co gdzieś się tam coś przyczepia są lepsze niż stacjonarne maty

Ja nie mam żadnego i czuje sie z tym wspaniale ;p


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Mam sąsiadów nowych studentów ale straszne bydło
I kiepsko sie dzis czuje jakoś..


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 21:06   #2528
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnego i czuje sie z tym wspaniale ;p


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Mam sąsiadów nowych studentów ale straszne bydło
I kiepsko sie dzis czuje jakoś..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tez nie kupowałam chodź długio sie zastanawiałam nad kupnem Angelcare, przekonały mnie opinie zasiegniete z bangla.babyonline.pl , gzie rodzice wypowiadali ze to wspaniały gadżet. Sama sie budziłam jak tylko mała dawała cicutkie odgłosy, poza tym spała ze mną wiec byłam spokojna. Ale uważam ze to dobre rozwiazanie dla rodziców którzy śpią w oddzielnych pokojach
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 21:26   #2529
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Tez nie kupowałam chodź długio sie zastanawiałam nad kupnem Angelcare, przekonały mnie opinie zasiegniete z bangla.babyonline.pl , gzie rodzice wypowiadali ze to wspaniały gadżet. Sama sie budziłam jak tylko mała dawała cicutkie odgłosy, poza tym spała ze mną wiec byłam spokojna. Ale uważam ze to dobre rozwiazanie dla rodziców którzy śpią w oddzielnych pokojach
od tego to chyba niania?

Nie znam rodzica, który by uratował dziecko dzięki monitorowi oddechu, natomiast fałszywe alarmy miał praktycznie każdy, z którym rozmawiałam.
Poprzednio nie miałam, teraz się zastanawiam.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 21:26   #2530
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Tez nie kupowałam chodź długio sie zastanawiałam nad kupnem Angelcare, przekonały mnie opinie zasiegniete z bangla.babyonline.pl , gzie rodzice wypowiadali ze to wspaniały gadżet. Sama sie budziłam jak tylko mała dawała cicutkie odgłosy, poza tym spała ze mną wiec byłam spokojna. Ale uważam ze to dobre rozwiazanie dla rodziców którzy śpią w oddzielnych pokojach

Moja tez z nami spała w jednym pokoju no mieliśmy tylko salon i jedna sypialnie prZez długi czas. Dopiero na półtora roku mniej więcej dostała swój pokój wiec nianie i inne gadżety niepotrzebne. Tak czy siak monitor oddechu dla mnie zbędny gadżet nawet na oddzielne sypialnie, sama niania wystarczy (korzystaliśmy na wyjazdach i super sie sprawdziła) a jednak cena znacznie dogodniejszą dla portfela. Ale jak ktoś ma miec spokojniejszy sen dzięki takiemu gadZetowi jak monitor to czemu nie


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 21:43   #2531
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Moja tez z nami spała w jednym pokoju no mieliśmy tylko salon i jedna sypialnie prZez długi czas. Dopiero na półtora roku mniej więcej dostała swój pokój wiec nianie i inne gadżety niepotrzebne. Tak czy siak monitor oddechu dla mnie zbędny gadżet nawet na oddzielne sypialnie, sama niania wystarczy (korzystaliśmy na wyjazdach i super sie sprawdziła) a jednak cena znacznie dogodniejszą dla portfela. Ale jak ktoś ma miec spokojniejszy sen dzięki takiemu gadZetowi jak monitor to czemu nie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dla mamusiek które twardo śpią bo ja po 15 mies słyszę każde kręcenie w łóżeczku ,a ostatnio ma fazę na spanie z nami zauważam różnice ze jest spokojniejsza i w ogóle sie nie kręci , śpi w poprzek wiec ja idę w nogi przy łóżku 180/200 , myślimy nad zakupem materacu by spała na nim bo z łóżka obawiam sie ze by spadala
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 21:46   #2532
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Moja tez z nami spała w jednym pokoju no mieliśmy tylko salon i jedna sypialnie prZez długi czas. Dopiero na półtora roku mniej więcej dostała swój pokój wiec nianie i inne gadżety niepotrzebne. Tak czy siak monitor oddechu dla mnie zbędny gadżet nawet na oddzielne sypialnie, sama niania wystarczy (korzystaliśmy na wyjazdach i super sie sprawdziła) a jednak cena znacznie dogodniejszą dla portfela. Ale jak ktoś ma miec spokojniejszy sen dzięki takiemu gadZetowi jak monitor to czemu nie


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmm.. z tego co ja rozumiem, to niania służy do do usłyszenia płaczu dziecka a monitor oddechu do zrobienia alarmu w przypadku bezdechu. Bezdechu nie ma jak usłyszeć jak się śpi niezależnie od tego czy dziecko śpi z nami czy samo.


Butterfly czy Tusia spala z Wami w jednym łóżku?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 06:58   #2533
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Hej 😊 śpicie? U mnie pobudka po 6. Juz jasno bylo 😊 dzień pod znakiem czekania na tatę ❤
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 07:43   #2534
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
od tego to chyba niania?

Nie znam rodzica, który by uratował dziecko dzięki monitorowi oddechu, natomiast fałszywe alarmy miał praktycznie każdy, z którym rozmawiałam.
Poprzednio nie miałam, teraz się zastanawiam.
U nas nie było fałszywych alarmów, ale pewnie dlatego,że mamy dwie płytki. Przy jednej jak dziecko się przesunie na skraj łóżka to faktycznie może nie złapać, ale to już starsze dziecko.

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
hmm.. z tego co ja rozumiem, to niania służy do do usłyszenia płaczu dziecka a monitor oddechu do zrobienia alarmu w przypadku bezdechu. Bezdechu nie ma jak usłyszeć jak się śpi niezależnie od tego czy dziecko śpi z nami czy samo.


Butterfly czy Tusia spala z Wami w jednym łóżku?
No dokładnie, nie wiem jak można uslyszeć bezdech


Nieee, Tusia od początku spała u siebie w łóżeczku, a od stycznia u siebie w pokoju.
Ja jestem przeczulona, wiec dla mnie to nie jest gadżet Jak w szpitalu miałam ją na noc, to nie zmrużyłam oka bo patrzyłam,czy oddycha. Byłam wyczerpana i płakałam,czy wdomu będzie tak samo. Ale jak wróciłyśmy i mąż podłączył monitor to spałam już spokojnie i o to chodziło
Mnie też budzi każde kwilenie, wiadomo,że jak spała u nas w pokoju to w użyciu był tylko monitor. Ale niania się przydaje teraz jak jest w osobnym pokoju, a dodatku jak chcemy sobie posiedzieć w ogrodzie a ona śpi na górze.
No i teraz na weselu mogliśmy się bawić tylko dzięki niani
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 08:05   #2535
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Miałam podobnie co i Ty pobudki z obawy ze może cos sie stać, u mnie mała do tygodnia potrafiła ulewac płyny połknięty podczas porodu pierwszy raz jak to widziałam bardzo sie wystraszyłam, pobiegłam po pielęgniarkę mówiąc ze wymiotowała brązowa wydzielina , nie wiedziałam czy to normalne jednak polozna mnie uspokoiła mówiąc ze tak czasami noworodki maja.
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 08:11   #2536
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Hej 😊 śpicie? U mnie pobudka po 6. Juz jasno bylo 😊 dzień pod znakiem czekania na tatę ❤
Wyspana? Ja o 6 to jeszcze nieprzytomna susze włosy a córa z tatusiem śpią i jedziemy na urodzinki do siostrzenica,
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 08:33   #2537
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Hej �� śpicie? U mnie pobudka po 6. Juz jasno bylo �� dzień pod znakiem czekania na tatę ❤
to będzie dobry dzień czytam i się zastanawiam czy jest sens coś takiego kupować ale ja nie lubię takich dylematów
__________________


Edytowane przez kaaasi
Czas edycji: 2015-10-04 o 08:38
kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:18   #2538
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Miałam podobnie co i Ty pobudki z obawy ze może cos sie stać, u mnie mała do tygodnia potrafiła ulewac płyny połknięty podczas porodu pierwszy raz jak to widziałam bardzo sie wystraszyłam, pobiegłam po pielęgniarkę mówiąc ze wymiotowała brązowa wydzielina , nie wiedziałam czy to normalne jednak polozna mnie uspokoiła mówiąc ze tak czasami noworodki maja.
Dziewczyny muszą same ocenić, czy to da im spokój-tak jak Tobie i mnie. Wiele może się zdecydować też dopiero po porodzie

Na wrześniowych 2015 była dyskusja o monitorach i pamiętam,że jedna dziewczyna się wypowiadała,że ona nie jest przeczulona, że kupno takiego monitora to najlepsza droga właśnie do tego,że rodzic będzie zbytnio chuchać i dmuchać na dziecko całe życie.
A jak jej się urodził synek to od razu ten monitor kupiła, bo nie mogła spać po nocach


Także tak jak często pisałyśmy- jak się dziecko urodzi, to wszystko się zweryfikuje

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

I jeszcze jedno- dla każdego co innego jest gadżetem.

Dla jednych jest to bujaczek, maskotka z muzyczką. Dla innych kocyk muślinowy czy bambusowy czy też minky Dla jeszcze innych materac ze specjalnymi wgłębieniami itp itd...

Producenci oferują nam tyle udogodnień, bez których kiedyś ludzie dawali sobie radę,że głowa mała. I często ciężko samemu zdecydować co faktycznie jest potrzebne Ja sama kupiłam kilka niepotrzebnych pierdołek

Także dziewczyny kompletujcie wyprawkę według swoich potrzeb i upodobań i nie patrzcie na innych. I tak kupicie kilka bzdetów, które w praniu okażą się niepotrzebne, ale wszystko wyjdzie wam w praniu. Na tym właśnie żerują producenci, taki rynek
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:34   #2539
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszą same ocenić, czy to da im spokój-tak jak Tobie i mnie. Wiele może się zdecydować też dopiero po porodzie

Na wrześniowych 2015 była dyskusja o monitorach i pamiętam,że jedna dziewczyna się wypowiadała,że ona nie jest przeczulona, że kupno takiego monitora to najlepsza droga właśnie do tego,że rodzic będzie zbytnio chuchać i dmuchać na dziecko całe życie.
A jak jej się urodził synek to od razu ten monitor kupiła, bo nie mogła spać po nocach


Także tak jak często pisałyśmy- jak się dziecko urodzi, to wszystko się zweryfikuje

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

I jeszcze jedno- dla każdego co innego jest gadżetem.

Dla jednych jest to bujaczek, maskotka z muzyczką. Dla innych kocyk muślinowy czy bambusowy czy też minky Dla jeszcze innych materac ze specjalnymi wgłębieniami itp itd...

Producenci oferują nam tyle udogodnień, bez których kiedyś ludzie dawali sobie radę,że głowa mała. I często ciężko samemu zdecydować co faktycznie jest potrzebne Ja sama kupiłam kilka niepotrzebnych pierdołek

Także dziewczyny kompletujcie wyprawkę według swoich potrzeb i upodobań i nie patrzcie na innych. I tak kupicie kilka bzdetów, które w praniu okażą się niepotrzebne, ale wszystko wyjdzie wam w praniu. Na tym właśnie żerują producenci, taki rynek
co nie zmienia faktu, że pooglądać co kto kupuje i dopisać do listy chciejstw można
a co do reszty się zgadzam ;-)

To kontynuując temat gadżetów zbędnych.
Dobra ma ktoś namiary na ładną niebiałą kołyskę w rozsądnej cenie?
Znalazłam jedną całkiem fajną wiklinową za 450zł z materacem i pościelą, ale chyba nie ma blokady bujania
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 09:38   #2540
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Oczywiście ze wyspana 😊 co po 6 to nie 5 więc jestem zadowolona. Obiad się gotuje, dzieci się bawią...M w drodze 😊 no czego chcieć więcej 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:56   #2541
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Oczywiście ze wyspana 😊 co po 6 to nie 5 więc jestem zadowolona. Obiad się gotuje, dzieci się bawią...M w drodze 😊 no czego chcieć więcej 😊
Ciesze sie ze w koncu sie doczekalas
Dziewczhny namieszalyscie mi w glowie tymi nianiami... Juz sama nje wiem co myslec :-P
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:57   #2542
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Dzień dobry Dawno mnie nie było bo po krwawieniach miałam leżeć a niestety na telefonie nie działał mi internet. Lekarz już pozwolił mi na trochę więcej więc piszę. U mnie dzisiaj mija dokładnie połowa 20t0d. Przed wczoraj robiliśmy połówkowe i wszystko jest ok - na 100% dziewczynka. Tak się bałam przez te wpadki krwawieniowe, oby teraz już wszystko układało się dobrze
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:58   #2543
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było bo po krwawieniach miałam leżeć a niestety na telefonie nie działał mi internet. Lekarz już pozwolił mi na trochę więcej więc piszę. U mnie dzisiaj mija dokładnie połowa 20t0d. Przed wczoraj robiliśmy połówkowe i wszystko jest ok - na 100% dziewczynka. Tak się bałam przez te wpadki krwawieniowe, oby teraz już wszystko układało się dobrze
Będzie dobrze abys byla dobrej mysli trzymam kciuki!
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:01   #2544
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze abys byla dobrej mysli trzymam kciuki!
Teraz jak już wiem, że z dzidzią i łożyskiem wszystko w porządku to bardzo wyluzowałam, chyba zaczynam się cieszyć ciążą bo wcześniej tylko się martwiłam codziennie coraz mocniejsze kopy więc jest coraz przyjemniej
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:22   #2545
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

U mnie od wczoraj P bardziej ruchliwy jest. Wcześniej czułam tylko takie przeciąganie jak wstawałam z lozka a wczoraj i dzisiaj już normalne kopniaczki ❤
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:28   #2546
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
co nie zmienia faktu, że pooglądać co kto kupuje i dopisać do listy chciejstw można
a co do reszty się zgadzam ;-)

To kontynuując temat gadżetów zbędnych.
Dobra ma ktoś namiary na ładną niebiałą kołyskę w rozsądnej cenie?
Znalazłam jedną całkiem fajną wiklinową za 450zł z materacem i pościelą, ale chyba nie ma blokady bujania

Pewnie, fajnie sobie pooglądać co ktoś ma

Ja kołyski nie miałam i nie planuję, więc nie pomogę

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było bo po krwawieniach miałam leżeć a niestety na telefonie nie działał mi internet. Lekarz już pozwolił mi na trochę więcej więc piszę. U mnie dzisiaj mija dokładnie połowa 20t0d. Przed wczoraj robiliśmy połówkowe i wszystko jest ok - na 100% dziewczynka. Tak się bałam przez te wpadki krwawieniowe, oby teraz już wszystko układało się dobrze
Będzie dobrze, gratulacje!!
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:35   #2547
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Pewnie, fajnie sobie pooglądać co ktoś ma

Ja kołyski nie miałam i nie planuję, więc nie pomogę
Ja kupię tylko jak znajdę w 100% odpowiadającą moim wymaganiom i w rozsądnej cenie.

Cherry gratulacje i nadal trzymam kciuki za spokojne kolejne miesiące!
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:36   #2548
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było bo po krwawieniach miałam leżeć a niestety na telefonie nie działał mi internet. Lekarz już pozwolił mi na trochę więcej więc piszę. U mnie dzisiaj mija dokładnie połowa 20t0d. Przed wczoraj robiliśmy połówkowe i wszystko jest ok - na 100% dziewczynka. Tak się bałam przez te wpadki krwawieniowe, oby teraz już wszystko układało się dobrze
Wszystkiego co najlepsze dla was
Teraz już musi być dobrze I pozostaje cieszyć się ciążą
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:36   #2549
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Teraz jak już wiem, że z dzidzią i łożyskiem wszystko w porządku to bardzo wyluzowałam, chyba zaczynam się cieszyć ciążą bo wcześniej tylko się martwiłam codziennie coraz mocniejsze kopy więc jest coraz przyjemniej
gratuluje córy
Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
U mnie od wczoraj P bardziej ruchliwy jest. Wcześniej czułam tylko takie przeciąganie jak wstawałam z lozka a wczoraj i dzisiaj już normalne kopniaczki ❤
u mnie jeszcze 2 dni, a jutro wizyta u lekarza a jestem dziwnie spokojna no i umawiać się będę na połówkowe
Figa kołyski nie planuję kupować więc nie pomogę
z tymi rzeczami/ gadżetami jest jak ze wszystkim każdy uważa co innego, ale lubię wiedzieć jakie każda z Was ma zdanie i co kupuje bo pozwala mi to zweryfikować własne potrzeby
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:39   #2550
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe - część II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było bo po krwawieniach miałam leżeć a niestety na telefonie nie działał mi internet. Lekarz już pozwolił mi na trochę więcej więc piszę. U mnie dzisiaj mija dokładnie połowa 20t0d. Przed wczoraj robiliśmy połówkowe i wszystko jest ok - na 100% dziewczynka. Tak się bałam przez te wpadki krwawieniowe, oby teraz już wszystko układało się dobrze


Trzymam kciuki 😊 teraz juz wszystko będzie super 😊

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Kasia to kciuki na jutro w razie jakby mnie nie było lub bym zapomniała 😉

Mój M niedawno do Pl wjechał tak ze jeszcze ho ho ho zanim dojedzie...bo to i postój obiadowy niedługo i kilometrów trochę od granicy do nas jest...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-24 20:33:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.