Starania z PCOS cz. III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 15:35   #2821
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

zdulcia nie wiem czy to realne..
Powiedz ty mi jak to jest bo u mnie 32 tydz teraz..
Odpoczywaj i ogarniaj czekamy na fotki w klubie..
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 17:14   #2822
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ajoa1479 Pokaż wiadomość
nelyen tak, nieprzerwanie.. Tabsy unormowaly @ i trądzik teraz wszystko wróciło jedynym plusem jest to, że teraz @ trwa 4 dni i nic nie boli przed ani w czasie, kompletny brak objawów miesiączki czuje się ostatnio znacznie gorzej ale to może kwestia że mam tyle leków na astmę i nadciśnienie plus teraz a to luteinę brałam , teraz clo i mój żołądek troche chyba sobie z tym nie radzi

loczka89 beta nie musi być na czczo trzymam kciuki


Wow, podziwiam że tak szybko po odstawieniu podjęłaś się stymulacji, ale z drugiej strony to lh/fsh nie wygląda sympatycznie. U mnie dopiero po pól roku po odstawieniu tabsów cykl zaczął wracać do normy, nawet owulka się pojawiła, wyniki też zaczynają się normować. A brałam tabletki tylko rok.

Leczysz się w klinice?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:55   #2823
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka89 jutro będziesz miała wyniki ? Bo u mnie np dopiero na drugi dzień są.

Simka współczuję pechowego dnia

Zdulcia jak wizyta ??

A ja dziewczyny wzielam się za siebie zapisalam się do szkoły językowej dziś byłam na pierwszych zajęciach a w pracy jestem w czasie kursu na rozszerzenie swoich uprawnień zobaczymy jak to dalej będzie czuje się pełna sił i chęci do nauki (ciekawe jak długo to potrwa ?)
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 07:17   #2824
Ajoa1479
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Wow, podziwiam że tak szybko po odstawieniu podjęłaś się stymulacji, ale z drugiej strony to lh/fsh nie wygląda sympatycznie. U mnie dopiero po pól roku po odstawieniu tabsów cykl zaczął wracać do normy, nawet owulka się pojawiła, wyniki też zaczynają się normować. A brałam tabletki tylko rok.

Leczysz się w klinice?

Owulacji nie było, lh/fsh takie i gin stwierdziła ze radzi postymulować, ale żebym tego nie robiła przed zbadaniem M, wyszło mu 94% patologicznych plemników. Trochę nas przeraziło to wszystko, ledwo zaczynamy a tu jak łopatą w głowę ... wiec już zbierając to wszystko do kupy stwierdziliśmy ze zrobimy stymulację. Zreszta przejdę dwa cykle stymulacji i albo się coś wykluje albo nie, a jak będzie coś nie tak to przecież mogę wszystko odstawić . No i niestety nie należę do tych cierpliwie czekających. W ogóle mam inżynierski umysł i jak dostaje problem to szybko szukam rozwiązania, wykonuje działanie i oczekuje wyników- szybkich, przewidywalnych i logicznych, a niestety natura tak nie działa.
Chodzę do gina do luxmed Lublin, pakiet mam, to póki co korzystam ile mogę, jakoś pójście do kliniki wydaje mi się za wczesne dla nas.. Sama nie wiem .
Ciekawe jak to jest z tym tabletkami, czy ma duże znaczenie ze ja brałam 5 lat, Ty rok.. Może sobie tym jeszcze dowaliłam.


Jakoś mnie brodawki mocno bolą, są takie wrażliwe od ostatniego dnia poprzedniego cyklu(a teraz 4dc), nie wiem o co chodzi. Co to może być? Jakaś podwyższona prolaktyna czy coś? Myślicie żeby iść z tym do gin?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

onnaa91 trzymam kciuki, żeby chęci nie zbrakło, sama muszę sobie znaleźć jakieś dodatkowe zajęcie
Ajoa1479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 08:23   #2825
loczka89
Raczkowanie
 
Avatar loczka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Starania z PCOS cz. III

onaa91 dzis bede miala wyniki po 17 ale zaplacilam 40 zl, zdzierstwo
__________________
14.07.2012.
loczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:51   #2826
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka89 u mnie nie dużo mniej to kosztuje a czeka się na wyniki na drugi dzień trzymam kciuki !!!!!
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:09   #2827
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

loczka kciuki za wynik
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 16:42   #2828
loczka89
Raczkowanie
 
Avatar loczka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny mam 107 mIU/ml i co teraz?
Myslicie zeby powotrzyc badanie jak wzrasta hcg?
Lekarz powiedzial mi zebym przyszla po 10 dniach po pozytywnym wyniku.
__________________
14.07.2012.
loczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 16:43   #2829
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka89 Gratulacje !!!
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:01   #2830
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka gratulacje!!!
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:20   #2831
Ajoa1479
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Starania z PCOS cz. III

loczka89 gratuluje
Ajoa1479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 19:49   #2832
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Gratulacje !!!! powtórz po 48h będziesz spokojniejsza

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Jak dasz radę to idź najwcześniej po 14 dniach, po co masz się stresować wcześniej. Ja poszłam po 3 dniach ale miałam już betę 2863 2 dni wcześniej a dopiero malutki pęcherzyk był i lekarz powiedział że to bardzo wczesna ciąża. Teraz kontrola po 9 dniach a ja się stresuje czy będzie już serduszko.
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:57   #2833
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ale sie ciążowe bety posypaly hoho ja od pozytywnej bety dopiero po dwóch tyg mam jutro wizyte, bedzie to 6t3d
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:21   #2834
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana zazdroszczę Ci że wiesz kiedy doszło do zapłodnienia ja nie wiem i przez to wiecej stresu..
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:27   #2835
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość

Boże co za dzień pierw zapomniałam moczu do laboratorium wziąć i dwa razy jeździłam to jak wróciłam to młody tak o ławę przydzwonil że rozciol warge, krew się lała ostro na szczęście sytuacja opanowana..Ale mam dość...

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość

Ewusia, masz już całą wyprawkę? No i co z imieniem? Zdecydowaliście się na któreś?
A gdzie tam całą wyprawkę nawet wózka i fotelika jeszcze nie mamy
po wózek jedziemy w sobotę i może kupmy a może nie, a fotelik później...
Poza tym jeszcze cała masa drobiazgów
jedynie ciuszki mam w miarę skompletowane, ale jakoś mi się wydaje że za mało mam i że po urodzeniu Małego będę w panice dokupywać

a na imię synek będzie mieć Konradek

a jak u Ciebie z wyprawką ?

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ja lecę dzisiaj na wizytę. Pewnie bez usg, bo niedawno je miałam, ale chociaż posłucham mojego łobuza od kilku dni próbuje zrobić zamówienie w aptece, bo tylko tego mi na tą chwilę brakuje, ale coś nie idzie co ja będę robić przez te dwa miesiące?? Zanudze się chyba.
nie zanudzisz się, nie martw się
ja od 2 miesięcy jestem na L4 i czas mi od tego zapierdziela niesamowicie O wiele szybciej mi dni lecą jak nie pracuję szukam rzeczy dla Małego, czytam, robię porządki w domu
wicie gniazda na całego

jak tam po wizycie?
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
zdulcia nie wiem czy to realne..
Powiedz ty mi jak to jest bo u mnie 32 tydz teraz..
ja tez tego nie czaję u mnie też 32 tydzień (tzn 31t 2d)
kiedyś mi Zdulcia tłumaczyła jak ona to liczy ale zapomniałam już
Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość

A ja dziewczyny wzielam się za siebie zapisalam się do szkoły językowej dziś byłam na pierwszych zajęciach a w pracy jestem w czasie kursu na rozszerzenie swoich uprawnień zobaczymy jak to dalej będzie czuje się pełna sił i chęci do nauki (ciekawe jak długo to potrwa ?)
super
takie zajęcie sie sobą często skutkuje niespodziewanymi dwiema kreskami
Cytat:
Napisane przez loczka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 107 mIU/ml i co teraz?
Myslicie zeby powotrzyc badanie jak wzrasta hcg?
Lekarz powiedzial mi zebym przyszla po 10 dniach po pozytywnym wyniku.

powtórz betę po 48 godzinach
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Ale sie ciążowe bety posypaly hoho ja od pozytywnej bety dopiero po dwóch tyg mam jutro wizyte, bedzie to 6t3d
trzymam kciuki za wizytę i czekam na relację

Ja dziś byłam na wizycie. Maluch waży o 1800 g, szyjka ok, ogólnie wszystko w porządku, oprócz tego że Mały obrócił sie i jest ułożony pupką do dołu mam nadzieję że się jeszcze obróci (bo tydzień temu był jeszcze główką w dół, akrobata mały ), bo jak nie to cc mnie czeka, a ja bym wolała sn .....

Poza tym rozmawiałam z ginem a propos porodu jak się ma cukrzycę ciążową i powiedział że od 34-35 tygodnia będziemy sie widzieć co tydzień i monitorować sytuację, bo być może trzeba będzie ciąć lub wywoływać poród (o ile Mały się obróci i będzie w ogóle mowa o porodzie sn) wcześniej. No i na pewno będę rodzić nie później niż wtedy kiedy mam termin. Ogólnie jest za wcześnie żeby cokolwiek wyrokować, no ale muszę sie wstępnie nastawiać na wcześniejszy poród no i na cc ...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:46   #2836
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia pierwszy raz od roku podchodzę bez stresów do swojego cyklu zobaczymy co z tego będzie

Mały akrobata juz psikusy wyprawia mamusi trzymam kciuki żebyś rodziła tak jak chcesz ;*
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:48   #2837
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka, i ode mnie wielkie gratulacje! I też bym dla spokojności powtórzyła betę ☺

Czekamy na dobre wieści z wizyt, na pewno wszystkie serduszka będą mocno biły; )

Ewusia, no u mnie wg om dzisiaj mam 32t1d ciąży, więc jak dla mnie leci 33. tydzień. Nijak mi się to ma do wyliczonego tp na 5.01, ale tak mi się ta data podoba, że jej się już trzymam. Duży już maluch. A powiedz mi, czułaś że Mały ci się przekręcił? Da się to jakoś wyczuć? Bo ja cały czas mam obawy o moją gwiazdę ☺
A z wyprawki brakuje mi rzeczy dla mnie do szpitala, kosmetyków dla dziecia, jakiś leków, aspiratora do noska, bo się cały czas waham, torby do szpitala i torby do wózka. Aaa i jeszcze łóżeczko zamówimy. Mam już co prawda kołyskę, ale nie jestem do niej przekonana i też posłuży max 3-4 miesiące.

Dziś byłam w pracy i dostałam w końcu umowę na kolejne trzy lata! Jeden stres mniej😊

Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 04:10   #2838
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia mój też taki numer od walił do 28 tyg główka w dół a teraz dupka siedzi, też mam nadzieję że pójdzie po rozum do głowy..
Co do cukrzycy wszystko możliwe u mnie ok było do 35 tyg potem cyrki zaczęły się dziać, ktg pewnie bedziesz mieć...

Co do wyprawkowych spraw to mogę polecić dla dziecka do pielęgnacji zamiast oliwki , olej ze słodkich migdałów, a mydło alleppo laurowo-oliwkowe..co do aspiratora to u nas przy Katarze sprawdził się super ,,katarek,, pod odkurzacz..
W Rossmann są fajne Ala podkłady poporodowe ,,takie duże podpaski tłok że cienkie w miarę i chłonne mu się z N sprawdziły i mam zamiar kupić i majtki siateczkowe..

Ja muszę torbę spakować i to express

Zdulcia nie czaje tego bo u mnie wczoraj zaczol się 33 tydz czyli 33 i 1 d A tp mam 23 grudnia a to do twojego to jest uuuu 13 dni prawie dwa tygodnie to termin z om
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 10:22   #2839
Kukucyk
Raczkowanie
 
Avatar Kukucyk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 429
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Loczka, super wieści, gratuluję

Katarek do nosa najlepszy, choć frida też się przydaje na spacerach czy po prostu poza domem. A katarek to dwie sekundy i po gilu.
Oliwki w ogóle nie używaliśmy, nigdy niczym nie smarowałam Jaśka. Majtek siateczkowych nie używałam, podkłady trzymałam między nogami.

W sumie to chciałabym już być w ciąży, ale wiem, że na pewno nie poradzę sobie z moim szatanem i maleństwem. Poza tym dla mnie ten okres noworodkowy to był koszmar. Pewnie ze względu na kolki i operacje. Po pierwszym półroczu było już lepiej.
__________________
Janek
Kukucyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 10:53   #2840
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Simka, czyli dobrze liczymy, tylko, że ja do przodu. Dla mnie 33 i 1 to już 34. tydzień. Mi by wychodził TP na 30. grudnia, więc tydzień po Tobie 😊

Właśnie tego katarka rozważam, czyli polecacie - dzięki!

Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 14:12   #2841
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Aj zazdroszczę wam już końcówek U mnie dopiero 24t5d. Kupiłam ubranka, ręcznik a resztę rzeczy planuję dokupić po usg w 30 tyg.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 09:25   #2842
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Starania z PCOS cz. III

witam przyjmiecie mnie ?

krótko o mnie, 10 lat temu stwierdzono u mnie PCO, nie wiedziałam co to, chciałam anty, lekarz przepisał i tak jadlam je 9lat! bez przerwy bez badan mowił ze skoro sie dobrze czuje nie ma potrzeby ze zajde odrazu po odstawieniu..

odstawilam 1,5msc temu, poszłam do gina na wizyte, a ona do mnie ze pco ze strasznie to wyglada ze ciaza graniczy z cudem ze nie bylo owu ze nie widac okresu tak sie załamałam ze szokda gadac milion pytan w glowie..
-czy w ogole mozna przy tym zajsc w ciaze? ile trwa leczenie? czy wiek kobiety jest tutaj istotny? czy moge jakos sama pomoc przy tym leczeniu? nie wiem cos specjalnego jesc pic cokolwiek?
tak chialam bobasa a tutaj taka diagnoza.. mam skierowania na rozne badania krwi poki co..

help
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 10:06   #2843
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

aguswitaj.. pcos to nie wyrok wielu osobom udaje się zajść w ciążę jednym idzie to szybciej innym wolniej, każdy jest inny i ma inne badania..i różne objawy przy pcos..

Wiek zawsze ma znaczenia przy tego typu sprawach, pierw musisz zrobić dobry zestaw badań żeby się zdiagnozować i iść do specjar nie tracić czasu na zwykłych ginow bo często nie mają pojęcia co i jak..

Zawsze można zmienić styl życia nie zaszkodzi..
Z leków / suplemetow na endometrium i śluz to wiesiolek , linocomplex,
Maca generalnie wzmaga płodność, infolic można pić witam d3 e
Wszystko zależy od badań..
Często są dodatkowe problemy towarzyszące pcos...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 10:15   #2844
Ajoa1479
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 14
Dot.: Starania z PCOS cz. III

AguŚ87 cześć

Ja bym od razu zmieniła lekarza.. Bo nie rozumiem jak ginekolog bez obejrzenia wyników podstawowych badań może stwierdzić ze na 100% nie było owulacji i nie ma szans szybko na @ czy ciąże.Tak jak pisała simka234 pcos to nie wyrok są leki, są zabiegi które pomagają przy tym zajść w ciąże .
jeszcze przy okazji radziłabym zbadać nasienie partnera
Ajoa1479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 12:19   #2845
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Słyszałam bicie serduszka...niesamowite uczucie
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 07:21   #2846
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana super ))!!
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 17:27   #2847
emotikona
Raczkowanie
 
Avatar emotikona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 256
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny wzielam się za siebie zapisalam się do szkoły językowej dziś byłam na pierwszych zajęciach a w pracy jestem w czasie kursu na rozszerzenie swoich uprawnień zobaczymy jak to dalej będzie czuje się pełna sił i chęci do nauki (ciekawe jak długo to potrwa ?)
Super! A ja czekam aż zacznie mi się kurs duńskiego hehe

Cytat:
Napisane przez Ajoa1479 Pokaż wiadomość
Trochę nas przeraziło to wszystko, ledwo zaczynamy a tu jak łopatą w głowę ...

No i niestety nie należę do tych cierpliwie czekających. W ogóle mam inżynierski umysł i jak dostaje problem to szybko szukam rozwiązania, wykonuje działanie i oczekuje wyników- szybkich, przewidywalnych i logicznych, a niestety natura tak nie działa.
Ajoa witaj
My też tak mieliśmy na początku - czułam się jakby mi ktoś porządnie w głowe przywalił

Starania uczą cierpliwości Dasz radę!


Cytat:
Napisane przez loczka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 107 mIU/ml i co teraz?
Loczka gratuluje! Znowu nowy dzidziuś na forum, cudownie!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
witam przyjmiecie mnie ?
Aguś witaj
PCOS to nie wyrok! Tutaj na forum mamy już więcej mamuś niż dziewczyn starających się. Podstawa to dobry lekarz, który jest specjalistą w leczeniu niepłodności - nie pierwszy lepszy gin. Wiek zawsze ma znaczenie Bądź dobrej myśli - stres w staraniach to nic dobrego

Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Słyszałam bicie serduszka...niesamowite uczucie
Ana rozczuliłąm się ahh... też chcę usłyszeć takie cóś
__________________
staramy się od 08'13;
Antoś czy Anielka...

"Pij ten kielich z Bożej woli, do ostatniej kropli sącz (..) trzeba cierpieć pić powoli, wypić aż do dna"
emotikona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:25   #2848
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Starania z PCOS cz. III

dziękuję

po jakim czasie zaszłyscie? sie zastanawiam ile to w ogóle moze trwac jak wygląda leczenie jak to wszysto w ogole wyglada
kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać..
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:51   #2849
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Ewusia pierwszy raz od roku podchodzę bez stresów do swojego cyklu zobaczymy co z tego będzie

Mały akrobata juz psikusy wyprawia mamusi trzymam kciuki żebyś rodziła tak jak chcesz ;*


oby ten brak stresu zaowocował u Ciebie
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość

Ewusia, no u mnie wg om dzisiaj mam 32t1d ciąży, więc jak dla mnie leci 33. tydzień. Nijak mi się to ma do wyliczonego tp na 5.01, ale tak mi się ta data podoba, że jej się już trzymam. Duży już maluch. A powiedz mi, czułaś że Mały ci się przekręcił? Da się to jakoś wyczuć? Bo ja cały czas mam obawy o moją gwiazdę ☺
no tak, ja liczę wg om cały czas czyli do tej daty 5 stycznia, aczkolwiek nie wierzę żebym do stycznia doczekała, tak szczerze mówiąc

Jak się przekręcał to nie pomyślałam ze to może być to, ale jak mi lekarz powiedział że jest przekręcony to sobie przypomniałam ze kiedyś cały wieczór Mały się szamotał bardzo, że myślałam ze mi brzuch rozerwie no i to pewnie wtedy te akrobacje uprawiał
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
A z wyprawki brakuje mi rzeczy dla mnie do szpitala, kosmetyków dla dziecia, jakiś leków, aspiratora do noska, bo się cały czas waham, torby do szpitala i torby do wózka. Aaa i jeszcze łóżeczko zamówimy. Mam już co prawda kołyskę, ale nie jestem do niej przekonana i też posłuży max 3-4 miesiące.
super, to już niedużo
my wreszcie kupiliśmy wózek i fotelik, wiec ostatni duży zakup z głowy, już tylko mniejsze rzeczy zostały. Na pewno zamówienie z apteki i pewnie jeszcze kilka z Allegro
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Dziś byłam w pracy i dostałam w końcu umowę na kolejne trzy lata! Jeden stres mniej😊

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Ewusia mój też taki numer od walił do 28 tyg główka w dół a teraz dupka siedzi, też mam nadzieję że pójdzie po rozum do głowy..
Co do cukrzycy wszystko możliwe u mnie ok było do 35 tyg potem cyrki zaczęły się dziać, ktg pewnie bedziesz mieć...
oby Twój się też przekręcił
a Ty z Natkiem w którym tygodniu w końcu urodziłaś? bo już nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Co do wyprawkowych spraw to mogę polecić dla dziecka do pielęgnacji zamiast oliwki , olej ze słodkich migdałów, a mydło alleppo laurowo-oliwkowe..co do aspiratora to u nas przy Katarze sprawdził się super ,,katarek,, pod odkurzacz..
W Rossmann są fajne Ala podkłady poporodowe ,,takie duże podpaski tłok że cienkie w miarę i chłonne mu się z N sprawdziły i mam zamiar kupić i majtki siateczkowe..
olej ze słodkich migdałów i aspirator katarek mam
dzięki za polecenie innych rzeczy
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Słyszałam bicie serduszka...niesamowite uczucie

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
po jakim czasie zaszłyscie? sie zastanawiam ile to w ogóle moze trwac jak wygląda leczenie jak to wszysto w ogole wyglada
kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać..
ja zaszłam za pierwszym razem po ponad roku starań ale straciłam ciąże w 11 tygodniu. W kolejna ciążę zaszłam 0,5 roku po poronieniu
Ogólnie najlepiej zacząć od wysłania partnera na badania (żeby wiedzieć czy problem jest tylko po jednej stronie czy po obu - u nas np był po obu) oraz zrobić sobie badanie drożności jajowodów żeby wiedzieć czy jest sens stymulować owulację. Jeśli jest wszystko ok to wtedy trzeba brać leki na stymulacje owulacji, chodzić na monitoringi itd. Ja polecam leczenie w klinice leczenia niepłodności
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 07:57   #2850
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

AguŚ87 zdecydowanie zmień lekarza bo z takim podejściem to tylko będzie was negatywnie nastawiał. Mój lekarz zawsze powtarzał, że może być mi trudniej zajść w ciążę i warto myśleć o tym wcześniej ale że damy radę i będziemy robić wszystko by mieć malucha. Ja brałam tabletki około 8 lat. Podstawą jest dobry lekarz który dokładnie Cię zbada i będzie wiedział co wprowadzić żeby ułatwić Ci zajście w ciążę. Oczywiście każde pcos jest inne i jednej osobie zajmuje to kilka miesięcy a innej nawet lat ale musicie pozytywnie myśleć. Popieram Ewusie na początku dobrze zbadać partnera. Ja miałam pół roku starać się bez pomocy po odstawieniu tabletek ale rozszalały mi się długości cykli więc dostaliśmy pomoc w postaci leków.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.