Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 17:38   #2401
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które kupowały szczepionki w necie. Jak to wyglada od strony technicznej? Przechowywanie itd?

Byliśmy dzisiaj na pierwszej wizycie i Janek przekroczył juz wagę urodzeniowa o 130g a ma tylko 11 dni całe 3850g
gratulacje

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Moja nie śpi od 11

Czekam na 16 jak robole skończą to pójdziemy na spacer to może zasnie. A i nie chce lewego cyca tylko prawy - jak bym tam gówno w nim misla

W ogóle dzisiaj nie chce cyców. Odmrazam mleko moje to jej dam x butli potem a cyce odciągne bo wybuchna mi zaraz.

Ważyłam mała i ma niby 5600 !!!
Szok - położna będzie w piątek to ja zwazy
duża dziewczynka
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 17:53   #2402
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Tez mam karuzele i to aż 170 zł dałam za nią z allegro zamawiałam. Ale takie gówno ze ja zdjelam. Niby ma projektor różne melodyjki itp ale w praktyce zacina się durne są te melodie i projektor to śmiech na sali nie dosięga światło metra nawet
O masz i taka niby droga a taki syf
To moja to taki chiński badziew, chyba ze 30 czy 35 zł kosztowała

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Kurczę a pediatra kazała nam brać tylko przez 7 dni może powinniśmy przedłużyć na swoją rękę


Co do laktatorów ja mam medela electric mini jest bardzo głośny ale dobrze rozkręca laktację i później super ściąga. Karmię ściągniętym mlekiem z butelki więc jest w użyciu co najmniej 8 razy dziennie i ściągam w tej chwili od 130 do 240 ml. Jednak jego odgłosy są męczące i też zastanawiałam się nad zakupem jeszcze canpola easy start.
Bez sensu, to jakby zacząć leczenie i je przerwać
Ale ja wiem że oni tak każą dawac, nam w spzitalu po antybiotykach tez napislai że 7 dni, na co pediatra zaniosła sie gromkim śmiechem i kazała dawać ciurkiem, jak chce to nawet do 3 miesiąca życia.

Tez mam ten laktator. Głośny to fakt, ale np mój mały do niego usypia więc mi nie przeszkadza A ściąga bardzo sprawnie
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 18:20   #2403
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Rety, my po kąpieli, a młody dalej nie śpi
Siasia wspolczuje nocek, oby maluchowi się włączyło nocne spanie, niech da mamie odpocząć
NanaR ja też jestem niewolnicą cyca
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 19:12   #2404
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Dzięki dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Moja nie śpi od 11

Czekam na 16 jak robole skończą to pójdziemy na spacer to może zasnie. A i nie chce lewego cyca tylko prawy - jak bym tam gówno w nim misla

W ogóle dzisiaj nie chce cyców. Odmrazam mleko moje to jej dam x butli potem a cyce odciągne bo wybuchna mi zaraz.

Ważyłam mała i ma niby 5600 !!!
Szok - położna będzie w piątek to ja zwazy
To ładnie waży!!
Zonia koło 4500 g, ale nie słyszałam dokładnie przez wrzaski...nie,nie Zoni



Ja mam taką karuzelkę http://allegro.pl/vtech-60313-karuze...018528029.html . Poprzednio małam Rainforest z FP i jest fajna, ale już mi się znudziła.
Matę też mieliśmy z Rainforest, a teraz kupiliśmy taką http://www.smyk.com/fisher-price-prz...y-dla-dzieci-p bo dluzej będzie ciekawa dla młodej. Już ją zreszta kładziemy i bardzo ją interesuje Potrafi leżeć jak zaczarowana z 15 minut
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 19:13   #2405
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Jestem już 18 dni po porodzie i miałam nacinane krocze. Czy którejś z was po takim czasie jeszcze pojawiała się świeża krew w okolicy szwów? Nie jest jej dużo raczej kilka kropelek ale po takim czasie chyba nie powinna się pojawiać?

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Tez mam ten laktator. Głośny to fakt, ale np mój mały do niego usypia więc mi nie przeszkadza A ściąga bardzo sprawnie
Oj tak, moja też się tak oswoiła z tym dźwiękiem, że ją uspokaja gorzej tylko z domownikami w nocy
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 19:18   #2406
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Figa, dziękuję bardzo za dokładne objasnienie na temat skazy .

Dziewczyny- dzięki za porady w sprawie krochmalu i nadmanganianu .

Marcia- gratulacje zaliczenia, jesteś wielka .
Ja- szkoda z ta krwią, ale moze nie przydałaby się, oby!
Motylku-

U nas dziś bardzo aktywny dzień, mały dużo spał, chociaż postekiwał przez sen, ale się nie budził, więc skończyłam prawie porządki(została łazienka, brr...), pomyłam okna i kwiaty. Zostanie pranie koców, poduszek, dywanu itd. Energia mnie roznosi, chociaż noce nie bardzo przespane, bo ciagle 3 pobudki .

Była dziś u nas położna, chwaliła Milanka, ale robiła figę, żeby nie zauroczyć . I pytałam o te stękania małego podczas snu, kręcenie się i niespokojny sen. I ona mówi, że to takie kolki i mamy szczęście, ze są tylko takie i że juz mocniejsze nie będą. I jak chcemy, możemy dawać bobotic. I silny jest nasz bąbel, juz mając 2 tyg. podnosił sam główkę, a teraz trzyma ja całkiem sztywno i to długo i wszystko obserwuje dookoła . ale ciagle nie doczekałam sie pełnego uśmiechu, tylko ciagle te nieświadome . a jutro bedzie miał równo miesiac. Kiedy to zleciało?!

Po jej wizycie i kapieli małego, tak się rozdarł przy cycu i nie chciał ssać, ze aż struchlałam. Myślałam, ze nic nie leci, więc chciałam dac mm, ale też nie chciał, maż go nosił i uspokajał się tylko na chwilę. w końcu włączylismy suszarkę, mały od razu cisza, więc na stojaco przystwaiłam go do cyca- i co zaczął normalnie jeść a po paru min. zasnął, a ja zdrzemnęłam się razem z nim. Po jakimś czasie dokarmiłam na spiocha z drugiego cyca i śpi. Z ogromną radościa wylałam mm do zlewu . Tylko nie wiem skąd ten nagły placz, bo ani się nie prężył, ani wierzgał, czyli raczej nie problemy brzuszkowe, tylko tak okropnie płakał .

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny




To ładnie waży!!
Zonia koło 4500 g, ale nie słyszałam dokładnie przez wrzaski...nie,nie Zoni



Ja mam taką karuzelkę http://allegro.pl/vtech-60313-karuze...018528029.html . Poprzednio małam Rainforest z FP i jest fajna, ale już mi się znudziła.
Matę też mieliśmy z Rainforest, a teraz kupiliśmy taką http://www.smyk.com/fisher-price-prz...y-dla-dzieci-p bo dluzej będzie ciekawa dla młodej. Już ją zreszta kładziemy i bardzo ją interesuje Potrafi leżeć jak zaczarowana z 15 minut
O, słuszna waga Zoni .
Karuzelka i mata sa śliczne
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 19:20   #2407
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Dzieki dziewczyny za kciuki:-*

Elena to u mnie tez takie male kolki sa.. Ale teraz np tz wzial ja na rece zaczal spiewac co mu do glowy przyszło takim grubym glosem i pomoglo:-P
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 19:50   #2408
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny




To ładnie waży!!
Zonia koło 4500 g, ale nie słyszałam dokładnie przez wrzaski...nie,nie Zoni



Ja mam taką karuzelkę http://allegro.pl/vtech-60313-karuze...018528029.html . Poprzednio małam Rainforest z FP i jest fajna, ale już mi się znudziła.
Matę też mieliśmy z Rainforest, a teraz kupiliśmy taką http://www.smyk.com/fisher-price-prz...y-dla-dzieci-p bo dluzej będzie ciekawa dla młodej. Już ją zreszta kładziemy i bardzo ją interesuje Potrafi leżeć jak zaczarowana z 15 minut
Ja nie kupiłam jeszcze ani karuzeli, ani maty... ale nie miałam pojęcia jakie to ma ceny

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Pytanko mam. Jak odciągnęłam pokarm o 1 w nocy i od tamtego czasu stoi w lodówce, to kiedy najpóźniej mogę go zamrozić?
Nie mam jeszcze woreczków i zapomniałam wysłać tż do apteki po nie... więc najwcześniej będę je mieć jutro, ale nie wiem, czy nie będzie już za późno na zamrożenie :/
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 19:54   #2409
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za kciuki:-*

Elena to u mnie tez takie male kolki sa.. Ale teraz np tz wzial ja na rece zaczal spiewac co mu do glowy przyszło takim grubym glosem i pomoglo:-P
Dobrze, że mamy tylko takie kolki .
U nas czasem mąż małemu cos śpiewa, kleci prowizoryczne piosenki, aby się rymowało a ten słucha . Dzieci lubia różne dziwne rzeczy

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Ja nie kupiłam jeszcze ani karuzeli, ani maty... ale nie miałam pojęcia jakie to ma ceny

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Pytanko mam. Jak odciągnęłam pokarm o 1 w nocy i od tamtego czasu stoi w lodówce, to kiedy najpóźniej mogę go zamrozić?
Nie mam jeszcze woreczków i zapomniałam wysłać tż do apteki po nie... więc najwcześniej będę je mieć jutro, ale nie wiem, czy nie będzie już za późno na zamrożenie :/
Ja nie wiem, bo nie mam nadmiaru mleka, zeby je mrozić .
A matę i karuzelę mam po córce, ale jeszcze leżakują u teściów na strychu
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 20:38   #2410
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

My karuzelę mamy taką http://allegro.pl/fisher-price-gwiez...773286389.html prezent od siostry mojej
Maty jeszcze nie mamy, na razie oglądamy i sie zastanawiamy jaką kupić

Kubula śpi jak suseł i tylko miny strzela <3 i kamerkę pożyczyłam od mamy to dokumentujemy te chwile
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 20:43   #2411
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

hejo
zaczelam Was nadrabiac ale padam na ryj i nie dam rady.. Jutro Was poczytam.
Wracalam z dziewczynami do krk i taki ruch na drodze ze szok. Lilka wyla pol drogi a ja razem z nia ze nie moge sie zatrzymac jej uspokoic bo zywcem nie bylo gdzie. Koszmar.
Na szczescie spi juz smacznie. Pola padla w aucie i nawet wycie Lilki jej nie ruszylo Niesaomwite ze dzieci maja taki silny sen.

Dzieki dziewczyny ze mnie pozalowalyscie Tez mam nadzieje ze krew pepowinowa nigdy sie nie przyda! Jakby co to mamy od Poli, a wsrod rodzenstwa najwieksze prawdopodobienstwo pokrycia wiec tyle dobrze.

Mamusiaczek ciesze sie ze chrzciny udane i szatan wypedzony Opcja z cateringiem super, nie ma co sie bawic w gotowanie dla tylu osob w disiejszych czasach bo cenowo wcale sie lepiej nie wyjdzie a czlowiek sie umorduje tylko. Ja chrzciny robie w knajpie, bedzie sporo osob bo kolo 30-35 (najblizsza rodzina) i jakbym miala juz swoj dom to zrobilabym tak jak Ty, ale poki co mam jedynie do dyspozycji 70mkw wynajete i nie do konca umeblowane mieszkanie

Esor z tym oczkiem to nie wiem, my tez dostalismy krople - stoswac max do 3 tygodni jak nie przejdzie to przyjsc. Przeszlo po 2 dniach, ale zakraplalam jeszcze do dzis. Oprocz tego robie masaz tych kanalikow. Okulistka powiedziala ze zatkane kanaliki moga sie jeszcze odetkac do okolo 3-4 miesiaca zycia samoistnie (powinny sie odetkac w 9 miesiacu ciazy, ale czasem to sie przedluza) a jak do tego czasu sie nie odetkaja to zaleca sie przetykane. Ja mialam przetykane jak mialam 5 lat i pamietam to do dzis ;/

Wiecej juz nie paietam co chcialam odpisac..

Trzasnelam z tego zmeczenia bezalkokolowe piwo o wdzecznej nazwie 'amborzius' i od razu czuje sie jak mlody bog
Lece pod prysznic i w kime, moze jutro mi sie uda byc na bierzaco choc zapowiada sie super pogoda to nie wiem czy nie spedzimy jak dzis kilku godzin na spacerze
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 20:44   #2412
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Pytanko mam. Jak odciągnęłam pokarm o 1 w nocy i od tamtego czasu stoi w lodówce, to kiedy najpóźniej mogę go zamrozić?
Nie mam jeszcze woreczków i zapomniałam wysłać tż do apteki po nie... więc najwcześniej będę je mieć jutro, ale nie wiem, czy nie będzie już za późno na zamrożenie :/
Chyba 12 h. Tutaj są bardzo przydatne informacje :

http://www.mz.gov.pl/zdrowie-i-profi...ie-mleka-matki
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 21:34   #2413
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Dobrze, że mamy tylko takie kolki .
U nas czasem mąż małemu cos śpiewa, kleci prowizoryczne piosenki, aby się rymowało a ten słucha . Dzieci lubia różne dziwne rzeczy

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



Ja nie wiem, bo nie mam nadmiaru mleka, zeby je mrozić .
A matę i karuzelę mam po córce, ale jeszcze leżakują u teściów na strychu
Taaaa tz spiewal Zosi hymn legii hahaha
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 21:53   #2414
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Figa, dziękuję bardzo za dokładne objasnienie na temat skazy .

Dziewczyny- dzięki za porady w sprawie krochmalu i nadmanganianu .

Marcia- gratulacje zaliczenia, jesteś wielka .
Ja- szkoda z ta krwią, ale moze nie przydałaby się, oby!
Motylku-

U nas dziś bardzo aktywny dzień, mały dużo spał, chociaż postekiwał przez sen, ale się nie budził, więc skończyłam prawie porządki(została łazienka, brr...), pomyłam okna i kwiaty. Zostanie pranie koców, poduszek, dywanu itd. Energia mnie roznosi, chociaż noce nie bardzo przespane, bo ciagle 3 pobudki .

Była dziś u nas położna, chwaliła Milanka, ale robiła figę, żeby nie zauroczyć . I pytałam o te stękania małego podczas snu, kręcenie się i niespokojny sen. I ona mówi, że to takie kolki i mamy szczęście, ze są tylko takie i że juz mocniejsze nie będą. I jak chcemy, możemy dawać bobotic. I silny jest nasz bąbel, juz mając 2 tyg. podnosił sam główkę, a teraz trzyma ja całkiem sztywno i to długo i wszystko obserwuje dookoła . ale ciagle nie doczekałam sie pełnego uśmiechu, tylko ciagle te nieświadome . a jutro bedzie miał równo miesiac. Kiedy to zleciało?!

Po jej wizycie i kapieli małego, tak się rozdarł przy cycu i nie chciał ssać, ze aż struchlałam. Myślałam, ze nic nie leci, więc chciałam dac mm, ale też nie chciał, maż go nosił i uspokajał się tylko na chwilę. w końcu włączylismy suszarkę, mały od razu cisza, więc na stojaco przystwaiłam go do cyca- i co zaczął normalnie jeść a po paru min. zasnął, a ja zdrzemnęłam się razem z nim. Po jakimś czasie dokarmiłam na spiocha z drugiego cyca i śpi. Z ogromną radościa wylałam mm do zlewu . Tylko nie wiem skąd ten nagły placz, bo ani się nie prężył, ani wierzgał, czyli raczej nie problemy brzuszkowe, tylko tak okropnie płakał .

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



O, słuszna waga Zoni .
Karuzelka i mata sa śliczne
Faktycznie ale czas leci...pamiętam jak czekaliśmy na wieści od Ciebie czy juz urodziłas





Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za kciuki:-*

Elena to u mnie tez takie male kolki sa.. Ale teraz np tz wzial ja na rece zaczal spiewac co mu do glowy przyszło takim grubym glosem i pomoglo:-P



tatuś ma podejście


Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
hejo
zaczelam Was nadrabiac ale padam na ryj i nie dam rady.. Jutro Was poczytam.
Wracalam z dziewczynami do krk i taki ruch na drodze ze szok. Lilka wyla pol drogi a ja razem z nia ze nie moge sie zatrzymac jej uspokoic bo zywcem nie bylo gdzie. Koszmar.
Na szczescie spi juz smacznie. Pola padla w aucie i nawet wycie Lilki jej nie ruszylo Niesaomwite ze dzieci maja taki silny sen.

Dzieki dziewczyny ze mnie pozalowalyscie Tez mam nadzieje ze krew pepowinowa nigdy sie nie przyda! Jakby co to mamy od Poli, a wsrod rodzenstwa najwieksze prawdopodobienstwo pokrycia wiec tyle dobrze.

Mamusiaczek ciesze sie ze chrzciny udane i szatan wypedzony Opcja z cateringiem super, nie ma co sie bawic w gotowanie dla tylu osob w disiejszych czasach bo cenowo wcale sie lepiej nie wyjdzie a czlowiek sie umorduje tylko. Ja chrzciny robie w knajpie, bedzie sporo osob bo kolo 30-35 (najblizsza rodzina) i jakbym miala juz swoj dom to zrobilabym tak jak Ty, ale poki co mam jedynie do dyspozycji 70mkw wynajete i nie do konca umeblowane mieszkanie

Esor z tym oczkiem to nie wiem, my tez dostalismy krople - stoswac max do 3 tygodni jak nie przejdzie to przyjsc. Przeszlo po 2 dniach, ale zakraplalam jeszcze do dzis. Oprocz tego robie masaz tych kanalikow. Okulistka powiedziala ze zatkane kanaliki moga sie jeszcze odetkac do okolo 3-4 miesiaca zycia samoistnie (powinny sie odetkac w 9 miesiacu ciazy, ale czasem to sie przedluza) a jak do tego czasu sie nie odetkaja to zaleca sie przetykane. Ja mialam przetykane jak mialam 5 lat i pamietam to do dzis ;/

Wiecej juz nie paietam co chcialam odpisac..

Trzasnelam z tego zmeczenia bezalkokolowe piwo o wdzecznej nazwie 'amborzius' i od razu czuje sie jak mlody bog
Lece pod prysznic i w kime, moze jutro mi sie uda byc na bierzaco choc zapowiada sie super pogoda to nie wiem czy nie spedzimy jak dzis kilku godzin na spacerze
Ale się biedna musiałaś denerwować płaczem Lili dziś ma miesiąc : D tez doskonale pamiętam jak zaskoczył Ciebie początek dnia ktg i wieści ze zostajesz w szpitalu ale to były emocje tak czekać na wizażu jak na ciąg dalszy serialu ciekawe na jakim etapie będziemy za miesiąc bo dziś tematy kolek i karmien

Mój Maluch wykapany śpi od 20ej pewnie jeszcze z godzinkę i się obudzi : D i pójdziemy spać do rana taka mam nadzieje

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Marciar dobry repertuar wybrał : D dużo jeszcze masz zaliczeń ?
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 22:02   #2415
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Czekam na wyniki tego z poniedzialku, a po świętach musze napisać 3 kolokwia i wszystko ;-) a z wtorkowego kolokwium dostalam 5-haha co prawda dala to samo co grupie i mialam odnich te kolo ale ciiii :-P.:Brzydal:
Nie wiem czy to dobry repertuar ale dzialal bo tylko ten znal.haha
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 00:09   #2416
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

A mi się dziecko popsuło.
Jak ją wybudziłam do karmienia o 21.30 tak nie śpi do tej pory :/
To wybudzanie jej co 3h mnie wykończy :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 00:43   #2417
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Czekam na wyniki tego z poniedzialku, a po świętach musze napisać 3 kolokwia i wszystko ;-) a z wtorkowego kolokwium dostalam 5-haha co prawda dala to samo co grupie i mialam odnich te kolo ale ciiii :-P.:Brzydal:
Nie wiem czy to dobry repertuar ale dzialal bo tylko ten znal.haha
I dobrze trzeba sobie radzić





Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
A mi się dziecko popsuło.
Jak ją wybudziłam do karmienia o 21.30 tak nie śpi do tej pory :/
To wybudzanie jej co 3h mnie wykończy :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
I się zaczęło

U mnie od 20ej do teraz spał chyba rekord
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 01:21   #2418
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Aninis, Lilka chyba do tej pory juz zasnela?

Kaasi, wow!

U nas pierwsza pobudka standardowo po 3,5 h. Maly zasnal, a ja cos nie moge

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 01:31   #2419
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Hejhoo.. Zoska patrze znow przestawia sie na tryb 3h.. A juz bylo tak fajnie :-P
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 02:04   #2420
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez Aagaciorek Pokaż wiadomość
Aninis, Lilka chyba do tej pory juz zasnela?

Kaasi, wow!

U nas pierwsza pobudka standardowo po 3,5 h. Maly zasnal, a ja cos nie moge

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
Cos Ty jeszcze nie :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 02:46   #2421
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Moja spala 5 godzin

SZOK !!!!! Pierwszy raz od szpitala

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Cos Ty jeszcze nie :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Mam nadzieje ze juz lila śpi

A ja jux wiem skąd ta gorączka była
Bo mi nic nie jest..... od cycka ! Zapalenie albo co się w jednym zrobiło. Twardy jak kamień i mała nie chciała go nawet tykac. Dopiero wczoraj laktator go rozbił. I jakoś poszło. A czułam podskóra takie guzki twarde w nim. Teraz mała jadła x niego ale czuje ze nie jest pusty jeszcze.
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 06:38   #2422
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Paula współczuje, bo wiem co to jest. Co prawda nie miałam gorączki ale też miała twardą lewą pierś, bardzo bolała. Dostałam na to antybiotyk i przeszło.

A Ty masz pokarm po gorączce?
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 06:40   #2423
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Paula współczuje, bo wiem co to jest. Co prawda nie miałam gorączki ale też miała twardą lewą pierś, bardzo bolała. Dostałam na to antybiotyk i przeszło.

A Ty masz pokarm po gorączce?

Tak normalnie . Po jednym wieczorze przeszła na szczęście. Paracetamol pomógł
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 07:10   #2424
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Cos Ty jeszcze nie :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Współczuję

tak to będzie z dzieciakami, raz gorzej, raz lepiej.

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Moja spala 5 godzin

SZOK !!!!! Pierwszy raz od szpitala

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------



Mam nadzieje ze juz lila śpi

A ja jux wiem skąd ta gorączka była
Bo mi nic nie jest..... od cycka ! Zapalenie albo co się w jednym zrobiło. Twardy jak kamień i mała nie chciała go nawet tykac. Dopiero wczoraj laktator go rozbił. I jakoś poszło. A czułam podskóra takie guzki twarde w nim. Teraz mała jadła x niego ale czuje ze nie jest pusty jeszcze.

ooo to pospałaś w końcu

dobrze,że już przeszedł ten zastój


Nałożyłam tuście koc na okno i co?Pospała do 7.40. Także dzisiaj się biorę za zamówienie rolet 100% zaciemniających ( bo teraz mamy normalne i mało dają)
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 07:26   #2425
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Ja nie kupiłam jeszcze ani karuzeli, ani maty... ale nie miałam pojęcia jakie to ma ceny

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Pytanko mam. Jak odciągnęłam pokarm o 1 w nocy i od tamtego czasu stoi w lodówce, to kiedy najpóźniej mogę go zamrozić?
Nie mam jeszcze woreczków i zapomniałam wysłać tż do apteki po nie... więc najwcześniej będę je mieć jutro, ale nie wiem, czy nie będzie już za późno na zamrożenie :/
http://www.hafija.pl/2016/02/karmien...u-pokarmu.html


Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Faktycznie ale czas leci...pamiętam jak czekaliśmy na wieści od Ciebie czy juz urodziłas
Wy czekałyście w spokoju, a ja czekałam kiedy mogę zacząć rodzić

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
A mi się dziecko popsuło.
Jak ją wybudziłam do karmienia o 21.30 tak nie śpi do tej pory :/
To wybudzanie jej co 3h mnie wykończy :-(

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
a nie da rady jej karmić na śpiocha? Kiedy idziecie do pediatry lub położna ją zważy?

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Moja spala 5 godzin

SZOK !!!!! Pierwszy raz od szpitala

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------



Mam nadzieje ze juz lila śpi

A ja jux wiem skąd ta gorączka była
Bo mi nic nie jest..... od cycka ! Zapalenie albo co się w jednym zrobiło. Twardy jak kamień i mała nie chciała go nawet tykac. Dopiero wczoraj laktator go rozbił. I jakoś poszło. A czułam podskóra takie guzki twarde w nim. Teraz mała jadła x niego ale czuje ze nie jest pusty jeszcze.
Jak Ci się uda to dostaw małą podbródkiem od strony tych guzków (od strony podbródka dziecko najwięcej zbiera).

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Współczuję

tak to będzie z dzieciakami, raz gorzej, raz lepiej.




ooo to pospałaś w końcu

dobrze,że już przeszedł ten zastój


Nałożyłam tuście koc na okno i co?Pospała do 7.40. Także dzisiaj się biorę za zamówienie rolet 100% zaciemniających ( bo teraz mamy normalne i mało dają)
Muszę kupić młodej do pokoju, ale na pełnię



Elena to u nas takie same kolki - niespokojny sen, ale tylko wieczorem przy usypianiu a potem luz A co do tego płaczu takiego nagłego, to może jednak jakiś gaz mu po jelitach poszedł?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 07:52   #2426
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Ja od rana latam jak kot z pecherzem do wc

Kurde staram się nie myśleć a i tak myślę ciągle o dzisiejszej wizycie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 08:00   #2427
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII <3

Paula trzymam kciuki
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 08:27   #2428
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Paula musi byc do rze:-* :-* :-* :-*
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 08:46   #2429
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Paula nie stresuj się - na pewno będzie wszystko dobrze!
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 08:50   #2430
NanaR
Zadomowienie
 
Avatar NanaR
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 699
Dot.: Mamusie lutowe 2016 - część VIII &amp;amp;amp;lt;3

Paula jestem z Tobą będzie dobrze!
__________________
03.2014
02.2015

Dumna mama Dominika
07.02.2016
NanaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 16:57:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.