Starania z PCOS cz. III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 18:42   #3181
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cześć dziewczyny! niedawno stwierdzono u mnie również PCOS. Właśnie trafiłam na ten wątek i widzę, że wielu z Was się udało. Będę obserwować, mam nadzieję, że ja będę kiedyś w tym szczęśliwym gronie. Na razie zaczynam z Miovarianem.

Pozdrawiam Was serdecznie! :-*
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 22:58   #3182
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cześć dziewczynki.... pięć tygodni temu byłam u innej gin. Sprawdzić czy diagnoza mojego dotychczasowego gin jest dobra...po laparoskopii miało być dobrze... po braniu clo miało być dobrze ... zmiana stylu życia zmiana klimatu i.... I nic. Pięć tygodni temu drugi już lekarz powiedział mi żebym oswajala siebie i tz z myślą o in vitro spadło na mnie to momentalnie i orzygniotlo mnie tak ze nie mogę sie do dziś dnia pozbierać ... bo moje jajniki poprostu nie są wstanie wytworzyć komórki zdolnej do zapłodnienia....ludzilam się do tego wtorku puki nie odebrałam ostatnich badań krwi bo @nadal brak. Wynik negatywny... załamana przeplakalam całą noc... z tz nie umiemy rozmawiać on sie cały czas denerwuje i twierdzi ze to nie możliwe ze my nie możemy mieć dzieci ze będą kiedyś na pewno... dziś ma urodziny... dwie kreski miały byś wspaniałym prezentem... Tz stwierdził że jego życie jest nudne i ze czuje się staro chciałam miło spędzić wieczór po pracy....ale on nawet nie ma ochoty na igraszki... wiec nie zostało mi nic innego jak spędzić samej wieczór płacząc w poduszkę.... on nie rozumie co ja czuje nie mogąc dać mu dziecka. ..
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:56   #3183
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Kochana, mój wcześniejszy gin stwierdził, że mam lekkie pcos.. Nie robiąc mi amh, które tak naprawdę stwierdza czy jest czy nie. Zmieniłam lekarza. Pani gin poszerzyła diagnostykę, zrobiła amh, które wyszło bardzo wysokie :-( ostatnio też usłyszałam że zostaje tylko invitro.. Wiem co czujesz, sama nie mogę w to uwierzyć i ciągle mam to w głowie :-(
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 13:23   #3184
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy miewacie bóle jajników? Chodzi mi o silne bóle. Ostatnio spóźnial mi się okres i dostałam takiego skurczu jajników, że lezalam zwinieta w kłębek na podłodze i nie wiedziałam co się dzieje, czy już mdleje, czy zaraz odplyne... Najpierw miałam wrażenie, że to wirus jelitowka jakąś, bo wymiotowac mi się chciało i miałam wrażenie, że biegunka mnie złapie, ale nic, minęło, także jajniki :-(
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 13:25   #3185
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja raz tak miałam w 60 dc jak mi się @ spóźniala i nawet w szpitalu bylam bo tak bolalo...2 dni później dostałam okres...
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 13:40   #3186
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Mi mniej więcej w 30dn się pojawił ten ból, ale coś strasznego. U mnie na szczęście samo minęło.
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 13:43   #3187
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Kiedyś mnie jajnik tak bolał na jedyna w życiu owulacje ale to mnie ciągnęło od jajnika w górę jedna strona tylko
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 13:53   #3188
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Wierzę Ci, mam nadzieję, że już mnie tak nie napadnie więcej. :-/

A jak Twoje samopoczucie? Lepsze niż po ostatnim wieczornym poście?
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 13:58   #3189
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ogólnie noc była straszna....nie umiemy o tym rozmawiać ale prubojemy... a teraz w pracy jestem to nie ma czasu nayslenie. A jak Twoje samopoczucie .?
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 14:03   #3190
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Usłyszeć coś takiego od lekarza to cios. Ja też nie mam czasu żeby o tym myślec, bo praca, planowanie ślubu itp, ale to wraca, nawiedza i wtedy jest strasznie przykro
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:24   #3191
xmalineczkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 13
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cześć dziewczyny! 22.04.2016, w wieku 28 lat, podczas rutynowego badania usg dowiedziałam się, że mam PCOS. Badania hormonalne to potwierdziły. Podłamałam się, przepłakałam 2 miesiące. Miesiączki zawsze miałam regularne, co prawda cykle dłuższe od książkowych 34-36dni, ale do głowy mi nie przyszło, że mogę być chora. Jedyne z czym się zmagam od lat to łojotok i trądzik, ostatnio niewielki. Zaczynam starania o maluszka. Za tydzień powinna pojawić się @, będzie to mój pierwszy cykl z clo. Trzymam kciuki za nas, damy radę kobietki
xmalineczkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 11:50   #3192
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Ana bardzo sie ciesze i gratuluje! A nie wierzylas jak Ci milion razy pisalam ze i ty sie doczekasz. I takz kazda tu bedzie

U nas oki. Dzis dzieci koncza 16msc. Czas szybko leci. Odsmoczkowalam je 3tyg temu. Uczymy sie wcinac lyzeczka i czas na pieluchy...
W brzuszku dzidzius to chyba chlopiec ale nie na 100%. Obecnie 18tc. I mnie jakis dowcipny.. grzyb zlapal..ehhh maze o szczotce drucianej:p
Gratulacje synka

Jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez kejti001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! niedawno stwierdzono u mnie również PCOS. Właśnie trafiłam na ten wątek i widzę, że wielu z Was się udało. Będę obserwować, mam nadzieję, że ja będę kiedyś w tym szczęśliwym gronie. Na razie zaczynam z Miovarianem.

Pozdrawiam Was serdecznie! :-*
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.... pięć tygodni temu byłam u innej gin. Sprawdzić czy diagnoza mojego dotychczasowego gin jest dobra...po laparoskopii miało być dobrze... po braniu clo miało być dobrze ... zmiana stylu życia zmiana klimatu i.... I nic. Pięć tygodni temu drugi już lekarz powiedział mi żebym oswajala siebie i tz z myślą o in vitro spadło na mnie to momentalnie i orzygniotlo mnie tak ze nie mogę sie do dziś dnia pozbierać ... bo moje jajniki poprostu nie są wstanie wytworzyć komórki zdolnej do zapłodnienia....ludzilam się do tego wtorku puki nie odebrałam ostatnich badań krwi bo @nadal brak. Wynik negatywny... załamana przeplakalam całą noc... z tz nie umiemy rozmawiać on sie cały czas denerwuje i twierdzi ze to nie możliwe ze my nie możemy mieć dzieci ze będą kiedyś na pewno... dziś ma urodziny... dwie kreski miały byś wspaniałym prezentem... Tz stwierdził że jego życie jest nudne i ze czuje się staro chciałam miło spędzić wieczór po pracy....ale on nawet nie ma ochoty na igraszki... wiec nie zostało mi nic innego jak spędzić samej wieczór płacząc w poduszkę.... on nie rozumie co ja czuje nie mogąc dać mu dziecka. ..
Nie załamuj się tylko poszukaj dobrej kliniki leczenia niepłodności nie miałaś jeszcze konkretnego leczenia (Clo to nie jest żaden sensowny lek) a już Cię lekarz ivf straszy, to jest jakieś nieporozumienie ivf to jest ostatecznośc, powinnaś spróbować jeszcze stymulacji lepszymi lekami, potem iui może i dopiero o ivf myśleć, zwłaszcza że teraz jest płatne
Jak słyszę że lekarz od razu na ivf wysyła to od razu sobie myślę że chce kasę wyciągnąć...
Nie trać nadziei, zmień lekarza, mówię Ci u mnie było bardzo źle, u TŻa jeszcze gorzej a mimo to przy dobrze dobranych przez dobrego lekarza lekach zaszłam naturalnie
Cytat:
Napisane przez xmalineczkax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! 22.04.2016, w wieku 28 lat, podczas rutynowego badania usg dowiedziałam się, że mam PCOS. Badania hormonalne to potwierdziły. Podłamałam się, przepłakałam 2 miesiące. Miesiączki zawsze miałam regularne, co prawda cykle dłuższe od książkowych 34-36dni, ale do głowy mi nie przyszło, że mogę być chora. Jedyne z czym się zmagam od lat to łojotok i trądzik, ostatnio niewielki. Zaczynam starania o maluszka. Za tydzień powinna pojawić się @, będzie to mój pierwszy cykl z clo. Trzymam kciuki za nas, damy radę kobietki
Powodzenia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 17:41   #3193
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.... pięć tygodni temu byłam u innej gin. Sprawdzić czy diagnoza mojego dotychczasowego gin jest dobra...po laparoskopii miało być dobrze... po braniu clo miało być dobrze ... zmiana stylu życia zmiana klimatu i.... I nic. Pięć tygodni temu drugi już lekarz powiedział mi żebym oswajala siebie i tz z myślą o in vitro spadło na mnie to momentalnie i orzygniotlo mnie tak ze nie mogę sie do dziś dnia pozbierać ... bo moje jajniki poprostu nie są wstanie wytworzyć komórki zdolnej do zapłodnienia....ludzilam się do tego wtorku puki nie odebrałam ostatnich badań krwi bo @nadal brak. Wynik negatywny... załamana przeplakalam całą noc... z tz nie umiemy rozmawiać on sie cały czas denerwuje i twierdzi ze to nie możliwe ze my nie możemy mieć dzieci ze będą kiedyś na pewno... dziś ma urodziny... dwie kreski miały byś wspaniałym prezentem... Tz stwierdził że jego życie jest nudne i ze czuje się staro chciałam miło spędzić wieczór po pracy....ale on nawet nie ma ochoty na igraszki... wiec nie zostało mi nic innego jak spędzić samej wieczór płacząc w poduszkę.... on nie rozumie co ja czuje nie mogąc dać mu dziecka. ..
Witam w klubie
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale musisz troszkę wyluzować, bo faceci czują, że my chcemy seksu tylko po to, żeby było maleństwo. Mój jakoś nigdy nie miał na to ochoty, kiedy była owu, ale go zmuszałam nic z tego nie wyszło, wiec dalej "czekamy"
Póki co jestem pół roku bez lekarzy i pomimo że nie mamy dziecka, to odżyliśmy z mężem. Mamy inne rzeczy na głowie i nie jesteśmy (szczególnie ja) sfokusowani na maleństwo. Naprawdę nam się świetnie żyje, może i wy potrzebujecie jakiejś przerwy?
Też jestem po laparo, nawet po kilku iui, a w sumie cykle mam spoko w normie, mniej więcej 35-40 dni, więc nie wiem, o co biega, bo też zmieniłam swoje żywienie, aktywność itp. itd. Sraty taty, to nic nie daje
Po prostu na dzidzię przychodzi czas i ona doskonale wie, kiedy się pojawić, dlatego nie ma co się załamywać i trzeba korzystać z uroków małżeństwa
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 19:47   #3194
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Jesteście kochane dziewczynki ;*
Jakoś nie mogę się pozbierać miałam od tego cyklu spróbować jeszcze clo bo ta druga lekarka mówiła ze przez pół roku możemy spróbować ale nie wykupiłam recepty... nie podołam psychicznie. .. zmęczona jestem tym wszystkim szukam sobie znowu jakiś ambitnych celów w życiu żeby nie myśleć. ..puki co mammdwie prace które mnie pochłaniają bardzo ale mimo wszystko nie ma takiego dnia kiedy nie myślę o tym... szkoda ze nie można w głowie tego wyłączyć ;-)
Lamparcica chciała bym mieć takie podejście do tego jak Ty 😃 pozdrawiam kochane w ten deszczowy wieczór ; *
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 19:48   #3195
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.... pięć tygodni temu byłam u innej gin. Sprawdzić czy diagnoza mojego dotychczasowego gin jest dobra...po laparoskopii miało być dobrze... po braniu clo miało być dobrze ... zmiana stylu życia zmiana klimatu i.... I nic. Pięć tygodni temu drugi już lekarz powiedział mi żebym oswajala siebie i tz z myślą o in vitro spadło na mnie to momentalnie i orzygniotlo mnie tak ze nie mogę sie do dziś dnia pozbierać ... bo moje jajniki poprostu nie są wstanie wytworzyć komórki zdolnej do zapłodnienia....ludzilam się do tego wtorku puki nie odebrałam ostatnich badań krwi bo @nadal brak. Wynik negatywny... załamana przeplakalam całą noc... z tz nie umiemy rozmawiać on sie cały czas denerwuje i twierdzi ze to nie możliwe ze my nie możemy mieć dzieci ze będą kiedyś na pewno... dziś ma urodziny... dwie kreski miały byś wspaniałym prezentem... Tz stwierdził że jego życie jest nudne i ze czuje się staro chciałam miło spędzić wieczór po pracy....ale on nawet nie ma ochoty na igraszki... wiec nie zostało mi nic innego jak spędzić samej wieczór płacząc w poduszkę.... on nie rozumie co ja czuje nie mogąc dać mu dziecka. ..
Witaj, a próbowałas cyklu stymulowanego Clo??
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 10:23   #3196
onnaa91
Raczkowanie
 
Avatar onnaa91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 211
Dot.: Starania z PCOS cz. III

PatiPee tak kilka razy i nic z tego
__________________
26.05.2007 r. Początek naszej historii
04.12.2013 r. Zaręczyny
02.08.2014 r. Ślub

***10cs***

04.09.2015r laparo+chromoskopia
onnaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 10:37   #3197
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A u nas tylko invitro.. Mój ma brak plemników, ja wysokie pcos... Jesteśmy w strasznie ciężkiej sytuacji... :-( ale staram się nie myśleć, bo co mi po tym..
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 11:52   #3198
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Witam w klubie
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale musisz troszkę wyluzować, bo faceci czują, że my chcemy seksu tylko po to, żeby było maleństwo. Mój jakoś nigdy nie miał na to ochoty, kiedy była owu, ale go zmuszałam nic z tego nie wyszło, wiec dalej "czekamy"
Póki co jestem pół roku bez lekarzy i pomimo że nie mamy dziecka, to odżyliśmy z mężem. Mamy inne rzeczy na głowie i nie jesteśmy (szczególnie ja) sfokusowani na maleństwo. Naprawdę nam się świetnie żyje, może i wy potrzebujecie jakiejś przerwy?
Też jestem po laparo, nawet po kilku iui, a w sumie cykle mam spoko w normie, mniej więcej 35-40 dni, więc nie wiem, o co biega, bo też zmieniłam swoje żywienie, aktywność itp. itd. Sraty taty, to nic nie daje
Po prostu na dzidzię przychodzi czas i ona doskonale wie, kiedy się pojawić, dlatego nie ma co się załamywać i trzeba korzystać z uroków małżeństwa
Mam wielką nadzieję że Wasze Bobas niedługo sie pojawi
Dobre masz podejście
Cytat:
Napisane przez onnaa91 Pokaż wiadomość
PatiPee tak kilka razy i nic z tego
Bo Clo to jest beznadziejny lek, musisz spróbować czegoś lepszego


Cytat:
Napisane przez kejti001 Pokaż wiadomość
A u nas tylko invitro.. Mój ma brak plemników, ja wysokie pcos... Jesteśmy w strasznie ciężkiej sytuacji... :-( ale staram się nie myśleć, bo co mi po tym..
Powodzenia z ivf w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2016-07-17 o 11:53
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 12:29   #3199
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Za rok, może... :-(
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 10:49   #3200
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziewczyny, sama już ze sobą nie potrafię wytrzymać. Jestem w 27dc, piersi są dwa razy większe, nabrzmiale i bolą jak cholera. Mój nastrój jest beznadziejny, samej mi że sobą ciężko wytrzymać, bo złoszczę się na wszystko.. Nawet na moją miłość, z czego później miewam wyrzuty sumienia...Bo niepotrzebnie naskoczylam, po co się Złoszczę i irytuje, przecież normalnie mnie to nie rusza... Och, chyba uderze głową w mur na opamiętanie. Ale te piersi.. Bolą okrutnie :-(
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 10:51   #3201
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez kejti001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sama już ze sobą nie potrafię wytrzymać. Jestem w 27dc, piersi są dwa razy większe, nabrzmiale i bolą jak cholera. Mój nastrój jest beznadziejny, samej mi że sobą ciężko wytrzymać, bo złoszczę się na wszystko.. Nawet na moją miłość, z czego później miewam wyrzuty sumienia...Bo niepotrzebnie naskoczylam, po co się Złoszczę i irytuje, przecież normalnie mnie to nie rusza... Och, chyba uderze głową w mur na opamiętanie. Ale te piersi.. Bolą okrutnie :-(
Może ciąża? w ciąży okres tez może byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 11:10   #3202
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Kochana, akurat w moim przypadku to nierealne.. Durny okres, który i tak przyjdzie jak ostatnimi czasy spóźniony
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 11:14   #3203
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mam wielką nadzieję że Wasze Bobas niedługo sie pojawi
Dobre masz podejście

Bo Clo to jest beznadziejny lek, musisz spróbować czegoś lepszego



Powodzenia z ivf w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację beznadziejny, ja dostałam hiperstymulacji jajników teraz biorę potrójna dawkę Luteiny i Duphastonu, żeby zlazlo dziadostwo.
Co prawda zaszłam w ciążę w drugim cyklu stymulowanym Clo.
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 15:53   #3204
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

A ja myślałam, że dałam wam znać a teraz przeglądam i nie :P Więc córka urodziła się na koniec lutego Teraz mocno trzymam kciuki za resztę Dziewczyny u mnie bardzo pomogło zmniejszenie prolaktyny. Chciałabym szybko zajść w drugą ciążę w miarę możliwości bo jednak dwójka to dwójka czy się uda - zobaczymy. I tak jestem przeszczęśliwa, że los obdarował nas już tym jednym. Z gorszych wieści podczas ciąży wyszła mi jeszcze tarczyca więc dodatkowa choroba i niestety dodatkowe +10kg które przyszły już po urodzeniu
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:11   #3205
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez kejti001 Pokaż wiadomość
Kochana, akurat w moim przypadku to nierealne.. Durny okres, który i tak przyjdzie jak ostatnimi czasy spóźniony
I jak? Przyszła @?
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Masz rację beznadziejny, ja dostałam hiperstymulacji jajników teraz biorę potrójna dawkę Luteiny i Duphastonu, żeby zlazlo dziadostwo.
Co prawda zaszłam w ciążę w drugim cyklu stymulowanym Clo.
Przynajmniej na Ciebie działał mi po Clo nic nie rosło
Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że dałam wam znać a teraz przeglądam i nieWięc córka urodziła się na koniec lutego Teraz mocno trzymam kciuki za resztę Dziewczyny u mnie bardzo pomogło zmniejszenie prolaktyny. Chciałabym szybko zajść w drugą ciążę w miarę możliwości bo jednak dwójka to dwójka czy się uda - zobaczymy. I tak jestem przeszczęśliwa, że los obdarował nas już tym jednym. Z gorszych wieści podczas ciąży wyszła mi jeszcze tarczyca więc dodatkowa choroba i niestety dodatkowe +10kg które przyszły już po urodzeniu
Gratuluję córeczki jak ma na imię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:29   #3206
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Przyszła coś ten Miovarian działa chyba, skoro tylko dwa dni opóźnienia a nie tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 07:49   #3207
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki jak ma na imię?
Amelia Nigdy nie brałam tego imienia pod uwagę ale zanim poznaliśmy płeć około 9 tygodnia miałam sen, że to dziewczynka i tak właśnie się nazywa Miała być Zuzia
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 17:56   #3208
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cześć czytam już Was od pewnego czasu ale jakoś nie miałam do tej pory odwagi pisać... Nie wiem też czy to dobry wątek na to pytanie Ogólnie staramy się już od dłuższego czasu (już ze 2 lata conajmniej będzie i jakoś to tak nie wychodzi póki co)...

Aktualnie biorę euthyrox i metformax, teraz mam pierwszy cykl z clo i trzeci z duphastonem. I im więcej czytam, tym mniej wiem, jak to jest z tym śluzem? W zasadzie u mnie to tak było do tej pory, że taki przezroczysty śluz pojawiał mi się może raz do roku i zawsze po nim po 14 dniach, czasami +1 dzień dostawałam okres. Jak go nie było - różnie, ale tak średnio 33 dni.
Teraz ostatnia @ zaczeła się 2.08, clo miałam brać 1x dziennie od 2 do 6 dnia cyklu, a od 16 do 26 duphaston 2xdziennie. Przezroczysty śluz zauważyłam, że dużo go było tak z 16/17, czyli to był 15 i 16 dzień cyklu. Ale 16 już wziełam duphaston.... I dzisiaj tak się zaczełam zastanawiać, czy nie za szybko? Może powinnam poczekać jeszcze jeden dzień? Staraliśmy się w 10, 13 i 16 dniu cyklu... Sęk w tym, że temperatury nie mierzę, nie ma opcji, żeby robić to o stałej porze, w tym cyklu monitoringu też nie miałam... I teraz pytanie - może jesteście bardziej zorientowane, albo przynajmniej sprowadźcie mnie na ziemię - jaka jest szansa, że mogliśmy trafić w potencjalną owulkę? W ogóle, częściej clo jest brana od 5 dnia... czy to moze mieć wpływ na to, kiedy owu wystąpi? I czy to, czy pojawi sie śluz zależy od tego, czy cykl jest z faktyczną owulacją, czy nie (np pusty pęcherzyk, itp)?
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:28   #3209
kejti001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Kurcze, dziewczyny.. Ostatnio tak dziwnie się czuje, ze coś strasznego. Rano wstaje otumaniona, mdli mnie dość często i w ogóle dziwne, ale czuję się jakbym miała kaca. Ciężka głowa, mdli i w środku czuje jakbym popila dzień przed - a tu ani kropelki. Jestem w trakcie owulacji, dodatkowo bolą mnie jajniki :-(
Miłego wieczoru :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kejti001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 08:03   #3210
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez kejti001 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny.. Ostatnio tak dziwnie się czuje, ze coś strasznego. Rano wstaje otumaniona, mdli mnie dość często i w ogóle dziwne, ale czuję się jakbym miała kaca. Ciężka głowa, mdli i w środku czuje jakbym popila dzień przed - a tu ani kropelki. Jestem w trakcie owulacji, dodatkowo bolą mnie jajniki :-(
Miłego wieczoru :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I jak sytuacja??

A co tu taka cisza?
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.