Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-22, 17:41   #2161
mer_maid
Raczkowanie
 
Avatar mer_maid
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 91
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Musiałabyś opisać jak wygląda Twoja pielęgnacja, jak oczyszczasz, czym tonizujesz, czy oprócz kremu Sylveco i żelu aloesowego coś stosujesz do nawilżenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczyszczam metodą OCM (olejek do skóry mieszanej Nacomi). Nie tonizuję. Nie stosuję nic nawilżającego oprócz sylveco i żelu aloesowego (raz na miesiąc jak mi się przypomni to jakąś maseczkę położę, a tak na co dzień to nie). Raz na dwa tygodnie robię peeling enzymatyczny.
__________________
29.01.2018 - Szpagat damski
mer_maid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:11   #2162
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Oczyszczam metodą OCM (olejek do skóry mieszanej Nacomi). Nie tonizuję. Nie stosuję nic nawilżającego oprócz sylveco i żelu aloesowego (raz na miesiąc jak mi się przypomni to jakąś maseczkę położę, a tak na co dzień to nie). Raz na dwa tygodnie robię peeling enzymatyczny.
Ja uważam, że dodanie do pielęgnacji, która nie sprawdza się (bo gdyby tak było to nie miałabyś problemów z suchością skory) jednego kosmetyku nie rozwiąże sprawy.
Mimo wszystko na Twoim miejscu dodałbym tonizowanie (polecam dobry hydrolat różany). Na to jakieś serum nawilżające (polecam Ava Aloe Organic, jest wodne i lejące ale to dobry kosmetyk w dobrej cenie). Dopiero na to kładłabym krem. Spróbuj odłożyć na razie żel aloesowy, może to on podrażnia. Zamiast niego właśnie serum Ava będzie dobre, chyba że masz jakieś inne lekkie serum nawilżające.
Pamiętaj aby aplikować kosmetyki po sobie, zanim się wchłoną, tzn na wilgotną skórę.
Jeśli chodzi o specjalne kosmetyki, to godne polecenia wg mnie są te z Biochemii Urody, bo nie kosztują dużo a działają. Ja używam teraz booster z Wit C. Jest fajne ale nie na co dzień. Co kilka dni muszę sobie zrobić od niego przerwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:17   #2163
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Mentha piszesz o tym koktajlu? :https://www.iossi.eu/witaminowy-kokt...witaminy-e-i-c
I co, nie czujesz żeby coś robił szczególnego? A ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, o tym.
Mam 38 lat. Nie czuję Żeby substancje aktywne zadziałały potrzeba czasu i systematyczności, więc może się jeszcze doczekam

Kupiłam go w promocyjnej cenie, z darmową przesyłką i nawet dostałam flaszeczkę tłoczonego na zimno oleju arganowego tej samej pojemności w gratisie, więc nie żałuję. Spełnia moje oczekiwania jako kosmetyk wspomagający. Ma złożony skład, którego sama bym nie umieszała, bo nie zużyłabym całych opakowań surowców, których potrzeba w formulacji zaledwie kilku kropli. Ingrediencje teoretycznie mogą być korzystne dla skóry. Możliwe też, że dzięki niemu moja twarz się jeszcze nie rozpadła Ale... oznaki starzenia są widoczne, a ja nie wyglądam jakoś lepiej. Konstystencja, która miała być "jedwabista". Nie jest taka.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2017-11-22 o 18:24
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:18   #2164
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
On bardzo lekki, ja go nie lubię mam jeszcze jakaś polowe, mozemy sie wymienić jak masz cos niechcianego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm bardzo chętnie, tylko nie bardzo mam na co się wymienić
z niechcianych obecnie mam tylko serum Sibu z rokitnikiem (mały ubytek ok 1\5 opakowania)
https://www.sibu.com/product/hydrating-serum/

Albo serum Lanoline: https://www.google.pl/amp/s/kasiates...ing-serum/amp/
Jest trochę więcej niż połowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:37   #2165
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

U mnie też to serum Iossi szalu nie robi. Licze, ze ten super sklad jakos wplywa pozytywnie na moja skore, ale generalnie dzialanie ma takie, jak kazdy inny olej.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Hmm bardzo chętnie, tylko nie bardzo mam na co się wymienić
z niechcianych obecnie mam tylko serum Sibu z rokitnikiem (mały ubytek ok 1\5 opakowania)
https://www.sibu.com/product/hydrating-serum/

Albo serum Lanoline: https://www.google.pl/amp/s/kasiates...ing-serum/amp/
Jest trochę więcej niż połowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O serum sibu pierwsze słyszę, ale zainteresowalo mnie, priv?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:54   #2166
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Oczyszczam metodą OCM (olejek do skóry mieszanej Nacomi). Nie tonizuję. Nie stosuję nic nawilżającego oprócz sylveco i żelu aloesowego (raz na miesiąc jak mi się przypomni to jakąś maseczkę położę, a tak na co dzień to nie). Raz na dwa tygodnie robię peeling enzymatyczny.
Ja dodam, że peeling enzymatyczny raz na dwa tygodnie może nie wystarczyć. Spróbuj go robić raz w tygodniu, może nawet dwa. Jakich kosmetyków byś nie używała, mają większą szansę się wchłonąć, jeśli skóra jest oczyszczona i nie zalega na niej martwy naskórek. Szybko nauczysz się oceniać na wyczucie, kiedy potrzebujesz peelingu enzymatycznego.
Z peelingów, których ja używałam, przy częstym stosowaniu dość tanio wychodzą dwa:
1) Soraya w tubce - można było kiedyś kupić w Rossmannie, a taniej w Biedronce. Może dalej są tam dostępne, mnie tam dawno nie było.
2) Peeling Sylveco - złuszcza świetnie, chociaż wyciąga na wierzch pryszcze, jeśli jakieś akurat zalegają pod naskórkiem. Ale to chyba akurat świadczy o jego działaniu.
Pytanie czy masz cerę suchą czy tłustą przesuszoną?
Ja przed dwudziestką miałam cerę tłustą i przesuszałam ją kosmetykami do cery tłustej (alkohol, SLS, alkohol!) Miałam dwie zmarszczki mimiczne, które pogłębiały się w okresach największego przesuszu.
Dla mnie oleje to tylko dodatek, jadąc na olejach łatwo mi doprowadzić do przesuszonej cery. Może OCM nie jest dla Ciebie? Poszukaj jakiegoś delikatnego żelu/płynu/mleczka/czegoś innego do mycia twarzy. Bez SLS, bez alkoholu, z panthenolem lub innymi substancjami łagodzącymi i nawilżającymi. Do cery tłustej może być z kwasem salicylowym. U mnie sprawdza się Sylveco rumiankowy. Zawsze możesz stosować na zmianę żel i OCM.
Dobre myjadło do twarzy nie wystarczy, ale jest dobrym początkiem. W końcu to jeden z najczęściej używanych kosmetyków do twarzy.

Dziewczyny, czy któraś z Was używała kremu pod oczy z Resibo? Dokładnie tego:
https://resibo.pl/produkt/4/krem-pod-oczy
Mam na niego chrapkę
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:56   #2167
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
On bardzo lekki, ja go nie lubię mam jeszcze jakaś polowe, mozemy sie wymienić jak masz cos niechcianego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie tez podoczny benton jest za lekki. I raczej juz nie kupie. Chyba za duzo zmarszczek nam
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 20:16   #2168
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dla mnie tez podoczny benton jest za lekki. I raczej juz nie kupie. Chyba za duzo zmarszczek nam
To dla mnie na pewno tez nie bedzie wystarczajacy. Jak nic musze zrobic zamowienie u Deciem, ale odwlekam to, bo doszlam do granicy przewidzianego budzetu kosmetycznego na ten miesiac.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 20:55   #2169
mer_maid
Raczkowanie
 
Avatar mer_maid
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 91
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że dodanie do pielęgnacji, która nie sprawdza się (bo gdyby tak było to nie miałabyś problemów z suchością skory) jednego kosmetyku nie rozwiąże sprawy.
Mimo wszystko na Twoim miejscu dodałbym tonizowanie (polecam dobry hydrolat różany). Na to jakieś serum nawilżające (polecam Ava Aloe Organic, jest wodne i lejące ale to dobry kosmetyk w dobrej cenie). Dopiero na to kładłabym krem. Spróbuj odłożyć na razie żel aloesowy, może to on podrażnia. Zamiast niego właśnie serum Ava będzie dobre, chyba że masz jakieś inne lekkie serum nawilżające.
Pamiętaj aby aplikować kosmetyki po sobie, zanim się wchłoną, tzn na wilgotną skórę.
Jeśli chodzi o specjalne kosmetyki, to godne polecenia wg mnie są te z Biochemii Urody, bo nie kosztują dużo a działają. Ja używam teraz booster z Wit C. Jest fajne ale nie na co dzień. Co kilka dni muszę sobie zrobić od niego przerwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za radę Tym hydrolatem różanym przypomniałaś mi o jego istnieniu kiedyś używałam taki z firmy Dabur (chyba dobrze napisałam) i fajnie się sprawdzał na mojej skórze, więc powrócę do niego i na pewno wypróbuję Avę i Biochemię urody, uwielbiam te marki


Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ja dodam, że peeling enzymatyczny raz na dwa tygodnie może nie wystarczyć. Spróbuj go robić raz w tygodniu, może nawet dwa. Jakich kosmetyków byś nie używała, mają większą szansę się wchłonąć, jeśli skóra jest oczyszczona i nie zalega na niej martwy naskórek. Szybko nauczysz się oceniać na wyczucie, kiedy potrzebujesz peelingu enzymatycznego.
Z peelingów, których ja używałam, przy częstym stosowaniu dość tanio wychodzą dwa:
1) Soraya w tubce - można było kiedyś kupić w Rossmannie, a taniej w Biedronce. Może dalej są tam dostępne, mnie tam dawno nie było.
2) Peeling Sylveco - złuszcza świetnie, chociaż wyciąga na wierzch pryszcze, jeśli jakieś akurat zalegają pod naskórkiem. Ale to chyba akurat świadczy o jego działaniu.
Pytanie czy masz cerę suchą czy tłustą przesuszoną?
Ja przed dwudziestką miałam cerę tłustą i przesuszałam ją kosmetykami do cery tłustej (alkohol, SLS, alkohol!) Miałam dwie zmarszczki mimiczne, które pogłębiały się w okresach największego przesuszu.
Dla mnie oleje to tylko dodatek, jadąc na olejach łatwo mi doprowadzić do przesuszonej cery. Może OCM nie jest dla Ciebie? Poszukaj jakiegoś delikatnego żelu/płynu/mleczka/czegoś innego do mycia twarzy. Bez SLS, bez alkoholu, z panthenolem lub innymi substancjami łagodzącymi i nawilżającymi. Do cery tłustej może być z kwasem salicylowym. U mnie sprawdza się Sylveco rumiankowy. Zawsze możesz stosować na zmianę żel i OCM.
Dobre myjadło do twarzy nie wystarczy, ale jest dobrym początkiem. W końcu to jeden z najczęściej używanych kosmetyków do twarzy.
Obecnie jako peelingu enzymatycznego używam czarnego mydła, ale nie wiem czy nie jest za słabe a peelingu z sylveco chętnie spróbuję, uwielbiam tą firmę, bo jako jedna z nielicznych nie zapycha. Co do cery to nie wiem czy nazwałabym ją tłustą, a bardziej mieszaną...błyszczy się i jest tłusta na brodzie, nosie i przodzie czoła, ale policzki i cała reszta są już normalne. Tak samo suche skórki - mam je bardziej przy nosie i przy czole niż na policzkach. Co do OCM - mam wrażenie, że po tej metodzie skóra jest bardziej miękka i suchych skórek nie widać. Moja zmarszczka nawet wydaje się płytsza, ale jeśli ma mi to zaszkodzić to mogę wrócić do płynu micelarnego - u mnie się sprawdzał Biały Jeleń.

Zostaje też kolejna kwestia, która może okazać się błędem w pielęgnacji - rano twarz myję emulsją do mycia twarzy Vianek, a makijaż zmywam właśnie OCM. Nie wiem czy powinnam być tą emulsją twarz rano, a jeśli tak to czy po niej tonizowanie? Niestety jak się okazuje jestem prawie że zielona w sprawach pielęgnacji cery
__________________
29.01.2018 - Szpagat damski
mer_maid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 21:05   #2170
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To dla mnie na pewno tez nie bedzie wystarczajacy. Jak nic musze zrobic zamowienie u Deciem, ale odwlekam to, bo doszlam do granicy przewidzianego budzetu kosmetycznego na ten miesiac.
Ja go wklepuje jak szalona tzn. w dużych ilosciach. Bardzo szybko sie wchlania i jest przyjemny w stosowaniu. Tylko mnie zalezy na dzialaniu a na dłuższą metę go nie widze.

Co chcesz kupic z deciem? Może podoczny niod? bardzo go jestem ciekawa ale boje sie wtopy za taka kase.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 21:11   #2171
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę Tym hydrolatem różanym przypomniałaś mi o jego istnieniu kiedyś używałam taki z firmy Dabur (chyba dobrze napisałam) i fajnie się sprawdzał na mojej skórze, więc powrócę do niego i na pewno wypróbuję Avę i Biochemię urody, uwielbiam te marki




Obecnie jako peelingu enzymatycznego używam czarnego mydła, ale nie wiem czy nie jest za słabe a peelingu z sylveco chętnie spróbuję, uwielbiam tą firmę, bo jako jedna z nielicznych nie zapycha. Co do cery to nie wiem czy nazwałabym ją tłustą, a bardziej mieszaną...błyszczy się i jest tłusta na brodzie, nosie i przodzie czoła, ale policzki i cała reszta są już normalne. Tak samo suche skórki - mam je bardziej przy nosie i przy czole niż na policzkach. Co do OCM - mam wrażenie, że po tej metodzie skóra jest bardziej miękka i suchych skórek nie widać. Moja zmarszczka nawet wydaje się płytsza, ale jeśli ma mi to zaszkodzić to mogę wrócić do płynu micelarnego - u mnie się sprawdzał Biały Jeleń.

Zostaje też kolejna kwestia, która może okazać się błędem w pielęgnacji - rano twarz myję emulsją do mycia twarzy Vianek, a makijaż zmywam właśnie OCM. Nie wiem czy powinnam być tą emulsją twarz rano, a jeśli tak to czy po niej tonizowanie? Niestety jak się okazuje jestem prawie że zielona w sprawach pielęgnacji cery
Tonizujesz zawsze po myciu.
Ja się nie lubię wypowiadać o ocm, bo nie miałam dobrych doświadczeń a nieumiejętne stosowanie olejów może bardzo szkodzić skórze. Ale wiem, że wielu osobom służy ocm.

Czarne mydło jako peeling enzymatyczny bym odradzała.
Zbyt podrażnia skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 21:33   #2172
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Zostaje też kolejna kwestia, która może okazać się błędem w pielęgnacji - rano twarz myję emulsją do mycia twarzy Vianek, a makijaż zmywam właśnie OCM. Nie wiem czy powinnam być tą emulsją twarz rano, a jeśli tak to czy po niej tonizowanie? Niestety jak się okazuje jestem prawie że zielona w sprawach pielęgnacji cery
Emulsja Vianek ma pH 5-5,5, a wiec naturalne dla skory, bo lekko kwasne. Ja bym po czyms takim juz niekoniecznie tonizowala, ale sa zapewne osoby, ktore doradza tonizowanie po kazdym myciu (zreszta woda kranowa moze miec wyzsze pH, to bywa roznie, moja kranowa ma 6,5). No i jeszcze kwestia taka, ze oczywiscie kazda cera ma tu swoje preferencje, jednej lepiej sluzy troche wyzsze, innej nizsze. Zacznij tonizowac i po jakims czasie sama zdecydujesz, czy potrzebujesz tego elementu w pielegnacji.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość

Co chcesz kupic z deciem? Może podoczny niod? bardzo go jestem ciekawa ale boje sie wtopy za taka kase.
Myslalam o ponownym zakupie Subq eyes i cos z serii matujacej z linii boosterow albo finisherow Hylamide.
Podoczny Niod to jest Fractionated eye contour concentrate KLIK? Musialabym to dobrze przemyslec, bo 33 a 50 euro to jednak roznica. Chyba ze jako prezent gwiazdkowy
Generalnie to przez najblizsze 3 lata bede musiala raczej oszczedzac, bo ide do szkoly i zarobki mi spadna, ale po tych 3 cienkich latach planuje sie nie rozdrabniac i isc do gabinetu medycyny estetycznej i niech mi usuna te okropne podkowy/worki spod oczu, bo powoli przestaje widziec w lustrze cokolwiek innego
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 21:46   #2173
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Oczyszczam metodą OCM (olejek do skóry mieszanej Nacomi). Nie tonizuję. Nie stosuję nic nawilżającego oprócz sylveco i żelu aloesowego (raz na miesiąc jak mi się przypomni to jakąś maseczkę położę, a tak na co dzień to nie). Raz na dwa tygodnie robię peeling enzymatyczny.
Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę Tym hydrolatem różanym przypomniałaś mi o jego istnieniu kiedyś używałam taki z firmy Dabur (chyba dobrze napisałam) i fajnie się sprawdzał na mojej skórze, więc powrócę do niego i na pewno wypróbuję Avę i Biochemię urody, uwielbiam te marki




Obecnie jako peelingu enzymatycznego używam czarnego mydła, ale nie wiem czy nie jest za słabe a peelingu z sylveco chętnie spróbuję, uwielbiam tą firmę, bo jako jedna z nielicznych nie zapycha. Co do cery to nie wiem czy nazwałabym ją tłustą, a bardziej mieszaną...błyszczy się i jest tłusta na brodzie, nosie i przodzie czoła, ale policzki i cała reszta są już normalne. Tak samo suche skórki - mam je bardziej przy nosie i przy czole niż na policzkach. Co do OCM - mam wrażenie, że po tej metodzie skóra jest bardziej miękka i suchych skórek nie widać. Moja zmarszczka nawet wydaje się płytsza, ale jeśli ma mi to zaszkodzić to mogę wrócić do płynu micelarnego - u mnie się sprawdzał Biały Jeleń.

Zostaje też kolejna kwestia, która może okazać się błędem w pielęgnacji - rano twarz myję emulsją do mycia twarzy Vianek, a makijaż zmywam właśnie OCM. Nie wiem czy powinnam być tą emulsją twarz rano, a jeśli tak to czy po niej tonizowanie? Niestety jak się okazuje jestem prawie że zielona w sprawach pielęgnacji cery
Najprawdopodobniej to odwodnienie i nie dziwię się, niestety, oleje nie nawilżają, po drugie mydło, z nim trzeba bardzo uważać, mnie Savon noir podrażniło. Mydło, to bardzo zasadowy i silny środek, nie nadaje się do regularnego, codziennego stosowania przy cerze problematycznej, savon noir u mnie okazał się kilerem, nawet gdy stosowałam raz na tydzień. Poza tym emulsja Vianek, moim zdaniem z nią tylko jeszcze bardziej pogrążasz swój stan skóry, ta emulsja wg. mnie nic nie robi, nie oczyszcza, nie łagodzi, nie nawilża. Oczywiście możesz mieć inne zdanie na jej temat, ale też może w ogóle nie zwróciłaś uwagi, że nie robi praktycznie nic lub za mało, jak na prędkość zanieczyszczania się Twojej skóry

Jak chcesz peeling enzymatyczny, to polecam albo proszek ananas-papaja z e-naturalne, chwalona jest też maska enzymatyczna Avy i peeling enzymatyczny w proszku Kneipp. Serum Aloe Organic Avy również bardzo polecam. Zamiast emulsji poleciłabym mleczko Avalon Organic z wit. C. Moim zdaniem za dużo jest tluszczu w Twojej pielęgnacji. Z czegoś zrezygnuj, albo ocm albo krem Sylveco, który nie jest lekki.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-11-22 o 21:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 22:22   #2174
mer_maid
Raczkowanie
 
Avatar mer_maid
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 91
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Poza tym emulsja Vianek, moim zdaniem z nią tylko jeszcze bardziej pogrążasz swój stan skóry, ta emulsja wg. mnie nic nie robi, nie oczyszcza, nie łagodzi, nie nawilża. Oczywiście możesz mieć inne zdanie na jej temat, ale też może w ogóle nie zwróciłaś uwagi, że nie robi praktycznie nic lub za mało, jak na prędkość zanieczyszczania się Twojej skóry

To prawda. Pokładałam w niej nadzieje na nawilżenie, ale niestety nawilzenia nie ma. Zawsze rano myję tą emulsją twarz i potem idę robić makijaż i niestety w lustrze widać suche skórki i ogólnie skórę w nie najlepszym stanie. Być moze i ona do tego się przyczyniła.


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Tonizujesz zawsze po myciu.
Ja się nie lubię wypowiadać o ocm, bo nie miałam dobrych doświadczeń a nieumiejętne stosowanie olejów może bardzo szkodzić skórze. Ale wiem, że wielu osobom służy ocm.

Czarne mydło jako peeling enzymatyczny bym odradzała.
Zbyt podrażnia skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Wam wszystkim na wątku, którzy udzielili mi rady
Zmiany wprowadzam od jutra, rezygnuję z OCM, zmieniam peeling, zaopatrzę się w tonik i będę obserwować co się dzieje. Na pewno niedługo tez zaopatrzę się w tą Avę
__________________
29.01.2018 - Szpagat damski
mer_maid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 00:41   #2175
ayamood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Witamy Mam wrażenie, że te czerwone poliki i białe wypryski moga być kwestią wysuszenia.. generalnie retinol wysusza zwłaszcza na początku stosowania.
No właśnie spodziewałam się mocnego przesuszu przy wprowadzaniu retinolu, ale póki co nie za bardzo to czuć, skóra jest miękka, łuszczę się tylko w miejsach, w których zawsze się łuszczę. Jestem naczynkowcem, więc to w sumie nic dziwnego, że one pierwsze dały za wygraną.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może powinnaś rozważyć wprowadzenie jakiegoś transmitora czyli serum o właściwościach poprawiających wchłanianie kremów nawilżających?
Masz na myśli jakieś konkretne składniki/produkty? Raczej unikam składników stricte zwiększających absorpcję. Jeśli chodzi po prostu o wodniste serum/esencję to faktycznie rozważam od pewnego czasu, prawie kupiłam czerwony eliksir Vianka, ale odrzuciły mnie od niego sztuczny zapach i lepkość.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że kremy dla atopowców/apteczne nie zawsze mają takie przyjazne składy. Może jakiś żel aloesowy?
Mój ma raczej fajny skład, dlatego go kupiłam. Tylko ma sporo zagęstników. Na razie bez rewelacji, ale nawilża ok. Może powinnam wziąć Cicaplast Baume, on działa u mnie na takie objawy, ale jednocześnie wysusza.
Żel aloesowy u mnie odpada, mam traumatyczne przeżycia po tym z Equilibry, burak i pieczenie po pierwszej aplikacji. Od tego czasu w ogóle unikam kosmetyków z aloesem wyżej w składzie, może aż do przesady.
ayamood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 08:55   #2176
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że dodanie do pielęgnacji, która nie sprawdza się (bo gdyby tak było to nie miałabyś problemów z suchością skory) jednego kosmetyku nie rozwiąże sprawy.
Mimo wszystko na Twoim miejscu dodałbym tonizowanie (polecam dobry hydrolat różany). Na to jakieś serum nawilżające (polecam Ava Aloe Organic, jest wodne i lejące ale to dobry kosmetyk w dobrej cenie). Dopiero na to kładłabym krem. Spróbuj odłożyć na razie żel aloesowy, może to on podrażnia. Zamiast niego właśnie serum Ava będzie dobre, chyba że masz jakieś inne lekkie serum nawilżające.
Pamiętaj aby aplikować kosmetyki po sobie, zanim się wchłoną, tzn na wilgotną skórę.
Jeśli chodzi o specjalne kosmetyki, to godne polecenia wg mnie są te z Biochemii Urody, bo nie kosztują dużo a działają. Ja używam teraz booster z Wit C. Jest fajne ale nie na co dzień. Co kilka dni muszę sobie zrobić od niego przerwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam opinię o serum Avy Fajne, szybko się wchłania, dość dobrze nawilża, co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem jak na produkt, który leje się przez palce

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To dla mnie na pewno tez nie bedzie wystarczajacy. Jak nic musze zrobic zamowienie u Deciem, ale odwlekam to, bo doszlam do granicy przewidzianego budzetu kosmetycznego na ten miesiac.
chimay, bardzo Cię proszę, ładnie i grzecznie o linka na priv do sprzedawcy Bentona z ebay. Bo mam zapisanego jednego, ale ciągle się cykam
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Tonizujesz zawsze po myciu.
Ja się nie lubię wypowiadać o ocm, bo nie miałam dobrych doświadczeń a nieumiejętne stosowanie olejów może bardzo szkodzić skórze. Ale wiem, że wielu osobom służy ocm.

Czarne mydło jako peeling enzymatyczny bym odradzała.
Zbyt podrażnia skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie pojmę fenomenu OCM Oczywiście na fali zachwytu na wizażu i blogach też kilka razy zrobiłam, ale dla mnie za pracochłonne, efekty wręcz odwrotne od zamierzonych, a poza tym jest tyle super fajnych myjaczy do przetestowania

Emulsja z Vianka dla mnie akurat super ale ja używam jej z silikonową myjką, wtedy daje radę

Dziewczyny, zetknęłyście się kiedyś z tymi kosmetykami?
http://www.jocottbrands.com/Anti-Agi...FIRM-2-oz.html

Wpadło mi to w ręce w TKMaxx ostatnio ale nie wzięłam bo dziecko mi wisiało na nogawce i poganiało, dopiero przez internet się przyjrzałam. W butli gęste, w składzie propanediol, czyli jak mówicie lepiszcze, ale nie kosztowało majątku, 40zł chyba.
Było też z vit. c z tej serii.
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 09:23   #2177
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
chimay, bardzo Cię proszę, ładnie i grzecznie o linka na priv do sprzedawcy Bentona z ebay. Bo mam zapisanego jednego, ale ciągle się cykam
W zeszlym roku kupowalam Fermentation Essence i zel aloesowy od nowzenith KLIK. Nic mi nie zalatywalo spoconym dziadem, jak co niektorym. Teraz zamawialam od shop4you2016 KLIK. To jest jakis nowszy sprzedawca, ma tylko ponad 1000 opinii, ale pozytywne. Zobaczymy.
Krem pod oczy Bentona kupilam w yesstyle, ale oni maja darmowa wysylke dopiero od jakiejs sumy, wiec pojedynczych produktow sie nie oplaca zamawiac.

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Nigdy nie pojmę fenomenu OCM Oczywiście na fali zachwytu na wizażu i blogach też kilka razy zrobiłam, ale dla mnie za pracochłonne, efekty wręcz odwrotne od zamierzonych, a poza tym jest tyle super fajnych myjaczy do przetestowania
Ja takze, dla mnie to za duzo zachodu, no i nie lubie metod wymagajacych tarcia i uzywania jakichs scierek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 09:26   #2178
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dziękuję chimay
Chcę jeszcze dokupić ślimaka Czy są jakieś odczuwalne różnice między esencją a lotionem?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 09:57   #2179
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziękuję chimay
Chcę jeszcze dokupić ślimaka Czy są jakieś odczuwalne różnice między esencją a lotionem?
Nie wiem, bo ja nie uzywam w ogole koreanskich lotionow, to sa za ciezkie, zbyt kremowe konsystencje. Niektore bywaja wrecz ciezsze od kremow, a juz na pewno od tych typu watery. Raz sie pomylilam i kupilam lotion Tosowoong Dr Troubex, mam go juz prawie rok i nawet polowy nie zuzylam, po prostu tego typu kosmetyki nie maja u mnie racji bytu.
Sadzac po swatchach to Snail lotion Bentona jest wlasnie kremem KLIK, a Snail Essence zelem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-11-23 o 10:23
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 13:05   #2180
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej to odwodnienie i nie dziwię się, niestety, oleje nie nawilżają, po drugie mydło, z nim trzeba bardzo uważać, mnie Savon noir podrażniło. Mydło, to bardzo zasadowy i silny środek, nie nadaje się do regularnego, codziennego stosowania przy cerze problematycznej, savon noir u mnie okazał się kilerem, nawet gdy stosowałam raz na tydzień. Poza tym emulsja Vianek, moim zdaniem z nią tylko jeszcze bardziej pogrążasz swój stan skóry, ta emulsja wg. mnie nic nie robi, nie oczyszcza, nie łagodzi, nie nawilża. Oczywiście możesz mieć inne zdanie na jej temat, ale też może w ogóle nie zwróciłaś uwagi, że nie robi praktycznie nic lub za mało, jak na prędkość zanieczyszczania się Twojej skóry

Jak chcesz peeling enzymatyczny, to polecam albo proszek ananas-papaja z e-naturalne, chwalona jest też maska enzymatyczna Avy i peeling enzymatyczny w proszku Kneipp. Serum Aloe Organic Avy również bardzo polecam. Zamiast emulsji poleciłabym mleczko Avalon Organic z wit. C. Moim zdaniem za dużo jest tluszczu w Twojej pielęgnacji. Z czegoś zrezygnuj, albo ocm albo krem Sylveco, który nie jest lekki.
U mnie z mydłami savon noir i aleppo było tak samo, więc i ja z Twoich rad skorzystam
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 13:51   #2181
ayamood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
chimay, bardzo Cię proszę, ładnie i grzecznie o linka na priv do sprzedawcy Bentona z ebay. Bo mam zapisanego jednego, ale ciągle się cykam
Benton otworzył dosłownie w zeszłym tygodniu swój oficjalny sklep na ebayu (więc w sumie jeszcze nawet nie wiadomo, czy obsługa solidna) i są promocje (-29%) na otwarcie. Nazywa się bentoncosmetic.
ayamood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 14:33   #2182
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez ayamood Pokaż wiadomość
Benton otworzył dosłownie w zeszłym tygodniu swój oficjalny sklep na ebayu (więc w sumie jeszcze nawet nie wiadomo, czy obsługa solidna) i są promocje (-29%) na otwarcie. Nazywa się bentoncosmetic.
No i kupilam krem do rak. Tak wyglada moje oszczedzanie
Ale sklep wyglada ladnie, sa foty, sklady, wszystko czytelne dla angielskojezycznych klientow.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 15:12   #2183
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dla mnie tez podoczny benton jest za lekki. I raczej juz nie kupie. Chyba za duzo zmarszczek nam
Mam podobne odczucia, teraz używam z SubQ Eyes i jakoś jest, ale tego drugiego też już nie kupię, szukam dalej
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 17:09   #2184
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia, teraz używam z SubQ Eyes i jakoś jest, ale tego drugiego też już nie kupię, szukam dalej
Dla mnie Subq eyes to jedyny produkt w tej kategorii, ktory widocznie robi swoja robote tzn pompuje skore i "znika" zmarszczki oraz likwiduje pustynie pod oczami, ktora czesto mam po nalozeniu korektora. To juz duzo, na pandy i scienczenie skory jednak nic nie pomoze.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

O mamo, jakie Deciem zrobil promo na Black Friday Zestaw 4 kosmetykow z podocznym FECC Niod o ktorym wczoraj rozmawialysmy za 63 euro, a wartosc samego tego serum to normalnie prawie ze tyle KLIK. Oczywiscie kliknelam Sa tez inne fajne zestawy i obnizki, ale wolalam juz nie patrzec nawet
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 17:18   #2185
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie Subq eyes to jedyny produkt w tej kategorii, ktory widocznie robi swoja robote tzn pompuje skore i "znika" zmarszczki oraz likwiduje pustynie pod oczami, ktora czesto mam po nalozeniu korektora. To juz duzo, na pandy i scienczenie skory jednak nic nie pomoze.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

O mamo, jakie Deciem zrobil promo na Black Friday Zestaw 4 kosmetykow z podocznym FECC Niod o ktorym wczoraj rozmawialysmy za 63 euro, a wartosc samego tego serum to normalnie prawie ze tyle KLIK. Oczywiscie kliknelam Sa tez inne fajne zestawy i obnizki, ale wolalam juz nie patrzec nawet
Boszzzz ten sklep mnie zrujnuje. Dobrze, że nie przecenili CAIS, bo dosłownie wczoraj kliknęłam i dzisiaj bym się zapłakała
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:12   #2186
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie Subq eyes to jedyny produkt w tej kategorii, ktory widocznie robi swoja robote tzn pompuje skore i "znika" zmarszczki oraz likwiduje pustynie pod oczami, ktora czesto mam po nalozeniu korektora. To juz duzo, na pandy i scienczenie skory jednak nic nie pomoze.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

O mamo, jakie Deciem zrobil promo na Black Friday Zestaw 4 kosmetykow z podocznym FECC Niod o ktorym wczoraj rozmawialysmy za 63 euro, a wartosc samego tego serum to normalnie prawie ze tyle KLIK. Oczywiscie kliknelam Sa tez inne fajne zestawy i obnizki, ale wolalam juz nie patrzec nawet
I to się nazywa okazja Ale miałaś nosa!

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Boszzzz ten sklep mnie zrujnuje. Dobrze, że nie przecenili CAIS, bo dosłownie wczoraj kliknęłam i dzisiaj bym się zapłakała



A ja się chyba nie doczekam na moje zamówienie z wispol, złożyłam w pon i od razu zapłaciłam przez payu, wysyłka miała być do dwóch dni, które właśnie minęły, a tu ani widu ani słychu
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:21   #2187
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dla mnie ten podoczny benton jest super na czolo naprawde prasuje tam zmarszczki pod oczy faktycznie kiepsko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:50   #2188
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie Subq eyes to jedyny produkt w tej kategorii, ktory widocznie robi swoja robote tzn pompuje skore i "znika" zmarszczki oraz likwiduje pustynie pod oczami, ktora czesto mam po nalozeniu korektora. To juz duzo, na pandy i scienczenie skory jednak nic nie pomoze.
Ale Ty jesteś ode mnie sporo młodsza , ja szukam głównie porządnego nawilżenia i powiem szczerze, że do tej pory zadowolona byłam tylko z kremu z awokado Kiehl'sa.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:54   #2189
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale Ty jesteś ode mnie sporo młodsza , ja szukam głównie porządnego nawilżenia i powiem szczerze, że do tej pory zadowolona byłam tylko z kremu z awokado Kiehl'sa.
Ale okolice podoczna mam okropna Normalnie jak przeszczepiona od 50-latki. Bez korektora fatalnie, z korektorem czesto sahara. Nie mialam nigdy Kiehls.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 20:58   #2190
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez ayamood Pokaż wiadomość
Benton otworzył dosłownie w zeszłym tygodniu swój oficjalny sklep na ebayu (więc w sumie jeszcze nawet nie wiadomo, czy obsługa solidna) i są promocje (-29%) na otwarcie. Nazywa się bentoncosmetic.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No i kupilam krem do rak. Tak wyglada moje oszczedzanie
Ale sklep wyglada ladnie, sa foty, sklady, wszystko czytelne dla angielskojezycznych klientow.
Zamowilam krem do rak i maseczki. Dziekuje za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 15:46:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.