PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 18:30   #1
triniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20
Question

PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??


Mam problem - ide na wesele, nie mam sukienki, wpadla mi w oko przeeeesliczna sukienka z takiej "surówki" tzn niby len czy cos takiego. Ale jest biala. Slyszalam ze nie powinno sie chodzic na wesela w bialych kreacjach bo to kolor zarezerwowany dla Panny Mlodej. Jak bym miala turkusowe dodatki (bolerko, korale, kolczyki, bransoletka, buty) to moglabym isc w bialej? Nie znam sie na modzie weselnej bo to moje drugie w zyciu wesele. PORADZCIE PROSZE
__________________
---> Lady on board <---
triniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:32   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez triniola
Mam problem - ide na wesele, nie mam sukienki, wpadla mi w oko przeeeesliczna sukienka z takiej "surówki" tzn niby len czy cos takiego. Ale jest biala. Slyszalam ze nie powinno sie chodzic na wesela w bialych kreacjach bo to kolor zarezerwowany dla Panny Mlodej. Jak bym miala turkusowe dodatki (bolerko, korale, kolczyki, bransoletka, buty) to moglabym isc w bialej? Nie znam sie na modzie weselnej bo to moje drugie w zyciu wesele. PORADZCIE PROSZE
Biala sukienka bez wzgledu na dodatki niestety nie nadaje sie na wesele chyba ze chialabys cale wesele spedzic w bolerku
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:41   #3
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

noo... tez tak mysle. Podobaja mi sie bardzo biale sukienki, ale Biala Panna Mloda sie ta bialoscia wyroznia, chyba ze chcesz z nia byc mylona. Ja czesto na wesela, inne imprezy wielkie, kupuje jasno rozowe sukienki. Tez bardzo ladne
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:46   #4
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

A ja szłam na wesele w zeszłą sobotę i ubrałam się na czarno (właściwie top był w kolorze ciemnego granatu) do tego dodatki w kolorze przygaszonego złota.
Wiem że w czerni niby nie wypada, ale jest taka elegancka i ponadczasowa. A ja czułam się świetnie tak ubrana (a to najważniejsze) a i wiem, że nieźle wyglądałam

Chcesz iść w białej sukience, czemu nie?
Moim zdaniem biel jest lepsza niż obcisła sukienka w krzykliwej czerwieni (A tak ubraną dziewczynę ostatnio na weselu widziałam, podobnie zresztą jak inna ubraną w lniane spodnie i top- nikt kto ją widział pewnie nie pomyślał nawet, że idzie na wesele).
Dzisiaj chyba już zacierają się granice takiego typowego "stroju weselnego", w co powinno się ubrać a w co nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojstroj.jpg (72,7 KB, 279 załadowań)

Edytowane przez stellios
Czas edycji: 2006-07-07 o 18:58
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:57   #5
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

ani na czarno ani na bialo bym sie nie ubrala! zdeycowanie nie! jest tyle innych fajnych kolorkow: roz, bez, czekolada...mozna poszalec
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:59   #6
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Jest taka zasada, że na wesele kobieta nie ubiera sie na biało, ani zbyt szykownie, bo w tym dniu wyróżniać się ma panna młoda i nie należy jej przyćmić. Także ja uważam, że zdecydowanie biel odpada...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:31   #7
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Dla mnie zdecydowanie nie, chyba że jestes panna młodą
Zwykle wyczucie taktu i obyczaj nakazują wybrac inny kolor.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 19:48   #8
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

moim zdaniem w bieli nie wypada, jesli nie jestes panna mloda
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:21   #9
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

hm.. ja też myślę, że biel to nie najlepszy pomysł, nawet z dodatkami, o których piszesz. to bardzo ładny zestaw, ale nie na wesele.
biel to kolor Panny Młodej. może to staroświeckie, ale takie jest moje zdanie.

mam nadzieję, że znajdziesz coś innego, także w jasnym kolorze. powodzenia w szukaniu!
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:24   #10
triniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

dzieki wiec biala odpada
__________________
---> Lady on board <---
triniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 01:35   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Rowniez jestem zdania, ze biel to nienajlepszy wybor Ogladalam ostatnio zdjecia z wesela kolezanki i jedna dziewczyny byla ubrana od stop do glow w biel, jakos dziwnie to wygladalo
Jest tyle ladnych kolor, ze na pewno cos wybierzesz
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 07:17   #12
Alenka
Raczkowanie
 
Avatar Alenka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PP
Wiadomości: 42
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez Umbra
biel to kolor Panny Młodej.
zgadza się... biel jest "zarezerwowana" dla Panny Młodej


Je, będąc na miejscu Panny Młodej zapewnie nieswojo bym się czuła widząc wiecej niż jedną Panią w bieli...
__________________

Alenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 07:32   #13
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez Impersona
Jest taka zasada, że na wesele kobieta nie ubiera sie na biało, ani zbyt szykownie, bo w tym dniu wyróżniać się ma panna młoda i nie należy jej przyćmić. Także ja uważam, że zdecydowanie biel odpada...
Eh czy ja wiem
Widziałam kilka kaset weselnych(od znajomych itp.), na których kobiety miały takie kiece, że panna młoda wyglądała jak uboga krewna
Zwłaszcza, gdy panna młoda miała prostą sukienkę a goście(kobiety) nieraz ubrane były w kiecki jak na bal, do tego nie skromna biżuteria itd.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:29   #14
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Rzeczywiście coraz więcej dziewczyn zapomina o tym, że biel to kolor Panny Młodej,widziałam kilka takich wesel.Ja osobiście bym się na biało nie ubrała i sama też na swoim weselu nie chciałabym zobaczyć kogoś ubranego na biało albo w sukienkę bardziej strojną niż moja ślubna (ale coś mi się wydaje, że jednak ktoś mi wywinie taki numer-ale to tak na marginesie)
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:31   #15
Attila
Raczkowanie
 
Avatar Attila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 107
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

W żadnym wypadku nie wolno iść na wesele w białej sukience, obojętnie jakie masz dodatki. Byłam niedawno na weselu koleżanki, gdzie dwie kobiety przyszły od stóp do głów w tym kolorze. Pannie Młodej było bardzo przykro.
Attila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:03   #16
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Nie nie i jescze raz nie Biel to kolorek panny mlodej a przeciez nie bedziej jej konkurencji robic
Ale tak powaznie to nie wypada tak jak juz dziewczyny pisaly bez wzgeldu na dodatki nie na bialo am byc pannna mloda i to ona ma sie wyrózniac a nie ty

poszukaj cos innego w sklepach jest ogromny wybór pieknych sukienek
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:30   #17
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Moim zdaniem to nie robi różnicy jaki jest kolor stroju. Słyszałam, że nie powinno na ślub/wesele zakładać ubrań w kolorze czarnym i białym. Kto wymyśla te dziwne zasady?

Trzy lata temu byłam na ślubie mojej długoletniej współlokatorki. Sukienkę miałam bielusieńką, lnianą, skromną, a do tego brązowy szal. Nikt się na mnie dziwnie nie patrzył... A panna młoda miała suknię ecru.

Mój własny ślub i wesele mam już za sobą, ale gdyby ktoś przyszedł ubrany na czarno lub biało to wcale nie obraziłabym się. Ważne, by ubrać się elegancko. Nie rozumiem tych "kolorowych" zasad.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:47   #18
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Moim zdaniem biel w tym dniu zarezerwowana jest wyłącznie dla Panny Młodej.
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:58   #19
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

ja rozumiem ze jesli komus nie oplaca sie specjalnie na wesele wydawac kasy na nowa kiecke ktorą i tak zalozy raz a potem wciepnie do szafy na nastepne 2 lata wiec zalozy jakas czarna lub bordową studniowkową , ale idac specjalnie na zakupy po kreacje na wesele chyba lepiej zastanowic sie dwa razy zanim sie wyskoczy w czyms ciemnym albo bialym. teraz jest taki duzy wybor sukienek .. sa kolory niebieskie rozowe, ecru rozne kroje i odcienie ..nawet sa kiecki złote srebrne brazowe po co kupowac biala a potem sie zastanawiac czy panna mloda bedzie zla czy nie bedzie ) juz sie kiedys wypowiadalam na podobny temat w innym watku i tak sobie przypomnialam jedno wesele na ktorym bylam..bo akurat nie dawno ogladalam zdjecie mlodych z mlodzieża....mloda i swiadkowa mialy biale kiecki a swiadkowa na dodatek zalozyla taka ogromniasta bizuterie i czarne buty wygladala koszmarnie i zlewala sie z mlodą a wszystkie druhny mialy ciemne sukienki....jak patrze na o foto to jest ciemno i ponuro..u facetow tylko jasne koszule i ciemne garnitury, wszyscy na "jedno kopyto " jedynie ja sie wyroznialam mialam sukienkę złoto-ecru a co najlepsze byl 30 stopniowy upał a laski w czarnych kieckach jak jakies czarne wdowy

jest goraco po jakiego ciula obwieszac sie szalami i bolerkami..bo sie wzielo bialą kiecke? w kazdym badz razie te czernie i biele mozna jeszcze strawic..ogladalam raz a kasecie wesele na ktorym wiekszosc dziewczyn byla w czarnych spodniach albo w jeansach <olaboga> i to jescze wesele odbywalo sie w restauracji ..cud ze adidasow nie mialy
__________________
Nie wolno się zatrzymywać choćby nie wiem jak bardzo było nam źle.
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 10:01   #20
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Ja słyszałam o zasadzie, że goście nie powinni być ubrani w tym kolorze, co panna młoda, np. jesli ta ma sukienke niebieską to też jest kolor tylko dla niej.
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:05   #21
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez isa666
Eh czy ja wiem
Widziałam kilka kaset weselnych(od znajomych itp.), na których kobiety miały takie kiece, że panna młoda wyglądała jak uboga krewna
Zwłaszcza, gdy panna młoda miała prostą sukienkę a goście(kobiety) nieraz ubrane były w kiecki jak na bal, do tego nie skromna biżuteria itd.
No właśnie wiele kobiet na wesela się tak ubiera i raczej patrzy sie na takie osoby krzywo. Zasada jest prosta- panna młoda ma się tego dnia wyróżniać i nie należy jej przyćmić. A kobiety, które zakładają tego dnia suknie a'la śpiewaczka operowa są poprostu próżne i bez wyczucia, ale przeciez wszędzie się tacy znajdują. Ja miałam delikatną sukienkę i moi goście też nie byli ubrani balowo, powiedziałam, że to nie będzie typowe wesele, raczej przyjęcie weselne i stroje były bardziej delikatne
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:05   #22
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez kretka1984
ogladalam raz a kasecie wesele na ktorym wiekszosc dziewczyn byla w czarnych spodniach albo w jeansach <olaboga> i to jescze wesele odbywalo sie w restauracji ..cud ze adidasow nie mialy
Ludzie to mają pomysły.... :/
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:04   #23
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Na weselu mojego kuzyna jedna dziewczyna(miała 13 lat, a wyglądała na co najmniej 16-17 ) ubrała się w białe spodnie bojówki, biodrówki i białą koszulkę bez rękawków A na szyji miała męski krawat zawieszony
Do tego pod spodniami miała chyba ubrane męskie boskerki w ciemnym kolorze, bo połowa tych bokserek jej wystawała ponad spodnie Wyglądała okropnie

A na ślubie miała taką ładną sukienkę Po co się na wesele przebierała w takie ciuchy jak na dyskotekę to ja nie rozumiem?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:06   #24
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez isa666
Na weselu mojego kuzyna jedna dziewczyna(miała 13 lat, a wyglądała na co najmniej 16-17 ) ubrała się w białe spodnie bojówki, biodrówki i białą koszulkę bez rękawków A na szyji miała męski krawat zawieszony
Do tego pod spodniami miała chyba ubrane męskie boskerki w ciemnym kolorze, bo połowa tych bokserek jej wystawała ponad spodnie Wyglądała okropnie
a gdzie byli rodzice,że nie widzieli jak się ich pociecha ubrała?? Ja rozumiem, że nie szata zdobi człowieka ale naprawdę w niektórych wypadkach wypada ubrać się stosownie do sytuacji

Cytat:
Napisane przez isa666
A na ślubie miała taką ładną sukienkę Po co się na wesele przebierała w takie ciuchy jak na dyskotekę to ja nie rozumiem?
Może jej się imprezy pomyliły, albo w życiu jeszcze nie była na weselu i myślała, że to taka większa dyskoteka
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:20   #25
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez ktosia86
a gdzie byli rodzice,że nie widzieli jak się ich pociecha ubrała?? Ja rozumiem, że nie szata zdobi człowieka ale naprawdę w niektórych wypadkach wypada ubrać się stosownie do sytuacji



Może jej się imprezy pomyliły, albo w życiu jeszcze nie była na weselu i myślała, że to taka większa dyskoteka
Ta dziewczyna była tylko z matką na weselu O ile matka się normalnie ubrała o tyle córeczka już trochę zaszalała
W sumie to pewnie dlatego taki strój założyła, że ona jest z dość bogatej rodziny, taka typowa rozpieszczona nastolatka, która robi co chce i ma wszystko w
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:32   #26
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez isa666

W sumie to pewnie dlatego taki strój założyła, że ona jest z dość bogatej rodziny, taka typowa rozpieszczona nastolatka, która robi co chce i ma wszystko w
To wiele wyjaśnia,ale tak czy siak to nietakt na maksa
Gdybym ja tak wyskoczyła na wesele to moja mama byłaby pierwszą osobą, która by mnie stamtąd wyprowadziła i kazała iść się natychmiast przebrać
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:54   #27
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

A ja idę tylko na sam ślub, gdyż na wesele nie mogę iść z różnych powodów. Nie kupowałam z tego powodu żadnych kreacji , planowałam założyć białą spódnicę i bluzeczkę rózowobiałą. Popełnię gafę w takim wypadku?
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:56   #28
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez dora_angel
A ja idę tylko na sam ślub, gdyż na wesele nie mogę iść z różnych powodów. Nie kupowałam z tego powodu żadnych kreacji , planowałam założyć białą spódnicę i bluzeczkę rózowobiałą. Popełnię gafę w takim wypadku?
Nie Do kościoła raczej nie będzie to gafą W kościele nikt nie przygląda sie strojom gości Zwłaszcza, jeśli to bedzie skromny strój
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 18:59   #29
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez isa666
Na weselu mojego kuzyna jedna dziewczyna(miała 13 lat, a wyglądała na co najmniej 16-17 ) ubrała się w białe spodnie bojówki, biodrówki i białą koszulkę bez rękawków A na szyji miała męski krawat zawieszony
Do tego pod spodniami miała chyba ubrane męskie boskerki w ciemnym kolorze, bo połowa tych bokserek jej wystawała ponad spodnie Wyglądała okropnie

A na ślubie miała taką ładną sukienkę Po co się na wesele przebierała w takie ciuchy jak na dyskotekę to ja nie rozumiem?

Dała popis i tyle ... ale może właśnie o to jej chodziło?
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 19:33   #30
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez Impersona
Nie Do kościoła raczej nie będzie to gafą W kościele nikt nie przygląda sie strojom gości Zwłaszcza, jeśli to bedzie skromny strój
Uff to dobrze Dzięki Impersono
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.