Kosmetyki M.A.C - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 13:20   #4891
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie programu Back2MAC. Szczęśliwie zdepotowałam? nie wiem jak inaczej to określić, 6 cieni do powiek metodą "z ogniem", cienie są w palecie natomiast mi pozostały plastykowe pudełka - czy mogę je zwrócić w ramach programu Back2MAC? Pytam, ponieważ widziałam video na którym Enkore mówi o zmianie polityki Back2MAC - wcześniej bez problemu przyjmowali pudełka bez "metalowej" części od cienia, teraz podobno już nie jest tak prosto i wiele zależy od szczęścia. Orientuje się ktoś może jak jest w polskich MACach?
Cały numer z B2M polega na tym, że akcja różni się w zależności od sklepu. Myślę, że bez problemu możesz wymienić te pudełka teraz, bo metalowe "pan-y" nie mogą być wymienione. Ale we Wrocławiu dowiedziałam się, że wkłady z naklejką z nazwą cienia mogą być także wymieniane

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
A że tak zapytam przez przypadek o co chodzi z tym "programem" Back2Mac?? Bo już kiedyś natknęłam się na jakiś post gdzie była o tym mowa ale to chyba dla wtajemniczonych bo ja nic z tego nie zrozumiałam..
B2M to akcja recyklingowa MACa. Chodzi o to, że za każde 6 opakowań (po cieniach te plastikowe, po wkładach te z nazwą, błyszczykach, itd. - lista opakowań jest na stronie MAC) możesz wybrać sobie szminkę lub (chyba) błyszczyk, każdy z wyjątkiem serii Viva Glam.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:31   #4892
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
B2M to akcja recyklingowa MACa. Chodzi o to, że za każde 6 opakowań (po cieniach te plastikowe, po wkładach te z nazwą, błyszczykach, itd. - lista opakowań jest na stronie MAC) możesz wybrać sobie szminkę lub (chyba) błyszczyk, każdy z wyjątkiem serii Viva Glam.
Aha spoko Dziękuję za wyjaśnienieCiekawa jestem czy to tylko w ogóle jest wykonalne no chyba żeby kupować zwykłe cienie i wszystkie transportować do kasetki i zbierać plastikowe opakowania po nich ale w sumie to się nie opłaca bo jak się kupi 6 cieni po normalnych cenach to wyjdzie na to samo co 6 wkładów i błyszczyk
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:46   #4893
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Szminkę; mi pani ostatnio mówiła, że bez problemu przyjmują plastikowe pudełka. Pytałam też o miniatury błyszczyków i mini pigmenty - tych chyba na oczy nie widziała, ale powiedziała, że skoro są/były dostępne np. w Stanach to też je przyjmą. Przyjmują opakowania, które można wykorzystać - właściwie wszystko oprócz kredek.
Szkoda, że tylko szminki są do wyboru. Mam dwie i obie się lekko złamały
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:52   #4894
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja do kresek polecam sciętny 31T z inglota, bardzo płaski, miękkie syntetyczne włosie

czytałem że pisałyście o tym małym pędzelku do rzęs, w linii Pro jest coś co się nazywa Mixing Medium Lash, to coś jakby bezbarwna baza tuszu do rzęs którą miesza sie z pigmentami i tworzy wlasne kolorowe tusze do rzęs, które nastepnie aplikuje sie tym pedzelkiem na rzęsy. Bardzo ciekawi mnie ten produkt, tylko że zawsze jakoś lenistwo do mieszania bierze góre i go nie kupuje
Och, własne tusze ale się rozmarzyłam. Przydałoby się coś takiego, zwłaszcza ze odkąd przekonałam się do kupowania całych pigmentów, to szukam różnych sposobów ich użycia. Taki duży słoiczek tylko na oczy to jednak frustrująca sprawa

A pędzelek do kresek z Inglota rzeczywiście genialny
Bardzo go lubię, rysuje idealnie kreski żelowymi eyelinerami i świetnie nanosi też suchy grafitowy cień przy linii rzęs. Super naturalny efekt.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:04   #4895
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam
Czy mozna zglosic sie jeszcze do akcji na zakupy z ta znizka PRO ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:33   #4896
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
czytałem że pisałyście o tym małym pędzelku do rzęs, w linii Pro jest coś co się nazywa Mixing Medium Lash, to coś jakby bezbarwna baza tuszu do rzęs którą miesza sie z pigmentami i tworzy wlasne kolorowe tusze do rzęs, które nastepnie aplikuje sie tym pedzelkiem na rzęsy. Bardzo ciekawi mnie ten produkt, tylko że zawsze jakoś lenistwo do mieszania bierze góre i go nie kupuje
Widzę, że będę musiała się z tym cudem zapoznać bo pędzelek tak fajny że aż wstyd go bardziej nie wykorzystać

Chyba jestem jedyną która do kresek chwali sobie 30T z Inglota.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:40   #4897
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Aha spoko Dziękuję za wyjaśnienieCiekawa jestem czy to tylko w ogóle jest wykonalne no chyba żeby kupować zwykłe cienie i wszystkie transportować do kasetki i zbierać plastikowe opakowania po nich ale w sumie to się nie opłaca bo jak się kupi 6 cieni po normalnych cenach to wyjdzie na to samo co 6 wkładów i błyszczyk
Dokładnie. Opłaca się tylko w przypadku cieni w limitowanych wersjach, które można kupić tylko w plastikach i np.quadów, jak się je przerzuci do palety, to pudełko można oddać.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Szminkę; mi pani ostatnio mówiła, że bez problemu przyjmują plastikowe pudełka. Pytałam też o miniatury błyszczyków i mini pigmenty - tych chyba na oczy nie widziała, ale powiedziała, że skoro są/były dostępne np. w Stanach to też je przyjmą. Przyjmują opakowania, które można wykorzystać - właściwie wszystko oprócz kredek.
Szkoda, że tylko szminki są do wyboru. Mam dwie i obie się lekko złamały
Co do miniatur - słyszałam, że w Stanach jest tak, że jak np. kupujesz świąteczną wersję pigmentów - małych, to wszystkie musisz oddać i liczą się za jeden produkt.

A szminki kocham! Mam już dwie - pachną, nawilżają i są cudowne!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 20:56   #4898
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Chyba jestem jedyną która do kresek chwali sobie 30T z Inglota.
Kupiłam sobie niedawno ten pędzelek, bo pani bardzo fachowo zachwalała. Też świetny. Kreska wychodzi taka klasyczna ładnie podwinięta na końcu. To wygięcie to rzeczywiście ułatwia sprawę, chociaż przy malowaniu prawego oka to jeszcze trochę niezdarnie się czuję.

Za to tym 31T można zrobić bardzo cienką, nierzucającą się w oczy kreskę.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:01   #4899
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A co PSSCÓŁKI sądzą o Miodku??
Naked Honey:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4492

Trochę mało kolorówki... chociaż te cienie.. może na żywo lepiej

Mógłby ktoś wstawić fotkę tego nowego cuda pędzelkowego do rzęs o którym była mowa? Bo jakoś na stronie Maca nie znalazłam
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:17   #4900
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
A co PSSCÓŁKI sądzą o Miodku??
Naked Honey:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4492

Trochę mało kolorówki... chociaż te cienie.. może na żywo lepiej

Mógłby ktoś wstawić fotkę tego nowego cuda pędzelkowego do rzęs o którym była mowa? Bo jakoś na stronie Maca nie znalazłam
Miodek lubię ale jeść Z kolekcji nic mnie nie porywa.

Pędzelek do rzęs - http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD10934
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:43   #4901
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Miodek lubię ale jeść Z kolekcji nic mnie nie porywa.

Pędzelek do rzęs - http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD10934
Dzięki za fotkę. Ciekawe jak będzie ta kolekcja wyglądała "na żywo"
bo czasem te które zachwycają na zdjęciach rozczarowują w rzeczywistości i na odwrót.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 12:16   #4902
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
A co PSSCÓŁKI sądzą o Miodku??
Naked Honey:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4492

Trochę mało kolorówki... chociaż te cienie.. może na żywo lepiej
Dla mnie po Star Warriors kolejne rozczarowanie. Zupełnie nie moje kolory - zbyt ciepłe Przy mojej jasnej skórze i zdecydowanie chłodnym kolorycie wyglądam w takich odcieniach jakbym była chora, albo jakaś przemęczona.
Pierwsze swatche z Naked Honey mnie nie zachwyciły. Ekscytowałam się pudrem rozświetlającym, ale ponoć to "rozświetlenie" jest tylko na wierzchu (jak przy Dame Edna), a po kilku użyciach ma się bardziej puder brązujący.
Podoba mi się cień Pollinator - chętnie obadam go z bliska, a na pewno kupię to czego na zeberce nie pokazali, czyli wielką puszkę specyfiku na bazie wosku pszczelego, miodu i naturalnych olejków - do ust głównie (jak na balsam do ust to puszka wielka, ale ja takie rzeczy kupuję i zużywam hurtowo).
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:58   #4903
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Podobno ten Pollinator jest jak Paradisco tylko gorzej napigmentowany.
Mi niestety miodowa kolekcja też nie przypadła do gustu :/
Na początku byłam zachwycona pudrami rozświetlającymi, ale teraz wydają mi się zbyt złote i boje się, że dadzą strasznie sztuczny efekt
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:33   #4904
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Podobno ten Pollinator jest jak Paradisco tylko gorzej napigmentowany.
Mi niestety miodowa kolekcja też nie przypadła do gustu :/
Na początku byłam zachwycona pudrami rozświetlającymi, ale teraz wydają mi się zbyt złote i boje się, że dadzą strasznie sztuczny efekt
jak Paradisco? Eh, to chyba nawet ten sobie daruję, zwłaszcza że koralowych odcieni używam bardzo sporadycznie - 1 mi wystarczy
A te pudry to mi się wydały nie tylko zbyt złote ale i żółte - zwłaszcza ten jaśniejszy odcień.
Poza tym wiedząc co mnie czeka na jesieni (Love that look - zapowiadają się śliczności), no i może wcześniej Colour Craft, to wolę do kolejnych kolekcji podejść z rozsądkiem
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:59   #4905
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
jak Paradisco? Eh, to chyba nawet ten sobie daruję, zwłaszcza że koralowych odcieni używam bardzo sporadycznie - 1 mi wystarczy
A te pudry to mi się wydały nie tylko zbyt złote ale i żółte - zwłaszcza ten jaśniejszy odcień.
Poza tym wiedząc co mnie czeka na jesieni (Love that look - zapowiadają się śliczności), no i może wcześniej Colour Craft, to wolę do kolejnych kolekcji podejść z rozsądkiem
też się szykuje na kolejne kolekcje, mam nadzieje, że nie zawiodą mnie tak jak ostatnie. Możecie mi poradzić jakiś dobry rozświetlacz? Zastanawiam się nad zakupem kremowej bazy (nie pamiętam jak to się nazywa) albo soft and gentle
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:08   #4906
Reybel
Raczkowanie
 
Avatar Reybel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Słuchajcie dziewczyny mam do Was pytanie

Czy istnieje taka paletka cieni M.A.C?

Znalazłam u mnie w sklepie kosmetycznym za bezcen i stwierdziłam że to jakieś podróbki.. ale dzisiaj zajrzałam do internetu i znalazłam tę samą, ktoś chce sprzedać za dużo więcej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac1.jpg (15,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac2.jpg (17,1 KB, 39 załadowań)
Reybel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:24   #4907
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Reybel Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny mam do Was pytanie

Czy istnieje taka paletka cieni M.A.C?

Znalazłam u mnie w sklepie kosmetycznym za bezcen i stwierdziłam że to jakieś podróbki.. ale dzisiaj zajrzałam do internetu i znalazłam tę samą, ktoś chce sprzedać za dużo więcej...
Podróba jakich coraz więcej na allegro niestety.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:30   #4908
Reybel
Raczkowanie
 
Avatar Reybel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Podróba jakich coraz więcej na allegro niestety.
tak myślałam.. dzięki
Reybel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:48   #4909
IlOveMuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny proszę odpowiedzcie mi : czy lepiej opłaca kupić kosmetyki MAC (głównie chodzi mi o pigmenty) w USA , żeby ktoś mi je wysłał czy lepiej kupić w sklepie w Polsce albo na allegro, jak myślicie gdzie taniej wyjdzie?
I co do tych odsypek na allegro (na ile użyć one Wam wystarczają?) W aukcji pisze, że na kilka...

i jeszcze czy któraś wie co to jest eyelid MAC Chroma Cake? (Jak to po polsku się nazywa, czy wiecie może w jakiej cenie jest )?

dziękuję za odp.
__________________

IlOveMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 21:12   #4910
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez IlOveMuffin Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę odpowiedzcie mi : czy lepiej opłaca kupić kosmetyki MAC (głównie chodzi mi o pigmenty) w USA , żeby ktoś mi je wysłał czy lepiej kupić w sklepie w Polsce albo na allegro, jak myślicie gdzie taniej wyjdzie?
I co do tych odsypek na allegro (na ile użyć one Wam wystarczają?) W aukcji pisze, że na kilka...

dziękuję za odp.
Dolar teraz jest tak mocny, że raczej się nie opłaca. Chyba, ze masz w US dobrego znajomego, który wyszuka ci pigmenty w jakimś kosmetycznym outlecie i wyśle jeszcze za darmo

Jeśli chodzi o kupowanie pełnowymiarowych pigmentów czy pędzli to jednak polecałabym jednak sklepy MACa. Przy takich kosztach wolę zminimalizować ryzyko wpadki.

Odsypki wystarczają na kilka-kilkanaście użyć nawet. Zależy jak się używa
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:01   #4911
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez IlOveMuffin Pokaż wiadomość
i jeszcze czy któraś wie co to jest eyelid MAC Chroma Cake? (Jak to po polsku się nazywa, czy wiecie może w jakiej cenie jest )?

dziękuję za odp.
Nie wiem o które ci chodzi - czy o
chromaline http://www.temptalia.com/mac-pro-chr...watches-photos które są linerami do stosowania na powiekę,
czy o chromacake, czyli farbę do bodypaintingu http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD7776

Obie dostępne są w salonach Pro, czyli nie u nas niestety.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 07:32   #4912
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wiecie może jak długo po zakupie można wymienić kolor cieni? Nie zależy mi na zwrocie tylko na podmiance. I czy trzeba to zrobić w MACu, w którym się kupiło?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:57   #4913
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez IlOveMuffin Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę odpowiedzcie mi : czy lepiej opłaca kupić kosmetyki MAC (głównie chodzi mi o pigmenty) w USA , żeby ktoś mi je wysłał czy lepiej kupić w sklepie w Polsce albo na allegro, jak myślicie gdzie taniej wyjdzie?
I co do tych odsypek na allegro (na ile użyć one Wam wystarczają?) W aukcji pisze, że na kilka...
dziękuję za odp.
Allegro i ebay odradzam, chyba że po uprzednim skonsultowaniu na tym watku - czai się tam pełno podróbek pełnowymiarowych pigmentów.
Allegrowe odsypki, jeśli wiemy u kogo kupić, są jak najbardziej dobrym pomysłem, zwykle (acz nie zawsze) występują w dwóch wersjach pojemnościowych: 0.5ml - to trochę mniej niż pół takiej małej fiolki i jeszcze bodajże 1.5ml czyli pełna fiolka. Ta mniejsza ilość starcza na kilkadziesiąt użyć spokojnie! trudno mi oszacować ile dokładnie bo mam ich mnóstwo i używam na zmianę, ale zamawiałam je w zeszłe wakacje i jeszcze mnóstwo zostało - zależy w jakim tempie zużywasz...Ta większa próbka wcale nie zużywa się serio, pigmenty są bardzo wydajne, najlepiej zamów sobie na próbę i sama zobaczysz. Moim zdaniem, jesli się nie jest makijażystą, to nie jest się w stanie zużyć całego słoika...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:33   #4914
IlOveMuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Allegro i ebay odradzam, chyba że po uprzednim skonsultowaniu na tym watku - czai się tam pełno podróbek pełnowymiarowych pigmentów.
Allegrowe odsypki, jeśli wiemy u kogo kupić, są jak najbardziej dobrym pomysłem, zwykle (acz nie zawsze) występują w dwóch wersjach pojemnościowych: 0.5ml - to trochę mniej niż pół takiej małej fiolki i jeszcze bodajże 1.5ml czyli pełna fiolka. Ta mniejsza ilość starcza na kilkadziesiąt użyć spokojnie! trudno mi oszacować ile dokładnie bo mam ich mnóstwo i używam na zmianę, ale zamawiałam je w zeszłe wakacje i jeszcze mnóstwo zostało - zależy w jakim tempie zużywasz...Ta większa próbka wcale nie zużywa się serio, pigmenty są bardzo wydajne, najlepiej zamów sobie na próbę i sama zobaczysz. Moim zdaniem, jesli się nie jest makijażystą, to nie jest się w stanie zużyć całego słoika...
chyba zastanowię się nad tymi próbkami na początek bo chciałam całe pigmenty kupić ale to pewnie by było za dużo jak na moje ` małe` jak na razie potrzeby a czy kolory tych pigmentów , które są podane na allegro można dostać w Warszawie w sklepie podając nazwę samą?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie wiem o które ci chodzi - czy o
chromaline http://www.temptalia.com/mac-pro-chr...watches-photos które są linerami do stosowania na powiekę,
czy o chromacake, czyli farbę do bodypaintingu http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD7776

Obie dostępne są w salonach Pro, czyli nie u nas niestety.


szkoda, że nie ma w Polsce widziałam kiedyś na youtube jakiś tutorial z ich użyciem i strasznie mi się spodobał efekt jaki dawał na powiece.dziękuję Wam za odpowiedzi
__________________

IlOveMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:36   #4915
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Allegro i ebay odradzam, chyba że po uprzednim skonsultowaniu na tym watku - czai się tam pełno podróbek pełnowymiarowych pigmentów.
a ja zaryzykowałam i zamówiłam 2 pigmenty na ebayu.. niech się dzieje wola nieba jak przyjdą do mnie, to Wam pokażę i pomożecie mi ocenić ich oryginalność lub jej brak ale to był taki jednorazowy wybryk ogólnie jestem za kupnem wszystkich kosmetyków w sklepach.. mnie pokusiło, bo nie wiem czy dam radę w czwartek jechać do MACa, a bardzo chciałam mieć jakiś pigment na próbę i nie mogłam się doczekać..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:01   #4916
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jesli się nie jest makijażystą, to nie jest się w stanie zużyć całego słoika...
Chyba, że wybiera się kolory wielofunkcyjne, które sprawdzą się nie tylko jako cienie do powiek, ale które będzie można zmieszać z błyszczykiem, pudrem, lakierem do paznokci itp
Milk i Circa Plum świetnie mi się sprawdzają do uatrakcyjnienia błyszczyków, albo zwykłego balsamu do ust. Milk zmieszany z pudrem lub balsamem daje ciału taki sylwestrowo-karnawałowy blask
Jeszcze nie próbowałam z nich zrobić lakieru do paznokci.

Miałam ochotę kupić cały Mutiny, bo taki śliczny, ale przy używaniu próbki okazało się, że używam go tylko odrobinę - przy samych rzęsach, na granatową kredkę. Sama odsypka w takim wypadku starczy na dłuuugo.

No i okazuje się też, że można robić sobie z pigmentów tusze do rzęs
Na jakimś blogu znalazłam z kolei propozycje użycia Naked jako pudru rozświetlającego do twarzy - wcieranego pędzlem 187.

No właśnie dziewczyny:
Podzielcie się może swoimi eksperymentami pigmentowymi! Strasznie jestem ciekawa waszych pomysłów
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:12   #4917
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez IlOveMuffin Pokaż wiadomość
chyba zastanowię się nad tymi próbkami na początek bo chciałam całe pigmenty kupić ale to pewnie by było za dużo jak na moje ` małe` jak na razie potrzeby a czy kolory tych pigmentów , które są podane na allegro można dostać w Warszawie w sklepie podając nazwę samą?


szkoda, że nie ma w Polsce widziałam kiedyś na youtube jakiś tutorial z ich użyciem i strasznie mi się spodobał efekt jaki dawał na powiece.dziękuję Wam za odpowiedzi
Co do pierwszego: w salonach MACa w tej chwili jest chyba około 12 pigmentów z kolekcji regularnej. Na allegro można dostać jeszcze jakiś milion innych, pochodzących z serii Pro i limitowanek. Więc niestety nie wszystkie dostaniesz w sklepie. Ale kilka fajnych kolorów jest

Co do drugiego - możemy wznosić modły o MACa Pro w Polsce (najlepiej we Wrocławiu )

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny:
Podzielcie się może swoimi eksperymentami pigmentowymi! Strasznie jestem ciekawa waszych pomysłów
Hii...mój eksperyment miał za zadanie otrzymać pomarańczowy, twarzowy odcień błyszczyka Dosypałam trochę pigmentu Dusty Coral chyba do całego opakowania z aplikatorem i w ogóle, i wyszedł strrrraaaszliwie pomarańczowy. Koniec eksperymentów, chyba jednak zamiast mieszać różne rzeczy z pigmaczami, wolę depotować cienie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:16   #4918
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, jesli macie kogos w US, kto moglby dla was zrobic zakupy to od 16-18 czerwca MAC ma znizke 25% na wszystko przy zamowieniach ze strony internetowej (coroczna Friends&Family sale). Kod "sumo".
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:21   #4919
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Hii...mój eksperyment miał za zadanie otrzymać pomarańczowy, twarzowy odcień błyszczyka Dosypałam trochę pigmentu Dusty Coral chyba do całego opakowania z aplikatorem i w ogóle, i wyszedł strrrraaaszliwie pomarańczowy. Koniec eksperymentów, chyba jednak zamiast mieszać różne rzeczy z pigmaczami, wolę depotować cienie
dlatego ja mieszam wszystko na dłoni
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:29   #4920
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co do drugiego - możemy wznosić modły o MACa Pro w Polsce (najlepiej we Wrocławiu )
Jestem jak nabardziej ZA

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No i okazuje się też, że można robić sobie z pigmentów tusze do rzęs
Na jakimś blogu znalazłam z kolei propozycje użycia Naked jako pudru rozświetlającego do twarzy - wcieranego pędzlem 187.
Naked ładnie rozświetla i łagodzi chłodne róże. Jak dla mnie to naked jest najberdziej wszechstronnym pigmentem jeśli chodzi o nakładanie go na twarz - jako rozświetlacz, jako cień, na róż, do roztarcia granicy między cieniem a skórą itp.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dlatego ja mieszam wszystko na dłoni
A ja w małych pojemniczkach jak na próbki/odsypki.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.