Skorzana Kurtka - pytanie ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 22:39   #1
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129

Skorzana Kurtka - pytanie ?!


mam zapytanie odnosnie kurtek skorzanych, jestem dosc wysoka 176cm i baardzo chacialabym kupic sobie skorzana brazowa kurteczke, jednak kazda ktora mierze czy jest to H&M czy Zara czy tez Hooch wszyskie kurtki siegaja mi troszke ponizej pepka albo sa do pepka, rekawy i cala kurteczka jest ok ale ta dluugosc.. czy to tak powinno wygladac ? czy kazda skorzana kurtka poprostu ma taki kroj ?


wlasnie znalazlam na allegro podobna kurtke do tych ktore mierze i na modelce wyglada ona tak jak na mnie tez siega do pepka, czy to tak powinno wygladac ?


http://allegro.pl/item525639375_pene...sc_2008_l.html

Edytowane przez Blanka235
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:42
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 23:21   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Skorzana Kurtka - pytanie ?!

Ja jestem ok 10 cm niższa, a też mam ten problem. Niestety to są takie fasony, teraz tak jest modnie, ale mi się to na mnie kompletnie nie podoba, chciałabym jakąś trochę dłuższą skórzaną kurtkę (czarną, brązową, wszystko jedno, ma być ładna ), nie mówię, że ma sięgać do kolan, ale żeby była jak normalna kurtka ... Nawet też miałam założyć taki wątek, więc jakby ktoś wiedział, gdzie są takie nie maksymalnie krótkie skórzane kurtki to proszę o informacje. Oczywiście jak sama znajdę, też się podzielę .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 23:32   #3
mmonisiaa1987
Raczkowanie
 
Avatar mmonisiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Skorzana Kurtka - pytanie ?!

to raczej wszystko zalezy od kroju kurtki... ja jestem tego samego wzrostu co Ty, do tego bardzo szczupla a taka kurteczka <z diversa> jest mi troszeczke ponizej linii bioder! Po prostu zamiast "eski" kupilam m! i jestem bardzo z niej zadowolona! <jupi>
Co do tej kurteczki z allegro, to to ze konczy sie w okolicach pepka to chyba jej...hymm nazwijmy charakter
Musisz przymierzac... badz dokladnie sprawdzac wymiary podane na aukcjach a z pewnoscia trafisz na odpowiednia dla siebie!
mmonisiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:02   #4
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129
Dot.: Skorzana Kurtka - pytanie ?!

no wlasnie ja wszystkie mierze i kazda mi siega zaraz za pepek, ale niektore sa sliczne.. chyba jakos przezyje ta dlugos i sie skusze na jakas kurteczke bo mi sie baardzo podobaja

a co do dluzszych to widzialam puki co jedna z River-a ale jak na jej cene 150f jest malo ladna
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 08:57   #5
paulkask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Skorzana Kurtka - pytanie ?!

Ja tez zdecydowalam sie kupic troszke krotsza kurtke, jest tak za pepek ale baardzo mi sie podobala. Kupilam ja w H&M ma super odcien brazu i nie zamienie ja na zadna inna
paulkask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:37   #6
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Skorzana Kurtka - pytanie ?!

ja kupowałam w NY i moja jest dłuzsza, zeby bylo jasniej mam ten sam wzrost co autorka postu.

taka krotka kurteczka chyba tylko by sie nadala na wiosne-przynajmniej w moim wypadku i oczywiscie tylko i wylacznie w polaczeniu z kardiganem.


moja ma długosc mniej wiecej taka jak zaczynaja sie niskie w stanie spodnie-inzczej nie wiem jak opisac;p ale brzuszka nie widac.
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.