Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 21:41   #3661
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze czy nie dać ostatniej szansy LRP temu barwionemu, jestem typem zimy, cerę mam lekko różową myślicie że jest szansa, że nie będę wyglądać jak świnka ?
I jeszcze pytanie- czy on jest choć trochę kryjący ? chodzi mi o przebarwienia i blizny po trądziku, z którym ciągle się zmagam czy jest szansa że je przykryje ?

Teraz używam EDM jako podkładu.

Pozdrawiam

Ja bardzo lubię ten filtr. Dla mnie jest trochę za ciemny dlatego mieszam go z bezbarwnym, ładnie wyrównuje koloryt skóry. Matuję go pudrem bambusowym z BU, a na koniec zakrywam niedoskonałości korektorem mineralnym z EDM. Buzia wygląda po tym naprawdę ładnie i naturalnie. O wiele lepiej niż po podkładzie z EDM'u.
__________________

incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:24   #3662
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziękuję Wam za odpowiedź dam mu szansę, postaram się dostać próbkę w aptece najpierw. Jak nie on to kupię Soraye.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 10:59   #3663
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez incognitooo Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten filtr. Dla mnie jest trochę za ciemny dlatego mieszam go z bezbarwnym, ładnie wyrównuje koloryt skóry. Matuję go pudrem bambusowym z BU, a na koniec zakrywam niedoskonałości korektorem mineralnym z EDM. Buzia wygląda po tym naprawdę ładnie i naturalnie. O wiele lepiej niż po podkładzie z EDM'u.
O! Czy puder bambusowy bieli? Dotychczas uzywalam skrobii, ale ona strasznie bieli. Po uzyciu kompletnie nie widac, ze mam na twarzy barwiony filtr, skrobia niszczy caly efekt.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:13   #3664
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
O! Czy puder bambusowy bieli? Dotychczas uzywalam skrobii, ale ona strasznie bieli. Po uzyciu kompletnie nie widac, ze mam na twarzy barwiony filtr, skrobia niszczy caly efekt.
Mnie troche bieli. Warto dodac troche jedwabiu w pudrze. No i pyli strasznie.

Dla zmatowienia mozesz dodac troche bambusa do kremu barwionego z filtrem, wtedy bedzie sie dluzej trzymal i efekt matu tez bedzie (wlasnie doczytalam, ze na krem chcesz stosowac - ja uzywalam na twarz bez podkladu i sam bielil, odkad mieszam z kremem na dzien jest ok)

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-07-25 o 12:15
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 13:06   #3665
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mnie bambusowy jakoś strasznie nie bieli, delikatnie rozjaśnia. Skończył mi się teraz i mam zamiar zamówić ten z jedwabiem i owsem Na pewno lepszy niż skrobia która mnie też bardzo bieliła. No ale zaraz nas wyrzucą za offtop ale polecam a wydajność jest niesamowita.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 13:41   #3666
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziekuje za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mnie troche bieli. Warto dodac troche jedwabiu w pudrze. No i pyli strasznie.

Dla zmatowienia mozesz dodac troche bambusa do kremu barwionego z filtrem, wtedy bedzie sie dluzej trzymal i efekt matu tez bedzie (wlasnie doczytalam, ze na krem chcesz stosowac - ja uzywalam na twarz bez podkladu i sam bielil, odkad mieszam z kremem na dzien jest ok)
Ale jak to dodac do kremu? Myslalam, ze te pudry stosuje sie na krem/puder, aby wykonczyc makijaz...

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Mnie bambusowy jakoś strasznie nie bieli, delikatnie rozjaśnia. Skończył mi się teraz i mam zamiar zamówić ten z jedwabiem i owsem Na pewno lepszy niż skrobia która mnie też bardzo bieliła. No ale zaraz nas wyrzucą za offtop ale polecam a wydajność jest niesamowita.
O, faktycznie zaczaje sie na ten z jedwabiem i owsem
Dziekuje i juz nie offtopuje.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:44   #3667
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Puder bambusowy bieli troszkę, o wiele mniej niż skrobia. Zapomniałam napisać, że często przed nałożeniem pudru bambusowego matuję twarz jedwabiem w proszku z mazideł. Efekt jest o wiele lepszy. To wszystko zastępuje mi z powodzeniem podkłady, do których już raczej nie wrócę.
__________________

incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 18:06   #3668
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ale jak to dodac do kremu? Myslalam, ze te pudry stosuje sie na krem/puder, aby wykonczyc makijaz...
Mozna stosowac do wykonczenia makijazu albo jako polprodukt matujacy - czyli bierzesz na dlon miare kremu, ktory stosujesz na dzien (moze byc barwiony) i dosypujesz troche bambusa, mieszasz w dloni i nakladasz na twarz. W ten sposob zrobisz sobie krem czy podklad matujacy.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 21:13   #3669
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mozna stosowac do wykonczenia makijazu albo jako polprodukt matujacy - czyli bierzesz na dlon miare kremu, ktory stosujesz na dzien (moze byc barwiony) i dosypujesz troche bambusa, mieszasz w dloni i nakladasz na twarz. W ten sposob zrobisz sobie krem czy podklad matujacy.
Jak juz bambus dojdzie to na pewno sprobuje.
Dziekuje za rade
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:46   #3670
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Czy krem do skóry skłonnej do zaczerwienień /naczyńkowej Ruboril SPF 50+ (w załączniku po lewej stronie) nadaje się do używania jako filtr? Czy to tylko podobna wersja tego po prawej stronie i wzbogacona o filtry, które jednak nie stanowią wysokiej ochrony?

Z góry dziękuję za pomoc!
Dołączam się do pytania, widziałam same dobre opinie na KWC, czy może on zastąpić filtr? Chciałabym stosować na noc Dioroseal ale muszę mieć na dzień filtry i stąd moje pytanie
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:09   #3671
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania, widziałam same dobre opinie na KWC, czy może on zastąpić filtr? Chciałabym stosować na noc Dioroseal ale muszę mieć na dzień filtry i stąd moje pytanie
bardzo zależy mi na szybkiej i rzetelnej odpowiedzi gdyż widziałam promocję na ten krem w Super pharm
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 07:18   #3672
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

są kremy lepiej chroniące niż ruboril spf50+
krem został już omówiony w wątku: filtry uv a makijaż
polecam wyszukiwarkę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:40   #3673
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Doczekałam się próbek filtra ducray melascreen spf 50+ sun cream.
Po pierwszym dniu oceniam pozytywnie:
- nie bieli i wchłania się szybko,
- nie zatyka porów i nie powoduje powstawania nowych krostek pod filtrem,
- przez pierwsze godziny daje mat, później lekki glow, ale daleki od efektu smalcu na twarzy.
Ogólnie jest lekki i przyjemny w stosowaniu. Użyję go jeszcze kilka razy, żeby sprawdzić czy nadal jest taki fajny
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:57   #3674
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Też kupiłam ten filtr i mam bardzo podobne odczucia Uzywam już ponad miesiąc i ciągle taki dobry.
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:15   #3675
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny liczę na wasze rady i podpowiedzi...
A moje pytanie jest następujące:
Jak radzicie sobie z filtrem na twarzy przy rozpuszczonych włosach? W ogóle,rozpuszczacie włosy przy buźce nasmarowanej filtrem? Ja najczęściej mam związane bo włosy lepią mi się do twarzy,są tłuste i po 10 min. mam wrażenie,że już muszę dołożyć filtra bo się zmazał...
Ehh..udręka..
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:25   #3676
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Doczekałam się próbek filtra ducray melascreen spf 50+ sun cream.
Po pierwszym dniu oceniam pozytywnie:
- nie bieli i wchłania się szybko,
- nie zatyka porów i nie powoduje powstawania nowych krostek pod filtrem,
- przez pierwsze godziny daje mat, później lekki glow, ale daleki od efektu smalcu na twarzy.
Ogólnie jest lekki i przyjemny w stosowaniu. Użyję go jeszcze kilka razy, żeby sprawdzić czy nadal jest taki fajny
Ja też zużyłam tubeczkę 5 ml (pełne opakowanie leży w lodówce) i zgadzam się z twoją opinią, moja buzia lubi ten filtr - żadnych podrażnień, wysypu, zapychania ani pieczenia. Niestety ma 2 wady - na mojej twarzy daje jednak duży glow no i lepi się niemiłosiernie - mimo zestawu filtr + puder BU lub filtr+podkład+puder - ciągle czuję tę lepkość, co utrudnia np. aplikację bronzera czy różu. Cóż, chyba rozpieściła mnie matowość Evy sun Ducray za to bardziej stabilny, widać nie można mieć wszystkiego
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:54   #3677
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Ja też zużyłam tubeczkę 5 ml (pełne opakowanie leży w lodówce) i zgadzam się z twoją opinią, moja buzia lubi ten filtr - żadnych podrażnień, wysypu, zapychania ani pieczenia. Niestety ma 2 wady - na mojej twarzy daje jednak duży glow no i lepi się niemiłosiernie - mimo zestawu filtr + puder BU lub filtr+podkład+puder - ciągle czuję tę lepkość, co utrudnia np. aplikację bronzera czy różu. Cóż, chyba rozpieściła mnie matowość Evy sun Ducray za to bardziej stabilny, widać nie można mieć wszystkiego
Moja cera jest chyba bardziej przesuszona jeśli tak błyskawicznie wchłania filtr, mimo, że mieszana, to raz jest przesuszona, raz przetłuszczona, trudno o równowagę.
Dzisiaj użyłam filtra ducray na plażę. Na dużym słońcu błyszczenie było większe. Na ten filtr nałożyłam trochę mineralnego barwionego SVR, żeby wyrównać cerę i odrobinkę skrobi dla zmatowienia. Efekt jest lepszy niż avene + svr.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:19   #3678
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A moja buzia chyba reaguje na kremy nawilżające i jest w końcu nawilżona, ponieważ zauważam zmiane we wchłanianiu LRP fluidu, na poczatku wakacji był mat, ale teraz już skóra tak łatwo go nie wchłania.
I tak jestem bardzo zadowolona i zastanawiam się czy nie zrobić zapasu na zimę, bo świetnie mi ta miksturka zastepuje podkład. Tylko czy 50+ to nie za wysoko jak na jesień zimę z filtrowaniem...
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 19:00   #3679
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Już sama nie wiem jakie filtry są zdrowsze, chemiczne czy mineralne ?

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2010-08-02 o 19:27
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 21:33   #3680
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

zdrowsze? mineralne niemikronizowane. ale zwykle fatalnie wyglądaja na skórze.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:34   #3681
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
zdrowsze? mineralne niemikronizowane. ale zwykle fatalnie wyglądaja na skórze.
czyli najlepiej nie kłaść nic. Albo się będzie wyglądac fatalnie ale zdrowo albo ładny wygląd ale niezdrowa. Badź nie nakładac nic ale wtedy promienie zrobią swoje. Ponadto nie słyszałam o takich filarach. Wiem, że mineralne (fizyczne) to zawężenie dwa składniki, ale naczytałam się dzisiaj o nanoczasteczkach i jak są ,,rozdrobniane,, składniki filtra to szkodzą skórze i mogą wywoływać raka. Ponadto nanoczasteczki nie są szkodliwe dla zdrowej skóry a nie wiadomo jaki jest wpływ na inne cześci skóry. Dlatego jeszcze nic nie jest oficjalnie ogłaszane ale czego się dowiemy za 10 lat to kto wie. Bardzo bym chciała aby były filtry chroniące przed iv i do tego nieszkodzace zdrowiu ale obawiam się że wszystko zawsze ma dwie strony.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:44   #3682
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
czyli najlepiej nie kłaść nic. Albo się będzie wyglądac fatalnie ale zdrowo albo ładny wygląd ale niezdrowa. Badź nie nakładac nic ale wtedy promienie zrobią swoje. Ponadto nie słyszałam o takich filarach. Wiem, że mineralne (fizyczne) to zawężenie dwa składniki, ale naczytałam się dzisiaj o nanoczasteczkach i jak są ,,rozdrobniane,, składniki filtra to szkodzą skórze i mogą wywoływać raka. Ponadto nanoczasteczki nie są szkodliwe dla zdrowej skóry a nie wiadomo jaki jest wpływ na inne cześci skóry. Dlatego jeszcze nic nie jest oficjalnie ogłaszane ale czego się dowiemy za 10 lat to kto wie. Bardzo bym chciała aby były filtry chroniące przed iv i do tego nieszkodzace zdrowiu ale obawiam się że wszystko zawsze ma dwie strony.
wg mnie badania nad kancerogennością filtrów są jeszcze na tyle mało zaawansowane, że nie wierzyłabym bezgranicznie w tezy o szkodliwości filtrów. natomiast to, że promieniowanie uv wywołuje raka skóry i degeneruje DNA skóry przyczyniając się do powstawania zmarszczek zostało udowodnione i udokumentowane już dawno. ja w każdym razie wolę uniknąć alergii, czerniaka i szybszego starzenia się skóry ale oczywiście od ciebie zależy, czy będziesz stosowała filtry, czy nie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:31   #3683
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny liczę na wasze rady i podpowiedzi...
A moje pytanie jest następujące:
Jak radzicie sobie z filtrem na twarzy przy rozpuszczonych włosach? W ogóle,rozpuszczacie włosy przy buźce nasmarowanej filtrem? Ja najczęściej mam związane bo włosy lepią mi się do twarzy,są tłuste i po 10 min. mam wrażenie,że już muszę dołożyć filtra bo się zmazał...
Ehh..udręka..
Zanim przypudruję, to zakładam za uszy a grzywkę spinam. Po przypudrowaniu juz tak sie nie lepią, ale nie sa takie "sypkie" jak by były wokół twarzy bez filtra, a grzywka jest tłustsza po całym dniu .... no ale coć za coś.
alice' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:00   #3684
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
czyli najlepiej nie kłaść nic. Wiem, że mineralne (fizyczne) to zawężenie dwa składniki, ale naczytałam się dzisiaj o nanoczasteczkach i jak są ,,rozdrobniane,, składniki filtra to szkodzą skórze i mogą wywoływać raka.
brak ochrony ma być najlepszym wyjściem?? nie dla mnie. brak ochrony przed promienimi UV niepokoi mnie znacznie bardziej niż kosmetyki przeciwsłoneczne.

szkodliwych filtrów chemicznych jest raptem kilka (a ta szkodliwość to alergie, przenikanie do krwi/moczu, działanie estrogenopodobne, a nie "rakotwórczość"); są na "wymarciu" w Europie- np. benzofenony. a filtrów mineralnych rozdrobnionych do nanocząsteczek nie uświadczysz na onaszym rynku.
(co innego np. USA - tam wybór bezpieczniejszych filtrów jest ograniczony, bo FDA działa powolnie; ale to nie nasz problem.)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:44   #3685
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny mam do was pytanie,ale odnośnie pudru bambusowego,który można nakładać na filtry UV. Czy któraś z was zamawiała go ze strony biochemia (czy jakoś tak)? Zamówiłam go,ale nie przyszedł mi e-mail potwierdzający zamówienie a muszę się spieszyć,bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje a nie chce chodzić blada i tłusta od filtra...
Macie jakieś wskazówki?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:22   #3686
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie,ale odnośnie pudru bambusowego,który można nakładać na filtry UV. Czy któraś z was zamawiała go ze strony biochemia (czy jakoś tak)? Zamówiłam go,ale nie przyszedł mi e-mail potwierdzający zamówienie a muszę się spieszyć,bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje a nie chce chodzić blada i tłusta od filtra...
Macie jakieś wskazówki?
Napisz do nich, oni szybko odpowiadają na majle..
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:10   #3687
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dzięki za odzew
Zamówiłam sobie L'oreal z allegro :/
Napisałam też do bio-chemii i odpisali,że oni tam nie mają żadnego zamówienia..ale przecież zamawiałam
Ale może to i dobrze,bo z allegro też fajny i tańszy
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:52   #3688
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam, mam pytanie odnośnie AVENE Spray p/słoneczny dla dzieci SPF 50+
http://www.aptekagemini.com.pl/p/pl/...ci+spf+50.html

nie znalazłam o nim opini na KWC i może miał z nim ktoś do czynienia, czy jest bardzo tłusty, źle się wchłania i czy bieli ? Nadaje się jako dobra ochrona podczas kuracji Dirosealem ?
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 17:13   #3689
Simplysetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Korneczka tego nie mialam, ale mialam z LRP dla dzieci i bylam b zadowolona.

A mialyscie moze z Avene HOR SPF 20? kupilam, ale nei jestem zadowolona. Bardzo ladnie matuje (o dziwo) ale po kilku tygodniach stosowania mam wrazenie, ze skora jest przygaszona i wyglada niezdrowo. Nigdy tak nie mialam po filtrach, wrecz przeciwnie, najwieksze tlusciochy ja fajnie odzywialy. A tu? kiepsko
Simplysetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 05:20   #3690
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Hej! Czytam i czytam i stwierdzam, że jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, więc pytam:
1. czy do serum lemon z bu wystarczy filtr 20? czy musi byś koniecznie 50? (czytałam na ich stronie, że jest to delikatny preparat, mimo zawartości bha)
2. wiem, że przy większości filtrów należy zmienić kolorówkę na minerały. nie wyobrażam sobie jednak wyrzucenia tego co ostatnio zgromadziłam i z czego jestem zadowolona (np. podkład revlon photoready, korektor pod oczy bourjois). czy zatem wystarczy jeśli do tych kosmetyków dobiorę odpowiedni filtr a nie odwrotnie? czytałam, że avene byłby ok, ale jest drogi a przy tym, jak same piszecie, z filtrami to sprawa indywidualna. czy istnieją inne filtry, przy których nie ma znaczenia kolorówka?
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.